W rytmie serca - serial Polsatu - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-27, 21:10   #571
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Ja też obstawiam, że w tym sezonie Adam wróci do Weroniki ...a Maria będzie z Piotrem. Bo już w tym drugim odc. Maria zachowuje się jak by była na Adama zła o tą sytuację z Beniaminem. Czyli podobnie jak poprzednio przy rozstanie Adama z Weroniką - też w sumie o nie wiadomo co się pokłócili.
Że co? Niby dlaczego?

Na bank gdzieś w połowie sezonu Adama połączą z Weroniką. Mogę się nawet założyć, że tak będzie.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 21:40   #572
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Że co? Niby dlaczego?

Na bank gdzieś w połowie sezonu Adama połączą z Weroniką. Mogę się nawet założyć, że tak będzie.

Cały odcinek jest jakby na niego zła, nie chce z nim rozmawiać, złości się. Rozumiem traumę po ciężkim przeżyciu, ale to trochę przesada.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 21:58   #573
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Cały odcinek jest jakby na niego zła, nie chce z nim rozmawiać, złości się. Rozumiem traumę po ciężkim przeżyciu, ale to trochę przesada.
Wiesz, traumę każdy przeżywa trochę inaczej. A jeszcze ona jest w stanie permanentnego zagrożenia, bo Beniamin uciekł.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 05:18   #574
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

No ja to rozumiem. Tylko czemu obraża się na osobę, której zależy na jej dobru. Jeszcze Adam dzięki któremu ją tak szybko uratowali i który ją przed nim przestrzegał.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 08:24   #575
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
No ja to rozumiem. Tylko czemu obraża się na osobę, której zależy na jej dobru. Jeszcze Adam dzięki któremu ją tak szybko uratowali i który ją przed nim przestrzegał.
Właśnie, to jest najdziwniejsze. Bo Adam już od samego początku mówił "ten facet mi się nie podoba". Tylko, że Marysia brała to chyba za zwykłą zazdrość, a nie jakieś jego złe przeczucia (ja właśnie teraz nie wiem czy Adam był po prostu zazdrosny o innego faceta, który kręci się przy jego ukochanej, czy rzeczywiście wyczuwał, że z Beniaminem coś jest nie tak).
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:33   #576
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Właśnie, to jest najdziwniejsze. Bo Adam już od samego początku mówił "ten facet mi się nie podoba". Tylko, że Marysia brała to chyba za zwykłą zazdrość, a nie jakieś jego złe przeczucia (ja właśnie teraz nie wiem czy Adam był po prostu zazdrosny o innego faceta, który kręci się przy jego ukochanej, czy rzeczywiście wyczuwał, że z Beniaminem coś jest nie tak).

Pewnie i coś przeczuwał i był też zazdrosny. Oglądał ktoś dziś nowy odcinek? Mnie ten dzisiejszy (z Ipla) trochę wynudził. Choć sama jestem zdziwiona ale podoba mi się połączenie Piotr i Maria . Niby podobny do Adama a jakoś tak bardziej do niej wg mnie pasuję. Może to zasługa aktora albo lepiej rozpisanej roli czy tam związku (o ile będą parą).
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 22:46   #577
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Pewnie i coś przeczuwał i był też zazdrosny. Oglądał ktoś dziś nowy odcinek? Mnie ten dzisiejszy (z Ipla) trochę wynudził. Choć sama jestem zdziwiona ale podoba mi się połączenie Piotr i Maria . Niby podobny do Adama a jakoś tak bardziej do niej wg mnie pasuję. Może to zasługa aktora albo lepiej rozpisanej roli czy tam związku (o ile będą parą).
A co się działo?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 08:33   #578
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

W sumie to o niczym trochę był ten odcinek. Maria tak samo jak w poprzednim przeżywa dalej to porwanie (z Adamem nie rozmawia lub jest nie miła, a z Piotrem owszem), u Agnieszki powtórka z sytuacji Grześka, Adama i Weroniki. Ten nowy przypadek medyczny czy kryminalny był ani medyczny ani kryminalny: kłótnie miłosne i tyle. Końcówka z Adamem dziwna (ale już nie będę zdradzać...).
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 12:43   #579
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

W następnych odcinkach może się już coś rozkręci, bo Marysia będzie uzależniona od leków uspokajających i to tak bardzo, że zacznie je podkradać ze szpitala i fałszować sobie recepty, a ta Helena (ta babeczka, którą Adam poznał) będzie wytwarzała narkotyki, żeby uzbierać na operację swojej chorej siostry.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 18:33   #580
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
W następnych odcinkach może się już coś rozkręci, bo Marysia będzie uzależniona od leków uspokajających i to tak bardzo, że zacznie je podkradać ze szpitala i fałszować sobie recepty, a ta Helena (ta babeczka, którą Adam poznał) będzie wytwarzała narkotyki, żeby uzbierać na operację swojej chorej siostry.

Widzę będzie się działo....aż za dużo. Szkoda, że nie poszli w kierunku jaki serial miał na początku. Tylko wymyślają coraz dziwniejsze historię i tworzą coraz to nowsze i skomplikowane wątki.


Wg mnie też ta sytuacja z Marią jest strasznie wyolbrzymiona. Faktycznie Beniamin ją skrzywdził, ale no kurde to jej porwanie trwało dzień. Wiec fakt mogła być wystraszona, ale aż tak by wpaść w uzależnienie od lekarstw?? By odtrącać "miłość swojego życia" jeszcze sprzed paru dni (jak to mu powiedziała, że już nie będzie Marią którą on pamięta ...czy coś w tym stylu)? No trochę to śmieszne. Już bardziej zrównoważony się wydaje ten Piotr - który po 5 latach więzienia (niesłusznego) lepiej sobie radzi niż ona po dniu "więzienia" przez Beniamina (bo przecież wcześniej lubiła Beniamina i nie czuła z jego strony żadnego zagrożenia).

Edytowane przez Klaudia_24
Czas edycji: 2019-03-05 o 18:46
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 21:05   #581
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

To zachowanie Marysi jeszcze jestem w stanie jakoś zrozumieć. Zresztą Beniamin jest na wolności, wciąż stanowi zagrożenie.

Ale zastanawia mnie coś innego: dlaczego scenarzyści kolejnego polskiego serialu znów nam pokazują, że jak bierzesz leki na uspokojenie w uzasadnionej sytuacji i zapewne pod kontrolą lekarza/raz zdarzy ci się upić/wstaw cokolwiek co może uzależnić, to już jesteś wielce strasznym narkomanem i musisz iść na odwyk. Ileż czasu minęło od porwania? Kilka tygodni?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 05:56   #582
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

No ja też jestem w stanie zrozumieć jakoś strach przed wyjściem z domu. Ale żeby aż tak? Wiem, ze to co zrobił było okropne, ten taniec, przebieranie się...ale już w następnym odc znajdą go pobitego, więc w sumie zagrożenie trochę minie. A jej trauma nie zmniejszy się przez to ani trochę.

Faktycznie ten motyw uzależnienia od lekarstw jest bardzo częsty w serialach. Szkoda, ze chociaż tu nie wymyślili czegoś innego..
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 19:59   #583
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Czy tylko ja nie mogę już oglądać tej Marii (Basi Kurdej Szatan)?- nie wiem czy to ta rola jest tak okropnie rozpisana czy aktorka słaba (albo to i to)- ale normalnie koszmar. A co najgorsze wydaje się, że ten sezon będzie się głównie wokół niej kręcił. Weronika, Siedlecki, Adam, Zych, Ewa i Szarek są milion raz ciekawszymi postaciami i prawie nic z nimi nie ma.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 10:16   #584
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Mnie drażni to, że znów będziemy mieli powtórzone wątki z poprzednich sezonów (kłopoty z prawem głównego bohatera, trójkąt facet-kobieta-dziecko, zapewne kolejne rozstanie głównej pary).
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 11:11   #585
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

To też jest irytujące. Jakby już nie mogli coś nowego wymyślić - obejrzeć parę serialowa na hbo lub netflix i poszukać nowych inspiracji, a nie powielać jedno i to samo. Nawet związek Marii z Adamem w podobnym kierunku idzie co Adama i Wery. Tylko tym razem to Maria wymysla sobie powody by sie z nim kłócić i szukać pocieszenia u Piotra (W tym najnowszym odc jego zachowanie było co najmniej dziwne ...Nie zdziwię się jak to on pobił tego Benjamina by pomóc Marysi).
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 13:59   #586
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
To też jest irytujące. Jakby już nie mogli coś nowego wymyślić - obejrzeć parę serialowa na hbo lub netflix i poszukać nowych inspiracji, a nie powielać jedno i to samo. Nawet związek Marii z Adamem w podobnym kierunku idzie co Adama i Wery. Tylko tym razem to Maria wymysla sobie powody by sie z nim kłócić i szukać pocieszenia u Piotra (W tym najnowszym odc jego zachowanie było co najmniej dziwne ...Nie zdziwię się jak to on pobił tego Benjamina by pomóc Marysi).
A co robił?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 14:29   #587
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Na "przesłuchaniu" Marii, bardzo lekceważąco traktował Weronike, później prawie wymusił na Marii wyznanie, ze czuje ulgę czy tam radość po tym pobiciu. Co ona mu przyznała i później położył rękę na jej ręce...ona oczywiście nie miała nic przeciwko. Żenująca trochę scena (jak się pamięta ta jej wielką miłość do Adama i Adama do niej).
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 14:42   #588
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Na "przesłuchaniu" Marii, bardzo lekceważąco traktował Weronike, później prawie wymusił na Marii wyznanie, ze czuje ulgę czy tam radość po tym pobiciu. Co ona mu przyznała i później położył rękę na jej ręce...ona oczywiście nie miała nic przeciwko. Żenująca trochę scena (jak się pamięta ta jej wielką miłość do Adama i Adama do niej).
Oni pewnie zaraz będą mieli romans. A Adam znów wyląduje za kratkami, niesłusznie oskarżony o pobicie Beniamina (albo nawet zabójstwo, jeżeli ten umrze) i to Wera będzie go wyciągała z kłopotów. Będą się do siebie znowu zbliżać i dalej to już pójdzie z kopyta.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 14:57   #589
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Widziałam zdjęcia jak Adam się z tą nową całuje...Ale koniec końców i tak znowu z Weronika pewnie będzie. Szczególnie, ze jej związek z Andrzejem rozwala i to tez w taki głupi sposób. No ale to i tak będzie lepsze niż ten jego związek z Marysia...to była taka fajna postać (Adam oczywiście) w 1 i na początku 2 sezonu I tak ją zepsuli...
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-11, 15:40   #590
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcia jak Adam się z tą nową całuje...Ale koniec końców i tak znowu z Weronika pewnie będzie. Szczególnie, ze jej związek z Andrzejem rozwala i to tez w taki głupi sposób. No ale to i tak będzie lepsze niż ten jego związek z Marysia...to była taka fajna postać (Adam oczywiście) w 1 i na początku 2 sezonu I tak ją zepsuli...
Albo najpierw Adam będzie z tą nową babeczką, potem z Werą, a potem znów jednak z Marysią.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 16:28   #591
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Jak będzie kolejny sezon to pewnie tak będzie. Szkoda tylko Weroniki. Mogli chociaż jej związek zostawić w spokoju.

A co do innych wątków, ten syn Agnieszki jest tak samo irytujący jak Grzesiek. Mam nadzieję, ze jednak Agnieszka nie zrezygnuje z Roberta.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 17:18   #592
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Jak będzie kolejny sezon to pewnie tak będzie. Szkoda tylko Weroniki. Mogli chociaż jej związek zostawić w spokoju.

A co do innych wątków, ten syn Agnieszki jest tak samo irytujący jak Grzesiek. Mam nadzieję, ze jednak Agnieszka nie zrezygnuje z Roberta.
Fakt, znowu będzie cierpieć. Najpierw przez Andrzeja (on ją jednak oszukuje, nie?), a potem pewnie znowu przez Adama.

Ja mam nadzieję, że on będzie o nią walczył, jakby co.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 18:24   #593
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Fakt, znowu będzie cierpieć. Najpierw przez Andrzeja (on ją jednak oszukuje, nie?), a potem pewnie znowu przez Adama.

Ja mam nadzieję, że on będzie o nią walczył, jakby co.

Niestety, ale najprawdopodobniej tak - umawia się z nią, będą jednocześnie z żoną...jak by nie mogli pokazać, że czasem da się stworzyć szczęśliwy związek z rozwodnikiem. Szczególnie, że byli na prawdę fajną parą.



Mam nadzieję, że jeszcze ten sezon się rozkręci, bo na razie jest strasznie nudno. Głównie przez tą beznadziejną Marię i tą jej sytuację z Beniaminem, Adamem i teraz Piotrem.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 20:19   #594
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Przecież Weronika nie może być szczęśliwa dłużej niż kilka odcinków, muszą jej rzucać kolejne kłody pod nogi. Zresztą, ty wiesz jaką ja mam teorię odnośnie tej postaci, więc co ja się będę rozpisywać?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 20:31   #595
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Wiem, wiem i zaczynam mieć podobną. Rozczarowały mnie te początkowe odcinki tej serii...oby się rozkręciło.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 21:49   #596
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem i zaczynam mieć podobną. Rozczarowały mnie te początkowe odcinki tej serii...oby się rozkręciło.
Rozkręcić się pewnie rozkręci, ale prawdopodobnie znowu w tę samą stronę: rozstanie, jeden romans, drugi romans i znów łączenie naszej głównej pary.

A pierwsza seria była taka sympatyczna.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 15:34   #597
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Rozkręcić się pewnie rozkręci, ale prawdopodobnie znowu w tę samą stronę: rozstanie, jeden romans, drugi romans i znów łączenie naszej głównej pary.

A pierwsza seria była taka sympatyczna.

Pierwsza była świetna i druga też dobra, 3 seria też była ok dzięki Siedleckiemu ...a teraz te 4 pierwsze odcinki 4 sezonu bardzo słabe. Głównie przez tą nijaką Marię i strasznie naciąganą i przekombinowaną akcję.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 22:47   #598
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

Mi też tej Marii i jej jojczenia za dużo

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 06:26   #599
Klaudia_24
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

No właśnie "jojczenia" dobre określenia.
Klaudia_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 09:42   #600
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: W rytmie serca - serial Polsatu

A nie macie wrażenia, że serial skręca trochę w kierunku "Diagnozy"? Na początku był taki lekki i przyjemny, a potem się zaczęły coraz bardziej poważne afery, teraz ta babeczka, która produkuje narkotyki.

W ogóle to ostatni odcinek chyba był strasznie nudny skoro do tej pory nikt go nie komentował .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-13 00:23:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.