Patenty na bycie NAJ :) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 14:05   #571
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja kiedyś uwielbiałam paznokcie u stóp pomalowane na czarno prześliczny kontrast z moją bladą skórą teraz już mi trochę przeszło i to, czy maluję pazurki na jasno czy na ciemno zależy od nastroju i kolorów ubranka

a paznokcie u rąk maluję najczęściej jasnymi kolorkami
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 18:08   #572
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja tam wolałabym zeby stopy moich znajomych facetów nigdy nie widziały swiatła dziennego poza momentem prysznica i zmiany skarpetek.......... nie moge patrzec na te wielgachne niezadbane kajaki:P.
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:00   #573
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja też nie przepadam, za męskimi stopami. Za to nie przeszkadzają mi kobiece, jeśli są, takie ładne zadbane, z pomalowanymi paznokciami. Swoje stopy w miarę lubie, staram się o nie dobrze dbać
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 21:29   #574
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kapsel
ja tam wolałabym zeby stopy moich znajomych facetów nigdy nie widziały swiatła dziennego poza momentem prysznica i zmiany skarpetek.......... nie moge patrzec na te wielgachne niezadbane kajaki:P.
A mój jakimś cudem ma naprawdę śliczne stopy - zero rogowaciejącego naskórka, gładkie i mięciutkie - sama takie chciałabym mieć...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:02   #575
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Trzebaby Szymka Majewskiego zapytać .
Ja się wyłamię, nie mam nic przeciwko stopom, stópki mojego smyka uwielbiam wręcz - są jeszcze z tą słodką wyściółką tłuszczową.

Nie znoszę natomiast baleronów wystających spod zbyt krótkich koszulek, biodrówek na grubych tyłkach oraz długich włosów u mężczyzn.

Podpisuję się pod powyższym postem rękami i STOPAMI, hehe Ale mam świeżutki pedicure, nie bójcie się
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:19   #576
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja nienawidzę SWOICH stóp bo są OGROMNE ;( i wogole jakies takie krzywe, meskie i z duzymi przerwami miedzy palcami ;( wstydze sie w lato ich pokazywac

wiecie jak to czlowieka potrafi wpedzic w kompleksy
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-20, 22:20   #577
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja też nie mam nic przeciwko stópkom oczywiscie zgrabnym i zadbanym
Moj TŻ mówi, że uwielbia moje stopy
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-20, 23:22   #578
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Paula ja też się cieszę, że stanowisko nakazuje mojemu Teżetowi mieć zakryte odnóża, uff

JA nie mam prefencji co do koloru lakieru - po prostu ma pasować do butów: może być złoty, pastelowy, wiśnia, burgund, krwistoczerwony, zielony - nieważne, byle nie czarny, a fuj, nie dałabym rady


MalinQa na pewno przesadzasz, na pewno nie jest aż tak tragicznie. A skoro uważasz, że tak, to może warto byłoby dobrać świetny lakier, jakąś biżuterię do stóp, pierścionki czy łańcuszki i draczne butki odwracające uwagę od Twoich stópek?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 00:31   #579
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ja myślałam, że tylko ja jestem taka nienormalna, że nie lubię męskich stóp.
Swoich zresztą też nie, ale męskie to już w ogóle e-e
Przypomniało mi się, umierałam jak oglądałam Władcę Pierścieni i Froda
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 07:52   #580
mona812
Raczkowanie
 
Avatar mona812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 188
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ash
na te pytania akurat ja Ci nie odpowiem, sama niedawno kupilam glinke, ale mysle, ze proszek to mozna przechowywac i przechowywac dluuugo
a moze pomysl o ziemi wulkanicznej? jest super!
Troche drogi ten wulkan ale skoro taki dobry to chyba wart ceny .

Od dokladnie trzech dni przecieram nogi tonikiem z octu jablkowego ( pol na pol z woda destylowana ) dziewczyny nie wierze wlasnym oczom Uzywam depilatora mechanicznego i niestety skora na nogach nie wygladala super ,przebarwienia ,gdzieniegdzie powrastane wloski bleeee no i stal sie cud byc moze tylko moja skora tak zareagowala ale nogi jakies takie delikatne w dotyku sie zrobily ,koloryt sie wyrownal ,przebarwienia moooocno przyblakly,skora blyszczaca
Nie mam pojecia na jakiej zasadzie dziala ten tonik ale jestem pewna przez cale lato bedzie u mnie stalym gosciem w lodowce
mona812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 12:06   #581
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mona812
Troche drogi ten wulkan ale skoro taki dobry to chyba wart ceny .
Nie jedna wizażanka Ci to powie
Ja kupilam zachęcona wlasnie opiniami dziewczyn z tego forum.
A jak ta glinka super dziala na moja mame
Mozna powiedziec, ze efekt jest spektakularny. Cera rozjasnionam, wygladzona, jakas taka odmlodzona. Bosko po prostu

Cytat:
Napisane przez mona812
Od dokladnie trzech dni przecieram nogi tonikiem z octu jablkowego ( pol na pol z woda destylowana ) dziewczyny nie wierze wlasnym oczom Uzywam depilatora mechanicznego i niestety skora na nogach nie wygladala super ,przebarwienia ,gdzieniegdzie powrastane wloski bleeee no i stal sie cud byc moze tylko moja skora tak zareagowala ale nogi jakies takie delikatne w dotyku sie zrobily ,koloryt sie wyrownal ,przebarwienia moooocno przyblakly,skora blyszczaca
Nie mam pojecia na jakiej zasadzie dziala ten tonik ale jestem pewna przez cale lato bedzie u mnie stalym gosciem w lodowce
Skoro tak super dziala na nogi, to moze i na buźke też można to aplikowac?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 13:10   #582
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ash

Skoro tak super dziala na nogi, to moze i na buźke też można to aplikowac?
Można, można, pani Basia polecała jako najtańszy tonik. Ale lepiej zrobic stężenie 10% a nie pół na pół... Mozna go trochę utrwalić olejkiem herbacianym, to w lodówce może postać ze 2 tygodnie.
Ja używałam na buzie i byłam bardzo zadowolona, tylko zapach nie bardzo niestety. A ze swojej strony polecam ocet jabłkowy ekologiczny do kupienia w Rossmanie. Buzia po takim toniku miękka, rozjasniona, idealny tonik.
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 13:23   #583
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez malinQa
ja nienawidzę SWOICH stóp bo są OGROMNE ;( i wogole jakies takie krzywe, meskie i z duzymi przerwami miedzy palcami ;( wstydze sie w lato ich pokazywac

wiecie jak to czlowieka potrafi wpedzic w kompleksy
ja kiedyś miałam kompleksy na punkcie stóp jak byłam mała i pojechałam na kolonie to sie mnie dziewczyny pytały czy mam 4 palce czy 5 bo mam przerwę między dużym palcem a resztą taką spoooorą przerwę ale teraz mi to nie przeszkadza stopy mam ładnie wypielęgnowane i to jest najważniejsze... nie warto przejmować się czymś czego i tak nie można zmienić
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 15:11   #584
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mar_go
Można, można, pani Basia polecała jako najtańszy tonik. Ale lepiej zrobic stężenie 10% a nie pół na pół... Mozna go trochę utrwalić olejkiem herbacianym, to w lodówce może postać ze 2 tygodnie.
Ja używałam na buzie i byłam bardzo zadowolona, tylko zapach nie bardzo niestety. A ze swojej strony polecam ocet jabłkowy ekologiczny do kupienia w Rossmanie. Buzia po takim toniku miękka, rozjasniona, idealny tonik.
ja mam jakis w lodowce. taki spozwyczy... chyba moze byc?
skonczyl mi sie wlasnie tonik benzacne. zrobie sobie taki z octu. mam nadzieje, ze na lato to nie problem
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 15:32   #585
mona812
Raczkowanie
 
Avatar mona812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 188
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mar_go
Można, można, pani Basia polecała jako najtańszy tonik. Ale lepiej zrobic stężenie 10% a nie pół na pół... Mozna go trochę utrwalić olejkiem herbacianym, to w lodówce może postać ze 2 tygodnie.
Ja używałam na buzie i byłam bardzo zadowolona, tylko zapach nie bardzo niestety. A ze swojej strony polecam ocet jabłkowy ekologiczny do kupienia w Rossmanie. Buzia po takim toniku miękka, rozjasniona, idealny tonik.
Wlasnie zerknelam i moj ma 5% ,czyli mowisz nie rozcieczac ?A twarzy mi nie wyzre ?
Poniewaz tematem biochemi zainteresowalam sie za pozno nie dane mi bylo skozystac z rad Basi
Mar_go a wiesz moze przypadkiem czy taki ocet nie jest szkodliwy w ciazy ?Do zewnetrznego oczywiscie ,albo masz jakies wiadomosci na temat octu z wina czerwonego i bialego bo jakos tak pochopnie troszke zakupilam i nie bardzo wiem jak spozytkowac ( pomijajac surowki )
mona812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 16:13   #586
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ktos tu pisal ostatnio, nie pamietam kto, ze ocet z wina czerwonego plus woda destylowana=swietny tonik na wypryski i zaskorniki
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-21, 17:51   #587
mona812
Raczkowanie
 
Avatar mona812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 188
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dzieki Ash O toniku slyszalam nawet sama sie dopytywalam jakie proporcje ale mam taka cicha nadzieje ze da sie zrobic z tego cos jeszcze i ktos kto wie zechce sie podzielic
mona812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 00:01   #588
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Tonik z octu jabłkowego świetnie działa na przebarwienia. Pomaga też szybciej znikać śladom po świeżych niespodziankach. Kiedyś go używałam, ale teraz raz, że mi już niepotrzebny, a dwa, ze jego zapach powoduje, że mi autentycznie niedobrze.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 00:32   #589
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 172
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

to ja sie podziele patentem na splatane wlosy
jak nie mam czasu na maski/odzywki, serum pianke itd albo jak czesto myje wlosy i nie chce ich obciazac, to nakladam na moment odzywke i po chwili splukuje (nawet jesli jest taka bez splukiwania). u mnie najlepiej sprawdza sie mleczko sunsilk to do puszacych sie wlosow czy tam do lokow - z aloesem. mimo ze wlosy mam proste, cienkie i delikatne

i jeszcze jedno, chyba nie bylo, a ze lato, to na czasie. nie siadam i nie opieram sie o siedzenia w miejscach publicznych jak mam gole nogi/ramiona/plecy. jak juz musze, np w pociagu, to zarzucam cokolwiek, byle sie od bakterii oddzielic moze troche obsesja, ale ludzie o higiene nie dbaja...
zetzet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 07:31   #590
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

co do autobusu - ja staram się zawsze naciągnąć kaptur na głowę jak mam się oprzeć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 09:00   #591
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mona812
Wlasnie zerknelam i moj ma 5% ,czyli mowisz nie rozcieczac ?A twarzy mi nie wyzre ?
Poniewaz tematem biochemi zainteresowalam sie za pozno nie dane mi bylo skozystac z rad Basi
Mar_go a wiesz moze przypadkiem czy taki ocet nie jest szkodliwy w ciazy ?Do zewnetrznego oczywiscie ,albo masz jakies wiadomosci na temat octu z wina czerwonego i bialego bo jakos tak pochopnie troszke zakupilam i nie bardzo wiem jak spozytkowac ( pomijajac surowki )
Ten ocet i tak trzeba rozcieńczyć, czyli 1/10 octu i 9/10 wody, ale możesz metoda prób i błędów wybraż odpowiednie stężenie. Ja raczej uważałabym z kładzeniem go bezpośrednio na twarz. Dziewczyny dochodziły do 30% ale to mocne i zalezy od indywidualnych upodobac i wrazliwości.
Ocet jabłkowy (oczywiście nie na spirytusie) nie powinien ci zaszkodzić podczas ciąży, ani zewnetrznie ani wewnętrznie. Mozna uznac że to ma lekkie kwasy owocowe, ale naturalne, wiec na pewno nie szkodzą. Wg mnie, to co stosujemy wewnętrznie (jemy) zastosowane na skórę na pewno nie zaszkodzi, chyba że alergia lub indywidualne podrażnienie).

Ocet winny jest już mocniejszy i ja bym nie stosowała jako tonik. Można nim włosy płukac,żeby zakwasić wode (dodac do ostatniego płukania), wtedy błyszczą. To stara metoda "babuni". Lepiej czerwony do ciemnych i biały do jasnych. Podobnie działa tez sok z cytryny. Możesz tez sobie zamarynować jakies warzywa, w ciąży to chyba jak znalazł Na wątku o Nigelli jest chyba fajny przepis na marynowaną sałatkę... Pamiętam ten odcinek, wygladało pysznie
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 10:33   #592
mona812
Raczkowanie
 
Avatar mona812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 188
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Tonik z octu jabłkowego świetnie działa na przebarwienia. Pomaga też szybciej znikać śladom po świeżych niespodziankach. Kiedyś go używałam, ale teraz raz, że mi już niepotrzebny, a dwa, ze jego zapach powoduje, że mi autentycznie niedobrze.
Sandija
No ,zapaszek rzeczywiscie powala na kolana ,pierwszego dnia posmarowalam nogi popoludniu i po paru min.pies mi sie do nich przykleil tak mnie zaczela lizac ze przez najblizszy tydzien peeling na nogi zbedny

Teraz radze sobie tak ze wstaje ,parze kawe w tym czasie smaruje odnoza pozniej zasiadam do kompa popijam kafke ktora skutecznie niweluje zapaszki a po jakims czasie pod prysznic

Mar_go dopiero teraz zrozumialam ze Tobie nie chodzi o to aby ocet mial 10% ale o to zeby bylo 10% octu w toniku lepiej pozno niz wcale sprawdzilam skora na nogach wciaz zyje ...

Dziekuje za rady
mona812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 12:04   #593
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Mona
I mówisz, że to pomaga na odnóża sterane depilacją?
Bo to zaczyna być ciekawe
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-22, 12:17   #594
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Eee, na nogi to spokojnie możesz uzywac pół na pół z wodą. Na twarz to bym się bała.
A mój ocet jabłkowy tata wywalił, bo myślał ze to sok zepsuty A był w oryginalnej butelce.
Ale najlepszą miał konkluzję potem: "A mogłem z tego ocet zrobić"
Brutalnie go uświadomiłam, ze to juz było zrobione
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-23, 08:19   #595
mona812
Raczkowanie
 
Avatar mona812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 188
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Mona
I mówisz, że to pomaga na odnóża sterane depilacją?
Bo to zaczyna być ciekawe
Sandija ja mialam drobne kropeczkowe przebarwienia po wrastajacych wloskach ( zastanawialam sie juz nawet nad jakas drastyczniejsza kuracja kwasowa na odnoza )i zniknely prawie bez sladu dodam tylko ze oprocz przebarwien zniknela mi samoopalaczowa opalenizna takich bladych nog juz dawno nie mialam ale wlasciwie to lepiej miec jednolicie biale niz biedronkowe brazowe
Od dzisiaj odstawie tonik i zaserwuje sobie kilkudniowa skondensowana opalenizne ...ciekawa jestem efektow .
mona812 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 20:21   #596
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

O, to tym mnie w ogóle uradowałaś: że to taki wywabiacz samoopalenizny. Ja, jako członkini Klubu Zmasakrowanych przez HS bardzo się ucieszyłam na tę wiadomość.
Dziś pół godziny się pillingowałam, żeby usunąć te plamy, paski itd
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 22:03   #597
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

No dobra dziewczyny! Co to jest HS?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 22:08   #598
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez uskow
No dobra dziewczyny! Co to jest HS?
Holiday Skin J&J - istnieje nawet klub zmasakrowanych przez HS
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 22:15   #599
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Holiday Skin J&J - istnieje nawet klub zmasakrowanych przez HS
A no tak Ja też nim się właśnie zaczeęłam smarować Dzięki KasiaL)
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-24, 22:27   #600
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Uskow, słońce, a zasłużyłaś już na członkostwo w klubie?
Jaki efekt graficzny dał na Tobie HS?
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.