Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 22:49   #571
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

O, popieram wybór Lisbeth.
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:50   #572
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;33355436]Spoko, żadna nie krytykowała wszystkich 'letnich' butów na raz. Ja będę chodzić w czymś takim:[/QUOTE]

chodzą za mną takie butki, fajnie się w nich wygląda
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 22:55   #573
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
polecam się wczytać w wypowiedzi nas wszystkich, nikt nie krytykuje wszystkiego jak leci, na bosaka nie chodzimy, każdy lubi co innego
a co do pasteli, też nawołuje do wczytania się w to co tu produkujemy - nikt nie twierdzi, że pastele są fuj i niejedna z nas pewnie już od jakiegoś czasu w nich biega. chodzi o ilość, nagromadzenie tych pasteli na jednej osobie, że tak powiem. przykładem była Kasia T., która nie chodzi w niczym innym, tylko w pastelach, i ogólnie wszystko ma pastelowe, nawet kota moda na pastele - nie ubiorę nic innego, moda na żarówiaste kolory - nie ubiorę pasteli. tragiczne jest popadanie w skrajności, bo teraz taka moda to wszystko inne sie nie nadaje. głupota.
masz racje. welmas chyba lubi generalizowac .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 23:05   #574
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
wczoraj w centrum Krakowa szła sobie dziewoja (turystka raczej) w rajstopach (cienkich, normalnych rajstopach!) i niezbyt długim podkoszulku. Było na co popatrzeć, bo miała takie fajne, obfite, trzęsące się uda. No i cała ulica się za nią oglądała, ja też, byłam ciekawa jakie ma majtki
ja dzisiaj pod politechniką widziałam dziewczynę w tunice i rajstopach, i niby ta tunika zasłaniała co trzeba, ale była z materiału takiego typu mgiełka, że w sumie i tak było widać wszystko a już szczególnie kształt pośladków.....
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 23:10   #575
welmas
Raczkowanie
 
Avatar welmas
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 273
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
masz racje. welmas chyba lubi generalizowac .
przyznaję... chyba trochę przesadziłam
te butki co pokazała Lisbeth są fajne i sama noszę takie czasem, ale miałam raczej na myśli coś w czym stopa będzie mogła swobodnie oddychać w upalne dni, a najgorsze jest to że w sklepach nie ma żadnych butów które na prawdę by mi się podobały heh
welmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 23:10   #576
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja dzisiaj pod politechniką widziałam dziewczynę w tunice i rajstopach, i niby ta tunika zasłaniała co trzeba, ale była z materiału takiego typu mgiełka, że w sumie i tak było widać wszystko a już szczególnie kształt pośladków.....
ja nie wiem jak te dziewoje wstydu nie mają za takie rzeczy to Straż Miejska powinna mandaty wlepiać symboliczne 50 zł za świecenie tyłkiem w miejscu publicznym jak ja widzę takie ewenementy to sobie tłumacze to tym, że maja w domu lustro do pasa i nie wiedzą co czynią
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 23:13   #577
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Jeśli suwak staje się powodem wyśmiania, bo nie jest tró, to rzeczywiśćie ideologia (wyrobiona czy dorobiona) wygląda nad wyraz poważnie. Jest się czym przejmować. A co zrobić, jeśli ktoś pragnie właśnie glanów z suwakiem, a workery czy inne stylizowane się mu po prostu nie podobają?

I jeszcze muszę o coś zapytać. Co to są soft glany, o których wspomniała tenebra? W google wyskakują mi martensy (bez suwaka )
A niech sobie każdy nosi co chce i co mu się podoba Myślę, że przedstawiciele omawianych subkultur mogliby się obrazić o to, że postrzegani są jako tak bardzo płytcy ludzie... Nie sam w sobie suwak jest powodem wyśmiania, ale fakt, że ktoś chce "lansować się" w glanach z suwakiem - jak to określiłaś, chodzi bardziej o wyśmianie pomysłu nazwania glanopodobnych butów z suwakiem glanami. Glany dla wielu to nie tylko buty, a sposób wyrażania siebie, znak rozpoznawczy. Nie mam zamiaru tego drążyć, ale naprawdę nie chodzi o to, że suwak nie jest "tró" i na cała ideologia opiera się na tym, by być "tró".
Soft glany? Szczerze mówiąc nie jestem pewna, czym dokładnie są, jako nastolatka nosiłam normalne, klasyczne. Ale może to po prostu takie bez blachy. Takie mniej tró

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2012-04-04 o 23:17
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 23:13   #578
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
przyznaję... chyba trochę przesadziłam
te butki co pokazała Lisbeth są fajne i sama noszę takie czasem, ale miałam raczej na myśli coś w czym stopa będzie mogła swobodnie oddychać w upalne dni, a najgorsze jest to że w sklepach nie ma żadnych butów które na prawdę by mi się podobały heh
a to jest akurat norma, przynajmniej u mnie jak to moja mama mi powtarza w takich chwilach: " jeszcze się taki nie urodził co by ci dogodził" w sensie wymyślenia mojego wymarzonego obuwia oczywiście
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 06:57   #579
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
a to jest akurat norma, przynajmniej u mnie jak to moja mama mi powtarza w takich chwilach: " jeszcze się taki nie urodził co by ci dogodził" w sensie wymyślenia mojego wymarzonego obuwia oczywiście
ja chodzę w szpilkach pewnie kogoś to rozwala że non stop na obcasie no ale trudno, jakoś z tym żyję. Nawet kozaki mam na zimę na obcasie ale powiedzmy że mogę sobie na to pozwolić bo nie muszę w zimie dużo chodzić

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
przyznaję... chyba trochę przesadziłam
no trochę pisałąm o kolorach nie w kontekscie że za nimi tęsknię tylko że nasze szafiareczki tak naprawdę chyba nie do końca wiedzą co w modzie piszczy bo wszędzie są te nudne pastele, mało która nawiązuje do innych trendów, ktorych jest przecież całkiem sporo a jak pisała to, zdaje się, L_V, z mody trzeba umieć czerpać, a nie ślepo podążac
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 07:05   #580
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez ladyan Pokaż wiadomość
Kiedy przestaną być modne te ekoskórki ze ściągaczami? Błagam, powiedzcie kiedy, bo niedługo śnić mi się będą w najczarniejszych koszmarach.
Właśnie przeglądam zdjęcia z imprez w moim mieście. Na jednym z nich widnieje osiem dziewczyn z czego siedem to ekolożki, czyli te odziane w ekosórki ze ściągaczami.
Zbyt duże zagęszczenie na jedne metr kwadratowy jak dla mnie.
(Tak nawiasem to strasznie mnie wkurza feminizowanie nazw zawodów - może mnie zliczujecie ale marszałkini czy psycholożka brzmi kuriozalnie)
A te ekoskórki też mnie przyprawiają o mdłości - bleeeeeee. Jak można sprofanować skórę (nawet ekologiczną) czymś tak ohydnym. W ogóle ściągacze wyglądają źle zawsze:/
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
o ile japonki sa mi totalnie obojetne, tak klapki na obcasach (tzw. pseudoeleganckie) sa imo okropne^^.
Są okropne, a do tego jeszcze nie wiem po co to ma służyć - funkcją klapek jest to, że są wygodne, szybko się je zakłada i leci na basen/jezioro/do śmietnika A obcas chyba nieco jednak zaburza tą funkcjonalność


I pewnie kogoś rozwalę ale mi się podobają te koronkowe kozaki - oczywiście ich nie kupię, bo zaraz się zdefasonują/porwą/pobrudzą, ale moim zdaniem są urocze Choć faktycznie mogą komuś zrobić krzywdę z figurą.
A co do samej idei letnik kozaków (ktoś się pytał po co są) to chyba są po to, żeby ktoś mógł nosić kozaki latem i nie gotował się z gorąca. Ja mam bardzo dobrą nogę w kozakach i wyglądam w nich 100x lepiej niż w balerinkach. Dodatkowo nadają ubiorowi trochę takiej drapieżności i nonszalanckości.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 07:35   #581
ladyan
Rozeznanie
 
Avatar ladyan
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
(Tak nawiasem to strasznie mnie wkurza feminizowanie nazw zawodów - może mnie zliczujecie ale marszałkini czy psycholożka brzmi kuriozalnie)
Mnie również. Sfeminizowałam nazwę specjalnie w odniesieniu właśnie do właścicielek owych ekoskórek. Powiedzmy, że ironicznie je tak nazywam.
ladyan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 08:49   #582
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3335672 2]ja chodzę w szpilkach pewnie kogoś to rozwala że non stop na obcasie no ale trudno, jakoś z tym żyję. Nawet kozaki mam na zimę na obcasie ale powiedzmy że mogę sobie na to pozwolić bo nie muszę w zimie dużo chodzić [/QUOTE]
mnie nie rozwalasz. sama nie praktykuje codziennego noszenia szpilek, bo po pierwsze, za duzo chodze, po drugie - szkoda mi kregola. ale bardzo mi sie podobaja szpilki i kobiety na szpilkach.

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Są okropne, a do tego jeszcze nie wiem po co to ma służyć - funkcją klapek jest to, że są wygodne, szybko się je zakłada i leci na basen/jezioro/do śmietnika A obcas chyba nieco jednak zaburza tą funkcjonalność
ano, nie inaczej.

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
I pewnie kogoś rozwalę ale mi się podobają te koronkowe kozaki - oczywiście ich nie kupię, bo zaraz się zdefasonują/porwą/pobrudzą, ale moim zdaniem są urocze Choć faktycznie mogą komuś zrobić krzywdę z figurą.
A co do samej idei letnik kozaków (ktoś się pytał po co są) to chyba są po to, żeby ktoś mógł nosić kozaki latem i nie gotował się z gorąca. Ja mam bardzo dobrą nogę w kozakach i wyglądam w nich 100x lepiej niż w balerinkach. Dodatkowo nadają ubiorowi trochę takiej drapieżności i nonszalanckości.
te konkretnie mi sie akurat niezbyt podobaja, bo wygladaja jak skarpeta azurowa, ale ogolnie kozaki letnie sa ql! juz od dawna mysle o zakupie jakichs, bo bardzo lubie ogolnie kozaki, nadto mam dlugie nogi i jak tylko wkladam cos przed kolano troche, to czuje sie, jakbym nie wiem ile odslaniala (i z takimi komentarzami sie spotykam) - a w takich kozakach mozna spokojnie nawdziac spodnice/sukienke konczaca sie te pare/parenascie cm nad kolanem . tak ze jak dla mnie, letnie kozaki to fajna idea.


tak na marginesie - zauwazylam, ze ostatnim trendem na naszym watku jest zaczynanie wypowiedzi od "Pewnie kogos rozwale, ale nosze..." - postep, bo przynajmniej klotnie z tego powodu nie wybuchaja.
zatem wpisujac sie w ten trend, oznajmiam, ze pewnie kogos rozwale, ale wczoraj chodzilam z papierowa reklamowka z Zary. nosze w takich torbach buty na silownie, wczesniej mialam jakas mniej charakterystyczna (chetnie przyjelabym taka bez napisow, ale nie wiem skad wziac), ale sie rozwalila. tak ze dopoki sie ucho nie urwie, bede dwa razy w tygodniu paradowac ulicami Poznania z lansiarska torba.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-04-05 o 08:50
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:06   #583
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
zatem wpisujac sie w ten trend, oznajmiam, ze pewnie kogos rozwale, ale wczoraj chodzilam z papierowa reklamowka z Zary. nosze w takich torbach buty na silownie, wczesniej mialam jakas mniej charakterystyczna (chetnie przyjelabym taka bez napisow, ale nie wiem skad wziac), ale sie rozwalila. tak ze dopoki sie ucho nie urwie, bede dwa razy w tygodniu paradowac ulicami Poznania z lansiarska torba.


słuchaj... ja noszę czasami śniadanie do pracy w papierowej torbie ze starbucksa, jak akurat po drodze kupię kawę (a kupuję tą ziarnistą, do mielenia i samodzielnego parzenia a nie lanserski papierowy kubek ) jesli widzi mnie ktoś kto czyta ten wątek to pewnie ją rozwalam
ale jest u mnie w pracy dziewczyna która nosi sniadanie w papierowej torebce Triumpha... to jest lans na droga bieliznę a nie na jakieśtam szmatki z Zary
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:30   #584
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
widzę że krytykujecie wszystkie buty jakie tylko istnieją i tak się zastanawiam w czym wy chodzicie zwłaszcza w lecie
a co myślicie o takich sandałkach, nie będę w nich rozwalać
http://najlepszegalerie.pl/files/g/1...cki_129,99.jpg
http://allani.pl/system/photos/big/7...JPG?1332148193


a jeśli chodzi o pastele to kocham je od zawsze jestem typem pani lato i w tych kolorach czuję się najlepiej więc nie przestanę ich nosić nigdy nawet gdy innym wydają się mdłe... heh
w tamtym roku królowały żywe i bijące po oczach kolory i wtedy też wszyscy narzekali że to masakra a teraz za nimi tęsknicie???
mi się podobają
a Kasia Tusk może po trostu lubi pastele, to jej się najbardziej podoba w tym sezonie? pasują jej a zdjęcia są bardzo ładne, lepiej, jakby były jak jest rozczochrana, w bałaganie, z paskudną pościelą z kory? ten blog nie jest po to(chyba) żeby wszystko naśladować, tylko żeby czerpać inspirację
wydaje mi się, że większość osób, które wrzucają zdjęcia do internetu, stara się, żeby ładnie wyglądać, na fajnym tle, tym bardziej na bloga
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:36   #585
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Dokładnie Większość z Was rozwalają oxfordy czy też jazzówki jak kto woli, które ja osobiście uwielbiam Rozumiem, że niektórym mogą się nie podobać ale to nie znaczy, że sama przestanę je nosić ;-)
Mi sie podobaja i wielu osobom tez. A jazzowkiki teraz sa tak rozne, ze kazdy moze cos dla siebie wybrac

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

A pastele zawsze uwielbialam i ciesze sie ze teraz są w sklepach z drugiej zas strony wszyscy beda je teraz nosic
Ja ogolnie lubie kolory i denerwowalam sie kiedy w sklepach byly same szarosci , brazy itp..
Kolor morelowy, czerwony, lososiowy, koralowy, mietowy itp. zawsze goscil w mojej szafie. Moze czas na jakas limonkę, ostrą zielen

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Bardziej mnie rozwaliło zdjęcie w logo: KLIK - z normalnej dziewczyny zrobili gremlina z powykręcanymi, krzywymi nogami. Obie złamane w piszczelach, jedna wygięta do przodu, druga do tyłu
slaby fotograf, dodal tej dziewczynie tylko wiecej ciala, wiekszych bioder. Masakra
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:37   #586
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3335853 4]

słuchaj... ja noszę czasami śniadanie do pracy w papierowej torbie ze starbucksa, jak akurat po drodze kupię kawę (a kupuję tą ziarnistą, do mielenia i samodzielnego parzenia a nie lanserski papierowy kubek ) jesli widzi mnie ktoś kto czyta ten wątek to pewnie ją rozwalam
ale jest u mnie w pracy dziewczyna która nosi sniadanie w papierowej torebce Triumpha... to jest lans na droga bieliznę a nie na jakieśtam szmatki z Zary [/QUOTE]

Ja nigdy nie zwracałam uwagi na napisy na siatkach/torbach... i dziwi mnie to, że ktokolwiek zwraca i uważa, że to szczyt lansu to tylko siatka
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:41   #587
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie zwracałam uwagi na napisy na siatkach/torbach... i dziwi mnie to, że ktokolwiek zwraca i uważa, że to szczyt lansu to tylko siatka
I to jak niektórzy zwracają uwagę! Nawet sobie nie wyobrażasz, ja dostałam od sąsiadki ochrzantus jak mnie zobaczyła wynoszącą efekty uboczne posiadania kotów w torebce CK I że dlaczego ja kuwetę do tego sprzątam, mogłam jej oddać, jak sama nie chciałam Ciekawe co by zrobiła jakby mnie zobaczyła wywalającą kocie kupy do Donny Karan albo MaxMary
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:44   #588
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
mi się podobają
a Kasia Tusk może po trostu lubi pastele, to jej się najbardziej podoba w tym sezonie? pasują jej a zdjęcia są bardzo ładne, lepiej, jakby były jak jest rozczochrana, w bałaganie, z paskudną pościelą z kory? ten blog nie jest po to(chyba) żeby wszystko naśladować, tylko żeby czerpać inspirację
wydaje mi się, że większość osób, które wrzucają zdjęcia do internetu, stara się, żeby ładnie wyglądać, na fajnym tle, tym bardziej na bloga
o matko... a kto powiedział że ma wrzucać zdjęcia na tle bałaganu Nie mam pojęcia skąd to wzięłaś, może doczytaj dokładnie co pisałyśmy że wieje nudą, że ciagle to samo i nie tylko u niej ale i wszędzie. Zdjęcia są ładne ale nic ciekawego na nich nie ma ostatnio.
A co do inspiracji, cięzko czerpać inspirację z kogoś kto codziennie wygląda prawie tak samo i kto w zasadzie sam nie umie czerpać inspiracji z mody bo zna jeden trend i ciągle go pokazuje, aż do znudzenia.
poza tym, już teraz nie piszę o Kasi, ale o jakieś bliżej mi nie znanej blogerce (nie pamiętam kto to był po prostu) - czytałam na blogu tekst że z taką ulga powitała pastele bo znudziły ją już trendy zimowe w szarościach czy tam brązach za ktorymi nie przepada. No i tego nie rozumiem nie lubi tych kolorów a nosi bo są modne? szkoda trochę, bo ludzie zaczynają gubic własny styl
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:45   #589
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie zwracałam uwagi na napisy na siatkach/torbach... i dziwi mnie to, że ktokolwiek zwraca i uważa, że to szczyt lansu
mowisz, ze problem z reklamowkami maja tak naprawde ci, ktorych to rozwala? podoba mi sie ta opcja.

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
to tylko siatka
w pierwszym momencie przeczytalam, ze napisalas, ze to tylko siarka.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 09:47   #590
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
mi się podobają
a Kasia Tusk może po trostu lubi pastele, to jej się najbardziej podoba w tym sezonie? pasują jej a zdjęcia są bardzo ładne, lepiej, jakby były jak jest rozczochrana, w bałaganie, z paskudną pościelą z kory? ten blog nie jest po to(chyba) żeby wszystko naśladować, tylko żeby czerpać inspirację
wydaje mi się, że większość osób, które wrzucają zdjęcia do internetu, stara się, żeby ładnie wyglądać, na fajnym tle, tym bardziej na bloga
masz rację ze wszystkim pewnie że każdy chce ładnie, pewnie że chodzi o inspiracje itd, tylko czemu mamy wrażenie, ja i parę osób z wątku już to zauważyło, że Kasia lubi pastele TERAZ, bo są modne i nie ubiera od jakiegoś czasu NICZEGO innego i ogólnie nagle zewsząd u niej atakują pastele. dla mnie przez to wydaję się sztuczna do przesady, a chyba nie o to chodzi? idę o zakład, że jak na jesień będą modne np intensywne fiolety i zielenie to u Kasi będzie tylko to, a pastele z miejsca do śmietnika. o to nam chodzi

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3335939 4]o matko... a kto powiedział że ma wrzucać zdjęcia na tle bałaganu Nie mam pojęcia skąd to wzięłaś, może doczytaj dokładnie co pisałyśmy że wieje nudą, że ciagle to samo i nie tylko u niej ale i wszędzie. Zdjęcia są ładne ale nic ciekawego na nich nie ma ostatnio.
A co do inspiracji, cięzko czerpać inspirację z kogoś kto codziennie wygląda prawie tak samo i kto w zasadzie sam nie umie czerpać inspiracji z mody bo zna jeden trend i ciągle go pokazuje, aż do znudzenia.
poza tym, już teraz nie piszę o Kasi, ale o jakieś bliżej mi nie znanej blogerce (nie pamiętam kto to był po prostu) - czytałam na blogu tekst że z taką ulga powitała pastele bo znudziły ją już trendy zimowe w szarościach czy tam brązach za ktorymi nie przepada. No i tego nie rozumiem nie lubi tych kolorów a nosi bo są modne? szkoda trochę, bo ludzie zaczynają gubic własny styl[/QUOTE]

właśnie! o to samo mi chodzi.

a jeszcze co do chodzenia w szpilkach na co dzień. ja zazdraszczam tym co mogą i się dobrze czują sama bym ponosiła na co dzień jakbym się lepiej czuła w takim obuwiu

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2012-04-05 o 09:51
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:52   #591
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
Kasia to cała jest pastelowa już, cała chałupa pastelowa, pościel pastelowa, filiżanki pastelowe, kot pastelowy.. że ją nie zemdli tam wszystkie zdjęcia i ciuchy u niej takie same ostatnio i to już staje się nudne.
Strachy na Lachy - "Po prostu pastelowe"
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:12   #592
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

hehe, szczerze mówiąc, rzadko wchodzę na jej bloga, bardzo rzadko bym powiedziała, a na inne to już w ogóle więc może i macie rację, że przesadza, ale z moją częstotliwością śledzenia bloga, nie czuję przesytu i mi sie podoba, a zdjęcia cudne
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:49   #593
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
wiecie co, wyznam Wam , że lubię bloga Tuskówny, długo mogę gapić się na piękne zdjęcia i jej uroczą buzię, ale tego pozowania dłużej nie zniesę
http://www.makelifeeasier.pl/moda/in-the-morning/
kurcze, kto tak siada na oparciu fotela z kawką w ręku, albo stawia kawę gdzieś obok na łóżku i kładzie się/siada obok
ja to zaraz boję się, że wyleję na pościel, ewentualnie na siebie
Ja tak robię. Często kładę się na brzuchu i czytam książkę, a herbatę mam obok na pościeli.

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
a co do pasteli, też nawołuje do wczytania się w to co tu produkujemy - nikt nie twierdzi, że pastele są fuj i niejedna z nas pewnie już od jakiegoś czasu w nich biega. chodzi o ilość, nagromadzenie tych pasteli na jednej osobie, że tak powiem. przykładem była Kasia T., która nie chodzi w niczym innym, tylko w pastelach, i ogólnie wszystko ma pastelowe, nawet kota moda na pastele - nie ubiorę nic innego, moda na żarówiaste kolory - nie ubiorę pasteli. tragiczne jest popadanie w skrajności, bo teraz taka moda to wszystko inne sie nie nadaje. głupota.
Mi się z tych wszystkich jej pasteli to tylko kot podoba
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:53   #594
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja tak robię. Często kładę się na brzuchu i czytam książkę, a herbatę mam obok na pościeli.



Mi się z tych wszystkich jej pasteli to tylko kot podoba
Mnie też Nigdy nie widziałam o kota o takim umaszczeniu.

Dziwi mnie zakładanie koronkowej bluzki bezpośrednio na biustonosz.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:18   #595
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Dziwi mnie zakładanie koronkowej bluzki bezpośrednio na biustonosz.
a w sumie jak ja inaczej nosic? topik pod spodem psulby ja, imo.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:24   #596
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a w sumie jak ja inaczej nosic? topik pod spodem psulby ja, imo.
Nie nosić?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:36   #597
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a w sumie jak ja inaczej nosic? topik pod spodem psulby ja, imo.
skojarzyło mi się z zakładaniem przez mężczyzn koszulki pod elegancką koszulę
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:54   #598
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Nie nosić?
Musiałabym zobaczyć na żywo, ale wydaje mi się, że z cielistym topem idealnie przylegającym do ciała mogłoby to wyglądać nieźle (chociaż trochę... goło ) i nie dać efektu "podkoszulek w prążki do weselnego garniaka"
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:10   #599
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość




właśnie! o to samo mi chodzi.

a jeszcze co do chodzenia w szpilkach na co dzień. ja zazdraszczam tym co mogą i się dobrze czują sama bym ponosiła na co dzień jakbym się lepiej czuła w takim obuwiu
ja podziwiam, że komukolwiek chce się w takich pomykać all day, all night...


pierwsze buty z załącznika, moja miłość.
a na lato baleriny i trampy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazury.jpg (35,6 KB, 349 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trampy1.jpg (73,9 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trampy2.jpg (49,4 KB, 275 załadowań)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 13:11   #600
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
tak na marginesie - zauwazylam, ze ostatnim trendem na naszym watku jest zaczynanie wypowiedzi od "Pewnie kogos rozwale, ale nosze..." - postep, bo przynajmniej klotnie z tego powodu nie wybuchaja.
zatem wpisujac sie w ten trend, oznajmiam, ze pewnie kogos rozwale, ale wczoraj chodzilam z papierowa reklamowka z Zary. nosze w takich torbach buty na silownie, wczesniej mialam jakas mniej charakterystyczna (chetnie przyjelabym taka bez napisow, ale nie wiem skad wziac), ale sie rozwalila. tak ze dopoki sie ucho nie urwie, bede dwa razy w tygodniu paradowac ulicami Poznania z lansiarska torba.
ja noszę wf w takich torbach
i też Poznań



Co do pasteli w sklepach to się cieszę bo zawsze je lubiłam. Chociaż modowo to ja chyba jestem opóźniona bo jak były neony modne to się wkurzałam i nic nie kupowałam, teraz jak wyszły to mi się zaczęły podobać i mam ochotę na pare oczodajniaków w szafie
Chociaż moda na miętę mnie strasznie wkurza - mój ulubiony kolor od conajmniej 2 lat a teraz wszyscy go noszą, może to trochę hipsterskie podejście ale wolę być wywalona z tłumu niż z nim stopiona
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.