Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane głosujemy na kolejny tytuł zapraszam
Testować nerwy swojej mamy lubię, psocę, niszczę, krzyczę, rozrabiam i gubię. 5 10,64%
Tu tupnę nóżką, tam krzyknę "nie", niech siwych włosów przybędzie mamie. 1 2,13%
Daj mi, nie ciem i łaa łaa - krzyczy wciąż gromadka ta. 1 2,13%
Niewinne oczka jak aniołek mam, ale prawdziwy hardcore wnet pokażę wam 7 14,89%
Zdania układamy, co raz wiecej z rodzicami rozmawiamy. 0 0%
My tu gadu-gadu, a dzieciaki dają w zabawach czadu. 0 0%
Bunt dwulatka przyszedl wiosna i mamy minę "radosna" 0 0%
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy 26 55,32%
Dzieci nasze już w domach znudzone, gdzie ta wiosna? , pytaja one 1 2,13%
Rożki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną 6 12,77%
Głosujący: 47. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 17:10   #571
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość


Przy takich wiatrach to jeszcze z teściową przyjaciółkami zostaniecie

ha ha ha . Nie wykonalne kochana


Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ja wiem ja wiem ale DAJCIE PRZEPIS NA BRUMKOWE PIERSI na pw bom na komorce a moze przyszpanuje
zaraz
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:31   #572
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
ha ha ha . Nie wykonalne kochana




zaraz
dziekowac
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:56   #573
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cześć!

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Dzien doberek.
Lila ja tez wiecznie nienazarta
Iustyna masz racje z tymi slodyczami. Ja w domu nie mialam, rodzice mnie nimi nie pasli, a jak tylko polecialam do dzieci sasiadow to wszystko im wyjadlam. Taki ze mnie slodyczowy lasuch. Teraz codziennie zjem kostke czekolady ( albo dwie ) batonika, ciastko bo lubie. Dominik tez cos przy mnie skubnie.
I pije kompot, albo sok. Wod nie lubi, wiec mu nie daje. Przyjdzie czas ze polubi. Ze mna tez tak bylo. Nie ma co popadac ze skrajnosci w skrajnosc.
Święte słowa, ja małemu trochę w święta pofolgowałam (sobie niestety też) i dostawał zawsze troszkę. Jak widział tort na stole to się popłakał, tak chciał zjeść, więc dałam trochę, to potem nie mogłam go oderwać od talerzyka.

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Chrzciny BARDZO udane- potwierdziło się, że Mateuszek to ANIOŁ pod każdym względem był bardzo grzeczny-zarówno w kościele, jak i na imprezie. Wszyscy goście dopisali, oprócz jednej ciotki, która nie dotarła. Julcia całą mszę była w kościele i też była bardzo grzeczna, za to potem na imprezie pokazywała rogi, ale jak to Julcia
Wogóle ostatnio dzień w dzień gdzieś chodzimy/jeździmy, ale zapewne to już koniec.
To super, że jest taki grzeczny. A napisz jak Ty się czujesz, doszłaś do siebie po porodzie?

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
A mój własnie pojechał grać w piłkę, nie będzie go do 21-szej. A od rana też go nie było, bo był w pracy. Nasiedział się z nami może 30 min, przy obiedzie. I jeszcze łaskawca mi powiedział, że jak pójdzie na piłke, to wieczorem nie będzie już jechał do garażu i "posiedzi z nami" ... Ależ przypływ dobroci .. Powiedziałam mu, że jak po tej piłce będzie miał jeszcze siłę jechać i robić coś w garażu, to droga wolna.
Poza tym jego "siedzenie z nami" wieczorem będzie wyglądało tak, że położy się na łóżku i będzie miauczał jak to go wszystko boli ...
Przykro mi trochę, ale cóż ... Do dziś mi zresztą przypomina, że przecież cały październik siedział w domu z dzieckiem, i na piłkę wtedy nie chodził ....I jeszcze mówi, że jak ja chcę gdzieś wyjść to on mi nic nie mówi. No tak, bo ja codziennie wychodzę - do pracy. Nie pamiętam kiedy ja wyszłam gdzieś z domu wieczorem.. a nie, przepraszam, wyszłam raz w listopadzie, bo przyjechała koleżanka z Krakowa, i raz, początkiem grudnia pojechałam do koleżanki po pracy, to mama do mnie wydzwaniała "czy ja pamiętam, że ja mam dziecko" (Tz był w domu i się nią zajmował).. No ale TZ co tydzień musi na piłkę, bo skoro firma organizuje, koledzy jeżdzą, to on nie pojedzie?
Wyżaliłam się ;(
Trochę Cię rozumiem, ja od mojego tż uslyszałam ostatnio, że jestem zaborcza, bo wieczorem chcę z nim spędzać czas i on nie ma kiedy w spokoju poczytać książkę/ pograć na komputerze




Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Uruchomiliśmy dziś w końcu pokój dla młodej, a ona można powiedzieć, ochrzciła go od razu kupą na podłodze Uciekła z nocnika.....
A to mała cwaniara ....Zaznaczyła teren...

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Hej

Tymuś jest chory Jakaś gęsta wydzielina mu zalega wszędzie. Kaszle trochę, ale przede wszystkim charczy, dławi się nią i ma duże problemy z oddychaniem. A że jest gdzieś głęboko, to nie da się jej odciągnąć. Najgorzej jest podczas jedzenia (wymiotuje aż, jak się nią zadławi) i spania (bo leżąc na płasko zaczyna się dławić i się budzi). Mamy syrop, który ma hamować spływanie do gardła i mam nadzieję, że coś to da.

Aaa, i w nocy miał gorączkę - do 38,2 doszła. Nie zbijałam, sama spadła i w dzień utrzymywała się w granicach 37-37,3.
U nas pomógł syrop Elofen + oklepywanie.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Zdrówka chorowitki

Co do słodyczy, to ja myślę, że sekret tkwi nie w dawaniu/niedawaniu, tylko zdrowemu rozsądkowi, żeby dziecko wiedziało, że są ale że to nic wyjątkowego.

Moi teście byli wzoraj na ślubie i zostawili w domu koperte z prezentem, no i ja na łeb na szyje pojechałam im zawieść. Upiekłam wieczorem dwa serniki i gary zostawiłam w zlewie, bo juz nie miałam siły, wrócili w nocy i usłyszałam kika przmiłych słów o swojej osobie w związku z garami, więc postanowiłam, nigdy więcej nic dla nich nie zrobie... Niech sami na siebie liczą.
Co do pokreślonego - prawdę piszesz!

A to teściowa

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
U nas znowu pobudka na d ranem i brak snu
D tego Jasiek zwymiotowal raz
Gorączki brak, apetyt ma i ogólnie wyglada zdrowo
Mysle za gleboko sobie zabawkę włożył
Pewnie masz rację! Oby się z tego nic nie rozwinęło!

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Brumku, Telik, dwa dni były takie że termometr pokazywał -10, a Hania miała godzinne spacer. Widocznie były za długie, albo krem Nivea jest do ...
U nas do -5 spacery ok. 45-60 min, poniżej- 15-30 min i oczywiście gruba wartwa Nivea. A do ilu stopni mrozu można wychodzić z dzieckiem na spacer?

Zanetka - ogromne gratulacje!!!!!

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Na szczescie w swieta minely mi wymioty, ale z choroba powrocily. Jak nie kaszle, to nie wymiotuje, najgorsze jak zaczne to wtedy wyrywa.

Marysia jest strasznym diablem, nic przy niej nie mozna zrobic, bo pomyslow ma cala mase, wiec na nude nie narzekam. Jak pojdzie od stycznia do zlobka, to chociaz cos w domu ogarne, bo przy niej sensu nie ma.
Zdrowiej eve szybciutko!

Marinka - pisz jak u Ciebie, odnajdujesz się jakoś?

Trochę Was ponadrabiałam! W sumie można powiedziec, że nabierząco jestem, ale z pisaniem gorzej.

Ja praktycznie cały czas jestem w drodze, z małym albo sama
W czwartek przed świetami z Rafciem pojechałam do moich rodziców, bo w piątek musiałam uczestniczyć w inwentaryzacji badanego podmiotu przez firme w ktorej pracuję, a od rodziców mam tylko 40 km. U rodziców byłam do niedzieli, wtedy też wrociliśmy do domu i po południu już z tż jechaliśmy do teściów. Od teściów wrociliśmy we wtorek wieczorem, bo w środę znowu z mayły jechałam do rodziców, żeby mieć bliżej do pracy (znowu inwentaryzacje) w czwartek i piątek. Tak, że wczoraj i dzisiaj dopiero trochę odpoczełam.
Świeta jak dla mnie były bardzo udane, gwiazdor bogaty i trafnie dobrał prezenty. Dostalam perfumy, prostownice, patelnie (sama napisałam w liście), kremy i to co mnie najbardziej ucieszyło od rodziców tż i dziadków - 4 ksiażki C. Lackeberg Tak, że mam co czytać teraz!! Od moich rodziców dostaliśmy kasę - ale nie wiem na co się "rozleciała"
Dla małego hitem był prezent w postaci grającej skrzynki z narzędziami FP, najmniej się zainteresował prezentem od nas - lego duplo

Jutro dojeżdza do nas mój tż i Sylwestra spędzamy z moim bratem i jego żoną w domu.
A 1 wracamy do domu, z czego się chyba już trochę cieszę!

Muszę się pochwalić swoim dzieckiem Coraz lepiej znosi podróże samochodem, mimo, że jeździłam przede wszystkim sama z nim ( okolo2,5 godz), wcale nie plakał - co jest wielkim sukcesem!

Powód drugi - moje dziecko wszędzie bardzo szybko się aklimatyzuje, śpi, je, bawi się z wszystkimi!

Powód trzeci - jak dla mnie najbardziej istotny - od 20.12. Rafcio przestał budzić się na jedzenie w nocy Najwyraźniej dorósł! I już kilka nocy przespał całych w swoim łóżeczku, beż pobudek!!!!
Dzisiaj przebudził się raz, wzięłam go na ręcę a on władczym ruchem ręki wskazał gdzie chce spać- u mnie w łóżku i oczywiście wzięłam go do siebie, bo uwielbiam jak się do mnie tuli tak przez sen
Rano też ładnie dosypia - około 6:30 dostaje na śpiocha mleko, zmieniam pampersa i śpi do około 9.

To się Wam pochwaliłam, a teraz koniec chwalenia - trzeba iść umyć małego i położyć spać!

Jeszcze jedno wszystkim chorowitkom dużo zdrowia!!!!!!
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 18:53   #574
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość

Sara ma lepsze dni ze spaniem, 2 razy wstaję do niej. Ciekawe jak długo, zauważyłam że ma fazy. Kilka tyg koszmarnych nocy, kilka w miare.

My po weselu. Jestem zwłoki bo spałam może 2 h. Jak na haju się czuję.
Wyszłam głodna, ot i biedniejsza. Było przeciętnie.
Jutro sylwester, robimy małą domówkę z braćmi tż i żonami, jeszcze koleżanka z mężem ma być. 12 osób z teściami w sumie. ( jaka ja się rodzinna zrobiłam) Zobligowałam się że zrobię brumkowe piersi ( rulezz) , grecką, faszerowane papryki zapiekane, i jedną sałatkę.

Sos do greckiej robię zawsze taki z torebki. Wy też? czy coś innego proponujecie?Stresuje się że coś spapram przy piersiach.
ale sobie wziełaś sobie roboty na swoją głowę

Sos do greckiej- bardzo nie lubię żadnych sosów z torebkimaja dla mnie piekacy smak( ale to kwestia odzwyczahena se d tego smaku)
Jedyny sos z torebki jaki używam to Kamil fit up- ma dużo doszły smak niż inne
A sałatkę grecka podaje z samą oliwą, taki przynajmniej zwyczaj przywiozlam z Grecji

Marinko napisz coś wiecej? Jak Igorek, jak M.? Jak ty sie czujesz?

Jasiu ma sie dobrze
Mam nadzieje ze to jednorazowy incydent.

Robicie postanowienia noworoczne?
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 19:41   #575
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Scio co za wdzięczność od teściów

anka_84 brawa i gratulacje

u nas szpital
siedzę sobie cichutko w kuchni, tż śpi w jednym pokoju, Jaś w drugim i nie mam się gdzie podziać, tylko tu z dala od zarazków
bo ja cały czas walczę 3mam się zdrowo i mam postanowienie, że tak ma zostać, także wszystkim zarazkom

Jaś dziwnie choruje.... nie ma kataru.... wczoraj miał trochę kaszlu, a dziś praktycznie nie... za to ta temperatura okropna, nigdy tak wysoko nie gorączkował, w nocy miał 39,8..... w dzień 39,3.... bardzo szybko mu spada po Nurofenie, dziś to w po pół godzinki już szalał z chłodną główką. Myślałam o 3dniówce... jedną już miał, ale kiedyś pisałyście, że są dwa wiruchy i dlatego można dwa razy chorować, to może to jest to?
teraz na wieczór nie miał już temp, zobaczymy jaka noc
miałam z nim iść jutro do lekarza, ale jak noc będzie ok to chyba sobie daruję, bo czekać w kolejce chorych dzieci to średnio, coś złapie i dopeiro się zacznie....
dziwna ta choroba.... najbardziej pasuje mi naprawdę ta 3dniówka....

jutro Sylwek
3 rok z rzędu spędzamy go w chorobie
eh...
będzie łóżkowo, piżamowo, a szampana sama wychleje
obejrzymy może Igrzyska śmierci, bo są do wypożyczenia przez tv, a spodobały mi się urywki.
i tak to
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:09   #576
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Robicie postanowienia noworoczne?

nie bo potem dochodzą wyrzuty sumienia że nie dotrzymam, więc wolę nie robić

Mały zdrowieje - wykąpałam a ten zamiast spać to biega za tatą po domu i rozrabia .

A ja zaraz siadam do tv, wypatrzyłam w tvp1 "Wciąż ją kocham", znowu się pobeczę jak głupia
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 20:16   #577
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Dzięki dziewczyny. Ja nie wymagam wdziecznosci, ale ogromnie mi przykro, ze ktos potraktowal mnie jak scierke. I to z jakiego powodu! Nie pozmywanyh garów!
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 20:58   #578
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

o tej porze cisza?.....

pytanie z innej beczki
jest któraś z Was zarejestrowana jako dawca szpiku?

i z jeszcze innej beczki
robiłam dziś zakupy w rossmannie, 42 złote wróciło do kieszeni jakie to miłe
ale zapomniałam paru rzeczy i jeszcze jutro się wybiorę, może wezmę jeszcze trochę pieluch...
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014

Edytowane przez ela_86
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:01
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:05   #579
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
o tej porze cisza?.....

pytanie z innej beczki
jest któraś z Was zarejestrowana jako dawca szpiku?

i z jeszcze innej beczki
robiłam dziś zakupy w rossmannie, 42 złote wróciło do kieszeni jakie to miłe
ale zapomniałam paru rzeczy i jeszcze jutro się wybiorę, może wezmę jeszcze trochę pieluch...
Ja jestem.A czemu pytasz?
Tez bylam wczoraj w rossmanie, ta zniżka jest bardzo miła.


Ależ sie porobiło na forum , ile dzieciaczków choruje i mamuś.Dużo, dużo zdrówka dla Wszystkich!

U nas "zębowo"jest.Trojki męczą okropnie mojego Boryska.

Jeżeli chodzi o Sylwestra to wybieramy sie do znajomych, bedziemy tam gdzies do 22 i do domku, Borysek musi isc spać.
Postanowień noworocznych nigdy nie robię.

Edytowane przez DDewik
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:12
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:08   #580
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
o tej porze cisza?.....

pytanie z innej beczki
jest któraś z Was zarejestrowana jako dawca szpiku?

i z jeszcze innej beczki.
moja mama jest. Ja sie boje np. powiklan jakbym miala oddawac
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:12   #581
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

tak z ciekawości
zbieram odwagę, żeby się zarejestrować
a rejestrowałaś się przez internet?
ciekawa jestem co się dzieje po kliknięciu "potwierdzenie", wysyłają na badania, jak to się odbywa....?
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 21:19   #582
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

nie bo potem dochodzą wyrzuty sumienia że nie dotrzymam, więc wolę nie robić

Mały zdrowieje - wykąpałam a ten zamiast spać to biega za tatą po domu i rozrabia .

A ja zaraz siadam do tv, wypatrzyłam w tvp1 "Wciąż ją kocham", znowu się pobeczę jak głupia
Też Aniu ogladam ten film.Tż pojechał na zakupy do Tesco, bo zabrakło produktów do sushi(na jutro potrzebne), dzwonił przed chwila i mowi ze tyle ludzi o tej godzinie...

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
tak z ciekawości
zbieram odwagę, żeby się zarejestrować
a rejestrowałaś się przez internet?
ciekawa jestem co się dzieje po kliknięciu "potwierdzenie", wysyłają na badania, jak to się odbywa....?
U nas w miescie pare lat temu byla taka akcja, wypełniłam papiery i pobrali mi krew i tyle, jestem zarejestrowana, może kiedyś komuś pomogę.
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 21:46   #583
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
o tej porze cisza?.....

pytanie z innej beczki
jest któraś z Was zarejestrowana jako dawca szpiku?

i z jeszcze innej beczki
robiłam dziś zakupy w rossmannie, 42 złote wróciło do kieszeni jakie to miłe
ale zapomniałam paru rzeczy i jeszcze jutro się wybiorę, może wezmę jeszcze trochę pieluch...
Przynajmniej nie ma zaległości w czytaniu Ja podczytuje z krzaków, bo wypełniam arkusz samooceny rocznej, a w tym roku w pracy to raczej nie błyszczalam zaangażowaniem i nie mam za bardzo co pisać

Ja jak byłam w Rossi to nie było papmersów- baeczka mówiła, że mam przyjść z rana, ale to już mi nie będzie po drodze

Nie jestem zarejestrowana jak dawca, ja trochę cykor jestem..
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 22:03   #584
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
tak z ciekawości
zbieram odwagę, żeby się zarejestrować
a rejestrowałaś się przez internet?
ciekawa jestem co się dzieje po kliknięciu "potwierdzenie", wysyłają na badania, jak to się odbywa....?
Przysyłają koperte z dwoma patyczkami, bierzesz wymaz z ust i odsyłasz z papierami.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 22:49   #585
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Brumku, może spróbuj przy jakichś muzycznych hitach poinhalować?
Marzenko, próbowaliśmy, nawet okiem nie rzucił w stronę komputera...
Ale...
poniżej napiszę, co "ale"

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Brumek szkoda Tymka, podaj mu flegamine i oklepuj plecki to się troche oderwie tej wydzieliny. Pewnie i tak do lekarza jutro pogonicie? Sara też absolutnie nie daje się inhalować, i katar nam się ciągnie do dzisiaj, Mały,a le osciągać 2 razy dziennie trzeba.

Sara ma lepsze dni ze spaniem, 2 razy wstaję do niej. Ciekawe jak długo, zauważyłam że ma fazy. Kilka tyg koszmarnych nocy, kilka w miare.
Kupiła dziś flavamed (tez wykrztuśny) i dałąm na razie raz. I oklepuję Ale póki co tylko gorzej. Myślę, ze trzeba dać czas lekom i organizmowi. Nie wybieram się jutro do lekarza.

Fajnie, że Sarka trochę chociaż pośpi I udanego sylwestra

Cytat:
Napisane przez anka_1984 Pokaż wiadomość
Ja praktycznie cały czas jestem w drodze, z małym albo sama
W czwartek przed świetami z Rafciem pojechałam do moich rodziców, bo w piątek musiałam uczestniczyć w inwentaryzacji badanego podmiotu przez firme w ktorej pracuję, a od rodziców mam tylko 40 km. U rodziców byłam do niedzieli, wtedy też wrociliśmy do domu i po południu już z tż jechaliśmy do teściów. Od teściów wrociliśmy we wtorek wieczorem, bo w środę znowu z mayły jechałam do rodziców, żeby mieć bliżej do pracy (znowu inwentaryzacje) w czwartek i piątek. Tak, że wczoraj i dzisiaj dopiero trochę odpoczełam.
Świeta jak dla mnie były bardzo udane, gwiazdor bogaty i trafnie dobrał prezenty. Dostalam perfumy, prostownice, patelnie (sama napisałam w liście), kremy i to co mnie najbardziej ucieszyło od rodziców tż i dziadków - 4 ksiażki C. Lackeberg Tak, że mam co czytać teraz!! Od moich rodziców dostaliśmy kasę - ale nie wiem na co się "rozleciała"
Dla małego hitem był prezent w postaci grającej skrzynki z narzędziami FP, najmniej się zainteresował prezentem od nas - lego duplo
Ale się napodróżujecie Fajnie, że Rafałek taki odporny na zmiany warunków

Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
U nas "zębowo"jest.Trojki męczą okropnie mojego Boryska.


Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
tak z ciekawości
zbieram odwagę, żeby się zarejestrować
a rejestrowałaś się przez internet?
ciekawa jestem co się dzieje po kliknięciu "potwierdzenie", wysyłają na badania, jak to się odbywa....?
Też bym chciała


Tymek na razie bez zmian. No może ze zmianami, bo dopiero teraz go uśpiłam na dobre. Wcześniej zasypiał, ale zaraz dostawał ataku kaszlu trwającego kilka minut, budził się i musiałam brać na ręce. I tak ciągle od nowa. Spał tylko na siedząco. Co się położył, to znowu atak kaszlu. Ciekawe, ile teraz pośpi. Zamęczy mi się biedactwo

Za to postęp jest w kwestii inhalacji. Udało się Dzięki małemu podstępowi - oboje z mężem prawie godzinę sami się inhalowaliśmy, siedzieliśmy z tymi rurkami i maseczkami, aż w końcu Małe Kudłate pozazdrościło i też chciało. I od tamtej pory dwa razy już się po 20 minut sam inhalował Nie w maseczce, ale trzymał sobie tę rurkę przy samym nosku albo w buzi. I sam sobie soli fizjologicznej dolewa
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 22:57   #586
mme_audrey
Raczkowanie
 
Avatar mme_audrey
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 278
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Fajnie, że się przekonał do inhalatora

trzymam kciuki, żeby szybko wrócił do zdrowia
mme_audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 23:52   #587
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez mme_audrey Pokaż wiadomość
Fajnie, że się przekonał do inhalatora

trzymam kciuki, żeby szybko wrócił do zdrowia
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 05:55   #588
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Agni super, ze kolonie udane. Czyli dzis Emil juz wstal po staremu?
a skąd wiedziałaś?
Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
Może i ja wybiorę się z nim do pediatry, wczoraj po kąpieli przy wycieraniu uszu przy lewym chwycił mnie za rękę i ją odsunął
to może coś z uszkiem? byłas u pediatry?
Cytat:
Napisane przez mme_audrey Pokaż wiadomość

agni82, Emil wie, jak walczyć o swoje

picie - Hela pije jedynie wodę, wszystkim innym pluje na kilometr
a no umie, ale staram się nie poddawać za szybko, bo nayczy się, że krzykiem wszystko wywalczy.
u nas tez tylko woda, no i troszke krowiego mleka. a soki to beeee. a herbatki chyba nigdy mu jeszcze nie dawałam.
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Brumek, Natko to nie do końca tak ze słodyczami. Nas było troje w domu i równo dostawaliśmy słodycze. ja nie lubię, bracia uwielbiają. przede mną może leżeć tabliczka czekolady i nie rusze. jak dostawaliśmy słodycze na święta, to bracia po 3 dniach nie mieli a ja ich do wielkanocy nie zjadałam. na koniec im oddawałam . o ile mi wcześniej ich nie podkradli...
u nas było identycznie. ja swoje słodycze oszczędzałam. mój brat w wigilię większości już nie miał, siostra zaraz po nim. a ja mogłam je trzymać, tylko że brat zawsze mi podkradał
teraz mąż jest takim łasuchem- nie możemy mieć słodyczy w domu. wyjada wszystko, a jak nic nie znajdzie w szafkach to łapie się za biszkopty Emilowe
Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość

Moi teście byli wzoraj na ślubie i zostawili w domu koperte z prezentem, no i ja na łeb na szyje pojechałam im zawieść. Upiekłam wieczorem dwa serniki i gary zostawiłam w zlewie, bo juz nie miałam siły, wrócili w nocy i usłyszałam kika przmiłych słów o swojej osobie w związku z garami, więc postanowiłam, nigdy więcej nic dla nich nie zrobie... Niech sami na siebie liczą.
no tak bo synowe to od zmywania, prania i sprzatania- wrrrrr... nigdy nie przepadałam za moją bratową, ale równiez jej się oberwało nieraz, że siedzi na telefonie, a nie moze odkurzyc albo zmyc garów. i teraz widze, że nie słusznie, bo ja tez mogłam cos zrobić, w końcu miałam już te 21 lat.
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
.

Robicie postanowienia noworoczne?
oj tak oj tak. dla mnie to dział mobilizująco.
w zeszłym roku miałam ich chyba 15 i jak teraz czytam to z realizacją nie było tak źle. 5 w pełni zrealizowanych, 4 w ogóle nie, jeden na odwrót (miałam zrzucić 3 kg, ale przytyłam 3), i pozostałe 5 tak pół na pół.

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

Agni, utrzymała się tendencja dłuższego spania? Może musicie Emilowi bardziej zaciemnić pokój w którym śpi, żeby noce były dla Was dłuższe?
no własnie nie. choć wczoraj zasnął o 17:45 i obudził się o 5 na mleko i teraz dalej śpi. u nas zasłonięte są zasłony cały czas, w jego pokoiku jest specjalna roleta z zaciemnieniem. T. jak siękładzie spac, to otwiera okno i nie zasłąnia dokłądnie zasłony, tak że widac lampę z bloku- może to go dekoncentruje. wczoraj ja wstałam jeszcze po T. i poprawiłąm i dziś jest ok. może to właśnie to. ale z drugiej strony - stach pomyśłęc co to będzie latem

a to odmrożenie to od złego kremu? jaki macie my mamy nivea dla dzieci na każdąpogodę i vileda (czy jakoś tak- polecany przez moja koleżankę kosmetyczkę). tylko tu nie ma mrozów
Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
Marysia jest strasznym diablem, nic przy niej nie mozna zrobic, bo pomyslow ma cala mase, wiec na nude nie narzekam. Jak pojdzie od stycznia do zlobka, to chociaz cos w domu ogarne, bo przy niej sensu nie ma.
skąd ja to znam- odsapniesz, jak pójdzie do złobka. ja nawet do blatu kuchennego podejśc nie moge, bo mnie odciąga cały czas, a sam wiaderko od mopa próbuje włożyć do piekarnika.
Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
No I mamy pierwsze siku na na nocniku
To tyle
no to , ja jak wyjmuje nocnik, to patrzy jak bym była niespełna rozumu

a tak w ogóle: to

Życzę wszystkim udanego Sylwestra, nie ważne czy spędzacie go szampańsko, czy w gronie rodzinnym, ważne by w tym ostatnim dniu roku byc razem z bliskimi osobami. i oby ten Nowy 2013 Rok był szczęśliwy i pomyslny dla każdej z Was i Waszych bliskich
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 07:30   #589
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka!
U nas tez inhalator ciągle w obrotach....


Marzena pytałas jak u nas w nowej rzeczywistości.
Myślałam, że będzie gorzej z przestawieniem się na nowy tryb, Ala przez pierwsze 2tygodnie jakby nie zauważała mojej nieobecnosci co tym bardziej ułątwiło sprawę. Teraz jest gorzej, bo tak jak u większości z Was jest etap "tylko mama, tylko z mamą" więc wychodzenie do pracy gdy mała nie śpi nie jest najmilsze bo jest kupa ryku.
Zabrzmi może to wyrodnie, ale ciesze się, że mam to "wychodne". Jak wracam oczywiście nie mogę się nią nacieszyć, na weekend też się bardzo cieszę, ale równie bardzo ciesze się na poniedziałek by ewakuowac się na te kilka godzin z domu A praca mi się bardzo podoba, lepiej trafić nie mogłam


Ja nigdy nie robiłam postanowień noworocznych.....
W rossie byłam, nakupowałam dużo za dużo, rzeczy, które może niekoniecznie są mi potrzebne no ale promocja...

Nowy Rok zacznę od pogrzebu Wczoraj zmarł mąż przyjaciółki, wspominałam Wam o nich tydzień temu
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 07:50   #590
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

hej

brumek, mam nadzieję ze po nocy lepiej i z każdą kolejna godziną poprawa jest jest widoczna, fajnie że zaakceptował inhalator

pozostałym chorowitkom również szybkiej poprawy życzę!!!!


Agni82
nie byłam jeszcze u lekarza, nie wiem cyz dzisiaj przyjmuje pediatra, muszę się dowiedzieć

Alibany, smutna wiadomość, współczuję ogromnie....


a w ciąży można się rejestrować? od lat mówię że to zrobię ale jakoś zapominam....

my okres poświąteczny traktujemy jako czas prac w domu, prace zaległe, jak montaż halogenów w pomieszczeniach nie codziennie używanych, kupiliśmy je dopiero nie dawno, bo na raz wszystko kupować to był duży wydatek, tak więc powoli a;e do przodu

sylwestra spędzamy w domu, przyjdzie moja mama
nie mamy szampana, tz mówi że otworzy wino i sobie wypiją

kochane, gdybym już nie miała możliwości zajrzeć,
życzę Wam
dobrego Nowego Roku, spełnienia marzeń,
postanowień noworocznych,
tylko dobrych wiadomości,
żadnych trosk,
radości, miłości
i zdrowia, zdrowia, zdrowia - dla Was i Waszych bliskich!
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:14   #591
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Kochane mamusie, chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w nowym roku, zdrowia bo jest najważniejsze, szczęście i miłości, pociechy z dzieciaków i radości wspólnych chwil. A Wam dzieciaczki radości z każdego dnia i ciekawości świata
Oraz wszystkim szampańskiej zabawy sylwestrowej!!
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:56   #592
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Znalazłam przykładowe jadłospisy z Hipp od 15 mies. Niektóre nawet ciekawe pomysły
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf jadlospis-hipp_do3lat-2.pdf (969,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: pdf jadlospis-hipp_do3lat-3.pdf (987,1 KB, 21 załadowań)
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 08:58   #593
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Mam jeszcze jeden ale nie chce się zmiescić jak by ktoś chciał do moge na mejla przesłać
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:09   #594
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

witam się
mój Johny nagle ozdrowiał
w nocy budził się na przytulenie, ale nie mial gorączki
okaz zdrowia
nie wiem co to było
a może ten preparat co mu dawałam na odporność tak zadziałał
w każdym bądź razie najważniejsze, że mu minęło

jeszcze tylko tż choruje

Kochane, w razie czego już teraz życzę Wam i Waszym Rodzinkom, aby Nowy Rok przyniósł wszystko to co dobre i żeby ta 13stka okazała się szczęśliwa
życzę nam też tego, żebyśmy od Nowego Roku nie musiały pisać o chorobach, gorączkach, wymiotach, marudach, nieprzespanych nocach. a chociaż, żebyśmy pisały o tym mniej, oczywiście dlatego, że mniej tego wszystkiego będzie się wydarzać

uciekam w głąb domu muszę coś wykombinować, jakieś przekąski na wieczór, pojadłabym czegoś dobrego

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Przysyłają koperte z dwoma patyczkami, bierzesz wymaz z ust i odsyłasz z papierami.
poważnie? i tak pocztą wysyłam materiał do badań....?
myślałam, że to bardziej idzie się do centrum krwiodawstwa na jakieś badania krwi...

ja też trochę cykorzę, ale z drugiej strony jak pomyślę, że ktoś tam może czeka i to jest na wagę życia to mi głupio, że cykorzę...
jeszcze się nie zarejestrowałam, ale wczoraj już miałam formularz wypełniony, ale nie kliknęłam na potwierdzenie...
ale myślę, że prędzej czy później zrobię to

ktoś pytał o ciężarne chyba
w ciąży nie oddaje się, jest się wyłączonym z dawstwa na ok. 1,5 roku, trzeba to im po prostu zgłosić
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:15   #595
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

hej mamole -klikam jeszcze z pracy

Brumcio jak Tymek?
Ela fajnie że Jaś ozdrwoił
sciodzięki za jadłospisy
a zupki gotujecie teraz na mrożonkach?
kolina u nas też trzeba powymieniać dziesiątki żarówek ale tz niegdy sie za to nie zabiera
a jak wogole sie czujesz?
brzuszek już duży?
agni mnie tez postanowienia mobilizują
ale nigdy ich nie spisuje apotem zapominam
dzis postanawiam ze zapisze
a btw łądny bilans spełnionych postanowień Ci wyszedł

jakby mnie nie było(w co wątpie


Życzę wam w nowym roku
życzliwości i miłości od otaczających was ludzi
zdrowia dla dzieciaków i dla Was samych

a nam Kunom razem życzę żebyśmy jak najdłużej trwały tu wizażowej ziemi
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:19   #596
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Teliku ja różnie na mrożonkach, na świezych.

Ela tak odsyłasz. Tez myslalam ze pobierają krew ale nie.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:24   #597
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Witam sie od rodziców Jednak przyjechaliśmy wczoraj. Brat ma dzisiaj urodziny, choć ja to tylko marzę o tym, żeby się wyspać. Patryk wczoraj nie zasnął w samochodzie, choc była jego pora spania i już tak wydziwiał, że straciłam ochote na cały wyjazd. Poszedł spać dopiero o 16., a wieczorem o 22., co w ogóle nie wpłynęło na długość spania rano
W ogóle to sie martwie o niego, bo zachowuje się jak nie moje dziecko, tak jakby go coś bolało Mam nadzieje, że jednak nic mu nie jest, bo jesli wrócimy chorzy, to tym bardziej mąż nie będzie chciał tu z nami przyjeżdżać.

Nie nadrabiałam, więc nie wiem, co się dzieje, ale jeśli ktoś zdrowy, to życzę duzo zdrówka!!!

Szczęśliwego Nowego Roku!
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:44   #598
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Do siego roku!
Wszystkiego dobrego!
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:45   #599
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Hej.

Domek ma biegunkę, w nocy 3 razy zrobił bardzo rzadka kupkę i dzisiaj rano 2. Rano zachowywał się normanie, a teraz jak wróciliśmy ze sklepu to taki słaby się zrobił. Pije wodę, więc mam nadzieję że się nie odwodni. Kupiłam mu też smectę i spróbuje mu podać. No szlag by to trafił, nie wiem skąd to Żadnej temperatury ani bóli brzuszka nie ma.
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:17   #600
anka_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 486
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011


Wiele szczęścia, miłości, sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje a gotówki nie brakuje!
Do siego 2013 Roku!
anka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.