BUM! Mamy prezydenta... - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-24, 10:06   #601
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez papryczka
nie musisz mi wyjasniac znaczenia slowa babcia. wiem, ze moze miec ono jak najbardziej pozytywny wydzwiek. jednak przeczytaj sobie w jakim kontekscie zostalo uzyte - jesli ktos mowi, ze czyjas zona wyglada jak jego babcia, to na pewno nie wyraza sie o tej osobie pozytywnie.
nie szukam dziury w calym, nie dyskutuje tez z wami, wtracilam tylko swoje trzy grosze, by napisac jak odbieram wasza dyskusje.
a czy jestem odosobniona? nie sadze...
wiecej sie juz nie bede w tym watku wypowiadac. pozdrawiam.
To ja napisałam o tej babci, więc tez mi nie musisz wyjaśniać. I zdania nie zmieniłam, ani też nie uważam, że było to obraźliwe, więc nie stawiaj mnie w jednym rzędzie z 'wieprzem'.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:06   #602
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez gonka23
no to ładnie nas widzą . szkoda tylko, że to prawda.
Ja mysle ze oni nam tez wspolczują... Nam Polakom, ze zyjemy w takim kraju i ze najblizsze 5 lat moze byc juz tylko gorzej...

Jestem załamana.
Nigdy nie myslalam, ze tak sie bede tym wszystkim przejmowac.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:08   #603
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez sarenka
Gazeta wskazuje też na propagandę uprawianą przez Radio Maryja z hasłami w rodzaju - "Kto wybiera Tuska, ten szkodzi Jezusowi".
Ręce opadają...
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:08   #604
keira24
Zadomowienie
 
Avatar keira24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 200
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

No to przyszlo nam teraz Drogie Wizazanki zyc w panstwie ksenofobow, rasistow, homofobow, szowinistow, w atmosferze nietolerancji i zapewne jakiejs cenzury . Zglaszam sie na liste wyjazdowa ...
__________________
... Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać ...
- Siewca Wiatru -
keira24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:10   #605
Lily Of The Valley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 19
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Szczerze wstyd mi za Polakow. W takich momentach sie cieszcze ze nie mieszkam w kraju. Pewnie w ciagu najblizszych pieciu lat wyemigruje spora ilosc mlodych wyksztalconych Polakow. Ciekawa jestem jaka role dostanie Lepper bo zapewne znajdzie sie miejsce dla niego gdzies u boku pana prezydenta.
Przegladniejcie sobie zagraniczne strony i zobaczycie jak ten wybor jest odbierany przez inne kraje. I tak bedzie postrzegany nasz kraj... Szkoda gadac
Lily Of The Valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:14   #606
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

moze to jakies fatum, moj TZ wczoraj rano nucil mi "Kaczuszki" i sie mnie pytal czy pamietam, oj teraz bede pamietac 5 lat



trzeba troche rozladowac ten watek... echh
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:15   #607
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

mialam nie isc ale stwierdzilam pojde jesli moj glos am sie liczyc i Tusk ma byc prezydentem a tu lipa kaczucha nia zostala
Beznadzieja .....
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 10:16   #608
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

coz, moglby wystapic w reklamie zywca...

"prawie jak czarodziej.., prawie jak Prezydent"
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:17   #609
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez Anisia25
coz, moglby wystapic w reklamie zywca...

"prawie jak czarodziej.., prawie jak Prezydent"
'prawie' robi wielką róznicę
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:18   #610
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez Lovisa
'prawie' robi wielką róznicę
oooo to najwazniejsza puenta dzieki Loviso
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:19   #611
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

A mi się sniło kilka dni temu, że Kaczor wygra (proszę jak intensywnie myślałam o wyborach ), ale nie chciałam w to wierzyć. Mówię jednej pani w pracy, o moim śnie, a ona na to, "oby to był sen proroczy"...zamilkłam. I to wykształcona pani doktor
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 10:20   #612
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez papryczka
wiem, zlosliwcze, ze nie wzbudza to w tobie wspolczucia, bo sam bierzesz w tym udzial. zgadzam sie co do tego, ze politycy sa osobami publicznymi i z tego powodu musza sie liczyc z krytyka. jednak mozna to robic w sposob kulturalny. wielkrotnie upominales wizazanki, ktore zle sie wyraaly o inncyh wspoluzytkowniczkach tego forum, wiec chyba moge oczekiwac, ze takie same zasady powinny obowiazywac wobec ludzi spoza naszego kregu wizazowego??
Z tego, co się orientuję nikt z rodziny Kaczyńskich nie jest zarejestrowany jako nasz użytkownik i chyba przez kilka następnych lat pozostanie to bez zmian. O ile nie zamkną wizaz.pl za ten wątek
Fakt, biorę w tym udział, bo pomimo tego, że pracuję tutaj, to jestem również Twoim współobywatelem
Cytat:
forum tez jest ogolnie dostepne i kazdy, kto zawiera glos powinien sie liczyc z ewentualna krytyka, rowniez udostepniajac swoje zdjecia. jednak duzo trudniej jest nam zniesc krytyke pod swoim adresem, latwiej nabijac sie z inncy, szczegolnie tych, ktorych osobiscie nie znamy... jestem pewna, ze gdyby ktoras z dziewczyn zostala skwitowana okresleniem "babcia", "wieprz", czy ktorymkolwiek z innych, ktore tu padly, zostalaby natychmiast zbanowana.
Słowo "wieprz" zostało użyte przez kiełkującego trolla pod adresem prezydenta Kwaśniewskiego. Trolla już nie ma, ale przyklejanie jego wypowiedzi do rodziny Kaczyńskich mija się po prostu z prawdą.
Natomiast słowo "babcia" nie może wywołać mojej reakcji jako admina, ponieważ nie jest pojęciem pejoratywnym

pozdrawiam
Dziadek Złoś
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:24   #613
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Zlosiu, watek mozna zawsze usunac badz zamknac, wladze masz ty

Zreszta, ja bym sie nie przejmowala naukami etycznymi niektorych wizazanek, kazdy ma prawo powiedziec co mu sie podoba, przynajmniej sa szczerzy. Jak to bylo?

"Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" cytat moze nie do konca poprawny, ale sensowny...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:28   #614
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez Anisia25
Zlosiu, watek mozna zawsze usunac badz zamknac, wladze masz ty

Zreszta, ja bym sie nie przejmowala naukami etycznymi niektorych wizazanek, kazdy ma prawo powiedziec co mu sie podoba, przynajmniej sa szczerzy. Jak to bylo?

"Kto z was jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem" cytat moze nie do konca poprawny, ale sensowny...
absolutnie popieram
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:30   #615
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

a swoją drogą, to sie tak zastanawiam, jezeli wszyscy głosowali na Tuska, to czemuż to do cholerki jasnej wygrał ten Kaczor??? ach, wrrr
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:34   #616
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

No wstałam i dalej myślę o tym samym Załamka Już w przypływie złości miałam wyżyc się za te wyniki na koledze - jedynej osobie jaką znam która głosowała na Kaczyńskiego- ale się powstrzymałam...Do niego nie trafiają i nie trafialy i tak żadne argumenty...Ehh.. Pożyje i sam zobaczy jak będzie pięknie No przecież dzisiaj Kaczor wybuduje pierwsze 1000 mieszkań!!!Yupi Mam tylko nadzieje że o 14 podczas oficjalnych wyników znowu nie będe ryczeć A na wieczór umówiłam sie z kumpelami do knajpki to utopie swój smutek
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:35   #617
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez Hanka20
a swoją drogą, to sie tak zastanawiam, jezeli wszyscy głosowali na Tuska, to czemuż to do cholerki jasnej wygrał ten Kaczor??? ach, wrrr
nie wiesz? radio M, zwolennicy Leppera... niestety popierajacy Tuska stanowili mniejszosc..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:36   #618
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Słowo "wieprz" zostało użyte przez kiełkującego trolla pod adresem prezydenta Kwaśniewskiego. Trolla już nie ma, ale przyklejanie jego wypowiedzi do rodziny Kaczyńskich mija się po prostu z prawdą.
mialam sie nie odzywac, ale nie lubie jak sie przekreca moje slowa, wiec chcialabym abys znalazl miejsce w mojej wypowiedzi, w ktorym wspominalam, ze chodzi o rodzine kaczynskich???
pisalam ogolnie, moja intencja nie bylo bronienie konkretnych osob.
prosze nie zarzucac mi mijania sie z prawda, bo to ty, zlosiu, sie z nia mijasz.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:36   #619
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

a widzieliście to??
straszne wizje już zdominowały gg

próbka naszego przyszłego państwa : Rok 2009 Tajna Słuzba Czwartej Rzesz(cz)y Pospolitej namierzyła po godzinie policyjnej (20.00 czasu Kaczorskiego[nowa nazwa Warszawy nadana w 2006 to Kaczorów]) dwóch podejrzanych osobników płci męskiej pod bankomatem PKO KACZOR CI DA S.A. na jednym z Kaczorskich osiedli. Z poczatku myslac ze to niedobitki gejow otworzyli ogien bez pytania naszczescie chybili. Podeszli do podejrzanych i po krotkich torturach wycisneli z nich ze ida na konspiracyjne ogladanie meczu dawnej Orange Ekstraklasa a dzisiejszej LECH SUPER JEST ligii. Poniewaz jak wiadomo wszelkie ruchy zwiazane z kibicowaniem zostało zdelegalizowane po tym jak w 2007 ministrem sportu został PIOTR ZYGO WIELKI zwany równiez ŁYSYM. TAJNE służby zapakowały podejrzanych do krązownika i odtransportowały na Al. Leppera (dawna Al. Szucha) w celu dalszej inwigilacji. Tam slad po owych dzielnych chłopcahc zaginał. Nieoficjalnie jednak wiadomo ze jeden z nich był tajnym agentem BOKu (biuro ochrony Kaczora) i na sam widok funkcjonarjuszy zaczał cos mowic o kredytowym mandacie na sume 10000000000EUROkaczorów
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 10:39   #620
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez pIWONIA
Już w przypływie złości miałam wyżyc się za te wyniki na koledze - jedynej osobie jaką znam która głosowała na Kaczyńskiego- ale się powstrzymałam...Do niego nie trafiają i nie trafialy i tak żadne argumenty...Ehh.. Pożyje i sam zobaczy jak będzie pięknie
A'propos kolegow glosujacych na kaczora to ja od jednego takiego dostalam smsa o tresci mniej wiecej takiej: "Teraz juz pewne na 100%-Tusk chce wprowadzic platne studia! Ja glosuje na Kaczynskiego i Ty zrob tak samo! Przekaz dalej"
Nic mu nie odpisalam...
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:43   #621
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez sarenka
Jak czytam komentarze prasy zagranicznej to płakać mi się chce:

"Lech Kaczyński afiszuje się ze swym katolicyzmem. Temu zawdzięcza poparcie potężnej, ultrakatolickiej radiostacji Radio Maryja, która wzywała słuchaczy do głosowania na niego. Nie wahał się grać na bardzo silnej jeszcze germanofobii najstarszych wyborców. Na pięć dni przed wyborami opublikował szczegółowy raport o zniszczeniach w Warszawie w czasie II wojny światowej" - kończy "Liberation".

Według "Rossijskiej Gaziety", "wodę na młyn Kaczyńskiego lał również Kościół katolicki". "Jego hierarchowie mówili, że Kaczyński pochodzi z dobrej patriotycznej rodziny, hołdującej konserwatywnym, katolickim wartościom. Jego ojciec walczył z hitlerowcami w Powstaniu Warszawskim. Jednocześnie na światło dzienne wyciągnięto przeszłość dziadka Tuska, który w czasie II wojny jakoby służył w Wehrmachcie" - relacjonuje dziennik.
Zdaniem "Rossijskiej Gaziety", "kropkę nad »i« postawiło niezależne, ale trzymające się katolickich poglądów Radio Maryja".
"Jego szef, ojciec Rydzyk akcentował, że Tusk ma proniemieckie poglądy. I dlatego nie bez powodów ukrywa swój program, który odpowiada interesom bogatych Polaków" - przekazuje gazeta.

"Le Soir":
Zdaniem dziennika, w dziedzinie ekonomicznej sięga on do słownika socjalistów, w kwestiach społecznych pozostając wiernym światopoglądowi katolickiemu.
"To hybryda wewnętrznie sprzeczna w zachodnich schematach politycznych" - konkluduje.
"Kandydat środowisk najuboższych i najmniej otwartych na to, co nowe, Kaczyński zawdzięcza niespodziewaną wygraną wielu czynnikom. Przede wszystkim zręcznej, demagogicznej kampanii, wspartej przez wpływowe fundamentalistyczne katolickie radio, słuchane na wsi i w małych miasteczkach" - pisze "Le Soir".

"Berliner Zeitung" podziela pogląd, że poparcie udzielone Kaczyńskiemu przez Leppera odegrało istotną rolę. Gazeta wskazuje też na propagandę uprawianą przez Radio Maryja z hasłami w rodzaju - "Kto wybiera Tuska, ten szkodzi Jezusowi".


Wystarczy...
załamałaś mnie sarenko nie wiem co to bedzie.
najgorsze byly te dwa tygodnie miedzy pierwsza tura a druga tura. duzo osob wtedy diametralnie zmienilo swoje zdanie, postawe w sprawie wyborow. sporo osob ktore w pierwszej turze glosowalo na Tuska, w drugiej turze głosowało juz na Kaczynskiego.
dzisiaj siedzialam w szkole, zaczal sie temat wyborow, i dwoch moich kolegow bylo za Kaczynskim. zaczelismy sie klocic, az w koncu odeszlam. nie moglam sluchac tego ;/
pozdrawiam i szczescia zycze wszystkim, bo bedzie potrzebne
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:48   #622
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Kto chciał jechać do Australii? Ja chętnie zmienię cel podróży, po angielsku się dogadam Nie wiem, czy w Australii są kaczki??? To kwestia, która wymaga rozważenia
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:50   #623
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez papryczka
mialam sie nie odzywac, ale nie lubie jak sie przekreca moje slowa, wiec chcialabym abys znalazl miejsce w mojej wypowiedzi, w ktorym wspominalam, ze chodzi o rodzine kaczynskich???
pisalam ogolnie, moja intencja nie bylo bronienie konkretnych osob.
prosze nie zarzucac mi mijania sie z prawda, bo to ty, zlosiu, sie z nia mijasz.
Szkoda, że miałaś się nie odzywać. Ja lubię dyskutować i lubię, jak ktoś nie trzaska drzwiami w trakcie rozmowy
Jednak nie zrozumiałem kontekstu - przecież osoba posługująca się określeniem "wieprz" dostała BANa. Niestety nie mogę tego zrobić z osobą posługującą się określeniem "babcia", choć domniemywam, że oczekiwałabyś tego ode mnie. Tak?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:51   #624
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Huuurrrraaaa! Teraz będziemy mieli w Polsce ciemnogród i rządy partii moherowych beretów! Prezerwatywy na receptę, pigułki po 100zł (z tego 50% podatku na kościół) a każda kobieta będzie miała nakaz urodzić pięcioro bachorków! Dzień pracy rozpoczynamy od modlitwy a po podniesieniu słuchawki w telefonie usłyszymy "rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana"
Chyba się zrzeknę obywatelstwa...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:53   #625
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

W piątek miałam wątpliwą przyjemność poznać jednego wyborcę Kaczora. Zapytałam grzecznie, z ciekawości, dlaczego?... A ona mi na to: "bo nareszcie wszystko będzie tak, jak powinno być". A jak powinno być? "zgodnie z prawem naturalnym". I jeszcze: "nie będą mi geje po ulicy z gołymi d... latali, żeby moje dziecko na to patrzyło!". Czy zna jakiegoś geja? Zna. Czy lata z gołą d...? "jak Tusk zostanie prezydentem, to na pewno mu na to pozwoli!" Znaczy dekret taki wyda?...
...i poszłam kupić paczkę papierosów.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 10:55   #626
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez pixie7
W piątek miałam wątpliwą przyjemność poznać jednego wyborcę Kaczora. Zapytałam grzecznie, z ciekawości, dlaczego?... A ona mi na to: "bo nareszcie wszystko będzie tak, jak powinno być". A jak powinno być? "zgodnie z prawem naturalnym". I jeszcze: "nie będą mi geje po ulicy z gołymi d... latali, żeby moje dziecko na to patrzyło!". Czy zna jakiegoś geja? Zna. Czy lata z gołą d...? "jak Tusk zostanie prezydentem, to na pewno mu na to pozwoli!" Znaczy dekret taki wyda?...
...i poszłam kupić paczkę papierosów.
jakie to jest przerażające.Aż mam ochotę wybrać się na polowanie na kaczki
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 11:05   #627
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez cattt
jakie to jest przerażające.Aż mam ochotę wybrać się na polowanie na kaczki
Cattt, nawet na awatarku masz już spakowaną walizkę...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 11:05   #628
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

jestem wkurzona i chyba normalnie zaraz urodzę . Ludzie, dochodzę do wniosku, że babcie słuchające Radia Maryja zebrały sie w siłę, i za namową Rydzyka poszły głosować na Kaczyńskiego - stad tyle głosów, a przecież wszyscy znajomi, dosłownie wszyscy głosowali na Tuska! To jest niemożliwe. resztą już raz dziś w TV usłyszałam, że wybory zostały sfałszowane, ale nawet gdyby to i tak nikt nie ma na to wpływu.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 11:09   #629
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Cattt, nawet na awatarku masz już spakowaną walizkę...
ta moja kocia intuicja jednak mnie nie zawodzi chyba podświadomie nosiłam ją zawsze przy sobie i byłam gotowa na wszystko....

ehhh...mam ochotę udusić się moją piękną kokardą
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 11:10   #630
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez lexie
Kto chciał jechać do Australii? Ja chętnie zmienię cel podróży, po angielsku się dogadam Nie wiem, czy w Australii są kaczki??? To kwestia, która wymaga rozważenia
To byłam ja!
Kaczki chyba jakieś tam są ale jak my tam wpadniemy to długo miejsca nie zagrzeją
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.