Rozszerzone pory. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 18:45   #601
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: widoczne pory

kraven tak, ten gruszkowy, sądzę, że Leseratte też o ten chodziło
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 19:02   #602
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: widoczne pory

Dziękuje
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:23   #603
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: widoczne pory

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
kraven tak, ten gruszkowy, sądzę, że Leseratte też o ten chodziło
Nie, chodzilo mi o peeling drobnoziarnisty z Perfecty - w błękitnym opakowaniu z serii Perfecta Oczyszczanie. Polecam!
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:18   #604
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: widoczne pory

Leseratte ups, aha
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 08:20   #605
jagussia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 35
Dot.: Rozszerzone pory

moja mama zawsze mi mowila, ze kiedy byla mloda strasznie wyciskala i przestrzegala mnie przed tym (niestety bezskutecznie no ale ona nie ma rozszerzonych por, nawet teraz ma 60 lat a ma gladka cere i chyba domyslam sie dlaczego - ona nigdy nie uzywala zadnych pudrow, podkladow, a wlasciwie nie uzywa zadnych poza jakims zwyklym kremem rano i wieczorem. mysle ze pory rozszerzaja sie glownie od kosmetykow
jagussia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 15:09   #606
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
Question Dot.: Rozszerzone pory

na policzkach i w strefie nosa ma rozszerzone pory, bardzo mnie to denerwuje bo wygląda okropnie
mam cerę tłustą i może ma to jaki ze sobą związek ?? ?? ??
ale chciałabym się pozbyć tych rozszerzonych porów
co mam robić, czego uzywać ?????? : help:
jenascia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:35   #607
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rozszerzone pory

Dołączam się do tego wątku. Chodziłam do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy dość długo (mam cere trądzikową, tłustą) wydałam ponad 1000zł a efekty srednie, fakt, może nie robi mi się tyle wyprysków, ale mam mega rozszerzone pory, szczególnie na policzkach. Wygląda to nieciekawie. Używam maseczek na rozszerzone pory, m.in. Under 20 Irena Eris która matuje i zwęża pory oraz Garnier jakąś z glinką, ale poprawa jest tylko na pół dnia. Obecnie robie peeling na twarzy i potem kładę maseczkę 2 razy w tygodniu. Czytałam na początku o jakiejś maseczce Argiletz, czy działa? Jaki skład? Pewnie całkowicie porów zwężyć się nie da, ale jak to zminimalizować?? teraz wakacje, więc na pewno kiedy będzie się dało to będę bez pudru chodzić, żeby skóra odpoczęła. Piję też bratka - jest super - wygładza skórę, na prawdę działa Dodam, że do kosmetyczki nie chcę już iść nie pomogła mi za wiele, a uważam, że po mikrodermabrazji zniszczyła mi w 1 miejscu skórę bo tak zdzierała mi tym "odkurzaczem", że strupy miałam ogromne i grube jakby ktoś mnie po asfalcie przejechał ;/ powiedziałam jej to, że jestem dość zaniepokojona, ale ona powiedziała, że tak ma być. Ale rozmawiałam z koleżankami, które również miały ten zabieg, ale w innym salonie i nikt nigdy tak nie wyglądał, skóra była lekko czerwona, ale nie pozdzierana do krwi ;/
Pozdrawiam
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 20:13   #608
salineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 46
Jak rozpoznać zatkane pory?

Witam, mam taki problem. Nie wiem jak rozpoznać, że krem lub jakiś inny kosmetyk zatkał pory Czy ktoś może pomóc mi to określić???
salineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 21:15   #609
xNenya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 170
Dot.: Jak rozpoznać zatkane pory?

po prostu to widzisz, zaczynają Ci się pojawiać białe, ropne krostki, buzia staje się tłusta , czujesz nieprzyjemną wilgoć na twarzy.
__________________
***
everything is F'ed up straight from the heart .

xNenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:13   #610
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Cool Dot.: Jak rozpoznać zatkane pory?

nooo i zaskorniki (te czarne kropki) wychodza :P
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 19:59   #611
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: Jak rozpoznać zatkane pory?

U mnie zawsze objawia się to w taki sposób, że pod światło widzę, że moja cera robi się z czasem nierówna - góry i doliny... jak temu nie zapobiegnę (ew. nie zrezygnuję z takiego zapychacza) po pewnym czasie pojawią się wągry w postaci drobnych wulkanów i białe malutkie ropne wypryski.
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 15:06   #612
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Czy ktos słyszał o nierafinowanym cukrze na rozszezone pory???

Ostatnio znalazłam w księgarni pewna ksiązke- ''sekrety urody'' Diane Irons- jest tam przepis na ''maseczke'' na rozszerzone pory ...:
''''..Wymieszaj nierafinowany cukier z taka ilościa soku z cytryny, aby powstała łatwa do rozprowadzenia pasta. Wmasuj w nos (..ogolnie w te miejsca gdzie wys rozszerzone pory) a następnie spłucz ciepla woda.."" napisane jest tez tu iz ..nierafinowany cukier jest naturalnym kwasem glikolowym- który pomaga usówać brud i martwy naskórek i ze kwasy alfa- hydroksylowe odblokowuja pory i kontroluja wydzielanie sebum..""
Pozatym kobieta pta pisze tez ze dobrym sposobem na pory jest przykładanie do twarzy plastrów ogorka nasaczonych w wodzie różanej i wyciągu z oczaru wirginijskiego- nie wiem moze te sposoby sa juz nie aktualne- albo ktos ich probował i nie działaja?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

czy to działa???? jets ktos kto tego próboawłą??? jak nie to poświece sie i dam znac jakie są efekty...;-)
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:10   #613
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Czy ktos słyszał o nierafinowanym cukrze na rozszezone pory???

Tylko trzeba pamiętać, że chodzi tu o cukier trzcinowy.
Co do ogórka to też mam zamiar spróbować (bez dodatków). Wg. ajurwedyjskich sposobów można go używać jako myjadło do twarzy (przez krzem w nim zawarty).
Fajnie, że napisałaś o tej książce. Są tam jakieś niespotykane przepisy na mycie skóry czy włosów (tzn. oprócz mydlnicy, otrąb)?
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:42   #614
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Czy ktos słyszał o nierafinowanym cukrze na rozszezone pory???

ciekawe,czy to dziala...ech chcialabym, nie cierpie moich porow

a z ogórasami trzeba uwazac, czytalam gdzies ze moze i same w sobie maja dobre wlasciwosci, ale w dzis. czasach sa hodowane i kropione nie wiadomo czym, i moga uczulac- jesli zawieraja jakies zwiazki chemiczne itp, ktorymi przesiakly
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 12:54   #615
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Czy ktos słyszał o nierafinowanym cukrze na rozszezone pory???


spojrzałam na listę EWG http://www.foodnews.org/fulllist.php. Ufoludek ma 50/100 w skali zaflunienia Eko ogórków nie mogę znaleźć jakoś
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:30   #616
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Czy ktos słyszał o nierafinowanym cukrze na rozszezone pory???

jest duzo różnych pzrepisow - zwłaszcza naturalnych- tzn przepisy na domowe maseczki do twarzyoraz na włosy ale nie wiem czy ci sie to bedzie podobać i czy bedziesz chciałam je stosowac- bo to w sumie zajmuje troche czasu np maseczka z awokado na wlosy- albo wcieranie olejku rycynowego i soku z czarnej rzepy w zniszczone włosy- ta kuracje z olejkiem rycynowym stosowąłm na zniszcone rzęsy- i brwi może to dziwne ale mi pomogło
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:35   #617
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: Czy ktos słyszał o nierafinowanym cukrze na rozszezone pory???

na mnie olej rycynowy nigdy nie działał
ale umyłam twarz na noc tym ogórkiem tzn. przekroiłam kawałek i natarłam skórę miąższem, zostawiłam na 10-15 minut i zmyłam. Przede wszystkim byłam zaskoczona, że rzeczywiście usuwa łój tak, że nawet rano nie musiałam myć twarzy. Wydaje mi się, że poprawia koloryt. Pory zwęża średnio - chyba przede wszystkim nadaje się na przetłuszczanie (raczej warto się rzucić na hydrolat z hamamelisu).
PinkyDoll ja bym prosiła o jakieś przepisiki ze środków kuchennych jak możesz
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 17:01   #618
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Czy ktos słyszał o nierafinowanym cukrze na rozszezone pory???

Tonik pomidorowy usuwający sebum- tzn miksujemu średniego ogorka bez skórki- i nakładamy go wacikiem na twarz, po 15 min spłukujemy- zawiera on kwasy absorbujace tluszcz oraz naturalne eksfolianty;( wypróbowana przezemnie)
Ogólne pomidory maja doskonałe osiągnięcia w oczyszczaniu i pielęgnacji skóry- mam kilka maseczek z pomidorami (np oriflame), pozatym regularnie pije sok z pomidorowy

Łuszczaca sie skóra- wmasuj w skóre twarzy troche miodu- po kilku min zetrzyj bawełnianym wacikiem nasączonym sokiem grejpfrutowym. po 5 min umyj twarz wodą;

Regeneracja skóry-( na twarz i ciało) 1/2 filiżanki mleczka kokosowego ogrzewaj przez 30 sekund- domieszaj dwei łyzki stołowe miodu- wmasuj w skórę i pozostaw na 10 min, zmyj ciepłą woda. Mleko kokosowe zawiera kwas mlekowy, a miód nawilża. (wypróbowana przezemnie- przyjemne uczucie wygładzenia)

Maseczka na włosy- nadająca połysk- zmiażdżone awokado wymieszaja z żółtkiem- pastę wmasuj we wlosy i pozostaw na 15 min. (maska ta jest dośc obciążająca na włosy i abaaardzo odżywcza- dobra jest również do włosów mocno skręconych)- wypróbowana przezemnie- regularnie przez miesiac 2 razy w tygodniu.
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:28   #619
CrazyButterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z kwiatka na kwiatek :P
Wiadomości: 143
Krem zwezajacy pory

Hej dziewczyny!
Znacie jakies kremy, ktore skutecznie radza sobie z rozszerzonymi porami ?? Dla cery normalnej/suchej. Obecnie stosuje krem L'Oreal Pure Zone Hydra Pure Krem nawilżający przeciw przetłuszczaniu się skóry, ktory dziala tak srednio
CrazyButterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 14:03   #620
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Krem zwezajacy pory

Według mnie żadne kremy porów nie zwężą, chyba, że masz je "świeżo otwarte", albo są minimalnie rozszerzone.
Lepiej postawić na złuszczanie, wygładzanie twarzy, np. kwasami, albo bardzo dobry będzie peeling enzymatyczny.

Ja ostatnio codziennie na noc smaruje twarz plastrem ogórka, ale to bardziej z racji braku niewysuszającego kremu, chociaż może i coś pomoże, ogórek ma za zadanie zwężac pory.

No i podobno "Borasol" zwęża pory

Tak, wiem, chciałaś krem, ale ja jestem przeciwna takim kremom bo się już tego naużywałam, ale to nic nie daję, może chwilowo, ale tak to wysusza strasznie, niszczy skóre niepotrzebnymi składnikami
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:43   #621
lila2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Rozszerzone pory

Nic, nic nic! Nie pomagało mi na moje ogromne pory! Żadne glinki, maseczki , białko nic! Dopóki nie kupiłam maseczki rogrzewającej z cynkiem garniera 2*6ml! Jest świetna.. stosowałam 5 razy i jest taki ogromny efekt! ( a musze przyznać że borykałam sie z tym 13 lat! i nic prócz tego mi tak nie pomogło! Jest REWELACJA!
lila2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 16:06   #622
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez lila2108 Pokaż wiadomość
Nic, nic nic! Nie pomagało mi na moje ogromne pory! Żadne glinki, maseczki , białko nic! Dopóki nie kupiłam maseczki rogrzewającej z cynkiem garniera 2*6ml! Jest świetna.. stosowałam 5 razy i jest taki ogromny efekt! ( a musze przyznać że borykałam sie z tym 13 lat! i nic prócz tego mi tak nie pomogło! Jest REWELACJA!
tak, faktycznie jest rewelacyjna, dla mnie KWC, ale niestety zwężone pory w moim przypadku są chwilowe po niej.. A chciałabym uzyskać efekt bardziej stały i już kompletnie nie wiem co.. ale szukam cały czas
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:42   #623
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez lila2108 Pokaż wiadomość
Nic, nic nic! Nie pomagało mi na moje ogromne pory! Żadne glinki, maseczki , białko nic! Dopóki nie kupiłam maseczki rogrzewającej z cynkiem garniera 2*6ml! Jest świetna.. stosowałam 5 razy i jest taki ogromny efekt! ( a musze przyznać że borykałam sie z tym 13 lat! i nic prócz tego mi tak nie pomogło! Jest REWELACJA!
A nie podraznia naczynek?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:27   #624
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
A nie podraznia naczynek?
nie
głównie to mega zwęża pory, ale tak jak pisałam, u mnie jest to nietrwały efekt niestety.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:55   #625
lila2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Rozszerzone pory

Nie, nic się nie dzieje z naczynkami, No jak dla mnie to efekt sie utrzymuje bo robię ją dosyć cześto..Wiadomo że jest droższża niż domowe sposoby ale dużo lepsza;] Polecam ;*
lila2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:25   #626
em94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Pory na tawrzy

mam 15 lat i straszne pory na twarzy dołki takie na policzkach czy jest szansa na to żeby się ich pozbyć? jeżeli jest to jaka?
em94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 15:56   #627
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pory na tawrzy

Cytat:
Napisane przez em94 Pokaż wiadomość
mam 15 lat i straszne pory na twarzy dołki takie na policzkach czy jest szansa na to żeby się ich pozbyć? jeżeli jest to jaka?
Zapytaj w gabinecie kosmetycznym.
__________________
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 09:15   #628
lethia
Raczkowanie
 
Avatar lethia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 121
Dot.: Pory na tawrzy

Męczyłam się z porami dośc długi czas - były rozszerzone na policzkach, nosie i czole, ale ostatnio od kiedy zaczęłam używac kremów z nuxe zaczęły się one zmniejszac- nareszcie. Dokładnie mam na myśli serię aroma perfection. Może i Tobie pomogą
__________________
the way of your dreams
lethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 12:29   #629
camisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pory na tawrzy

Polecam maseczkę lerosett - droga, ok. 50 zł, ale bardzo dobrze oczyszcza, regularnie stosowana zapobiega przetłuszczaniu się skóry i zmniejsza pory. Na początku, jeżeli skóra mocno się przetłuszcza proponują stosować nawet dwa razy dziennie, później stopniowo zmniejszać użycie (raz dziennie, do dwóch razy w tygodniu).
Po maseczce stonizować twarz, a następnie nałożyć krem brevoxyl - do kupienia w aptece, ok. 20 zł. Smarować rano i wieczorem. Na początku twarz może się czerwienić, troszkę piec - wówczas zmniejszyć częstotliwość stosowania, aż się skóra przyzwyczai.
Myślę, że po ok. dwóch tygodniach zauważysz pierwsze efekty. A po około miesiącu, dwóch będziesz bardzo zadowolona - oczywiście, jeżeli będziesz regularnie stosowała maseczkę i krem.
camisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 15:17   #630
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Rozszerzone pory

Mikrodemabrazja powinna być wykonywana raz na 3 tygodnie. w miedzy czasie na twarz powinny byc stosowane wysokie filtry.Zabieg ten powoduje w jakimś stopniu zwężenie się porów.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-20 12:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.