Serge Lutens - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-11, 20:19   #601
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Kajam się! Kajam!

Aggie, oba na C - ja poluję jednak na Chene - Cedre nie znam/nie pamiętam. Ale nie omieszkam obwąchać przy najbliższej okazji.
No tak, Chene a Cedre, jak ktos jest zafiksowany na jakims punkcie...

To jak, w przyszłym tygodniu robimy warszawski zlocik? Umówimy się z em-jani, która chce osobiście odebrać swoje Lutki i przy okazji nas poznać A tak w ogóle, to robisz podobno jakies czystki w perfumach. Moge spytać czego się pozbywasz?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 21:19   #602
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Serge Lutens

A ja sobie też właśnie wieczorową porą pachnę CHENE i ten zakup w ciemno mogę zaliczyć do baaardzo udanych

Dzięki Aguś
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 00:56   #603
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Dobrze, że będą osiągalniejsze.

Bardzo się cieszę, choć za wielką miłośniczką nie jestem- właśnie przed chwilą rozczarowałam się jednym z nich.

Ale dla mnie to wszystko powinno być w sklepie za rogiem, wszystkie niszowce, wszystko, co się da, wszystko na wyciagnięcie ręki, takie mam marzenie, tak bym chciała.

Wykopywanie zapachów spod ziemi nie bawi mnie absolutnie.
Lepsze, ciekawsze, bardziej intrygujące, tylko dlatego, że mniej dostępne??? Dla mnie ta teza nie ma racji bytu.

Pamiętam, kiedyś- na innym forum- zadziwiła, rozśmieszyła ale i... jak by to ująć- trochę zbulwersowała mnie czyjaś wypowiedź o - cytuję- upodleniu jakiegoś zapachu promocją w Rossmanie.

Ja tam bym chciała mieć w Rossmanie- i po rossmanowych cenach- wszystko, co się da.
Nie czułabym się upodlona używajac tam kupionej perfumy.
I ja kiedyś pisałam, że nie martwiłaby mnie dostępnośc Lutensów w kiosku Ruchu za rogiem.
Najlepiej jeszcze, żeby były tanie.
I nie, nie sprawiłoby to, że zapach byłby dla mnie mniej atrakcyjny, nie mówiąc już o poczuciu upodlenia.
Podobnie nie mierzi mnie dostępność moich ciuchów czy kosmetyków we wszystkich sklepach jak leci, bo nawet z masowej oferty wybiorę coś, co na mnie będzie moje i niepowtarzalne.
Mam takie przekonanie, że "moich" zapachów i tak używałoby niewiele osób, bo mam mocno dziwaczne upodobania.


Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czy taki np. Daim Blond może być jednocześnie w wersji skoncentrowanej i zwykłej?
Aggie, Lutki dzielą się na EDP i EDP Haute Concentration. Każdy zapach występuje w jednej formie - nie ma tak, żeby była bardziej i mniej skoncentrowana wersja tego samego Lutka.
Znane mi Haute Concentration to, poza Daim Blond, także Chypre Rouge, Cedre i własnie Serge Noire.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 06:07   #604
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
IAggie, Lutki dzielą się na EDP i EDP Haute Concentration. Każdy zapach występuje w jednej formie - nie ma tak, żeby była bardziej i mniej skoncentrowana wersja tego samego Lutka.
Sabbath, a jak jest z Ambre Sultan? Czy jest wersja podstawowa i wersja Fraiche? A jeśli tak, to czym one się różnią? Ostatnio odkupiłam od jednej z Wizażanek używkę właśnie jako AS Fraiche, natomiast na butelce nie ma żadnej informacji jaka to wersja - po prostu AS i już.
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 06:45   #605
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Sabbath, a jak jest z Ambre Sultan? Czy jest wersja podstawowa i wersja Fraiche? A jeśli tak, to czym one się różnią? Ostatnio odkupiłam od jednej z Wizażanek używkę właśnie jako AS Fraiche, natomiast na butelce nie ma żadnej informacji jaka to wersja - po prostu AS i już.
Daffodilko, miałam Ambre Sultan Eau Fraiche Parfumee na spodzie flakona na naklejce widniała o tym informacja. Obie wersje AS nieco róznią się od siebie Eau Fraiche są troszkę "wyprane" z esencjonalności, bardziej transparentne. Tymena z kolei posiada wersję Fond de Parfum i one też pachną inaczej - mniej ziółkowo, a bardziej miodowo niż klasyk
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 07:38   #606
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Sabbath, a jak jest z Ambre Sultan? Czy jest wersja podstawowa i wersja Fraiche? A jeśli tak, to czym one się różnią? Ostatnio odkupiłam od jednej z Wizażanek używkę właśnie jako AS Fraiche, natomiast na butelce nie ma żadnej informacji jaka to wersja - po prostu AS i już.
Ja przyznaję, że Ambre Sultan pozostaje poza kręgiem moich zainteresowań.
Mam miniaturę edp i nawet jej chyba nie otwierałam.
Nie wiem, czy wersja Fraiche nie była jakimś limitowanym eksperymentem. W każdym razie rzeczywiście różni się od normalnego edp: jest jasniejsza, mniej lekarstwowa i chropawa. Moim zdaniem mniej upierdliwa, niż edp. Nie wiem jednak, czy Eau Fraiche to edp, czy edt.

Co zaś do wersji Fond de Parfum to nie są właściwie perfumy, tylko oliwka do ciała do używania pod zapach. Coś jak balsam z linii zapachowej. Ma nawilżać skórę i przedłużac trwałość zapachu. Z tego, co znalazłam na ten temat w sieci wynika, że Lutens nie produkuje ich conajmniej od 2005 roku.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 07:44   #607
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Co zaś do wersji Fond de Parfum to nie są właściwie perfumy, tylko oliwka do ciała do używania pod zapach. Coś jak balsam z linii zapachowej. Ma nawilżać skórę i przedłużac trwałość zapachu. Z tego, co znalazłam na ten temat w sieci wynika, że Lutens nie produkuje ich conajmniej od 2005 roku.

Tak na prawdę to Fond z olejkiem ma niewiele wspólnego. Bo jest mało olejkowy To płyn, strasznie nieporęczny w aplikacji Zdecydowanie powiniem mieć atomizer. Szybko wsiąka w skórę mocno ją perfumując. Jest słodszy i bardziej cynamonowy od wersji edp i fresh. Na pewno przedłuża trwałość edp
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 08:30   #608
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Tak na prawdę to Fond z olejkiem ma niewiele wspólnego. Bo jest mało olejkowy To płyn, strasznie nieporęczny w aplikacji Zdecydowanie powiniem mieć atomizer. Szybko wsiąka w skórę mocno ją perfumując. Jest słodszy i bardziej cynamonowy od wersji edp i fresh. Na pewno przedłuża trwałość edp
Kurczę, korcą mnie od jakiegoś czasu te "fondy", ale jakoś się ich obawiam. Po pierwsze drogie to , jak na bazę pod perfumy, niemiłosiernie, po drugie boję się tych lat miedzy wyprodukowaniem, a dniem dzisiejszym (choć jak znam życie nie raz trafiło mi się coś starszego, dobrze zakonserwowanego ;]).
A jeszcze teraz mnie kusisz tym "słodszy i bardziej cynamonowy".
Podobno fond Santal Blanc jest piękny...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 08:33   #609
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Sabbath

Katty, bardzo się cieszę, że Tobie właśnie Chene tak bardzo się spodobało.
No i zastanawiam się przy okazji, dlaczego wcisnęłam je tak głęboko na półkę...? Od jutra chyba wracam do niego. Ale jak tu porzucą Mahoń na rzecz Dąbka?


Dziękuję Sabbath i muszę przyznać, że moje chęci na różne zapachy są jak dzień i noc - z tym, że zawsze bardziej nieprzeidywalne Z jednej strony dąb mnie oczarował swoją zmianiającą się pierwotnością, powrotem do korzeni, igraniem swym obliczem na mojej skórze (mojemu TZ bardzo się podoba lekkie wysłodzenie zapachu /miód i bylica/ przez moją skórę czego on nie doświadcza i stwierdził, że pozostawia mi tą kompozycję do wykorzystania bo na sobie odbiera zapach jakby się przy rannej rosie nago przeczołgał przez zwalone omszone dębowe pnie w środku ostępu ) a na drugiej szali Fleurs d'Oranger czekam na poznanie Myrrhe

Skopiowałam odpowiedź z innego wątku bo nie chciałam, żeby zniknęła w falach postów
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 08:57   #610
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Aggie, Lutki dzielą się na EDP i EDP Haute Concentration. Każdy zapach występuje w jednej formie - nie ma tak, żeby była bardziej i mniej skoncentrowana wersja tego samego Lutka.
Znane mi Haute Concentration to, poza Daim Blond, także Chypre Rouge, Cedre i własnie Serge Noire.
Hm, jesli więćcSerge Noir byłby w tej samej cenie co zwykłe EDP, to cenowo nie wygląda już tak źle, Kagan w Londynie znalazła Cedre za chyba 66 funtów.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 09:00   #611
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Hm, jesli więćcSerge Noir byłby w tej samej cenie co zwykłe EDP, to cenowo nie wygląda już tak źle, Kagan w Londynie znalazła Cedre za chyba 66 funtów.
Za 66 i 68
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 09:40   #612
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kurczę, korcą mnie od jakiegoś czasu te "fondy", ale jakoś się ich obawiam. Po pierwsze drogie to , jak na bazę pod perfumy, niemiłosiernie, po drugie boję się tych lat miedzy wyprodukowaniem, a dniem dzisiejszym (choć jak znam życie nie raz trafiło mi się coś starszego, dobrze zakonserwowanego ;]).
A jeszcze teraz mnie kusisz tym "słodszy i bardziej cynamonowy".
Podobno fond Santal Blanc jest piękny...

Sabbath, podeślij adres, poznasz jednego fonda
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:45   #613
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Serge Noire. Pierwsze nuty są mocne, cynamonowe, przyprawowe, radioaktywna cynamonowa chmura rzecz można przyciemniona, smolista od paczuli, gorąca, buchająca żarem. Kadzidło, takie typowe kościelne doprawione jest umiarkowanie słodyczą i kropelką podpalanej goryczy dla równowagi. Baza zapachu... najpiękniejsza Czuję w niej aromat spalonego słodkiego drewna i subtelny kadzidlany dym, co bardzo mi się podoba.
Zapach wg mnie ma w sobie coś z Jungle Elephant i Avignon jednocześnie
Mogłabym mieć flaszkę
O Matko - homyczku - piękne połaczenie
Musz epoznać a jak go poznam - to pewnie będę chciała go MIEĆ
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 10:45   #614
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Ale dla mnie to wszystko powinno być w sklepie za rogiem, wszystkie niszowce, wszystko, co się da, wszystko na wyciagnięcie ręki, takie mam marzenie, tak bym chciała.

Wykopywanie zapachów spod ziemi nie bawi mnie absolutnie.
Lepsze, ciekawsze, bardziej intrygujące, tylko dlatego, że mniej dostępne??? Dla mnie ta teza nie ma racji bytu.

Pamiętam, kiedyś- na innym forum- zadziwiła, rozśmieszyła ale i... jak by to ująć- trochę zbulwersowała mnie czyjaś wypowiedź o - cytuję- upodleniu jakiegoś zapachu promocją w Rossmanie.

Ja tam bym chciała mieć w Rossmanie- i po rossmanowych cenach- wszystko, co się da.
Nie czułabym się upodlona używajac tam kupionej perfumy.
Piękne marzenie, jestem za
Te polowania są męczące...za stara już na to jestem.


Osobiście nie miałabym nic przeciw temu, aby dajmy na to moje ukochane Chergui były sprzedawane za rogiem z ciężarówki w karnistrach. Mogłabym wtedy uzupełnić swojego „dzwońca”.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:10   #615
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
O Matko - homyczku - piękne połaczenie
Musz epoznać a jak go poznam - to pewnie będę chciała go MIEĆ
Po takim opisie to po prostu płonę z pożądania Cynamon... Kadzidło...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:56   #616
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
I ja kiedyś pisałam, że nie martwiłaby mnie dostępnośc Lutensów w kiosku Ruchu za rogiem.
Najlepiej jeszcze, żeby były tanie.
[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;8971093]Piękne marzenie, jestem za
Te polowania są męczące...za stara już na to jestem.


Osobiście nie miałabym nic przeciw temu, aby dajmy na to moje ukochane Chergui były sprzedawane za rogiem z ciężarówki w karnistrach. Mogłabym wtedy uzupełnić swojego „dzwońca”. [/quote]
Miło mi Kijanko i Sabacie że się ze mną zgadzacie.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:33   #617
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Miło mi Kijanko i Sabacie że się ze mną zgadzacie.
...


pachnę Fleurs d'Oranger, cudoooownyyyy zapach i czuje,ze wpadłam po uszy...niedobrze,oj bardzo niedobrze

W salonie Beauty Boutique jest w sumie 19 zapachów Lutensa, oprócz wcześniej wymienionych są jeszcze: Louve, Arabie, Clair de Musc, Datura Noir, Ambre Sultan, Douce Amere, Five O'Clock Au Gingembre, Fleurs De Citronnier, Santal Blanc. Wszystkie wody perfumowane 50ml kosztują 330zł, koncentraty 380zł
Na pocieszenie: w przyszłym tygodniu od wtorku odbędzie się promocja Lutensów, przy zakupie jakiejkolwiek wody tej marki otrzyma sie gratis pełnowymiarowy produkt Comptoir Sud Pacifique( peeling albo wodę toaletową) lub perfumy Smalto.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:49   #618
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
...


pachnę Fleurs d'Oranger, cudoooownyyyy zapach i czuje,ze wpadłam po uszy...niedobrze,oj bardzo niedobrze
Córko ja też wpadłam po uszy - dawno temu obecnie w posiadaniu dwóch flaszek 50 i 75 ml (a nuż przestaną produkować??? )
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:49   #619
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Serge Lutens

Louve!!!

Wiedziałam, że jedna cena 330 zeta za EDP i EDP Haute Concentracion to zbyt piekny sen...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 15:38   #620
em-jani
Raczkowanie
 
Avatar em-jani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 478
Dot.: Serge Lutens

meldunek z Mariotta - czarny Serge i ponad 20-tu rozbójników w głębi po prawej.
330 za białe etykiety 380 za czarne (może około - nie dopytałam z wrażenia)
em-jani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:43   #621
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez em-jani Pokaż wiadomość
meldunek z Mariotta - czarny Serge i ponad 20-tu rozbójników w głębi po prawej.
330 za białe etykiety 380 za czarne (może około - nie dopytałam z wrażenia)
Em-jani, w Quality czy w Tarasach?
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:03   #622
em-jani
Raczkowanie
 
Avatar em-jani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 478
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Em-jani, w Quality czy w Tarasach?
W Quality oczywiście, proszę o usprawiedliwienie z braku precyzji - powód jak wyżej
em-jani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:15   #623
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Serge Lutens

Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:42   #624
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
ja też wpadłam po uszy - dawno temu obecnie w posiadaniu dwóch flaszek 50 i 75 ml (a nuż przestaną produkować??? )

Ja też wpadłam już po uszy i to dawno To był jeden z pierwszych Lutensów, którego poznałam

Moje ukochane Lutki także mogliby w kanistrach sprzedawać, np. w cenie benzyny - nie miałabym nic przeciwko
__________________
Moj blog
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 17:55   #625
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez em-jani Pokaż wiadomość
meldunek z Mariotta - czarny Serge i ponad 20-tu rozbójników w głębi po prawej.
330 za białe etykiety 380 za czarne (może około - nie dopytałam z wrażenia)
O jaaaaaa .... lecę helikopterem !!!!!!
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:01   #626
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Serge Lutens

JUPI! Jutro nawiedzę Quality.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 19:41   #627
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez em-jani Pokaż wiadomość
meldunek z Mariotta - czarny Serge i ponad 20-tu rozbójników w głębi po prawej.
330 za białe etykiety 380 za czarne (może około - nie dopytałam z wrażenia)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 20:14   #628
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Córko ja też wpadłam po uszy - dawno temu obecnie w posiadaniu dwóch flaszek 50 i 75 ml ( a nuż przestaną produkować???)
...Katty łączę się w bólu chociaż mój ból dotkliwszy, mogę sobie na razie tylko pomarzyć
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 07:39   #629
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Serge Lutens

Ojej, Quality...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 09:56   #630
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Serge Lutens

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ojej, Quality...
Aga - chyba wezmę ten urlop wcześniej
Kiedy grzejemy do Q ?
Ciekawe czy skoro są w Mariottcie to będą też w BlueCity

Swoją drogą - myślę, że to Nasza robota No bo kto zamawiał Lutki do Polski
W Palais wykalkulowali z naszych zakupów, że jednak rynek polski zapewni im zbyt
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 00:49:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.