Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-09, 22:26   #601
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziewczyny za wsparcie. Wybaczcie, że nie zacytuję Was. Jutro spróbuję Wam odpisać, dziś nie dam rady. Może do jutra się pozbieram. Sytuacja jak dla mnie jest bardzo trudna. Tkwię w niej prawie 4 lata. Czasem jest ok a czasem jestem wrakiem człowieka. Powiem tak, nadzieją są nasze zaręczyny. I może to nastąpić niedługo bo pierścionek odbieraliśmy od jubilera tydzień temu. I tylko jestem ciekawa czy jego ojciec dowie się o zaręczynach od niego samego czy może z mojego instagrama. To będzie decydujący moment w moim życiu. Dziękuję Wam ;*
Obawiam się, że pierścionek niczego nie zmieni. Twój chłopak niestety nie zachowuje się jak dorosły, wraca na wezwanie rodziców, mentalnie jest potulnym dzieckiem. Nie chcę Ci sprawiać przykrości, tylko chyba nie warto, żebyś się łudziła. Zmienić coś mogą tylko twarde granice przez was postawione - a do tego trzeba się niestety usamodzielnić, czasami nawet odciąć, skoro normalne rozmowy nie pomagają. W każdym razie, wyśpij się dobrze, oby się jakoś ułożyło
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 22:26   #602
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, też miałam taką sytuację, że nie akceptowała mnie matka byłego. Tylko problem w tym, że ja nie pozwalałam wejść sobie na głowę, co irytowało również jego. Tak, był maminsynkiem z nieodciętą pępowiną. Przemyśl to sobie. Jeśli facet nie ma jaj, żeby wygarnąć ojcu raz a porządnie, żeby się nie wpierdzielał w nieswoje sprawy, to możecie się tak bujać jeszcze długo. Do tego czasu zniszczysz sobie psychikę.

U mnie było dokładnie tak samo
Nie mogła przeboleć, że się stawiam i mam własne zdanie i potrafię mówić ''nie''. Ileż było cipodram o byłe gunwo Mieszkaliśmy na początku z tż tatą, wyprowadziliśmy się i jak ręką odjął- zobaczyli, że dbam o synusia i że sobie radzimy i jestesmy odpowiedzialni. Teraz jestem najlepszą synową pod słońcem Każdemu życzę takich relacji, Cytrynko strasznie mi przykro że się tak męczysz, musicie coś z tym zrobić, nie możecie tkwić w tej sytuacji
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 22:30   #603
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziewczyny za wsparcie. Wybaczcie, że nie zacytuję Was. Jutro spróbuję Wam odpisać, dziś nie dam rady. Może do jutra się pozbieram. Sytuacja jak dla mnie jest bardzo trudna. Tkwię w niej prawie 4 lata. Czasem jest ok a czasem jestem wrakiem człowieka. Powiem tak, nadzieją są nasze zaręczyny. I może to nastąpić niedługo bo pierścionek odbieraliśmy od jubilera tydzień temu. I tylko jestem ciekawa czy jego ojciec dowie się o zaręczynach od niego samego czy może z mojego instagrama. To będzie decydujący moment w moim życiu. Dziękuję Wam ;*
Nie będę się wymądrzać, bo nie znam sprawy do końca, ale nie wydaje mi się, żeby zaręczyny były w obecnej sytuacji dobrym rozwiązaniem ale wyśpij się, przemyśl wszystko na spokojnie.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 22:47   #604
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość

Moja rada to odcięcie pępowiny i wyprowadzka faceta od rodziców. Nawet za cenę nieziemskiej awantury i wyklęcia z rodziny. Ciężkie, ale czasami to jedyna droga.
Zgadzam się. Trzeba zdecydować - wte albo we wte. To nie jest normalna sytuacja, żeby facet w tym wieku musiał wracać do domu, i to tak wcześnie, bo rodzice każą, a on się nie umie postawić. Jeśli się nie zgodzi, to nie wróżę wam niestety zbyt dobrej przyszłości.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Obawiam się, że pierścionek niczego nie zmieni. Twój chłopak niestety nie zachowuje się jak dorosły, wraca na wezwanie rodziców, mentalnie jest potulnym dzieckiem. Nie chcę Ci sprawiać przykrości, tylko chyba nie warto, żebyś się łudziła. Zmienić coś mogą tylko twarde granice przez was postawione - a do tego trzeba się niestety usamodzielnić, czasami nawet odciąć, skoro normalne rozmowy nie pomagają. W każdym razie, wyśpij się dobrze, oby się jakoś ułożyło
Znowu - zgadzam się. Chłopak musi zrobić coś ze swoją relacją z rodzicami, a pierścionek jej nie zmieni. Może być tak, że nawet jeśli zamieszkacie razem, ale on będzie się z nimi kontaktował, to nadal będzie na każde ich zawołanie. Trzeba wybrać, do którego domu chce się wracać. Swoją drogą, czy jemu to nie przeszkadza?

Bardzo współczuję, bo wiem, jak taka nieodcięta pępowina może napsuć krwi.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:06   #605
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Jak to się stało, że nikt nie wrzucił Madzika - policjantki?

https://www.instagram.com/p/BD_VItni...adziklifestyle
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:07   #606
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytrynelko, tez uważam ze zaręczyny to może nie być dobry pomysł. Sama mówisz ze takie sytuacje trwają już od dawna. Naprawdę myślisz ze coś się zmieni?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:23   #607
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Łudzę się i mam nadzieję, że zaręczyny coś dadzą.To dla niego przeniosłam się do Warszawy. Mam dobrą pracę i wynajmuję mieszkanie, totalnie się usamodzielniłam. I tak łudzę się, że zaręczyny coś zmienią, że wreszcie ze mną zamieszka. Dałam mu czas do końca roku, potem do końca marca i tak w kółko. Teraz czekam na zaręczyny bo wiem, że poczynił w tym kierunku jakieś kroki. Sama sobie mówię, że po zaręczynach się coś zmieni a jeżeli nie to nara.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik

Edytowane przez Cytrynellka90
Czas edycji: 2016-04-10 o 05:46
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 23:23   #608
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Z tego co widzę w komentarzach już jest gównoburza.
Przykład:
sabineczkaWszystko wszystkim ale jak mozna dopuscic sie aborcji. Przeciez jakby nie bylo , to zabujstwo. Dziecko jest rozrywane w czesciach.


Nie dziwię się w sumie, że większość znanych osób nie bierze udziału w takich akcjach.
Nie brałabym tych komentarzy tak na mega serio. Ostatnio na jakimś portalu w komentarzach ktoś napisał: "Ja nie mam jeszcze dzieci, bo czekam aż skończę szkołę, ale nigdy nie zabiłabym małego dzieciątka". Myślę (albo chcę tak myśleć), że najczęsciej takie komentarze są od małych dziewczynek, które nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, ale ksiądz na lekcji religii tak powiedział. Wierzę, że większość normalnych, dorosłych osób ma więcej rozumu.
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:25   #609
e_ina
Raczkowanie
 
Avatar e_ina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ja swojej też nie nazwałam, tzn. wołam do niej Kicia, Kiciulek, Kitka, próby nazwania jakoś nie wyszły, może jeszcze doczeka się imienia innego niż Kitka : P ale do ogona w sumie pasuje.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Mój to Biszkopt, ale kiedyś miałam Kociątko i Koteczkę

cieszę się, że ja i mój kot nie jesteśmy sami
__________________
e_ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:32   #610
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Jak to się stało, że nikt nie wrzucił Madzika - policjantki?

https://www.instagram.com/p/BD_VItni...adziklifestyle
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:32   #611
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
trochę przeraża w tym sensie, że nie lubię nieestetycznych opakowań z brzydkich materiałów. a tak jest z np. bronzerem kobo. a że dążę do posiadania po 1 każdego kosmetyku, to wiem, że z takim bronzerem będę żyć z rok. i nie chcę się męczyć tak, jak teraz z tym kobo :/ lubię ładne rzeczy, które wyglądają porządnie długi czas.
na przykład róże z maca po roku wyglądają jakbym je wczoraj kupiła. a róż z eveline po 2 tygodniach wyglądał, jakby nosił go ze sobą beduin w każdą swą podróż ;/
O siostro, mam tak samo. Widzę po kosmetykach mamy, które tylko leżą, jakie mają okropne opakowania po krótkim czasie. Po stokroć nie znoszę, nic mnie nie wkurza bardziej niz np. ułamane wieczko, gdy kosmetyku jeszcze na długie miesiące używania.



Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Obawiam się, że pierścionek niczego nie zmieni. Twój chłopak niestety nie zachowuje się jak dorosły, wraca na wezwanie rodziców, mentalnie jest potulnym dzieckiem. Nie chcę Ci sprawiać przykrości, tylko chyba nie warto, żebyś się łudziła. Zmienić coś mogą tylko twarde granice przez was postawione - a do tego trzeba się niestety usamodzielnić, czasami nawet odciąć, skoro normalne rozmowy nie pomagają. W każdym razie, wyśpij się dobrze, oby się jakoś ułożyło
Masz rację. Nie może być tak, że związek wykańcza psychicznie, to nie o to w relacji dwojga ludzi chodzi. Tutaj trzeba zdecydowanego działania faceta Cytrynelki... albo jej samej.

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Jak to się stało, że nikt nie wrzucił Madzika - policjantki?

https://www.instagram.com/p/BD_VItni...adziklifestyle
Sikam po gaciach
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 23:35   #612
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Nie brałabym tych komentarzy tak na mega serio. Ostatnio na jakimś portalu w komentarzach ktoś napisał: "Ja nie mam jeszcze dzieci, bo czekam aż skończę szkołę, ale nigdy nie zabiłabym małego dzieciątka". Myślę (albo chcę tak myśleć), że najczęsciej takie komentarze są od małych dziewczynek, które nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, ale ksiądz na lekcji religii tak powiedział. Wierzę, że większość normalnych, dorosłych osób ma więcej rozumu.
niestety, powchodziłam w profile tych osób i zdecyowanie nie są to dzieci :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:38   #613
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Jak to się stało, że nikt nie wrzucił Madzika - policjantki?

https://www.instagram.com/p/BD_VItni...adziklifestyle

kocham
kocham
kocham
<3
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:42   #614
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Łudzę się i mam nadzieję, że zaręczyny coś dadzą. Dwa razy bł wyrzucany z domu, gdzie to ja go przygarniałam do siebie. To dla niego przeniosłam się do Warszawy. Mam dobrą pracę i wynajmuję mieszkanie, totalnie się usamodzielniłam. 2 razy wrócił z podkulonym ogonem do domu. I tak łudzę się, że zaręczyny coś zmienią, że wreszcie ze mną zamieszka. Dałam mu czas do końca roku, potem do końca marca i tak w kółko. Teraz czekam na zaręczyny bo wiem, że poczynił w tym kierunku jakieś kroki. Sama sobie mówię, że po zaręczynach się coś zmieni a jeżeli nie to nara. Znając swoje miękkie serce dam kolejną szansę. Ale to boli, tyle poświęcam w imię tej miłości. I nie obrażając nikogo ale ja mam takie (wiem że głupie ale co zrobisz...) przeświadczenie, że w tym wieku ja już nikogo innego sobie nie znajdę. Nie jestem idealna i wiem, że nie każdy facet zaakceptuje to jaka jestem. On mnie akceptuje w 100%. I pomimo, że są takie chwile jak taka właśnie dziś, że mam ochotę to ☠☠☠☠☠☠☠nąć to z drugiej strony jakoś nie mogę. Każdy mi mówi, mama, przyjaciółki żebym to zostawiła, że mi kogoś znajdą a ja mam w głowie myśl, że jestem za stara. Bo chcę mieć dziecko przed trzydziestką a to już nie wiele mi zostało. Sama się w to wkopałam i sama muszę w tym tkwić. Inni widzą jaka w tym wszystkim jestem ale nie umiem albo nie chcę z tego wyjść. Czy to już jest toksyczna miłość?

z góry Cie przepraszam, jeśli moje słowa okażą sie zbyt szorstkie ale jesli zaręczyny mają być środkiem naprawczym a nie wyrazem radości i miłości to coś tu jest nie tak.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 23:48   #615
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Jak to się stało, że nikt nie wrzucił Madzika - policjantki?

https://www.instagram.com/p/BD_VItni...adziklifestyle
Szkoda, że nie da się zapisać XD
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 02:20   #616
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Plasterki na wągryy. Nowiutkiee.
https://youtu.be/CxSi0X13eFA
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.

Edytowane przez Kucias
Czas edycji: 2016-04-10 o 02:21 Powód: Bez sensu
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 03:04   #617
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Oborze, to mój 100 post - od ilu przestaje się uchodzić za nowego na forum?

Wieeelka pjona dla Bogu za #popieramdziewuchy, zdecydowanie! Wykazała zdrowy rozsądek, szczerze powiem - nie spodziewałam się Lubię takie miłe zaskoczenia.
Komentarzy nie czytałam, nie chcę, po tym jednym, zacytowanym tu, widać, że ludzie potrafią być po prostu przerażająco straszni.


Wiem, że w dzień była tu zażarta dyskusja o zwierzętach i ich imionach. Pragnę tylko dodać, że znam/znałam m.in
psy: Ryszarda, Mirkę, Grażynę, Melę i kilku Maksów;
koty: Magdę, Maćka, Kubę, Stefana ( i Klakiera );
gryzonie: Lucka, Gutka, Leona.
Żaden Janusz mnie nie uwiera.

Chyba że Korwin-Mikke.

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Łudzę się i mam nadzieję, że zaręczyny coś dadzą. Dwa razy bł wyrzucany z domu, gdzie to ja go przygarniałam do siebie. To dla niego przeniosłam się do Warszawy. Mam dobrą pracę i wynajmuję mieszkanie, totalnie się usamodzielniłam. 2 razy wrócił z podkulonym ogonem do domu. I tak łudzę się, że zaręczyny coś zmienią, że wreszcie ze mną zamieszka. Dałam mu czas do końca roku, potem do końca marca i tak w kółko. Teraz czekam na zaręczyny bo wiem, że poczynił w tym kierunku jakieś kroki. Sama sobie mówię, że po zaręczynach się coś zmieni a jeżeli nie to nara. Znając swoje miękkie serce dam kolejną szansę. Ale to boli, tyle poświęcam w imię tej miłości. I nie obrażając nikogo ale ja mam takie (wiem że głupie ale co zrobisz...) przeświadczenie, że w tym wieku ja już nikogo innego sobie nie znajdę. Nie jestem idealna i wiem, że nie każdy facet zaakceptuje to jaka jestem. On mnie akceptuje w 100%. I pomimo, że są takie chwile jak taka właśnie dziś, że mam ochotę to â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠n ąć to z drugiej strony jakoś nie mogę. Każdy mi mówi, mama, przyjaciółki żebym to zostawiła, że mi kogoś znajdą a ja mam w głowie myśl, że jestem za stara. Bo chcę mieć dziecko przed trzydziestką a to już nie wiele mi zostało. Sama się w to wkopałam i sama muszę w tym tkwić. Inni widzą jaka w tym wszystkim jestem ale nie umiem albo nie chcę z tego wyjść. Czy to już jest toksyczna miłość?
Boże, czytasz wizaż i nie grzmisz!!!

Cytrynelka, nie znam Cię, widziałam tylko jakiś twój filmik yt i posty tu, nie lubię udzielać porad na odległość, bo mam wrażenie, że mogę zaszkodzić bardziej niż pomóc, ale to, co piszesz o tej sytuacji brzmi bardzo, bardzo źle.
Wydaje mi się, że pierścionek i zaręczyny naprawdę niewiele mogą poradzić po 4 latach takiej relacji z (jak zakładam) dorosłym facetem i jego stalkującym cię ojcem (w ogóle o co tu chodzi ). W każdym razie trzymam kciuki.

Edytowane przez heater
Czas edycji: 2016-04-10 o 03:10
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 05:05   #618
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Ktoś w poprzednim wątku pytał jakie zagraniczne kanały oglądam z kategorii niewyjaśnionych spraw, duchów itd.
Oglądam Lazy Masquerade, Mr. Nightmare, Doctor Horror.

Może zainteresuje cię wywiad z medium na naszym krajowym Strasznie ciekawe?
Tutaj zapowiedź

Może okazać się ciekawe, podchodzę do tego sceptycznie... Ale zawsze to jakaś odmiana od urodowej strefy ytb.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 05:55   #619
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
dołączam i ja - nabyłam dzisiaj w h&m tylko nie wyglądam w nich tak fajnie jak mostly
i strasznie podoba mi się imię Ziuta dla zwierzaka

Ziuta pozdrawia!


Cytat:
Napisane przez akasha84 Pokaż wiadomość
inglot 505 absolutny hit


moja jamniczka to Ziutka <3


Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
Wszytsko fajnie, ale mogla przemontowac tamten filmik.



Mnie sie nie podoba
A orzy okazji fanatalnie skraca nogi


Bo sobie to ona umie zrobic makijaz, ale czy innym bedzie potrafila to ja osobiscie watpie
Jakos nie pamietam zeby takie produkcje gdziekolwiek sie pojawialy
Chyba ktos ma foto i sie podzieli 😁

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



pokaz sukienke
https://www.facebook.com/Maxineczka/...type=3&theater
https://www.facebook.com/Maxineczka/...type=3&theater

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
http://www.jackwills.com/en-ie/morni...sses_Playsuits

Tylko ja będę nosić z odpiętymi guzikami tak do połowy, bo lepiej to wygląda moim zdaniem.
Byłam w outlecie i zapłaciłam całe szczęście 12e, a nie 80 ;D
Ta biała jest prze-cud-na!

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
niestety, powchodziłam w profile tych osób i zdecyowanie nie są to dzieci :C
Ja to nigdy nie widziałam żeby tego typu komentarze wrzucały dzieci. Najczęściej to są matki z dzieckiem na profilowym. Mam nadzieję, że dzieciom takiej nienawiści i niewiedzy nie przekazują...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0248.jpg (95,7 KB, 38 załadowań)
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 05:55   #620
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Ktoś w poprzednim wątku pytał jakie zagraniczne kanały oglądam z kategorii niewyjaśnionych spraw, duchów itd.
Oglądam Lazy Masquerade, Mr. Nightmare, Doctor Horror.

Może zainteresuje cię wywiad z medium na naszym krajowym Strasznie ciekawe?
Tutaj zapowiedź

Może okazać się ciekawe, podchodzę do tego sceptycznie... Ale zawsze to jakaś odmiana od urodowej strefy ytb.
Dzięki, ja pytałam Dziś sobie wieczorem poprzeglądam
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 05:59   #621
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dzięki Dziewczyny

Makijaż Ilci na dobry dzień
https://www.youtube.com/watch?v=hJHj0Ngdmhs
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 06:34   #622
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Dla niektórych to będzie słabe ale wróciłam bo chłopak musiał do domu. Bo rodzice tak każą. Serio ku*wa. Mam 26 lat i do domu musze bo on idzie? To nie pierwszy raz.
Mój ówczesny chłopak tak chciał zaimponować moim rodzicom, że jest odpowiedzialny i chyba nie chce, żeby się martwili, że musiałam wracać z Sylwestra - który był naszą pierwszą wspólną imprezą, na którą długo się szykowałam - uwaga uwaga - przed 22.00 tylko, że ja miałam wtedy 17 lat
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 07:05   #623
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

https://www.instagram.com/p/BD_tAUzii1M/
Olfaktoria i Karolina Stylizacje. Dorota pięknie wyszła, w ogóle coraz bardziej się do niej przekonuję

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 07:12   #624
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/BD_tAUzii1M/
Olfaktoria i Karolina Stylizacje. Dorota pięknie wyszła, w ogóle coraz bardziej się do niej przekonuję

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Dorota pięknie, ale Karolina baardzo niekorzystnie
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 07:24   #625
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Dorota pięknie, ale Karolina baardzo niekorzystnie


Ojej, faktycznie Nic do Karo nie mam, ostatnio nawet znowu czuje do niej pewną dozę sympatii, ale zdjęcie bardzo niekorzystne dla niej. One są chyba w podobnym wieku?
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:01   #626
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Ojej, faktycznie Nic do Karo nie mam, ostatnio nawet znowu czuje do niej pewną dozę sympatii, ale zdjęcie bardzo niekorzystne dla niej. One są chyba w podobnym wieku?
A to nie kwestia: zdjęcie które wstawiam vs zdjęcie na którym mnie oznaczono? A w wieku są podobnym, prawda.
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:03   #627
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ladybird1395 Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/BD_tAUzii1M/
Olfaktoria i Karolina Stylizacje. Dorota pięknie wyszła, w ogóle coraz bardziej się do niej przekonuję

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Dorota pięknie, ale Karolina baardzo niekorzystnie
Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Ojej, faktycznie Nic do Karo nie mam, ostatnio nawet znowu czuje do niej pewną dozę sympatii, ale zdjęcie bardzo niekorzystne dla niej. One są chyba w podobnym wieku?
Ej, ale zauważcie, że zdjęcie, na którym totalnie niekorzystnie wyszła Karo a Olfa ładnie, wybrała i opublikowała...no która z nich?

Mnie to, że "Dorota pięknie wyszła" raczej od niej odrzuca, niż przekonuje. Wybrała foto na którym sama ma idealnie obciągnięte policzki, wydęty dziubek i jeszcze złapała się na trochę dalszym planie a na planie bliższym zaprezentowała koleżankę, która już z tego powodu wydaje się wizualnie większa a do tego fatalnie wyszła. Przypadek? No nie sądzę.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:16   #628
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
Nie brałabym tych komentarzy tak na mega serio. Ostatnio na jakimś portalu w komentarzach ktoś napisał: "Ja nie mam jeszcze dzieci, bo czekam aż skończę szkołę, ale nigdy nie zabiłabym małego dzieciątka". Myślę (albo chcę tak myśleć), że najczęsciej takie komentarze są od małych dziewczynek, które nie mają pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, ale ksiądz na lekcji religii tak powiedział. Wierzę, że większość normalnych, dorosłych osób ma więcej rozumu.
Niestety, źle myślisz. Wystarczy przejrzeć parę konserwatywnych, dużych fp na fejsie, to co dorośli ludzie potrafią powypisywać, woła o pomstę do nieba.

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Łudzę się i mam nadzieję, że zaręczyny coś dadzą.To dla niego przeniosłam się do Warszawy. Mam dobrą pracę i wynajmuję mieszkanie, totalnie się usamodzielniłam. I tak łudzę się, że zaręczyny coś zmienią, że wreszcie ze mną zamieszka. Dałam mu czas do końca roku, potem do końca marca i tak w kółko. Teraz czekam na zaręczyny bo wiem, że poczynił w tym kierunku jakieś kroki. Sama sobie mówię, że po zaręczynach się coś zmieni a jeżeli nie to nara.
Zaręczyny, a nawet ślub to nie jest żaden magiczny obrzęd, tylko takie potwierdzenie, uprawomocnienie JUŻ dobrego związku. Złego nie naprawią - wasz kuleje. Popatrz na to od innej strony: dzięki niemu znalazłaś dobrą pracę, jesteś samodzielna, masz perspektywy - są plusy, możesz nadal iść do przodu. Czy warto wiecznie czekać na chłopca, który woli żyć pod dyktando rodziców i robić z gęby cholewę stawiając ultimatum i nie wyciągając potem konsekwencji? Nie, nie warto, bo to do niczego nie prowadzi.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:24   #629
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez night prowler Pokaż wiadomość
Ej, ale zauważcie, że zdjęcie, na którym totalnie niekorzystnie wyszła Karo a Olfa ładnie, wybrała i opublikowała...no która z nich?



Mnie to, że "Dorota pięknie wyszła" raczej od niej odrzuca, niż przekonuje. Wybrała foto na którym sama ma idealnie obciągnięte policzki, wydęty dziubek i jeszcze złapała się na trochę dalszym planie a na planie bliższym zaprezentowała koleżankę, która już z tego powodu wydaje się wizualnie większa a do tego fatalnie wyszła. Przypadek? No nie sądzę.

Tak, nieładne to zachowanie.
W sytuacji opisanej powyżej należałoby koleżankę źle wyglądającą wyciąć, a zdjęcie wstawić jako portret, cytatem o umykającym czasie, gonieniu szczęścia lub "co u was kochani? Miłego dnia!" podpisać. Nie trzeba było koleżance wiochy robić
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-10, 08:29   #630
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Problem w tym, że Karolina by się chyba nie przyznała, nawet zapytana, że źle wyszła. Te wspomniane już przez kogoś za małe koszule, to rozmiarowe szarady...
Czy ona zapytana - Hej Karola, to nasze jedno wspólne zdjęcie jest niezbyt udane, nieostre, wstawić ? Odpowiedziałaby -Czekaj, znajdziemy bardziej pasujące ?
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.