Nietrafione, głupie, badziewne prezenty - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 18:17   #601
atenida
Przyczajenie
 
Avatar atenida
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

kumpelka wczoraj na swoją 18 dostała od innej koleżanki płytę którą wcześniej wygrała w Esce ;D ale minę zrobiła,haha
atenida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 19:09   #602
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość





Dostałam na urodziny kosmetyki z serii kokosowej i jestem zadowolona Moja mama wczoraj dostała perfumy z Yves Rocher i tez jest NAWET zadowolona. Choć moja mama lubi tak naprawde tylko chanel mademoiselle, ktore dostała od nas na imieniny niedawno.



Ja za to dostałam na urodziny od kolegi ( )... czystą wódkę! Uważam, że kobietom nie kupuje się alkoholu na prezent, chyba, że jako dodatek albo jak sie wpada do kogoś na "chwile", a nie tak na zaplanowany melanż! Co prawda prezent poszedł odrazu ale jednak...
Boziu, jakbym dostała od kogoś wódkę czy inny alkohol, to bym się chyba popłakała
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 18:40   #603
madziuunia
Rozeznanie
 
Avatar madziuunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 528
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
bluzka, która wygląda jak rycerska kolczuga ze średniowiecza

hahahah
__________________
58-57-56-55-54-53-52-51-50-49

23.08.2014-Nasz Ślub!!
madziuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 19:13   #604
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

a ja muszę opisać prezent który zrobiłam mamie na dzień mamy. Zazwyczaj przed tego typu świętaaram się podsłuchiwać czy ktoś nie przebąkuje ojakimś prezencie. No i moja mama wspomniała kilka razy o wiatraku. Więc ja uradowana, że mam pomysł na prezent jadę po ten wiatrak do OBI. Kupiłam, zadowolona z siebie wręczam urządzenie do chłodzenia i czekam na wylewne podziękowania. Okazało się, że mama chciałą drewniany wiatrak do ogrodu jako 'ozdobę'
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 09:54   #605
niejestemtwoja
Zakorzenienie
 
Avatar niejestemtwoja
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Cukierkowo.
Wiadomości: 3 355
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
a ja muszę opisać prezent który zrobiłam mamie na dzień mamy. Zazwyczaj przed tego typu świętaaram się podsłuchiwać czy ktoś nie przebąkuje ojakimś prezencie. No i moja mama wspomniała kilka razy o wiatraku. Więc ja uradowana, że mam pomysł na prezent jadę po ten wiatrak do OBI. Kupiłam, zadowolona z siebie wręczam urządzenie do chłodzenia i czekam na wylewne podziękowania. Okazało się, że mama chciałą drewniany wiatrak do ogrodu jako 'ozdobę'
hahaha. no ale taki też się przyda na upalne dni.
__________________
28.01.13 r. - od tego momentu noszę aparat ortodontyczny (góra i dół)! ;>

12.05.13 r. - ostatnie farbowanie włosów
23.12.13 r. - blond pasemka
niejestemtwoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 18:32   #606
KrystynaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość
kubek Miriam
Chłopcy jeszcze nie wiedzą że Miriam jest od pasa w dół taka sama jak oni ...

Tak szła reklamówka tego reality show ?
KrystynaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 18:56   #607
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
Okazało się, że mama chciałą drewniany wiatrak do ogrodu jako 'ozdobę'

To już w kontekście tej "ozdoby" ogrodowej nawet lepiej, że taki zwykły kupiłaś
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 19:37   #608
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Najgorsze prezenty dostawałam od mamy , ubrania - nigdy nie trafiała w mój gust i nic mi powiedzieć nie było wolno bo miałam awanturę, że "księżniczka się znalazła" - mama uważała, że nas nie stać na zakupy inne niż na targowisku - tylko, że za te same pieniądze mogła kupić coś, co by mi się podobało.
Jak miałam z 17 lat dostałam od chrzestnej maskotkę wielbłąda - już wolałabym czekoladę. A dlatego taki prezent bo z 2-3 lata wcześniej byłam na feriach w Tunezji i jako pamiątkę kupiłam sobie kubek w kształcie wielbłąda i ciocia pamiętała, że mi się podobał - w sumie powinnam jej to zaliczyć na plus, ale do diaska - miałam już 17 lat .
Inną średnio trafioną formą przekazania prezentu były... zaręczyny. Marzyłam o czymś innym, a tu obudziłam się któregoś ranka marcowego (mieszkaliśmy razem), a wiecie jak się wygląda po przebudzeniu, a mój, już teraz mąż, zniknął na chwilę i wrócił chowając za swoją rozciągniętą koszulką do spania pudełko z pierścionkiem. Rozmiar za duży, noszę pod obrączką żeby nie spadł. Pierścionek średni - tzn. nie był tani, wolałabym coś tańszego ale bardziej w moim guście. Absolutnie nigdy mu nic nie powiedziałam. Z resztą mam wyrzuty, że tak to odbieram. On się tak starał a ja taka czepialska. A dwa lata temu dostałam ekspres do kawy. Bo kiedyś nieopatrznie wspomniałam, że to fajna sprawa mieć coś takiego. Tylko, że ja kawy nie piję - może 2 razy w ciągu roku, za to mój mąż codziennie rano. A ja zawsze się staram coś konkretnie pod niego - kiedyś kilka dni przed świętami, jak już miałam prezenty popakowane, mąż wraca po pracy i pokazuje mi, że kupił sobie... to samo co leżało zapakowane . Od tamtej pory ma zakaz kupowania sobie czegoś przeciągu miesiąca do okazji .
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 17:21   #609
carolina96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń ; )
Wiadomości: 14
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Ja na ostatnie święta dostałam tunikę z Blillem z Tokio Hotel
carolina96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 17:56   #610
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez carolina96 Pokaż wiadomość
Ja na ostatnie święta dostałam tunikę z Blillem z Tokio Hotel
Odsprzedaj
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 16:31   #611
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

W dostawaniu nietrafionych prezentów mam baaaardzo duże doświadczenie

W ramach mikołajków w szkole, kiedy byłam w czwartej klasie podstawówki dostałam od koleżanki plastikowy but Mikołaja napełniony mieszanką cukierków Wedla (których to cukierków mieściło się w bucie może 8-9)

Kiedy miałam trzynaście lat dostałam od babci na święta skarpety. Ale nie zwykłe skarpety, tylko takie podbite gumowymi kulkami, do chodzenia po domu. Na dodatek miały kształt wściekle różowych świnek i jakieś perełki poprzyszywane. Nie byłoby tak źle, bo dostałam też inne prezenty, ale wokól skarpet wytworzyła mi rodzinka atmosferę tajemnicy (tzn. 'Dostaniesz coś jeszcze, ale to niespodzianka', itd).

Od kuzyna (jest starszy ode mnie o jakieś 8 lat) dostałam na urodziny zestaw z Diddla (karteczki, długopis, papeteria, naklejki, itp.). A były to moje 19. urodziny . Usprawiedliwia go to, że mnie dawno nie widział i nie pamiętał ile mam lat. Ale potem się zrehabilitował i dostałam zestaw kosmetyków z Alvedre.

Poza tym w liceum miałam koleżankę, która kupowała najbardziej nietrafione prezenty na świecie. Kiedy była w Egipcie, w ramach pamiątki przywiozła mi plastikowego wielbłąda, a moja koleżanka dostała od niej na urodziny ceramiczną figurkę wiewiórki siedzącą na wielkim orzechu laskowym.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 19:33   #612
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
wokól skarpet wytworzyła mi rodzinka atmosferę tajemnicy (tzn. 'Dostaniesz coś jeszcze, ale to niespodzianka',
Hahahahah
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:03   #613
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Wiewiórka siedząca na orzechu laskowym... po prostu padłam
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 22:08   #614
kropkara
Raczkowanie
 
Avatar kropkara
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 142
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Wśród moich małych koszmarków znalazły się:
1.Koszula jeansowa + gra edukacyjna na szóste urodziny - chciałam dostać lalkę albo klocki
2. Zamiast wymarzonego gzrybobrania dostałam zepsuty globus ( przecena w selgrosie)
3.Wszelkiego rodzaju quizy lektury, baw się matematyką, muzyka i ty kupowane przez moich rodziców
4. Pomarańczowe perfumy Ives Rocher, miałąm wcześniej ich próbkę i oceniłąm je jako najwiekszy smierdziuch ever, szkoda ze dostałam je po jakimś tygodniu .
kropkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 05:31   #615
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

I jeszcze coś mi się przypomniało. W trzeciej klasie podstawówki wygrałam jakiś wojewódzki konkurs ortograficzny, w którym brało udział sporo osób. I w nagrodę dostałam zestaw książek (wraz z ołówkami) do ćwiczeń ortograficznych dla dyslektyków. Dyslektykiem nie jestem, żeby było jasne
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:30   #616
pancziita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 186
GG do pancziita
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

kolega, juz teraz chlopak. po jakichs 2tygodniach znajomosci przyjechal do mnie z perfumami viva la juicy. milo z jego strony, zwlaszcza ze perfumy do najtanszych nie naleza i sciagal je zza oceanu ale kompletnie nie trafil w moj gust teraz za kazdym razem gdy sie spotkamy musze nimi smierdziec, bo nie chce zrobic mu przykrosci
__________________
"Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec."
pancziita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:58   #617
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

w gimnazjum na mikołajki mój kolega dostał sporą torbę z leader price a w niej były: ryż, żarówka, baterie, zupki chińskie, kostka rosołowa, stare zabawki z mcdonalda, rolka papieru toaletowego, makaron i jeszcze jakieś tego typu pierdoły
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:07   #618
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

darczyńca ukradł mamie zakupy?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:27   #619
Monny
Raczkowanie
 
Avatar Monny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 123
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
w gimnazjum na mikołajki mój kolega dostał sporą torbę z leader price a w niej były: ryż, żarówka, baterie, zupki chińskie, kostka rosołowa, stare zabawki z mcdonalda, rolka papieru toaletowego, makaron i jeszcze jakieś tego typu pierdoły
normalnie już kocham ten wątek

uśmiałam się jak nigdy
__________________
Na siódmej obręczy piekieł zatańczyć chcę taniec chaosu doskonałego...
***
Od 5.07.2013r. mgr Kosmetolog, menedżer produktów kosmetycznych
Monny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 23:29   #620
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
w gimnazjum na mikołajki mój kolega dostał sporą torbę z leader price a w niej były: ryż, żarówka, baterie, zupki chińskie, kostka rosołowa, stare zabawki z mcdonalda, rolka papieru toaletowego, makaron i jeszcze jakieś tego typu pierdoły


Ale to był "żart"? Wiadomo było kto to kupił? Jak się z tego wytłumaczył?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 23:27   #621
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

to nie był żart, taki prezent dostał od chłopaków z klasy, szczerze to dziwiłam sie, że chłopak obrócił to w żart, bo innej osobie zrobiłoby się przykro, szczegolnie, że pochodził z biednej rodziny i wiecie jak to wyglądało, jak " dar dla powodzian" czy cos w tym stylu

nauczyciel wszystko widział, ale stwierdził, że skoro obdarowany nie robi z tego afery to nie będzie karał osób które to wymyśliły
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2011-07-15 o 23:29
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 11:41   #622
advena85
Zadomowienie
 
Avatar advena85
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 269
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
to nie był żart, taki prezent dostał od chłopaków z klasy, szczerze to dziwiłam sie, że chłopak obrócił to w żart, bo innej osobie zrobiłoby się przykro, szczegolnie, że pochodził z biednej rodziny i wiecie jak to wyglądało, jak " dar dla powodzian" czy cos w tym stylu

nauczyciel wszystko widział, ale stwierdził, że skoro obdarowany nie robi z tego afery to nie będzie karał osób które to wymyśliły
Skoro obdarowany był z biednej rodziny, to może ten, kto mu to dał uważał, że mu pomaga?
advena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 11:56   #623
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez advena85 Pokaż wiadomość
Skoro obdarowany był z biednej rodziny, to może ten, kto mu to dał uważał, że mu pomaga?
No daj spokój, rolkę papieru toaletowego jako zapomogę w formie prezentu dawać? Darczyńca musiałby mieć naprawdę ograniczoną ilość szarych komórek, żeby wpaść na taki pomysł.
cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 16:24   #624
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez advena85 Pokaż wiadomość
Skoro obdarowany był z biednej rodziny, to może ten, kto mu to dał uważał, że mu pomaga?

chłopaki z klasy zrobili to specjalnie, dla śmiechu na szczęście kolega miał duzy dystans do siebie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 13:32   #625
RainSong
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 43
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Widzę że mikołajki w szkole są tu największym hitem
To ja też coś dodam:
W pierwszej klasie liceum - nie pamiętam co było głównym prezentem, ale do tego dostałam taką maskarę do włosów fioletową z brokatem
W drugiej - jakiś taki zestaw z Fa - żel pod prysznic, szampon i chyba balsam
W trzeciej - ehhhhh, na samo wspomnienie mi słabo patrzę do torebki z prezentem, a tam 2 porcelanowe aniołki, próbowałam się uśmiechnąć chociaż ale chyba mi nie wyszło. Podszedł do mnie kolega i mówi że to on mi robi prezent, tylko zamawiał coś z neta i jeszcze nie przyszło i da mi później. No to wybaczyłam te aniołki, i się ucieszyłam że może coś jednak fajnego dostanę. Dostałam... laskę do chodzenia, taką dla starych ludzi. Miałam w tamtym roku 2 razy nogę w gipsie i pomyślał że to będzie śmieszne. Nie dość że musiałam z tą laską chodzić po szkole cały dzień, chowałam się po kątach żeby nie spotkać znajomych z innych klas, to jeszcze szliśmy w ten dzień gdzieś z klasą i chodziłam tak po całym mieście. Jak tylko wróciłam do domu to włożyłam ją głęboko pod tapczan.

Na 18 od mojego byłego dostałam komplet - wisiorek + kolczyki. O ile wisiorek był nawet ładny i chodziłam w nim czasem (głównie to tylko jak miałam się z nim spotkać), to kolczyki były straszne - jakieś takie wiszące z różowymi brylancikami A wiedział że nie lubię takich rzeczy, i nie lubię różowego. Prawię nigdy biżuterii nie noszę, jak kolczyki to miałam tylko takie małe czarne kuleczki albo coś w tym stylu, tych kolczyków od niego ani razu nie założyłam. Było mi głupio bo kiedyś przez przypadek natknęłam się na paragon za ten wisiorek i kolczyki - wydał na nie 150zł, czyli kupę kasy jak się ma 19 lat.
RainSong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 22:59   #626
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez RainSong Pokaż wiadomość
Widzę że mikołajki w szkole są tu największym hitem
Chyba tak Ja również, w 1kl liceum miałam pechowy prezent. Otóż, każdy dostał jakiś zestaw kosmetyków, grę,itp. O dziwo żadnej durnostojki.
Ale ja, oczywiście otrzymałam MEGA maskotę jakiegoś przerażającego krasnala, prezent jak dla dzidzi. Do dziś nie wiem od kogo, jedynie tyle, że od jakiejś dziewczyny oO
Ale liczą się intencje, nie? Dobrze, że nie papier toaletowy, jak tu ktoś pisał...
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 23:30   #627
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Cytat:
Napisane przez carolina96 Pokaż wiadomość
Ja na ostatnie święta dostałam tunikę z Blillem z Tokio Hotel


Dobrze, że nie z tym: http://republika.pl/blog_vd_4974503/...-pour-blog.jpg


Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
a moja koleżanka dostała od niej na urodziny ceramiczną figurkę wiewiórki siedzącą na wielkim orzechu laskowym.


Już dzisiaj nie zasnę chyba!



Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
w gimnazjum na mikołajki mój kolega dostał sporą torbę z leader price a w niej były: ryż, żarówka, baterie, zupki chińskie, kostka rosołowa, stare zabawki z mcdonalda, rolka papieru toaletowego, makaron i jeszcze jakieś tego typu pierdoły
Ktoś chciał być dowciapny, dając biednemu koledze torbę z Lider Szajsa z ryżem...?!


Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Ale ja, oczywiście otrzymałam MEGA maskotę jakiegoś przerażającego krasnala, prezent jak dla dzidzi. Do dziś nie wiem od kogo, jedynie tyle, że od jakiejś dziewczyny oO

Jak byś dała małej dzidzi takiego krasnala, to by się pewnie mega bała! Musiało paść na Ciebie!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 18:22   #628
Slodka_Anulcia
Raczkowanie
 
Avatar Slodka_Anulcia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

Ja to dostała również niezbyt trafiony prezent na 18. A tak dokładniej część prezentu. Kilkoro znajomych się składało i każdy miał kupic jakąś rzecz. Jeden z kolegów (pewnie żeby było śmiesznie) kupił mi grę Rodeo (osioł, któremu trzeba coś dac na grzbiet tak zeby się nie "rzucał") Od dwóch lat ta gra leży w połce i czeka aż mój chrześniek skończy 3 lata
Slodka_Anulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:33   #629
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

moje prezentowe niewypały :

1. czarny wazon w kształcie główek łabędzi, z wielkim pomarańczowym kwiatkiem - prezent exTŻta na urodziny

2. opakowanie zawierające 14sztuk Aqua Slim, opakowanie ApetytStop i herbatki odchudzające od exTŻta numer dwa na święta. Warto dodać,że nie w głowie mi odchudzanie, gdyż jak na swój wzrost wagę mam aż za idealną. Przepłakałam pół dnia ( " jestem dla niego za gruba ?")

3. książka " Kopalnie zabytkowe " - 15 urodziny, od chrzestnego.

4.' najlepszy ' - skomputeryzowani babcia i dziadek na urodziny kupili mi komplet bielizny, która nadaje się do pokazania jedynie TŻtowi. Nie wiem czy gorszy był prezent, który nie pasował czy stwierdzenie babci " Agusia, przymierz. Łukaszowi pewnie bardzo się spodoba !" ...
a bielizna dokładne taka -

kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 00:00   #630
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Nietrafione, głupie, badziewne prezenty

- Zakładkę do książki z wielkim motylem - motylek jest plastikowy i bardzo kolorowy.
- Otwieracz do butelek z Myszką Miki.
- Zestaw lektur dołączanych darmowo do jakiejś gazety.
- Sportowy stanik, dla małolat z podstawówki - gdy nosiłam 75B.
- Podróbka iPoda w różowym kolorze. Nienawidzę różu.
- Majciochy z elastycznej tkaniny dla kobiet w ciąży - w tym roku kończę gimnazjum
- Różowa spódniczka z falbankami do ziemi.
- Sięgający do pępka t-shirt. Oczywiście różowy.
- Korale a'la szamanka z Indiańskiego plemienia.
- Książka "Najpiękniejsze akwedukty".
- Sztuczna niebieska róża z 'kropelkami' wody.
- Malutkie etui 'na błyszczyk' - zmieści się w nim bateria, tzw. paluszek. Etui owleczone było w taki indyjski materiał i miało lusterko w którym jak spojrzę widac jedną dziurkę od nosa i to z trudem
- Płytę Bravo Hits - od zawsze jestem miłośniczką cięższych brzmień.
- I mój prywatny hit ostatnich dni - tatuś przyjechał z tygodniowego szkolenia i przywiózł mi takie jednorazowe dżemiki i miody, bo leżały na stole podczas śniadań + jabłko, pomarańczę i dwa jogurty. Jeden naturalny, a drugi truskawkowy

A mój przyjaciel na mikołajki dostał słoik kiszonych ogórków

Edytowane przez Dracy
Czas edycji: 2011-08-24 o 00:19
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-12 11:57:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.