Michaelowa Nibylandia - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 11:09   #601
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Piszecie - nie osądzaj, osądzacie sam

Zresztą przez ćpuna nie będę wdawała się w niepotrzebną polemikę. I słusznie, że się zaćpał - jednego słabego człowieka w społeczeństwie mniej

Nie chodzi o nazywanie go ćpunem- przynajmniej mi. Ale przeczytaj drugie zdanie swojej wypowiedzi. Nie wiem jak trzeba być okrutnym, aby chociażby pomyśleć coś takiego...
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:18   #602
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o nazywanie go ćpunem- przynajmniej mi. Ale przeczytaj drugie zdanie swojej wypowiedzi. Nie wiem jak trzeba być okrutnym, aby chociażby pomyśleć coś takiego...
Zgadzam się....Ja szanuję i szanowałam go za wspaniała muzykę i odwagę..do mnie nadal nie dociera,że nie żyje trochę głupio się przyznać ,ale tak właśnie jest
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:20   #603
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
Nie chodzi o nazywanie go ćpunem- przynajmniej mi. Ale przeczytaj drugie zdanie swojej wypowiedzi. Nie wiem jak trzeba być okrutnym, aby chociażby pomyśleć coś takiego...
Ja wiem jak to może brzmieć, ale z drugiej strony sam z siebie zrobił słabą jednostkę, na własne życzenie się wykończył. Ludziom potrzeba autorytetów, a nie dziwaków, którzy wypaczają obraz człowieka. Jakieś przerabiane nosy, czy inne dziwadła, po co to komu, czemu to służy? Osoba publiczna powinna być wzorem do naśladowania, a nie pokazywać takie niedorzeczności. A później młode pokolenie patrzy na takiego i głupieje, bo nie wiedzą, czemu "ten pan tak dziwnie wygląda", "po co on to zrobił". Bycie sławnym zobowiązuje, a nie takie coś, dlatego napisałam, że dobrze się stało, że jednego dziwaka mniej. Po drugie najważniejsze, że Jackson nie męczy się już... żal, pewnie, że żal, to w końcu człowiek, ale tak dla niego jest lepiej.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:23   #604
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Faktycznie,dla niego to może lepiej,bo nie musi się już męczyć z wiecznymi oskarżeniami i obciążeniami,drwinami i wytykaniem palcami..Bo to ludzie go zniszczyli..
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:34   #605
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ludziom potrzeba autorytetów, a nie dziwaków, którzy wypaczają obraz człowieka.
a kogo możesz zaliczyć jak chodzi o muzykę do tych autorytetów? dasz przykład jakiejś gwiazdy wolnej od skandali, operacji plastycznych itd. ?? która nie jest "dziwakiem" ?
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:40   #606
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
a kogo możesz zaliczyć jak chodzi o muzykę do tych autorytetów? dasz przykład jakiejś gwiazdy wolnej od skandali, operacji plastycznych itd. ?? która nie jest "dziwakiem" ?
Dokładnie,każdy gwiazdor ma swoje dziwactwa,jedni wydają fortunę na kolczyka w ucho inni wiecznie się operują, a jeszcze inni ćpają...Każdy ma swoje fanaberie....Jest to ich prywatna sprawa,a KAŻDY MA SWÓJ ROZUM i wie co jest dobre a co złe.To ludzie czynią ich gwiazdami,i to ludzie ich niszczą taka jest siła sławy.
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:43   #607
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja wiem jak to może brzmieć, ale z drugiej strony sam z siebie zrobił słabą jednostkę, na własne życzenie się wykończył. Ludziom potrzeba autorytetów, a nie dziwaków, którzy wypaczają obraz człowieka. Jakieś przerabiane nosy, czy inne dziwadła, po co to komu, czemu to służy? Osoba publiczna powinna być wzorem do naśladowania, a nie pokazywać takie niedorzeczności. A później młode pokolenie patrzy na takiego i głupieje, bo nie wiedzą, czemu "ten pan tak dziwnie wygląda", "po co on to zrobił". Bycie sławnym zobowiązuje a nie takie coś, dlatego napisałam, że dobrze się stało, że jednego dziwaka mniej. Po drugie najważniejsze, że Jackson nie męczy się już... żal, pewnie, że żal, to w końcu człowiek, ale tak dla niego jest lepiej.
Tak, na pewno chciał, żeby Jego życie wygladało w taki, a nie inny sposób Osoba sławna również jest człowiekiem, ze wszystkimi swoimi słabościami i ułomnościami, które tymbardziej będą wykorzystane przez otoczenie. Jasne mial swój rozum i mógł postepować inaczej...ale ja go w jakiś tam sposób rozumiem. Zdawał sobie na pewno sprawę z tego, że jest jedną z najsławniejszych osób na świecie, nie wiedział komu może zaufać, więc stworzył sobie swój własny świat, w którym czuł się najlepiej. Nie udźwignął zapewne swojej własnej legendy. A jedynym Jego realanym światemzapewne była scena...w końcu wystepował od dzieciństwa - nie znał inngo życia.
Ale do czego wg Ciebie zobowiązuje bycie sławnym? Do bycia jednostką idealną, bez żadnych wad, słabości i dziwactw? Ludzie sławni to NORMALNI ludzie, którzy pewnie niejednokrotnie oddali by wszystko, by życ jak normalny, szary człowiek. Ale cóż biznes się kręci, zwykli szarzy ludzie wymagają owej idealaności - bo przecież "bycie sławnym zobowiązuje".
Jackson sobie nie poradził. I z całego mojego żalu po Jego odejściu z jednego się cieszę - my tu na Ziemi płaczmey, ale on jst już szczęśliwy.
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 11:45   #608
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

a mnie zastanawia kolor skóry jego dzieci?
Wiadomo,że murzyni mają silniejsze geny i ze związku murzyna z białą kobietą najczęściej rodzi się czarne lub mulate diecko, chociaż białe dzieci też się zdarzają, ale znacznie rzadziej. A Michael miał aż trójkę białych dzieci. Jedno jeszcze bym rozumiała, ale cała trójka?- to jest dla mnie podejrzane
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:48   #609
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez kamuha Pokaż wiadomość
Tak, na pewno chciał, żeby Jego życie wygladało w taki, a nie inny sposób Osoba sławna również jest człowiekiem, ze wszystkimi swoimi słabościami i ułomnościami, które tymbardziej będą wykorzystane przez otoczenie. Jasne mial swój rozum i mógł postepować inaczej...ale ja go w jakiś tam sposób rozumiem. Zdawał sobie na pewno sprawę z tego, że jest jedną z najsławniejszych osób na świecie, nie wiedział komu może zaufać, więc stworzył sobie swój własny świat, w którym czuł się najlepiej. Nie udźwignął zapewne swojej własnej legendy. A jedynym Jego realanym światemzapewne była scena...w końcu wystepował od dzieciństwa - nie znał inngo życia.
Ale do czego wg Ciebie zobowiązuje bycie sławnym? Do bycia jednostką idealną, bez żadnych wad, słabości i dziwactw? Ludzie sławni to NORMALNI ludzie, którzy pewnie niejednokrotnie oddali by wszystko, by życ jak normalny, szary człowiek. Ale cóż biznes się kręci, zwykli szarzy ludzie wymagają owej idealaności - bo przecież "bycie sławnym zobowiązuje".
Jackson sobie nie poradził. I z całego mojego żalu po Jego odejściu z jednego się cieszę - my tu na Ziemi płaczmey, ale on jst już szczęśliwy.
Pięknie powiedziane...Wzruszyłam się..Dobrze,że są jeszcze tacy ludzie.
Ja go również rozumiem...Nawet z usunięciem pigmentu..Ludzie to musiało kosztować go mnóstwo odwagi,aby z Czarnego stać się białym..Ludzie nie robią czegoś takiego bo mają kaprys.On na prawdę musiał czuć się niszczony,gardzony,gorszy tylko dlatego,że miał inny kolor skóry.Chciał być w pewnym sensie "normalny"...Z pewnością,nie życzył se aby wyglądać jak wyglądał,ale nikt nie mógł tego przewidzieć.Stworzył swój własnym świat,w którym był bardzo,bardzo samotny,niejedna normalna osoba by tego nie wytrzymała...
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:57   #610
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia kolor skóry jego dzieci?
Wiadomo,że murzyni mają silniejsze geny i ze związku murzyna z białą kobietą najczęściej rodzi się czarne lub mulate diecko, chociaż białe dzieci też się zdarzają, ale znacznie rzadziej. A Michael miał aż trójkę białych dzieci. Jedno jeszcze bym rozumiała, ale cała trójka?- to jest dla mnie podejrzane
Mówi się o dziecku, które jest mulatem, a nie o "mulatym" dziecku
Tak samo jak kolor skóry dzieci, tak samo kolor tęczówki oczu karze sądzić, że Jackson nie był biologicznym ojcem tych dzieci, ale jakie to ma znaczenie? Teraz to już naprawdę dajmy temu spokój. Jest wiele osób, zarówno tych zwykłych, szarych ludzi, jak i wśród gwiazd, które wychowują nieswoje (w sensie biologicznym) dzieci. Ważne, że Michael Jackson kochał te dzieci i wychowywał je z miłością.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:58   #611
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia kolor skóry jego dzieci?
Wiadomo,że murzyni mają silniejsze geny i ze związku murzyna z białą kobietą najczęściej rodzi się czarne lub mulate diecko, chociaż białe dzieci też się zdarzają, ale znacznie rzadziej. A Michael miał aż trójkę białych dzieci. Jedno jeszcze bym rozumiała, ale cała trójka?- to jest dla mnie podejrzane
Też się nad tym zastanawiałam. Kolor skóry dziedziczy się poprzez geny kumulatywne a Michael miał obu rodziców czarnych a matka dzieci biała więc dzieci powinny być mulatami.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 12:00   #612
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja wiem jak to może brzmieć, ale z drugiej strony sam z siebie zrobił słabą jednostkę, na własne życzenie się wykończył. Ludziom potrzeba autorytetów, a nie dziwaków, którzy wypaczają obraz człowieka. Jakieś przerabiane nosy, czy inne dziwadła, po co to komu, czemu to służy? Osoba publiczna powinna być wzorem do naśladowania, a nie pokazywać takie niedorzeczności. A później młode pokolenie patrzy na takiego i głupieje, bo nie wiedzą, czemu "ten pan tak dziwnie wygląda", "po co on to zrobił". Bycie sławnym zobowiązuje, a nie takie coś, dlatego napisałam, że dobrze się stało, że jednego dziwaka mniej. Po drugie najważniejsze, że Jackson nie męczy się już... żal, pewnie, że żal, to w końcu człowiek, ale tak dla niego jest lepiej.
Ja pisałam kiesyś wcześniej nie jestem jego fanką i nie staram się go bronić a raczej patrzeć na niego jak na człowieka - ze smutnym życiem.

Muszę stwierdzic jednak, że Twój tekst na maxa mnie rozbawił i bardzo umoralnił ) ile osób publicznych jest wzorami do naśladowania?? Ja znam 1 no moze ze 3 znalazłabym i to w moim subiektywnym odczuciu.
Nie sądzę żeby zrobił to na własne życzenie - jego operacje mają napewno głebsze psychologiczne podłoże.
niro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:00   #613
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Mówi się o dziecku, które jest mulatem, a nie o "mulatym" dziecku
Tak samo jak kolor skóry dzieci, tak samo kolor tęczówki oczu karze sądzić, że Jackson nie był biologicznym ojcem tych dzieci, ale jakie to ma znaczenie? Teraz to już naprawdę dajmy temu spokój. Jest wiele osób, zarówno tych zwykłych, szarych ludzi, jak i wśród gwiazd, które wychowują nieswoje (w sensie biologicznym) dzieci. Ważne, że Michael Jackson kochał te dzieci i wychowywał je z miłością.
DokładnieNic nam do tego
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:01   #614
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiałam. Kolor skóry dziedziczy się poprzez geny kumulatywne a Michael miał obu rodziców czarnych a matka dzieci biała więc dzieci powinny być mulatami.
Coś gdzieś kiedyś wyczytałam, że jego dzieci są białe właśnie przez jego chorobę - bielactwo, ale kto wie jak jest na prawdę...
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:01   #615
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja wiem jak to może brzmieć, ale z drugiej strony sam z siebie zrobił słabą jednostkę, na własne życzenie się wykończył. Ludziom potrzeba autorytetów, a nie dziwaków, którzy wypaczają obraz człowieka. Jakieś przerabiane nosy, czy inne dziwadła, po co to komu, czemu to służy? Osoba publiczna powinna być wzorem do naśladowania, a nie pokazywać takie niedorzeczności. A później młode pokolenie patrzy na takiego i głupieje, bo nie wiedzą, czemu "ten pan tak dziwnie wygląda", "po co on to zrobił". Bycie sławnym zobowiązuje, a nie takie coś, dlatego napisałam, że dobrze się stało, że jednego dziwaka mniej. Po drugie najważniejsze, że Jackson nie męczy się już... żal, pewnie, że żal, to w końcu człowiek, ale tak dla niego jest lepiej.
O rany. Weź ty wykaż odrobinę empatii, czy coś... Chociaż odrobinkę.

Czemu służył przerabiany nos, no zdaje się że zdecydował się na operację z powodów emocjonalnych, miał problemy ze sobą i swoim wyglądem (nie wnikam już z jakiego powodu bo nie wiem jakie miał relacje z ojcem) i stąd operacja.
A jak ktoś idzie na odessanie tłuszczu albo łyka meridię czy coś "z tej półki" żeby schudnąć, to czemu to służy?

Bycie sławnym zobowiązuje? Bo "dzieci patrzą"? Niech wychowywaniem dzieci zajmą się rodzice, a nie gwiazdy muzyki pop, chyba wszyscy na tym lepiej wyjdą. Poza tym podejrzewam, że jednak młode pokolenie ma jakiś swój rozum (przynajmniej część ma ) i będzie w końcu w stanie zrozumieć pewne rzeczy.

Nie jestem fanką Jacksona, nie był dla mnie ważną osobą, nie płaczę po jego śmierci ale jak widzę takie wypisywane brednie o tym, że lepiej jak słabe jednostki znikają ze społeczeństwa, to mi się włosy jeżą. Szczególnie, że KAŻDY ma słabości takie lub inne.
Tak więc tobie teresko polecałabym się zastanowić czy aby jesteś wystarczająco "silna", żeby mieć prawo do życia w społeczeństwie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:04   #616
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez niro Pokaż wiadomość
Ja pisałam kiesyś wcześniej nie jestem jego fanką i nie staram się go brinoć a raczej patrzeć na niego jak na człowieka - ze smutnym życiem.

Muszę stwierdzic jednak, że Twój tekst na maxa mnie rozbawił i bardzo umoralnił ) ile osób publicznych jest wzorami do naśladowania?? Ja znam 1 no moze ze 3 znalazłabym i to w moim subiektywnym odczuciu.
Nie sądzę żeby zrobił to na własne życzenie - jego operacje mają napewno głebsze psychologiczne podłoże.
Otóż to,jak już mówiłam,wszystko zależy od psychiki człowieka,a jego zdecydowanie była zmaltretowana,przepraszam za wyrażenie.Co do wzorów do naśaldaowania,to hmm...Musiałabym się dłużej zastanowić,czy któraś gwiazda,jest tego godna:P

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
O rany. Weź ty wykaż odrobinę empatii, czy coś... Chociaż odrobinkę.

Czemu służył przerabiany nos, no zdaje się że zdecydował się na operację z powodów emocjonalnych, miał problemy ze sobą i swoim wyglądem (nie wnikam już z jakiego powodu bo nie wiem jakie miał relacje z ojcem) i stąd operacja.
A jak ktoś idzie na odessanie tłuszczu albo łyka meridię czy coś "z tej półki" żeby schudnąć, to czemu to służy?

Bycie sławnym zobowiązuje? Bo "dzieci patrzą"? Niech wychowywaniem dzieci zajmą się rodzice, a nie gwiazdy muzyki pop, chyba wszyscy na tym lepiej wyjdą. Poza tym podejrzewam, że jednak młode pokolenie ma jakiś swój rozum (przynajmniej część ma ) i będzie w końcu w stanie zrozumieć pewne rzeczy.

Nie jestem fanką Jacksona, nie był dla mnie ważną osobą, nie płaczę po jego śmierci ale jak widzę takie wypisywane brednie o tym, że lepiej jak słabe jednostki znikają ze społeczeństwa, to mi się włosy jeżą. Szczególnie, że KAŻDY ma słabości takie lub inne.
Tak więc tobie teresko polecałabym się zastanowić czy aby jesteś wystarczająco "silna", żeby mieć prawo do życia w społeczeństwie.
A tak apropos tych słabych jednostek,to tak soryry,ale nazimem jedzie,hitler też chciał słabe jednostki zlikwidować.
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:07   #617
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
O rany. Weź ty wykaż odrobinę empatii, czy coś... Chociaż odrobinkę.

Czemu służył przerabiany nos, no zdaje się że zdecydował się na operację z powodów emocjonalnych, miał problemy ze sobą i swoim wyglądem (nie wnikam już z jakiego powodu bo nie wiem jakie miał relacje z ojcem) i stąd operacja.
A jak ktoś idzie na odessanie tłuszczu albo łyka meridię czy coś "z tej półki" żeby schudnąć, to czemu to służy?

Bycie sławnym zobowiązuje? Bo "dzieci patrzą"? Niech wychowywaniem dzieci zajmą się rodzice, a nie gwiazdy muzyki pop, chyba wszyscy na tym lepiej wyjdą. Poza tym podejrzewam, że jednak młode pokolenie ma jakiś swój rozum (przynajmniej część ma ) i będzie w końcu w stanie zrozumieć pewne rzeczy.

Nie jestem fanką Jacksona, nie był dla mnie ważną osobą, nie płaczę po jego śmierci ale jak widzę takie wypisywane brednie o tym, że lepiej jak słabe jednostki znikają ze społeczeństwa, to mi się włosy jeżą. Szczególnie, że KAŻDY ma słabości takie lub inne.
Tak więc tobie teresko polecałabym się zastanowić czy aby jesteś wystarczająco "silna", żeby mieć prawo do życia w społeczeństwie.


większość gwiazd swiatowej sławy ma swoje hobby,ktore po latach wychodza na siatło dzienne.może to świat,w ktorym można "noprmalnie zyć",a może lekarstwo na samotność-nie wiem.
jednak wiem,że nielicznym udało się przezyć "takie życie" bez uszczerpku na zdrowiu.
nie nam oceniać czy to dobre ,czy złe,dopóki nie krzywdził innych,mógł sobie robić co chciał.
przykre jest to,że teraz jego najbliźsi pukają się w głowę i mówią-dlaczego nikt mu nie pomogł
to przykre,jak pseudo przyjaciele i rodzina rzucą się ,jak hieny na jego majątek.serce krwawi na widok płaczących najbliźszych,ktorzy w sercu dziękują bogu,że już po wszystkim.
ech
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:09   #618
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez MartaKW Pokaż wiadomość
Pięknie powiedziane...Wzruszyłam się..Dobrze,że są jeszcze tacy ludzie.
Ja go również rozumiem...Nawet z usunięciem pigmentu..Ludzie to musiało kosztować go mnóstwo odwagi,aby z Czarnego stać się białym..Ludzie nie robią czegoś takiego bo mają kaprys.On na prawdę musiał czuć się niszczony,gardzony,gorszy tylko dlatego,że miał inny kolor skóry.Chciał być w pewnym sensie "normalny"...Z pewnością,nie życzył se aby wyglądać jak wyglądał,ale nikt nie mógł tego przewidzieć.Stworzył swój własnym świat,w którym był bardzo,bardzo samotny,niejedna normalna osoba by tego nie wytrzymała...
Dlaczego ludziom tak trudno jest uwierzyć w to, że był chory? Lepiej szukać sensacji i się niezdrowo ekscytować tym, że gdzieś tam jakiś brukowiec napisał, że Michael Jackson sobie wybielał skórę, bo się wstydzi, że jest czarny?
MartaKW nie atakuję Cię, ale chcę napisać, że to straszne, że ludzie bezmyślnie powtarzają takie bzdury. Nie piję do Ciebie, więc napiszę ogólnie - znacie jakieś metody wybielania skóry? Bo ja o takiej nie słyszałam - co nie znaczy, że takiej nie ma, ale nie wydaje mi się, żeby był jakiś sposób, który dałby aż taki efekt - żeby z czarnego człowieka można było "zrobić" białego. Ludzie z różnymi przebarwieniami na skórze byli by w siódmym niebie. To po prostu nierealne. Przecież Jackson musiał by sobie wybielić nie tylko twarz, ale całe ciało! Naprawdę uważacie, że się wstydził, że jest czarny? Gdyby tak było, to po co torowałby drogę czarnoskórym artystom? Dlaczego współpracowałby z czarnoskórymi ludźmi?
Zgadzam sie z tym, co napisałaś - chciał być normalny. Na pewno bardzo przeżywał to, że jest chory i że jego wygląd się zmienia. Te posądzenia o wybielanie skóry też mu z pewnością się dały we znaki i nie czuł się z tym dobrze.
I na koniec taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=nkzaVKAGJ50
Naprawdę ludzie zastanówcie się, zanim coś powiecie, bo krzywdzicie w ten sposób innych.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:15   #619
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez MartaKW Pokaż wiadomość
A tak apropos tych słabych jednostek,to tak soryry,ale nazimem jedzie,hitler też chciał słabe jednostki zlikwidować.
słabi sami odpadną,nie trzeba nic robić

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

napiszę tu tekst ,ktorego nie mogłam skopiować:

dodatkowo,jak mówią chirurdzy twarz M-J musiała być przystosowana do wyglądu "białego człowieka",w wyniku bielactwa i na medialność gwiazdora.
biały człowiek z murzyńskimi rysami np.dość pokaźnym nosem ,to byłby naprawdę dość dziwny widok,a nawet komiczny.
bycie gwiazdą zobowiązuje,trzeba zawsze być naj


edit-M-J był człowiekiem ze wszystkimi swoimi słabościami.miał prawo do pomyłek i wad.
jego zdjęcie z synem,czyż nie dudowny widok?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1246302305.jpg (13,0 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-06-30 o 12:22
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 12:16   #620
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

[QUOTE=MartaKW;13020799]Otóż to,jak już mówiłam,wszystko zależy od psychiki człowieka,a jego zdecydowanie była zmaltretowana,przepraszam za wyrażenie.Co do wzorów do naśaldaowania,to hmm...Musiałabym się dłużej zastanowić,czy któraś gwiazda,jest tego godna:P

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Jeśli o mnie chodzi to nawet nie miałam na myśli "gwiazd" tylko osoby publiczne
niro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:17   #621
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Dlaczego ludziom tak trudno jest uwierzyć w to, że był chory? Lepiej szukać sensacji i się niezdrowo ekscytować tym, że gdzieś tam jakiś brukowiec napisał, że Michael Jackson sobie wybielał skórę, bo się wstydzi, że jest czarny?
MartaKW nie atakuję Cię, ale chcę napisać, że to straszne, że ludzie bezmyślnie powtarzają takie bzdury. Nie piję do Ciebie, więc napiszę ogólnie - znacie jakieś metody wybielania skóry? Bo ja o takiej nie słyszałam - co nie znaczy, że takiej nie ma, ale nie wydaje mi się, żeby był jakiś sposób, który dałby aż taki efekt - żeby z czarnego człowieka można było "zrobić" białego. Ludzie z różnymi przebarwieniami na skórze byli by w siódmym niebie. To po prostu nierealne. Przecież Jackson musiał by sobie wybielić nie tylko twarz, ale całe ciało! Naprawdę uważacie, że się wstydził, że jest czarny? Gdyby tak było, to po co torowałby drogę czarnoskórym artystom? Dlaczego współpracowałby z czarnoskórymi ludźmi?
Zgadzam sie z tym, co napisałaś - chciał być normalny. Na pewno bardzo przeżywał to, że jest chory i że jego wygląd się zmienia. Te posądzenia o wybielanie skóry też mu z pewnością się dały we znaki i nie czuł się z tym dobrze.
I na koniec taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=nkzaVKAGJ50
Naprawdę ludzie zastanówcie się, zanim coś powiecie, bo krzywdzicie w ten sposób innych.
Jest metoda wybielania skóry,tzn może nie wybielania,to jest usuwanie pigmentu.Oglądałam akurat niedawno program,kiedy dziewczyna,właśnie Murzynka zaczęła dostawać białych plam na całej skórze,co jest wynikiem czegoś tam,nie pamiętam fachowej nazwy i akurat w jej przypadku plamy zajmowały zbyt duży obszar skóry i repigmentacja była niemożliwa,dlatego też usunięto jej pigment.
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:17   #622
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Mówi się o dziecku, które jest mulatem, a nie o "mulatym" dziecku
Tak samo jak kolor skóry dzieci, tak samo kolor tęczówki oczu karze sądzić, że Jackson nie był biologicznym ojcem tych dzieci, ale jakie to ma znaczenie? Teraz to już naprawdę dajmy temu spokój. Jest wiele osób, zarówno tych zwykłych, szarych ludzi, jak i wśród gwiazd, które wychowują nieswoje (w sensie biologicznym) dzieci. Ważne, że Michael Jackson kochał te dzieci i wychowywał je z miłością.
Wiem, że jest wiele osób które wychowują nie swoje dzieci. Sama niedawno dowiedziałam się, ze mam raka i po radioterapii nie będe mogła mieć dzieci.
Ja chciałam się tylko dowiedzieć, czy Michael był ich biologicznym ojcem.

Cytat:
Napisane przez MartaKW Pokaż wiadomość
DokładnieNic nam do tego
Nie rozumiem takiego podejścia. Michael Jackson był osobą publiczną, a my właśnie jesteśmy na forum plotkowym. Temat jego dzieci bardzo mnie zaciekawił. Czy to jest dla was temat tabu?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-06-30 o 12:26
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:23   #623
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Dlaczego ludziom tak trudno jest uwierzyć w to, że był chory? Lepiej szukać sensacji i się niezdrowo ekscytować tym, że gdzieś tam jakiś brukowiec napisał, że Michael Jackson sobie wybielał skórę, bo się wstydzi, że jest czarny?
MartaKW nie atakuję Cię, ale chcę napisać, że to straszne, że ludzie bezmyślnie powtarzają takie bzdury. Nie piję do Ciebie, więc napiszę ogólnie - znacie jakieś metody wybielania skóry? Bo ja o takiej nie słyszałam - co nie znaczy, że takiej nie ma, ale nie wydaje mi się, żeby był jakiś sposób, który dałby aż taki efekt - żeby z czarnego człowieka można było "zrobić" białego. Ludzie z różnymi przebarwieniami na skórze byli by w siódmym niebie. To po prostu nierealne. Przecież Jackson musiał by sobie wybielić nie tylko twarz, ale całe ciało! Naprawdę uważacie, że się wstydził, że jest czarny? Gdyby tak było, to po co torowałby drogę czarnoskórym artystom? Dlaczego współpracowałby z czarnoskórymi ludźmi?
Zgadzam sie z tym, co napisałaś - chciał być normalny. Na pewno bardzo przeżywał to, że jest chory i że jego wygląd się zmienia. Te posądzenia o wybielanie skóry też mu z pewnością się dały we znaki i nie czuł się z tym dobrze.
I na koniec taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=nkzaVKAGJ50
Naprawdę ludzie zastanówcie się, zanim coś powiecie, bo krzywdzicie w ten sposób innych.
I oczywiście zgadzam się,był chory..Być może wymagał opieki psychiatry,co nie znaczy,że uważam go za wariata.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Wiem, że jest wiele osób które wychowują nie swoje dzieci. Sama niedawno dowiedziałam się, ze mam raka i po radioterapii nie będe mogła mieć dzieci.
Ja chciałam się tylko dowiedzieć, czy Michael był ich biologicznym ojcem.


Nie rozumiem takiego podejścia. Michael Jackson był osobą publiczną, a my właśnie jesteśmy na forum plotkowym. Temat jego dzieci bardzo mnie zaciekawił. Czy to jest dla was temat tabu?
Nie nie chodzi o to.Tylko po prostu zabrzmiało to złośliwie,za co przepraszam,że tak to zrozumiałam.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Aha jeszcze jedno,zgadzam się Michale był osobą publiczną i w ogóle,tylko mam jedną zasadę-rodzinę takich gwiazd należy zostawiać w spokoju.Myślę,że dla nich samych życie z gwiazdą jest wystarczająco trudne i nie powinno się im tego jeszcze bardziej utrudniać.
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:26   #624
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

http://www.kozaczek.pl/teledysk.php?...ichael+jackson

cudne wspomnienia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:33   #625
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez MartaKW Pokaż wiadomość
I oczywiście zgadzam się,był chory..Być może wymagał opieki psychiatry,co nie znaczy,że uważam go za wariata.
Nie miałam na myśli choroby w sensie psychicznym, tylko chorobę skóry - bielactwo nabyte. Właśnie o tym jest zlinkowany przeze mnie filmik - polecam, daje do myślenia... Smutna prawda
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:39   #626
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

[QUOTE=TmargoT;13021182]http://www.kozaczek.pl/teledysk.php?idmov=11026&


---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Obejrzę,jak tylko będę miała chwilkę czasu spokoju...Co do stwierdzenie zgadzam się...Ale ja myślę,że wszystko zaczęło się w jego głowie...

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Nie miałam na myśli choroby w sensie psychicznym, tylko chorobę skóry - bielactwo nabyte. Właśnie o tym jest zlinkowany przeze mnie filmik - polecam, daje do myślenia... Smutna prawda
Obejrzę,na pewno,ale myślę,że w głowie zaczęło się najpierw.
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:42   #627
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Ta muzyka w tle sprawiła, że znowu ryczę
Był naprawdę wspaniałym człowiekiem. Wielka szkoda, że już go nie ma. Mam nadzieję, że teraz jest szczęśliwy
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:43   #628
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Ze wam sie jeszcze ten temat nie znudzil.....
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:48   #629
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Ta muzyka w tle sprawiła, że znowu ryczę
Był naprawdę wspaniałym człowiekiem. Wielka szkoda, że już go nie ma. Mam nadzieję, że teraz jest szczęśliwy
A myślałam,że tylko ja ryczę
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 12:58   #630
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Pewnie wiekszosc osob zna ten wywiad, ale wstawie. Moze ktos go nie czytal, tak jak na przyklad ja, do wczoraj.

http://freenet-homepage.de/mjjside/w...la_z_oprah.htm

I rowniez rozstaje sie z tym watkiem.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.