Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 15:39   #601
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
taaak, mnie też to zaskakuje... czy to dlatego, że wystąpili w pierwszym reportażu? a tamta dwójka się nie zgodziła i teraz przez to wszystko skupia się na Adrii i Pawle?
Może dlatego, że to Adria jest przyjaciółką Iwony.
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:41   #602
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
taaak, mnie też to zaskakuje... czy to dlatego, że wystąpili w pierwszym reportażu? a tamta dwójka się nie zgodziła i teraz przez to wszystko skupia się na Adrii i Pawle?
tamta dwójka albo po prostu nie była dobrymi znajomymi Iwony, a np Pawła bądź Adrii i stąd mogli nie chciec się mieszkac w sprawę jej zaginięcia, albo zwyczajnie olali to

mnie nadal nie daje spokoju ten samochód i dziewczyny mam prośbę bo szukam, szukam i nie mogę znaleźc a mianowicie gdzieś był artykuł o przeszukaniu działek ( czy to była działka tego kolesia co byli na niej przed imprezą ??) któraś może pamięta gdzie to jest, bo chciałam jeszcze raz przeczytac dokładnie
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:42   #603
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Proponuje dodać adres oficjalnej strony Iwony tam tez są informacje i potrzebne wszystkie linki
Macie podany link tylko do pytań na oficjalnej stronie
Przecież jesteśmy jednym Timem chyba
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:43   #604
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
taaak, mnie też to zaskakuje... czy to dlatego, że wystąpili w pierwszym reportażu? a tamta dwójka się nie zgodziła i teraz przez to wszystko skupia się na Adrii i Pawle?

Albo może to byli tacy najbliżsi znajomi Iwony z którymi wtedy była a pozostali blisko z Nią nie byli-nie wiem może tez tak być
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:44   #605
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Proponuje dodać adres oficjalnej strony Iwony tam tez są informacje i potrzebne wszystkie linki
Macie podany link tylko do pytań na oficjalnej stronie
Przecież jesteśmy jednym Timem chyba
Oczywiście Januszu że jesteśmy jednym Timem, wszyscy mamy ten sam cel: odnaleźc Iwonkę cała i zdrową
jak tylko Titina wejdzie to przekażemy jej tą informację i zaraz zamieści link do stronki oficjalnej.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:46   #606
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

O!Widzę,że ni tylko ja tak sobie o tych znajomych pomyslałam-co mnie nie zmiernie cieszy hi hi
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:52   #607
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kontatto Estremo Pokaż wiadomość
Troche trzeba miec nie równo pod sufitem zeby isc z buta 6-8 km
trochę mocno powiedziane, 6 km to nie jest znowu aż tak dużo, szybkim marszem można przejść ten dystans w godzinę, na bosaka ulicami pewnie w 2 godz... poza tym pamietajmy że to był lipiec, było ciepło, robiło sie powoli jasno, na pewno znała trasę a do tego była wściekła i po kilku drinkach, więc w pierwszej chwili mogła kierować sie emocjami nie rozsądkiem
Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
gdyby Przyjaciel mi zaginął opowiedziałabym co do minuty cały przebieg wieczoru.
no właśnie też o tym pomyślałam, że gdyby sprawa dotyczyła mojego przyjaciela/przyjaciółki to odtworzyłabym cały wieczór klatka po klatce, do tego spisałabym istotnie fakty żeby mi coś nie umknęło, a Adria nie pamieta o co poszło podczas kłotni
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Także rozważałam wersję narkotyków, może rzeczywiśćie była odurzona czymś... czymś co niekoniecznie sama wzięła (mogli jej dosypać do drinka) i stąd jej nietypowe zachowanie?
a może to był powód kłótni?? poczuła się np dziwnie, powiedziała o tym Adri i wtedy na imprezie towarzystwo się przyznało że jej coś dosypali ?? ona się wtedy wściekła że zrobili coś takiego i wyszła nie chcąc mieć z nimi nic do czynienia??
Może to tłumaczyć jej niechęć do znajomych którzy wywinęli jej taki numer (osobiście uważam to za największe świństwo jak ktoś komuś ukradkiem podsuwa prochy), także to dlaczego poszła do domu piechotą mimo że tego nigdy nie robiła no i .... dlaczego znajomi ukrywają temat kłotni - jak tu się przyznać przed policją że podli jej narkotyki
Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
a powiedz udalo Ci sie potwierdzić tego sms'a "zadzwon do mnie" o ktorym mowil Jackowski?
no właśnie Jackowski powiedział że pisała do swojego chłopaka??? cos wiadomo o jakims "jej" chłopaku???
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 15:52   #608
nayami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 108
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
taaak, mnie też to zaskakuje... czy to dlatego, że wystąpili w pierwszym reportażu? a tamta dwójka się nie zgodziła i teraz przez to wszystko skupia się na Adrii i Pawle?
Chciałam Ci odpowiedzieć, że Rutkowski nie zdążył przekazać tych informacji od świadka ze Szwecji mamie Iwony,bo dostał zakaz mówienia. Ale się chwilkę zastanowiłam i coś mi się nie zgadza. Przecież później gadał jeszcze o tym Czarnym Dworze 6, że zeznania nowych świadków są zbieżne z zeznaniami osoby ze Szwecji,więc dopiero po tym Czarnym Dworze 6 dostał zakaz mówienia... Więc już nic nie rozumiem czemu nie poinformował on mamy Iwony o tym czego dowiedział się od świadka ze Szwecji...

Dzięki Melissa 86 z aodpowiedź nie umiem cytować nie mam tez emotek.Też w ogole nic ztego nie rozumiem.
nayami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:52   #609
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Oczywiście Januszu że jesteśmy jednym Timem, wszyscy mamy ten sam cel: odnaleźc Iwonkę cała i zdrową
jak tylko Titina wejdzie to przekażemy jej tą informację i zaraz zamieści link do stronki oficjalnej.
No i jak tu was nie kochać - (panowie to nie do was )
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:53   #610
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Proponuje dodać adres oficjalnej strony Iwony tam tez są informacje i potrzebne wszystkie linki
Macie podany link tylko do pytań na oficjalnej stronie
Przecież jesteśmy jednym Timem chyba
Proszę bardzo, ale tylko jeśli z oficjalnej autoryzowanej strony Iwonki znikną te wszystkie buraki i ziemniaki pod adresem wizażanek. (no i jeśli będzie się nas traktowało fair, bez głupich przytyków a nie jak to drzewiej bywało).
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:55   #611
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
No i jak tu was nie kochać - (panowie to nie do was )

: love: hehe

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Albo może to byli tacy najbliżsi znajomi Iwony z którymi wtedy była a pozostali blisko z Nią nie byli-nie wiem może tez tak być
racja...
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 16:02   #612
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Proponuje dodać adres oficjalnej strony Iwony tam tez są informacje i potrzebne wszystkie linki
Macie podany link tylko do pytań na oficjalnej stronie
Przecież jesteśmy jednym Timem chyba
podawałam ale może umknął Titinie przy przenoszeniu
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:03   #613
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, ale tylko jeśli z oficjalnej autoryzowanej strony Iwonki znikną te wszystkie buraki i ziemniaki pod adresem wizażanek. (no i jeśli będzie się nas traktowało fair, bez głupich przytyków a nie jak to drzewiej bywało).
no i po co zaraz rozdrapywać rany ? ja już zapomniałem o Stefanie, baranie mocium panie - kocham vision

pytanko - wybiera się ktoś do salonu Iwony ?
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:07   #614
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
podawałam ale może umknął Titinie przy przenoszeniu

Nie umknął Patrz mój post wyżej

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
no i po co zaraz rozdrapywać rany ? ja już zapomniałem o Stefanie, baranie mocium panie - kocham vision

pytanko - wybiera się ktoś do salonu Iwony ?
No waśnie Ty już zapomniałeś że raz jesteś dla nas miły a jak Ci coś nie pasuje to zakładasz prześmiewcze wątki o nas. Poprosiłam Cię o ta deklarację nie po to żeby rozdrapywać rany a po to by uniknąć tego typu nieprzyjemnych wydarzeń w przyszłości.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:07   #615
Linda_Wallander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez nayami Pokaż wiadomość
No ale słuchajcie my rozpatrujemy każdą mozliwość a policja co robi? ucina i wyklucza wszystko?Ja to bym chyba poddała na ten wariograf.No bo nie wiem.
Jeszcze wyjasnienie odnosnie poruszanego tutaj dość często badania wariografem…W przepisie art. 171 § 5 pkt. 2 Kodeksu Postepowania Karnego sformułowano ogólną zasadę, zgodnie z którą „niedopuszczalne jest stosowanie hipnozy albo środków chemicznych lub technicznych wpływających na procesy psychiczne osoby przesłuchiwanej albo mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji jej organizmu w związku z przesłuchaniem”, przy czym wyjaśnienia, zeznania oraz oświadczenia uzyskane wbrew temu zakazowi nie mogą stanowić dowodu Przytoczone przepisy obejmują swoim zakresem również badania wariograficzne.Natomiast art. 192a oraz 199a.Kpk mówi iż: w celu ograniczenia kręgu osób podejrzanych lub ustalenia wartości dowodowej ujawnionych śladów, za zgodą osoby badanej, biegły może zastosować środki techniczne mające na celu kontrolę nieświadomych reakcji organizmu tej osoby np. wariograf. Po wykorzystaniu w sprawie, pobrany lub utrwalony materiał, zbędny dla postępowania, należy jednak niezwłocznie usunąć z akt sprawy i zniszczyć. Czyli zgodnie z przepisem art. 192a K.p.k., można powołać biegłego, który w trakcie badania zastosuje wobec osoby badanej wariograf. Może to jednak nastąpić wyłącznie w celu ograniczenia kręgu osób podejrzanych lub ustalenia wartości dowodowej ujawnionych śladów. Dowód taki nie może zatem być dowodem przeciwko osobie badanej, gdyby uzyskała ona status podejrzanego oskarżonego. Co więcej badanie takie możliwe jest tylko za zgodą osoby badanej. Wspomniany wyżej art. 192a K.p.k. może znaleźć zastosowanie we wstępnej fazie postępowania karnego, gdy podejrzany nie został jeszcze jednoznacznie wytypowany i podejmowane są czynności wyjaśniające, ewentualnie dochodzeniowo-śledcze. Natomiast art. 199a kpk mówi iż:. – stosowanie w czasie badania przez biegłego środków technicznych, mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji organizmu badanej osoby, możliwe jest wyłącznie za jej zgodą, przy czym złożone przez osobę badaną oświadczenia, z uwagi na okoliczność jej uprzedniej zgody na badanie, mogą stanowić dowód w postępowaniu karnym (art. 199 w związku z art. 199a K.p.k.). Badanie wariografem, według przepisu art. 199a K.p.k., jest zatem możliwe również wobec wytypowanego już podejrzanego, (a nawet w postępowaniu sądowym w stosunku do konkretnego oskarżonego) – za ich zgodą, bez ograniczeń ustanowionych, co do celu przeprowadzanego badania, przez art. 192a K.p.k.
Zgoda na to badanie podejrzanego lub oskarżonego to podstawa przeprowadzenia takiego dowodu


I jeszcze jedno... odnośnie wejścia nr 63 ... To w miejscu gdzie wydaje się ze Iwonka skręca w kierunku plaży jest lekki łuk, przejeżdżałam w niedziele tamtędy na rowerze. Pozdrawiam
Linda_Wallander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:09   #616
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

A też mi się zdaje ze Historii (postów)nie powinno się usuwać, przynajmniej widać że jesteśmy wszyscy z charakterem - Przyjaciele nie zawsze muszą być mili do siebie . I nie prześmiewcze . Oki jeśli Ci nie pasuje (choć to nie jest w interesie Iwony ) to nie zamieszczaj .
I tak kocham Vision

Ps - bedę za dwie godziny

Edytowane przez Janusz_G
Czas edycji: 2010-09-22 o 16:14
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:13   #617
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
A też mi się zdaje ze Historii (postów)nie powinno się usuwać, przynajmniej widać że jesteśmy wszyscy z charakterem -
Twój wybór.
Nie będę reklamowała strony na które pozwala się na obrażanie nas.

Mam tylko pytanie:
Czy ma Iwony autoryzowała te wszystkie buraki i ziemniaki pod naszym adresem?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:17   #618
Linda_Wallander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Jeszcze wyjasnienie odnosnie poruszanego tutaj dość często badania wariografem…W przepisie art. 171 § 5 pkt. 2 Kodeksu Postepowania Karnego sformułowano ogólną zasadę, zgodnie z którą „niedopuszczalne jest stosowanie hipnozy albo środków chemicznych lub technicznych wpływających na procesy psychiczne osoby przesłuchiwanej albo mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji jej organizmu w związku z przesłuchaniem”, przy czym wyjaśnienia, zeznania oraz oświadczenia uzyskane wbrew temu zakazowi nie mogą stanowić dowodu Przytoczone przepisy obejmują swoim zakresem również badania wariograficzne.Natomiast art. 192a oraz 199a.Kpk mówi iż: w celu ograniczenia kręgu osób podejrzanych lub ustalenia wartości dowodowej ujawnionych śladów, za zgodą osoby badanej, biegły może zastosować środki techniczne mające na celu kontrolę nieświadomych reakcji organizmu tej osoby np. wariograf. Po wykorzystaniu w sprawie, pobrany lub utrwalony materiał, zbędny dla postępowania, należy jednak niezwłocznie usunąć z akt sprawy i zniszczyć. Czyli zgodnie z przepisem art. 192a K.p.k., można powołać biegłego, który w trakcie badania zastosuje wobec osoby badanej wariograf. Może to jednak nastąpić wyłącznie w celu ograniczenia kręgu osób podejrzanych lub ustalenia wartości dowodowej ujawnionych śladów. Dowód taki nie może zatem być dowodem przeciwko osobie badanej, gdyby uzyskała ona status podejrzanego oskarżonego. Co więcej badanie takie możliwe jest tylko za zgodą osoby badanej. Wspomniany wyżej art. 192a K.p.k. może znaleźć zastosowanie we wstępnej fazie postępowania karnego, gdy podejrzany nie został jeszcze jednoznacznie wytypowany i podejmowane są czynności wyjaśniające, ewentualnie dochodzeniowo-śledcze. Natomiast art. 199a kpk mówi iż:. – stosowanie w czasie badania przez biegłego środków technicznych, mających na celu kontrolę nieświadomych reakcji organizmu badanej osoby, możliwe jest wyłącznie za jej zgodą, przy czym złożone przez osobę badaną oświadczenia, z uwagi na okoliczność jej uprzedniej zgody na badanie, mogą stanowić dowód w postępowaniu karnym (art. 199 w związku z art. 199a K.p.k.). Badanie wariografem, według przepisu art. 199a K.p.k., jest zatem możliwe również wobec wytypowanego już podejrzanego, (a nawet w postępowaniu sądowym w stosunku do konkretnego oskarżonego) – za ich zgodą, bez ograniczeń ustanowionych, co do celu przeprowadzanego badania, przez art. 192a K.p.k.
Zgoda na to badanie podejrzanego lub oskarżonego to podstawa przeprowadzenia takiego dowodu

Edytowane przez Linda_Wallander
Czas edycji: 2010-09-22 o 16:19 Powód: To tak gwoli wyjaśnienia osobom, które uważaja, że mozna kogokolwiek zmusic na etapie śledztwa do badania wariografem:)
Linda_Wallander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:22   #619
AliBaba102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Co to WBŚ??

Moim zdaniem 2 - na działkach i potem w Dream Clubie.
WBŚ - Wizażowe Biuro Śledcze.

Czyli nadal nie wiadomo, ile było tych imprez?
Może więc przedstawiciel rodziny rozwieje wątpliwości?
AliBaba102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 16:24   #620
Linda_Wallander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 28
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez AliBaba102 Pokaż wiadomość
WBŚ - Wizażowe Biuro Śledcze.

Czyli nadal nie wiadomo, ile było tych imprez?
Może więc przedstawiciel rodziny rozwieje wątpliwości?

Doprawdy odkrywcze Sherlocku

Edytowane przez Linda_Wallander
Czas edycji: 2010-09-22 o 16:26 Powód: te pytania o sprawy oczywiste znane juz w pod koniec lipca 2010 wałkowane sa po tysiąckroć:)
Linda_Wallander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:27   #621
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Może dlatego, że to Adria jest przyjaciółką Iwony.
Adria nie jest przyjaciółką Iwony tylko koleżanką z osiedla
Prawdziwą przyjaciółką jest Kasia.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:28   #622
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Kilkanaście postów wcześniej pisałam,że jeden z kolegów Iwony gra w drużynie piłki nożnej plażowej,ryłam,czytałam no i doczytałam się,że ten znajomy to policjant Marcin O.
On i jego brat grają w niejakim "krakowcu",zainteresowała m się tym bo Iwona i Kasia wybierały się na ten słynny mecz piłki nożnej plażowej... "Krakowiec" jest ze Stogów czy Górek zachodnich,sprawdziłam w necie,ale nie znalazłam info,że 17 lipca mieli grać,możliwe jednak,że to miał być jakiś zwykły sparing,trening -stąd brak info o meczu ,możliwe też,że Iwona umówiła się na tak wczesną godzine bo na Stogi czy na Górki Zach. jest z Zaspy kawał drogi..
Krakowiec http://www.mosir.gda.pl/pl/promocje/pn3
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:30   #623
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
tamta dwójka albo po prostu nie była dobrymi znajomymi Iwony, a np Pawła bądź Adrii i stąd mogli nie chciec się mieszkac w sprawę jej zaginięcia, albo zwyczajnie olali to

mnie nadal nie daje spokoju ten samochód i dziewczyny mam prośbę bo szukam, szukam i nie mogę znaleźc a mianowicie gdzieś był artykuł o przeszukaniu działek ( czy to była działka tego kolesia co byli na niej przed imprezą ??) któraś może pamięta gdzie to jest, bo chciałam jeszcze raz przeczytac dokładnie
Był taki artykuł na pewno,że działka została przeszukana,ale gdzie to teraz nie znajdę.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:33   #624
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
no i po co zaraz rozdrapywać rany ? ja już zapomniałem o Stefanie, baranie mocium panie - kocham vision

pytanko - wybiera się ktoś do salonu Iwony ?
ja też zapomniałam
ale wiesz co Janusz, chciałam się u was na forum zalogować - jako vision właśnie i nie dostałam odpowiedzi od moderatora więc wymyśliłam inny nick i dałam innego maila, tam także odpowiedzi nie dostałam, więc konta nie mam i szczerze mówiąc nawet was nie podczytuję więc nie wiem o czym tam piszecie... ale jeśli jest tak jak Titina mówi - że latają dalej prześmiewcze komentarze co do Wizażu to trochę nie fair

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Był taki artykuł na pewno,że działka została przeszukana,ale gdzie to teraz nie znajdę.
tutaj jest: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...znajomego.html

A tu reszta artykułów z gazeta.pl: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...9,8205579.html

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
Kilkanaście postów wcześniej pisałam,że jeden z kolegów Iwony gra w drużynie piłki nożnej plażowej,ryłam,czytałam no i doczytałam się,że ten znajomy to policjant Marcin O.
On i jego brat grają w niejakim "krakowcu",zainteresowała m się tym bo Iwona i Kasia wybierały się na ten słynny mecz piłki nożnej plażowej... "Krakowiec" jest ze Stogów czy Górek zachodnich,sprawdziłam w necie,ale nie znalazłam info,że 17 lipca mieli grać,możliwe jednak,że to miał być jakiś zwykły sparing,trening -stąd brak info o meczu ,możliwe też,że Iwona umówiła się na tak wczesną godzine bo na Stogi czy na Górki Zach. jest z Zaspy kawał drogi..
Krakowiec http://www.mosir.gda.pl/pl/promocje/pn3
ale z Ciebie śledczy
jestem pod wrażeniem... więc skoro on miał grać w tym turnieju (a widzę, że widnieje na liście zawodników) to znaczy, że wcale nie było tak jak ktoś tu pisał - on nie był poza Trójmiastem w dniu zaginięcie Iwony. Więc może był na służbie - jak mówi druga znana nam wersja jego alibi

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-09-22 o 16:38
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:38   #625
obserwatorka79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 80
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Ogladajcie Ceownik, za chwile bedzie reportaz dot. zagniecia kogos (nie doslyszalam dokladnie), jakiegos chlopaka
obserwatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:48   #626
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Był taki artykuł na pewno,że działka została przeszukana,ale gdzie to teraz nie znajdę.
Dziękuję że się ktoś zainteresował poszperałam i znalazłam ten artykuł, ale niestety tak jak wcześniej nic się z niego nie dowiedziałam chociażby o tym nieszczęsnym aucie

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość

no właśnie też o tym pomyślałam, że gdyby sprawa dotyczyła mojego przyjaciela/przyjaciółki to odtworzyłabym cały wieczór klatka po klatce, do tego spisałabym istotnie fakty żeby mi coś nie umknęło, a Adria nie pamieta o co poszło podczas kłotni

a może to był powód kłótni?? poczuła się np dziwnie, powiedziała o tym Adri i wtedy na imprezie towarzystwo się przyznało że jej coś dosypali ?? ona się wtedy wściekła że zrobili coś takiego i wyszła nie chcąc mieć z nimi nic do czynienia??
Może to tłumaczyć jej niechęć do znajomych którzy wywinęli jej taki numer (osobiście uważam to za największe świństwo jak ktoś komuś ukradkiem podsuwa prochy), także to dlaczego poszła do domu piechotą mimo że tego nigdy nie robiła no i .... dlaczego znajomi ukrywają temat kłotni - jak tu się przyznać przed policją że podli jej narkotyki
kiedyś właśnie już o tym pisałam że gdyby moja koleżanka zaginęła właśnie jakiegoś wieczoru to analizowałabym go setki razy i w kółko , więc zapomniałam to dla mnie głupie tłumaczenie chyba że po prostu po tej smarkatej spłynęło to jak po kaczce

a apropo tych narkotyków to bardzo prawdopodobne, bo to jedynie by wyjaśniało dlaczego tak zatajają tą sprawę i dlaczego policji nic nie powiedzieli i tym bardziej mamie Iwony, bo okazałoby się jakimi świniami byli dla jej córki a i dla Iwony też na pewno byłby to powód do dużego zdenerwowania i właśnie takiej pieszej wycieczki jaką sobie urządziła ( musiała byc naprawde wsciekla) i to tez tłumaczyłoby dlaczego nie zadzwoniła do mamy, bo
po 1 to byc może mama by coś zauważyła,
po 2 na pewno zapytałaby dlaczego nie wraca ze znajomymi ( i co niby Iwona miałaby powiedziec "dosypali mi czegos " to przecież mama by jej na pewno zabroniła spotkań z takim towarzystwem) a
po 3 to chciała ich kryc i dlatego poszła pieszo i chciała od A. klucze do swojego domu by niepostrzeżenie wejśc, położyc się spac bądź odświeżyc przed spotkaniem z Kasią

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-09-22 o 16:50
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:49   #627
AliBaba102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
ja pisze o adrii pod blokiem ze byla okolo 4 i rozmawiala z iwona przez tel. ale sadze ze to gadala z tamtymi czy zadanie wykonane

Czy użyli góralskiej ciupagi?!

Tylko bez śmiechów chichów proszę.
Od dawna wiadomo, że w Sopocie najwięcej sprzedaje się góralskich ciupag, a w Zakopanem wyrobów z bałtyckiego bursztynu.
AliBaba102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:53   #628
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez AliBaba102 Pokaż wiadomość
Czy użyli góralskiej ciupagi?!

Tylko bez śmiechów chichów proszę.
Od dawna wiadomo, że w Sopocie najwięcej sprzedaje się góralskich ciupag, a w Zakopanem wyrobów z bałtyckiego bursztynu.
chyba dawno nie byłeś/aś nad Polskim morzem i w Zakopcu
sorry za off top
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:53   #629
AliBaba102
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
jakie zadanie??
Kolega sugeruje, że Adria pytała czy zadanie wykonane i już ma dywan szykować.
A wszyscy to wiemy z lektury klasycznych kryminałów, prawda, że trupa najlepiej zawinąć w dywan.
AliBaba102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:54   #630
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość

a apropo tych narkotyków to bardzo prawdopodobne, bo to jedynie by wyjaśniało dlaczego tak zatajają tą sprawę i dlaczego policji nic nie powiedzieli i tym bardziej mamie Iwony, bo okazałoby się jakimi świniami byli dla jej córki
skąd taki wniosek?
nie wiesz, nie pisz. do wiadomości publicznej nie są podawane wszystkie informacje posiadane przez policję.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.