Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-14, 08:49   #601
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Mala u nas to samo mimo ze mam dostawke😕

Oczko oczyszczalam sola i kropilam mlekiem i teraz obudzil sie bez ropki😃

Czy Wy tez tak macie ze jak po 6 pobudka to juz ciezko zasnac? Ja leze z malym zazwyczaj do 7,8 i wstaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze oczko lepiej
Chilli u nas tak samo, od 6:00 zero spania.



Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
My różnie się karmimy między 23 a 1 jest pierwsze karmienie. Potem między 2 a 4. To wszystko zależy czy zje 1 czy 2 piersi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie, u nas podobnie... a,Ty o.której idziesz spać?

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
nie mam czasu na was bo mała nie daje mi żyć
cały dzień wisi na cycu, przysypia odkłam ja i znowu ryk? i tak w kółko, nie mam już siły. Wczoraj od 7 do 22 spała uwaga 1 godzinę na spacerze. W domu sajgon,nie mam kiedy sprzątać, gotować itp Nocki są trochę łaskawsze bo śpi od 21-22 do ok 2. Później biorę ja do łóżka i śpimy już do rana razem ona sobie ciumka a ja przysypiam. Jestem umeczona i wyglądam jak zombi Ale młoda przybiera ładnie 300gram na tydzień więc się cieszę Pokarmu nadal mnóstwo, dalej muszę odciągnąć nadmiar.
Odstawilismy też espumisan bo guzik dawał mała i tak się prężyła. Od wczoraj jest lepiej i piękne kupki idą
Jedynie ulewa jak szalona ale co tu się dziwić jak ona ciągle je

Czekam właśnie w przychodni do rejestracji Misiek niestety chory Jak wychodziłam to cała ekipa jeszcze spała ciekawe jak sobie radzi teraz mąż z dwójka sam
Witaj u nas też tak czasami jest... caky dzień na cycku :/
Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Vadi, kciuki za wagę na pewno Timi przypakował

My jemy i uciekamy na spacer. Moje dziecko dzisiaj grzeczne bardzo tfu tfu. Leży i się pacza:p nie beczy, nie marudzi. Nowość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Superancko, oby częściej
Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
dzień dobry

Cudne macie dzieciaczki


proszę ładnie o kciuki za dzisiejsze ważenie Timi wczoraj zrobił 7 czy 8 kup więc liczę, że jest najedzony jak gąska. Może pozwolą nam go karmić rzadziej w nocy, bo jak wybudzam co ok. 3h to jest bardzo zaspany i niechętny do jedzenia, jak już je to dosłownie chwilę, a potem ładnie śpi dalej, więc głodny mam nadzieję nie jest


I w ogóle nie mogę się na niego napatrzeć rano jak wstaje taki zrelaksowany, różowy i śliczny i patrzy na mnie tymi swoimi oczyskami


Ciekawe jak moj przybiera, Tymon znacznie więcej przybierał niz Hugo.
W środę będę go ważyć, zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Jon
Moj też tak robi w dodatku wrzeszczy w nocy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Teraz Hugens się wścieka i prostuje nogi, chyba kupa się zbliża a coś go tam pobolewa bo zły okrutnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:04   #602
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Super ze oczko lepiej
Chilli u nas tak samo, od 6:00 zero spania.





Fajnie, u nas podobnie... a,Ty o.której idziesz spać?


Witaj u nas też tak czasami jest... caky dzień na cycku :/

Superancko, oby częściej



Ciekawe jak moj przybiera, Tymon znacznie więcej przybierał niz Hugo.
W środę będę go ważyć, zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Jon
Moj też tak robi w dodatku wrzeszczy w nocy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Teraz Hugens się wścieka i prostuje nogi, chyba kupa się zbliża a coś go tam pobolewa bo zły okrutnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ok 22 lub 23 i wstaje o 6 z męzem 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:53   #603
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Spoko u nas podobnie czasami np dziś, ja nie lubię tylko jak zasne po 22:00 a Hugo wstaje o 23:00 :/i szukam idealnego układu

my właśnie w parku Tymcio biega my startujemy i czekam.na męża, bo ma przyjść ze sterowanym helikopterem i będą puszczać z Tymonem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 09:55   #604
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

A u nas brzydka pogoda. Pasowałoby wyjsć ale nie chce mi sie poczekam na męża, może pózniej sie rozpogodzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 10:23   #605
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Darietta, jak to jeden raz się zdarzyło to byM nie panikowała i nic nie dawała.

Jon, mój zazwyczaj przy cycu się releksuje i wtedy wali w Pampa

Byłam w tym Lidlu ale oczywiście ludzi tłum. Najmniejszych róż.iarow nie było wcale. Kupiłam jedną bluzę polarkowe na kiedyś. Tych dresikow nie było wcale. Z produktów dla dzieci były tylko Pampersy, chusteczki Chyba przesadzają w tych gazetkach bo miało być full rzeczy a nie było połowy z tego:/ a chciałam wkładki laktacyjne kupić. W Biedronce kupiłam dwie książeczki CzuCzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 10:56   #606
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja do lidla może później podjade a teraz boss sie budzi wiec pędem do domu bo alarm blisko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 11:06   #607
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

IMG_20170814_120133.jpg

A mój w wózku oczywiście na brzuszku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 11:14   #608
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała zazdro pogody


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 11:40   #609
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja mam lovi butelke do mm i małej pasuje.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------



Morelle śliczna mam takie same skarpetki a gdzie takie spodniczki można kupić?

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------



Pewności nie mam poprostu sie martwie że to moze być powód. Ja mam metlik w głowie.
Ja kupuję w butiku u siebie.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Etusia, pięknie wygląda wasze zasypianie. Tak wszystko masz poukładane że aż zazdroszczę bo ja przy jednym nie mogę się ogarnąć nieraz:p piękny chłopak

Właśnie przeżyłam zawał po tej mojej błogiej kąpieli. Wojtek się zakrztusił/ zadławił. Spał sobie grzecznie na boku. TŻ był na balkonie. Nagle zaczął się krzywić i wierzgać ja patrzę a on ulewa na potęgę aż się pieni;( wołam TŻ młodego na ręce na boczek i stukam po plecach a on nic. Ani nie płakał, tylko jakieś dziwne charczenia. W końcu przeszło ale przeciez jakbyśmy spali to co by było? Ja dzisiaj oka nie zmruż3 chyba charczy mi trochę w nosku i odciagnelismu dwa dosyć pokaźne gile. Wiem że niektórym z Was maluchy też się zakrtusily. Jak tu spuścić z oka po takim czymś? Normalnie mi niedobrze z nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Usłyszysz, ja tak miałam. Spokojnie.

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Medela Symphony

Mam zagwozdkę, bo nie wiem, który laktator wybrać. Waham się między Lovi Prolactis a Spectra Tufi 9. Pierwszy jest dwufazowy i tańszy, ale na jedną pierś. Drugi jest droższy, ale ma tylko 2 tryby (pobudzanie i utrzymanie laktacji), nie ma ściągania dwufazowego i jest droższy. Dużym plusem jest za to ściąganie z obu piersi na raz, co przy moim trybie wydaje się bardzo kuszące. Miałam inną Spectrę w szpitalu i byłam zadowolona.




Trzymam za nas kciuki!





Klony!!!


My mamy Humanę. 1 i anticolic póki co, problemów nie ma tfu tfu. Tylko u Jeremiego generalnie problemów z brzuchem nie ma, a jem wszystko.




Przyjdzie moment, kiedy nie będziesz się tak czuć, ale musisz sama przetrawić. My karmimy co 2 godziny teraz, moje mleko + mm (60 ml, jeśli nie mam mojego mleka albo znikomą ilość 90 ml) i przeważnie synek wciąga wszystko lub większość. Będziemy tak karmić póki synek nie da znać, że uzupełnił braki.

Butelki mamy różne, Lovi Medical + i jakaś od laktatora. Tylko Jeremiemu jest to naprawdę obojętne, radzi sobie ze wszystkim.

U nas po drugim karmieniu. Nie wiem, czy mi się opryszczka nie robi boję się tego bardzo przy małym


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam non stop opryszczke. Nie całuje dziecka. Jak juz to w czubek głowy. Plasterki.


My po wizycie. Mamy mleko z apteki neocate. 3 puszki za 500 zł. . I to małe. .. na szczęście na ryczałt. Mocz do badania pobrany. W pt idę do luxmedu po skierowanie na usg brzuszka. Dalej trwa dramat ulewania jak fontanna..
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 11:46   #610
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

U nas też ładnie, po ważeniu (4100g, nie przybiera szalenie ale w normie) pospacerowaliśmy ponad godzinę
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 11:47   #611
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja po wizycie. Wszystko ok. Na usg widziałam jeszcze szwy. Następna wizytą za 6-8 m-cy. Bylam z małą. Byla bardzo grzeczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 11:54   #612
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

U nas dzisiaj ważenie już mam stresa bo na samym cycku to pewnie waga troche spadła albo niewiele przybrała. I znów się posłucham.
A do tego o tej samej godzinie co położna teściowa mi się zwala do domu ciekawe jak zareaguje bo ja chce żeby wysz£a do sypialni bo chce rozmawiać o szczepionkach a ta bedzie sie wpier..... później.
Oczywiście mowiłam tz że jak co to ma powiedzieć że ma przyjść później ale tak jej pasuje.
Nosz ku... ja mam się dostosować.
Na bank skomentuje że nie odbieram tel. ale mnie wpieniła w zeszłym tygodniu wydzwaniała z teściem na przemian raz za razem. A ja albo małą usypiałam żeby wyjść na spacer- oczywiście obudzona albo robiłam sobie obiad lub coś innego przy małej. A nie chce gadać jej nad głową do tego taka ilość dzwonienia.
Moi rodzice wysyłają jednego sms czy wszystko oki a nie wydzwaniają.
Sorki musiałam. Wiem że macie mnie już dość i tych problemów z teściami.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Darietta, jak to jeden raz się zdarzyło to byM nie panikowała i nic nie dawała.

Jon, mój zazwyczaj przy cycu się releksuje i wtedy wali w Pampa

Byłam w tym Lidlu ale oczywiście ludzi tłum. Najmniejszych róż.iarow nie było wcale. Kupiłam jedną bluzę polarkowe na kiedyś. Tych dresikow nie było wcale. Z produktów dla dzieci były tylko Pampersy, chusteczki Chyba przesadzają w tych gazetkach bo miało być full rzeczy a nie było połowy z tego:/ a chciałam wkładki laktacyjne kupić. W Biedronce kupiłam dwie książeczki CzuCzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic nie podałam tylko ona robi od soboty te kupki ledwo ledwo i sie martwie bo nie wiem co w takim przypadku robić. Mała cały weekend niespokojna krzyczy jak ją się odłoży nawet na brzuszek co sie nie zdarzało.

Karolinusia za twoją radą będę piła te herbatki ja xobaczymy jak będzie.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja kupuję w butiku u siebie.




Usłyszysz, ja tak miałam. Spokojnie.



Mam non stop opryszczke. Nie całuje dziecka. Jak juz to w czubek głowy. Plasterki.


My po wizycie. Mamy mleko z apteki neocate. 3 puszki za 500 zł. . I to małe. .. na szczęście na ryczałt. Mocz do badania pobrany. W pt idę do luxmedu po skierowanie na usg brzuszka. Dalej trwa dramat ulewania jak fontanna..
Śliczne dodają uroku dziewczynce. Pestka super wygląda. Oby u was sie uspokoiło z maludą.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 12:06   #613
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi
No to super Hugo tez przybiera bez szału.

Morelle
Bosz 500 zl , powariowali...
Oby pomogło.

Darietta
Ty to się masz z tą teściową :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 12:11   #614
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Dziewczyny, śliczne macie dzieci i takie dorodne w porównaniu do mojej Klaudii. Dzisiaj byłyśmy na ważeniu - w 10 dni przytyła 150 gramów.
Mała! Bracia bardzo do siebie podobni.
Chilli - współczuje ropiejacego oczka. U nas był spokój a wczoraj znowu ropa sie pojawiła. Wracam do srebra i masowania.

Baby - fajnie ze sie odzywasz i oby niedługo córka bardziej odkładalna sie zrobiła.

Czytam ze sporo zakrztuszeń u was. Moja Klaudia tez jakoś bardziej ulewa ( na szczęście bez krztuszenia) a dzisiaj na mnie zwymiotowała.
Vadi - kciuki za ważenie!
Morelle - oby nowe mleko pomogło na to ulewanie.
Karolinuusia - super, ze na wizycie wszystko ok.

Anusia - szkoda, ze z KP nie wyszło, ale nie to jest najwazniejsze. Ściskam mocno!

U mnie wczoraj wieczorem byl atak histerii - nie pomagała pierś, smok, kołysanie, otulanie... dopiero butle z mm wypiła i to podwójną porcje. Zdołowalo mnie to, bo znowu mam niepewność czy sie moim mlekiem najada...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 12:26   #615
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Załącznik 7193046

A mój w wózku oczywiście na brzuszku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 12:30   #616
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała, jakie włosy u Hugensa♥

Morelle, oby nowe mleko pomogło. A cena zabija.

Vadi, brawo za masę

Karolinusia, brawo zielone światło na przytulanie jest? My mamy te rocznicę ślubu ale przed wizytą u ginekologa i myślę co tu począć...

Darietta, a na rękach się uspokaja? Mój jak ma problemu z brzuchem to nie uspokaja go żadna pozycja na dłużej niż 5 minut. Więc jak Wiki się uspokaja na rękach a jak ja odkładasz to wyje to może jednak nie brzuszek? Pogadaj z położna może warto jakiś symetykon włączyć?

Xzora, myślę że ta histeria nie musiała z głodu wynikać. Po prostu jak się nażarła mm pod korek to odpłynęła. Nie martw się

Nie wiem dziewczyny, ja nawet nie biorę pod uwagę że moje dziecko się nie najada na piersi. Wychodzę z założenia że jak je na żądanie to musi się najadać i jak przychodI płacz i histeria to nigdy nie podałam mm chociażby żeby zobaczyć co się stanie... Fakt że my nie mieliśmy jakiś spadków wagi a przy ważeniu nikt nigdy nie powiedział że za mało przybiera.

U nas właśnie taką godzinka płaczu za nami. Muszę się zdrzemnąć póki mogę bo potem padnę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 12:55   #617
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość

Calineczka no u nas właśnie tak samk wyglądało to ulanie jak fontanna, ja spanikowana, Tż musiał opanować sytuację, a mały niewzruszony tym faktem
Dobrze, że Ci nasi faceci tacy opanowani - i duzi i mali

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość

Byłam w tym Lidlu ale oczywiście ludzi tłum. Najmniejszych róż.iarow nie było wcale. Kupiłam jedną bluzę polarkowe na kiedyś. Tych dresikow nie było wcale. Z produktów dla dzieci były tylko Pampersy, chusteczki Chyba przesadzają w tych gazetkach bo miało być full rzeczy a nie było połowy z tego:/ a chciałam wkładki laktacyjne kupić. W Biedronce kupiłam dwie książeczki CzuCzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie te książeczki?

Morelle oby się u Was poprawiło po nowym mleku!




Posłuchałam Was i zaczęliśmy młodego kłaść na brzuszku, jak on spokojnie śpi!
Coś czuję, że teraz się przerzucimy na tą pozycję. Tylko po jedzeniu boję się go tak kłaść, mi byłoby niewygodnie
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 12:57   #618
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Mała, jakie włosy u Hugensa

Morelle, oby nowe mleko pomogło. A cena zabija.

Vadi, brawo za masę

Karolinusia, brawo zielone światło na przytulanie jest? My mamy te rocznicę ślubu ale przed wizytą u ginekologa i myślę co tu począć...

Darietta, a na rękach się uspokaja? Mój jak ma problemu z brzuchem to nie uspokaja go żadna pozycja na dłużej niż 5 minut. Więc jak Wiki się uspokaja na rękach a jak ja odkładasz to wyje to może jednak nie brzuszek? Pogadaj z położna może warto jakiś symetykon włączyć?

Xzora, myślę że ta histeria nie musiała z głodu wynikać. Po prostu jak się nażarła mm pod korek to odpłynęła. Nie martw się

Nie wiem dziewczyny, ja nawet nie biorę pod uwagę że moje dziecko się nie najada na piersi. Wychodzę z założenia że jak je na żądanie to musi się najadać i jak przychodI płacz i histeria to nigdy nie podałam mm chociażby żeby zobaczyć co się stanie... Fakt że my nie mieliśmy jakiś spadków wagi a przy ważeniu nikt nigdy nie powiedział że za mało przybiera.

U nas właśnie taką godzinka płaczu za nami. Muszę się zdrzemnąć póki mogę bo potem padnę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pestycyda - jak dobrze sie czujesz i macie ochotę to działajcie w rocznice albo możecie przełożyć świętowanie o kilka dni.
Ech, mam nadzieje ze ta histeria nie jest z głodu. Ty bardzo dobrze robisz ze nie bierzesz takiej opcji pod uwagę. U mnie niestety z tą wagą kiepsko, jeszcze położna zaleca zwiększenie mm i nic dziwnego, ze czuje sie niepewnie.
Poki co koniec ze spaniem w nocy po 6-7 h. Dzisiaj w nocy nastawiłam juz budzik i nawet tak źle nie było ze wstaniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:09   #619
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Hej dziewczyny, my mieliśmy ciężka noc bo Maly ciągle żądał piersi, byla położna wrócił do wagi urodzeniowej a nawet ja przebił o 5g więc super, dzisiaj 8 doba. Ogólnie wizyta spoko. Położna ma znajoma psycholog, już na szkole rodzenia o niej mówiła. Umówi mnie i za tydzień powie kiedy moge przyjść. Wszystko mogę znieść ale to że 'ojciec" nie przyjechał do dziecka i sie go wyparl to już mnie rozłożylo na łopatki. Cała ciążę twierdził ze dla dziecka wszystko. Sorry za spam.
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 13:11   #620
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda wprost nie pytałam o przytulanki ale o antykoncepcji rozmawialiśmy więc chyba nie widzi przeciwwskazań
Mam ochotę ale boję się że będzie bolało. Próbowała już któraś?

Mamy pojutrze 3 rocznicę ślubu 😍





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:17   #621
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

I co o antykoncepcji?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:19   #622
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Pestycyda wprost nie pytałam o przytulanki ale o antykoncepcji rozmawialiśmy więc chyba nie widzi przeciwwskazań
Mam ochotę ale boję się że będzie bolało. Próbowała już któraś?

Mamy pojutrze 3 rocznicę ślubu 😍





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o przytulanki to my juz po😉 tylko ja bez cięcia to inaczej. Wszystko było Oki. A po córce po nacięciu pierwszy raz to był chyba po 2 miesiacach😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:24   #623
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
I co o antykoncepcji?
Ogolnie powiedział że muszę odczekać rok z kolejna ciąża i musze zabezpieczać się (jakbym nie wiedziała ) mówię że tabletek nie chce brać, a on że w takim razie prezerwatywy a jak by coś się wydarzyło to tabletkę 72h po, bo ciąża wcześniej niż po roku jest bardzo niebezpieczna. Ogolnie okres mniej więcej przy kp powinnam dostać po pół roku do roku czasu. Z początku będzie niereguralny i w owulacje najlepiej nie wspolzyc jakbym czuła że jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:28   #624
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ogolnie powiedział że muszę odczekać rok z kolejna ciąża i musze zabezpieczać się (jakbym nie wiedziała ) mówię że tabletek nie chce brać, a on że w takim razie prezerwatywy a jak by coś się wydarzyło to tabletkę 72h po, bo ciąża wcześniej niż po roku jest bardzo niebezpieczna. Ogolnie okres mniej więcej przy kp powinnam dostać po pół roku do roku czasu. Z początku będzie niereguralny i w owulacje najlepiej nie wspolzyc jakbym czuła że jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra :/ nie wyobrażam sobie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:34   #625
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora a jakie dostałaś wytyczne? Co Ci mówią o przyrostach Klaudii?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:36   #626
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle mam nadzieje, że nowe mleko pomoże

Vadi ważne, że przybiera

Poprostu super, że młody przybiera!
Mam nadzieje, że psycholog pomoże czasami warto porozmawiać z kiks obcym i obiektywnym

Wypogodziło sie wiec poszliśmy na spacer z młodym. Byłam w biedrze po te książeczki, myślałam, że nie bedzie bo to taki mniejszy sklep a tam pełne półki :p

Współczuje dziewczynom, które znoszą wózek na każdy spacer! Ja znoszę młodego w foteliku bo w aucie mam wózek i mimo to jestem padnięta a jak mam wejść na II piętro to juz mi nogi mdleją


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 13:41   #627
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, my mieliśmy ciężka noc bo Maly ciągle żądał piersi, byla położna wrócił do wagi urodzeniowej a nawet ja przebił o 5g więc super, dzisiaj 8 doba. Ogólnie wizyta spoko. Położna ma znajoma psycholog, już na szkole rodzenia o niej mówiła. Umówi mnie i za tydzień powie kiedy moge przyjść. Wszystko mogę znieść ale to że 'ojciec" nie przyjechał do dziecka i sie go wyparl to już mnie rozłożylo na łopatki. Cała ciążę twierdził ze dla dziecka wszystko. Sorry za spam.
Brawa za wagę! Z tym psychologiem to bardzo dobry pomysł, duzo złego na Ciebie spadło i na pewno łatwiej bedzie to znieść z pomocą fachowca.


Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ogolnie powiedział że muszę odczekać rok z kolejna ciąża i musze zabezpieczać się (jakbym nie wiedziała ) mówię że tabletek nie chce brać, a on że w takim razie prezerwatywy a jak by coś się wydarzyło to tabletkę 72h po, bo ciąża wcześniej niż po roku jest bardzo niebezpieczna. Ogolnie okres mniej więcej przy kp powinnam dostać po pół roku do roku czasu. Z początku będzie niereguralny i w owulacje najlepiej nie wspolzyc jakbym czuła że jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, ze piszesz o okresie bo tak sie zastanawiałam kiedy mogę dostać. Cały czas mam wrazenie ze niebawem bo mam bol brzucha jak na @.

A co lekarz mówił o bliźnie? Jak ją sprawdzał? Na tym usg było coś widać poza szwami? Jakies zrosty np?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 14:12   #628
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Masakra :/ nie wyobrażam sobie.
Czego nie wyobrażasz sobie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Brawa za wagę! Z tym psychologiem to bardzo dobry pomysł, duzo złego na Ciebie spadło i na pewno łatwiej bedzie to znieść z pomocą fachowca.




Dobrze, ze piszesz o okresie bo tak sie zastanawiałam kiedy mogę dostać. Cały czas mam wrazenie ze niebawem bo mam bol brzucha jak na @.

A co lekarz mówił o bliźnie? Jak ją sprawdzał? Na tym usg było coś widać poza szwami? Jakies zrosty np?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Badał mnie ginekologicznie a usg tylko dopochwowe. Na Blizne nic nie mówił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 14:24   #629
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Etusia słodki Mati

Pestycyda współczuje zakrztuszenia mój się zakrztusza często podczas karmienia bo je łapczywie, ale kaszlnie i jest okej

Calineczka no u nas właśnie tak samk wyglądało to ulanie jak fontanna, ja spanikowana, Tż musiał opanować sytuację, a mały niewzruszony tym faktem

Chilli mój brzdąc o 6 to ma już oczy jak 5zł i nie ma spania

Ja od 4 nie śpię bo mały przez sen cały czas stękał i musiałam go głaskać i tulić. O 6 przebraliśmy pieluchę i nakarmiłam go i tak nie spał do 8, w międzyczasie zrobił kupę po pępek, która wylądowała też na mnie bo go trzymałam. Teraz dopiero po kolejnym karmieniu usnął na mnie i przez sen 2 razy odbił nie wiem czemu on tak marudzi nie płacze tylko tak stęka sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To gazy. Mój właśnie skończył stękanie i zasną .
Mój potrafi czasami beknąć z cyckiem w buzi

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Załącznik 7193046

A mój w wózku oczywiście na brzuszku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😍
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja kupuję w butiku u siebie.




Usłyszysz, ja tak miałam. Spokojnie.



Mam non stop opryszczke. Nie całuje dziecka. Jak juz to w czubek głowy. Plasterki.


My po wizycie. Mamy mleko z apteki neocate. 3 puszki za 500 zł. . I to małe. .. na szczęście na ryczałt. Mocz do badania pobrany. W pt idę do luxmedu po skierowanie na usg brzuszka. Dalej trwa dramat ulewania jak fontanna..
Omg ale drogie mleko 😕
Mam nadzieje ze pomoże

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
U nas też ładnie, po ważeniu (4100g, nie przybiera szalenie ale w normie) pospacerowaliśmy ponad godzinę
Super

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Wszystko ok. Na usg widziałam jeszcze szwy. Następna wizytą za 6-8 m-cy. Bylam z małą. Byla bardzo grzeczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawa dla grzecznej córci
Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, my mieliśmy ciężka noc bo Maly ciągle żądał piersi, byla położna wrócił do wagi urodzeniowej a nawet ja przebił o 5g więc super, dzisiaj 8 doba. Ogólnie wizyta spoko. Położna ma znajoma psycholog, już na szkole rodzenia o niej mówiła. Umówi mnie i za tydzień powie kiedy moge przyjść. Wszystko mogę znieść ale to że 'ojciec" nie przyjechał do dziecka i sie go wyparl to już mnie rozłożylo na łopatki. Cała ciążę twierdził ze dla dziecka wszystko. Sorry za spam.


Jezu ja jestem zombie na całej lini dziś. Wszystko mnie boli.
Jestem jak te ciotki od Minini co tylko zrzędzą co to je boli
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 14:32   #630
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Calineczka, kontrastowe harmonijki tylko mniejsze niż widziałam w księgarniach. Za 10 zł. Były też dla starszych dzieci kolorowe.

Xzora, można się przyzwyczaić do pobudek. Ja na początku też musiałam wybudzać na karmienie bo młody spałby i spał ale mu się odwidzialo i teraz się modlę by spał:p



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.