Odzież = Allegro - Strona 210 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-11, 09:08   #6271
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Oki Iwonko Jak się uda to zrobie zdięcia dla was :P
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 09:11   #6272
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Ja tez jeszcze nie dostałam .
kurcze może w poniedziałek przyjdą
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 09:26   #6273
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Odzież = Allegro

Wczoraj bez głębszego zastanowienia (akurat kończyła się licytacja) kupiłam taki pasek:
http://www.allegro.pl/item139544047_...ewelacja_.html
Co myślicie - "nadaje się" ?
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 09:36   #6274
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Wczoraj bez głębszego zastanowienia (akurat kończyła się licytacja) kupiłam taki pasek:
http://www.allegro.pl/item139544047_...ewelacja_.html
Co myślicie - "nadaje się" ?
nadaje się
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 10:15   #6275
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
EFFULLA a nie Offulla

Zrobie fotki a zamówiłam M bo chce dłuższą ..... wczoraj wpłaciłam pieniążki .... Kurciołka może dojdzie w poniedziałek/ wtorek :P CZEKAJ

Ups..sorka ale to wina pośpiechu, miało być Effullla
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 10:56   #6276
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
nadaje się
Dzięki Bardzo rzadko noszę paski, ale w tym sezonie zmieniłam "nawyki". Specjalnie dla długich swetrów i bluzek I chciałam coś w miarę uniwersalnego, co będzie pasować do kilku ciuszków.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 11:10   #6277
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Wczoraj bez głębszego zastanowienia (akurat kończyła się licytacja) kupiłam taki pasek:
http://www.allegro.pl/item139544047_...ewelacja_.html
Co myślicie - "nadaje się" ?
mnie sie podoba
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 12:31   #6278
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item139586090_..._29_nowa_.html

Tę spódniczkę kupiłam w Turcji za nasz 5-60 zł
mimo 200zł nie jestem pewna czy to oryginał :|
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 14:07   #6279
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Odzież = Allegro

hej, dziewczyny... widziałyscie moze jakies fajne sukienki? takie ktore by pasowały na studniowke? jesli coś wam sie rzuci w oczy to wklejcie linki, bede wdzieczna
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 14:33   #6280
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Odzież = Allegro

dziewczyny jak kupilam cos na Allegro i nie dostałam towaru co mogę zrobic. czy zgłoszenie tego Allegro coś pomoże? sprzedawca nie reaguje na moje emaile.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 14:37   #6281
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Odzież = Allegro

a ja dogadałam się z innym sprzedającym i kupiłam kurteczkę Abercrombie za 250zł+ 13 zł za wysyłkę ubezpieczoną. Z taką kasą nie ma żartów I ciesze się że nie musze czekać kilku tygodniu na paczke

http://allegro.pl/item141099266_aber...a_gratis_.html
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 14:39   #6282
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez kruk Pokaż wiadomość
dziewczyny jak kupilam cos na Allegro i nie dostałam towaru co mogę zrobic. czy zgłoszenie tego Allegro coś pomoże? sprzedawca nie reaguje na moje emaile.
Jak długo czekasz i jaka jest kwota transakcji?
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 14:44   #6283
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez kruk Pokaż wiadomość
dziewczyny jak kupilam cos na Allegro i nie dostałam towaru co mogę zrobic. czy zgłoszenie tego Allegro coś pomoże? sprzedawca nie reaguje na moje emaile.
jesli czekasz juz dlugo to mozesz powiadomic allegro, ze jest to nieuczciwy sprzedawca no i oczywiscie wystawic negatywa
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 14:51   #6284
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Jak długo czekasz i jaka jest kwota transakcji?
czekam dwa tygodnie,to nie tak długo,ale sprzedając wiedział,że bardzo zależy mi na czasie.przed kupnem z kontaktem nie było problemu, a teraz jak makiem zasiał. na kwote umówilam sie poza aukcją 85zł i pewnie to był mój błąd,bo cena kończaca aukcję wynosi 15zł. po prostu było to zakończenie aukcji przedczasem.znalazłam drugie konto tego allegrowicza i ma te same byty tylko rozm mniejszy.chyba wysle emaila z tamtej aukcji...
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 14:53   #6285
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
jesli czekasz juz dlugo to mozesz powiadomic allegro, ze jest to nieuczciwy sprzedawca no i oczywiscie wystawic negatywa
na to chyba jeszcze zawcześnie...ale na tym drugim koncie juz robiła takie numery,że nie wysyłała towaru...a ja mam złe przeczucie
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 15:02   #6286
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez kruk Pokaż wiadomość
czekam dwa tygodnie,to nie tak długo,ale sprzedając wiedział,że bardzo zależy mi na czasie.przed kupnem z kontaktem nie było problemu, a teraz jak makiem zasiał. na kwote umówilam sie poza aukcją 85zł i pewnie to był mój błąd,bo cena kończaca aukcję wynosi 15zł. po prostu było to zakończenie aukcji przedczasem.znalazłam drugie konto tego allegrowicza i ma te same byty tylko rozm mniejszy.chyba wysle emaila z tamtej aukcji...
Jeśli uzgodniła z tobą wcześniejsze wysłanie towaru i nie zrobiła tego to już nie wywiązała się z umowy. Czy podała jakiś nr telefonu? Sprawdź może w danych osobowych, chyba każdy sprzedający ma taki obowiązek i spróbuj się dodzwonić.
Na zgłoszenie jest raczej za wcześnie, odczekałabym jeszcze tydzień, w tym czasie słałabym maile i dzwoniła bardzo często Potem powiadomiłabym allegro. Z negatywem na razie wstrzymałabym się do momentu reakcji ze strony allegro. Jeśli chodzi o kwotę to obowiązująca jest ta podana w aukcji, w razie najgorszego niestety nie odzyskasz pieniędzy za pośrednictwem allegro.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 15:39   #6287
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Odzież = Allegro

zadzwonilam i tak jak podejrzewalam. pani twierdzi,że żadnych butow nie sprzedawala dane sie nie zgadzają. wysłalam emaila z drugiego konta tej Allegrowiczki .zobaczymy czy mi odpisze
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 15:49   #6288
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez kruk Pokaż wiadomość
zadzwonilam i tak jak podejrzewalam. pani twierdzi,że żadnych butow nie sprzedawala dane sie nie zgadzają. wysłalam emaila z drugiego konta tej Allegrowiczki .zobaczymy czy mi odpisze
A w jaki sposób uzgodniłaś wysyłkę, mailowo? Tzn. czy z twojej stony wyszła propozycja wcześniejszego zakończenia aukcji czy to sprzedawca pierwszy to zaproponował? Nie bardzo rozumiem, co z danymi, czy pieniądze zostały wysłąne na taki adres jak sprzedawca podaje na allegro?
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 17:14   #6289
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
A w jaki sposób uzgodniłaś wysyłkę, mailowo? Tzn. czy z twojej stony wyszła propozycja wcześniejszego zakończenia aukcji czy to sprzedawca pierwszy to zaproponował? Nie bardzo rozumiem, co z danymi, czy pieniądze zostały wysłąne na taki adres jak sprzedawca podaje na allegro?
ona miała napisane na aukcji,że jest mozliwość wczesniejszego zakończenia aucji,jak sie dogadamy z cena. i tak sie stalo. adres mi przyszedl bez numeru konta,a ona konto podala mi w emailu z innym imieniem i nazwiskiem,ale nie podala mi adresu. poczekam jeszcze tydzień .jak buty nie przyjdą to zglosze sprawę do Allegro . najgorsze jest to ,że ma inne konto allegrowe i tam sobie bedzie sprzedawac.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 17:52   #6290
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Odzież = Allegro

myślicie, że to tej tuniki bedzie pasowalo bolerko???

http://www.allegro.pl/item139934825_...ima_2006_.html
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 17:59   #6291
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez kruk Pokaż wiadomość
ona miała napisane na aukcji,że jest mozliwość wczesniejszego zakończenia aucji,jak sie dogadamy z cena. i tak sie stalo. adres mi przyszedl bez numeru konta,a ona konto podala mi w emailu z innym imieniem i nazwiskiem,ale nie podala mi adresu. poczekam jeszcze tydzień .jak buty nie przyjdą to zglosze sprawę do Allegro . najgorsze jest to ,że ma inne konto allegrowe i tam sobie bedzie sprzedawac.
W ewentualnym negatywie jak i w zgłoszeniu do allegro spokojnie możesz podać również to drugie konto. Podejrzewałam, że to ktoś inny podszył się pod tego sprzedawcę, zaproponował zakończenie, żebyś wcześniej przelała na jego konto pieniądze a sprzedawca o tym nie wiedział. Ale rozumiem, że aukcja została rzeczywiście zakończona przed czasem przez osobę sprzedającą? Myślę, że stwierdzenie w opisie aukcji o możliwości wcześniejszego jej zakończenia i rzeczywiste jej zakończenie jest wystarczającym dowodem (plus dowód przelania pieniędzy+maile kontaktowe sprzedający/kupujący, mam nadzieję, że ich nie skasowałaś?) o przebiegu transakcji i allegro w tym momencie powinno zadziałać. Czy mail z numerem konta przyszedł z adresu e-mailowego, z którego sprzedawca korzysta na allegro?
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 18:15   #6292
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Czy mail z numerem konta przyszedł z adresu e-mailowego, z którego sprzedawca korzysta na allegro?
tak, bo ja pisalam emaile z aukcji czyli z opcji "zadaj pytanie sprzedającemu",
a emaile od niej mam.
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 18:19   #6293
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość



Ups..sorka ale to wina pośpiechu, miało być Effullla
nie ma sprawy
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 18:20   #6294
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez gamaa Pokaż wiadomość
mimo 200zł nie jestem pewna czy to oryginał :|

CHYBE NIE :P bo jak wyżej pisałam identyczną kupiłam za chyba 60 złotych naszych .....
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 18:20   #6295
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Odzież = Allegro

ups.Pomylilam watki
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 18:55   #6296
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez kruk Pokaż wiadomość
tak, bo ja pisalam emaile z aukcji czyli z opcji "zadaj pytanie sprzedającemu",
a emaile od niej mam.
Czyli masz wszystkie dowody w ręku. Nie wiem tylko jak allegro rozwiązuje sprawę zakończenia aukcji przed czasem, bo jeśli nie zdejmuje aukcji z taką opcją to tym samym na nią pozwala. Więc powinno domagać się prowizji od kwoty końcowej uzgodnionej między tobą a sprzedawcą. Bo przecież zdają sobie sprawę z tego co taka opcja oznacza. Jeśli kupujący uiścił prowizję od 15 zł, to również ich oszukał, a ty możesz to udowodnić. Ciekawe co oni na to, olewają takie coś czy poważnie podchodzą do rzeczy. Jeśli sprzedawca ustalił z tobą całą transakcję, a teraz twierdzi w rozmowie tel., że nic ci nie sprzedawał to chyba nie ma za bardzo na co czekać i trzeba przedstawić allegro sprawę ze wszystkimi dowodami. No można jeszcze spróbować nakłonić tego uczciwego sprzedawcę do wywiązania się z umowy. Może niech ktoś inny jeszcze do niego napisze z innego adresu mailowego z "prośbą" o sfinalizowanie tej konkretnej transakcji. Jak chcesz spokojnie mogę wysłać ponaglenie ze swojego adresu, w razie czego daj mi znać na PW. Niech zda sobie sprawę z tego, że więcej osób wie o sprawie.
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:10   #6297
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Odzież = Allegro

Gama, zrobisz fotki nausznikow na Tobie?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:20   #6298
kruk
Zadomowienie
 
Avatar kruk
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 206
Dot.: Odzież = Allegro

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
Czyli masz wszystkie dowody w ręku. Nie wiem tylko jak allegro rozwiązuje sprawę zakończenia aukcji przed czasem, bo jeśli nie zdejmuje aukcji z taką opcją to tym samym na nią pozwala. Więc powinno domagać się prowizji od kwoty końcowej uzgodnionej między tobą a sprzedawcą. Bo przecież zdają sobie sprawę z tego co taka opcja oznacza. Jeśli kupujący uiścił prowizję od 15 zł, to również ich oszukał, a ty możesz to udowodnić. Ciekawe co oni na to, olewają takie coś czy poważnie podchodzą do rzeczy. Jeśli sprzedawca ustalił z tobą całą transakcję, a teraz twierdzi w rozmowie tel., że nic ci nie sprzedawał to chyba nie ma za bardzo na co czekać i trzeba przedstawić allegro sprawę ze wszystkimi dowodami. No można jeszcze spróbować nakłonić tego uczciwego sprzedawcę do wywiązania się z umowy. Może niech ktoś inny jeszcze do niego napisze z innego adresu mailowego z "prośbą" o sfinalizowanie tej konkretnej transakcji. Jak chcesz spokojnie mogę wysłać ponaglenie ze swojego adresu, w razie czego daj mi znać na PW. Niech zda sobie sprawę z tego, że więcej osób wie o sprawie.
dzisiaj znowu zakonczyla aukcje przed czasem czyli uzgodnila z kims cenę i to na te same buty!tylko rozm mniejsze.to oznacza ,że jej poczta dziala .wyslalam jej drugiego emaila z jej drugiego konta z grozbą,że wyśle emaila do osoby kupującej informację o mojej transakcji ,a potem powiadomię Allegro łącznie z naszymi emailami.odpowiedziała mi z innego adresu,że buty dopiero przyszły z Anglii i będzie je wysyłać i zebym się nie denerwowała. to nie mogła mi tego napisać wczesniej,że tych butów jeszcze nie ma!!! już sama nie wiem czy jej wierzyć.odpisałam,że czekam jeszcze tydzień.zobaczymy co będzie dalej.aha jeszcze mi napisala,że nie ma dostępu do tamtej poczty i dlatego mi nie odpowiadala,ale przecież ja jej wysłałam dzisiaj rano emaila z tego drugiego konta użytkownika z ktorego mi dzisiaj odpisała za moim drugim ponagleniem
kruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:22   #6299
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: Odzież = Allegro

dziewczyny mam pytanie,chodzi o allegro ale nie ubrania(nie złoście sie).Jest aukcja dezodorantu nivea pearl&baeuty,nie ma w polsce,kosztuje 2zł,35ml ,przesyłka 5zł.I teraz niewiem-bo chciałam kupic dwa i tak myslalam czy dziewczyna ktora je sprzedaje zapakuje dwa deo do jednej koperty?i zapłace tylko raz na koszt przesyłki czyli 5zł(przesyłka)4zł deo razem 9???
Jestem amatorka i nie wiem,a dziewczyna nie odpisuje na maile

http://www.allegro.pl/item138765753_138765753.html
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 20:48   #6300
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Odzież = Allegro

Moobi, jesli kupisz u niej dwie sztuki to za przesyłkę zapłacisz tylko raz.
i oba dezodoranty zostaną spakowane do jednej koperty/pudełka i przyjda w jednym czasie
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.