Aparaty ortodontyczne cz.II - Strona 215 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 08:52   #6421
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Musisz kliknąć na ikonkę 'odpowiedz' , któa znajduje się na dole tematu po lewej stronie, i tam szukaj 'zarządzaj zalacznikami' klikasz, wybierasz z komputera plik, i klikasz zalacz. jak zalaczy zamyaksz to okienko zalaczania' i potem zatwierdzasz napisanego posta.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:02   #6422
Julshka
Raczkowanie
 
Avatar Julshka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Usunelam zdjecie;/ niechcacy dodam jak zmienie sobie kolorek gumek
__________________

Edytowane przez Julshka
Czas edycji: 2008-03-20 o 09:04 Powód: przypadek:(
Julshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:34   #6423
aparatKKa
Raczkowanie
 
Avatar aparatKKa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 138
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Julshka Pokaż wiadomość
Zdjecia po mieisacu noszenia
przecież Ty masz równe ząbki
__________________
góra - 16.01.2008 r.
dół - 26.02.2008 r.


aparatKKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:37   #6424
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

aparatKKa ale ma szpary.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:39   #6425
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Kupilam sobie szczoteczke Oral B z dwoma wymiennymi koncowkami. Urocza. Juz rozumiem co mialyscie na mysli piszac, ze zwykla szczoteczka nie domyje wszystkich przestrzeni. Az mi sie zrobilo glupio, ze dopiero teraz dokonalam zakupu
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:51   #6426
Julshka
Raczkowanie
 
Avatar Julshka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 97
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez aparatKKa Pokaż wiadomość
przecież Ty masz równe ząbki
Dzieki tylko ja miala mala wade zgryzu. ktora z czasem mogla mi sie bardzo powiekszyc. otoz miala waskokatowosc czy cus takiego. No i mialam krotsze 2 i one sie 'przy okazji' troszke wyciagnely. gdybym sie teraz nie zdecydowala na aparat ta za kilka lat by mi sie robil taki dziubek z zebow.

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
aparatKKa ale ma szpary.
Szpary mi sie zrobily podczas noszenia aparatu mysle ze znikna
__________________
Julshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 09:53   #6427
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez tolek banan Pokaż wiadomość
Witam wszystki aparatki w ten cudowny poranek- u mnie zaczyna padac snieg

Wiecie moze czy wyciagi, ktore tez bede miec, kosztuja dodatkowo, czy to jest wliczone w cene aparatu? I czy chodzenie w nich boli?
ja za wyciągi nie płacę, chociaż bardzo dużo ich zużywam. ale czy boli... mnie bolało koszmarnie, do tej pory bywaja kiepskie dni, chociaż noszę je od grudnia. straszny shit te wyciągi ale za to efekty dają naprawdę dobre

miłego dnia drogie panie
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 09:54   #6428
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

tulipanna. ja klęłam ta szczoteczkę. Jeśłi mówimy i tej co ma dwie końcówki 'do mycia butelek'
Lepsze są wiciorki Jordan.
A najlpesza, szczoteczka jednopęczkowa.

Julshka aaa znikną znikną na pewno

widziałyście coś takiego?
Aparat TFBC jest rodzajem precyzyjnego zawiasu służącego do wysuwania cofniętej lub zbyt małej dolnej szczęki. Aparat znajduje zastosowanie w leczeniu tyłozgryzów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tfbc.jpg (43,6 KB, 60 załadowań)
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:10   #6429
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

mi najlepiej myje się zęby szczoteczką elektryczną z normalną końcówką. bawiłam się z normalną miękką szczoteczką, spróbowałam elektrycznej i nic się nie dzieje z aparatem, więc nie mam zamiaru z niej rezygnować
szczoteczka "do mycia butelek" leży u mnie bezużyteczna póki co

aaa i jeszcze mam pytanie, pierścień jest mocowany do zęba takim jakby cementem, co się z nim dzieje, jak już zdejmujemy aparat? ortodontka jakoś usuwa ten cement i ząb wygląda jak przed założeniem aparatu?
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:24   #6430
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Kliwia dokladnie ta sama mam na mysli Co Ci w niej nie odpowiada? Dla mnie jest bardzo wygodna. Ogladalam te wyciorki i zamierzam kupic za nastepnym podejsciem, na razie nie mam takiej potrzeby

A co do szczoteczek elektrycznych - bardzo ich nie lubie. Jestem wierna tym najzwyklejszym
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 10:28   #6431
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

sugar_kitty no cement albo odpada razem z zamkiem/pierścieniem, albo zostaje wypolerowany/wyszlifowany?

tulipanna. nie poręczna w ogóle, zbyt cienki/giętki drucik końcówki, który wyginał się we wszystkie strony, aż w końcu pękł, na końcu mi się ten plasticzek zamykający połamał
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 11:20   #6432
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
ja za wyciągi nie płacę, chociaż bardzo dużo ich zużywam. ale czy boli... mnie bolało koszmarnie, do tej pory bywaja kiepskie dni, chociaż noszę je od grudnia. straszny shit te wyciągi ale za to efekty dają naprawdę dobre

miłego dnia drogie panie

chyba wyjade na alaske,o rany to jestem zalamnabo 26 marca bede miala zakladane wyciagi a juz myslalam ze koszmar z hass to wystarczajaca kara za grzechy..ile sie je nosi?

Dziewczyny dziekuje za słowa wsparcia i zrozumienia, to naprawde wielka ulga moc sie tu wygadac

Od trzech dni boli mnie wszystko i nawet przekrecanie boli, teraz czuje tez bol w poniebieniu ( dziwne ) i ciesze sie ze ktos wymysli srodki przeciw bolowe Ale jak nie boli to nie jest tragicznie

Kliwia mi moj poprzedni orto oddal zdjecia choc niechetnie i to na dodatek niby tylko wypozyczyl...Kazdego dnia ciesze sie ucieklam tamtej szarlatance i mam nadzieje ze bedzie trafialo do niej coraz mniej osob!!!

milego dnia
__________________
aparatka

15.02.2008 - aparat na dolne ząbki

25.02.2008 - hass + maska brrrr - juz go nie ma!!!

04.14.2009 - aparat na górne ząbki
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:11   #6433
aga2111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 353
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

kliwia mogłabyś pokazać jak wyglądają Twoje zęby po 2 latach u poprzedniej orto? No i mam nadzieję, że nowa jak najszybciej poprawi wszystko, co zostało źle zrobione

A ja nadal czekam na zdjęcie aparatu, coraz bardziej się tym denerwuje Góra 31 miesięcy, dół 29 miesięcy Góra niby jest już gotowa, a na dole mam jedną szparę No i tak czekam i czekam...powoli tracę cierpliwość, już kilka razy miałam przekładany termin zdjęcia aparatu
__________________

aga2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:27   #6434
aparatKKa
Raczkowanie
 
Avatar aparatKKa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 138
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

kliwia a ja mam takie pytanie jesteś pewna, że ta orto jest dobra? że tej można zaufać?
Absolutnie nie chcę Ci mieszać w głowie i wymądrzać, ale ja kiedyś byłam u pewnej Pani stomatolog, która zawsze krytykowała zęby zaleczone prze innego lekarza.. Wszystkim powtarzała, że wypełnienie źle zrobione, że trzeba całe wyrzucić i wkładała swoje nowe co wiązało się z niezłą sumką do zapłacenia!
__________________
góra - 16.01.2008 r.
dół - 26.02.2008 r.


aparatKKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 12:49   #6435
Natalieeh
Przyczajenie
 
Avatar Natalieeh
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń/Grudziądz
Wiadomości: 18
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

mam do Was pytanie: czy ktoras z Was wymieniala sobie sama gumki? czy te ktore kupujecie (pamietam taki watek, wymienialyscie uwagi ktora i gdzie kupuje ligaturki) zanosicie do swojej orto czy same je sobie wymieniacie?
jestem w trakcie leczenia i wyjezdzam na pol roku..
wiem,ze teoretycznie mozna przyjezdzac, ale przeciez to bankructwo; samoloty, urlop itp.
tak wiec zapewne bede musiala wstrzymac leczenie na pol roku (moze trzy miesiace-raz pewnie dam rade przyleciec) zastanawiam sie jednak czy dam rade sama wymienic gumki, dla odswiezenia.
ktora z was leczy sie w polsce i przylatuje na wizyty? a ktora z was leczy sie za granica.. ?
Natalieeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 13:57   #6436
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

aga2111 tutaj są zdjęcia. Nie ma fotki z otwarta szczęką a tam było tak:
Lewy dolny kieł zaklinowany i nieobkręcony w linii [orto pociagnełą mi piątkę do kła, pomimo jego nieobrkęcenia] dolne jedynki przyjmowały swój stary stan, z uwagio na źle przyklejone zamki [ dawno to zauważyłam, mówiłam orto ale olała] do tego miałam jeszce nierówny pion - góra nie równała się dołowi [w sensie że ząbki nie były w jednej linii]. Do tego jedna górna jedynka trochę wychodzi przed szereg.
Po założeniu drutu, jedynki osiągnęły porównywalną wysokość. a reszta ebz zmian.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...liwia&page=164

aparatKKa zrobiłam solidny wywiad [przy tamtej orto nie rozbiłam tego] Jest najlepsza na tym terenie, i współpracuje z kliniką w Poznaniu, a przynajmniej ma z nimi kontakt. yhmm...
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 14:22   #6437
zlosnica85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

zlosnica85 może zęby nierówno ci się pościerały, bo miałaś krzywe. Ja też mam u góry jedną jedynkę dłuższą,lewą trójkę bardziej spiczastą-efekty nieprawidłowego ścierania niestety, ale można to skorygować-spiłować dłuższe zęby lub/i założyć korony
papryka85 właśnie problem w tym że to nie o starcie zębów chodzi, tylko o krzywiznę całej szczęki. Po prostu z jednej strony jest tak jakbym miała dziąsła o pół centrymetra niżej niż po drugiej stronie. I mimo że zęby są niby na swoim poziomie to widać że jest nieludzko krzywo. co do jedynek i dwójek to na razie nie narzekam bo są jeszcze w trakcie przesuwania ale 6,5 i 4 są już na swoim miejscu i nie jest fajnie

Nie wiem czy da się coś takiego skorygować aparatem. wydaje mi się że nie a nie bardzo mi się widzi piłowanie połowy szczęki.

Generalnie to w ogóle załamkę totalną zaliczam. Aparat mam od 10 miesięcy i od 10 miesięcy żałuję że go mam. Jestem chyba jedyną osobą na tym forum która nie cieszy się z posiadania aparatu. Nie wiem co by było gdybym nie czytała waszych entuzjastycznych wypowiedzi - chyba bym już dawno zrezygnowała i zwątpiła.
zlosnica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 14:35   #6438
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

kliwia Twoje ząbki są bardzo ładne, o wiele lepsze niż przed leczeniem, z długością to na pewno u dentysty da sie coś zrobić. Życzę mniej nerwów związanych z aparatem i zębiskami

Jej jaka pogoda ręce mi zamarzły. Byłam dziś u dentysty i okazało się, że mam coś na jedynkach no ale nie zrobiłam jeszcze bo, nie wzięłam tyle kasy, żeby zrobić światło utwardzalną, bo normalnie plombą to dziękuję ale co tam 2 kwietnia zrobię jedynie tą jedną skazę i będzie super, myślałam, że mam więcej Ale mi się nie chce czekać do 24.04 jejjjj, ja już bym chciała iść do orto pogadam z mamą niech zadzwoni do orto a nuż przybliży mi termin
pfe pfe z tą pogodą
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 16:18   #6439
fressa
Przyczajenie
 
Avatar fressa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Dziewczyny!
Wczoraj miałam zakładany aparat metalowy na dół (na górze już mam od 5 miesięcy). Na szóstce (tam gdzie mamy pierścień :P) mam srebrną plombę, ząb zdrowy i cacy. Dziś zauważyłam, że cała ta szóstka jest sina. Przed założeniem aparatu ząb miał kolor jak cała reszta, oczywiście oprócz plomby. Trochę się najadłam strachu, bo to raczej nie jest normalne... Wiecie co mogło sie stać? Jak to cos poważnego to jutro biegnę do ortodontki...
bardzo prosze o rady, opinie, cokolwiek ...
__________________
09.11.2007 - aparatka, góra, metal
17.03.2008- aparatka, dół, metal
fressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 16:39   #6440
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez fressa Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Wczoraj miałam zakładany aparat metalowy na dół (na górze już mam od 5 miesięcy). Na szóstce (tam gdzie mamy pierścień :P) mam srebrną plombę, ząb zdrowy i cacy. Dziś zauważyłam, że cała ta szóstka jest sina. Przed założeniem aparatu ząb miał kolor jak cała reszta, oczywiście oprócz plomby. Trochę się najadłam strachu, bo to raczej nie jest normalne... Wiecie co mogło sie stać? Jak to cos poważnego to jutro biegnę do ortodontki...
bardzo prosze o rady, opinie, cokolwiek ...
dzisiaj byłam u dentysty i siostra też tak ma, ząb zrobił jej się siny. Dentystka powiedziała, że to spowodowane jest plombą i że wyczyści jej w "środku" zęba czy coś. Ale zrobiło jej się przez plombę, nieciekawie to wygląda. Radzę pójść do dentystki bądź orto, w sumie nie wiem jak to u Ciebie wygląda.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 17:01   #6441
aga2111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 353
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
aga2111 tutaj są zdjęcia. Nie ma fotki z otwarta szczęką a tam było tak:
Lewy dolny kieł zaklinowany i nieobkręcony w linii [orto pociagnełą mi piątkę do kła, pomimo jego nieobrkęcenia] dolne jedynki przyjmowały swój stary stan, z uwagio na źle przyklejone zamki [ dawno to zauważyłam, mówiłam orto ale olała] do tego miałam jeszce nierówny pion - góra nie równała się dołowi [w sensie że ząbki nie były w jednej linii]. Do tego jedna górna jedynka trochę wychodzi przed szereg.
Po założeniu drutu, jedynki osiągnęły porównywalną wysokość. a reszta ebz zmian.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...liwia&page=164
Moim zdaniem nie aż tak źle te Twoje ząbki wyglądają. Spodziewałam się czegoś gorszego. Widać oczywiście różnicę w górnych jedynkach. Nie widać za to dołu, a tam chyba wygląda to gorzej, z tego co pisałaś.

U mnie wszystkie ząbki są już poobkręcane, ale na dole jeszcze trzeba kilka szpar pozamykać no i cholera nie pasuje zgryz To znaczy z lewej strony wszystko jest ok, a z prawej góra nie pasuje do dołu Chodzi mi o ostatnie zdjęcie, z tych które pokazywałam....nadal jest podobnie, a minęło już tyle czasu. Wkurza mnie to, jak mnie to wkuuuuuurza......

Tuta kliwia możesz zobaczyć moje efekty po 2 latach i ocenić czy u mnie po 2 latach było dużo lepiej niż u Ciebie

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2326

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2327

Nie wiem czy wcześniej to oglądałaś....Teraz stuknęło już 2,5 roku i już mam dość tych drutów...Zdjęć nowych nie mam, bo aparat się popsuł
__________________

aga2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 17:02   #6442
lolitaj
Raczkowanie
 
Avatar lolitaj
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni
Wiadomości: 168
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

a zapytam sie was... czy ktoras z was pali papierosy i nosi aparat?
__________________

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

19.08.09 prawko
01.10.09 studentka
lolitaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 17:22   #6443
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez lolitaj Pokaż wiadomość
a zapytam sie was... czy ktoras z was pali papierosy i nosi aparat?
Moja kolezanka. Ma masakrycznie zolte zeby nie mowiac juz o efekcie, jaki nikotyna dala jej kosmetycznemu aparatowi...wyglada to paskudnie. osobiscie proponuje zalozyc aparat i rzucic palenie - dwie korzysci dla zebow i zdrowia jesli myslisz ze to niemozliwe to powiem, ze mam sie dobrze - palilam 3 lata z przerwami, raz mniej, raz wiecej po czym przez rok rzucalam - mialam chwile slabosci na imprezach i kiedy zaczely sie studia. po 2 tygodniach studiow papierosy wyladowaly w koszu i od tamtej pory nie tykam Czuje sie z tym swietnie.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 17:35   #6444
aga2111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 353
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Znalazłam jakieś zdjęcie z lutego 2008, zrobione zanim aparat się popsuł. Wklejam zdjęcie z października 2007(pierwsze) i lutego 2008 (drugie). Moim zdaniem nie ma żadnej różnicy

Mam nadzieję, że ona wie, co robi...bo tylko do tego mam zastrzeżenia...Właśnie popatrzyłam w lusterko...no i jednak trochę lepiej to wygląda niż w lutym, noszę teraz wyciągi, szkoda, że nie mogę zrobić zdjęcia...

Trzymajcie kciuki, żeby jak najszybciej zdjęła ten aparat. Nie życzę nikomu, żeby musiał nosić ponad 2,5 roku, masakra. 1.04 kolejna wizyta....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img5893cf2.jpg (55,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img5961kx1.jpg (63,1 KB, 90 załadowań)
__________________

aga2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 17:41   #6445
Piesio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez aga2111 Pokaż wiadomość
Znalazłam jakieś zdjęcie z lutego 2008, zrobione zanim aparat się popsuł. Wklejam zdjęcie z października 2007(pierwsze) i lutego 2008 (drugie). Moim zdaniem nie ma żadnej różnicy

Mam nadzieję, że ona wie, co robi...bo tylko do tego mam zastrzeżenia...Właśnie popatrzyłam w lusterko...no i jednak trochę lepiej to wygląda niż w lutym, noszę teraz wyciągi, szkoda, że nie mogę zrobić zdjęcia...

ładne masz ząbki ja różnicy dużej nie widzę ale jednak jest ale ząbki masz ładne a jeśli chodzi o orto to może zapytaj czy wie co robi lub skontaktuj się z innym niech zobaczy czy dobrze Twoje ząbki są leczone

a ja tak dziś patrzę i co widzę trzy osoby w szkole mają aparat ale jedna dziewczyna ma takie śliczne jasno zielone gumeczki piękne poprostu a jeszcze jedna ma jasno niebieskie też śliczne no a trzecie to ma Damona ale też fajne
Piesio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:03   #6446
aga2111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 353
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Piesio Pokaż wiadomość
ładne masz ząbki ja różnicy dużej nie widzę ale jednak jest ale ząbki masz ładne a jeśli chodzi o orto to może zapytaj czy wie co robi lub skontaktuj się z innym niech zobaczy czy dobrze Twoje ząbki są leczone
Dzięki Widzę ogromną różnicę jak patrzę na zdjęcia sprzed leczenia, jestem zadowolona, ale trochę za długo to trwa...Zobaczę co powie orto na następnej wizycie, jeszcze 2 tygodnie, może coś się jeszcze pozmienia w ząbkach
__________________

aga2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:31   #6447
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

aga a tY masz kamien nazebny czy to tlyko osad?poza tym łądne zebiska)
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:33   #6448
Piesio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 157
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez aga2111 Pokaż wiadomość
Dzięki Widzę ogromną różnicę jak patrzę na zdjęcia sprzed leczenia, jestem zadowolona, ale trochę za długo to trwa...Zobaczę co powie orto na następnej wizycie, jeszcze 2 tygodnie, może coś się jeszcze pozmienia w ząbkach

różnica jest bardzo duża tra jak tra może orto chce Ci doprowadzić ząbki do perfectu i dlatego to tak trwa dopytaj się co i jak a jeśli nie będziesz mieć pewności to może warto się skontaktować z innym orto dla pewności że wszystko ok życzę dalszych sukcesów w prostowaniu ja też już chcę
Piesio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 18:45   #6449
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

ja bytm chyba po 2.5 roku zwątpiła
bron Boze nie chce cie zniechecac ale zwyczajnie zapytaj kiedy ci zdejmie druta
wiaodmo ze chcemy byc sliczne ale no kurde bez przesady...2.5 roku ale co ja se tak moge gadac akto wie ile ja bede nosila..
wczoraj moj drut mial 10 miesiecy ;] heh happy birthday my lovely wire)

kobitki odpoczywajcie i nie stresujcie sie
ja dzis mądra wyszłam sobie z półmorką głowa na dwór, zawiało mmnie porządnie, ale poki co jest ok..tylko mi jakos tak na buzi wypieki wyszły, obym tlkyo goraczki znow nie dostala bo 3 tygodnia z gorączka nie dam rady ;=]

ide sie pluskac..
jeszcze tylko jutro i wolne, nareszcie..nie wspomne o ogromie nauki, nie bede sobie psuła dnia
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 19:27   #6450
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

witam
zakładam aparat w maju [kosmetyczny, na górną szczękę] do tego czasu muszę usunąć górne czwórki. Boję się wszystkiego Zwłaszcza, że orto powiedziała, że mogę mieć na początku problemy z wymową. Też tak miałyście? I jeszcze pytanie, czy są produkty, których nie można jeść gdy nosi się aparat?
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.