Zaginęła Iwona z Trójmiasta - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 17:12   #631
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Tak, przynajmniej ja tak właśnie zrobiłam.
Ehhh...to lipa straszna... ;/ Myślałam,że tylko napisy trzeba będzie podmienić. ;/

Wysłałam Ci pw.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:16   #632
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

"nieznajoma

18.08.2010 15:56
a ja wierze że z Iwonki jest albo już był niezły ****iszon... Cwaniara wracała na kozaka sama z sopotu do gdańska półnaga deptakiem a wszyscy wiemy że są tam dosyć niebezpieczne miejsca zwłaszcza o tej porze więc nie ma co się dziwić że ktoś jej zrobił kuku żal mi jej już tylko dlatego że była taka głupia i zamiast wrócić ze znajomymi albo taxi ona chciała pokazać jaką twardą babką jest i poszła sama kusząc facetów... :/ ŻAL ŻAL ŻAL... Dziewczyny myślcie zanim coś zrobicie :/ jeżeli nie dla siebie to chociaż dla rodziny bo to oni później przez waszą głupotę cierpią najbardziej... "

komentarz ze strony: http://www.polskieradio.pl/wiadomosc...kul183647.html

Jak czytam wpisy tego typu to mnie krew zalewa...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:26   #633
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Angry Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
cathleena - a ja na Twoim miejscu edytowała bym tego posta, bo jak wiemy pan Mariusz jest bogatym człowiekiem i stac go na dobrych adwokatów więc mogą wytoczyć proces nie tylko osobom które piszą głupoty, a także osobom które te głupoty powielają.... Przynajmniej ja na jego miejscu bym tak zrobiła....
Tak nie do końca. Jest taka subtelna różnica pomiędzy "jesteś głupkiem" a "uważam, że jesteś głupkiem". Dopóki jest to Twoja jakby to napisać, indywidualna ocena czegoś, to nie jest to karalne, natomiast jeżeli mówisz wprost że ktoś jest jakiś, to można uznać za oczernianie (pomówienie lub znieważenie). Więc jeżeli ktoś napisze, że jego zdaniem ktoś może (a nie musi) być taki czy owaki to niestety, prawo go nie rusza. (Może jedynie dostać w ciemnym zaułku po głowie, albo mieć rysy na samochodzie niejako z zemsty za słowa.) Natomiast, jeżeli napisze, że taka a taka osoba czy instytucja czy grupa osób jest taka siaka czy owaka, to to już jest karalne.
Rozumiesz o co mi chodzi ^^
Notabene w niektórych kulturach znieważeniem może być obrócenie się plecami do kogoś, kiedy ten do nas mówi, i może być ścigane z oskarżenia prywatnego

[off nie na temat]
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!


Edytowane przez kaarooo
Czas edycji: 2010-08-18 o 18:22
kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:30   #634
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
"nieznajoma

18.08.2010 15:56
a ja wierze że z Iwonki jest albo już był niezły ****iszon... Cwaniara wracała na kozaka sama z sopotu do gdańska półnaga deptakiem a wszyscy wiemy że są tam dosyć niebezpieczne miejsca zwłaszcza o tej porze więc nie ma co się dziwić że ktoś jej zrobił kuku żal mi jej już tylko dlatego że była taka głupia i zamiast wrócić ze znajomymi albo taxi ona chciała pokazać jaką twardą babką jest i poszła sama kusząc facetów... :/ ŻAL ŻAL ŻAL... Dziewczyny myślcie zanim coś zrobicie :/ jeżeli nie dla siebie to chociaż dla rodziny bo to oni później przez waszą głupotę cierpią najbardziej... "

komentarz ze strony: http://www.polskieradio.pl/wiadomosc...kul183647.html

Jak czytam wpisy tego typu to mnie krew zalewa...
takich wpisów jest bardzo dużo w necie, proszę was nei kopiujcie ich tutaj... nie kopiujcie tu nic co bezpośrednio obraża Iwonę

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-08-18 o 17:33
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:33   #635
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
No nie fajne słowa, ale poniekąd prawda. Żyjemy w takich czasach, gdzie niektóre dziewczyny uważają, że wulgarne jest ładne. Idąc na imprezę ubierają się czasami sprośnie i seksownie, zachowują wulgarnie, bo tak jest fajnie i tak się zachowują inni. Tylko, że to prowadzi do nieszczęść. Nie dość, że ośmieszają siebie, to dają ciche przyzwolenie na różne zachowania mężczyzn. Fakt, kobieta może chodzić nago, a facet na słowo nie powinien zaniechać swoje zapędy, natomiast są różne "świry" i "zboczeńcy", którzy jak widzą prawie że nagą i zachęcającą kobietę, to po prostu ją biorą. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej się po prostu ubierać. Ładna kobieta będzie ładna zawsze. Poza tym, często dziewczyny ubierają się, no nie przymierzajmy - jak Panie spod latarni. Czasami nie ma większej różnicy. Czy w takim momencie szanują siebie?
Kobieta powinna szanować siebie i swoją rodzinę, póki ją ma. I pamiętać, że żyjemy w dość niebezpiecznych czasach. A to, że Iwona zrobiła rzecz najgłupszą na świecie - wracać samą po nocy,po niebezpiecznych terenach, to jeżeli się odnajdzie, miałabym ochotę ją zdzielić w "pusty łeb" za przeproszeniem, (i nie, nie jest to obraza, tylko wyrażenie bezgranicznej głupoty, jakiegoś zaćmienia umysłowego) bo zadzwonić po taksówkę jest bardzo łatwo, zapłacić za nią też, a nie unosić się dumą i leź sama w ciemną noc. Mam nadzieję, że przynajmniej część dziewczyn się nauczy, że takich rzeczy się nie robi, jeżeli chcemy bezpiecznie wrócić do domu. Mam nadzieję, że Iwonę to też nauczy, że następnym razem wróci do domu taksówką, nie ważne czy to będzie 6 rano, czy 3 w nocy.
Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę o czym Ty piszesz? To, że dziewczyna idzie w krotkiej spódniczce sama rano do domu nie oznacza, że ktoś ma prawo jej cokolwiek zrobić. W ogóle to, że ktoś zakłada duży dekolt i krótką spódniczkę/spodenki oznacza od razu, że nie szanuje siebie czy swojego ciała? Dla mnie to jakiś absurd.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:35   #636
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę o czym Ty piszesz? To, że dziewczyna idzie w krotkiej spódniczce sama rano do domu nie oznacza, że ktoś ma prawo jej cokolwiek zrobić. W ogóle to, że ktoś zakłada duży dekolt i krótką spódniczkę/spodenki oznacza od razu, że nie szanuje siebie czy swojego ciała? Dla mnie to jakiś absurd.
dodajmy do tego że jest lato więc trudno żeby miała się opatulić kiedy poprostu jest ciepło !
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:35   #637
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
takich wpisów jest bardzo dużo w necie, proszę was nei kopiujcie ich tutaj... nie kopiujcie tu nic co bezpośrednio obraża Iwonę
Ok, w sumie racja, te wpisy nic nie wnoszą, zapędziłam się... Ogólnie to nie czytam komentarzy do artykułów, ale zerknęłam pierwszy raz i byłam w szoku, dlatego wkleiłam.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 17:44   #638
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
dodajmy do tego że jest lato więc trudno żeby miała się opatulić kiedy poprostu jest ciepło !
gorąco :d
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:45   #639
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Ok, w sumie racja, te wpisy nic nie wnoszą, zapędziłam się... Ogólnie to nie czytam komentarzy do artykułów, ale zerknęłam pierwszy raz i byłam w szoku, dlatego wkleiłam.
To od razu ostrzegam - nie wchodź na kafeterię...
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:47   #640
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ok to ja spróbuję zrobić ten filmik po angielsku z tekstem od Janusza.

Jak mi się uda to potem podmienię slajdy na te w języku niemieckim i rosyjskim.

Ostrzegam - dopiero poznaję ten program,może to mi zająć trochę czasu. ;P Ale jeszcze dzisiaj postaram się go zrobić,żeby można było wrzucić na youtube.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:48   #641
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
To od razu ostrzegam - nie wchodź na kafeterię...
ok szefowo...
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 17:53   #642
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

[tu był off nie na temat]

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ostrzegam - dopiero poznaję ten program,może to mi zająć trochę czasu. ;P Ale jeszcze dzisiaj postaram się go zrobić,żeby można było wrzucić na youtube.
Ponawiam pytanie, czy jak się uda tłumaczyć na grecki, hiszpański i francuski?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!


Edytowane przez kaarooo
Czas edycji: 2010-08-18 o 18:21
kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:56   #643
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, czy jak się uda tłumaczyć na grecki, hiszpański i francuski?
Wybacz, nie widziałam nigdzie wcześniej Twojego pytania.

A znasz osoby,które by to przetłumaczyły??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:59   #644
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Haaaaaloooo stop, bo teraz doczytałam.
Ja nie pisałam o Iwonie, która szła z dyskoteki (ale za to że szła powinna dostać lanie normalnie, jak małe dziecko!), tylko odniosłam się do słów tej dziewczyny z cytatu, która napisała coś takiego
Cytat:
Dziewczyny myślcie zanim coś zrobicie :/ jeżeli nie dla siebie to chociaż dla rodziny bo to oni później przez waszą głupotę cierpią najbardziej...
odnośnie stroju Iwony. Jakoby półnagia etc.
To zauważyłam, że współczesne dziewczyny (tak, trochę uogólniam) faktycznie czasami nie zwracają uwagi na swój wygląd, czasami się nie szanują, nie szanują rodziców i padają ofiarą gwałcicieli, którzy nie biorą pod uwagę słowa "nie".

Także wynikło małe nieporozumienie ^^

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Wybacz, nie widziałam nigdzie wcześniej Twojego pytania.

A znasz osoby,które by to przetłumaczyły??
Bo pytałam wczoraj

Tzn znam trochę francuski, ale utrzymuję stały kontakt z osobami z Francji, Grecji i Hiszpanii, więc jest szansa, że pomogą i porozsyłają dalej w świat. Trochę znam języki, ale zawsze lepiej jak osoba, która biegle w tym języku mówi, posprawdza i poprawi ewentualne błędy.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:04   #645
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość


Bo pytałam wczoraj

Tzn znam trochę francuski, ale utrzymuję stały kontakt z osobami z Francji, Grecji i Hiszpanii, więc jest szansa, że pomogą i porozsyłają dalej w świat. Trochę znam języki, ale zawsze lepiej jak osoba, która biegle w tym języku mówi, posprawdza i poprawi ewentualne błędy.
Narazie zróbmy te 3, potem najwyżej się zrobi resztę.

Btw. błagam nie pisz wypracowań nie na temat...
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:05   #646
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Ja przypomnę że Iwona to nie dziecko, a dorosła młoda kobieta to po pierwsze. Po drugie ja latem jak było tak gorąco cały czas chodziłam tak ubrana znaczy mini czy spodenki, top i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi zwrócił na to uwagę. Mamy lato mieliśmy upały 30 stopni ponad i w dzień i w nocy i nie wiem o co niektórym chodzi.

Pozatym jak widać na monitoringu to nie była ciemna noc tylko już po wschodzie słońca pozatym dość dużo ludzi jak na tak wczesną porę było w okolicy.

Nie tłumaczcie gwałcicieli czy porywaczy tym że dziewczyna tak czy siak była ubrana bo to głupie jest.

Uważam że głupie jest to że młode dziewczyny, nastolatki tak sie ubierają i włóczą się po nocach ale my tu mówimy o Iwonie która już dziewczynką nie jest!!!
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:06   #647
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A czemuż się tak oburzasz?
Nie oburzam się. Nie zgadzam się z tym, co napisałaś i wypowiadam swoje zdanie.

Wykasowałam swoją wypowiedź bo faktycznie to nie miejsce. każdy ma swoje zdanie na pewne tematy i tyle.
__________________
Only God can judge me.

Edytowane przez niczka87
Czas edycji: 2010-08-18 o 18:12
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:08   #648
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Dziewczyny nie róbcie OT, bo źle to się czyta. A później się dziwimy, że niektórzy pytają, co nowego, bo im się wątku nie chce czytać
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:19   #649
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

A nie, no ja też przepraszam za OFF, chociaż nie mówiłam o Iwonie i jej ubiorze, tylko ogólnie o czasami nagannych strojach polskich dziewcząt I wynikło naprawdę małe nieporozumienie

Dobra, jak trzeba będzie, to daj znać, to te tłumaczenia się zrobi
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 18:28   #650
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Dziewczyny pomożecie??

Bo nie mogę znaleźć tego stroju Iwony, który tutaj na wizażu skomponowałyśmy. No i jeszcze zdjęcie butów.

I zastanawiam się czy podawać adres strony o Iwonie (http://gdziejestiwona.tk/). Ale chyba jednak podam,bo tam są konkretne informacje,tylko,że po polsku.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

A no i ktoś tam mówił,że jest błąd odnośnie baru Kolida czy Bacówka. Ktoś z Sopotu może mi to naprostować??

Najlepiej jak przejrzycie filmik w moim podpisie i popatrzcie co tam trzeba poprawić,co dodać,a co wywalić.

Będzie szybciej.

1/4 filmiku po angielsku już jest.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-08-18 o 18:29
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:35   #651
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

kurcze dopiero sobie zdalam sprawe, ze ja bym sie chyba czula bezpiecznie o 4 rano a to dlatego, ze jak jest jasno to jakos tak wydaje sie bezpiecznie, w tym roku sobie latem nie poimprezowalam ale cale studia moje wakacje to sopot, albo tam pracowalam za barem albo wlasnie imprezowalam przed barem hihi prace konczylam o najrozniejszych godzinach i pamietam, ze kiedy konczylam o 1 w nocy to sie balam, zawsze wracalam z kims lub taksowka, mimo, ze na Monciaku tlumy to jednak fakt, ze była ciemna noc sprawial, ze bylam ostrozna. Kiedy jednak konczylam prace lub impreze o 4 rano to juz sie czulam jak w dzien, na molo i na plazy pelno ludzi, od konczacych impreze, przez romantyczne parki, po nie mogacych spac emerytow z psami na spacerze, po 4:00 skm-ki juz czesciej jezdza, zaczynaja jezdzic tramwaje, miasto zaczyna zyc i ja sie tej 4 nigdy nie balam, w okolicach 4:30 juz do niektorych budek pod dworcem zaczyna sie dowożenie drozdzowek i pączkow, kebaby sa jeszcze otwarte, stoczniowcy ida do pracy, kurcze i tak teraz sobie pomyslalam, ze ja przez ostatnie 6 lat, w wakacje czesto dzien w dzien wracalam do domu nad ranem i z przekonaniem, ze jestem najbezpieczniejsza na swiecie, mi sie nic nie stalo, tylko, ze kiedy mysle, ze Iwonka szla sobie z tym samym przekonaniem co ja.... a moglo tak byc, na monitoringu widac i parke, ktora idzie na plaze , mlodych chlopakow wracajajcych z imprezy, ludzi wygladajajych jakby szli do pracy, kurcze bo caly czas sie powtarza, ze nie powinna byla wracac pieszo w takim miejscu i ja tez tak uwazalam, dopoki nie przypomnialam sobie wlasnych odczuc, zrozumialam, ze mogla sie nie bac i chce mi sie krzyczec z niesprawiedliwosci tak mi jej szkoda, tak bym chciala, zeby to sie wszystko dobrze skonczylo
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:38   #652
7df813b986b922a36aa3b229fba050fe6f445116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 295
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
[tu był off nie na temat]



Ponawiam pytanie, czy jak się uda tłumaczyć na grecki, hiszpański i francuski?
Ja mogę tłumaczyć na hiszpański co tylko chcecie, ale bezpośrednio tekst na pw poproszę, nie mam ostatnio czasu na przeglądanie wątku
7df813b986b922a36aa3b229fba050fe6f445116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:58   #653
CaRooLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 352
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

http://nk.pl/profile/19998803/galler...m/4/147?page=1 - skumajcie komentarz jakiejś Patrycji.
dziewcznkę wyobraźnia poniosła.
ale uważam, że tacy ludzie powinni dostać nauczkę.
__________________
And everywhere we go
The sun will always shine
But tomorrow we might awake
On the other side
CaRooLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:02   #654
mosisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

a z kad odrazu zakladasz ze ona klamie?? Moze naprawde cos widziala powinna zglosic to na policje a moze juz zglosila.. Nie myslcie odrazu ze to klamstwo ehh.. bo pewnego dnia ktos podba istna informacje a nikt nie uwierzy...

calym serduszkiem wierze ze Iwonka sie znajdzie
__________________
"Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.."


Nigdy nie rozglądała się wokół - jak każda kobieta uważająca się za królową świata...
mosisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:03   #655
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez CaRooLa Pokaż wiadomość
http://nk.pl/profile/19998803/galler...m/4/147?page=1 - skumajcie komentarz jakiejś Patrycji.
dziewcznkę wyobraźnia poniosła.
ale uważam, że tacy ludzie powinni dostać nauczkę.
Moze warto podac tą wypowiedz wraz z jej linkiem na nk (dane) Policji?? Juz sama nie wiem... nawet jesli to glupi zart- mysle ze po odwiedzeniu grupy Policjantów, przestanie juz tak "bawić" .
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:06   #656
CaRooLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 352
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

nie wiem sama

nie wydaje mi sie, by mowila prawde "byl jakis mezczyzna ktory czymal ja za reke i szeptal cos ale nie byl zadowolony "

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

zresztą myślę, że jeśli ktoś by ją faktycznie widział, to zgłosił by to na policję, a nie na nk
__________________
And everywhere we go
The sun will always shine
But tomorrow we might awake
On the other side
CaRooLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:08   #657
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez CaRooLa Pokaż wiadomość
nie wiem sama

nie wydaje mi sie, by mowila prawde "byl jakis mezczyzna ktory czymal ja za reke i szeptal cos ale nie byl zadowolony "

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

zresztą myślę, że jeśli ktoś by ją faktycznie widział, to zgłosił by to na policję, a nie na nk
Też racja, ale sama z doświadczenia wiem, ze jak byłam "mała" bałam sie Policji jak diabli, i w życiu sama bym na komisariat nie poszla z dobrej woli (w sensie, ze z opiekunem nawet).
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:09   #658
mosisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 43
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

to jest jakas dziewczynka nie wiem mzoe 15 lat moze sama nie wie co ma robic ale powinna powedziec chociasz rodzica.. sama nie wiem ktos jest z gdanska kto juz zglaszal cos na policje moze powinnysmy to zglosic ?? jej nick i dane?
__________________
"Los czasami rozdziela bliskich sobie ludzi, żeby uświadomić im, ile dla siebie znaczą.."


Nigdy nie rozglądała się wokół - jak każda kobieta uważająca się za królową świata...
mosisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:11   #659
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

Cytat:
Napisane przez CaRooLa Pokaż wiadomość
http://nk.pl/profile/19998803/galler...m/4/147?page=1 - skumajcie komentarz jakiejś Patrycji.
dziewcznkę wyobraźnia poniosła.
ale uważam, że tacy ludzie powinni dostać nauczkę.
Niezła typka. Na pewno by zgłosiła gdzieś indziej gdyby tak było bo przecież jest nagroda Ale głupiutka, na nk jest wystawiona na tacy i szybko ją znajdą. I odechce się zartów tak samo jak tej Agnieszce Sz. :P
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:12   #660
CaRooLa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 352
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta

tylko na nk może usunąć ten komentarz.
__________________
And everywhere we go
The sun will always shine
But tomorrow we might awake
On the other side
CaRooLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.