W CO SIĘ UBRAĆ NA ŚLUB I WESELE???????? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-12-11, 16:10   #631
maira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: rybnik
Wiadomości: 81
GG do maira
Re: Pomóżcie zdecydować!

Ja mam studniówke 8 stycznia a więc tuż tuż...Długo szukałam zastanawiałam się i w końcu wybrałam . Szyje sukienkę 1. Jest śliczna i z dnia na dzień coraz bardziej mi sie podoba!!!Nie wiem tylko jaka dla ciebie bedzie długosc odpowiednia? Ja jest dośc wysoka osoba dlatego też ja wybrałam bo skaraca sylwetke. Ale nawet gdybym sie teraz dowiedział że wydłuża a nie skraca to i tak bym w niej poszła. Ja stawiam na 1! Jest THE BEST!!!
maira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-11, 16:14   #632
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Pomóżcie zdecydować!

Zapytałam jeszcze raz "mojego", dlaczego najbardziej spodobała mu się ta pierwsza. Wiecie co odpowiedział? "Bo jest wesoła" . A ta brązowa (oprócz tego, że jest "zakonna" ) jest dla Niego "mało ciekawa" i uwaga ... "taka nijaka", "zbyt prosta"
I masz rację Pralinko, dla mnie sukienka nr 3 również nadaje się bardziej "do cioci na imieniny", niż na studiówkę... Nie zmienia to jednak faktu - bardzo mi się podoba
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-11, 16:32   #633
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: Pomóżcie zdecydować!

Hihihi, Bzyczku, wyglada na to, ze ja i Twoja Druga Polowa mamy podobny gust. Przynajmniej jesli chodzi o kobiece kreacje wieczorowe.

Jeszcze jedna uwaga ode mnie: nie wydaje mi sie ze sukienka nr 1 skraca optycznie sylwetke. Wrecz przeciwnie, cos mi sie widzi ze takie ukośne ciecie dodaje wzrostu...
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-11, 17:13   #634
allice_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 10
Re: Pomóżcie zdecydować!

hmm,no już się prawie zdecydowałam na tą 1 Co prawda jeszcze się trochę wacham nad 2,ale już chyba zdania nie zmienie!Czy gdyby do pierwszej sukienki dodać ramiączka to straciłaby swój urok????A poza tym jakie dodatki do niej pasują???????Jakie buty,bizuteria itp.??I jak ją uszyć??? Coś mi się wydaje,że przez tą sukienke,a raczej jej długośc będe się wyróżniać...i nie wiem czy to dobrze!?No,ale nic i tak zaryzykujeJeszcze raz dziękuje za dotychczasowe opinie i czekam na nastepne!!!!
Aha,czy ta czarna kiecka mogłaby być w innym kolorze czy raczej nie??
allice_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-11, 17:21   #635
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: Pomóżcie zdecydować!

Moim zdaniem cieniutkie ramiączka beda dobrze wygladały do sukienki 1.
Jesli chodzi o kolor- oczywiscie zawsze mozesz zmienic, ale mi sie ta czerń z różowymi lamówkami wydaje bardzo urocza i nie polecam zmiany.
Biżuteria- hmm... lamóweczki stanowia tu o uroku sukienki no i jej fason, wiec ja bym dała tylko cos bardzo delikatnego na szyję - jakąś małą zawieszke, może w tym samym odcieniu różu? plus różowe paznokietki.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-11, 17:37   #636
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: Pomóżcie zdecydować!

No, lepiej żebyście się nie spotkali
A jesli chodzi o długość tej pierwszej sukienki, to też właśnie taka mi się podoba .
Ramiączka? Hmmm... polecam takie odpinane . W razie potrzeby można przypiąć lub odpiąć . Mam takie ramiączka przy jednej z moich ulubionych kiecek i bardzo sobie chwalę ten pomysł .
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-11, 20:22   #637
maira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: rybnik
Wiadomości: 81
GG do maira
Re: Pomóżcie zdecydować!

ale tu jest fajnie na tym wizażu! Ja też doszyję do mojej ramiączka. Z początku też się przejmowałam że tylko ja bede w krótkiej ale szybko przestałam bo uznałam że wyrózniajac się przyciągne uwage innych, aże sukienka jest naprawde śliczna usłyszy sie kilka miłych komplementów. Wiesz troche próżności nie zaszkodzi.Ja szyje z dwóch materiałów: satyny troche elastycznej i szyfonu. Moim zdaniem szyja musi być ozdobiona. Ja zastanawiam się nad kupnem takiego łańcuszka na którym sa drobne różyczki-BIJOU BRIGITTE.no i obowiązkowo do tego kolczyki. Kolor radziłąbym zostawić aczkolwiek ładnie wygładałby też ciemny fiolet. Jeżeli pozostaniesz przy czarnym to lamówki moga też być np. turkusowe. Ale ja zostaję przy różowych
Jak masz jeszcze jakies pytania to służe pomoca.
maira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-14, 17:04   #638
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Jaka sukienka na wesele?... :)

Jaka sukienka pasuje na wesele?... Chciałabym żeby było to coś w odcieniu różu albo śliwki. Dodam, że jestem chudzinką, dlatego nie wiem, czy np. gorset pasuje... Doradźcie mi jakąś kreację! Pozdrawiam!
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-19, 19:34   #639
elinka
Przyczajenie
 
Avatar elinka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4
!!! Pomocy - studniówka !!!

Witam wszystkich. Już niedługo będzie moja studniówka , a ja mam problem z dodatkami do sukienki . Jest ona taka sama jak na zdjęciu , ale czarna . Mam kilka pytań :
- jakie buty do niej kupić ?? ( pełne czy z odkrytymi palcami i czy koniecznie czarne )
- jaka torebkę i kolczyki ?? Prosze pomóżcie , mam kompletny mętlik w głowie , a zależy mi żeby wszystko byłó w porządku .mile widziane zdjęcia , żebym coś mogla podpatrzeć
elinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-19, 21:50   #640
maira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: rybnik
Wiadomości: 81
GG do maira
Re: !!! Pomocy - studniówka !!!

a ty te kiecke szyłas czy kupiłaś. a jak tak to za ile i gdzie bo jest śliczna papa
maira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-19, 22:21   #641
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: !!! Pomocy - studniówka !!!

Wg mnie całkowicie kryte buty o najlepszy pomysł na zimę, zwłaszcza, jeśli ubierasz rajstopy, nic nie bedzie sie marszczyć, nie bedzie widać szwu rajstop itd. Słyszałam też, że nie wypada ubierać butów z odkrytymi palcami na wielkie wieczorowe gale, bo to w złym guście (w sumie się zdziwiłam tą opinią, ale ja i tak nie lubie butów z palcami na wierzchu). Z dodatków to prosta kopertowa torebka, w kolorze sukni lub zblizonym, buty podobnie. Jakoś nie widze przy tej sukni czarnych dodatków. Pozdrawiam
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-19, 22:36   #642
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: !!! Pomocy - studniówka !!!

Ja doradze tak: buciki przede wszytskim wygodne, sbys mogla swobodnie tanczyc. Czy pelne czy nie- zalezy od ciebie. Moim zdaniem nie ma to znaczenia, aczkolwiek ja wole kryte albo prawie-kryte. Co do koloru- wazne zeby torebka i buciki pasowaly do siebie kolorystycznie. Skoro sukienka jest czarna, mozesz poszalec z kolorem tych dodatkow, np: srebro, złoto, kolor wina... Wlasciwie wszystko pasuje, nawet turkus. Oczywiscei moga byc tez czarne.

pozdrawiam
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-20, 19:18   #643
mangosiaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 118
GG do mangosiaczek
Re: Jaka sukienka na wesele?... :)

up
mangosiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-21, 12:32   #644
elinka
Przyczajenie
 
Avatar elinka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4
Re: !!! Pomocy - studniówka !!!

Witam wszystkich cieplutko . Dzięki za odpowiedzi! niestety nie znalazlam nigdzie takiej sukienki i szyję ją u krawcowej, boję się , że nie wyjdzie bo słyszałam już wiele opowieści o tym jak ktoś chciał sobie co uszyć a wyszła pokraka.... . Mam jednak cicha nadzieję , że ze mna tak nie będzie . Papapa. Czekam na wiecej pomysłów ...
elinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-24, 14:51   #645
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Kanciaste ramiona a sukienka na studniówkę-błagam pomóżcie!!!

Mam problem, który spędz mi sen z powiek, nie tylko jeśli chodzi o suknie, ale o ubiór ogólnie. Może przesadzam, bo niektórzy mają gorzej, ale chcę znalexć sposób na to, by choć czasami dać sobie z tym spokój.
Mam strasznie kanciaste i szerokie ramiona. Ogólnie jestem bardzo szczupła, mam 170 cm wzrostu i dla mnie jestem nieproporcjonalna!! Wyglądam jak niektóre modelki z wybiegów, typowe wieszaki, bez kształtów. Poza tym mam mały biust, zero bioder i żadnych krągłości. I te okropne barki, które choć chude i kościaste, znacznie wychodzą poza linię moich bioder. Czuje się jak kulturysta!!! Mi osobiście się to nie podoba i proszę o pomoc, co z tym zrobić.
Jaką sukienkę kupić na studniówkę, by ukryć ten mankament i dobrze się bawić?
Co w ogóle nosić, by czuć się dobrze?
Proszę o jakieś przykłady, może zdjęcia, bo opisów typów sylwetek mam dość i je już przestudiowałam.
Proszę o szybkie rady w miarę możliwości, bo studniówkę mam 7 stycznia, a kiecki jeszcze nie!!!!
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-24, 16:30   #646
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: Kanciaste ramiona a sukienka na studniówkę-błagam pomóżcie!!!

hmyy... z tego co poczytałam teraz w necie, to powinnaś mieć sukienkę, której dół będzie szeroki i dzięki temu odwróci uwagę od ramion, znalazłam kilka takich, pogrzebię jeszcze i jak coś to dorzucę, ale jak narazie to obejżyj sobie te:
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-24, 16:36   #647
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Re: Kanciaste ramiona a sukienka na studniówkę-błagam pomóżcie!!!

Właśnie wydaje mi się, że pokazując ramiona np. mając sukienkę z gorsetem, uwydatnię to jeszcze bardziej. Ale spróbuję. A co np. z sukienkami na szyję. Czy one jeszcze bardziej poszerzają????
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-24, 17:00   #648
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: Kanciaste ramiona a sukienka na studniówkę-błagam pomóżcie!!!

Figura w kształcie "V":

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
Wyraziste, proste ramiona i obfity biust w połączeniu relatywnie z wąską talią i biodrami.

ZASADA:
eksponowanie wąskich bioder,tuszowanie szerokiej góry.



KORZYSTNE SĄ:
-fason , w których dół nie jest nudny,może to być rozcięcie w długiej wieczorowej spódnicy,lub kilka zakładek
-fasony,w których góra ma prosty krój i utrzymana jest w spokojnej tonacji
-linie kroju podkreślające kontury talii i bioder
-głębokie dekolty w kształcie litery V
-miękkie , raczej luźne rękawy niewlujące ostry zarys ramion.
-spódnice raczej wąskie i proste , eksponujące
-bluzki uszyte z lejących się materiałów
-spodnie proste , ale wąskie
-bluzki i marynarki mogą konczyć się nieco powyżej linii bioder,ale nie w talii
-paski zapięte luźno i niec zwierszające się na biodra

NIEKORZYSTNE:
-nadużywanie poduszek
-noszenie dużych i szerokich kołnierzy oraz wycieć w kształcie łódki
-noszenie żakietów i marynarek uwypuklających ostrą linię ramion i wpuszczanych rękawów
-dwurzędowe bluzki i marynarki
-stosowanie sztywnych i wzorzystych tkanin na górnych partiach ciała
-dodatki zwracające uwagę na górną część ciała , jak broszki,apaszki...
-zbędne kieszonki i kontrastujące wstawki i zakładki w górnych elementach stroju
-narzutki i bolerka kończące się na wysokości talii

Tkaniny wzorzyste:
Szyjmy z nich wyłącznie dolne partie garderoby. Spódniczka mini w kontrastową czarno-biała kratę przyciąga wzrok na dół eksponując zgrabne nogi , które często są atrybutem kobiet o figurze typu V.
Szczególną uwagę kobiety typu V powinny poświęcać butom.Dobrze jeśli rzucają się one w oczy.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-24, 17:07   #649
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Re: Kanciaste ramiona a sukienka na studniówkę-błagam pomóżcie!!!

jeżeli masz mały biust to możesz go sobie optycznie powiększyć, np sukienka marszczczona w biuście lub jakieś wzorki, ale z drugiej strony przy szerokich ramionach nie możesz mieć wzorków w górnej części ciała więc możesz nałożyć stanik push-up, albo silikonowe wkładki. Nie znams ię na tym zbytnio ale staram Ci się pomóc jak mogę; sama jestem bardzo szczupła, wręcz chuda
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-24, 18:35   #650
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Re: Kanciaste ramiona a sukienka na studniówkę-błagam pomóżcie!!!

Bardzo Ci dziękuję za rady. I życzę wesołych świąt!!!!
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-25, 19:52   #651
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Re: Kanciaste ramiona a sukienka na studniówkę-błagam pomóżcie!!!

Szien, mam pytanie skąd wzięłaś taki fajny opis?? Chętnie poczytałabym sobie też o innych typach budowy ciala Pliss...daj co masz..albo linka
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-28, 20:33   #652
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
błagam powiedzcie czy mogę w tym iść na studniówke!

kupilam sobie sukienke na sylwestra a na studniowke mialam zaplanowana troszke inna i z zakrytymi plecami (mam tatuaz na łopatce dosyc konkretny i chcialam go ukryc przed moimi przyszlymi egzaminatorami) okazalo sie ze rodzice nie dali mi pieniedzy na ktore znalezienie pod choinka liczylam i nie mam za co kupic kreacji powiedzcie czy ta sukienka nadaje sie na studniowke?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36609577
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-28, 20:54   #653
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: błagam powiedzcie czy mogę w tym iść na studniówke!

No fajna... Tylko króciuśka... Ile ja bym dała żeby taką założyć... Ale to nic! Cała nadzieja w siłowni Ale wracając do tematu na sylwestra ekstra! Ale na studniowke dla mnie ciut za krotka...
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-28, 20:57   #654
blondzia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 23
Re: błagam powiedzcie czy mogę w tym iść na studniówke!

jesli dobrze sie czujesz w takiej dlugosci to moim zdaniem smialo mozesz zalozyc ja na studniowke
a tak swoja droga fajna sukieneczka
pozdrawiam
blondzia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-28, 20:58   #655
punkt_G
Raczkowanie
 
Avatar punkt_G
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 62
Re: błagam powiedzcie czy mogę w tym iść na studniówke!

mi sie bardzo podoba.jesli w rzeczywistosci wyglada tak jak na zdjeciu, to nie powinnas sie martwic
swoja studniowke mam za soba, i powiem ci, ze wiele dziewczyn wcale nie jest tak oszalamiajaco pieknie ubranych. a twoja sukienka jest ladna
punkt_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-28, 21:49   #656
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Re: błagam powiedzcie czy mogę w tym iść na studniówke!

dziekuje wszystkim za odpowiedzi. w rzeczywistosci rowniez jest taka ładna i dobrej jakosci. jest na mnie tak samo krotka jak na modelce z fotki a czy ona nie jest jakby za bardzo malo oficjalna? nie wyglada jak taka zwykla mala czarna na randke w przytulnej kawiarence? to w koncu jest BAL a ta sukienka na balowa nie wyglada, tak sie matrwie ze bede sie ta skrajna skromnoscia wyrozniac.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-28, 21:57   #657
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: błagam powiedzcie czy mogę w tym iść na studniówke!

Nie masz się czym martwić. Prostota zawsze sama się obroni, a tej sukience naprawdę nic nie brakuje. Możesz za to zaszaleć z biżuterią oraz uczesaniem. A może jakaś połprzejrzysta narzutka na ramiona? Wybór jest spory. Zyczę wspaniałej zabawy
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-29, 15:32   #658
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Re: błagam powiedzcie czy mogę w tym iść na studniówke!

powiedzcie mi jeszcze jedno czy jak ubiore takie i w taki sam sposob sznur perel to czy sukienka zyska i bedzie bardziej balowa czy na studniowke takie cos nie wypada?
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-29, 17:11   #659
diablatkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2
Re: Pomóżcie zdecydować!

Aliice ja równiez ide na studniówke i miałam ten sam problem .Niewiedziałam na co postawić na obklepana suknie z gorsetem czy cos skromnego i powiem ci że zakupiłam sobie sukienkę podobna do tej 1 i jestem zadowolona .Również mam ją ścięta tak pod ukos taki sam dekolt tylko na brzuchu mam ja delikatnie marszczona i bardzo sie mi podoba jak i innym więc polecam
diablatkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-12-29, 17:14   #660
diablatkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2
Re: Pomóżcie zdecydować!

A co do koloru to najlepiej czarna tak jak jest . Ja dodatki będe mieć srebne więc wiesz ... A buciki czarne
Powodzenia w wyborze ...najważniejsze abys sie dobrze czuła w niej
diablatkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.