Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 22:54   #631
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Mają swój kanał na YT Można zobaczyć spodnie na modelce, niezła opcja

http://www.youtube.com/user/mojejeansy
ooo nie widzialam


ja to do nich nawet napisalam jaki rozmiar nosi modelka na zdjeciu bo nie lubie zamawiac spodni przez internet i rzadko zdarza mi sie trafic z rozmiarem
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:56   #632
Monster
Raczkowanie
 
Avatar Monster
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 215
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Ja mam taką, tylko z nie marszczonymi rękawkami. Ale nie kupowałam na allegro tylko w stacjonarnym sklepie - za 45zł. Ja ją lubię, materiał jest ok, taki bluzowaty trochę. Mam ją od niedawna, także jeszcze nie wiem co się dzieje po praniu...mam nadzieję, że się nie mechaci

A, tylko że to jest taka krótka marynarka, także bluzka spod niej zawsze będzie wystawać
Dzięki, chyba się skuszę, bo podoba mi się brzoskwiniowy i miętowy kolor A krótka to mi nie przeszkadza, ważne żeby było co zarzucić na ramiona na wiosnę

Cytat:
Napisane przez agatuch Pokaż wiadomość
Ok, dzięki wielkie za informacje
Jak dobrze że jest wizaż i TŻ, który powstrzymuje od pochopnych zakupów
Ale zaczekam na fotki, jak będziesz tak miła
Jak mi się uda to postaram się jutro wrzucić fotki
__________________
„Szczęście, którego wyczekujemy, potrafi zburzyć to, które właśnie przeżywamy.”


przyszła dietetyczka
Monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 01:46   #633
Klaudis1144
Rozeznanie
 
Avatar Klaudis1144
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 536
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Witam. nie wiedziałam gdzie napisać to przyszłam tutaj Pytanie bardziej do sprzedających. Otóż, sprzedałam ostatnio szpilki na allegro(nowe, nienoszone, wcześniej kupiłam na all ale nie trafiłam z rozmiarem) i teraz babka napisała mi, że buty maja zniszczona platforme z jednej strony i odklejony obcas! No matko boska, to byly nowe buty i sprzedałam je w nienaruszonym stanie, teraz nie wiem co zrobic bo napisala mi, ze jesli nie obnize ceny, to bedzie musiala mi je odeslac i ja ponosze w tym momencie koszty przesyłki. Kasa jest mi potrzebna teraz i nie wiem po pierwsze czy ona ma do tego prawo Po drugie buty naprawde byly w idealnym stanie, wiec co jesli je zwroci i okaze sie ze sama cos przy nich nabroila? Przestraszyłam się, bo pierwszy raz mnie taka sytuacja spotkała, nie przyjmowałabym tego zwrotu tylko nie mam pojęcia jak to jest, bo niby każdy klient ma prawo zwrócić wadliwy produkt, tylko nomen omen on wadliwy nie był co mam jej napisać? Ludzie czasami mnie robrajają Poza tym sama kupiłam je za 180, sprzedałam za 160, więc nawet na nich nie zarobiłam, tylko jeszcze straciłam..

Edytowane przez Klaudis1144
Czas edycji: 2012-03-29 o 01:49
Klaudis1144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 05:38   #634
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Klaudis1144 Pokaż wiadomość
Witam. nie wiedziałam gdzie napisać to przyszłam tutaj Pytanie bardziej do sprzedających. Otóż, sprzedałam ostatnio szpilki na allegro(nowe, nienoszone, wcześniej kupiłam na all ale nie trafiłam z rozmiarem) i teraz babka napisała mi, że buty maja zniszczona platforme z jednej strony i odklejony obcas! No matko boska, to byly nowe buty i sprzedałam je w nienaruszonym stanie, teraz nie wiem co zrobic bo napisala mi, ze jesli nie obnize ceny, to bedzie musiala mi je odeslac i ja ponosze w tym momencie koszty przesyłki. Kasa jest mi potrzebna teraz i nie wiem po pierwsze czy ona ma do tego prawo Po drugie buty naprawde byly w idealnym stanie, wiec co jesli je zwroci i okaze sie ze sama cos przy nich nabroila? Przestraszyłam się, bo pierwszy raz mnie taka sytuacja spotkała, nie przyjmowałabym tego zwrotu tylko nie mam pojęcia jak to jest, bo niby każdy klient ma prawo zwrócić wadliwy produkt, tylko nomen omen on wadliwy nie był co mam jej napisać? Ludzie czasami mnie robrajają Poza tym sama kupiłam je za 180, sprzedałam za 160, więc nawet na nich nie zarobiłam, tylko jeszcze straciłam..
Ale na jakiej zasadzie masz teraz obniżać cenę? Przecież jakiejkolwiek formy płatności by nie wybrała to musiała już za te buty zapłacić. Przecież płaci się albo przelewem na konto (i wtedy wysyłasz towar), albo listonoszowi/kurierowi przy odbiorze - chyba innej opcji nie ma Więc albo Ty zawierzyłaś jej na słowo i wysłałaś buty jeszcze przed wpłatą na konto, albo...albo nie wiem
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 07:12   #635
iwonkap19
Zadomowienie
 
Avatar iwonkap19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: K-P
Wiadomości: 1 175
GG do iwonkap19
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Hej Dziewczyny
Co sądzicie o tej sukience http://allegro.pl/hit-sukienka-tulip...221123608.html ?? kupowała je może któraś z was??
__________________
Doceń to co masz,walcz o to czego pragniesz
iwonkap19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 07:57   #636
kkaarrooolina
Rozeznanie
 
Avatar kkaarrooolina
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 806
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez iwonkap19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Co sądzicie o tej sukience http://allegro.pl/hit-sukienka-tulip...221123608.html ?? kupowała je może któraś z was??
Mmmm Bardzo ładna ! Chyba się skuszę
kkaarrooolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:39   #637
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Kupowała któraś te sukienkę ?
http://moda.allegro.pl/ds-3199s-nowa...208360674.html
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 08:45   #638
niebo_w_kropki
Raczkowanie
 
Avatar niebo_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tam gdzie On :)
Wiadomości: 387
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Klaudis1144 Pokaż wiadomość
Witam. nie wiedziałam gdzie napisać to przyszłam tutaj Pytanie bardziej do sprzedających. Otóż, sprzedałam ostatnio szpilki na allegro(nowe, nienoszone, wcześniej kupiłam na all ale nie trafiłam z rozmiarem) i teraz babka napisała mi, że buty maja zniszczona platforme z jednej strony i odklejony obcas! No matko boska, to byly nowe buty i sprzedałam je w nienaruszonym stanie, teraz nie wiem co zrobic bo napisala mi, ze jesli nie obnize ceny, to bedzie musiala mi je odeslac i ja ponosze w tym momencie koszty przesyłki. Kasa jest mi potrzebna teraz i nie wiem po pierwsze czy ona ma do tego prawo Po drugie buty naprawde byly w idealnym stanie, wiec co jesli je zwroci i okaze sie ze sama cos przy nich nabroila? Przestraszyłam się, bo pierwszy raz mnie taka sytuacja spotkała, nie przyjmowałabym tego zwrotu tylko nie mam pojęcia jak to jest, bo niby każdy klient ma prawo zwrócić wadliwy produkt, tylko nomen omen on wadliwy nie był co mam jej napisać? Ludzie czasami mnie robrajają Poza tym sama kupiłam je za 180, sprzedałam za 160, więc nawet na nich nie zarobiłam, tylko jeszcze straciłam..
A sprzedałaś przez kup teraz czy licytację? bo jak licytację, to nie musisz przyjąć zwrotu
Poza tym jeśli to były nowe buty, to ja bym tak czy siak nie zgodziła się na zwrot, bo ewidentnie coś babka kręci musisz być gotowa na negatywny komentarz a sprawdzałaś czy ona jakieś negatywy ma? może już naciągała ludzi?


Cytat:
Napisane przez iwonkap19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Co sądzicie o tej sukience http://allegro.pl/hit-sukienka-tulip...221123608.html ?? kupowała je może któraś z was??
Piękna tylko dlaczego taka krótka!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja widziałam na żywo fajnie się prezentowała
__________________
'ur a glorious headfuck thing own it'

Edytowane przez niebo_w_kropki
Czas edycji: 2012-03-29 o 08:52
niebo_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:53   #639
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez niebo_w_kropki Pokaż wiadomość
A sprzedałaś przez kup teraz czy licytację? bo jak licytację, to nie musisz przyjąć zwrotu
Sprzedając poprzez "Kup teraz" wydaje mi się, że także nie trzeba przyjmować zwrotu. Chyba, że prowadzi się działalność internetową i sprzedaje się rzeczy hurtowo, jednak jeśli jest to pojedyncza sztuka, to wszystko zależy od dobrej woli sprzedającego, czy przyjmie zwrot
Jedyne, co może dostać nie przyjmując butów to negatyw, ale wtedy ma się możliwość odpowiedzenia także negatywem.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:09   #640
lolika
Rozeznanie
 
Avatar lolika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do lolika
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Klaudis1144 Pokaż wiadomość
Witam. nie wiedziałam gdzie napisać to przyszłam tutaj Pytanie bardziej do sprzedających. Otóż, sprzedałam ostatnio szpilki na allegro(nowe, nienoszone, wcześniej kupiłam na all ale nie trafiłam z rozmiarem) i teraz babka napisała mi, że buty maja zniszczona platforme z jednej strony i odklejony obcas! No matko boska, to byly nowe buty i sprzedałam je w nienaruszonym stanie, teraz nie wiem co zrobic bo napisala mi, ze jesli nie obnize ceny, to bedzie musiala mi je odeslac i ja ponosze w tym momencie koszty przesyłki. Kasa jest mi potrzebna teraz i nie wiem po pierwsze czy ona ma do tego prawo Po drugie buty naprawde byly w idealnym stanie, wiec co jesli je zwroci i okaze sie ze sama cos przy nich nabroila? Przestraszyłam się, bo pierwszy raz mnie taka sytuacja spotkała, nie przyjmowałabym tego zwrotu tylko nie mam pojęcia jak to jest, bo niby każdy klient ma prawo zwrócić wadliwy produkt, tylko nomen omen on wadliwy nie był co mam jej napisać? Ludzie czasami mnie robrajają Poza tym sama kupiłam je za 180, sprzedałam za 160, więc nawet na nich nie zarobiłam, tylko jeszcze straciłam..
A nie masz gdzieś schowanego paragonu ? wyślij jej skanem na dowód, że są nowe i już..... olej ją krótkim mailem, że zwrotów nie przyjmujesz i towar jest zgodny z opisem w aukcji i nie prowadzisz działalności żeby mieć obowiązek przyjmować zwroty
__________________
"Kobiety lubią giełdę próżności - niekoniecznie chcą się sprzedać, ale chcą znać kurs."

Wymiankowo https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post53584534
lolika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:13   #641
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Dziś przyszła spódnica z linku http://allegro.pl/wanilia-wiosna-spo...232249628.html

Bardzo fajna, leży i układa się tak jak pokazano w aukcji, więc nie wrzucam zdjęcia. Jestem dość szczupła, a spódnica nie ma regulacji w pasie więc od razu 'zjechała' mi do linii bioder. Musiałabym spiąć ją agrafkami żeby nosić na wysokości pasa jak pokazane jest na manekinie w aukcji. Przy moich 173 cm wzrostu obawiałam się że spódnica 95 cm długości będzie za króka i noszona w pasie pewnie by była. Dzięki temu że zatrzymuje się na kościach biodrowych sięga prawie do ziemi (długość jest idealna, zakrywa częściowo buty). Materiał cienki, ale nie jakaś szmata, przyjemny w dotyku. Jestem zadowolona i pewnie kupię jeszcze w innym kolorze. Poniżej wrzucam fotkę jak prezentuje się kolor NUDE w świetle dziennym, kolor ciut cieplejszy niż na fotce (zdjecia z allegro dobrze oddają kolor).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnica.jpg (42,7 KB, 179 załadowań)

Edytowane przez reniferrudolf
Czas edycji: 2012-03-29 o 09:17
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 09:20   #642
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez niebo_w_kropki Pokaż wiadomość


Ja widziałam na żywo fajnie się prezentowała
O to fajnie wiedzieć A widzialas czy ona jest z grubszego czy z cienszego materialu. co prawda nie potrzebna mi teraz sukienka, za rok mam wesele dopiero, ale zawsze jak szukam to nic ciekawego nie ma Moze trzeba brac jak jest taka ladna i tania
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:22   #643
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez iwonkap19 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Co sądzicie o tej sukience http://allegro.pl/hit-sukienka-tulip...221123608.html ?? kupowała je może któraś z was??


pierwszy raz na watku ja widze, mi sie bardzo podoba i piekny kolor
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:43   #644
niebo_w_kropki
Raczkowanie
 
Avatar niebo_w_kropki
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tam gdzie On :)
Wiadomości: 387
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Sprzedając poprzez "Kup teraz" wydaje mi się, że także nie trzeba przyjmować zwrotu. Chyba, że prowadzi się działalność internetową i sprzedaje się rzeczy hurtowo, jednak jeśli jest to pojedyncza sztuka, to wszystko zależy od dobrej woli sprzedającego, czy przyjmie zwrot
Może i masz rację na 100% wiem o licytacji

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
O to fajnie wiedzieć A widzialas czy ona jest z grubszego czy z cienszego materialu. co prawda nie potrzebna mi teraz sukienka, za rok mam wesele dopiero, ale zawsze jak szukam to nic ciekawego nie ma Moze trzeba brac jak jest taka ladna i tania
No właśnie była z grubszego materiału, bardziej na jesień i niż wiosnę, ale nie jestem pewna czy ta z linku to ten sam producent, bo jak wiemy sporo jest sukienek wzorowanych na asosie
__________________
'ur a glorious headfuck thing own it'

Edytowane przez niebo_w_kropki
Czas edycji: 2012-03-29 o 09:47
niebo_w_kropki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:16   #645
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Ciekawe czy uszyli by z podszewką Jakoś byłam przekonana że marynarka ją posiada
W sumie ze sprzedawcą kontakt jest ok więc można by zapytać.
Wysłałam do nich zapytanie co do długości(chciałam65 cm) i odpisali że nie ma problemu i bez żadnej dopłaty więc może i opcja z podszewką by przeszła
szczerze wątpię ze uszyją ci z podszewką, na pewno nie bez dopłaty to jest jednak bardziej skomplikowana rzecz
ja już się nauczyłam że jak na aukcji nie pisze to znaczy że tego nie ma
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:20   #646
iwonkap19
Zadomowienie
 
Avatar iwonkap19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: K-P
Wiadomości: 1 175
GG do iwonkap19
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Właśnie kliknęłam http://allegro.pl/atmosphere-primark...227082635.html
__________________
Doceń to co masz,walcz o to czego pragniesz
iwonkap19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:45   #647
justynulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Ratujcie, czy któraś z Was zamawiała żakiet od mosquito?

http://allegro.pl/bawelniana-marynar...234387190.html

Jak wyglądają na żywo, który kolor radzicie? Kusi mnie ten neo koral ale nie będzie zbyt hmm... "oczowyrazisty"?
justynulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 11:34   #648
Monster
Raczkowanie
 
Avatar Monster
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 215
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

agatuchobiecane fotki. Spodnie nie leżą na mnie fantastycznie (przez mój tyłek ) i już widać na kolanach, że się rozciągnęły. I sorry za skarpetki:P


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnie1.jpg (46,1 KB, 220 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnie2.jpg (37,2 KB, 183 załadowań)
__________________
„Szczęście, którego wyczekujemy, potrafi zburzyć to, które właśnie przeżywamy.”


przyszła dietetyczka
Monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:41   #649
kkaarrooolina
Rozeznanie
 
Avatar kkaarrooolina
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 806
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

A ja właśnie zamówiłam miętową Teraz jeszcze się zastanawiam nad kolorem z tego fasonu http://allegro.pl/hit-sukienka-tulip...221123608.html koralowy czy czerwony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2230052000.jpg (38,7 KB, 39 załadowań)
kkaarrooolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 12:42   #650
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

co sadzicie?
http://allegro.pl/perfect-delicate-b...181063356.html zloty
http://allegro.pl/vintage-a-159-w-me...230605188.html zloty
http://allegro.pl/klasyczny-damski-z...218290473.html podoba mi sie w nim bransoletka, taka zimna
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:07   #651
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ogólnie nie lubię zegarków na rękę, ale gdybym miała wybierać to zdecydowanie 1
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:11   #652
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Ten pierwszy jest bardzo fajny
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:43   #653
Belldandy1
Rozeznanie
 
Avatar Belldandy1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 649
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

czy któraś z Was ma te buciki albo kupowała u tego sprzedawcy? poszukuję koturn, max 10cm. Może mi jakieś polecicie?

1. http://allegro.pl/show_item.php?item=221273 7878&msg=Obserwujesz+aukc j%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0 ANie+przegap+jej+zako%C5% 84czenia.+Ustaw+przypomni enie+w+zak%C5%82adce+%3Ci %3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyac count%2Fwatch.php%22%3ETr waj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C% 2Fi%3E.&watched=1&msgtoke n=68945115512738b1601bef6 83b7441d98c4b031b0dacff8b d2d8f4e849d8f130
2. http://allegro.pl/89-1p-wyprzedaz-buty-pastelowe-koturny-39-i2218511600.html
3. http://allegro.pl/37-koturny-khaki-c...226349434.html
__________________


Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę... to ja go nie chcę

Edytowane przez Belldandy1
Czas edycji: 2012-03-29 o 13:54
Belldandy1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:48   #654
Klaudis1144
Rozeznanie
 
Avatar Klaudis1144
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 536
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Ale na jakiej zasadzie masz teraz obniżać cenę? Przecież jakiejkolwiek formy płatności by nie wybrała to musiała już za te buty zapłacić. Przecież płaci się albo przelewem na konto (i wtedy wysyłasz towar), albo listonoszowi/kurierowi przy odbiorze - chyba innej opcji nie ma Więc albo Ty zawierzyłaś jej na słowo i wysłałaś buty jeszcze przed wpłatą na konto, albo...albo nie wiem

Po prostu chciała się chyba dogadać i żebym odesłała jej część pieniedzy. A wiec dzieki dziewczyny, nie prowadzę działalności a buty były na licytacji, były inne chętne do kupienia, także nie wiem o co ona ma problem.. Poza tym dostałam dzisiaj od niej takiego maila: 'To ze sa nowe to fakt ale na wyprzedazach mozna kupic rozne rzeczy za grosze ,robie zdjecia I wysylam do administratora allegro'. Nie wiem do czego w ogóle ta pierwsza część była i jeszcze jedno pytanie - jeśli napisze do administratora to mam po prostu się wytłumaczyć że nie przyjmuje zwrotu i to wystarczy? Bo nie mam zdjęć butów w każdym ujęciu i nie mam pojęcia jak udowodnić że były niezniszczone
Klaudis1144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:00   #655
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Klaudis1144 Pokaż wiadomość
Po prostu chciała się chyba dogadać i żebym odesłała jej część pieniedzy. A wiec dzieki dziewczyny, nie prowadzę działalności a buty były na licytacji, były inne chętne do kupienia, także nie wiem o co ona ma problem.. Poza tym dostałam dzisiaj od niej takiego maila: 'To ze sa nowe to fakt ale na wyprzedazach mozna kupic rozne rzeczy za grosze ,robie zdjecia I wysylam do administratora allegro'. Nie wiem do czego w ogóle ta pierwsza część była i jeszcze jedno pytanie - jeśli napisze do administratora to mam po prostu się wytłumaczyć że nie przyjmuje zwrotu i to wystarczy? Bo nie mam zdjęć butów w każdym ujęciu i nie mam pojęcia jak udowodnić że były niezniszczone
Ta dziewczyna, która kupiła od Ciebie te buty ma najwyraźniej jakiś problem sama ze sobą Kupiła buty, twierdzi, że są poniszczone, teraz twierdzi, że są rzeczywiście nowe, ale kupione z wyprzedaży za grosze? Chciała kupić taniej, to mogła polować na nie na wyprzedaży
Ona teraz zapewne zgłosi spór, bo tylko tyle może zrobić. Zostaniesz poproszona o przedstawienie swojego stanowiska, ona swojego. Zespół All. ostatecznie rozwiąże problem. W regulaminie masz wyraźnie napisane, że Ty zwrotu nie masz obowiązku przyjmować. Kupujący od osoby prywatnej też się na to godzą (chyba, ze nie znają regulaminu, jak w tym przypadku). Jak zgłosi się do Ciebie ktoś z All. po prostu wyślij zdjęcia, jakimi dysponujesz, napisz swoją wersję wydarzeń i tyle możesz zrobić.
Choć kto wie, czy dziewczyna Cię tym administratorem tylko nie straszy Myśli, że jak usłyszysz, że to zgłosi, to zmiękniesz i przyjmiesz jej warunki. Nie zgadzaj się na to!!! Chce wytoczyć spór, niech wytacza.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:02   #656
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Klaudis1144 Pokaż wiadomość
'...To ze sa nowe to fakt ale na wyprzedazach mozna kupic rozne rzeczy za grosze..."
Ta część podoba mi się To po ... licytowała? Myślę, że nie masz się zbytnio czym przejmować... Czekaj na rozwój wypadków. Ja już bym nic nie pisała, chyba, że coś w stylu, że nikt jej nie zmuszał do licytacji. A dużo ma komentarzy?

http://moda.allegro.pl/cenomania-hit...202120122.html - kupiłam, nawet ładnie wyglądają

Edytowane przez malenkarybunia
Czas edycji: 2012-03-29 o 14:04
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:33   #657
misia_lub
Raczkowanie
 
Avatar misia_lub
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: RLU Podkarpacie
Wiadomości: 86
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kkaarrooolina Pokaż wiadomość
A ja właśnie zamówiłam miętową Teraz jeszcze się zastanawiam nad kolorem z tego fasonu http://allegro.pl/hit-sukienka-tulip...221123608.html koralowy czy czerwony


Ja już kliknęłam na koralowy jest bardziej "radosny" od czerwonego i chyba bardziej wiosenny...
misia_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:39   #658
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

koral najladniejsza

pokazcie potem foty
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 15:07   #659
Klaudis1144
Rozeznanie
 
Avatar Klaudis1144
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 536
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez malenkarybunia Pokaż wiadomość
Ta część podoba mi się To po ... licytowała? Myślę, że nie masz się zbytnio czym przejmować... Czekaj na rozwój wypadków. Ja już bym nic nie pisała, chyba, że coś w stylu, że nikt jej nie zmuszał do licytacji. A dużo ma komentarzy?

http://moda.allegro.pl/cenomania-hit...202120122.html - kupiłam, nawet ładnie wyglądają
no właśnie ponad 300, wszystkie pozytywy
Klaudis1144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 15:08   #660
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Klaudis1144 Pokaż wiadomość
no właśnie ponad 300, wszystkie pozytywy
No to nie wiem, pomyślałam, że to jakaś początkująca
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.