Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 19:59   #631
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;11477316]Santos, dziękuję ci, że wrzucasz wszystkich humanistów do jednego wora. Dziękuję również za to, że otworzyłaś mi oczy na to, kim naprawdę jestem - nieudacznikiem, który ma zbyt mały móżdżek by studiować kierunek niehumanistyczny. Jaki to miło dowiedzieć się od przypadkowej osoby na forum, że wykonuje sie mało ciekawą, mało sensowną i niewymierną pracę

A może pora rozszerzyć horyzonty, Santos?[/quote]

100% racji.

jak dla mnie zycie jest zbyt krotkie, zebym miala sie mordowac na studiach kompletnie mnie nieinteresujacych, do ktorych nie mam predyspozycji, a pozniej robic to cale zycie.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:15   #632
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
jak dla mnie zycie jest zbyt krotkie, zebym miala sie mordowac na studiach kompletnie mnie nieinteresujacych, do ktorych nie mam predyspozycji, a pozniej robic to cale zycie.
A przepraszam, kto tu mowil o braku predyspozycji? Mowa byla o wizazance, ktora sama pisala, ze jest dobra z matmy. Nigdzie nie napisalam, ze kazdy, nawet matematyczny analfabeta ma isc na politechnike. Sama jestem kiepska ze scislych i na scisly kierunek nie poszlam. Nie zmienia to faktu, ze inzynierow potrzeba wiecej, lepiej im sie placi i wiecej inzynierskich studiow ma rece i nogi niz humanistycznych. Niezmiennie prawda pozostaje, ze wiele humanistycznych kierunkow jest zalosnych i ida na nie, poza garstka pasjonatow, osoby, ktore albo nie maja pomyslu albo zdolnosci zeby cokolwiek sensownego skonczyc.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:29   #633
Patiti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

witam jestem nowa na forum i pojawiłam się z myślą o tym temacie mam jeszcze trochę czasu do wyboru studiów,ale nie mogę za cholere nic znaleść;/ interesuję się modą! ale obawiam się ,że nie mam zbytniego talentu 'aż' na projektowanie...ale jeżeli zostanie mi taka opcja to chciałabym jak najszybciej zacząć jakieś kursy przygotowawcze...ma ktoś może pojęcie czy są jakieś studia związane ze stylizacją?studia nie studium!
Patiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:35   #634
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Patiti Pokaż wiadomość
witam jestem nowa na forum i pojawiłam się z myślą o tym temacie mam jeszcze trochę czasu do wyboru studiów,ale nie mogę za cholere nic znaleść;/ interesuję się modą! ale obawiam się ,że nie mam zbytniego talentu 'aż' na projektowanie...ale jeżeli zostanie mi taka opcja to chciałabym jak najszybciej zacząć jakieś kursy przygotowawcze...ma ktoś może pojęcie czy są jakieś studia związane ze stylizacją?studia nie studium!
Moze np wzornictwo przemyslowe? Projektowanie dla przemyslu (rozumiesz, od wzorow tkanin po ksztalt czajnikow). Czy interesuje cie wylacznie ubieranie ludzi?
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:38   #635
Patiti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Moze np wzornictwo przemyslowe? Projektowanie dla przemyslu (rozumiesz, od wzorow tkanin po ksztalt czajnikow). Czy interesuje cie wylacznie ubieranie ludzi?
No raczej ubieranie ludzi.Jakaś praca w gazecie,praca przy pokazach... za dużo Ameryki ..hehe;p no ale mam nadzieję,że coś znajdę...
Patiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:41   #636
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Patiti Pokaż wiadomość
No raczej ubieranie ludzi.Jakaś praca w gazecie,praca przy pokazach... za dużo Ameryki ..hehe;p no ale mam nadzieję,że coś znajdę...
Moze polacz to z jakims kursem projektowania stron komputerowym? Tych pism kobiecych jest od cholery ktos musi im projektowac strony itd
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:43   #637
Patiti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Moze polacz to z jakims kursem projektowania stron komputerowym? Tych pism kobiecych jest od cholery ktos musi im projektowac strony itd

nie...tylko nie komputery..hehe..no cóż będę musiała coś wykombinować..ale czekam na jakieś info o takim kierunku..no gdzieś muszą się kształcić styliści?;p
Patiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 20:47   #638
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Szczerze? Jesli jestes dobra z matmy itd to na twoim miejscu poszlabym na te automatyke i robotyke itd. Bo gwarantuje ci, ze za 6 lat bedziesz zalowac, ze nie wybralas studiow, ktore sa dobrze platne. Bo hobby to sobie mozna uprawiac po godzinach i przy nieciekawej, ale dobrze platnej pracy. A co ci z hobby, z ktorego skonczysz kierunek, jesli bedziesz wykladac towar na polki w tesco albo w oole bedziesz bezrobotna? Wydaje ci sie, ze czlowiek na bezroboci albo na beznadziejnej posadzie mysli "ale przynajmniej studiowalem, to co mnie interesuje"? Nie, mysli "szkoda ze nie studiowalem tego, co kolega z dzialu zarabiajacy 10x wiecej, bo COS potrafizrobic. Wtedy moglbym sobie po godzinach czytac otym, co mnie interesuje. Stac by mnie bylo". Taka prawda.
Wszystko pięknie, ale studia na politechnice na mocno ścisłym kierunku, to nie tylko matematyka. To także fizyka. W dużych ilościach. A to że ktoś jest dobry z matmy niekoniecznie idzie w parze z byciem dobrym z fizyki. Mi np. matma nie sprawia większych problemów, natomiast fizyka to inna bajka. I może jakimś cudem przy ogromnym wysiłku udałoby mi się przejść przez nią na typowo technicznym kierunku, tylko że nie byłabym dobra w swojej dziedzinie. Dlaczego? Bo nie robiłabym tego co lubię i w czym się dobrze czuje. Ze względu na obecność fizyki w dalszej mojej pracy, po otrzymaniu tytułu mgr inż.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:51   #639
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Patiti Pokaż wiadomość
nie...tylko nie komputery..hehe..no cóż będę musiała coś wykombinować..ale czekam na jakieś info o takim kierunku..no gdzieś muszą się kształcić styliści?;p
No bez kompa to ci sie nie uda, niestety. Wszelki dizajn od ciuchow po dachowki jest teraz komputerowo takze napewno bedziesz sie musiala z tego doksztalcic. Nie lam sie. Mysle, ze kazde studia maja cos, czego sie nie lubi, nawet jesli ktos poszedl na wymarzony kierunek. Cos jest zasze bardziej ciekawe, a cos mniej takze nie uciekaj tylko dlatego, ze jakis element ci sie nie podoba.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Wszystko pięknie, ale studia na politechnice na mocno ścisłym kierunku, to nie tylko matematyka. To także fizyka. W dużych ilościach. A to że ktoś jest dobry z matmy niekoniecznie idzie w parze z byciem dobrym z fizyki. Mi np. matma nie sprawia większych problemów, natomiast fizyka to inna bajka. I może jakimś cudem przy ogromnym wysiłku udałoby mi się przejść przez nią na typowo technicznym kierunku, tylko że nie byłabym dobra w swojej dziedzinie. Dlaczego? Bo nie robiłabym tego co lubię i w czym się dobrze czuje. Ze względu na obecność fizyki w dalszej mojej pracy, po otrzymaniu tytułu mgr inż.
Nie na kazdym. Jest np matematyka finansowa, nawet chyba na PPT jest matematyka. Na informatyce tez bedzie wiecej matmy, fiza raczej dodatek, ktory trzeba zaliczyc, ale w pracy nie uzyjesz. Bez przesady, jak juz ktos cos umiei w czyms jest niezly to da sie znalezc sensowny kierunek. Nie trzeba zaraz isc na kulturoznawstwo (swoja droga mam wyjatkowo zle dostwiadczenia z tym "kierunkiem") jesli sie nie lubi fizyki.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:52   #640
LadyLynn
Raczkowanie
 
Avatar LadyLynn
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

zastanawiam sie nad polityką i ekonomiką turystyki na UE w Poznaniu, jest ktos kto moglby mi powiedziec cokolwiek na temat tych studiow?
LadyLynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 20:59   #641
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez LadyLynn Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad polityką i ekonomiką turystyki na UE w Poznaniu, jest ktos kto moglby mi powiedziec cokolwiek na temat tych studiow?
Szczerze? Po nazwie od razu widac, ze to jakis dziwolag. Ja bym sie trzymala z dala. Jesli cie bardzo interesuje idz na uczelnie i popytaj studentow. Prosta sprawa
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 21:00   #642
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Ja studiuje chemie środowiska na UŚ. Wydaje mi się, że jest to dość przyszłościowy kierunek,

Specjalnie wybrałam chemie na uniwersytecie a nie na politechnice. Jakoś uważam, że na uniwerku jest "więcej" chemii niż na politechnice, bo z tego co się orientuje jest tam więcej typowo technicznych przedmiotów.

Edytowane przez dooorra
Czas edycji: 2009-03-16 o 21:09
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 21:05   #643
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Nie na kazdym. Jest np matematyka finansowa, nawet chyba na PPT jest matematyka. Na informatyce tez bedzie wiecej matmy, fiza raczej dodatek, ktory trzeba zaliczyc, ale w pracy nie uzyjesz. Bez przesady, jak juz ktos cos umiei w czyms jest niezly to da sie znalezc sensowny kierunek. Nie trzeba zaraz isc na kulturoznawstwo (swoja droga mam wyjatkowo zle dostwiadczenia z tym "kierunkiem") jesli sie nie lubi fizyki.
Matematyka finansowa to akurat nie jest wg mnie techniczny kierunek. Ścisły, ale nie techniczny. Techniczny to budownictwo, elektronika, energetyka, telekomunikacja, mechanika, automatyka i robotyka itp itd. Informatyka z kolei to jednak ciężki kierunek i trzeba naprawdę to lubić robić.

Nie mówię, że trzeba od razu iść na studia humanistyczne. Zdaję na maturze matematykę, geografię i angielski. Studia humanistyczne by mnie wykończyły, bo uczenie się czegoś na pamięć jest dla mnie mordęgą. Studia techniczne są nie dla mnie, bo fizyki nie umiem i mnie takie studia nie interesują. Myślałam nad gospodarką przestrzenną na politechnice lub geodezji. Doszłam do wniosku jednak, że ani to, ani to nie jest dla mnie zbytnio. Odpadają wszelakie ekonomie czy finanse, bo są to kierunki oklepane i również nieinteresujące dla mnie. Wybieram się na logistykę, bo doszłam do wniosku, że jest to coś bardzo odpowiadającego mi

Co do humanistów - wielu jest takich, którzy idą na studia humanistyczne z pasji. I wtedy wszystko jest w porządku. Dla nich praca się znajdzie, bo nie sami inżynierowie są potrzebni. Faktem jest jednak, że co roku studia humanistyczne kończy sporo ludzi z przypadku, co powoduje, że mają oni problemy ze znalezieniem pracy.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 21:06   #644
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez LadyLynn Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad polityką i ekonomiką turystyki na UE w Poznaniu, jest ktos kto moglby mi powiedziec cokolwiek na temat tych studiow?
Ja bym weszła na naszą klasę i wybrała kilku studentów będących na różnych etapach studiowania tego kierunku - PW i tyle.Ja tak robiłam.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 21:07   #645
LadyLynn
Raczkowanie
 
Avatar LadyLynn
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Szczerze? Po nazwie od razu widac, ze to jakis dziwolag. Ja bym sie trzymala z dala. Jesli cie bardzo interesuje idz na uczelnie i popytaj studentow. Prosta sprawa
i dlatego tez pytam tutaj, bo moze jakas studentka sie znajdzie. A dlaczego dziwolag? Moim zdaniem calkiem normalny..
LadyLynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 15:52   #646
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez trynosz Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam sie nad ekonomia na uniwersytecie a zarzadzaniem na politechnice. Jak myslicie, co wybrac?
byłabym za zarządaniem
aczkolwiek ja myśle o zarządaniu i marketingu itp ;P


Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość
bardziej coś w stronę humanistyki albo coś związane z socjologią..a może dziennikarstwo? myślałam bardzo poważnie o prawie,ale tu też trzeba znac podobno historie wiec odpada bo za dużo materiału!!! k
historię?
nie wydaje mi się że nie :P
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:07   #647
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość

historię?
nie wydaje mi się że nie :P
Tak.Historię zarówno państwa polskiego jak i prawa polskiego.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:14   #648
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

na politologi też w uj historii jeszcze więcej nawet .O matko ja żle przeczytałam bo nie zauważyłam że to o Prawie mowa hehe przepraszam bardzo ;P

ja już wole sie uczyć historii niż np. bawic się w ekonomię bo tego to ja w średniej mam po dziurki w nosie :P ale co kto lubi
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:53   #649
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Dziewczyny gdybym poszla na stomatologie to co zdawac najlepiej na maturze? Wiadomo biola itd. ale rozszerzony czy podstawowy poziom... Trudno dostac sie na takie studia? Ktos z Was ma jakies doswiadczenie? Mozecie pochwalic sie wynikami lub cos w tym stylu? Jest az tak bardzo ciezko? Bylabym wdzieczna za odpowiedzi...
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 16:53   #650
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

edytowane, bo zle zrozumialam
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani ćma
Czas edycji: 2009-03-17 o 16:54 Powód: zmiana
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:10   #651
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez travirra Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdybym poszla na stomatologie to co zdawac najlepiej na maturze? Wiadomo biola itd. ale rozszerzony czy podstawowy poziom... Trudno dostac sie na takie studia? Ktos z Was ma jakies doswiadczenie? Mozecie pochwalic sie wynikami lub cos w tym stylu? Jest az tak bardzo ciezko? Bylabym wdzieczna za odpowiedzi...
Moja znajoma ze stomatologii zdawała biologie, chemie, fizyke na rozszerzeniu.
Tak na logike to raczej na kierunku lekarskim z podstawową biologia nie ma czego szukać
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:18   #652
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

na stomatologie jest sie bardzo, bardzo ciezko dostac. z tego co sie orientuje, to na te najlepsze uczelnie trzeba miec rozszerz. biologie, rozszerz. chemie i na niektore rozszerz. fizyke! studia sa rowniez ciezkie, wiec sie zastanow.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:22   #653
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Moja znajoma ze stomatologii zdawała biologie, chemie, fizyke na rozszerzeniu.
Tak na logike to raczej na kierunku lekarskim z podstawową biologia nie ma czego szukać
Te trzy i to zdane na 80%.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:34   #654
123asia
Rozeznanie
 
Avatar 123asia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 518
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Wiecie może na ile kierunków/ew.uczelni można dać podanie?
123asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:37   #655
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez 123asia Pokaż wiadomość
Wiecie może na ile kierunków/ew.uczelni można dać podanie?
Na ile chcesz
Niektóre uczelnie "pozwalają" startowac tylko na jeden kierunek, np na ASP tak jest, ale to są wyjatki, na nniwersytetach nie ma ograniczen.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 17:41   #656
travirra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 337
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Tak tak wiedzialam, ze np biologia i chemia to podstawa i tu musi byc poziom rozszerzony. Bylam ciekawa jak to z innymi przedmiotami jest. Przede mna troche czasu wiec moze zainspiruje mnie jakis inny ciekawy kierunek.
travirra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:14   #657
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Na ile chcesz
Niektóre uczelnie "pozwalają" startowac tylko na jeden kierunek, np na ASP tak jest, ale to są wyjatki, na nniwersytetach nie ma ograniczen.
no i ile masz kasy na wpisowe bo chyba wszedzie musisz zapłacić ;P
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:15   #658
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
no i ile masz kasy na wpisowe bo chyba wszedzie musisz zapłacić ;P
dokladnie tak
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:20   #659
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

najbardziej jest głupie to ze czasem się nie dostaniesz a pieniądze przepadną :|

Może odbiegnę od tematu troszkę ale czy któraś z was brała kredyt studencki albo ma zamiar ?
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 18:50   #660
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
Może odbiegnę od tematu troszkę ale czy któraś z was brała kredyt studencki albo ma zamiar ?
ja mam, a troche teraz zaluje, bo nie byl mi az tak potrzebny
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.