WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 17:37   #631
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na temat tego całego masażu bańką chińską - działa to to?Kurczę jest kupon na ten zabieg u mnie w mieście i tak się zastanawiam...
Nie kupuj zabiegów ,tylko sie sama masuj...8 zabiegów co tydzien nie pomoże,ale codzienne masowanie chociaz w poczatkowym stanie przynosi super rezultaty pozniej mozna juz co trzy dni banki sa tanie ,do tego oliwka i pod prysznicem codziennie 10 minut masowania

Cytat:
Napisane przez hableeha Pokaż wiadomość
Kurcze podziwiam waszą odwagę jeżeli chodzi o krótkie spodenki czy spódniczki Ja tam swoje nogi wciskam w rurki albo nosze długie aż do ziemi sukienki letnie. W tym roku nawet nie wyobrażam sobie w bikini na moim tyłku toteż zgodziłam się na pomysł jechania na wakacje w Tatry Bikini to tam raczej nie będzie
Nie znam Cie,ale wiem ,ze przesadzasz
Ja waze duzo za duzo ,ud tez idealnych nie mam ,ale mam w tylku co inni mysla ,wciskam sie w kiecke ,moze nie ledwo ,za tyłek ,ale do polowy ud ,a nad jeziorkiem czy morzem ,latam szczesliwa po plazy i jeszcze na dodatek (co to za chamstwo) gram w bikini w siatkę np
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:06   #632
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

widzę, że u Was walka trwa! Ja niestety poległam, przynajmniej na chwilę. Przez 3 dni ostro ćwiczyłam na stepperze, masowałam etc. a potem...juwenalia i inne imprezy prawie dzień w dzień... mój cellulit tylko się śmiał z radości, że ma takie wspaniałe warunki do rozwoju No ale ja nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa w tej walce! Od wczoraj detox (zero używek i czegokolwiek niezdrowego) i powrót na stepper!
Jak tak chodzę sobie ulicą i widzę te wszystkie dziewczyny w krótkich spodenkach czy spódniczkach to przysięgam, że może 1, czy 2 z nich nie miały cellulitu! Chociaż mi odwagi nie brakuje jakoś nie mogę się przemóc żeby zamienić legginsy na szorty.. no ale, póki co, lecę na stepper
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 22:27   #633
Kirakishou
Raczkowanie
 
Avatar Kirakishou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

No u mnie za to na wszystkie dziewczyny chodzące w spodenkach i spódniczkach tylko może z jedna miała cellulit.... A mój facet jest takim cholernym wzrokowcem i zauważy każdy defekt nawet u osób, które go praktycznie nie mają, więc tym jeziorem to ja przerażona jestem... chyba bedę wymyślac jakieś zapalenie płuc czy coś :P
Kirakishou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 23:54   #634
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

hej dziewczyny!!! jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam taki okropny cellulit ja mam ten problem, że moje przyjaciółki są cellulit-free i zawsze im zazdroszczę tych spódniczek i bikini...ja w bikini nie pokazałam się jakieś 2 lata po prostu się wstydzę, masowałam się ostatnio 2-3 miesiące takim drewnianym masażerem na cellulit z wypustkami na pewno kojarzycie, dołączyłam też to serum z ziaji które jest naprawdę fajne, wiadomo cellulitu mi nie zlikwidowało ale doraźnie troszkę widze efekt...jednak mam wrażenie, że mój cellulit sie pogłębił ;( kupiłam bańki chińskie masowałam się już dwa razy mam pełno siniaków i krwiaczków...a w te wakacje mój chłopak chce mnie zabrać koniecznie nad morze i tu pojawiła sie panika :O no bo zaraz zaraz morze=plaża=bikini dziewczyny pocieszcie mnie i powiedzcie, że te bańki mają naprawdę nadprzyrodzone zdolności i pomogą ...życzę wytrwałości!!
__________________

dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 06:03   #635
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja juz się pogodziłam z tym że nigdy nie będe jak jakieś tam gwiazdy itd
łykam inneov dalej, jestem na 3 tyg BBL (no mniejwięcej bo czasem coś odpuszczę albo połącze) na rowerku ćwiczę, piję z 3 l wody jak nie więcej (ale to od kilku lat) i co?
daleko mi do ideału....
niby skóra jędrniejsza, zwłaszcza po wew stronie ud i po zew jakaś napięta bardziej ale do chudych nóżek mi daleko...
wiem ze to pewnie wszystko w głowie siedzi ale ja w lustrze widzę wielki tyłek w bieliźnie czy tez kostiumie który kupilam...(o zgrozo) a w spodniach nawet się sobie podobam
ale to w dzinsach.
marzy mi się ubranie kiedyś beżowych obcisłych spodni czy szarych no jakichkolwiek takich jasnych eleganckich i zeby miec w nich jędrna pupe
a o spodniczkach czy spodenkach nie wspomne bo to moge ubrać tylko za granicą albo na wakacjach.


dziś 1 czerwca to chcę spróbować jakiejś dietki tylko jakiej?boję się kombinować żeby nie zwolnić metabolizmu więc pewnie najlepiej sprawdzi się wykluczenie słodyczy


dla walczących z okazji z dnia dziecka bo przecież kiedyś nimi byłyśmy
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 07:06   #636
maaadziaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Polecam dietę Dukana
Dziewczyny główka do góry, nikt nie ma idealnej skóry i każda ma C w większym lub w mniejszym stopniu ale to nie jest powód do tego żeby maskować się w długie spodnie i żałować sobie wylegiwania na plaży
Ja to mam gdzieś, wciskam się w bikini i idę smażyć się na słoneczku bo przecież lato nie trwa cały rok więc trzeba korzystać i nie przejmować się głupim C
Wszystkiego naaaaaj z okazji Dnia Dziecka)))
maaadziaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 07:39   #637
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
.a w te wakacje mój chłopak chce mnie zabrać koniecznie nad morze i tu pojawiła sie panika :O no bo zaraz zaraz morze=plaża=bikini dziewczyny pocieszcie mnie i powiedzcie, że te bańki mają naprawdę nadprzyrodzone zdolności i pomogą ...życzę wytrwałości!!
zacznij się akceptować!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 09:36   #638
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Kirakishou Pokaż wiadomość
No u mnie za to na wszystkie dziewczyny chodzące w spodenkach i spódniczkach tylko może z jedna miała cellulit.... A mój facet jest takim cholernym wzrokowcem i zauważy każdy defekt nawet u osób, które go praktycznie nie mają, więc tym jeziorem to ja przerażona jestem... chyba bedę wymyślac jakieś zapalenie płuc czy coś :P
Nie panikuj, może sobie być wzrokowcem, ale to Ciebie kocha, na pewno miłość go zaślepi i przez to nie zauważy cellulitu Nie wymyślaj głupot, jedź nad to jeziorko i baw sie dobrze

Wszystkim z okazji Dnia Dziecka życzę pozbycia się cellulitu
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa

Edytowane przez verda
Czas edycji: 2011-06-01 o 09:50
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 10:02   #639
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
a o spodniczkach czy spodenkach nie wspomne bo to moge ubrać tylko za granicą albo na wakacjach.
coś w tym jest, ja spędziłam rok we Włoszech i tam jest inaczej, nawet na plaży czułam się super mimo cellulitu i nie idealnej figury u nas jest jakaś taka wielka presja i "kontrola" społeczna, inaczej sie patrzy na wiele rzeczy i czasami słysząc komentarze gdzieś na ulicy (nie odnoszące się nawet do mnie) ale jak dziewczyny komentują "patrz jaki ma cellulit ja to bym w ogóle nie wyszła z takim z domu" to coś w tym jest niestety wiadomo takie komentarze trzeba puścić koło nosa ale mimo wszystko podejście jest diametralnie różne, u nas jest wszystko "na serio"

@Eldo-rado -ja wiem, że to podstawa i naprawdę nie mam problemu żeby się pokazac z moim panem C przed chłopakiem, tylko no chciałabym się pozbyć dziada dla własnego lepszego samopoczucia
__________________

dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:22   #640
Kirakishou
Raczkowanie
 
Avatar Kirakishou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziękuję Verda za dobre słowo I tak będę spanikowana Ale nieodłączny przyjaciel - pareo chyba da radę
Ale nic, od dzisiaj zacięta walka i koniec "nie ma opie*dalania się"

No właśnie dziewczyny komentujące są najgorsze... Zrobią wszystko, żeby poczuć się ładniejsze od innych. Gorsze niż faceci, bo faceta guzik interesuje czy przechodząca dziewczyna ma kilka fałdek więcej, czy mniej, najwyżej się za nią nie obejrzy i po sprawie
Kirakishou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:05   #641
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
ja juz się pogodziłam z tym że nigdy nie będe jak jakieś tam gwiazdy itd
łykam inneov dalej, jestem na 3 tyg BBL (no mniejwięcej bo czasem coś odpuszczę albo połącze) na rowerku ćwiczę, piję z 3 l wody jak nie więcej (ale to od kilku lat) i co?
daleko mi do ideału....
niby skóra jędrniejsza, zwłaszcza po wew stronie ud i po zew jakaś napięta bardziej ale do chudych nóżek mi daleko...
wiem ze to pewnie wszystko w głowie siedzi ale ja w lustrze widzę wielki tyłek w bieliźnie czy tez kostiumie który kupilam...(o zgrozo) a w spodniach nawet się sobie podobam
ale to w dzinsach.
marzy mi się ubranie kiedyś beżowych obcisłych spodni czy szarych no jakichkolwiek takich jasnych eleganckich i zeby miec w nich jędrna pupe
a o spodniczkach czy spodenkach nie wspomne bo to moge ubrać tylko za granicą albo na wakacjach.


dziś 1 czerwca to chcę spróbować jakiejś dietki tylko jakiej?boję się kombinować żeby nie zwolnić metabolizmu więc pewnie najlepiej sprawdzi się wykluczenie słodyczy


dla walczących z okazji z dnia dziecka bo przecież kiedyś nimi byłyśmy
pokaz tu nam sie w tym kostiumie, to my ocenimy
Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
coś w tym jest, ja spędziłam rok we Włoszech i tam jest inaczej, nawet na plaży czułam się super mimo cellulitu i nie idealnej figury u nas jest jakaś taka wielka presja i "kontrola" społeczna, inaczej sie patrzy na wiele rzeczy i czasami słysząc komentarze gdzieś na ulicy (nie odnoszące się nawet do mnie) ale jak dziewczyny komentują "patrz jaki ma cellulit ja to bym w ogóle nie wyszła z takim z domu" to coś w tym jest niestety wiadomo takie komentarze trzeba puścić koło nosa ale mimo wszystko podejście jest diametralnie różne, u nas jest wszystko "na serio"

@Eldo-rado -ja wiem, że to podstawa i naprawdę nie mam problemu żeby się pokazac z moim panem C przed chłopakiem, tylko no chciałabym się pozbyć dziada dla własnego lepszego samopoczucia
tutaj plaze bez cellulitu bylyby chyba puste a jeszcze te stare baby pozarastane cellulitem!!! ja jakos nie wyobrazam sobie mojej babci na plazy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 14:11   #642
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2724615 7]
tutaj plaze bez cellulitu bylyby chyba puste a jeszcze te stare baby pozarastane cellulitem!!! ja jakos nie wyobrazam sobie mojej babci na plazy [/QUOTE]
też fakt ale mimo wszystko, podejście inne idę masowac się banieczkami życie byłoby takie nudne bez cellulitu i walki z nim
__________________

dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:25   #643
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
życie byłoby takie nudne bez cellulitu i walki z nim
Jestem pewna, że szybko znalazłabym sobie inną rozrywkę
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:03   #644
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

pewnie większość z nas po wygraniu z cellulitem znalazłoby sobie inny defekt do zwalczania...

ja dzisiaj z bólem serca wbiłam sie w długie spodnie i z zazdrością zerkałam na dziewczyny w sukienkach i spódnicach. Z drugiej strony, jesli chodzi o sukienki to w mojej szafie pustka, także trzeba sie przejść do sklepu i zakupić jakąś w celach chociażby mobilizacyjnych

Kirakishou zgadzam sie z dziewczynami - jest z Tobą? Jest! I zaden cellulit nie wpłynie na siłę jego uczuć zreszta On pewnie nawet nie wie co to jest jak mój usłyszał że mam cellulit to sie śmiertelnie przeraził i zaczął wypytywać czy byłam juz u lekarza i czy bardzo boli myślał, że to jakaś choroba kobieca, w sumie po części miał rację jak już go uświadomiłam (mniej więcej, ale nie do końca, bo jakby wiedział dokładnie co to jest i jak wygląda, to by juz zawsze go zauważał) to puknął się w głowę i powiedział, ze mam sobie zamówić pizzę
Nie skorzystałam z tej złotej rady, za to zaraz wbijam na stepperek
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:58   #645
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2724615 7]
tutaj plaze bez cellulitu bylyby chyba puste a jeszcze te stare baby pozarastane cellulitem!!! ja jakos nie wyobrazam sobie mojej babci na plazy [/QUOTE]
:conf used:
Ty to serio?
Babcia to juz nie ma szans na żadne rozrywki nie?Niech sie w domu zamknie,bo przeciez to takie obrzydliwe stare ciało.Chciałam Cie uprzedzic ,ze pewnie za 60 lat bedziesz wygladac podobnie ,miej nadzieje ,ze sie czasy zmienia i nikt nie powie ,ze jestes stara baba pozarastana celulitem .
Sami sie nakrecacie ,a pozniej przez takich ludzi młode dziewczyny +30C na dworzu,a one sie w jeansach kisza.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 18:49   #646
Kirakishou
Raczkowanie
 
Avatar Kirakishou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Pokaż wiadomość
pewnie większość z nas po wygraniu z cellulitem znalazłoby sobie inny defekt do zwalczania...

ja dzisiaj z bólem serca wbiłam sie w długie spodnie i z zazdrością zerkałam na dziewczyny w sukienkach i spódnicach. Z drugiej strony, jesli chodzi o sukienki to w mojej szafie pustka, także trzeba sie przejść do sklepu i zakupić jakąś w celach chociażby mobilizacyjnych

Kirakishou zgadzam sie z dziewczynami - jest z Tobą? Jest! I zaden cellulit nie wpłynie na siłę jego uczuć zreszta On pewnie nawet nie wie co to jest jak mój usłyszał że mam cellulit to sie śmiertelnie przeraził i zaczął wypytywać czy byłam juz u lekarza i czy bardzo boli myślał, że to jakaś choroba kobieca, w sumie po części miał rację jak już go uświadomiłam (mniej więcej, ale nie do końca, bo jakby wiedział dokładnie co to jest i jak wygląda, to by juz zawsze go zauważał) to puknął się w głowę i powiedział, ze mam sobie zamówić pizzę
Nie skorzystałam z tej złotej rady, za to zaraz wbijam na stepperek
Hahaha rozbawiło mnie to To masz szczęście, że Twój tak reaguje Mój niestety bardzo dobrze wie co to i zauważa u dziewczyn... Nasza wspólna koleżanka ma świetną figurę biega w krótkich spodenkach i spódniczkach i nigdy nei zauważyłam na jej nogach ŻADNEJ nierówności, a mój TŻ do mnie z tekstem (Bo swego czasu byli ekipą nad jeziorem) "Co Ty sie tak zachwycasz nad jej figurą... PRZECIEŻ ONA MA CELLULIT NA TYŁKU! O_O" Zabiło mnie to ja na szczęście póki co się skutecznie z tym ukrywałam gra świateł i te sprawy

A co do spodni... To ja nie wiem po co się w takie upały katować. Ja kiedyś też się tak męczyłam, ale rok temu jak było tak gorąco weszłam w drodze z pracy do pierwszego lepszego sklepu odzieżowego wzięłam do przymierzalni spódniczki o różnych długościach i kupiłam najkrótszą z możliwych, która zakrywa co trzeba, poza tym można nosić za kolana takie zwiewne spódnice - równie kobiece efektowne i się tak nie gotujesz jak w długich dżinsach
Wbijajcie się dziewczyny w kiecki i szpilki i idźcie po chodniku pewnym krokiem, a nie się przejmujecie za bardzo (co innego kiecka, co innego bikini do tego nie mogę się przemóc ) i zobaczycie, że faceci będą się za Wami oglądać, a samoocena sie podniesie

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

A moja babcia ma 90 lat i śmiga o staniku i gaciach po plaży i się niczym nie przejmuje...
Kirakishou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:33   #647
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
:conf used:
Ty to serio?
Babcia to juz nie ma szans na żadne rozrywki nie?Niech sie w domu zamknie,bo przeciez to takie obrzydliwe stare ciało.Chciałam Cie uprzedzic ,ze pewnie za 60 lat bedziesz wygladac podobnie ,miej nadzieje ,ze sie czasy zmienia i nikt nie powie ,ze jestes stara baba pozarastana celulitem .
Sami sie nakrecacie ,a pozniej przez takich ludzi młode dziewczyny +30C na dworzu,a one sie w jeansach kisza.
chodzilo mi o to, ze jak one z wiekszym cellulitem sie nie wstydza, to dlaczego my mamy sie wstydzic... po co odrazu te nerwy
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 19:42   #648
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2725295 6]chodzilo mi o to, ze jak one z wiekszym cellulitem sie nie wstydza, to dlaczego my mamy sie wstydzic... po co odrazu te nerwy [/QUOTE]
Przepraszam troche sie uniosłam,ale sie po prostu laski same w kompleksy wpedzacie

Ja naprawde polecam oliwke dla dzieci i chinskie banki to najlepszy sposob na celulit.wiadomo jak ktos za duzo wazy musi cwiczyc i chudnac ,ale dla chudzielców z cellulitem CHIŃSKIE BANKI.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 22:59   #649
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Nie kupuj zabiegów ,tylko sie sama masuj...8 zabiegów co tydzien nie pomoże,ale codzienne masowanie chociaz w poczatkowym stanie przynosi super rezultaty pozniej mozna juz co trzy dni banki sa tanie ,do tego oliwka i pod prysznicem codziennie 10 minut masowania
Ee jakoś jak spojrzałam na te bańki na all to przypomniał mi się ten jeden raz jak w dzieciństwie miałam stawiane bańki i te ślady po nich,nie-e dziękuję jednak
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 23:27   #650
hableeha
Raczkowanie
 
Avatar hableeha
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

A ja się wczoraj naczytałam pocieszyłyście mnie i mówie sobie jutro pójde w spódniczce. Rano się budzę a tu co, burza od rana i zimno Jak pech to pech! Pogoda chyba ratuje mnie przed kompromitacją cellulitową
Moje bańki chińskie, póki co leżą na poczcie polskiej i pewnie Panie listonoszki się nimi masują Jutro muszę po nie podskoczyć i zaczynam walkę
hableeha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 08:58   #651
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziewczyny czy któraś z was stosuje/stosowała ocet jabłkowy? jestem ciekawa opinii. Podobno pomaga na cellulit. http://lepszezdrowie.info/ocet.htm Mam zamioar to wypróbować w najbliższym czasie
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 11:24   #652
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

no niestety i ja podejmuję znów walkę z tym świństwem

okazało się, że niepotrzebnie kupiłam sobie krótkie spodenki bo niestety ale wstydzę się je założyć

nie wiem jak się do tego zabrać bo pod koniec zeszłego roku ostro wzięłam sie za ćwiczenia i co dziennie lub co dwa dni jeździłam na rowerku treningowym i celulit ani drgnął, także motywacja jest słaba, bo wydaje mi się, że i tak nic z tego nie wyjdzie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:28   #653
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Nie mam motywacji!!! widzę ten ochydny cellulit na nogach i ciągle mówię, no pomasuje się dziś wieczorem i nie wychodzi!!!! masakra!!!
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:13   #654
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez UknowUloveMe Pokaż wiadomość
Nie mam motywacji!!! widzę ten ochydny cellulit na nogach i ciągle mówię, no pomasuje się dziś wieczorem i nie wychodzi!!!! masakra!!!
-> to tak na zachętę! musimy walczyć z tym dziadostwem, nie dajmy się!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 15:17   #655
martusia15cc
Raczkowanie
 
Avatar martusia15cc
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 267
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Kurcze ja nie wiem gdzie jest te 90% kobiet które mają cellulit, bo te ktore ja widzze w krótkich spodenkach i sukienkach jakos go nie mają
martusia15cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:08   #656
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ostatnio tylko 2 widziałam z cellulitem, reszta to bezcellulitowe patyczaki
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 23:11   #657
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was stosuje/stosowała ocet jabłkowy? jestem ciekawa opinii. Podobno pomaga na cellulit. http://lepszezdrowie.info/ocet.htm Mam zamioar to wypróbować w najbliższym czasie

Pamiętaj żeby nie był na spirytusie, bo może Ci raczej zaszkodzić niż pomóc. Ja osobiście nie stosowałam octu, ale parę dni temu natknęłam się na tę stronę, którą podałaś i na wypowiedź dziewczyny, która twierdziła, że picie octu pomogło jej zwalczyć cellulit, dlatego też mnie to zainteresowało. Co więcej, moja przyjaciółka była jakis czas temu u lekarki-zielarki, która tez doradziła jej pić ocet na problemy z dwunastnicą, żołądkiem i na cellulit właśnie. Chyba przejdę się do ekologicznego po ocet i zacznę pić, tym bardziej, że ma sporo korzyści prozdrowotnych.

Moim zdaniem to wszystko kwestia oświetlenia. W cieniu nie widzę cellulitu u nikogo, w słońcu widzę go u 99% mijanych dziewczyn.


U mnie dzisiaj zdecydowanie 1:0 dla mnie 2 godziny na stepperku, w tym 1,5h podczas oglądania... 'jak się pozbyć cellulitu'
do tego masaże, masaże, masaże...
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 14:56   #658
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cześć dziewczyny, dołączam do Was bo muszę mieć kogoś kto pogoni mnie do roboty Cellulit mam odkąd poszłam do liceum, niestety jest widoczny w każdej pozycji :/ w zeszłe lato było już tak dobrze ale znowu się zapuściłam tym razem się nie poddam
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:56   #659
Kirakishou
Raczkowanie
 
Avatar Kirakishou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja się sama pogonić nie mogę :P:P miałam zacząć od czerwca a teraz sobie mówię, że od poniedziałku.... Ciekawe co w poniedziałek wymyślę :P I w ogóle chciałąbym sie pomasować bańkami ale zaraz będę miała siniaki... a jest tak ciepło, że nie uśmiecha mi się poginac w spodniach. Nie wiecie co zrobić, żeby siniaków uniknąć przy banieczkach ?
Kirakishou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:13   #660
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cześć piękne
Ja niestety borykam się z problemem cellulitu od jakiegoś czasu i mam już dość! Co prawda nie zawsze go widać i nie jest jakiś tragicznie duży, ale na pupie... o bleh. A ja kocham seksowną bieliznę, zwłaszcza ładne ozdobne stringi T-T.
Koniec tego dobrego! W ramach odchudzania/poprawiania kondycji/pozbycia się cellulitu zaczęłam biegać mam nadzieje, że troszkę pomoże, dodatkowo chciałabym rozpocząć walkę kremami. Mógłby mi ktoś coś polecić? Mam delikatną skórę, więc najlepiej coś od czego nie popekają mi naczynka. Byłam diablo wdzięczna, bo jednak lepiej jak ktoś poradzi, niż czytać bezosobowe opisy w internecie.
A poza tym planuję zakupić rękawicę do masażu, a na końcu dieta ... eh, z tym będzie najgorzej.
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.