Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-20, 11:37   #631
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kochana jak się maznę, to o tym powiem na forum. Wczoraj maznęłam wazelinę w okolicach ust, na noc tylko cos2. Dziś rano tylko cos2, jestem gorąca na twarzy, ściągnęło mnie i miejscami leciutko szczypie. Ale nic się nie zmienia od kilku godzin.

Juhu!!!!VIKTORIA!!!
Jeszcze tylko jutro ,a w sobotę rano grubo Hydra a najlepiej cienko ale kilka razy w ciągu dnia to nie zapchasz porów i syfy nie wyjdą.Ale pamiętaj że cos na noc bez niczego ,a przed nim dokładnie skórę oczyść z tłustościNapradę się cieszę że wytrzymałaś i tylko jeszcze jutro!

Mydla widziałam twoje kreski .Też chcę!!!A brwi też masz,bo ładne są



Iv,pokaż mi się, bo cię nigdy nie widziałam,proszę,tylko na chwilę
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 11:41   #632
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Kochana jak się maznę, to o tym powiem na forum. Wczoraj maznęłam wazelinę w okolicach ust, na noc tylko cos2. Dziś rano tylko cos2, jestem gorąca na twarzy, ściągnęło mnie i miejscami leciutko szczypie. Ale nic się nie zmienia od kilku godzin.
Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
castrolku- a ile ma PPD ten 50+
Tego nie napisali,na KWC też nie ma.Może gdzie indziej jest?.Za to dziewczynay na KWC,pieją z zachwytu
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 11:44   #633
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Tego nie napisali,na KWC też nie ma.Może gdzie indziej jest?.Za to dziewczynay na KWC,pieją z zachwytu


uuuuu to może to bedzie wiekie odrykcie- idealny filtr na lato 2009
Ciekawe ile on ma tego PPd bo to jest istotne czy on bedzie Nas należycie chronil
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 11:51   #634
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Gębe dawaj kochana, moze byc bez włosów - te moga byc w terminie późniejszym)))
O, już wiem!!!!! Kapeluta Ci użycze, chcesz???
Dawaj bo żadnego nie mam. Adres na PW Ci wysłałam

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ja bojkotuję wszystkich Andrzejów i Sylwestrów. Na Święta Bożego Narodzenia nie sterczę całodobowo w kuchni i nie szoruję okien, dzięki temu moja rodzina się nie obżera, a ja polubiłam święta. W planach mam zrobienie prezentów dla najbliższych i Pasterkę, reszty nie planuję i się nie stresuję.
Zdrowe podejście Anturku, całkiem jak moje

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Ivonka zauważ, że Mylda w ręczniku nawet z plamami ładnie wyglądała, dawaj z ręcznikiem, chciałabym Ci w oczy spojrzeć

Na razie się wyłączam ale wrócę!
Ech, Myldy to ja nie widzę


ZA to widziałam Jelly,

Megi ...........Jelly Ci konkurencję robi

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość

Iv,pokaż mi się, bo cię nigdy nie widziałam,proszę,tylko na chwilę
Castrolek i na wzajem
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 11:53   #635
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Masi a jest tam coś o PPD? Wygląda całkiem przywoicie
Castrolek pokazuj bo mnie intryguje cokolwiek by to było.
Ivonka zauważ, że Mylda w ręczniku nawet z plamami ładnie wyglądała, dawaj z ręcznikiem, chciałabym Ci w oczy spojrzeć

Na razie się wyłączam ale wrócę!
niuniaaaa, to w ręczniku, to już prawie bez plam a, że prawie, robi wielką różnicę, to ci wybaczam.

Castrolku ile jesteś po masce
Ja już kolejne makijaże mam w planie, usta i brwi, ale to chyba w lutym
jestem 11 dzień po masce i zero łuszczenia, tak powinno być, czy teraz to powinnam za kwas solny się brać

Ja to jestem łajza, byłam wczoraj na przeglądzie uzębienia i stoma, powiedziała, że mam szyjki odsłonięte i przy każdym nacisku krwawią dziąsła i żebym zapomniała o wybielaniu...a opalescensik w lodówie czeka..echh

Edytowane przez mylda
Czas edycji: 2008-11-20 o 12:00
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 11:57   #636
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Nie mogę znależć tego PPD
Jest tylko to:
Photoderm MAX gwarantuje długofalowy, najwyższy poziom ochrony komórek dzięki połączeniu nowego systemu filtrów przeciw UVA-UVB z kompleksem Bioprotection, który pobudza naturalny system obronny skóry oraz chroni przed zmianami w obrębie DNA. Photoderm MAX posiada najwyższy stopień zabezpieczenia przed promieniowaniem UVA, które odpowiedzialne jest za przedwczesne starzenie się skóry i reakcje alergiczne na słońce. Eliminuje ryzyko wystąpienia poparzeń słonecznych chroniąc przed promienowaniem UVB. Dzięki nowej, jedwabistej konsystencji dobrze się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. nie zatyka porów. Bardzo dobrze tolerowany. Fototrwały.
--------------------
Wskazania: Skóra normalna i sucha. MAXymalna ochrona skóry twarzy przed słońcem, nadwrażliwość skóry na słońce, skóra o jasnej karnacji (piegi), skóra narażona na silne działanie promieni słonecznych (wysokie góry, tropiki, ...).
--------------------
Przeciwwskazania:
--------------------
Ostrzeżenia:
--------------------
Sposób użycia: Nakładać na czystą i dokładnie osuszoną skórę. Aplikację kremu najlepiej powtarzać co 2 godziny lub w przypadku starcia preparatu.
Nie wystawiać na działanie słońca niemowląt i małych dzieci.


Jak napisali że dobry w góry i tropiki to chba wszystko ma co trzeba.Ale jestem miło zaskoczona,że w końcu mam taki co nie świeci,nie zatyka i nie bieli
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:00   #637
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

moje Kropki Kochane
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 12:02   #638
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
niuniaaaa, to w ręczniku, to już prawie bez plam a, że prawie, robi wielką różnicę, to ci wybaczam.

Castrolku ile jesteś po masce
Ja już kolejne makijaże mam w planie, usta i brwi, ale to chyba w lutym
jestem 11 dzień po masce i zero łuszczenia, tak powinno być, czy teraz to powinnam za kwas solny się brać
Ja jestem 2,5 miesiąca po masce.Jeśli si nie łuszczysz to dziwne(chyba że czymś nawilżasz,bo prawdziwe łuszczenie to tak bez niczego,tylko sam cos 2 razy dziennie)
Ale jeśli rzeczywiście tylko sam cos,nie ma łuszczenia a plamy znikają to dobrze.Może tłustą skórę masz?


Iw ja kilka razy pokazywałam a ty nie.Ale jeśli chcesz to możemy pokazać się na chwilę obydwie.Zrozumiem ,jeśli nie chcesz.Wydaje mi się że byłoby nam milej i weselejCo ty na to?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:06   #639
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Mnie już widzish
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:08   #640
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Mydla ,a z tym ręcznikiem to który to dzień po masce?Widzę dużą różnicę na zdjęciach z ręcznikiem i bez.Z ręcznikiem plam nie ma.Napisz jak stosowałaś cos?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:10   #641
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dennuś ROC'a kupowałam wczoraj późnym wieczorem na naszym forum

Nie wiszą mi firanki Czy to możliwe, że moja twarz się przyzwyczaiła do cos'u czy może już nie ma co schodzić?
No Anturium udały nam się wczoraj zakupy że hej.
Możliwe że ci sie skóra przyzwyczaiła do cosmelanu, ja tak miałam. Niestety teraz za długi przerwy w cosmelanie robiłam co czwarty dzień stosowałam i skóra mi reaguje od nowa łuszczeniem, pieczeniem, czerwona jestem jak cholera. nawet oczy mam znowu czerwone.
Ale lekarka potwierdziła że skóra się przyzwyczaja do cosmelanu, a jak sie przyzwyczaja to znaczy ze teraz gorzej bedzie reagowac na wszystko inne co cosmelanem nie jest. Odwrotny efekt po prostu.
Ja po zmyciu cosmelanu i zastosowaniu emolium, wazeliny, bepanthenu od razu robiłam się czerwona, i dalej tak jest.

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam pełną ulotkę Biodermy z 50+.Pani w aptece zwróciła mi uwagę na krem który matowi i nie bieli.Ma co prawda 40+,ale lekarka mówiła mi że teraz taki mogę .tylko wiosną i latem 50+.
Czy któraś go testowała? może to ten którego szukam.Kosztuje ok.30Zł więc może warto i nasze problemy ze świeceniem i bieleniem się skończą .Same zobaczcie:

Bioderma, Photoderm AKN Mat SPF 40


Silna ochrona przeciwsłoneczna, do skóry trądzikowej. Zapobiega zatykaniu się porów i powstawaniu zaskórników. Przeciwdziała zagęszczaniu się sebum. Zabezpiecza przed zmianami w obrębie DNA. Konsystencja jest nietłusta i bezbarwna. Krem nie bieli i natychmiastowo się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu na twarzy. Długotrwale matuje przetłuszczające się partie twarzy. Fotostabilny.

Cena: ok. 45zł / 40ml
/ic/
Castrol ja używam tej Biodermy, pisałam o tym pare dni temu. Że jest to filtr matujący, co prawda przeznaczony do skóry tłustej, ale moja sucha bardzo dobrze go toleruje. na okres zimowy może być factor 40. Nie wiem jaki ma PPD. Bo nie ma go na mojej liscie.

Dziewczyny pod moim postem jest link. Lista filtrów z PPD i SPF. I tam sa wszystkie Biodermy wymienione (akurat oprócz tej) i tam mozecie sprawdzać PPD wszystkich dostępnych filtrów.

Castrol Bioderma Pohotoderm Max ma PPD 30. Sprawdź sobie w moim linku.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-20 o 12:13
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 12:14   #642
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
niuniaaaa, to w ręczniku, to już prawie bez plam a, że prawie, robi wielką różnicę, to ci wybaczam.

Castrolku ile jesteś po masce
Ja już kolejne makijaże mam w planie, usta i brwi, ale to chyba w lutym
jestem 11 dzień po masce i zero łuszczenia, tak powinno być, czy teraz to powinnam za kwas solny się brać

Ja to jestem łajza, byłam wczoraj na przeglądzie uzębienia i stoma, powiedziała, że mam szyjki odsłonięte i przy każdym nacisku krwawią dziąsła i żebym zapomniała o wybielaniu...a opalescensik w lodówie czeka..echh

To muszisz podleczyć dziąsła, na odsłonięte szyjki nic nie poradzisz ja tez tak mam a szczególnie na dolnejk szczęce. Mi stoma zalecił stosowanie elmeksa i paste przeciw nadwrażliwości. Taką kuracje wzmacniającą przeszłam i dopiero wzięłam sie za wybielanie. Ale mimo to to wybielanie odsłonietych szyjek bolało jak cholera, z tabletek przeciwbólowych to brałam KETONAL.

A do tego złuszczania to naprawde nic a nic , nie byłaś czerwona ani zaróżowiona, smarujesz sie cosmelanem według zasady 3* ,2* , 1* i nic, a plamy Ci zchodzą, a jaką masz skóre bardzo tłustą i grubą. dziwne
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:20   #643
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Mydla ,a z tym ręcznikiem to który to dzień po masce?Widzę dużą różnicę na zdjęciach z ręcznikiem i bez.Z ręcznikiem plam nie ma.Napisz jak stosowałaś cos?
Dziś jest 11 dzień. Z ręcznikiem to był 7, przez 9 dni 3xdziennie, teraz 2x,łuszczyła się bardzo, teraz już prawie nic i zero nawilżania. A tłustą mam strasznie, makeup nakładałam zawsze 2x dziennie, bo spływał. Teraz super, bo pory zwężone, ale i tak jakiś pryszcz od czasu do czasu się przemyci
I chyba spróbuję ponownie 3x dziennie, niby gruba skóra, a naczynek kilka mam na skrzydełkach nosowych. Czy laserem je usunę, czy to pic na wodę i kasa w błoto

Edytowane przez mylda
Czas edycji: 2008-11-20 o 12:23
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:21   #644
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Dziś jest 11 dzień. Z ręcznikiem to był 7, przez 9 dni 3xdziennie, teraz 2x,łuszczyła się bardzo, teraz już prawie nic i zero nawilżania. A tłustą mam strasznie, makeup nakładałam zawsze 2x dziennie, bo spływał. Teraz super, bo pory zwężone, ale i tak jakiś pryszcz od czasu do czasu się przemyci

acha to Ty już pooooo.... wszystkiemu
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:27   #645
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Masimko czekałam na ciebie.Zrobiłam eksperyment .trzy dni nie smarowałam cos,dopiero na 4 dzień i skóra mi się trochę łuszczy.Jak wiesz oststnio (2 tyg) stosowałam cos co 2 dzień a w dni beż cos mocno na noc natłuszczałam i skóra po tym nie schodziła wcale i nie była zaczerwieniona.Myślę więc,że stosowanie cos codziennie lub co 2 dzień na noc jest najlepsze,żeby nie mieć nimiłych niespodzianek z łuszczeniem.

Masi,a PPD 30 to dobrze?
Ta 40 teraz jest ok.Ale póżniej nie,dlatego ciągle próbuję nowych 50+,żeby dobrze na wiosnę wyglądać(bez błtszczenia i bielenia).Dlatego testuję tą Biodermę 50+ i jest taka jak pisałam w poprzednich postach.Czy ty jej używałaś dłużej? Warto zainwestować,bo próbka starczy mi na 3 dni tylko.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:31   #646
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
To muszisz podleczyć dziąsła, na odsłonięte szyjki nic nie poradzisz ja tez tak mam a szczególnie na dolnejk szczęce. Mi stoma zalecił stosowanie elmeksa i paste przeciw nadwrażliwości. Taką kuracje wzmacniającą przeszłam i dopiero wzięłam sie za wybielanie. Ale mimo to to wybielanie odsłonietych szyjek bolało jak cholera, z tabletek przeciwbólowych to brałam KETONAL.

A do tego złuszczania to naprawde nic a nic , nie byłaś czerwona ani zaróżowiona, smarujesz sie cosmelanem według zasady 3* ,2* , 1* i nic, a plamy Ci zchodzą, a jaką masz skóre bardzo tłustą i grubą. dziwne
Madziusia, a pamiętasz jakie stężenia stosowałas tego Opalescence??
Kurcze, ja wybielałam tak dawno, że juz nie pamiętam....
Kupiłam teraz 4 x 15%. Zobaczymy jak to zniose

Oooo, Myldzia kiecke przywdziała)))))))))))
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:38   #647
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
niuniaaaa, to w ręczniku, to już prawie bez plam a, że prawie, robi wielką różnicę, to ci wybaczam.

Castrolku ile jesteś po masce
Ja już kolejne makijaże mam w planie, usta i brwi, ale to chyba w lutym
jestem 11 dzień po masce i zero łuszczenia, tak powinno być, czy teraz to powinnam za kwas solny się brać

Ja to jestem łajza, byłam wczoraj na przeglądzie uzębienia i stoma, powiedziała, że mam szyjki odsłonięte i przy każdym nacisku krwawią dziąsła i żebym zapomniała o wybielaniu...a opalescensik w lodówie czeka..echh
Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Mnie już widzish
Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Dziś jest 11 dzień. Z ręcznikiem to był 7, przez 9 dni 3xdziennie, teraz 2x,łuszczyła się bardzo, teraz już prawie nic i zero nawilżania. A tłustą mam strasznie, makeup nakładałam zawsze 2x dziennie, bo spływał. Teraz super, bo pory zwężone, ale i tak jakiś pryszcz od czasu do czasu się przemyci
I chyba spróbuję ponownie 3x dziennie, niby gruba skóra, a naczynek kilka mam na skrzydełkach nosowych. Czy laserem je usunę, czy to pic na wodę i kasa w błoto

Mydla ale masz plamy ?


Jeśli nie stosujesz nic więcej oprócz cos(nie używasz:50+,nie malujesz się,nie natłuszczasz,nie nawilżasz itd.) a cos co 12 H od zmycia do zmycia ,to znaczy że masz pełną kurację i wszystko idzie w dobrym kierunku.Po prostu masz tłustą skórę.Wiem na pewno że każda skóra inaczej przechodzi cos.Pamiętaj że ciąg dalsz jest nawet jak przejdziesz tylko na noc z cos,dopiero jak minie 5-8 tyg,nie powinno być żadnych plam(najwyżej lekkie cienie,one mogą dłużej pozostać,ale przy dalszym stosowaniu cos(min 9 miessięcy) i one znikną,Skóry suche najgożej to przechodzą.Nie martw się i rób nadal jak pisałam,a wszystko się uda.Nie ma sensu nakładania 3 razy dziennie.Trzeba 2 razy, nakładać tak aby cos cały czas był na skórze obecny i niczym nie rozwodniony.

Napisz czy widzisz zmianę w plamach.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:38   #648
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Masimko czekałam na ciebie.Zrobiłam eksperyment .trzy dni nie smarowałam cos,dopiero na 4 dzień i skóra mi się trochę łuszczy.Jak wiesz oststnio (2 tyg) stosowałam cos co 2 dzień a w dni beż cos mocno na noc natłuszczałam i skóra po tym nie schodziła wcale i nie była zaczerwieniona.Myślę więc,że stosowanie cos codziennie lub co 2 dzień na noc jest najlepsze,żeby nie mieć nimiłych niespodzianek z łuszczeniem.

Masi,a PPD 30 to dobrze?
Ta 40 teraz jest ok.Ale póżniej nie,dlatego ciągle próbuję nowych 50+,żeby dobrze na wiosnę wyglądać(bez błtszczenia i bielenia).Dlatego testuję tą Biodermę 50+ i jest taka jak pisałam w poprzednich postach.Czy ty jej używałaś dłużej? Warto zainwestować,bo próbka starczy mi na 3 dni tylko.

Tak, PPD 30 to dobrze, większy bo 40 ma tylko znany mi SVR 100 Ultra Max. Ale to porażka. Biało różówe mazidło. Okropnosć.
Większosc ze znanych nam filtrów z factorem 50+ ma PPD w okolicach 28-31.
Kliknij na ten link i zobacz, jakie filtry mają wysokie PPD i które próbować.

Testowałam kolorową Biodermę Photoderm Max 50+, miałam dwa odcienie, to było jeszcze przed cosmelanem. jeden zdecydowanie za ciemny, drugi był wtedy za jasny, ale moze teraz byłby dobry. Ale tłuszcz dosłownie kapie z tych Biodermek. Nie miałam wtedy dry-flo wiec nie wiem jak by wyglądało zmatowienie tego.
Ale tez szukam.


No i wracam do smarowania sie co drugi dzień na noc bo nie mam nerwów już do tej obłażącej i czerwonej skóry.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-20 o 12:40
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:44   #649
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Madziusia, a pamiętasz jakie stężenia stosowałas tego Opalescence??
Kurcze, ja wybielałam tak dawno, że juz nie pamiętam....
Kupiłam teraz 4 x 15%. Zobaczymy jak to zniose

Oooo, Myldzia kiecke przywdziała)))))))))))

kurcze ja tez nie pamietam czy to było 15 czy 20. A gdzie kupowałaś strzykawki. i ile płaciłaś
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 12:47   #650
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No widzisz - a dla mnie to różowo - białe SVR 50+ mazidło jest jedynym, które moge stosować i nie straszyć
Nie musze sie też martwić jaki podkład na to, bo dzięki kolorkowi, sam SVR mi zastępuje podkład. Tylko matowię i wiooo!!!
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:48   #651
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Tak, PPD 30 to dobrze, większy bo 40 ma tylko znany mi SVR 100 Ultra Max. Ale to porażka. Biało różówe mazidło. Okropnosć.
Większosc ze znanych nam filtrów z factorem 50+ ma PPD w okolicach 28-31.
Kliknij na ten link i zobacz, jakie filtry mają wysokie PPD i które próbować.

Testowałam kolorową Biodermę Photoderm Max 50+, miałam dwa odcienie, to było jeszcze przed cosmelanem. jeden zdecydowanie za ciemny, drugi był wtedy za jasny, ale moze teraz byłby dobry. Ale tłuszcz dosłownie kapie z tych Biodermek. Nie miałam wtedy dry-flo wiec nie wiem jak by wyglądało zmatowienie tego.
Ale tez szukam.


No i wracam do smarowania sie co drugi dzień na noc bo nie mam nerwów już do tej obłażącej i czerwonej skóry.
Masi wypróbuj ,ten 50+ do cery suchej ,mam go na sobie i jest niezły.Skoro mówisz że 40+ też dobry to kupię oba.Cena też jest ok.Ten 50+ kosztuje 30 zł.

Mam nadzieję ,że wisna już nie będzie biała i błyszcząca.Drknęłam sobie te PPD.Dzięki
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:49   #652
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
kurcze ja tez nie pamietam czy to było 15 czy 20. A gdzie kupowałaś strzykawki. i ile płaciłaś
Kupiłam sobie u się w Gdańsku w sklepie stomatologicznym
zbajerowałam Pana na piękne oczka i mi sprzedał,
pomimo, że nie do gabinetu to chciałam tylko do swojego własnego uzytku

Zapłaciłam 65 złotych polskich za cztery malusienieczkie strzykaweczki
ale wybielać bede tylko do szóstek
Najwyżej dokupie jeszcze kolejne cztery jak będzie trzeba - powinna mi wystarczyć jedna na dwa uzycia do obydwu szuflad
Ponieważ juz kiedyś wybielałam, to może te 4 sztuki będą wystarczające - aaaaaaaaaaa - melonowy smak wzięlam)))))))

Chyba avatara zmienie - bo wyglądam jak zakonnica )))))

Edytowane przez denna
Czas edycji: 2008-11-20 o 12:55
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:51   #653
mylda
Raczkowanie
 
Avatar mylda
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 134
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Mydla ale masz plamy ?


Jeśli nie stosujesz nic więcej oprócz cos(nie używasz:50+,nie malujesz się,nie natłuszczasz,nie nawilżasz itd.) a cos co 12 H od zmycia do zmycia ,to znaczy że masz pełną kurację i wszystko idzie w dobrym kierunku.Po prostu masz tłustą skórę.Wiem na pewno że każda skóra inaczej przechodzi cos.Pamiętaj że ciąg dalsz jest nawet jak przejdziesz tylko na noc z cos,dopiero jak minie 5-8 tyg,nie powinno być żadnych plam(najwyżej lekkie cienie,one mogą dłużej pozostać,ale przy dalszym stosowaniu cos(min 9 miessięcy) i one znikną,Skóry suche najgożej to przechodzą.Nie martw się i rób nadal jak pisałam,a wszystko się uda.Nie ma sensu nakładania 3 razy dziennie.Trzeba 2 razy, nakładać tak aby cos cały czas był na skórze obecny i niczym nie rozwodniony.

Napisz czy widzisz zmianę w plamach.
Nic nie robię tylko cosm2. Plam już właściwie nie ma, skóra jest lekko różowa i napięta. Fluid lekki po jakim czasie, to mnie najbardziej gnębi, nie wyglądam zbyt apetycznie, taka biała, świecąca, czuję dyskomfort.. ale, cierp ciało, jak żeś chciało

Kochany castrolku chyba znalazłaś specyfik dla mnie, używałam w zeszłym roku SVR 50+ dla tłustej, ale bielił, zapychał i spływał z twarzy.

Denno jakią masz cerę?

Edytowane przez mylda
Czas edycji: 2008-11-20 o 12:53
mylda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 12:59   #654
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Tak, PPD 30 to dobrze, większy bo 40 ma tylko znany mi SVR 100 Ultra Max. Ale to porażka. Biało różówe mazidło. Okropnosć.
Większosc ze znanych nam filtrów z factorem 50+ ma PPD w okolicach 28-31.
Kliknij na ten link i zobacz, jakie filtry mają wysokie PPD i które próbować.

Testowałam kolorową Biodermę Photoderm Max 50+, miałam dwa odcienie, to było jeszcze przed cosmelanem. jeden zdecydowanie za ciemny, drugi był wtedy za jasny, ale moze teraz byłby dobry. Ale tłuszcz dosłownie kapie z tych Biodermek. Nie miałam wtedy dry-flo wiec nie wiem jak by wyglądało zmatowienie tego.
Ale tez szukam.


No i wracam do smarowania sie co drugi dzień na noc bo nie mam nerwów już do tej obłażącej i czerwonej skóry.
Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Nic nie robię tylko cosm2. Plam już właściwie nie ma, skóra jest lekko różowa i napięta. Fluid lekki po jakim czasie, to mnie najbardziej gnębi, nie wyglądam zbyt apetycznie, taka biała, świecąca, czuję dyskomfort.. ale, cierp ciało, jak żeś chciało

Kochany castrolku chyba znalazłaś specyfik dla mnie, używałam w zeszłym roku SVR 50+ dla tłustej, ale bielił, zapychał i spływał z twarzy.
Wszelkie kolorowanki można już po 2 tyg,jak cos tylko na noc.Wiem tylko z własnego doświadczenia ,że niezbyt dobrze to wygląda,dopiero tak po miesiącu lepiej.Pamiętaj tylko że nie każdy fluid jest dobry.Niektóre nałożonae na 50+ destabilizują filtry i te nie działają,więc plamy wrócą.W 2 cz. pamiętnika jest taka lista które możesz bez problemu stosować.Metodą prób i błędów sama dobierzesz jaki najlepszy dla ciebie.

A skoro plam już nie masz to znaczy że wszystko dobrze,ciesz się że nie straszysz jak ja naprzykład,po masce
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:01   #655
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Mydla jeśli chodzi o filtr do b,tłustej cery to jest taki Biodermy,dla cer tłustych(pomarańczowy ) sama zobacz na KWC może dla ciebie będzie dobry
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:02   #656
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez mylda Pokaż wiadomość
Nic nie robię tylko cosm2. Plam już właściwie nie ma, skóra jest lekko różowa i napięta. Fluid lekki po jakim czasie, to mnie najbardziej gnębi, nie wyglądam zbyt apetycznie, taka biała, świecąca, czuję dyskomfort.. ale, cierp ciało, jak żeś chciało

Kochany castrolku chyba znalazłaś specyfik dla mnie, używałam w zeszłym roku SVR 50+ dla tłustej, ale bielił, zapychał i spływał z twarzy.

Denno jakią masz cerę?
Kochanie, tłuuuuuuuuuuuustą jak smalec - nawet powieki i uszy mam tłuste.
Dla mnie nakładanie filtra i jescze na to podkladu to w ogóle pomyłka była.
Nie stosowałam nigdy zadnych kremów (po krótkich epizodach kiedy probowałam jednak), bo moja cera tego nie znosi - tłusta jest, a z kremem, to w ogóle masakra
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:02   #657
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

IV,nie uciekaj,to co ze zdjęciami wstawiamy na chwilę?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:03   #658
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie u się w Gdańsku w sklepie stomatologicznym
zbajerowałam Pana na piękne oczka i mi sprzedał,
pomimo, że nie do gabinetu to chciałam tylko do swojego własnego uzytku

Zapłaciłam 65 złotych polskich za cztery malusienieczkie strzykaweczki
ale wybielać bede tylko do szóstek
Najwyżej dokupie jeszcze kolejne cztery jak będzie trzeba - powinna mi wystarczyć jedna na dwa uzycia do obydwu szuflad
Ponieważ juz kiedyś wybielałam, to może te 4 sztuki będą wystarczające - aaaaaaaaaaa - melonowy smak wzięlam)))))))

Chyba avatara zmienie - bo wyglądam jak zakonnica )))))

myśle że spokojnie starcza ci te 4, wkońcu tu chodzi o odświeżenie koloru. Jak pamietam mi jedna strzykawka starczyła na 3 użycia na jedną szuflade.
A nie boisz sie tak dwie szuflady na raz wybielac?
U mnie górna była w miarę ok, ale dolna przez te szyjki odsłonięte to koszmar.
Szczęściara z Ciebie ... tak pana zbajerować.
a 65 zł to atrakcyjna cena w porównaniu do wybielania u dentysty
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:04   #659
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Laski ale czad

Zadzwoniłam do koleżanki która często w Anglii bywa, z zapytaniem czy by filtr roca nie kupila kiedyś tam, jakby jechała. A ona mówi ze ma jakiś filtr roca który w wakacje kupila i nie używała bo się nie opalala po tym. Jutro mi da. Ponoć nie jest tłusty. Może to któryś z naszych.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-20, 13:04   #660
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

To znowu ja
popatrzcie monitorują promieniowanie UVB....http://stacje.katowice.pios.gov.pl/iseo/
w waszych województwach WIOS te powinien monitorować!!!! poszukajcie , no na UVA sposobu pomiaru chyba nie ma ale skoro dzis wychodzi ze w Katowicach UVB jest 0 to UVA tez nie moze byc duże....a to wazne dla naszych plam...
Jako ciekawostke to wam podaję
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.