Trwała - zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 10:48   #631
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: fale-->headlines kontra lekka trwała? /bylyscie kiedys zadowolone z trwalej?

Cytat:
Napisane przez casya
Ja osobiscie odradzam headlines.Robiłam go jakies półtora roku temu w porzadnym salonie nalezacym do sieci salonów.Owszem na poczatku efekt był swietny tylko to co potem działo sie z moimi włosami to koszmar, moje włosy były połamane a na dodatek wcale nie przestały falowac tak jak zapewniała mnie fryzjerka po pól roku tylko obrzydliwie sie skrecały(a skrecały sie koszmarnie brzydko, kazdy w inna strone i jakos tak "niekształtnie") dopóki ich nie obciełam.Ja osobiscie headlines'a juz nie zrobie mimo ze tez marza mi sie takie fale.Pozdro.Buziaki
Dokładnie opisałaś to idealnie tak jak było u mnie. Mnie też zapewniała, że ten skręt zniknie po najdalej miesiącu a trzyma się do dzisiaj
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 08:40   #632
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Takie loczki po trwalej??

miałam robiona trwała i co prawda mam krótsze włosy ale loczki sa identyczne w sumie zalezy od tego co z nimi zrobie po umyciu...jak tylko troche pogniote to wygladaja jak na tych zdjeciach a jak ugniatam dlugo to wygladam bardziej jak afrOwoman zalezy od wlosow...moje loczko fale dość naturalnie wygladaja. A wczesniej nie miały w ogóle tendencji do krecenia, falowania itp
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 08:42   #633
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Trwała ondulacja i ja

nie jestem ekspertem ale wiem ze istnieje cos takiego jak trwała dwufazowa. Z reszta najlepiej isc do fryzjera ...bedzie wiedzial najlepiej
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 13:09   #634
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Trwała ondulacja i ja

Moze zdecyduj sie na styling ( chociaz nie wiem czy na tej dlugosci mozna go zastosowac ) ,wiesz trwala dosyc mocno niszczy wlosy .
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 16:19   #635
natalka16
Przyczajenie
 
Avatar natalka16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: okolice gdańska
Wiadomości: 18
Dot.: Zrobic trwala czy nie? Piszcie swoje doswiadczenia!

ja mam takie pytanko zwiażane z ta trwała..jakie miałas włosy zanim zrobiłas trwala chodzi o koducj i wogole cienkie itp. i jak je pielegnowalas?jaka trwale robilas?
natalka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 16:29   #636
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Zrobic trwala czy nie? Piszcie swoje doswiadczenia!

Wczoraj byłam u fryzjera, ścinała mnie taka fajna, dość młoda babeczka i troche porozmawiałyśmy. Powiedziała mi, ze miała 2 razy trwałą i strasznie jej się włosy zniszczyły, powiedziała, że efektów zniszczenia nie widać od razu dopiero po pewnym czasie, teraz ma juz normalne włoski ale do tej pory ma miejsca gdzie nie chcą jej rosnąć, bo to idzie w cebulki. Nie ma co wierzyc w magiczną moc preparatów odżywczych w tym momencie. Mnie to przekonało, skoro sama fryzjerka mi to mówi...
Może lepiej co jakiś czas pobawić sie w wałki i inne cuda, znaleźć inne rozwiązanie

POzdrawiam
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 17:14   #637
natalka16
Przyczajenie
 
Avatar natalka16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: okolice gdańska
Wiadomości: 18
Dot.: Zrobic trwala czy nie? Piszcie swoje doswiadczenia!

a ja mam podzielone zdanie...słyszałam również od starszej fryzjerki,że trwałą ziołowa nie przynosi az tak strasznych skutków i czasami warto zaryzykować
natalka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 17:55   #638
natalka16
Przyczajenie
 
Avatar natalka16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: okolice gdańska
Wiadomości: 18
Dot.: Takie loczki po trwalej??

a na jakiej grubosci trzeba nawijac zeby uzyskac takie loki???tez mam zamiar zrobic sobie trwala ziolowa..podobno mniej niszcy wlosy
natalka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 19:59   #639
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Zrobic trwala czy nie? Piszcie swoje doswiadczenia!

Kiedyś mnie podkusiło i zrobiłam trwałą. Byłam bardzo zadowolona. Nie miałam baranka na głowie, tylko ładnie poskręcane. A gdzies po 2 tygodniach, gdy zaczęły żyć własnym życiem, to już w ogóle były fajne. No i nie musiałam ich myć codziennie, ani męczyć się z układaniem. Potem trwałą robiłam jeszcze 2 razy. Nie było źle, ale ta pierwsza była najlepsza. Dobrze wspominam czas, gdy nosiłam trwałą. A co do stanu włosów po- tragedii nie było.
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:05   #640
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Efekty Trwałej

właśnie właśnie mi mój dermatolog zalecił lekką trwała nie niszczącą włosków ponieważ nadmiernie się przetłuszczały co powodowało że mi wypadają

dziś byłam wykonać ten cudowny" zabieg...
jestem właścicielką prostych włosków na elsperyment zgodziłam się tylko i wyłącznie dlatego że upewnieno mnie że nie będę miała loczków
a jednak... nie mam loków nie mam prostych włosów tylko mam jakieś takie sianowate fale wygląda to paskudnie

pomóżcie co mam z tym zrobić bo ja oprócz związania włosków w kucyk nie widzę żadnego ratunku
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:54   #641
kaja333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 16
Exclamation Chcę mieć loki

Naprawdę bardzo marzę o lokach a moje włosy są proste nie wiem jak to zrobić trwała odpada ale przecież też nie będę codziennie myć włosów i kręcić papilotów chyba żeby trzymały się ze 4 dni poradźcie mi albo na lotta92@wp.pl
kaja333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 16:24   #642
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Chcę mieć loki

na forum jest tego naprawde duuużo, poszukaj w archiwum
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:38   #643
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: Trwała ondulacja i ja

Dziękuje za odpowiedż, jednakże trawała została już wykonana (niestety) wyszła ładnie niestety stan moich włosów jest fatalny..... Nir polecam nikomu, z włosów której pięknie się układały i miały połysk jak kasztan- zrobiły się matową
miotłą ....
Chciałabym zapytać: znacie może moje miłe panie jakieś odżywki by zregenterować strukturę włosa, jak narazie po trwałej jestem 2 mc, i używałam do tąd Mrs. Potter's
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:54   #644
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: Trwała ondulacja i ja

Cytat:
Napisane przez bizu90
Dziękuje za odpowiedż, jednakże trawała została już wykonana (niestety) wyszła ładnie niestety stan moich włosów jest fatalny..... Nir polecam nikomu, z włosów której pięknie się układały i miały połysk jak kasztan- zrobiły się matową
miotłą ....
Chciałabym zapytać: znacie może moje miłe panie jakieś odżywki by zregenterować strukturę włosa, jak narazie po trwałej jestem 2 mc, i używałam do tąd Mrs. Potter's

najlepsze jak dla mnie sa z Gliss Kura-mam do ciebie pytanko moglabys wkleic swoja fotke jak wyszla i wyglada trwala,ja tez mam ochote sobie zrobic ale lekka
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:14   #645
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: Efekty Trwałej

Cytat:
Napisane przez suonko
właśnie właśnie mi mój dermatolog zalecił lekką trwała nie niszczącą włosków ponieważ nadmiernie się przetłuszczały co powodowało że mi wypadają

dziś byłam wykonać ten cudowny" zabieg...
jestem właścicielką prostych włosków na elsperyment zgodziłam się tylko i wyłącznie dlatego że upewnieno mnie że nie będę miała loczków
a jednak... nie mam loków nie mam prostych włosów tylko mam jakieś takie sianowate fale wygląda to paskudnie

pomóżcie co mam z tym zrobić bo ja oprócz związania włosków w kucyk nie widzę żadnego ratunku
a moglabys wkleic swoja fotke
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 13:52   #646
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Efekty Trwałej

Cytat:
Napisane przez kaska222
a moglabys wkleic swoja fotke

mejbi bejbi umyję włoski wysuszę i zrobię o ile fotopstryk jest w domku
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:18   #647
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Efekty Trwałej

oto moje włoski przed i po trwałej

raz na zawsze mogę sobie wybić z głowy takie eksperymenty :P
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:26   #648
Buziaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Buziaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 60
Unhappy trwała.. od połowy głowy!!

Helloł!!! Mam straszny problem!! jakies rok temu zrobiłam trwała na moich długich włosach - rzeczywiscie dobrze sie z nia czułam i włosy nie przetłuszczały mi sie tak szybko.. jednak od ponad pol roku wygladaja tragicznie bo mniej wieciej na wysokosci linni szyi zaczynaja sie krecic, puszyc i wyprawiac wszystko co najgorsze a od nasady sa proste, delikatne i zdrowe!! stosuje mase odzywek i masek z nadzieja ze to pomoze ale narazie nie ma zadnych efektow?? Macie jakies porady?? P.s. od zawsze jestem nosicielka dlugich wloskow i chyba nie bylabym w stanie tego zmienic!!!
Licze na pomoc!!! Buziaki
Buziaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:32   #649
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: trwała.. od połowy głowy!!

zajrzyj na ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74481 moze CI pomoze ten specyfik L'oreala o ktorym tu jest mowa, mi pomógł, moze pomóc i Tobie pozdrawiam
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 18:16   #650
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Efekty Trwałej

Faktycznie zdecydowanie lepiej Ci w prostych wlosach. Ja tez kiedys zrobilam sobie trwala zeby wlosy mi sie mni8e przetluszczaly. To byl najwiekszy blad mojego zycia eeeh. Wlosy przetluszczaly sie jak dawniej, jedynym efektem jest to ze polowe ich stracilam ;(
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:32   #651
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Efekty Trwałej

no wlasnie zrobilam trwala ze 2 miesiace temu a wciaz wyciagam cale garsci wlosow uzywalam juz wszystkiego....chyba jestem skazana na łysienie ;( jestem załamana....
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:39   #652
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Efekty Trwałej

Wlosy się po prostu krusza przynajmniej ja tak mialam. Potem odrastaly. mialam pelno takich krociutkich ale juz nie byly takie ladne
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:26   #653
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: Efekty Trwałej

Ja też mam włosy skłonne do przetłuszczania i jak miałam trwałą to faktycznie były wysuszone... ale nie tam gdzie trzeba! Przetłuszaczały się nadal, a końce były tak sianowate, że wyglądały tragicznie... W ogóle ta trwała to był wielki błąd - zmasakrowała mi włosy
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:28   #654
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Efekty Trwałej

Ja mam krótkie wloski i trwala zrobioną w marcu-fotka jest z serpnia ale ondul zszedl nieznacznie. Nie wiem jaki mam rodzaj trawalej, ponoć nie niszczaca wlosów (ale czy o trwalej można tak do końca powiedzieć???), pamiętam, że fryzjerka mieszala ze sobą 2 plyny delikatny i silny- trzeba przyznać, że nie jest tragicznie, bo nie rozdwajają się, podczas czesania troszke wypadają nio i raz cieniowalam, bo byly troszkę popalone od spodu. Ja tez mam wlosy przytluszczające się i tu racja-po zrobieniu trawalej nie trzeba ich myć codziennie. Rodzaj skręto zalezy od wielkosci wałków, sily plynu utrwalajacego ondul i czasu.
Pozdrawiam siostry Kędziorki
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:39   #655
kędzior
Raczkowanie
 
Avatar kędzior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 168
GG do kędzior
Dot.: Efekty Trwałej

zajżyjcie tu! http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76410
kędzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:45   #656
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Efekty Trwałej

no właśnie ja taką trwała nie niszczącą miałam zrobiona i wogóle miała mi nie pokręcić włosów żartobliwa ta moja fryzjerka
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:04   #657
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: Efekty Trwałej

Cytat:
Napisane przez suonko
oto moje włoski przed i po trwałej

raz na zawsze mogę sobie wybić z głowy takie eksperymenty :P
rzeczywiscie w prostych lepiej wygladalas, ja i wizazanki pomogly mi wybic z glowy trwala bo wygladalybym tak sztucznie
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 11:38   #658
Buziaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Buziaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 60
Dot.: trwała.. od połowy głowy!!

a włosy po tym nie są szortkie, tak jak po innych tego typu odzywkach?? moje przez ta trwala i tak wygladaja jak siano wiec nie chce ich dodatkowo przesuszac
Buziaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 19:01   #659
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: Trwała ondulacja i ja

Dziękuje, jutro polece do skl;epu po nowy szamponik .....
Jutro zrobie fotke co Ty na to, bo dzisiaj nie chce mi sie już myś włosków, a efekt trwałej widać, gdy na czyste włosy nałoży się piankę.
Spróbuj papilony albo coś w tym stylu, bo nie wiadomo cyz "loczki" będą do Ciebie pasować.
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 19:14   #660
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Trwała ondulacja i ja

Jestem teraz po czwartej trwałej. Ostatnio włosy mam trochę nieładne, ale to dlatego, ze zaniedbałam. Generalnie pierwsze 2 trwałe były ekstra, bo kompletnie nie zniszczono mi włosów i loki wyglądały naturalnie. Nikt nie posądził mnie o trwalą Fryzjerka zrobiła trwałą tak delikatnie, ze nie miałam żadnego siana i włosy pozostały lśniące. Za trzecim razem niestety zrobiła za mocną jak dla mnie i miałam z kolei koszmarne siano Uratowałam się właśnie szamponami i odżywkami gliss kur. Ładowałam odżywki mnóstwo, ale w końcu włosy zrobiły się przyzwoite
mujer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.