Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 11:54   #631
MyDestiny90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Czyli istnieje możliwość zajścia w ciąże jeszcze na tabletkach. Eh... mogłam jeszcze wybrać jedno opakowanie....
MyDestiny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 11:58   #632
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez MyDestiny90 Pokaż wiadomość
Czyli istnieje możliwość zajścia w ciąże jeszcze na tabletkach. Eh... mogłam jeszcze wybrać jedno opakowanie....
Możliwość jest o tyle, że żadna metoda antykoncepcyjna nie ma stuprocentowej skuteczności. Natomiast u Ciebie nie było zwiększonego ryzyka, ponieważ ostatni stosunek był jeszcze w trakcie, gdy przyjmowałaś aktywne tabletki antykoncepcyjne.

A test z krwi poleciłam dlatego, że się stresujesz, że jesteś w ciąży. Mała szansa na to, ale jak masz się denerwować, to zrób ten test. Drogi nie jest.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 12:21   #633
MyDestiny90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

masz rację. Najbardziej martwie się tym, że przez ostatni miesiąc 3 razy w tygodniu byłam u stomatologa, za każdym razem szprycowana znieczuleniami i prześwietleniami. Już pal licho slub w 7 msc i zrujnowane marzenia o sukni ślubnej. Mogłam poczekać, wybrać jeszcze jedno opakowanie, nie było by stresu, że moge być w ciazy i zrobić dziecku krzywdę.
MyDestiny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 12:33   #634
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez MyDestiny90 Pokaż wiadomość
masz rację. Najbardziej martwie się tym, że przez ostatni miesiąc 3 razy w tygodniu byłam u stomatologa, za każdym razem szprycowana znieczuleniami i prześwietleniami. Już pal licho slub w 7 msc i zrujnowane marzenia o sukni ślubnej. Mogłam poczekać, wybrać jeszcze jedno opakowanie, nie było by stresu, że moge być w ciazy i zrobić dziecku krzywdę.
Ja tu wielkich szans na ciążę nie widzę, więc się nie stresuj. Idź zrób test z krwi albo zrób w domu test z moczu. Uspokoisz się jak zobaczysz, że nie jesteś w ciąży. Nie stresuj się, bo właściwie nie masz czym.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 12:41   #635
MyDestiny90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Dzięki wielkie! Jak to się mówi mądry polak po szkodzie. Prawda jest taka, że nigdy nie ma odpowiedniego czasu na ciąże.. a bo to jestem w LO, a bo to na studiach, a bo mam obronę, a bo zaczęłam pracę i staram się o umowę o pracę, a bo za kilka miesięcy biorę ślub. Weź tu się babo zdecyduj
MyDestiny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 15:44   #636
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez MyDestiny90 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie! Jak to się mówi mądry polak po szkodzie. Prawda jest taka, że nigdy nie ma odpowiedniego czasu na ciąże.. a bo to jestem w LO, a bo to na studiach, a bo mam obronę, a bo zaczęłam pracę i staram się o umowę o pracę, a bo za kilka miesięcy biorę ślub. Weź tu się babo zdecyduj
Prawda jest taka ze panikujesz.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 01:15   #637
coffeina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cześć Dziewczyny.
Przeczytałam już mnóstwo wątków na ten temat, jednak nigdzie nie znalazłam czegoś co choć troszkę by mnie uspokoiło.
Otóż na początku stycznia ( 9.01) współżyłam z partnerem, z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy, zawsze wyjątkowo z tym uważamy, zazwyczaj on nie kończy we mnie. Nie potrafi na dzień dzisiejszy określić czy tamtego dnia również tak było. W momencie w którym miesiączka powinna przyjść,pojawiła się jasna brązowa, gęsta wydzielina, odrobina rano, przez dwa dni, drugiego dnia pojawiła się przy niej odrobina krwi, nastawiłam się że to miesiączka jednak tak się nie stało. od tego czasu mineło 5 dni. Nie pojawia się kompletnie żadna wydzielina, od 2 dni pojawiły się bóle w dole brzucha i bóle pleców, trwają przez większość dnia. Zazwyczaj bóle pojawiały sie u mnie tylko 1 dnia miesiączki.
Dodam że ciężko jest mi określić czy ten 9 był dniem płodnym(albo 2 dni przed płodnymi, albo pierwszy dzień płodnych), ponieważ moje miesiączki są szalenie nieregularne. Dlatego też nie przejęła bym się tym opóźnieniem, gdyby nie ta jasnobrązowa wydzielina. Muszę przyznać że miałam ostatnio stres związany z egz i on nie zniknie, bo zaczynam sesję. Dodatkowo byłam przeziębiona i przechodziłam przez przewlekłe zapalenie pęcherza, które do tej pory mogło nie ustapić.
Trochę obawiam się ciąży, jednak głównie dlatego że studiuje poza domem.Powiecie pewnie że mam lecieć zrobić test. Z tym że jak do tej pory myślenie o tym nie sprawiało mi problemu, to teraz wizja patrzenia ja pojawiają się dwie kreski chyba spowoduje że chyba padnę e stresu. Oczywiście zrobie go jak potrwa to jeszcze z tydzień.
Chciałabym usłyszeć waszą opinię na ten temat. Może kogos przechodzącego podobny stres.
Czy może to być ciąża, czy mam podstawy do zamartwiania się na podstawie objawów.?

Edytowane przez coffeina
Czas edycji: 2015-02-03 o 01:23
coffeina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 02:03   #638
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez coffeina Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Przeczytałam już mnóstwo wątków na ten temat, jednak nigdzie nie znalazłam czegoś co choć troszkę by mnie uspokoiło.
Otóż na początku stycznia ( 9.01) współżyłam z partnerem, z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy, zawsze wyjątkowo z tym uważamy, zazwyczaj on nie kończy we mnie. Nie potrafi na dzień dzisiejszy określić czy tamtego dnia również tak było. W momencie w którym miesiączka powinna przyjść,pojawiła się jasna brązowa, gęsta wydzielina, odrobina rano, przez dwa dni, drugiego dnia pojawiła się przy niej odrobina krwi, nastawiłam się że to miesiączka jednak tak się nie stało. od tego czasu mineło 5 dni. Nie pojawia się kompletnie żadna wydzielina, od 2 dni pojawiły się bóle w dole brzucha i bóle pleców, trwają przez większość dnia. Zazwyczaj bóle pojawiały sie u mnie tylko 1 dnia miesiączki.
Dodam że ciężko jest mi określić czy ten 9 był dniem płodnym(albo 2 dni przed płodnymi, albo pierwszy dzień płodnych), ponieważ moje miesiączki są szalenie nieregularne. Dlatego też nie przejęła bym się tym opóźnieniem, gdyby nie ta jasnobrązowa wydzielina. Muszę przyznać że miałam ostatnio stres związany z egz i on nie zniknie, bo zaczynam sesję. Dodatkowo byłam przeziębiona i przechodziłam przez przewlekłe zapalenie pęcherza, które do tej pory mogło nie ustapić.
Trochę obawiam się ciąży, jednak głównie dlatego że studiuje poza domem.Powiecie pewnie że mam lecieć zrobić test. Z tym że jak do tej pory myślenie o tym nie sprawiało mi problemu, to teraz wizja patrzenia ja pojawiają się dwie kreski chyba spowoduje że chyba padnę e stresu. Oczywiście zrobie go jak potrwa to jeszcze z tydzień.
Chciałabym usłyszeć waszą opinię na ten temat. Może kogos przechodzącego podobny stres.
Czy może to być ciąża, czy mam podstawy do zamartwiania się na podstawie objawów.?
I przez tyle watkow nie przeczytalas, ze ciaza przy nieuszkodzonej prezerwatywie, plus prawdopodobnie finalem poza, jest niemozliwa?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 07:54   #639
coffeina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

No właśnie sęk w tym, że przeczytałam chyba trochę za dużo.
Jak wiadomo nigdy nie można mieć 100% pewności i liczę się z tym, mimo iż nic akurat tym razem nie przykuło mojej uwagi. No i dodatkowo nie znalazłam nikogo kto miał by podobny problem, jak ja tą "wydzieliną".
coffeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:33   #640
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

No, ale przecież kochaliście się w prezerwatywie? To nie rozumiem ?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 08:40   #641
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez coffeina Pokaż wiadomość
No właśnie sęk w tym, że przeczytałam chyba trochę za dużo.
Jak wiadomo nigdy nie można mieć 100% pewności i liczę się z tym, mimo iż nic akurat tym razem nie przykuło mojej uwagi. No i dodatkowo nie znalazłam nikogo kto miał by podobny problem, jak ja tą "wydzieliną".
Panikujesz zawczasu, może okres Ci się wyjątkowo mocno spóźnia np. ze stresu i stąd te bóle. Tym bardziej nie kumam paniki,skoro prezerwatywa ok.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 08:44   #642
coffeina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

No właśnie ja też nie rozumiem. Skąd te wszystkie objawy które nigdy u mnie nie występowały. Zdażało mi się w trakcie sesji że miesiączka "spóźniała się" (jeżeli przy nieregularnych cyklach wgl można mówić o spóźnianiu się) 14 dni ale nigdy nie pojawiały się jakieś bóle, czy wydzieliny, więc zazwyczaj nie zauważałam tego spóźnienia nawet.
coffeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 10:02   #643
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Nasza opinia: nie jesteś w ciąży.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 10:44   #644
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez coffeina Pokaż wiadomość
No właśnie ja też nie rozumiem. Skąd te wszystkie objawy które nigdy u mnie nie występowały. Zdażało mi się w trakcie sesji że miesiączka "spóźniała się" (jeżeli przy nieregularnych cyklach wgl można mówić o spóźnianiu się) 14 dni ale nigdy nie pojawiały się jakieś bóle, czy wydzieliny, więc zazwyczaj nie zauważałam tego spóźnienia nawet.
Bo teraz wkręcasz sobie ciążę i się stresujesz, co opóźnia miesiączkę.
A bóle i wydzieliny mogą być zwiastunem choroby, nie ciąży.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:38   #645
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Poza tym. Od 9 stycznia minelo juz tyle, ze spokojnie test wyjdzie wiarygodny.

Nie ma pewności? Bosz. PRZY DOBRZE ZALOZONEJ NIE USZKODZONEJ PREZERWATYWIE, KTORA NIE PEKLA JEST PEWNOSC. A tu jeszcze finału w srodku prawdopodobnie nie bylo. Bosze jedyny.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:59   #646
AlternatywnaKawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 320
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witam. Mam taki problem. Wczoraj zapomniałam zażyć szóstą tabletkę z blistra. Powinnam wziąć ją o 22, wzięłam dziś o 13:30. Wiem, że w takim wypadku należy zabezpieczać się dodatkowo przez tydzień. Pytanie czy jeśli kochałam się z facetem w niedzielę około 13 to jest możliwość wpadki? Tabletkę w niedzielę przyjęłam o stałej porze, w sobotę tak samo.
AlternatywnaKawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:54   #647
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Jest.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 16:35   #648
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Wiem, że trzeba się dodatkowo zabezpieczac, ale tego nie zrobie. Wole potem pisać posty. Bicuz fok ju datz why.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 17:20   #649
AlternatywnaKawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 320
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Wiem, że trzeba się dodatkowo zabezpieczac, ale tego nie zrobie. Wole potem pisać posty. Bicuz fok ju datz why.
Jeśli to do mnie to nigdzie nie napisałam, że nie będę się dodatkowo zabezpieczać. Mój post tyczył się stosunku, który miał miejsce przed pominięciem tabletki. Nie mogłam przewidzieć, że tak się wydarzy.
AlternatywnaKawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 18:36   #650
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez AlternatywnaKawa Pokaż wiadomość
Jeśli to do mnie to nigdzie nie napisałam, że nie będę się dodatkowo zabezpieczać. Mój post tyczył się stosunku, który miał miejsce przed pominięciem tabletki. Nie mogłam przewidzieć, że tak się wydarzy.
Moj blad. Nie doczytalam dokładnie. No to jest ryzyko.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:16   #651
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

mam następujące watpliwosci - podczas seksu z chlopakiem zsuneła nam się prezerwatywa, jednak podczas wystąpienia tej czynności chłopak nie był we mnie a jedynie ocierał się. (wczesniej normalnie sie kochalismy ale wtedy z prezerwatywa). Dodam, że to był 5 dzień mojej miesiączki. Wystraszyliśmy się jednak i przyjęłam pigulkę po, po około 6 godzinach.
Czy zminimalizowaliśmy ryzyko ciąży do 0?
Bardzo się denerwuję bo ostatnio trochę przytyłam i wkręcam sobie różne głupie rzeczy..
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:21   #652
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zieloneoczy19 Pokaż wiadomość
mam następujące watpliwosci - podczas seksu z chlopakiem zsuneła nam się prezerwatywa, jednak podczas wystąpienia tej czynności chłopak nie był we mnie a jedynie ocierał się. (wczesniej normalnie sie kochalismy ale wtedy z prezerwatywa). Dodam, że to był 5 dzień mojej miesiączki. Wystraszyliśmy się jednak i przyjęłam pigulkę po, po około 6 godzinach.
Czy zminimalizowaliśmy ryzyko ciąży do 0?
Bardzo się denerwuję bo ostatnio trochę przytyłam i wkręcam sobie różne głupie rzeczy..
Moim zdaniem zminimalizowaliście ryzyko ciąży do -10.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:27   #653
zieloneoczy19
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoczy19
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

dziękuję za szybką odpowiedź. Podniosłaś mnie na duchu, ciekawa jestem czy dostanę okres w terminie bo teraz jest sesja i śpię po 4-5 godzin dziennie i ciagle jestem zmęczona, obawiam się że to może mi wszystko opóźnić
zieloneoczy19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:37   #654
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez zieloneoczy19 Pokaż wiadomość
dziękuję za szybką odpowiedź. Podniosłaś mnie na duchu, ciekawa jestem czy dostanę okres w terminie bo teraz jest sesja i śpię po 4-5 godzin dziennie i ciagle jestem zmęczona, obawiam się że to może mi wszystko opóźnić
U mnie zawsze takie wydarzenia opóźniają miesiączkę, także bądź przygotowana na spóźnienie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:43   #655
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Po tabletce po możesz mieć rozregulowany okres przez jakis czas. Dla mnie w ogóle dziwne, ze ja bralas, skoro facet się tylko ocieral i to podczas miesiaczki (zakladam, ze nie bylo jakiegos wyjatkowego przesunięcia i cykl masz raczej "tradycyjny") kiedy prezerwatywa się zsunela.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-02-04 o 22:44
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:29   #656
Furia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Witajcie.
Mam problem, powinnam dostać 29 stycznia miesiączkę lecz do tej pory jej nie mam. Dzisiaj mija 7 dzień, w tym czasie robiłam 2 testy ciążowe. Obydwa wyszły negatywnie. Pierwszy w dzień spodziewanej miesiączki, po południu, drugi 2 lutego rano. Paniczne boje się ciąży...
Sex uprawiałam bez zabezpieczenia tydzień przed miesiączką, to znaczy chłopak tylko wszedł i pchnął dwa razy. Nie skończył we mnie lecz obawiam się preejakulantu...
Dodam, że miewam nieregularne miesiączki (zdarzało się tak, że okres spóźniał mi się po dwa, trzy tygodnie), brałam w tym miesiącu antybiotyk oraz miałam dużo problemów...
Myślicie, że jest możliwość abym była w ciąży?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Zapomniałam napisać, że mam wszystkie objawy miesiączkowe, tj. ból jajników, podbrzusza, piersi lecz dostałam je nie w połowie cyklu lecz w przeddzień spodziewanej miesiączki.
W normalnej sytuacji pomyślałabym, że to na okres ale jego nie mam więc uważam, że są to objawy ciążowe...
Już sama nie wiem co mam myśleć...
Furia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:31   #657
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Furia_ Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam problem, powinnam dostać 29 stycznia miesiączkę lecz do tej pory jej nie mam. Dzisiaj mija 7 dzień, w tym czasie robiłam 2 testy ciążowe. Obydwa wyszły negatywnie. Pierwszy w dzień spodziewanej miesiączki, po południu, drugi 2 lutego rano. Paniczne boje się ciąży...
Sex uprawiałam bez zabezpieczenia tydzień przed miesiączką, to znaczy chłopak tylko wszedł i pchnął dwa razy. Nie skończył we mnie lecz obawiam się preejakulantu...
Dodam, że miewam nieregularne miesiączki (zdarzało się tak, że okres spóźniał mi się po dwa, trzy tygodnie), brałam w tym miesiącu antybiotyk oraz miałam dużo problemów...
Myślicie, że jest możliwość abym była w ciąży?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Zapomniałam napisać, że mam wszystkie objawy miesiączkowe, tj. ból jajników, podbrzusza, piersi lecz dostałam je nie w połowie cyklu lecz w przeddzień spodziewanej miesiączki.
W normalnej sytuacji pomyślałabym, że to na okres ale jego nie mam więc uważam, że są to objawy ciążowe...
Już sama nie wiem co mam myśleć...
Skoro uprawialiście seks bez zabezpieczenia, to ciąża jest możliwa. Jeśli się bardzo stresujesz, idź zrób test z krwi.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 23:41   #658
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Furia_ Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam problem, powinnam dostać 29 stycznia miesiączkę lecz do tej pory jej nie mam. Dzisiaj mija 7 dzień, w tym czasie robiłam 2 testy ciążowe. Obydwa wyszły negatywnie. Pierwszy w dzień spodziewanej miesiączki, po południu, drugi 2 lutego rano. Paniczne boje się ciąży...
Sex uprawiałam bez zabezpieczenia tydzień przed miesiączką, to znaczy chłopak tylko wszedł i pchnął dwa razy. Nie skończył we mnie lecz obawiam się preejakulantu...
Dodam, że miewam nieregularne miesiączki (zdarzało się tak, że okres spóźniał mi się po dwa, trzy tygodnie), brałam w tym miesiącu antybiotyk oraz miałam dużo problemów...
Myślicie, że jest możliwość abym była w ciąży?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Zapomniałam napisać, że mam wszystkie objawy miesiączkowe, tj. ból jajników, podbrzusza, piersi lecz dostałam je nie w połowie cyklu lecz w przeddzień spodziewanej miesiączki.
W normalnej sytuacji pomyślałabym, że to na okres ale jego nie mam więc uważam, że są to objawy ciążowe...
Już sama nie wiem co mam myśleć...
A na jakiej podstawie wiesz, że powinnaś dostać? Prowadzisz samoobserwację i stwierdziłaś owulację/ skok temperatury/ szczyt śluzu? Bo jeżeli nie i to są tylko wyliczanki, to wcale niekoniecznie "miałaś dostać" miesiączkę akurat wtedy, zwłaszcza, że masz nieregularne cykle. Prowadzę samoobserwację od ponad roku, znam swój organizm, a i tak nie jestem w stanie przewidzieć okresu co do dnia.

Tak delikatnie off-top: dużo dziewczyn pisze o bólu jajników jako znaku nadchodzącego okresu - mnie jeżeli boli któryś z jajników, to na owulację (charakterystyczny, kłująco-ciągnący ból, nasilający się przy próbie z odbicia i stawaniu na tę nogę, po której jest jajnik), a na okres tylko macica (typowe skurcze mięśni), to jak to jest w końcu?
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 23:50   #659
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Zrobić test płytkowy, a najlepiej z krwi

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Tak delikatnie off-top: dużo dziewczyn pisze o bólu jajników jako znaku nadchodzącego okresu - mnie jeżeli boli któryś z jajników, to na owulację (charakterystyczny, kłująco-ciągnący ból, nasilający się przy próbie z odbicia i stawaniu na tę nogę, po której jest jajnik), a na okres tylko macica (typowe skurcze mięśni), to jak to jest w końcu? [/QUOTE]

Mnie tez bolą jajniki na zmianę, każda ma inaczej spokojnie

__________________
23.12.2014
23.04.2016
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 23:55   #660
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez Alice in Wonderland Pokaż wiadomość
Zrobić test płytkowy, a najlepiej z krwi

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Tak delikatnie off-top: dużo dziewczyn pisze o bólu jajników jako znaku nadchodzącego okresu - mnie jeżeli boli któryś z jajników, to na owulację (charakterystyczny, kłująco-ciągnący ból, nasilający się przy próbie z odbicia i stawaniu na tę nogę, po której jest jajnik), a na okres tylko macica (typowe skurcze mięśni), to jak to jest w końcu?
Mnie tez bolą jajniki na zmianę, każda ma inaczej spokojnie

[/QUOTE]

Nie nie, niczym się nie martwię, wiem, że jestem zdrowa Po prostu dziwię się, objawy mogą być tak różne. Chociaż w sumie moja mama jeden jajnik ma "przyklejony" do ściany macicy i zazwyczaj boli razem z nią mogłam iść na studia na biologię, a nie na anglistykę
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-02 21:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.