Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! - Strona 222 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-15, 11:18   #6631
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Wogle to jestem troszke dumna z mojego brzuszka
bo przez caly rok hodowalam tluszczyk bardzo starannie , i po trzech tygodniach udalo mi sie troszke poprawic wyglad mojego brzuszka to bardzo motywujace .
Zreszta wlasnie sie zorientowalam ze moje brzuszki to taka wersja leit byla do w cw 3 zapomnialam o pracy nog
Wiec i tak sie ciesze z wynikow
Aod jutra zaczynam juznowy trening
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 11:19   #6632
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Ok. To od dzisiaj nic nie kombinuję tylko ćwiczę tak, jak mówicie.
Dzięki za pomoc.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 14:02   #6633
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
Milcząca rrrrany niezła jesteś normalnie szacuken jak cały czas miałaś obie nogi nad ziemią - to jest ogólnie wersja o któej już słyszałam, z dopiskiem, że jest dla wysoko zaawansowanych to Ty się kobitko nie dziw że Cię wszystko bolało
..he he he a ja sobie myslałam : "jak to możliwe ,ze ja taki mięczak jestem skoro "siłą woli mojego umysłu" jestem w stanie przeczołgać się przez trzy serie a potem umieram na plecy...jak to możliwe,ze taki cienias ze mnie , skoro jestem na kierunku , który wymaga dosyć dużej sprawności i daję rade tylko trzy serie a tu dziewczyny dochodzą to 40 dnia i mówią,ze luzik "

...taki ze mnie naiwniaczek że myślałam ,ze tak bardzo sie juz zastarzałam, czy cóś

...ale w takim wypadku okazuje się,ze mój brzuch to wcale nie jest taki flaczek jaby się wydawało i jakies mięśnie pod tą wrstwą tłuszczyku są, skoro w miarę dawałam radę ćwiczyć tak jak opisywałam
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 14:30   #6634
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

ano widzisz Milcząca nie ma powodów do zmartwień

pysia mogę powiedzieć tylko LOL super rezultat różnica po prostu rzuca się w oczy, nie jest to jakaś subtelna zmiana wydaje mi się że część uroku tych zdjęć zawsze polega na tym że każda z nas robiąc zdjęcie 'po' zrobi je rano i stara się maksymalnie napiąć brzuszek ja też pewnie tak zrobię heh


w przeciągu tygodnia będę miała wymarzony telefonik i zaczne robić zdjęcia, żeby oglądać swoje efekty


może przed wakacjami zrobię sobie też szybką rundkę z a6w w 21 dni


ale na razie planuje tamilee i 8 minute abs i do tego skakanie przy pump it up które jest po prostu świetną zabawą


idę na glebę
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 15:02   #6635
Eewelinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Hej. Dawno mnie tu nie bylo. Mam juz fotki, tylko byly robione po obfitym jedzonku,czyli obiedzie, ale miesnie widac... chyba. Powiedzcie co sadzicie o moim brzuszku. Mam prosbe do wszystkich wizazanek. Znacie jakies cwiczonka na dolne miesnie brzucha? Tylko jakies takie skuteczne poprosze!!! Bo do lata juz nieduzo czasu zostalo! ) FOtki po a6w !!! (fotka robiona 2 tyg.po zakonczeniu cwiczen)
Eewelinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 15:34   #6636
justysial8
Przyczajenie
 
Avatar justysial8
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Eh co ja narobilam ! :/ To moj komentarz! Eewelinka, ta osobka pod tym nikiem tomoja siostra, ktora nie wylogowala sie ze stronki( jak zwykle) no i ja weszlam i tak napisalam... nie zwrocilam uwagi... Niom to takie sprostowanie )))))) Fote dodam napewno! teraz nie chce sie zaladowac! Jakies problemy techniczne na stronce. Miedzy czasie mozecie mi podeslac jakies cwiczenia na dolne meisnie brzucha. Pozdrawiam serdecznie
justysial8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:01   #6637
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

.dziewczyny-musze się z wami czymś podzieliś podzielić bo dzis mnie zatkało z wrażenia po prostu totalny szok

pomierzyłam się dziś i sie okazało,ze ja po 7 dniach a6w (pierwsze 3 dni + od początku pierwsze 4 dni) straciłam pod biustem 10 cm i w tali 2 cm (choć jutro ma przyjść okres więc mam nadzieję, ze straciłam więcej a teraz jestem "napuchnięta")

...spasłam się jak świnka wiec w pasie musze zrzucić jakieś 20 cm blllleeee obrzydlistwo wstydzę się zrobić zdjecie-nawet teraz-gdy juz trochę straciłam ale wam zdradzę w sekrecie ,ze pod biustem miałam 82 a teraz mam 72 pierwszy sukces
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 19:40   #6638
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Gratulacje milczaca mi w sumie tez najwiecej spadlo pod samym biustem, tam to juz chyba w ogole tluszczyku nie ma, gorzej z dolna parta... :/ Ale dobre i to na poczatek daje niezlego kopa do dalszych cwiczen
__________________
KOSMETYKI Z USA http://kosmetykiusa.blogspot.com ZAPRASZAM
exterior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:43   #6639
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

matko boska :| dziewczyno jak Ty to zrobilas :P:P:P gratuluje rezultatow i daje glowe ze motywacje masz teraz nie z tej ziemi :P
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:09   #6640
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Karola-sama wiesz w jaki sposób ja to zrobiłam-masohistyczny :P z nieswiadomosci-tak jak pisałam-nie polecam-umierałam na plecy ale efekty mnie strasznie ciesza a motywacje mam teraz taka , ze nigdy w zyciu do niczego takiej nie miałam

exterior-ja mam najbardziej spasione właśnie to miejsce pod biustem, więc te efekty to dla mnie cud, miód i orzeszki , ze się tak wyraże bo gubie to , na czym mi najbardziej zalezy
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...

Edytowane przez Milcząca
Czas edycji: 2007-03-15 o 20:35
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 22:33   #6641
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

no wiem wiem :P szalooona :P

ja wlasnie zrobilam dzien 11, dopiero teraz, bo wczesniej jakos sie nie zebralo.
ale zrobilam rozgrzewke - bieg w miejscu + stepper, teraz te brzuszki i cholerka spociłam się jak nigdy... az czuje jak uciekaja kalorie :P

no nic, lece pod prysznic sie troche wymasowac :P
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 22:45   #6642
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Ja tez jakoś dzisiaj zostawiłam brzuszki na ostatnią chwilę i została mi jeszcze jedna seria, a mam dzień 12.
jak tak robie wszystkie serie naraz, to muszę bardzo często robić odpoczynek (przynajmniej złapać głęboki oddech czy rozluźnić mięśnie).
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 23:06   #6643
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

ja staram sie wytrzymac serie cala bez przerw, nawet jak boli :P
na tym etapie robie maxymalnie pol minuty przerwy miedzy seriami i jest ok
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 23:07   #6644
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
ja staram sie wytrzymac serie cala bez przerw, nawet jak boli :P
na tym etapie robie maxymalnie pol minuty przerwy miedzy seriami i jest ok
To może coś źle robię i przez to mogą byc gorsze efekty?
Ja całej serii bez odpoczynku nie zrobię
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 23:14   #6645
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez maryd Pokaż wiadomość
To może coś źle robię i przez to mogą byc gorsze efekty?
Ja całej serii bez odpoczynku nie zrobię

no to juz zalezy od tego w jakiej kondycji sa Twoje miesnie brzucha. Ja przy 11 dniu nie mam z tym problemu, daję radę. Ale swego czasu przyznam, że tak dla czystej przyjemnosci cwiczylam sobie po 200-300 brzuszkow dziennie i pewnie jakies tam pozostalosci z tego mam
wszystko zalezy od kondycji, przeciez jesli nie dajesz rady to oczywiste ze robisz sobie przerwy, nikt nie jest maszyna a mysle ze efektow jako takich to nie zmienia lepiej zebys robila cwiczenia dokladnie i zebys czula ze boli, niz na odpieprz i zebys przelatywala przez serie jak gazelllla :P
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 23:17   #6646
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
no to juz zalezy od tego w jakiej kondycji sa Twoje miesnie brzucha. Ja przy 11 dniu nie mam z tym problemu, daję radę. Ale swego czasu przyznam, że tak dla czystej przyjemnosci cwiczylam sobie po 200-300 brzuszkow dziennie i pewnie jakies tam pozostalosci z tego mam
wszystko zalezy od kondycji, przeciez jesli nie dajesz rady to oczywiste ze robisz sobie przerwy, nikt nie jest maszyna a mysle ze efektow jako takich to nie zmienia lepiej zebys robila cwiczenia dokladnie i zebys czula ze boli, niz na odpieprz i zebys przelatywala przez serie jak gazelllla :P
masz rację.
Ja wcześniej praktycznie w ogóle nie robiłam brzuszków i pewnie dlatego teraz mnie boli juz po pierwszych pięciu.
Staram się dokładnie robić i powoli, skoro mnie boli, więc wszystko okej.
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 06:21   #6647
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Hej! Wczoraj byłam u lekarza i dowiedziałam się, że mam być może tzw. wędrującą nerkę... Czy będę mogła nadal ćwiczyć nawet z tym problemem? Wiecie coś o tym? ;(
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 07:29   #6648
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

a to juz powinnas sie przy okazji lekarza zapytac, ja sie nie znam niestety....a jesli chodzi o zdrowie to trudno powiedziec "eee tam, cwicz!"
wiec zapytaj "u zrodla"

lece do szkoly cyyaa
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 10:58   #6649
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Tancerka wydaje mi się że tylko lekarz odpowie Ci profesjonalnie na to pytanie, akurat w tym temacie lepiej sie nas nie słuchaj


wiecie co.. przyznaje że efekty pod biustem naprawdę są spektakularne gratulki Milcząca zainspirowana Twoim efektem zmierzyłam się i widzę że z początkowego 77 pob biustem zrobiło się już 71,5 fajowo jest mnie 5,5 centymetra mniej nie lubię tego miejsca więc się cieszę z każdego centymetra szkoda tylko że nie leci tak w pasie wolałabym żeby pod biustem spadł mi centymetr na ruski rok na rzecz 10 cm w talii i pasie



fajnie że w ogóle chudnę tzn w zasadzie to ujędrniam się bo nie straciłam ani kilograma ale nie zależy mi na tym akurat zmiany zaczynają byc naprawdę zauważalne w tym momencie w którym ja jestem nawet ręce wyglądają juz lepiej, są ujędrnione i minus 2 centymetry muszę sie pochwalic że Pani szatniarka wczoraj w klubie zobaczyła mnie po dłuższym czasie około 2 tygodni ( ahh te studia ;p) i powiedziała mi że schudłammmm

moje gadulstwo nie zna granic a Wy biedne musicie to potem czytać

pozdrawiam buziolki
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 11:11   #6650
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
muszę sie pochwalic że Pani szatniarka wczoraj w klubie zobaczyła mnie po dłuższym czasie około 2 tygodni ( ahh te studia ;p) i powiedziała mi że schudłammmm
Mnie bardzo motywują takie komplementy, niestety ostatnio tylko słyszę, że przytyłam. Bardzo mnie to denerwuje, jak ktos tak mi zwraca uwagę, tym bardziej, że przecież widze się na co dzień.
Aby nie zabić danej osoby, szybko odpowiadam, że jestem w ciąży i działa, nie wie dana osoba co powiedzieć i nie powraca do tego tematu.
Najgorszy jest mój brat słyszę od niego przynajmniej 10 razy dziennie, że jestem "grubasek".
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-16, 11:24   #6651
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

no motywują rzeczywiście nawet chyba bardziej niz centymetry

dobreee z tą ciążą maryd heh heh zabijasz wrogów ich własną bronią. okropne jest takie gadanie tu masz za dużo, a tu za mało... ja swoją drogą jestem szczupłą osobą z tendencjami do tłuszczyków tu i ówdzie i kiedys miałam chyba jeszcze większy brzuszek bo z kolei mnie to sie pytano czy jestem w ciąży. oj chamskie to było. dobrze że juz czegoś takiego nie słyszę bo doszłoby chyba do rękoczynów

pozdrawiam
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 13:54   #6652
Vea16
Raczkowanie
 
Avatar Vea16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
GG do Vea16
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

no motywują rzeczywiście nawet chyba bardziej niz centymetry

hej Kiaa, a ile już ćwiczysz A6W??
Pozdrawiam
Vea16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:27   #6653
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Vea dziś 30 dzień jestem pozytywnie zaskoczona że znalazłam w sobie motywacje i samodyscyplinę do cwiczeń szczerze mówiąc nawet nie podejrzewałam tego po sobie
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:34   #6654
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

ja mam dzisiaj 14 dzień i szczerze mówiąc nie chce mi się ćwiczyć, te dwa pierwsze ćwiczenia są takie nuuudne:/ ale postaram się dojść do końca bo po tych dwoch tygodniach mam płaski brzuch i chcę go utrzymać.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 14:34   #6655
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Dobra Laseczki, mam do Was króciótkie pytanie. Chcę spalić troszkę tłuszczyku na brzuszku, pozbyć się boczków i ładnie wyrzeźbić. Co jest skuteczniejsze i daje naprawdę oczekiwane rezultaty ? a6w czy 8min abs ? Pomóżcie bo chcę sobie ustalić trening i waham się między tymi dwiema opcjami . Z góry thx za odp. Pozdrawiam
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 16:26   #6656
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez radzia1608 Pokaż wiadomość
Dobra Laseczki, mam do Was króciótkie pytanie. Chcę spalić troszkę tłuszczyku na brzuszku, pozbyć się boczków i ładnie wyrzeźbić. Co jest skuteczniejsze i daje naprawdę oczekiwane rezultaty ? a6w czy 8min abs ? Pomóżcie bo chcę sobie ustalić trening i waham się między tymi dwiema opcjami . Z góry thx za odp. Pozdrawiam

ja sadze ze lepsze jest a6w, ja raz 8 min abs jechalam calutkie wakacje, efekt minimalny byl, ale nie az taki jak dziewczyny maja po a6w
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 16:27   #6657
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

radziu ja na razie nie jestem w stanie Ci odpowiedziec, bo abs zaczynam właśnie jak skoncze weidera

na pewno szczerze polecić mogę Weidera i nie słuchaj ludzi którzy mówią że to ćwiczenie tylko rzeźbi bo spala tłuszczyk jak lokomotywa moim zdaniem, zresztą widać to na tym forum najwięcej tłuszczyku a6w spali ci pod biustem, a 8 minut absu jest o tyle lepsze że bardziej ogólnorozwojowe dla brzucha - ale trwa tylko 8 minutek i na pewno nie będzie to efekt typu 2 3 cm mniej w tydzień ( ja po tygodniu a6w miałam już parę cm na minusie ) . no chyba że chcesz robić kilka serii absu ?

przy okazji - w absie masz jedno ćwiczenie z weidera i jedno bardzo podobne

właśnie może wiecie czy te 8minutowe serie absu powinno sie robić jak serie weidera, czyli bez przerw, czy raczej jedna rano jedna jakoś w obiad, jedna wieczorem - łącznie 24 minuty czyli w sumie tyle co jeden weider
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 16:32   #6658
kiaa1
Raczkowanie
 
Avatar kiaa1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 227
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

ooo karola znasz abs? a robiłaś jedną serię dziennie? bo ja planuje 3 hmmm a ja myslałam żeby robić teraz absa.. hmmm. juz sama nie wiem

jak na razie - 30 dzień a6w ( nie chce mi się w to wierzyć nawet jak to pisze jestem dumna, strrrrasznie dumna pierwszy raz udało mi się robić brzuszki dłużej niż tydzień )

coraz lepiej czuję się w swoim ciele
__________________
Ja wiem, że do ciebie przyjdzie też
Dzień który zbudzi w tobie moc !

kiaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 16:51   #6659
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
ja sadze ze lepsze jest a6w, ja raz 8 min abs jechalam calutkie wakacje, efekt minimalny byl, ale nie az taki jak dziewczyny maja po a6w
Cytat:
Napisane przez kiaa1 Pokaż wiadomość
radziu ja na razie nie jestem w stanie Ci odpowiedziec, bo abs zaczynam właśnie jak skoncze weidera

na pewno szczerze polecić mogę Weidera i nie słuchaj ludzi którzy mówią że to ćwiczenie tylko rzeźbi bo spala tłuszczyk jak lokomotywa moim zdaniem, zresztą widać to na tym forum najwięcej tłuszczyku a6w spali ci pod biustem, a 8 minut absu jest o tyle lepsze że bardziej ogólnorozwojowe dla brzucha - ale trwa tylko 8 minutek i na pewno nie będzie to efekt typu 2 3 cm mniej w tydzień ( ja po tygodniu a6w miałam już parę cm na minusie ) . no chyba że chcesz robić kilka serii absu ?
ok, no to już zadecydowałam ! od jutra zaczynam a6w , nie ma co czekać do poniedziałku, bo znowu zacznę odkładać i nic z tego nie wyjdzie kiaa1 bardzo mnie zachęciłaś do a6w, skoro naprawdę efekty są zauwarzalne w tak krótkim czasie to warto spróbowac idę dokładnie przestudiować ten trening . thx za pomoc
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 16:54   #6660
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!!

zbijcie mnie .... dwa dni pod rząd miałam na 8 na zajęcia , wstawałam o 5.30 i później byłam tak zmęczona, że nie miałam siły ćwiczyć.... w czwartek zrobiłam jedną serię i nie miałam siły na drugą, a wczoraj wogóle odpuściłam więc zaczynam od nowa, może będą lepsze efekty...
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.