Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 224 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 20:57   #6691
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

scheherezade Twój dekolt powala! A fakt, że Twoje piersiaki mają dopiero 4 miesiące i są takie cudowne - jeszcze bardziej

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez karollyn Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!!
Jestem tu nowa, choć przeglądam wasze wpisy regularnie od kilku dni wiele lat czekałam aż piersi urosną mi same, nie stało się tak jednak dlatego ostatecznie zdecydowalam sie na ich powiekszenie przez implanty (mimo, że zawsze wykluczałam tę opcję!). Teraz wszystko potoczyło się bardzo szybko, nawet nie wiem od czego to się zaczęło, któregoś dnia wstałam i powiedziałam sobie że biorę kredyt i robię piersi, bo nie ma na co czekać i męczyć się dłużej!! Przeglądałam fora mając nadzieję, że znajdę najlepszego lekarza, ale od tego można tylko dostać gorączki Ostatecznie zaufałam moim znajomym i wybrałam dr GXXXX z Warszawy (mimo, że czytałam złe i dobre opinie na jej temat). Byłam już na konsultacji i powiem Wam że jestem zachwycona, ładna klinika, pani dr bardzo miła, rzetelna, spędziłam u niej chyba z godzinę, a teraz idę na kolejną konsultację, żeby jeszcze raz zmierzyć rozmiary implantów. A mianowicie pani dr zaproponowała mi implanty firmy Polytech okrągłe rozmiar 285 lub 315.. i nie wiem które wybrać! bardziej skłaniam się ku większym, ale pani dr mówiła, że mogą być zbyt masywne do mojej sylwetki (160 wzrostu, 49kg, rozmiar stanika jakieś 70a, czasem b, zależy jaka firma i ile wkładek jest w środku ;P). Może któraś z Was mi coś podpowie? Pls!
I może któraś mogłaby mi polecić w której prywatnej przychodni w Warszawie zrobić badania, żeby nie wyszło zbyt drogo, bo w Luxmedzie to można się za głowę złapać..
No nic na początek może wystarczy
Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki!
Witaj!
Wyedytuj nazwisko ze swojego postu Co do rozmiaru, wszystko zależy od sylwetki, ale jeśli masz do wyboru dwa - bierz większy. Nie kojarzę implantów Polytech Może dziewczyny coś wiedzą.
A co do Twojej szybkiej decyzji... Każdy ma swój sposób podejmowania decyzji, ale musisz mieć świadomość, że jest to powazna operacja i jej efektów nie cofniesz. Moim zdaniem nie powinno się decydować pod wpływem chwili. Musisz być świadoma zagrożeń, jakie mogą wystąpić i zdawać sobie sprawę z możliwej ponownej operacji (powikłania/ciąża/karmienie itp). Powinnas być pewna w 100%
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 21:05   #6692
lauren25
Raczkowanie
 
Avatar lauren25
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

korolowa ja przez 2 tygodnie nie mogłam sama wstać tak strasznie bolało/ piekło brrr Na szczęście samo ustąpiło a potem już z górki

Dasz radę, trzymam kciuki!!!
__________________
28 list. 2012 375 mentor
lauren25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 00:19   #6693
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Korolowa gratuluję serdecznie Z rana najgorzej, bo jak bez ruchu jest się w nocy to trzeba się rozruszać później troszkę, ale to szybko minie Życzę Ci szybkiego powrotu do pełnej sprawności, uważaj na siebie i na cycunie a będzie dobrze

Cześć kobitki My z powrotem wzięliśmy się za remont, bo cieplutko się zrobiło. Przed chwilą skończyłam malować kuchnię na biało a jutro kolor Całkiem sprawnie nam to idzie, bo w czwartek wieczorem zaczęliśmy a jutro będzie skończone, he a to dość generalny remont kuchni i w między czasie toaleta i pokój gościnny
Buziam Was mocno
__________________
07 grudzień 2012 Dr B. D'H (Belgia) Anatomki Mentor CPG 323, 440cc, proj. 6,2cm

http://www.suwaczek.pl/cache/a9aa8927f3.png
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:16   #6694
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez lauren25 Pokaż wiadomość
korolowa ja przez 2 tygodnie nie mogłam sama wstać tak strasznie bolało/ piekło brrr Na szczęście samo ustąpiło a potem już z górki

Dasz radę, trzymam kciuki!!!

aż dwa tygodnie??? o nie! ja już myślałam, że może jutro mi się uda samej wstać z pozycji leżącej, dziś się nie udało ;/
tabletki biorę wg rozpiski z kliniki, co kilka godzin mam dawki różnych leków i jest dobrze, ale właśnie najgorzej to wstawanie brrr, niech już to minie.

a mam pytanie, jak wy się kąpałyście ?
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:18   #6695
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
melduje obecność dziś jest gorzej niz wczoraj, ale do wytrzymania, najgorzej wstać z łóżka i wtedy czuje takie ciągniecie w dół, niech już będzie poniedziałek..ma być lepiej
gratulcje!!kla ski:

Witam dziewczyny

kasik ogladalas sektery w piatek? jak dziewczyna z implantami pupy wracala do domu?? lzy same jej splywaly po policzkach nie wiem czy to z bezradnosci i zlosci czy z bolu. Ale osobiscie na takie cos bym sie nie zdecydowala pupe mozna samemu wyrobic ale trzeba duza nad nia pracowac. Wiedzialam ze kojarze ta dziewczyne a ona byla uczestniczka pierwszej edycji top model
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:21   #6696
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia_nh Pokaż wiadomość
Korolowa gratuluję serdecznie Z rana najgorzej, bo jak bez ruchu jest się w nocy to trzeba się rozruszać później troszkę, ale to szybko minie Życzę Ci szybkiego powrotu do pełnej sprawności, uważaj na siebie i na cycunie a będzie dobrze
kicia dokładnie, poranki są słabe,ale już dzisiejszy lepszy niż wczorajszy, a ile Wam się opuchlizna trzymała? bo ja mam wrażenie że mi pod pachy aż wlazła, pytanie czy mam się tym martwić, czy nie?
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:23   #6697
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
a mam pytanie, jak wy się kąpałyście ?
Ja mylam sie na stojaka ciezko bylo ale powoli powoli udawalo mi sie ale przez pierwszy tydzien mialam nakaz mycia sie od pasa w dol to bylo straszne ale mama pomagala mi myla mi choc rece i plecy gabeczka na podworku byl upal i dla mnie to byl koszmar
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 08:28   #6698
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Ja mylam sie na stojaka ciezko bylo ale powoli powoli udawalo mi sie ale przez pierwszy tydzien mialam nakaz mycia sie od pasa w dol to bylo straszne ale mama pomagala mi myla mi choc rece i plecy gabeczka na podworku byl upal i dla mnie to byl koszmar

ja jak na razie chusteczkami odświeżającymi, ale dziś już nie dam rady muszę się wykąpać, umyć włosy i chce wykorzystać siostrę bo jeszcze dziś jest ze mną, a wieczorem mój mężczyzna wraca - tylko muszę obmyślić jak to zrobić aby było wygodnie pod prysznicem, abym nie zamoczyła opatrunków, w ogole nie przewidziałam tego ze nie będę się mogła sama umyć
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:40   #6699
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
ja jak na razie chusteczkami odświeżającymi, ale dziś już nie dam rady muszę się wykąpać, umyć włosy i chce wykorzystać siostrę bo jeszcze dziś jest ze mną, a wieczorem mój mężczyzna wraca - tylko muszę obmyślić jak to zrobić aby było wygodnie pod prysznicem, abym nie zamoczyła opatrunków, w ogole nie przewidziałam tego ze nie będę się mogła sama umyć
Ja to robilam tak sama mylam sie od pasa w dol wychodzilam ubieralam sie w spodenki i potem dalszy "prysznic" sidzialam w lazience na reczniku i mama myla mi plecy rece i reszte gdzie sama nie dalam rady ale piersi zostawaly w tym okropnym pancerniku a glowe sama dopiero po miesiacu umylam mycie dla mnie glowy bylo koszmarem wszystko balalo ale nie mycie jej jeszcze gorszym bo glowe codziennie myje ale wszystko da sie przeżyć
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:51   #6700
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

mi przychodzi do głowy żeby pójść do fryzjera na mycie włosów
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 12:20   #6701
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
mi przychodzi do głowy żeby pójść do fryzjera na mycie włosów
Ja mam wannę, więc tylko pochylałam nad nią głowę i myłam włosy
Udało mi się samej zrobić to w 3 dobie, ale starałam się jak najmniej ruszać rękami, tak naprawdę od łokcia do pachy ręce miałam przyciśnięte do tułowia
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 13:53   #6702
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Mi tż pomagał z kąpielą i myciem włosów. Po tygodniu chyba sama umyłam
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 18:36   #6703
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hej dziewczyny mi też mój tż pomagał się myć, od pasa w dół sama się myłam a potem siadałam na wannie i tż mnie mył głowę też mi mył ale niestety nie umiał dobrze spłukać i potem mnie głowa swędziała teraz na całe szczeście mogę sama myć ale głowę to jakoś po 1,5 tyg sama zaczęłam myć
__________________
23.04.2013 okrągłe Mentorki 350cc
A wiecie że kocham moje cycuszki hi hi i mojego doktorka też M.M.K

ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 20:15   #6704
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
aż dwa tygodnie??? o nie! ja już myślałam, że może jutro mi się uda samej wstać z pozycji leżącej, dziś się nie udało ;/
tabletki biorę wg rozpiski z kliniki, co kilka godzin mam dawki różnych leków i jest dobrze, ale właśnie najgorzej to wstawanie brrr, niech już to minie.

a mam pytanie, jak wy się kąpałyście ?
Ja bralam prysznic kazdego dnia. Lekarz kazal mi zdjac na ten czas stanik a pozniej wysuszyć plastry suszarka.
Jezeli chodzj o wstawanie to ja lapalam sie za zgiete kolano i na zasadzie kolyski podnosilam sie już od pierwszych godz. po operacji .
Nie martw sie z kazdym dniem bedzie lepiej. Skoro niektore z nas są gotowe przezyc to jeszcze raz to znaczy ze nie jest tak źle, a o bólu szybko sie zapomina.
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 20:26   #6705
lauren25
Raczkowanie
 
Avatar lauren25
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 260
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
aż dwa tygodnie??? o nie! ja już myślałam, że może jutro mi się uda samej wstać z pozycji leżącej, dziś się nie udało ;/
tabletki biorę wg rozpiski z kliniki, co kilka godzin mam dawki różnych leków i jest dobrze, ale właśnie najgorzej to wstawanie brrr, niech już to minie.

a mam pytanie, jak wy się kąpałyście ?
Tak, jakies 2 tygodnie się z tym męczyłam i wiem, że nie tylko ja...
Z tą opuchlizną to normalne, czułam jakby wodę pod pachami ale to samo przechodzi

A kąpałam się pod prysznicem wg zaleceń dr: dółnormalnie a górę tylko morką gąbką i tak do zdjęcia szwów
__________________
28 list. 2012 375 mentor
lauren25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 20:32   #6706
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez lauren25 Pokaż wiadomość
Tak, jakies 2 tygodnie się z tym męczyłam i wiem, że nie tylko ja...
Ja też miałam długo z tym problem, mogę szczerze powiedzieć, że pierwszy tydzień był ciężki.. Jak chciałam się ruszyć w łóżku to próbowałam "jeździć" na tyłku Komicznie to wyglądało I spałam na samym skraju łóżka, żeby nie musieć za daleko na tym tyłku wędrować
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 08:25   #6707
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

no u mnie jest podobnie, jeżdżę tyłkiem po łóżku aby się przesunąć, ale sama nie wstanę z pozycji leżącej, ale już się położę sama, wiec jest progres ale jest już całkiem fajnie.

a kiedy poczułyście, że to już Wasze cycuszki, a nie coś obcego, nie waszego?
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:09   #6708
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
a kiedy poczułyście, że to już Wasze cycuszki, a nie coś obcego, nie waszego?
Około 2 miesięcy
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 12:31   #6709
karollyn
Przyczajenie
 
Avatar karollyn
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Saba08 - Dzięki za odpowiedź Decyzję o operacji podjęłam bardzo szybko, ale myślałam o tym jakieś 10lat.. nareszcie jestem gotowa psychicznie i finansowo
Teraz myślę tylko nad tym rozmiarem, już wiem na pewno, że biorę największe wkładki jakie mi dr proponowała czyli 315, ale zapytam w czwartek czy nie zmieszczą mi się jeszcze większe :P Bo tak jak patrzę po postach to prawie każda miała większy rozmiar, ale to też nie ma co porównywać bo wkładki innych firm, no i ja jestem bardzo drobną kobietką
Jak to dobrze mieć Was gdzie można się doradzić Co 2 głowy to nie jedna
Pozdrawiam Was wszystkie te jeszcze przed i już po!
__________________
31.05.2013 !! to już tak blisko
karollyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 13:06   #6710
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
tak,tak, oszczędzam się, leże i film oglądam
i tak trzymaj, niech dni mijają a Ty leniuchuj

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ja prawie 10 miesiecy po operacji powinnam nakladac krem z filtrem 50 na blizny i np do tego plaster bo tak ostatnio zrobilam przed opalaniem
ja nie smaruje niczym blizn mam dopiero zamiar kupic masc wiec sie zastanawiam czy takie smarowanie bo to jednak krem im nie zaszkodzi a z drugiej strony skoro sie jeszcze przebudowuja a wystawie je na sloince no przez stanik ale jednak to moga sie jeszcze brzydsze zrobic co???
mya pomoz

teraz mam takie pytanie ostnio w sekretach chirurgi dziewczyna wkladala sobie w posladki implanty no i terz pyta nie jak ona ma siedzic normalnie???nie chodzi mi zaraz po ale o pozniejsze funkcjonowanie

bo tak pomyslalam ze skoro my na brzuchu za wygodnie sie nie czujemy to co dopiero na tylku a siedziec trzeba bo lezec na brzuchu nie koniecznie
takie implanty sa inne??
tak z ciekawosci pytam bo mnie to zaintrygowalo
buziaki
Tak, jak najbardziej smaruj filtrem i zaklejaj- do kiedy blizny nie zbledną całkowicie trzeba je smarować filtrem i zaklejać bo zostaną czerwone i ciemne na wieki i nic tego nie zmieni, żadne zabiegi i kremy. I uwaga- materiał przepuszcza promienie UV !!! więc pod cienkim strojem też trzeba blizny zabezpieczyć czy to na solarium czy na plaży

Hihihi nie mam pojęcia jak się siedzi na implantach pośladków
nie widziałam katalogów , nie mam pojęcia jaką mają gęstość i żel w środku
- ale chyba nie są miększe od tych piersiowych I je się pod mięsień wsadza pewnie ? a wie ktoś gdzie jest blizna? Nie ma opcji żeby tego nie czuć jak się siedzi- trzeba się przyzwyczaić i tyle. Widziałam kiedyś takie implanty u starszej babki - to wygląda na golasa beznadziejnie - wypchany pośladek a poniżej zwiędnięte udo masakra. Starym nie polecam- a młode na siłownię bym wysłała

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
gratulcje!!kla ski:

Witam dziewczyny

kasik ogladalas sektery w piatek? jak dziewczyna z implantami pupy wracala do domu?? lzy same jej splywaly po policzkach nie wiem czy to z bezradnosci i zlosci czy z bolu. Ale osobiscie na takie cos bym sie nie zdecydowala pupe mozna samemu wyrobic ale trzeba duza nad nia pracowac. Wiedzialam ze kojarze ta dziewczyne a ona byla uczestniczka pierwszej edycji top model
O kurcze laska w top model była? ale sobie wymyśliła operację - Ty to szpieg jesteś I dobrze piszesz - to głupota i wymysł, lekarz powinien taką pannę na siłownię pogonić Nie wiem, bo tematu nigdy nie zgłębiałam, ale powikłania są na pewno podobne do tych po operacji piersi
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-05-13 o 13:07
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:38   #6711
arcenciel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 13
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ja normalnie 3 dni po operacji sama się umyłam pod prysznicem, nakleilam na stripy folie wodoodporna i kapalam sie normalnie w staniczku, bylo to jednak wyzwanie i bardzo ostroznie. Po dwoch tygodniach moglam juz zdejmowac stanik do mycia. Teraz tak obserwuje jak sie ukladaja piersi i caly czas czuje pod jedna implant i blizna jest tak jakby troche nad nim:/ Druga piers duzo szybciej opada chociaz w sumie w tej piersi co malo ksztalt zmienia mialam wiekszy implant i babka powiedziala ze jakby chciala nawet to wiecej by nie wcisnela... mam nadzieje ze opadnie tak normalnie i zakryje ta blizne. Co o tym myslicie??
arcenciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:41   #6712
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Hihihi nie mam pojęcia jak się siedzi na implantach pośladków
nie widziałam katalogów , nie mam pojęcia jaką mają gęstość i żel w środku
- ale chyba nie są miększe od tych piersiowych I je się pod mięsień wsadza pewnie ? a wie ktoś gdzie jest blizna? Nie ma opcji żeby tego nie czuć jak się siedzi- trzeba się przyzwyczaić i tyle. Widziałam kiedyś takie implanty u starszej babki - to wygląda na golasa beznadziejnie - wypchany pośladek a poniżej zwiędnięte udo masakra. Starym nie polecam- a młode na siłownię bym wysłała


O kurcze laska w top model była? ale sobie wymyśliła operację - Ty to szpieg jesteś I dobrze piszesz - to głupota i wymysł, lekarz powinien taką pannę na siłownię pogonić Nie wiem, bo tematu nigdy nie zgłębiałam, ale powikłania są na pewno podobne do tych po operacji piersi
Tak ja wiem gdzie jest blizna tnie sie miedzy odbytem taka dziurkę i wsadza tamtędy implant pod miesien tak samo jak piersi na tylek 2 tygodnie nie mozna siadac. A zastrzyki w tylek odpadaja na cale zycie. I jeszcze cos ale nie pamietam
ja to szpieg jestem jak nic nie moglam dac sobie spokoju ze kojarzę dziewczyne no i znalazlam ))

na tylek silownia i nie trzeba nic wiecej jak ta lala bedzie

a jaki to ma byc filtr kochana? no bo ja smigam na solare zabezpieczam te moje blizny ale nie smaruje niczym w aptece trzeba kupic???
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:13   #6713
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Tak ja wiem gdzie jest blizna tnie sie miedzy odbytem taka dziurkę i wsadza tamtędy implant pod miesien tak samo jak piersi na tylek 2 tygodnie nie mozna siadac. A zastrzyki w tylek odpadaja na cale zycie. I jeszcze cos ale nie pamietam
ja to szpieg jestem jak nic nie moglam dac sobie spokoju ze kojarzę dziewczyne no i znalazlam ))

na tylek silownia i nie trzeba nic wiecej jak ta lala bedzie

a jaki to ma byc filtr kochana? no bo ja smigam na solare zabezpieczam te moje blizny ale nie smaruje niczym w aptece trzeba kupic???
Kup sobie sztyft do ust z filtrem 50+ kiedyś to się bloker nazywało i było 70+ ale normy się jakieś zmieniły i teraz jest 50+. Taki sztyft jest wygodny, ale może być też filtr w kremie z maksymalną ochroną.
Hihi, tak przypuszczałam że w "szparze" się ten szew kryje. Ale że w okolicy odbytu się coś majstruje to się przeraziłam Dwa tygodnie nie można siadać? ale czad sorki że się śmieje ale nie wyobrażam sobie żeby nie siedzieć przez dwa tygodnie. A jak i potem będzie nie wygodnie i się nie da siedzieć? - przecież wiemy że często po operacji okazuje się że nie jest tak różowo jak lekarz przewidział Wgoić taki implant musi się tak samo jak w piersi - więc te dwa tygodnie to troszkę mało jak na moje oko. I zastrzyki też wykluczone nie no dla mnie głupota totalna Nie oglądałam oczywiście - ale aż ciekawa jestem jak ona chodziła
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2013-05-13 o 18:41
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:20   #6714
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hej dziewczynki troche mma do nadrobienia im blizej do operacji tym mam watpliowsci co do romizrau czy beda w sam raz te 300ml czy nie beda male mam male wachania i watpliowsciczy nie przedyskutowac ale w sumie chce przed operajcja przytyc ze 4kg wiec moj biuscik mam nadzieje zemi urosnie wiec mam nadzije ze bedzie oki sama juz nie wiemczy moze skonultowac to jeszcze w M.W z Wrocławia jak doradzlala mi MyaDiva


niech któras mi doradzi mam 160cm wag 52 kg biust 2 a mam miec implanty 300ml nie chce zeby byly male bardzo duzych tez nie chce,mam im blizej operacji to sie zastanawiam nad wiekszym
__________________
żelusie od M.W 27 sierpien 2014



KOREKTA NOSA

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2013-05-13 o 15:24
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 15:57   #6715
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

ja tam nic nie doradzę, mm 325 okrągłe i na razie są dla mnie za duże mam nadzieję że takie nie zostaną, no ale jestem 3 dni po op więc są opuchnięte, nieułożone itp.
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:02   #6716
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Mya dzięki za podpowiedź z tym sztyftem Już sobie zamówiłam
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:20   #6717
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Mya dzięki za podpowiedź z tym sztyftem Już sobie zamówiłam

ale że na solarium chcesz to użyć? czy na plaży?
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:46   #6718
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
ale że na solarium chcesz to użyć? czy na plaży?
Tu i tu W lecie często chodzę po ogrodzie tylko w górze ze stroju, więc też zda egzamin.
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 18:49   #6719
tetka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to tetka11
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ratunku!! zaczęłam robić badania i w piersi mam 0,4 cm torbiel . Pani dr ES wysłała mnie do onkologa .myślicie że nici z tego?? onkolog może się nie zgodzić prawda?
__________________
już są 3.07.2013. 350 cc hp mentor dr E.S.
tetka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 19:07   #6720
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Tu i tu W lecie często chodzę po ogrodzie tylko w górze ze stroju, więc też zda egzamin.

do solarium są inne kosmetyki niż te na słońce z tego co kiedyś na wykładzie słyszałam, lepiej się dowiedz, a najlepiej zrezygnuj z solarium, to takie szkodliwe
__________________
10.05.2013 JS Warszawa
okrągłe Allergan TRF 325 g / 10,5 x 4,7 cm
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.