Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-15, 20:47   #661
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
A ja nudziaki lubię i ogólnie różne odcienie różowych, czerwienie też. Mam natomiast świadomość, że jak coś trąca fioletem lub pomarańczem to powinnam się trzymać z daleka od takich szminek

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



Jasne, bardziej chodziło mi o sytuację, gdy i kobiecie o pełnych wargach taki odcień pasuje, i takiej o wąskich

Ja wyglądam tragicznie w koraloru i wszelkich pomarańczach. No, ale mam cerę typowej zimy, bardzo bladą, więc nic w tym dziwnego.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:48   #662
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez zalpeel Pokaż wiadomość
No i wlasnie to potwierdza moja teorie. Fajnie wam sie czyta takie watki (gdzie komus cos nie wyszlo, jest smutny i szuka pomocy), bo czujecie sie jak "wsrod swoich".
I dlatego nie lubicie czytac Gregoriusa, bo jemu wychodzi. No niestety.
Gregorius to nie dlatego, ze jestes facetem. Mezczyzne ktory narzeka, jak mu ciezko, jest smutny, niepweny siebie, musi sie dowartosciowac i czuc lekka frustracje przyjelyby z wiekszym entuzjazmem, a i poglady nagle by sie zgadzaly. Ty taki nie jestes i nie wpisujesz sie w klimat tego watku.
Ale po co używasz liczby mnogiej? Czemu odpowiedź do jednej użytkowniczki przekładasz na cała resztę uczestniczek wątku?
I gdzie masz podstawy do tej oceny, że my wszystkie tak mamy/tak robimy?
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:49   #663
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość

Sensownym dla Ciebie. Dla mnie nie zawsze. I w momencie, w którym uważam, że nie mówi sensownie, to się z nim nie zgadzam i to zaznaczam. Uroki internetowego forum.
Jednak jak zaznaczyłam wcześniej - kiedy uważam, że mówi sensownie, to nie mam problemu z przytaknięciem mu. Więc nadal uważam, że Twój wniosek, że nie zgadzamy się z Gregiem dla zasady jest bezpodstawny.
Sam zainteresowany odczuwa to inaczej, a to o czyms swiadczy. Jak widac jednak nie wyssalam sobie tego i nie jest to trolling, skoro sam Gregorius pisze, ze tez to czuje. Tylko zle okreslil przyczyne, ale wszystko sie zgadza.
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:51   #664
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez zalpeel Pokaż wiadomość
No i wlasnie to potwierdza moja teorie. Fajnie wam sie czyta takie watki (gdzie komus cos nie wyszlo, jest smutny i szuka pomocy), bo czujecie sie jak "wsrod swoich".
I dlatego nie lubicie czytac Gregoriusa, bo jemu wychodzi. No niestety.
Gregorius to nie dlatego, ze jestes facetem. Mezczyzne ktory narzeka, jak mu ciezko, jest smutny, niepewny siebie, musi sie dowartosciowac i czuc lekka frustracje przyjelyby z wiekszym entuzjazmem, a i poglady nagle by sie zgadzaly. Ty taki nie jestes i nie wpisujesz sie w klimat tego watku.
A mi wszystko wyszło a i tak się czasem z nim nie zgadzam i co? Ups, po teorii

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Ja wyglądam tragicznie w koraloru i wszelkich pomarańczach. No, ale mam cerę typowej zimy, bardzo bladą, więc nic w tym dziwnego.
Ja jak koral to tylko taki gdzie jest domieszka różu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:51   #665
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A mi wszystko wyszło a i tak się czasem z nim nie zgadzam i co? Ups, po teorii
To, ze cos napiszesz kilka razy, nie zmieni tego w prawde.
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:51   #666
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez zalpeel Pokaż wiadomość
No i wlasnie to potwierdza moja teorie. Fajnie wam sie czyta takie watki (gdzie komus cos nie wyszlo, jest smutny i szuka pomocy), bo czujecie sie jak "wsrod swoich".
I dlatego nie lubicie czytac Gregoriusa, bo jemu wychodzi. No niestety.
Gregorius to nie dlatego, ze jestes facetem. Mezczyzne ktory narzeka, jak mu ciezko, jest smutny, niepewny siebie, musi sie dowartosciowac i czuc lekka frustracje przyjelyby z wiekszym entuzjazmem, a i poglady nagle by sie zgadzaly. Ty taki nie jestes i nie wpisujesz sie w klimat tego watku.
Poglądy Kreweta były ciekawe poza tym od kiedy tu jestem już go nie było dlatego pytam co z nim sie stało. Gregoriusa lubie czytać bo ma sensowne spostrzeżenia.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:52   #667
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez zalpeel Pokaż wiadomość
Sam zainteresowany odczuwa to inaczej, a to o czyms swiadczy. Jak widac jednak nie wyssalam sobie tego i nie jest to trolling, skoro sam Gregorius pisze, ze tez to czuje. Tylko zle okreslil przyczyne, ale wszystko sie zgadza.
Tylko póki co ani Ty, ani Greg nie podaliście przykładów gdzie miało to miejsce. Więc trochę trudno tu o sensowną dyskusję, skoro opieramy się na "bo ja tak mówię".
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 20:52   #668
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Moim kolorem idealnym jest ten:



__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:52   #669
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez zalpeel Pokaż wiadomość
To, ze cos napiszesz kilka razy, nie zmieni tego w prawde.
To, że Ty próbujesz wmawiać wszystkim swoje wymysły nie znaczy, że staną się one prawdą
A to czy mi wyszło czy nie to chyba sama wiem lepiej Więc sorry - Twoja teoria obalona.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2016-08-15 o 20:53
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:52   #670
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Ja wyglądam tragicznie w koraloru i wszelkich pomarańczach. No, ale mam cerę typowej zimy, bardzo bladą, więc nic w tym dziwnego.


Ja też

Za to ciemne czerwienie są dla mnie super, ale nie chce mi si zazwyczaj aż tak bawić w staranne malowanie i uważanie, żeby się nie rozmazało itp
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:53   #671
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Moim kolorem idealnym jest ten:



Mam coś bardzo podobnego.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 20:54   #672
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Tez sie boje 30 urodzin bo nie chce w tym wieku mieszkac wciaz u kogos na pokoju jak studentka.
Niby mam juz na wklad wlasny ale jakos przeraza mnie fakt brania kredydu samotnie.
No nie jest to łatwa decyzja, ALE jeśli masz wkład własny to często rata kredytu jest niższa niż wynajmowanie.

Gdy zajdzie losowy przypadek typu choroba, jakiś inny dramat, no to niezależnie od tego czy wynajmujesz czy masz kredyt no to jesteś trochę w d*, bo nie jesteś w stanie opłacać swoich czterech ścian.

Z drugiej strony, to nie jest tak, że od razu przyleci do Ciebie komornik. Dla banku to jest też problem i bank tez woli taki problem rozwiązywać spokojnie, tak aby nie musieć się z Tobą szarpać. Nawet jak sytuacja jest kiepska to idzie się dogadać. Trzeba tylko być dorosłym i normalnie pójść gdy jest problem, a nie zachowywać się jak dzieciak i np. jak gdyby nigdy nic, nie płacić i palić głupa.
Zawsze jest możliwość rozłożenia na raty, wydłużenia czasu kredytu, zamrożenia rat "na chwilę" - okej, to zaboli bo np. będziesz spłacać kredyt rok, dwa, trzy dłużej, ale o ile nagle nie stałaś się rośliną, tylko masz mniejszy problem typu, np. straciłaś pracę, no to zawsze niemalże jest rozwiązanie.

Jesli masz wkład własny i np. nie bierzesz we frankach to zawsze wartość nieruchomości jest wyższa niż kredyt jaki bierzesz. W takiej sytuacji, w skrajnym przypadku, może po prostu sprzedać mieszkanie, spłacić kredyt, i np. wrócić do rodziców, wynajmowania z kimś. Zawsze jest jakaś opcja.

Tak, wiem ... jest wyższe ciśnienie. Już nie jest tak beztrosko Trzeba zmienić myślenie na bardziej długofalowe. Nie myślisz o pieniądzach, aby mieć na wynajem na plus 1,2 miesiące, tylko no po prostu odkładasz, aby mieć "poduszkę finansową" na czarną godzinę. Jak nie masz dwóch lewych rąk do pracy, jakoś tam ogarniasz to 2-3 miesiące wystarczają, aby np. znaleźć nową pracę, zrobić jakieś ruchy.

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Mnie tak samo. Przeraza mnie, ze wielu panow singli ktorych poznaje mysla tylko o kolegach, imprezach, wyjazdach a kobieta to tylko na niezobowiazujac uklady.
Wydaje mi się, że w tym wieku to wszyscy trochę stają się cyniczni bo mają już jakiś bagaż, często niestety nie najlepszych doświadczeń.

No ale z drugiej strony, to zależy od środowiska. Kiedyś ja widziałem tylko same pary wokoło. Teraz widzę bardzo dużo singli. Czy coś się zmieniło ? Nie sądzę. Po prostu akurat zadaję się z innymi ludźmi.

Niezobowiązujące układy ? No cóż, też trochę mam wrażenie, że łatwiej jest wylądować z koleżanką w jej , albo moim domu, przypadkiem, bez zobowiązań, i potem dalej się kolegować, niż taką, która ... zgodzi się pójść do kina (bo tu już oj robi się poważniej :P). No ale czy to jest jakiś stały trend ? Nie wiem. Pewnie jest już u nas po prostu to co od dawna jest w Europie. Swoboda, seks bez zobowiązań na nikim już chyba nie robi wrażenia. Coraz częściej ludzie to proponują tak jak wyjście na kawę...
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:54   #673
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Moim kolorem idealnym jest ten:



Fajnyyyy, co to za numer?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:55   #674
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ale przeciez powtarzam. Sam zainteresowany napisal, ze to odczuwa. Jakie mogloby byc inne potwierdzenie slusznosci moich spostrzezen?
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:56   #675
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Fajnyyyy, co to za numer?
07, Natural Beauty
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:56   #676
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Fajnyyyy, co to za numer?
Podbijam pytanie
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:58   #677
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV



To moja ulubiona szminka, używam głównie matowych. Według mnie mocne kolory wyglądają zdecydowanie lepiej na pelniejszych ustach. Kiedyś myślałam o powiększeniu swoich ale jakoś udało mi się je polubić

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:58   #678
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
No nie jest to łatwa decyzja, ALE jeśli masz wkład własny to często rata kredytu jest niższa niż wynajmowanie.

Gdy zajdzie losowy przypadek typu choroba, jakiś inny dramat, no to niezależnie od tego czy wynajmujesz czy masz kredyt no to jesteś trochę w d*, bo nie jesteś w stanie opłacać swoich czterech ścian.

Z drugiej strony, to nie jest tak, że od razu przyleci do Ciebie komornik. Dla banku to jest też problem i bank tez woli taki problem rozwiązywać spokojnie, tak aby nie musieć się z Tobą szarpać. Nawet jak sytuacja jest kiepska to idzie się dogadać. Trzeba tylko być dorosłym i normalnie pójść gdy jest problem, a nie zachowywać się jak dzieciak i np. jak gdyby nigdy nic, nie płacić i palić głupa.
Zawsze jest możliwość rozłożenia na raty, wydłużenia czasu kredytu, zamrożenia rat "na chwilę" - okej, to zaboli bo np. będziesz spłacać kredyt rok, dwa, trzy dłużej, ale o ile nagle nie stałaś się rośliną, tylko masz mniejszy problem typu, np. straciłaś pracę, no to zawsze niemalże jest rozwiązanie.

Jesli masz wkład własny i np. nie bierzesz we frankach to zawsze wartość nieruchomości jest wyższa niż kredyt jaki bierzesz. W takiej sytuacji, w skrajnym przypadku, może po prostu sprzedać mieszkanie, spłacić kredyt, i np. wrócić do rodziców, wynajmowania z kimś. Zawsze jest jakaś opcja.

Tak, wiem ... jest wyższe ciśnienie. Już nie jest tak beztrosko Trzeba zmienić myślenie na bardziej długofalowe. Nie myślisz o pieniądzach, aby mieć na wynajem na plus 1,2 miesiące, tylko no po prostu odkładasz, aby mieć "poduszkę finansową" na czarną godzinę. Jak nie masz dwóch lewych rąk do pracy, jakoś tam ogarniasz to 2-3 miesiące wystarczają, aby np. znaleźć nową pracę, zrobić jakieś ruchy.

Uwaga uwaga, notujcie! :P
Zgadzam się

Mając kasę na wkład własny też bym raczej kupiła coś własnego. To jest jakaś inwestycja, ma się jednak już coś swojego mimo że ma się ten kredyt. I tak jak mówisz, w bardzo dużej ilości przypadków jest tak, że kredyt wychodzi taniej niż wynajem. W moim przypadku wynajem mieszkania 2 pokojowego to jakieś minimum 1500 zł jak się znajdzie już coś taniego... Biorąc kredyt za 1300-1400 mam 60m mieszkanie 3 pokojowe
Koleżanka z pracy też zdecydowała się zainwestować sama w mieszkanie i ratę ma bodajże 300 zł Ma się jednak już ten komfort. Jest się u siebie, nie trzeba znosić obcych tak naprawdę ludzi.
W skrajnych sytuacjach zawsze mieszkanie można sprzedać. A jak sie coś wydarzy to i tak jest dupa i tak jest dupa.
Pracuje w banku, co prawda nie w kredytach, ale wiem jak to wygląda i nie jest tak, że od razu leci komornik. Musi minąć kilka miesięcy kiedy nie wpłaca się kompletnie nic.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:58   #679
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

A co do Twojego pytania atavish, mialo to miejsce dzisiaj i ma to miejsce nagminnie. Gregorius powinien sie do tego szerzej odniesc, ja tylko nadmienilam, ze problem istnieje. Gregorius, chociaz nie bezposrednio, potwierdzil.
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-15, 20:59   #680
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
To moja ulubiona szminka, używam głównie matowych. Według mnie mocne kolory wyglądają zdecydowanie lepiej na pelniejszych ustach. Kiedyś myślałam o powiększeniu swoich ale jakoś udało mi się je polubić

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Masz ładne usta, nie ma takiej potrzeby!
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:02   #681
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, notujcie! :P
Zgadzam się

Mając kasę na wkład własny też bym raczej kupiła coś własnego. To jest jakaś inwestycja, ma się jednak już coś swojego mimo że ma się ten kredyt. I tak jak mówisz, w bardzo dużej ilości przypadków jest tak, że kredyt wychodzi taniej niż wynajem. W moim przypadku wynajem mieszkania 2 pokojowego to jakieś minimum 1500 zł jak się znajdzie już coś taniego... Biorąc kredyt za 1300-1400 mam 60m mieszkanie 3 pokojowe
Koleżanka z pracy też zdecydowała się zainwestować sama w mieszkanie i ratę ma bodajże 300 zł Ma się jednak już ten komfort. Jest się u siebie, nie trzeba znosić obcych tak naprawdę ludzi.
W skrajnych sytuacjach zawsze mieszkanie można sprzedać. A jak sie coś wydarzy to i tak jest dupa i tak jest dupa.
Pracuje w banku, co prawda nie w kredytach, ale wiem jak to wygląda i nie jest tak, że od razu leci komornik. Musi minąć kilka miesięcy kiedy nie wpłaca się kompletnie nic.
Też sie zgadzam z tym co napisał bo uważam tak samo lepiej kupić własne
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:05   #682
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość


To moja ulubiona szminka, używam głównie matowych. Według mnie mocne kolory wyglądają zdecydowanie lepiej na pelniejszych ustach. Kiedyś myślałam o powiększeniu swoich ale jakoś udało mi się je polubić

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Powiększać?? Po co? masz ładne usta, dość pełne z fajnym łukiem Kupidyna.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:06   #683
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez zalpeel Pokaż wiadomość
A co do Twojego pytania atavish, mialo to miejsce dzisiaj i ma to miejsce nagminnie. Gregorius powinien sie do tego szerzej odniesc, ja tylko nadmienilam, ze problem istnieje. Gregorius, chociaz nie bezposrednio, potwierdzil.
Przykłady?
Serio. Piszesz, że my tutaj (w liczbie mnogiej) dla zasady nie zgadzamy się z Gregiem. Więc ja bym bardzo chętnie zobaczyła jakąś moją wypowiedź, w której dla zasady nie zgadzam się z Gregiem.
Bo póki co to takie "przyjdę, namieszam i nie podam konkretów".
Bo jeśli rzeczywiście gdzieś tak zrobiłam, to chciałabym wiedzieć. Ponieważ ja naprawdę tego nie widzę. I dla mnie w swoich postach jedynie wyrażam swoje zdanie.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:09   #684
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Zalpeel, masz niesłychanie rozległą wiedzę na temat użytkowników wizażu i ich poglądów biorąc pod uwagę datę Twojej rejestracji
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:12   #685
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

No przeciez pisze, ze dzisiaj nie zgadzalyscie sie z nim dla zasady. Pisal madrze, a wy... no coz. On sam to zauwazyl. Wiecej pisac nie trzeba. Naprawde.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Rayne, wiem. Czytanie tego forum zawsze bylo jedna z moich ulubionych rozrywek.
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:12   #686
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Wg Ciebie pisał mądrze a wg kogoś nie. Opinie i poglądy są subiektywne więc wtf?
Jak ktoś się tu nie zgadza, to nie dla zasady, tylko dlatego że się z czymś nie zgadza. I nie tylko z nim, a z każdym tutaj.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:14   #687
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez zalpeel Pokaż wiadomość
No przeciez pisze, ze dzisiaj nie zgadzalyscie sie z nim dla zasady. Pisal madrze, a wy... no coz. On sam to zauwazyl. Wiecej pisac nie trzeba. Naprawde.
A jednak, musisz napisać coś więcej, żeby nadać sens swoim wypowiedziom. Dlaczego nie bierzesz pod uwagę, że można się nie zgadać z niektórymi poglądami lub sposobami myślenia niezależnie od tego kto je prezentuje? To, co ty uważasz, że Gregorius mądrze pisał, ja mogę uważać za bełkot i odwrotnie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:14   #688
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 357
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Zalpeel, masz niesłychanie rozległą wiedzę na temat użytkowników wizażu i ich poglądów biorąc pod uwagę datę Twojej rejestracji


Pewnie to to sama osoba z ekipy kreweta Multikonta wiecznie zywe
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:15   #689
zalpeel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Czekolado, juz wszystko zostalo napisane. Nie bede sie kolejny raz powtarzac. Wtf to wasze wypowiedzi kierowane do G.
zalpeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:16   #690
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

To się nie powtarzaj, wszystkim zrobisz przysługę.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.