Najlepsze Prostownice PART II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-22, 19:52   #661
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Dziewczyny ja na prawde nie wiem, dlaczego tyle osób wychwala Mastera a praktycznie wszyscy krytykuja Champa! Miałam obydwie i prostują identycznie! Dlatego myślę, że nie wystawiacie subiektywnych opinii tylko sugerujecie sie innymi!!!
ja mam Mastera, testowałam Champa i mnie rozczarował
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 20:31   #662
marciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Efalock boska prostownica

AGA BJ ,dlaczego CHAMP cIę rozczarował?Kurde to zalezy od rodzaju włosów czy upodobań.Jedne narzekają





inne chwalą

..

Ja już nie rozumiem.Mój CHAMP niedługo przyjdzie,a sie troszke boje,że nie sprosta moim oczekiwaniom.Hmmmm.... MASTER mnie nawet nie kusił,bo nie chciałam żeby mi ceramika odpadła,a u mnie by to nastąpiło na pewno szybko(z moim stosowanien prostownicy 1x na dzień)KURDE najlepiej to sie samemu przekonac jaki efekt daje prostownica i tyle.Ja wypróbuje i na pewno sie pochwale:P
marciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 21:20   #663
dosh
Przyczajenie
 
Avatar dosh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 8
GG do dosh
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez ana82
Dostalam TONDEO-Z czystym sumienim.MOJE WLOSY NIGDY NIE WYGLADALY TAK PIEKNIE,POPROSTU TA PROSTOWNICA TO CUDO,TAK JAK MOWILA GRABCIA JELSLI MOZESZ TO WARTO DODAC TROCHE KASKI I MIEC TĄ PROSTOWNICE.JESLI CHODZI O MOJE WLOSY TO MASTER JEST BEZ POROWNANIA,MIMO TEGO ZE JEST DOBRY WIDAC DUZA ROZNICE.WLOSY SA JAK JEDWAB ,ZERO PUSZENIA,JAK W REKLAMIE POLECAM!!!!!!!!!
sluchaj bo tak sobie mysle o tym tondeo jednak.. w sumie to 80zl roznicy a posluzy dlugo. i jka, naprawde lepszy od efalocka? oplaca sie..?

jak ktos jeszcze ma tondeo, ti plizzzzz napiszcie
dosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 21:28   #664
Ewa_er
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 48
Dot.: Efalock boska prostownica

ja wlasnie zamowilam tondeo. jak przyjdzie to na pewno zdam relacje, a porownanie bede miala z efalockiem i z wigo. mam nadzieje ze bedzie najlepsza
Ewa_er jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 23:34   #665
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Efalock boska prostownica

a ja po dluzszym zastanowieniu zamowilam mastera, mialam wigo 57mm i teraz chcialabym aby tylko dawala taki sam efekt a jednoczesnie zeby byla lzejsza i bardziej poreczna, no i mniejsza bo ta wigo to taka cegła poza tym szerokimi plytkami trudno zrobic np grzywke... mam nadzieje ze master mnie zadowoli opisze moje spostzezenia jak tylko ja dostane czyli pojutrze chyba... pozdrawiam
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 17:00   #666
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Efalock boska prostownica

Dziewczyny przez miesiąc używałam Mastera, a teraz mam champa i naprawdę nie widzę między tymi prostownicami zadnej róznicy!!! Jedyne co nie podoba mi się w champie to grzebyczek (i jak sądze, to właśnie przez ten grzebyczek champ ma tyle negatywnych opinii) który bardzo ciągnie, szarpie i elektryzuje włosy, na szczęście można go zdjąć!!!! A wtedy prostuje dokładnie jak Master! Także nie zastanawiajcie się długo pomiędzy Masterem a Champem, bo przy Champie macie przynajmniej pewność, że nie będzie wam schodzić powłoka ceramiczna (a mi zeszła po miesiącu)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-24, 21:06   #667
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Efalock boska prostownica

a czy w champie nawalilo komus cos z ta jonizacja? czym to sie w ogole objawia? ja juz bylam zdecydowana na champa,ale teraz nie jestem pewna i zastanawiam sie czy po prostu nie zostac przy mojej taniej prostownicy
noana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 21:11   #668
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez marciaaa
AGA BJ ,dlaczego CHAMP cIę rozczarował?Kurde to zalezy od rodzaju włosów czy upodobań.Jedne narzekają





inne chwalą

..

Ja już nie rozumiem.Mój CHAMP niedługo przyjdzie,a sie troszke boje,że nie sprosta moim oczekiwaniom.Hmmmm.... MASTER mnie nawet nie kusił,bo nie chciałam żeby mi ceramika odpadła,a u mnie by to nastąpiło na pewno szybko(z moim stosowanien prostownicy 1x na dzień)KURDE najlepiej to sie samemu przekonac jaki efekt daje prostownica i tyle.Ja wypróbuje i na pewno sie pochwale:P
na moich włosach i włosach tej znajomej nie dawał takiego efektu jak MASTER
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 11:15   #669
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Dot.: Efalock boska prostownica

Ooo jakbyś Ewa mogla napisac jak już wypróbujesz tondeo jakie sa efekty i jak sie ma ta prostownica do wigo czy efalocka to byloby swietnie bo wlasnie zastanawiam sie nad zamówieniem tondeo ale to spory wydatek a do tej pory mialam wigo z ktorej tez bylam zadowlona ale chcialam wyprobowac cos nowego. A nie powiem ze kusi mnie ta prostownica strasznie, chociaz mysle też o Champie Efalocka. No ale moze rzeczywiscie lepiej wydać troche wiecej pieniazkow ale byc bardziej zadowolonym.
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 11:37   #670
Ewa_er
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 48
Dot.: Efalock boska prostownica

Oczywiscie napisze co i jak, a prostownica dojdzie do mnie jutro. Ja tez mialam wigo i bylam baaaardzo zadowolona dopoki mi powloka nie zaczela schodzic Efalocka flat mastera tez mialam okazje uzywac i ta prostownice tez musze pochwalic. Jak bedzie z tondeo? zobaczymy, ale wydaje mi sie ze to juz jest prostownica nowszej generacji i na pewno nie bedzie gorsza . Pozdrawiam
Ewa_er jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 13:54   #671
sabii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Prostownica

polecam prostownice Tondeo, jest dosyc droga ale jest warta.Mam grube krecone wloski , ktore na dodatek sie pusza.Uzywajac tej prostownicy mam na prawde gladkie, sypkie wlosy a co najwazniesze prostei to juzpo jednym pociagnieciu prostownicy .Goraco polecam
sabii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 21:27   #672
marciaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Efalock boska prostownica

hmm... no więc jak obiecałam napisac jak działa mój nowy champ,to napiszeprostownica na pewno lepsza od prostownicy zwykłej.Musze chyba kupić jakiś środek to prostowania bo włosy nie są





idealnie proste..

No ale jakoś tam proste sa na pewnono ale jestem zadowolona i jesli bym miała zamienić to chyba tylko na tondeo pa
marciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 01:05   #673
Bochen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 14
GG do Bochen
Dot.: Efalock boska prostownica

Kobitki PoMOCY!!!
po waszych wypowiedziach zdecydowalam sie kupic flat mastera tylko ze nie mam za bardzo zaufania do aukcji inter...
i moze ktoras z Was wie gdzie w stolicy mozna ja nabyc?
z góry dzieki za info ;p
Bochen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 06:20   #674
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Efalock boska prostownica

dziewczynki a ja mam pytanie TENDO czy BABYLISS WET & DRY czy MASTER
klusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 06:41   #675
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Efalock boska prostownica

dziewczynki a ja mam pytanie TENDO czy BABYLISS WET & DRY czy MASTER
klusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 06:49   #676
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja sie zdecydowalam też na tondeo. po długich przemysleniach. Prostownica dojdzie do mnie jutro to jak tylko wyprobuje ale wyprobuje tez na wilgoc bo na tym najbardziej mi zalezalo to napisze jak sie sprawuje
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 09:45   #677
olgusia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez Bochen
Kobitki PoMOCY!!!
po waszych wypowiedziach zdecydowalam sie kupic flat mastera tylko ze nie mam za bardzo zaufania do aukcji inter...
i moze ktoras z Was wie gdzie w stolicy mozna ja nabyc?
z góry dzieki za info ;p
hi aukcje internetowe to nic strasznego . W profesjonalnych sklepach ze sprzetem fryzjerskim tez pewnie kupisz takie prostownice tyle że jak czytałam - duzo drożej. Na allegro jest jakis wybór bo kilku sprzedawców oferuje te prostownice ale ceny sa bardzo podobne.Czasami mozna cos trafić w licytacji taniej ale to trzeba pilnować akucji Tez sie przymierzam po przeczytaniu tych wszystkich watków do któregos efaloka lub tondeo.... ale muszę jeszcze przemyslec bo to sporo kasy.........acha te tondeo to kupujecie z regulacja temperatury bo z tego co widziałam to są dwie ?
olgusia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 09:54   #678
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Dot.: Efalock boska prostownica

tondeo oczywsicie z regulacja temperatury, znaczy ja taka kupilam
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 11:46   #679
olgusia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez monia84
tondeo oczywsicie z regulacja temperatury, znaczy ja taka kupilam
czyli taką ?
http://netan.bazarek.pl/opis.php/tid,39723
a ile płaciłaś za swoją ? I napisz koniecznie czy sie sprawdza bo jak nie to mają tam tez efaloki i ..........sama już nie wiem , róznica to ok. 100 zł a więc dośc sporo.... help a nie mam czasu żeby śledzic licytacje bo to w sumie można kupić taniej ale jak tak obserwowałam to jakieś 10 zł.
Teraz też jest jakaś aukcja na champa od 1 zł na allegro.... ale czytałam że te dysze sie moga się zepsuć...psuja się WAM ????
I powiedz mi czy ta jonizacja w tondeo tez buczy jak w champie ???? a jesli tak to czy to jest bardzo głośne ?
olgusia1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 12:31   #680
Bochen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 14
GG do Bochen
Dot.: Efalock boska prostownica

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64858656

a ta czy ktos o niej słyszał???
Bochen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 15:41   #681
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Dot.: Efalock boska prostownica

Tak dokaldnie to ta ja za swoja placilam 309 zl. jutro powinna do mnie przyjsc to jak tlyko wyprobuje to dam znac. Kupilam troszke drozej ale od sprawdzonej i bardzo milej allegrowiczki grabci, ktora polecam
wiesz ja dlugo sie zastanawialam czy kupic efalocka czy tondeo i pytalam sie osob ktore uzywaja i ta i ta i zdecydowalam sie na tondeo. W tondeo nic nie buczy i wogole jest podobno bardzo poreczna co nawet widac. Napisze wiecej jak sama wyprobuje tondeo
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 17:36   #682
mniam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Efalock boska prostownica

cześć dziewczyny a ja mam takie pytanko: do tej pory zanim wyprostowałam swoje włosy swoją zwykłą prostownicą to najpierw musiałam idealnie wyprostować na szczotce,a potem dopiero prostownicą MPM:/ a i tak efekt był marny...i szukam takiej która po bylejakim wysuszeniu suszarką idealnie i szybko wyprostuje mi pokręcone siano wiem że takie cudeńka są, bo miałam takim prostowane( po jednym góra dwóch przeciągnięciach włosy były jak jedwab i do tego prościuteńkie)) . tylko że nie pamiętam niestety firmy która to cudo wyprodukowała:// z góry dziękuje za sugestie
mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 17:39   #683
mniam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Efalock boska prostownica

dodam że w momencie prostowania tą boską prostownicą ulatywała mała ilość pary a napewno nie była to parowa prostownica
mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 17:45   #684
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Dot.: Efalock boska prostownica

Byla to zapewne prostownica ceramiczna, ale jest ich wiele np wigo, gama, efalock, wahl, babyliss
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 18:04   #685
mniam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Efalock boska prostownica

tak była ceramiczna, czyli mam rozumieć że wszystkie te firmy mają efekt o który mi chodzi??
mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 18:28   #686
Bochen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 14
GG do Bochen
Dot.: Efalock boska prostownica

Monia a powiedz mi czymasz jakies info na temat philipsa hp4648 ???
jest teraz w pewnym sklepie w super promocji i nie wiem czy sobie nie odpuszcze efalocka i nie kupie philipsa..tylko czy ktos juz ja ma???
jakie efekty?
Bochen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 18:38   #687
monia84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 157
GG do monia84
Dot.: Efalock boska prostownica

Ja bym wybrała na Twoim miejscu efalocka, lepiej kupić sprzet sprzedawany w sklepach fryzjerskich, efalock to bardzo dobra firma. Ja np miałam wigo - jedna z najtańszych ze sklepu z art fryzjerskimi i byłam bardzo zadowolona. Ale efalock jest jeszcze lepszy.
monia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 20:48   #688
Ewa_er
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 48
Dot.: Efalock boska prostownica

hej dziewczyny! przepraszam ze dopiero teraz pisze (szczegolnie Ciebie narcissa0 ale nie mialam dostepu do internetu. Dostalam prostownice tondeo i musze powiedziec ze jest rewelacyjna!! naprawde nie sadzilam ze cos moze prostowac lepiej niz flat master a jednak!! wlosy sa gladkie, sypkie i mieciutkie, czego nie bylo u mnie po prostowaniu efalockiem. prawde mowiac to moim zdaniem nie ma porownania, bo efekt jest na moich wlosach naprawde duzo lepszy, a w dodatku prostownica fajnie slizga sie na wlosach i jest duzo poreczniejsza od flat mastera. Tondeo jest moim faworytem wsrod prostownic a w sumie to mialam okazje wyprobowac jedne z najlepszych ( wigo i efalock). tym ktore zastanawiaja sie nad kupnem flat mastera czy champa z czystym sumieniem powiem ze warto uzbierac na swietny produkt z ktorego bedziecie na pewno bardzo bardzo zadowolone. Goraco polecam zakupy u grabci!!! pozdrawiam
Ewa_er jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 20:49   #689
Bochen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 14
GG do Bochen
Dot.: Efalock boska prostownica

dzieki za info!
ja tez sie zdcyduje za efa!
tylko czy champa czy mastera?
kurde bo juz nie wiem
i tez u grabci daj znac jak Ci sie sprawuje Twoja i jaka masz!
Bochen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 21:11   #690
mniam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Efalock boska prostownica

z tego co zauważyłam to chyba będzie lepszy champ-nie będzie schodzić powłoka ceramiczna sama jestem na kupnie i z tego co widze to chyba bardziej sprawdzają sie pełnoceramiczne
mniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.