Majowe Panny Młode - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 20:31   #661
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez __Madzia__ Pokaż wiadomość
Tak, ciezko jest pozniej wrocic do rzeczywistosci, teraz jak ogladam film i zdjecia ze znajomymi i rodziną za kazdym razem mi się łezka w oku kreci.
W przyszlym tygodniu lecimy na wymarzona podroz poslubna.
Pozdrawiam.
Życzymy udanego wypoczynku jeśli można wiedzieć to gdzie się wybieracie w podróż poślubną??
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:24   #662
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Życzymy udanego wypoczynku jeśli można wiedzieć to gdzie się wybieracie w podróż poślubną??

Lecimy na 2 tygodnie na Majorke. Juz nie moge sie doczekac, wreszcie upragniony odpoczynek.
__________________
Szczesliwa żonka
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090530040117.html
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 17:11   #663
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

To ja się dopisuję Izolek mam ślub również 1 maja'10
Uwielbiam maj..mam urodziny w maju.. I na pewno będzie pięknie
Co już mam..
-Sala na 80 osób.. mam nadzije ,że będzie nie więcej niż 70
-orkiestra- znajomi rodziny..usadzę ich przy wspólnym stole na pewno będzie fajno
-kościół- masz na 17-zaklepany
-fotograf.. prawdopodobnie mój daleki wujek( trzeba dogadać , bo w sumie chyba chciał się bawić na weselu)- ale ,że my filmik chcemy max 1h -wejście do kościoła , przysięga , wyjście , 20 sek na życzenia , pierwszy taniec , 5 min migawek gości ew. coś dograne na końcu typu:noc poślubna i tyle..
-kursy przedślubne w Cork gdzie mnieszkam( Irlandia) odbędą się we wrześniu..
-hotelowe miejsca dla gości- bo ja z Pomorza mój luby ze Śląska- mama bukuje w odpowiednim czasie
- auto 40 letnie volvo 100(chluba mojego kochania) szykuje się
- torty zamówionemniam

Problem w tym , że ślub w Polsce , my w Irlandii. Suknię ślubną myślę kupić lub wypożyczyć w lutym- będę musiała do Polski jechać..Nie mam jakiś swoich wymarzonych- muszę przymierzyć i się 'dobrze czuć'
Jestem wymiarowa , nie chuda , nie gruba , niemała , niewysoka , powinno się udać..
Strojenie kościoła?? Dla mnie: what for?? biorę ślub w gotyckim kościele , dużym , pięknym...A myślę,że na Święto Pracy i 3 maja kwiatki i tak będą( hmm zawsze chyba były)
Sali nie stroję.. taka jaka będzie to będzie.. byłam tam kilka razy i było ładnie..
Kwiatki mam gdzieś hehe.. może jedną różę wezmę? zobaczę

Pozostaje pana młodego obsprawić.. i na kurs tańca się zapisać..
Heh i przeżyć spowiedź.. ostatnia chyba w pierwszej klasie LO

Izolka - co tam jeszcze?? Podpowiadaj kobieto , bo ja sama nie wiem..
Aaaaa najgorszy będzie fryzjer.. uuuuuuuu śmierć wszystkim fryzjerom!
Buziaki!
P.S. pozdrawiam ex-majówki.. poczytałam cały wątek.. śliczne dziewczyny , piękne suknie gratulacje i szczęścia dużo na nowej dróżce życia
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:51   #664
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość

Izolka - co tam jeszcze?? Podpowiadaj kobieto , bo ja sama nie wiem..
Nie chcesz stroić sali? Zwyczajem w Polsce jest duże serce na ścianie za PM.
Na stole jakieś kwiaty, łady obrus, serwetki, itp. <- to wszystko zalicza się do wystroju.

Poszukaj sobie jeszcze dobrej kosmetyczki, ktora zrobi ci makijaz, ktory dotrwa do rana to też jest bardzo ważne.

Z innych przygotowań... możesz np. poszukać dodatkowej oprawy muzycznej do kościoła, jeśli chcesz. U mnie będzie Szymon Skwarcz

Kolejny pkt. : Alkohol ! (wódka; szampan -> 1 butelka na 10 osób)
Podobno od października drożeje, więc już teraz warto się w niego zaopatrzyć. Najtaniej wychodzi u przedstawicieli handlowych, oni mają ceny nawet takie jak dla hurtowni

Obrączki. Warto wcześniej przemyśleć co się chce, bo gust w tej kwestii się szybko zmienia Najlepiej podpatrzeć u innych co noszą, i zobaczyć jak to wygląda na dłoni
Najtańsze obrączki zrobisz z własnego złota, wyrób wybranego modelu kosztuje wówczas ok 250zł + 50zł grawer (wybierzcie ciekawy grawer, u nas będzie on niespodzianką dla drugiej strony, przeczytamy go dopiero po ślubowaniu ).

Autokar który zawiezie gości z kościoła na salę.

Z ważniejszych rzeczy chyba tyle Pozostają tylko dodatki.



PS. Cieszę się, że wreszcie jest ktoś kto ślubuje razem ze mną

Edytowane przez iz0lek
Czas edycji: 2009-07-23 o 10:53
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 16:46   #665
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
To ja się dopisuję Izolek mam ślub również 1 maja'10
Uwielbiam maj..mam urodziny w maju.. I na pewno będzie pięknie
Co już mam..
-Sala na 80 osób.. mam nadzije ,że będzie nie więcej niż 70
-orkiestra- znajomi rodziny..usadzę ich przy wspólnym stole na pewno będzie fajno
-kościół- masz na 17-zaklepany
-fotograf.. prawdopodobnie mój daleki wujek( trzeba dogadać , bo w sumie chyba chciał się bawić na weselu)- ale ,że my filmik chcemy max 1h -wejście do kościoła , przysięga , wyjście , 20 sek na życzenia , pierwszy taniec , 5 min migawek gości ew. coś dograne na końcu typu:noc poślubna i tyle..
-kursy przedślubne w Cork gdzie mnieszkam( Irlandia) odbędą się we wrześniu..
-hotelowe miejsca dla gości- bo ja z Pomorza mój luby ze Śląska- mama bukuje w odpowiednim czasie
- auto 40 letnie volvo 100(chluba mojego kochania) szykuje się
- torty zamówionemniam

Problem w tym , że ślub w Polsce , my w Irlandii. Suknię ślubną myślę kupić lub wypożyczyć w lutym- będę musiała do Polski jechać..Nie mam jakiś swoich wymarzonych- muszę przymierzyć i się 'dobrze czuć'
Jestem wymiarowa , nie chuda , nie gruba , niemała , niewysoka , powinno się udać..
Strojenie kościoła?? Dla mnie: what for?? biorę ślub w gotyckim kościele , dużym , pięknym...A myślę,że na Święto Pracy i 3 maja kwiatki i tak będą( hmm zawsze chyba były)
Sali nie stroję.. taka jaka będzie to będzie.. byłam tam kilka razy i było ładnie..
Kwiatki mam gdzieś hehe.. może jedną różę wezmę? zobaczę

Pozostaje pana młodego obsprawić.. i na kurs tańca się zapisać..
Heh i przeżyć spowiedź.. ostatnia chyba w pierwszej klasie LO

Izolka - co tam jeszcze?? Podpowiadaj kobieto , bo ja sama nie wiem..
Aaaaa najgorszy będzie fryzjer.. uuuuuuuu śmierć wszystkim fryzjerom!
Buziaki!
P.S. pozdrawiam ex-majówki.. poczytałam cały wątek.. śliczne dziewczyny , piękne suknie gratulacje i szczęścia dużo na nowej dróżce życia
Witamy kolejną majówkę
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 17:26   #666
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

to ja tak szybciutko , bo z pracy
Wystrój sali.. no mam salé w restauracji.. obrusy na pewno tam bédá.. ja nie chce adnego serca za mna wazne ze moje serduszko , bédzie obok mnie kwiatki tez chyba tam po prostu sa.. a jak nie to od gosci sie postawi
oprawa muzyczna- mam szczescie - mam 15 letniego kuzyna , ktory ma sluch absolutny i grywa jako organista w kosciolach- ma swietny glos i improwizuje z powietrza , ogolnie juz zostal poproszony i jeszcze sie dzieciak cieszy , ze zarobi.. a ja chyba lepszego bym miec nie mogla

alkohol.. hmm chyba poczeka., papierosy tez mialy podrozec a jakis drastycznych zmian nie ma..

autobus- dziekuje.. fakt musze pomyslec

kosmetyczka- znajoma mam.. musze sie z nia umowic na pogadanie i probe jak bede w polsce w lutym
fryzjer to dla mnie dramat...

no najgorzej chyba ta suknia i fryzjer..
no i wyciagnac mojego lubego ,zeby garnitur kupil.. echhh

No bardzo sie ciesze , ze masz te sama date co ja
kurcze o obraczkach w ogole nie myslalam.. hihi
nie mam jeszcze pierscioneczka hehe szykuje sie, wiec co tu o obraczkach mowic.. ja to w ogole troche z tymi piersionkami i obraczkami nie heja jestem.. nie nosze w ogole.. i w sumie do pracy nie moge.. a wiekszosc swojego zycia w pracy spedze , wiec nie wiem.. chyba na szyji bede nosila.. jakies rozwiazanie to jest..
sciskam was goraco dziewczynki Ciekawe kogo dzis na swiat przyniesie.. napisze po pracy buziaki!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 18:32   #667
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

To i ja się dołączę Ślub 15 maja 2010. Godziny jeszcze nie znam, bo nie mam kiedy do domu pojechać i przejść się do Kościoła Chyba, że mamusia to za mnie jutro zrobi...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 18:41   #668
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Ciekawe kogo dzis na swiat przyniesie.. napisze po pracy buziaki!
Położna?
Jeśli nie nosisz piersionkow to najlepsze beda male, lekkie obrączki, np. klasyczne.
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:05   #669
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

nie położną.. jestem lekarzem , teraz właśnie na położnictwie i ginekologii jestem
Dziewczynka się urodziła , cesarką Śliczna mała Malezyjka
Buziaczki

Hehe woda sodowa!!! Witaj!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 21:11   #670
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Co tyle dzieci przez cesarskie ciecie się rodzi???
Wszędzie dookoła koleżanki i kuzynki po cesarkach...
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 22:20   #671
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Ano tak jakoś.. często zapobiegawczo i trochę z wygody..

Dziewczynki myślałyście nad pierwszym tańcem>>??
Ja nie chcę się 'bujać w takt muzyki'
Tak jak nie zależy mi prawie na niczym.. wystrój , konkretna suknie , kwiaty, błogosławieństwo , kamerzysta.. to zależy mi cholernie , żeby super zatańczyć.. próbuję znaleźć jakiś kurs u mnie w Cork, chciałabym żeby ktoś nam jakąś aranżację wymyślił
Co o tym myślicie? Też coś robicie??
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 09:52   #672
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Ano tak jakoś.. często zapobiegawczo i trochę z wygody..

Dziewczynki myślałyście nad pierwszym tańcem>>??
Ja nie chcę się 'bujać w takt muzyki'
Tak jak nie zależy mi prawie na niczym.. wystrój , konkretna suknie , kwiaty, błogosławieństwo , kamerzysta.. to zależy mi cholernie , żeby super zatańczyć.. próbuję znaleźć jakiś kurs u mnie w Cork, chciałabym żeby ktoś nam jakąś aranżację wymyślił
Co o tym myślicie? Też coś robicie??
Ja na pierwszy taniec planuje albo walca wiedeńskiego do piosenki z "Nocy i dni" (jest przepiękna), albo pójdziemy w coś "szybszego" i będzie to cha-cha. Też nie chcę dreptać z nóżki na nóżkę w czasie pierwszego tańca.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
To i ja się dołączę Ślub 15 maja 2010. Godziny jeszcze nie znam, bo nie mam kiedy do domu pojechać i przejść się do Kościoła Chyba, że mamusia to za mnie jutro zrobi...
Witamy serdecznie w naszym gronie ślubujesz tydzień po mnie: jak tam ślubne przygotowania??
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 09:55   #673
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Witamy serdecznie w naszym gronie ślubujesz tydzień po mnie: jak tam ślubne przygotowania??
Nic się nie dzieje w tej kwestii. Robimy tylko obiadek po ślubie dla najbliższej rodziny Więc najważniejsze to sala, którą już mamy. Orkiestry ani DJ nie będzie, pierwszego tańca tym bardziej , może fotografa poszukamy...

Na jesień jadę do domu szukać sukni ślubnej... A zaproszenia i obrączki to nie wiem kiedy :P
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:20   #674
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
może fotografa poszukamy...
Fotograf koniecznie ! Musi być jakaś super pamiątka
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:46   #675
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez iz0lek Pokaż wiadomość
Fotograf koniecznie ! Musi być jakaś super pamiątka
Zgadzam się całkowicie miło będzie spojrzeć na piękne zdjęcia
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 16:06   #676
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

No godzina też już ustalona w Kościele Mamusia mi zrobiła przysługę i poszła, bo nie wiem, kiedy ja do domku dojadę
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:33   #677
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Ano tak jakoś.. często zapobiegawczo i trochę z wygody..

Dziewczynki myślałyście nad pierwszym tańcem>>??
Ja nie chcę się 'bujać w takt muzyki'
Tak jak nie zależy mi prawie na niczym.. wystrój , konkretna suknie , kwiaty, błogosławieństwo , kamerzysta.. to zależy mi cholernie , żeby super zatańczyć.. próbuję znaleźć jakiś kurs u mnie w Cork, chciałabym żeby ktoś nam jakąś aranżację wymyślił
Co o tym myślicie? Też coś robicie??
Ja myslalam juz nad tancem i moze napiszecie, ze jestem wariatka, ale juz od miesiaca z moim Miskiem cwiczymy, bo sobie wybralismy cos dosc dlugiego, szybkiego i trudnego. Efekt powinien byc jak z Tanca z gwiazdami hehe
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 13:45   #678
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Oj no to jak ćwiczycie od miesiąca to na pewno super będzie..
He muszę coś napisać.. bo już nie mogę patrzeć jak my ciągle na 23 stronie jesteśmy hehe..
Wczoraj ' urodziłam' (czyt. pomogłam wyjąć z brzuszka) dziewczynkę i chłopczyka .. nie bliźniacy
No i wreszcie weekend!!!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 13:53   #679
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ja myslalam juz nad tancem i moze napiszecie, ze jestem wariatka, ale juz od miesiaca z moim Miskiem cwiczymy, bo sobie wybralismy cos dosc dlugiego, szybkiego i trudnego. Efekt powinien byc jak z Tanca z gwiazdami hehe
Zdradź nam co takiego przygotowujecie?? jakiś freestyle??
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 20:30   #680
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Chcialabym powiedziec, ze jestesmy kreatywni i sami sobie wymyslelismy, ale niestety poogladalismy troche filmikow z ukladami tanecznymi i wybralismy taniec do muzyki Benny'ego Goodmana "Sing, sing, sing". Posluchajcie sobie tego, naprawde fajny kawalek No a teraz probujemy rozpracowac kroki, doszlismy dopiero do 45 sekund, a taniec ma 4 minuty 7 sekund, wiec troche jeszcze nam sie zejdzie, zeby sie go nauczyc, a potem dopracowac do perfekcji

Aha, zapomnialam wam napisac, wiec edytuje posta. Wczoraj wieczorem mialam zalozony aparat ortodontyczny (a wlasciwie dwa), wyrwano mi cztery piatki. Boli mnie dzis jak cholera, ale ponoc "do wesela sie zagoi"

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-07-26 o 11:05
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:27   #681
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Aha, zapomnialam wam napisac, wiec edytuje posta. Wczoraj wieczorem mialam zalozony aparat ortodontyczny (a wlasciwie dwa), wyrwano mi cztery piatki. Boli mnie dzis jak cholera, ale ponoc "do wesela sie zagoi"[/QUOTE]


Sodóweczka.. to gratuluję odwagi Mogę wiedzieć ile masz lat? Ja też muszę kiedyś aparat założyć , ale u mnie to trochę skomplikowana sprawa , bo nie o zgryz chodzi , więc to będzie czysta masakra , bo nie tylko wyrywanie zębów , ale i sprowadzanie ich z dziąseł..Ogólnie ciężka sprawa i boję się zacząć.. ale dałam sobie czas do 30 hehe , po dziecku<lol>
No i muszę powiedzieć ,że zazdroszczę tej mobilizacji do ćwiczeń nas tańcem.. Ale ja mojego uparciucha sama nie nauczę , tym bardziej ,że zdolności choreograficzne moje są ZEROWE
Buziaki jeszcze- panny
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 20:12   #682
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Mam 25 lat Juz dawno bym to zrobila, ale przez trzy lata bylam w Belfascie i tam niestety kosztowaloby mnie to fortune. Wrocilam do kraju 3 miesiace temu i od razu sie za to wzielam, na jednej wizycie od razu wymieniono mi 7 wypelnien amalgamatowych, na drugiej zaleczono 4 zeby i mialam tez czyszczenie zebow. Teraz jeszcze te wyrwania i aparat...ale czego sie nie robi, zeby byc pieknym. Nie przestalo mnie jeszcze bolec i ponoc bedzie tak przez kilka najblizszych dni, czasem az mi czacha peka od tego bolu, no ale mam nadzieje, ze wkrotce bedzie lepiej. Tak w ogole to umowilam sie z ortodontka, ze przed weselem zdejmie mi aparat na kilka dni a potem znowu go zalozy. Postaram sie wrzucic zdjecia moich zabkow teraz, a nastepne wrzuce za 9-10 miesiecy. Jesli bedzie efekt, to moze i ty sie przekonasz do zrobienia swoich zeboli.


A co do tej mobilizacji do tanca, to roznie to bywa. Moj J. ma dwie lewe nogi, ja co prawda chodzilam kiedys na towarzyski, ale bylo to baaardzo dawno temu. Fajna rzecza jest to, ze dzieki tym naszym lekcjom spedzamy troche wiecej czasu razem, bo ja to normalnie strasznie zalatana jestem.

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-07-28 o 11:49
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 11:48   #683
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cześć majóweczki Ja byłam wczoraj u swojej krawcowej ( z koleżanką, która też chciała zaklepać swój termin na przyszły rok) i zmieniłam trochę swój model sukni ślubnej, zamiast 3 warstw tiuli o różnej długości będę mieć jedną długą i już. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo podobno pierwsza decyzja jest najlepsza, ale zobaczymy w lutym na przymiarce jak to wyjdzie buziaki
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:51   #684
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

No to sodóweczka obie z Irlandii.. oj chyba troche za to ciáganie aparatu na chwile to zabulisz.. ale i tak zazdroszcze , bo cos juz w tym kierunku robisz..

Kobzalka.. bedzie GIT nic sie nei martw...

Dziewczyny .. my dalej jestesmy na 23 stronie... uggghhh
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:59   #685
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja się na razie strasznie wkurzam, bo wszystkie targi ślubne w pasujących mi miastach wypadają akurat w te weekendy, co mam zjazd na uczelni i nie mam jak pozwiedzać

Kiedy planujecie szukanie sukni? Zaproszenia? Obrączki?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 21:01   #686
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
No to sodóweczka obie z Irlandii.. oj chyba troche za to ciáganie aparatu na chwile to zabulisz.. ale i tak zazdroszcze , bo cos juz w tym kierunku robisz..
No wlasnie nie. Ponoc za ponowne zalozenie tylko cena podwojnej wizyty czyli ok. 200 zlociszy, bo zamki beda te same. Dzisiaj juz nie boli tak bardzo, ale nadal spozywam wszystko w formie ciapki dla niemowlat. Widzialyscie kiedys zmiksowane spagetti bolognese?

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-07-28 o 21:05
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 00:25   #687
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
No wlasnie nie. Ponoc za ponowne zalozenie tylko cena podwojnej wizyty czyli ok. 200 zlociszy, bo zamki beda te same. Dzisiaj juz nie boli tak bardzo, ale nadal spozywam wszystko w formie ciapki dla niemowlat. Widzialyscie kiedys zmiksowane spagetti bolognese?
No to nieźle.. hehe zmiksowane?? zobaczysz nauczysz się marchewy wcinać moja przyjaciółka najpierw papki jadła a potem się wkurzyła i żarła wszystko hehe

A targi ślubne nigdy nie byłam i pewnie nie jest mi dane..
Suknię w lutym chyba będę kupować.. liczę ,że gdzieś na mnei będzie czekał ten ideał ..i po prostu ubiorę i wezmę.. heh... zobaczymy Obrączki..?A to nie pan młody obrączkami się zajmuje? Jeśli tak to znaczy ,że moje będą.. ostatniego dnia kwietnia
Buziaki.. ktoś chętny na ochotnika ,żeby za mnie dziś na 8 do pracy iść??
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 09:14   #688
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja się na razie strasznie wkurzam, bo wszystkie targi ślubne w pasujących mi miastach wypadają akurat w te weekendy, co mam zjazd na uczelni i nie mam jak pozwiedzać

Kiedy planujecie szukanie sukni? Zaproszenia? Obrączki?
Już pisałam co prawda o tym wcześniej, ale napiszę jeszcze raz ja mam super krawcową do której jest bardzo dużo chętnych, specjalizuje się właśnie w szyciu sukni ślubnych. Musiałam już zaklepać u niej termin i pokazać co mi się podoba. Także w lutym mam już pierwszą przymiarkę
A co do zaproszeń to zamierzam je zrobić sama z racji tego, że mój Tż jest w Hiszpanii i wróci dopiero w październiku albo nawet grudniu dlatego z powodu nadmiaru wolnego czasu (wakacje studentowi się należą, nie licząc miesięcznych praktyk) zamierzam niedługo popróbować i znaleźć koncepcję na te moje zaproszenia, już mam wszystkie materiały kupione tj. papier i ozdoby. Jak coś stworzę to wkleję zdjęcie będę mieć zabawę, bo około 100 tych zaproszeń potrzebuję
No to tyle z mojej strony, pozdrawiam majowe panny młode

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
No to sodóweczka obie z Irlandii.. oj chyba troche za to ciáganie aparatu na chwile to zabulisz.. ale i tak zazdroszcze , bo cos juz w tym kierunku robisz..

Kobzalka.. bedzie GIT nic sie nei martw...

Dziewczyny .. my dalej jestesmy na 23 stronie... uggghhh
Dzięki za wsparcie
kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 10:11   #689
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Buziaki.. ktoś chętny na ochotnika ,żeby za mnie dziś na 8 do pracy iść??
Wprawdzie już 11, ale ja się zgłaszam Mam już serdecznie dość siedzenia w domu, chcę w końcu jakąś pracę znaleźć !!
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 12:45   #690
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość

Kiedy planujecie szukanie sukni?
Nie wiem czy wam juz nie pisalam, ale ja planuje rozpoczecie poszukiwan mojego cuda juz we wrzesniu. Ma to byc koronkowa rybka, wiec jesli macie namiary na cos ciekawego, to dajcie znac
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.