Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-29, 13:15   #661
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Mnie też nie uczyli, chociaż pewnie pozniej mi sie przyda
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 13:44   #662
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To gratulacje, a jak praktyka?
Zgasł mi dwa razy samochód i sajonara. Obłęd
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 13:47   #663
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Zgasł mi dwa razy samochód i sajonara. Obłęd
Miałam dziś wewnętrzny. Zgasł mi 6 razy.
bylam w calkowicie innych miejscach niż na jazdach, dopiero to mi pokazalo ile jeszcze przede mną pracy po egzaminie.
__________________
Aparatka od 6/05/2016

Edytowane przez agatka36
Czas edycji: 2015-09-29 o 13:53
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 13:56   #664
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Miałam dziś wewnętrzny. Zgasł mi 6 razy.
To powodzenia na egzaminie, albo fajnego egzaminatora, bo w zasadzie to nie jest aż taki powód do negatywnego egzaminu, ale to już od niego zależy. Mi na jazdach gasł już teraz bardzo rzadko, zazwyczaj przy ruszaniu, a tu taka niespodzianka

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Miałam dziś wewnętrzny. Zgasł mi 6 razy.
bylam w calkowicie innych miejscach niż na jazdach, dopiero to mi pokazalo ile jeszcze przede mną pracy po egzaminie.
Co innego jazdy, co innego egzamin. Całkiem nowy samochód, wredny egzaminator, który tylko czeka, aż coś odstawisz. Też znałam trasy, ale jak się egzaminator uprze, że masz nie zdać, to nie zdasz
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:00   #665
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
To powodzenia na egzaminie, albo fajnego egzaminatora, bo w zasadzie to nie jest aż taki powód do negatywnego egzaminu, ale to już od niego zależy. Mi na jazdach gasł już teraz bardzo rzadko, zazwyczaj przy ruszaniu, a tu taka niespodzianka
No właśnie mi tez nie gasl. A tu nerwy, bo i inny samochód i jeszcze na luku mi nie domknal drzwi, czego nie zauwazylam, wiec mimo idealnego luku nie zaliczone i wkurzona na calego. A jak jestem wkurzona, to sie nie umiem skupic...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
To powodzenia na egzaminie, albo fajnego egzaminatora, bo w zasadzie to nie jest aż taki powód do negatywnego egzaminu, ale to już od niego zależy. Mi na jazdach gasł już teraz bardzo rzadko, zazwyczaj przy ruszaniu, a tu taka niespodzianka

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------


Co innego jazdy, co innego egzamin. Całkiem nowy samochód, wredny egzaminator, który tylko czeka, aż coś odstawisz. Też znałam trasy, ale jak się egzaminator uprze, że masz nie zdać, to nie zdasz
Nowy samochod to nie problem, bo jezdzilam juz na dwoch roznych, ale zawsze to byly Yariski trojki, a dzis pierwszy raz w Yarisce dwojce, samochod krotszy, wewnątrz inny. Gdyby to byla normalnie trojka, to bym spokojnie dala radę
Wiem, ze powinnam umiec jezdzic kazdym autem, ale pod egzamin mam ten i w stresie ciezko sie przestawic w 5 minut
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:37   #666
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Zgasł mi dwa razy samochód i sajonara. Obłęd
Przykro mi Miałaś pecha bo mojej cioci zgasł 3 razy i zdala. Po tym trzecim powiedział jej, ze jeszcze raz i oblalane. Chyba, ze zgasl Ci na łuku czy coś.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 15:13   #667
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
No właśnie mi tez nie gasl. A tu nerwy, bo i inny samochód i jeszcze na luku mi nie domknal drzwi, czego nie zauwazylam, wiec mimo idealnego luku nie zaliczone i wkurzona na calego. A jak jestem wkurzona, to sie nie umiem skupic...

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



Nowy samochod to nie problem, bo jezdzilam juz na dwoch roznych, ale zawsze to byly Yariski trojki, a dzis pierwszy raz w Yarisce dwojce, samochod krotszy, wewnątrz inny. Gdyby to byla normalnie trojka, to bym spokojnie dala radę
Wiem, ze powinnam umiec jezdzic kazdym autem, ale pod egzamin mam ten i w stresie ciezko sie przestawic w 5 minut
Pewnie, że ciężko i stres robi swoje.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Przykro mi Miałaś pecha bo mojej cioci zgasł 3 razy i zdala. Po tym trzecim powiedział jej, ze jeszcze raz i oblalane. Chyba, ze zgasl Ci na łuku czy coś.
Właśnie na na łuku. Podobno, czy się zda w takim momencie zależy od egzaminatora
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 15:18   #668
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Pewnie, że ciężko i stres robi swoje.


Właśnie na na łuku. Podobno, czy się zda w takim momencie zależy od egzaminatora
Aaa na łuku to zawsze jak zgasnie 2 razy to papa Na mieście wola egzaminatora.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 15:56   #669
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Aaa na łuku to zawsze jak zgasnie 2 razy to papa Na mieście wola egzaminatora.
Miało być, że nie na łuku. Na mieście. Raz przy parkowaniu i raz przy zawracaniu z udziałem infrastruktury. Nigdy w takich momentach mi nie gasł, a tu jak na złość
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:02   #670
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Miało być, że nie na łuku. Na mieście. Raz przy parkowaniu i raz przy zawracaniu z udziałem infrastruktury. Nigdy w takich momentach mi nie gasł, a tu jak na złość
Aaa to kurczę powinien Ci manewr za drugim razem zaliczyć, a nie oblane... Kiedy kolejny egzamin?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:48   #671
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Miało być, że nie na łuku. Na mieście. Raz przy parkowaniu i raz przy zawracaniu z udziałem infrastruktury. Nigdy w takich momentach mi nie gasł, a tu jak na złość
Nie powinien Cię za to oblać, przecież nie stworzyłaś zagrożenia ani nic w tym stylu
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 17:19   #672
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nie powinien Cię za to oblać, przecież nie stworzyłaś zagrożenia ani nic w tym stylu
Ma prawo za to oblac, za technikę jazdy. To czy to zrobi zależy od egzaminatora, ale niestety w Polsce jeśli ktoś chce ulac to ma duże pole do popisu.
Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Zgasł mi dwa razy samochód i sajonara. Obłęd
Następnym razem będzie lepiej, są osoby, którym zgasł 5x i zdały, ale jak trafisz na takiego egzaminatora, który nikomu nie przepuści to niestety :/
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 18:23   #673
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Aaa to kurczę powinien Ci manewr za drugim razem zaliczyć, a nie oblane... Kiedy kolejny egzamin?
Manewr mi zaliczył, ale poleciało za technikę prowadzenia

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Nie powinien Cię za to oblać, przecież nie stworzyłaś zagrożenia ani nic w tym stylu
Też tak uważam, dlatego tak po tym rozpaczam, bo oblać na czymś takim
Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ma prawo za to oblac, za technikę jazdy. To czy to zrobi zależy od egzaminatora, ale niestety w Polsce jeśli ktoś chce ulac to ma duże pole do popisu.

Następnym razem będzie lepiej, są osoby, którym zgasł 5x i zdały, ale jak trafisz na takiego egzaminatora, który nikomu nie przepuści to niestety :/
A musi poinformować po pierwszym takim razie, że jeśli jeszcze raz mi zgaśnie, to będzie koniec egzaminu? Za pierwszym razem nic nie powiedział, a za drugim mi powiedział, że to już drugi raz i negatywny
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 18:33   #674
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Manewr mi zaliczył, ale poleciało za technikę prowadzenia


Też tak uważam, dlatego tak po tym rozpaczam, bo oblać na czymś takim

A musi poinformować po pierwszym takim razie, że jeśli jeszcze raz mi zgaśnie, to będzie koniec egzaminu? Za pierwszym razem nic nie powiedział, a za drugim mi powiedział, że to już drugi raz i negatywny
Ja dzisiaj oblałam przy próbie wyjazdu z parkowania, dał po hamulcach i powiedział że niestety ale byłam za blisko samochodu obok. z placu bez problemu a na mieście Oblał cię za coś podobnego jak mnie za 1 razem mnie za trzymanie stopy na sprzęgle, auto też mi gasło ale teraz wszystko wyeliminowałam i nic. Nie wiem czy dac sobie spokój czy nie, po prostu zaczyna mnie to przerastać i ciągle się zastanawiam za co może oblać co i jak robie źle.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 19:02   #675
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj oblałam przy próbie wyjazdu z parkowania, dał po hamulcach i powiedział że niestety ale byłam za blisko samochodu obok. z placu bez problemu a na mieście Oblał cię za coś podobnego jak mnie za 1 razem mnie za trzymanie stopy na sprzęgle, auto też mi gasło ale teraz wszystko wyeliminowałam i nic. Nie wiem czy dac sobie spokój czy nie, po prostu zaczyna mnie to przerastać i ciągle się zastanawiam za co może oblać co i jak robie źle.
Mam to samo. Nie dawaj sobie spokoju. Może następnym razem się uda. Niestety bardzo dużo zależy od egzaminatora i jak chce na czymś uwalić, to to zrobi
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 19:14   #676
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
:O Nie uczyli Cię żeby skręcać jak miniesz lusterkiem pojazd (ostatnie światła), linie? :p
Nie.
Dzisiaj miałam doszkalanie i parkując równolegle po lewej mam skręcać gdy prawa lampa samochodu zaparkowanego będzie na wysokości mojego nosa. A po prawej to już nie pamiętam ale instruktor doradzał żeby zatoczyć większy łuk i jak jest wąsko to jechać od razu na korektę.


Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Mi instruktor pokazał parkowanie tyłem 3 razy, ale tego nie ma na egzaminie :p Szkoda, ze tylko trzy bo nie umiem tego do dzis
Mi dzisiaj właśnie nowy instruktor pokazał jak to robić i wiem już dlaczego tego nie ma na egzaminie... bo jest banalnie proste (cofam do momentu kiedy koniec pojazdu zaparkowanego będzie widoczny w trójkątnej szybce z tyłu, potem na maksa skręt kierownicą, patrzeć w oba lusterka jak z odległością po bokach, korygować kierownicą i wjeżdżać.

Ale za to z równoległym tyłem mam nieco problem

Niby nie ma na egzaminie prostopadłego tyłem ale u nas w wordzie kończąc egzamin trzeba podobno zaparkować tyłem
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 19:55   #677
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Muszę Wam się pochwalić: zdałam dziś praktykę!!

Jutro idę wpłacić pieniążki za dokument i będę już sama śmigać
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 19:57   #678
Ania18231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Mnie się dzisiaj nie udało. Nie mogłam w ogóle wyczuć auta - hamulców i sprzęgła - plus stres do tego mieszkanka wybuchowa.

Zapominałam włączać kierunków (no ze 2 razy) i mój błąd za który oblałam - to nie zatrzymałam się na czerwonym gdy była zielona strzałka warunkowa w prawo :/ STRES MNIE ZJADŁ

Ale fajny egzaminator - po tym incydencie pojeździłam z nim jeszcze po mieście i mówił mi na co mam zwracać uwagę i jak polepszyć jazdę.

Na odchodne mi dodał, że dobrze jeżdżę, ale następnym razem mam podejść do egzaminu "olewatorsko"- będzie co będzie, a jak nie zdam świąt się nie zawali (oczywiście nie licząc kasy).

Następny egzamin mam w piątek ten. Ciekawe jak to będzie
Ania18231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 20:00   #679
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Manewr mi zaliczył, ale poleciało za technikę prowadzenia


Też tak uważam, dlatego tak po tym rozpaczam, bo oblać na czymś takim

A musi poinformować po pierwszym takim razie, że jeśli jeszcze raz mi zgaśnie, to będzie koniec egzaminu? Za pierwszym razem nic nie powiedział, a za drugim mi powiedział, że to już drugi raz i negatywny
Niestety chyba nie musi uprzedzac
Cytat:
Napisane przez Ania18231 Pokaż wiadomość
Mnie się dzisiaj nie udało. Nie mogłam w ogóle wyczuć auta - hamulców i sprzęgła - plus stres do tego mieszkanka wybuchowa.

Zapominałam włączać kierunków (no ze 2 razy) i mój błąd za który oblałam - to nie zatrzymałam się na czerwonym gdy była zielona strzałka warunkowa w prawo :/ STRES MNIE ZJADŁ

Ale fajny egzaminator - po tym incydencie pojeździłam z nim jeszcze po mieście i mówił mi na co mam zwracać uwagę i jak polepszyć jazdę.

Na odchodne mi dodał, że dobrze jeżdżę, ale następnym razem mam podejść do egzaminu "olewatorsko"- będzie co będzie, a jak nie zdam świąt się nie zawali (oczywiście nie licząc kasy).

Następny egzamin mam w piątek ten. Ciekawe jak to będzie
Fajny egzaminator następnym razem się uda

Szybko masz następny egzamin, u Was tylko 3 dni się czeka? To u mnie prawie 30 :/
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 20:08   #680
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Mam to samo. Nie dawaj sobie spokoju. Może następnym razem się uda. Niestety bardzo dużo zależy od egzaminatora i jak chce na czymś uwalić, to to zrobi
U mnie czeka się na egzamin 2-3 tygodnie. Kupie godziny w innym OSK niech ktoś inny mnie oceni jak i co,obiektywnie.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 20:08   #681
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Muszę Wam się pochwalić: zdałam dziś praktykę!!

Jutro idę wpłacić pieniążki za dokument i będę już sama śmigać
Gratulacje i zazdroszczę





Cytat:
Napisane przez Ania18231 Pokaż wiadomość
Mnie się dzisiaj nie udało. Nie mogłam w ogóle wyczuć auta - hamulców i sprzęgła - plus stres do tego mieszkanka wybuchowa.

Zapominałam włączać kierunków (no ze 2 razy) i mój błąd za który oblałam - to nie zatrzymałam się na czerwonym gdy była zielona strzałka warunkowa w prawo :/ STRES MNIE ZJADŁ

Ale fajny egzaminator - po tym incydencie pojeździłam z nim jeszcze po mieście i mówił mi na co mam zwracać uwagę i jak polepszyć jazdę.

Na odchodne mi dodał, że dobrze jeżdżę, ale następnym razem mam podejść do egzaminu "olewatorsko"- będzie co będzie, a jak nie zdam świąt się nie zawali (oczywiście nie licząc kasy).

Następny egzamin mam w piątek ten. Ciekawe jak to będzie
To fajnie, że chociaż na fajnego egzaminatora trafiłaś. Ale szybko masz następny termin.
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 20:13   #682
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ania18231 Pokaż wiadomość
Mnie się dzisiaj nie udało. Nie mogłam w ogóle wyczuć auta - hamulców i sprzęgła - plus stres do tego mieszkanka wybuchowa.

Zapominałam włączać kierunków (no ze 2 razy) i mój błąd za który oblałam - to nie zatrzymałam się na czerwonym gdy była zielona strzałka warunkowa w prawo :/ STRES MNIE ZJADŁ

Ale fajny egzaminator - po tym incydencie pojeździłam z nim jeszcze po mieście i mówił mi na co mam zwracać uwagę i jak polepszyć jazdę.

Na odchodne mi dodał, że dobrze jeżdżę, ale następnym razem mam podejść do egzaminu "olewatorsko"- będzie co będzie, a jak nie zdam świąt się nie zawali (oczywiście nie licząc kasy).

Następny egzamin mam w piątek ten. Ciekawe jak to będzie
Ja teraz miałam też miłego instruktora był kulturalny,ale nie dał mi szansy na dokończenie jazdy (nie zapytał) od razu przesiadka. Pocieszam się,że wyjezdzam z placu, dzisiaj u mnie mało osób w ogóle wyjechało dość dużo oblało .Nie wiem jak u Was ale atmosfera w moim Wordzie przytłacza, dzisiaj starałam sie mieć pozytywne nastawienie weszłam do poczekali i obok słysze:zaraz się porzygam, oblałam uderzyłam w pachołek plus relacje z niezdanych egzaminów. Moim problemem jest też presja ze strony rodziny, pytania a na takim czymś cię oblali to szkoda to jest łatwe itp. Podwójne utrudnienie, teraz chyba nie powiem nikomu,że będę miała egzamin. Na pewno poczyniłam postępy te które sobie założyłam pamiętałam o wszystkim tylko co z tego jak oblałam na czymś czego w ogole sie nie spodziewałam.Też mnie stres zjadł parkowałam skośnie między dwoma autami, miałam wyjechać a auto zaczęło mi się wyrywać do przodu i mysle sobie no pięknie dotknęłam krawęznika to już koniec walczyłam z krawęznikiem gdzie problemem było to że tył auta obok był za blisko mojego
__________________


Edytowane przez nikita343
Czas edycji: 2015-09-29 o 20:17
nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 20:23   #683
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Ja teraz miałam też miłego instruktora był kulturalny,ale nie dał mi szansy na dokończenie jazdy (nie zapytał) od razu przesiadka. Pocieszam się,że wyjezdzam z placu, dzisiaj u mnie mało osób w ogóle wyjechało dość dużo oblało .Nie wiem jak u Was ale atmosfera w moim Wordzie przytłacza, dzisiaj starałam sie mieć pozytywne nastawienie weszłam do poczekali i obok słysze:zaraz się porzygam, oblałam uderzyłam w pachołek plus relacje z niezdanych egzaminów. Moim problemem jest też presja ze strony rodziny, pytania a na takim czymś cię oblali to szkoda to jest łatwe itp. Podwójne utrudnienie, teraz chyba nie powiem nikomu,że będę miała egzamin. Na pewno poczyniłam postępy te które sobie założyłam pamiętałam o wszystkim tylko co z tego jak oblałam na czymś czego w ogole sie nie spodziewałam.Też mnie stres zjadł parkowałam skośnie między dwoma autami, miałam wyjechać a auto zaczęło mi się wyrywać do przodu i mysle sobie no pięknie dotknęłam krawęznika to już koniec walczyłam z krawęznikiem gdzie problemem było to że tył auta obok był za blisko mojego
Też nie chce nikomu mówić, a wszyscy się już pytają. Wiadomo, że w oczekiwaniu na egzamin jest juz trochę weteranów, wiec i opowieści są. Ja jak się nasluchalam, to taka ucieszona byłam, że wyjeżdżam na miasto, bo w poczekalni to już wow, a tu tak szybko mnie zgasil :/
Jedna dziewczyna zdawała 5 raz i jeszcze rano miała jazdy, a nie wyjechała z placu
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 20:27   #684
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Łuk na Radarowej ma spadek tzn oba mają. Teren jest nierówny także.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 20:34   #685
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Łuk na Radarowej ma spadek tzn oba mają. Teren jest nierówny także.
Czyli po całości(tak też słyszałam)w którym kierunku do przodu czy do tyłu?
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 22:49   #686
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Dodatkowo po tym wewnętrznym stresuję się teorią, bo mój wykładowca powiedział, że na pewno nie będzie tylko pytań ze strony ministerstwa i żebym uczyła się z innych źródeł, rzeczywiście może tak być?
U mnie były inne.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2016-09-27 o 16:36
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 23:00   #687
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
U mnie były inne niż ze strony ministerstwa i inne niż z materiałów czy testów, które miałam od nich. Nawet szata graficzna testów była inna. I dobrze jak ktoś się nauczy ogólnie przepisów (chociażby z kodeksu drogowego) itp. to zda, a potem łatwiej na państwowym będzie miał, bo mniej nauki czeka. Z drugiej strony miałam dwa pytania z , kompletne combo, jedno trafiłam, drugie nie.

Mój wewnętrzny też był w nowych miejscach i miałam podobne odczucia jak Ty... mam wrażenie, że mój mózg zapamiętał gdzie robię błędy i dostosował poprawną jazdę i tylko dlatego idzie mi coraz lepiej... Zastanawiam się jak będzie po zdaniu egzaminu, choć do tego jeszcze (mam wrażenie) dłuuuga droga.
A kiedy zdawałaś?

Chyba teoretycznie nie powinno tak być skoro udostępnili pulę pytań
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 07:08   #688
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
U mnie były inne niż ze strony ministerstwa i inne niż z materiałów czy testów, które miałam od nich. Nawet szata graficzna testów była inna. I dobrze jak ktoś się nauczy ogólnie przepisów (chociażby z kodeksu drogowego) itp. to zda, a potem łatwiej na państwowym będzie miał, bo mniej nauki czeka. Z drugiej strony miałam dwa pytania z , kompletne combo, jedno trafiłam, drugie nie.

Mój wewnętrzny też był w nowych miejscach i miałam podobne odczucia jak Ty... mam wrażenie, że mój mózg zapamiętał gdzie robię błędy i dostosował poprawną jazdę i tylko dlatego idzie mi coraz lepiej... Zastanawiam się jak będzie po zdaniu egzaminu, choć do tego jeszcze (mam wrażenie) dłuuuga droga.
Dokładnie, tamte drogi znam prawie na pamięć, a tu lipa. Dobrze, że wszystkie znaki ogarniam podczas jazdy, to może później jakoś dam radę, ale przeraża mnie jazda bez instruktora, wiem że rodzina nie będzie tak wyrozumiała, jeśli się zagapię. Chyba będę musiała na początek sama pojeździć
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 08:09   #689
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Dokładnie, tamte drogi znam prawie na pamięć, a tu lipa. Dobrze, że wszystkie znaki ogarniam podczas jazdy, to może później jakoś dam radę, ale przeraża mnie jazda bez instruktora, wiem że rodzina nie będzie tak wyrozumiała, jeśli się zagapię. Chyba będę musiała na początek sama pojeździć
Na pewno dasz radę! Zawsze jak mnie łapie czarnowidztwo zerkam na drogę... ostatnio widziałam za kółkiem siwą babuleńkę, która radziła sobie lepiej niż ja!!! Jak ona może, to ja czy Ty też!

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

A za chwilkę mam jazdę
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2016-10-06 o 16:12
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 11:03   #690
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Na pewno dasz radę! Zawsze jak mnie łapie czarnowidztwo zerkam na drogę... ostatnio widziałam za kółkiem siwą babuleńkę, która radziła sobie lepiej niż ja!!! Jak ona może, to ja czy Ty też!
U mnie jest ten plus, że jestem "córeczką tatusia" i już mi obiecał, że pojeździmy razem. Normalnie na ulicy nie znosi zawalidróg czy ludzi, którzy robią jakąś głupotę, ale ja wg niego jeżdżę rewelacyjnie a już wcześniej troszkę opisywałam, jakie błędy robię Za to mama wywiera straszną presję, choć sama nie jeździ
A osobiście bardziej boję się egzaminu państwowego. Można oblać za takie głupoty... a prywatnie jeżdżąc nawet jak zgaśnie kilka razy przy ruszaniu, to co najwyżej ktoś strąbi, krzywo spojrzy albo "wiadomo, BABA za kierownicą". A na egzaminie stres, z którym sobie nie radzę... na wew. byłam bardzo zdenerwowana, trzęsły mi się nogi, ręce i chyba wszystko. Wyszłam z auta cała obolała, jakbym przerzuciła tonę węgla W jeździe jako tako daję sobie radę, (już ) nie stwarzam zagrożenia, ale stres mnie paraliżuje...

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

A za chwilkę mam jazdę
Skoro Asia blondynka z Prawo Jazdy zdała, to i my zdamy
Moje jazdy niestety się skończyły, a tak uwielbiam jeździć eLkami inatruktorowi zapowiedzialam, że po świątecznym przypływie gotówki wpadnę pojeździć godzinkę, chyba on jedyny nie będzie bał się pojechać ze mną - demonem prędkości - na ekspresowkę żałuję tylko, że pierwszy instr nie może zobaczyć jakie zrobiłam postępy, a był moim największym motywatorem
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.