Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-14, 18:57   #661
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Karolinusia cudnie wyszla😍 ja tez chcialam robic kupilam cukierki zeby zrobić 1 i tż znalazl i wyżarł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Darietta ale położna stwoerdziła że Mała taka niespokojna przez wzdecia? I dlatego ten espumisan ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Poprostu super że sie zdecydowałaś !!zobaczysz bardzo Ci to pomoże !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Xzora ja oczyszczam sola i kropie swoim mlekiem i jest już ok.

Vadi najwaźniejsze ze przybiera każde dziecko inaczej nie przejmuj sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 19:14   #662
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Karolinusia cudnie wyszla😍 ja tez chcialam robic kupilam cukierki zeby zrobić 1 i tż znalazl i wyżarł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Darietta ale położna stwoerdziła że Mała taka niespokojna przez wzdecia? I dlatego ten espumisan ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Poprostu super że sie zdecydowałaś !!zobaczysz bardzo Ci to pomoże !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Xzora ja oczyszczam sola i kropie swoim mlekiem i jest już ok.

Vadi najwaźniejsze ze przybiera każde dziecko inaczej nie przejmuj sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedziałam że od soboty dziwnie z kupa na poczatku zadko i mniej a dzis mega sie pręży i płacze jak produkuje. Podotykała brzuszek i powiedziała zeby dawac espumisan przez dwa tygodnie. Zobaczymy czy pomoże bo mega krzyk jest.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Brawa za wagę! W jakim czasie przybrała te 240g?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnie ważenie było 4 sierpnia. Wiec 10 dni myślę że nie jest źle jak na odstawienie mm.

Mowiłam jej że piłam femaltiker powiedziała że oki ale zamiast pić go rano i wieczotem lepiej o 17 i 21 bo wtedy aktywne są hormony odpowiedzialne za laktacje. I nie pić duszkiem tylko saczyc z 30 minut.

Sama poleciła też karmi pić 2 godziny ze spokojem też wieczorem ale troszke sie waham jest tam jednak alkohol.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 19:19   #663
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Samantha czytam w necie o takich fazach dzieci przy jedzeniu i wiele ma z tym problemy zazwyczaj kończą się ok .3m i większość spowodowana gazami i bólem brzuszka, jedna laska pisała że kwasy żołądkowe się cofają dostala coś na to i jak ręką odjął, ew. Za dużo bodzców czyli tv,tel,rozmowy itp.,za szybki wypływ mleka z piersi, pozycja karmienia niewygodna, dieta mamy.... ehhh oby to sie skonczyło do tego 3 msca bo zwariuje.Duzo pisalo ze w 3-4 mscu sie zaczelo dopiero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 19:26   #664
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Była położna i mam podawać espumisan 100 do kazdego karmienia 8 kropelek.

I ostatnia waga 3520 dziś 3760 mieslichałam nikogo i podawałam tylko cyc. Wczoraj niepotrzebnie mm bo nie wiedziałam co się dzieje. I tz naciskał. Dziś przeprosił ma sie nie wtrącać w moje karmienie.
Brawo za wagę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 19:27   #665
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Darietta, brawo dla Was;* utarliscie tżowi nosa

Morelle brawo dla Pestki

Mała, wow jak długo spacerujecie. Nogi nie bolą? Bo mnie bardzo na spacerach. Kondycja zero.

Sam, kciuki za kupę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 19:29   #666
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Samantha czytam w necie o takich fazach dzieci przy jedzeniu i wiele ma z tym problemy zazwyczaj kończą się ok .3m i większość spowodowana gazami i bólem brzuszka, jedna laska pisała że kwasy żołądkowe się cofają dostala coś na to i jak ręką odjął, ew. Za dużo bodzców czyli tv,tel,rozmowy itp.,za szybki wypływ mleka z piersi, pozycja karmienia niewygodna, dieta mamy.... ehhh oby to sie skonczyło do tego 3 msca bo zwariuje.Duzo pisalo ze w 3-4 mscu sie zaczelo dopiero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam nadzieje ze się skonczy bo cycki mi tak bolą , ze mam ochotę lewitować . On ciagle chce tego cycka. A tam leci i on się krztusi bo zaśnie a samo leci. Może powinnam opróżniać laktatorem i potem mu dawać wpół pusta pierś ? Nie mam już pomysłów.
Zrobił kupę. Dostał czykawke. Znów dałam cycka. Zasną . Obudził się z rykiem. Podniosłam go ponosić. Zaczął wyć bardziej. No wiec odłożyłam bo się mało nie zesikalam w gacie.
Czy wy tez tak macie ze zapominacie siku isc a potem lecicie z bólem pęcherza?
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 19:51   #667
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Moj tez ma duzo czkawek od tych nerwow przy cycu a na czkawke to tez cyc i zwariowac mozna.Mi lekarka mowila zeby sie nie przejmowac i karmic po te pare minut co ciagnie i juz ale on jest glodny wariatkowo.jednym ze sposobow jest sciaganie po 20 ml tej laktozy poczatkowej ale jAk on sie obudzi i drze to srednoo mam glowe i mozliwosc sciagania mleczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 19:53   #668
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Pestycyda
Nie bolą czasami zasiadę na ławeczce w parku np

Etusia
Ile zajmuje małemu zaśnięcie.po kąpieli? I u was dziewczyny tez?
Bo mój dziś, histeria przy kąpieli rozbudzil sie i tak średnio to zasypianie... a cycki puste bo zjadł po spacerze czyli przed kąpielą.

Chilli
Ja w ogóle liczę na to, ze bedzie tez dłużej spał po tym 3 m-cu no.i.liczę, ze skończą się wrzaski nie z tej.ziemi.

Chociaż dziś dzień był dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 20:01   #669
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Darietta, brawo dla Was;* utarliscie tżowi nosa

Morelle brawo dla Pestki

Mała, wow jak długo spacerujecie. Nogi nie bolą? Bo mnie bardzo na spacerach. Kondycja zero.

Sam, kciuki za kupę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tesciowej też bo ona też byla za mm. Oczywiscie skrytykowala drugą synowa bo ona karmiła dwa lata i zaczęła gadać jak tak można. Od razu powiedziałam że co sie nie działo to tylko slyszałam daj butle daj butle a ja sie zbuntowałam i robiłam po swojemu. Moja mama mnie wspierała i mowiła że mam sluchać siebie a nie innych mm to ostateczność.
Oczywiscie komentarz nr dwa mam zapraszac gosci i dawać małą na ręce bo bedzie gburowata. Myślałam że walne. Powiedziałam że jest malutka i u mamy jej najbezpieczniej przy cycusiu i że to dziecko i nie bedzie szła z rąk do rąk.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 20:20   #670
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Wlasnie Darietta mialam pytac czy zawitala tesciowa i co gadala przy poloznej hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Mala tez na to licze bo naprawde w nocy mam prze☠☠☠ane.Wczoraj byl w ciagu dnia super wieczorem darcie przez 3h dzis w ciagu dnia darcie a teraz pojadl i spi... pewnie w nocy da popalic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 20:32   #671
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Oby nie Chilli
Ja właśnie zmykam spać, poogladalismy z mężem kampery (bo.to.jego.marzenie) rozmarzyliśmy sie i.mogę iść lulu
Spokojnej nocki.mamusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 20:47   #672
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Wlasnie Darietta mialam pytac czy zawitala tesciowa i co gadala przy poloznej hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Mala tez na to licze bo naprawde w nocy mam prze☠☠☠ane.Wczoraj byl w ciagu dnia super wieczorem darcie przez 3h dzis w ciagu dnia darcie a teraz pojadl i spi... pewnie w nocy da popalic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi jak kolki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 21:00   #673
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Martini
Triatlon ? Brzmi super!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz bierze udział w takim sztafetowym ze znajomymi, Tż będzie biegł. On jest w ogóle bardzo sportowy, ogólnie były koszykarz. Ja dopiero sport zaczynam lubić


Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Super pomysł hehe 😍

Ja nie myśle zbytnio o sexie . Nie mam głowy do tego plus fizycznie czuje się zle.

Dziewczyny wiecie może czy można plastry rozgrzewające takie co się nakleja na ból pleców używać podczas kp?
Poszłam spać z mokrymi włosami i skręciło mi kark trochę i czuje ból
Do tego cały ranek walka z małym bo taki był zagazowany ze masakra
Puścił małego kleksa i tyle. Ulewal mocno co każde kp , a darł się o cycka a potem się szarpał. Nie chciał leżeć nie chciał być na rękach. Trochę polezal na brzuszku na mnie i się uspokoił na 10min ale zaraz znów szalał niespokojnie. Nie dałam rady go odbić tak wierzgał nogami i rękoma. Włożyłam go do huśtawki i się uspokoił w sekundę i odleciał . Biedny
Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Samantha moj tez dzis ma fazy z jedzeniem...byla u mnie mama z siostrzenica i bylysmy mega glosno smiechy itp i chyba to na niego tak wplynelo dopiero niedawno porzadnie sie najadl bo caly dzien marudzil a teraz wlasnie chlusnal mi 😐masakraa ja nie wiem juz jak to dziecko karmic zeby nie bylo wierzgania odrywania sie placzu niby sie przyzwyczailam ale nie wiem ile to jeszcze bedzie tak wygladac on sie meczy i ja...


Morelle biedna malutka a cena mleka to skandal po prostu😐

Darietta gratki za przybieranie!!

Ja jeszcze nie mysle o seksie masakra celibat od lutego juz zapomnialam jak to jest.Najgorzej wyobrazic sobie dla mnie co z mlodym pewnie zacznie wyc albo bedziemy na czuwaniu obłęd🙄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że dzisiaj dzień chlustania. Jeremiemu zdarzyło się kilka razy w tym dwa takie, że oboje byliśmy do przebrania. Chyba jest przejedzony, więc od teraz jemy w nocy co 4 godziny a w dzień co 3. Nie wiem, co zrobię z taką ilością czasu! Ważymy już ok. 3,5 kg

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Sam
Na razie waga ani drgnie...wiec nie wiem? :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też stoi, a mam trochę kg sprzed ciąży, bo dużo przytyłam, jak się okazało, przez tarczycę. A zaraz po diagnozie zaszłam w ciążę. Teraz też wydaje mi się, że muszę z tarczycą zrobić porządek i będzie lepiej.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 21:12   #674
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Pestycyda
Nie bolą czasami zasiadę na ławeczce w parku np

Etusia
Ile zajmuje małemu zaśnięcie.po kąpieli? I u was dziewczyny tez?
Bo mój dziś, histeria przy kąpieli rozbudzil sie i tak średnio to zasypianie... a cycki puste bo zjadł po spacerze czyli przed kąpielą.

Chilli
Ja w ogóle liczę na to, ze bedzie tez dłużej spał po tym 3 m-cu no.i.liczę, ze skończą się wrzaski nie z tej.ziemi.

Chociaż dziś dzień był dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz zasypia po ok 20 minutach czasami jak odloze do łóżeczka to jeszcze się wybudza i musimy się dokarmic cycem albo przytulic ☺ teraz już ma miesiąc i jest zazwyczaj aktywny przed kąpielą ale z początku go budziłam i czasami też mi nie chciał spać. Teraz juz jest ok.
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
I tesciowej też bo ona też byla za mm. Oczywiscie skrytykowala drugą synowa bo ona karmiła dwa lata i zaczęła gadać jak tak można. Od razu powiedziałam że co sie nie działo to tylko slyszałam daj butle daj butle a ja sie zbuntowałam i robiłam po swojemu. Moja mama mnie wspierała i mowiła że mam sluchać siebie a nie innych mm to ostateczność.
Oczywiscie komentarz nr dwa mam zapraszac gosci i dawać małą na ręce bo bedzie gburowata. Myślałam że walne. Powiedziałam że jest malutka i u mamy jej najbezpieczniej przy cycusiu i że to dziecko i nie bedzie szła z rąk do rąk.
Co za baba!!!! Ja bym jej coś powiedziała. Podziwiam Cię za Twój spokój.

U nas popołudnie masakra ryk krzyk co chwile czegoś takiego jeszcze nie było. ... cale popoludbie nosilam na rekach a on spal po 5 mibut. możecie się śmiać i nie wierzyć w uroki ale zobaczyła go żona sąsiada i o jaki cudny i takie tam.... zlizalam powieki i odrazu dziecko spokojne. .. musi coś w tym być. ..



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 21:35   #675
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Wlasnie Darietta mialam pytac czy zawitala tesciowa i co gadala przy poloznej hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Mala tez na to licze bo naprawde w nocy mam prze☠☠☠ane.Wczoraj byl w ciagu dnia super wieczorem darcie przez 3h dzis w ciagu dnia darcie a teraz pojadl i spi... pewnie w nocy da popalic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona przy kimś się nie odezwie. Lubi drygowac jak nikt inny nie słyszy bo by ją opier..... Przy moich rodzicach siedzi cicho ledwo cos opowie ale bez drygowania nami. A ze mną to nie ma łatwo bo chyba jako jedyna synowa sie stawiam. Juz mezowi jak karmiłam w drugim pokoju gadała że na działke mamy przyjechać ( bo pewnie chxe wszystkich sąsiadów sprosić) a to dość daleko a jak mała taka niespokojna i ledwo z domu wyjade to ryk to gdzie ja po działkach bede się szwendać. A przed blokiem park mam to wole tu z nią posiedzieć zawsze blisko domu i zawsze szybko wroce gdyby coś sie działo.

Ona przy mnie nie mówi o wszystkim wprost tylko jak tz jest sam to nim próbuje sterować. Zanim przyszła położna zaczeła temat chrzcin jak to ona swoje dzieci chrzciła. Gdyby nie tz ktory był z nami to zeby ją wnerwic powiedziałabym że nie chrzcimy😝. Mowiłam o chuscie że chce nosić. To ona jest przeciwna.

Przyszła położna i zapraszała mnie że jak mała bedzie miała 3 miesiące oni są zgrani z basenem i moge isc na jedne zajęcia gratis i że mam sie zglosić. Powiedziałam ze napewno skorzystam tesciowa wielkie oczy i specjalnie wspomniałam o chuscie a tesciowa ze ona jest przeciwna bo dziecko zduszone jest mu niewygodnie i uczone jest noszenia. A polozna do niej że ona tego nie zna więc to dlatego a ja młoda to wiem co robić. Coś tam jeszcze jej powiedziała ale mina tesciowej bezcenna i nie sluchałam.

Tz dał jej małą na chwilę była pewna że mala nie bedzie płakać niestety przeliczyła się ryk od razu. Wiec kazałam ją zabrać i nie stresować. Oczywiscie jak pisałam komentarz był. Ale jeśli dziecko nie chce być u innych na rękach to na siłę nie zmusze.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 21:53   #676
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Mój mały się uspokoił w końcu przy fisher price kołysankach i smoczku zasnął i spał 30min. Oczywiście Tz i starszak wparowali do salonu i było po spaniu. Pewnie gdyby było ciszej to by spał dłużej.
Wyszliśmy z domu pojechać do apteki po maść dla starszaka i na spacer , ale jest jakiś problem z ta maścią i mowie Tz żeby załatwił to później bo teraz bomba tyka a już mały był niecierpliwy i kweczal , ale nie musi teraz bo się pali
Do tego nie ma nic w domu do jedzenia i oczywiście Tz uważa ze przesadzam i ze jest masa żarcia bo jest chleb masło i ser złoty 🙄🤦🏻

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ona przy kimś się nie odezwie. Lubi drygowac jak nikt inny nie słyszy bo by ją opier..... Przy moich rodzicach siedzi cicho ledwo cos opowie ale bez drygowania nami. A ze mną to nie ma łatwo bo chyba jako jedyna synowa sie stawiam. Juz mezowi jak karmiłam w drugim pokoju gadała że na działke mamy przyjechać ( bo pewnie chxe wszystkich sąsiadów sprosić) a to dość daleko a jak mała taka niespokojna i ledwo z domu wyjade to ryk to gdzie ja po działkach bede się szwendać. A przed blokiem park mam to wole tu z nią posiedzieć zawsze blisko domu i zawsze szybko wroce gdyby coś sie działo.

Ona przy mnie nie mówi o wszystkim wprost tylko jak tz jest sam to nim próbuje sterować. Zanim przyszła położna zaczeła temat chrzcin jak to ona swoje dzieci chrzciła. Gdyby nie tz ktory był z nami to zeby ją wnerwic powiedziałabym że nie chrzcimy😝. Mowiłam o chuscie że chce nosić. To ona jest przeciwna.

Przyszła położna i zapraszała mnie że jak mała bedzie miała 3 miesiące oni są zgrani z basenem i moge isc na jedne zajęcia gratis i że mam sie zglosić. Powiedziałam ze napewno skorzystam tesciowa wielkie oczy i specjalnie wspomniałam o chuscie a tesciowa ze ona jest przeciwna bo dziecko zduszone jest mu niewygodnie i uczone jest noszenia. A polozna do niej że ona tego nie zna więc to dlatego a ja młoda to wiem co robić. Coś tam jeszcze jej powiedziała ale mina tesciowej bezcenna i nie sluchałam.

Tz dał jej małą na chwilę była pewna że mala nie bedzie płakać niestety przeliczyła się ryk od razu. Wiec kazałam ją zabrać i nie stresować. Oczywiscie jak pisałam komentarz był. Ale jeśli dziecko nie chce być u innych na rękach to na siłę nie zmusze.
Wybacz ale ona jest zwyczajnie głupia i złośliwa jedza. Sama siebie zaprzecza. Każe wam dawać dziecko z rak do rak ale w chuście nie wolno nosić bo mała będzie potem przyzwyczajona do noszenia . Wtf?! Nie ma to sensu i logiki

A co się czaisz było walnąc i przy Tz ze nie będziecie chrzcili a jakby Tz się zdziwił to było powiedzieć ze tak ze przeszłaś na buddyzm jak go nie było i *uj
Teściowa by pewnie karetka zabrała bo zawał murowany
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-14, 22:05   #677
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość

Nie wiem dziewczyny, ja nawet nie biorę pod uwagę że moje dziecko się nie najada na piersi. Wychodzę z założenia że jak je na żądanie to musi się najadać i jak przychodI płacz i histeria to nigdy nie podałam mm chociażby żeby zobaczyć co się stanie... Fakt że my nie mieliśmy jakiś spadków wagi a przy ważeniu nikt nigdy nie powiedział że za mało przybiera.

U nas właśnie taką godzinka płaczu za nami. Muszę się zdrzemnąć póki mogę bo potem padnę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie mam takie samo podejście injak na razie jest dobrze dziś prawie cały dzień przy cycu a chyba mu mało czasem leci jesteśmy w 6 tygodniu więc chyba się laktacja stabilizuje
Ale i nas z przybieraniem nie było też problemu .

Dziś sciaglam mu 20 ml żeby podać z butelki średnio chwytał ale załapał, zobaczymy jak jutro


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 00:15   #678
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami


U nas pierwsze karmienie

Darietta teściowa chyba z koza na mózgi sie pozamieniała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 00:17   #679
nonie_
Zadomowienie
 
Avatar nonie_
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 776
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Mojego mleka dostaje mało ja jednak mam dużo bardziej restrykcyjne podejście i nie do końca wierzę takim teoriom, że mleko działa na wszystko. A opryszczka niestety stresuje mnie mocno.



Ja nienawidzę tych karmień 4-6, zawsze mam walkę, żeby wstać i nie zasnąć. Jak Tż skończy przygotowania do triathlonu, to je przejmie, bo akurat wstaje tak do pracy.





Plasterków mam zapas i maseczek, ale i tak wiem, że byłaby panika.

Współczuję mleka







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moj mąż tez triathlonista Twój dużo trenuje? Moj codziennie ale bierze udział w startach indywidualnie. Tez bardzo sportowy chłopak z niego jest, co przy dwójce dzieci czasem utrudnia mi życie ale cóż zrobię

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Używac tabletek lub prezerwatych.



Moje dziecko zrobiło się podejrzenie spokojne. Spała 2h ! Szok


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Czekam do internisty. Odebrałam wyniki moczu Pestki są ok. Zapisałam ją w sob na usg brzucha. Jeśli będzie ok to ma nietolerancje białka.

Właśnie miałam Ci pisać żebyś poprosiła skierowanie na mocz bo nie jestem do końca na bieżąco ale widzę ze już robiłaś. Położna mi mówiła ze takie chlustanie i ulewanie może być powodem
zum u dzieci, no ale u Was widzę wykluczone. Oby mleko tym razem pomogło.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Oby nie Chilli
Ja właśnie zmykam spać, poogladalismy z mężem kampery (bo.to.jego.marzenie) rozmarzyliśmy sie i.mogę iść lulu
Spokojnej nocki.mamusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Za moim mężem tez kamper chodzi, albo chociaż przyczepa tez oglądamy często.

Darietta brawa za wagę i współczuje jak zwykle teściowej.

U nas pierwsze karmienie. Dziś był cyrk na kółkach z Miłoszem, pierwszy taki gorszy jego dzień odkąd się urodził, ewidentnie mamy pierwszy skok rozwojowy.
Spał dwa razy po dwadzieścia minut a tak to mi z rak nie schodził. Poplakiwal duzo. Przyszła chusta wiec jutro sobie go będę motać na dłużej , mam nadzieje ze mnie to trochę odciąży będą choć ręce wolne.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nonie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-15, 00:29   #680
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

U nas też pierwsze karmienie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 01:21   #681
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

A u nas drugie ale od 20:30-
Pierwsze było o 24:00 wiec.ładnie.no.i teraz o 2:00.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 02:23   #682
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

A my teraz pierwsze kp. Mala spala od ok.22:30 takze nawet sukces

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 02:35   #683
KociaMatka
Raczkowanie
 
Avatar KociaMatka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 381
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Siedze wlasnie i probujemy sie karmic... Moje brodawki to dwie wielkie rany i masakra. Apropos masakry bedzie opisik z porodu.
W czw byl test oxytocynowy i po nim godzinka skurczy i sie wyciszyly. Poszlam spac i w ptk o 00.20 dostalam znowu skurczy i to tych krzyzowych. Max co 10 min, potem co 5 potem sie znowu wydluzyly przerwy. O 23 dopiero zabrali mnie na porodowke a rozwarcie bylo moze 2 cm. Tam kroplowki, prysznic, przebila mi wody a rozwarcie dalej dupiane. O 3 w nocy stwierdzili ze nie ma szans bo stoimy na 5 cm i nie postepuje. Wiec szybka decyzja o cc i mloda urodzila sie w sobote o 4.08
Potem Tz mi powiedzial ze nie mogla sie wstawic bo byla w zla strone buzia. Przebite wody byly w ogole zielone. Polozna stwierdzila ze przez to ulozenie to bym mogla tak zdychac jeszcze 48 h i dalej dupa by byla z tego porodu.
Ale jedno musze powiedziec:Tz mi bardzo pomagal - oddychal na skurczach glosno kiedy ja sie gubilam i przechodzilam w jeczenie, masowal w czasie skurczy krzyzowych, nadzorowal jak tracilam swiadomosc miedzy skurczami no i caly czas dopytywal polozna czy wszystko ok itd. Powiem Wam, ze czulam sie dobrze zaopiekowana przez niego.
Ufff dlugi opis mi wyszedl ale w sumie od rozkrecenia skurczy w ptk do urodzenia mlodej trwalo 28 h :/ generalnie masakra.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez KociaMatka
Czas edycji: 2017-08-15 o 02:39 Powód: Skasowalo sie pol posta :(
KociaMatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 02:46   #684
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

A mój od pierwszego kp. Nie chcę zasnąć .W ogóle zachowuje się tak jakby mu nie pasowało spanie w sypialni ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:39 ----------

Przed chwilą polozylam go do kołyski po dosłownie chwili się obudził i zaczął sie wymachiwac rękoma w otulaczku i nogami jakby mu nie pasowało w nim być . Wzięłam go na ręce i przeniosłam do drugiego pokoju gdzie jest łóżeczko zasnął od razu ...
W łóżku że mną robił to samo ...

Najlepsze leżę razem z nim w tym łóżeczku teraz ... Muszę kupić ten monitor oddechu ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 03:53   #685
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Drugie karmienie. Po pierwszym usypiał godzinę. Oby teraz poszło szybciej bo ledwo patrzę na oczy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 04:21   #686
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Moj mąż tez triathlonista Twój dużo trenuje? Moj codziennie ale bierze udział w startach indywidualnie. Tez bardzo sportowy chłopak z niego jest, co przy dwójce dzieci czasem utrudnia mi życie ale cóż zrobię








Właśnie miałam Ci pisać żebyś poprosiła skierowanie na mocz bo nie jestem do końca na bieżąco ale widzę ze już robiłaś. Położna mi mówiła ze takie chlustanie i ulewanie może być powodem
zum u dzieci, no ale u Was widzę wykluczone. Oby mleko tym razem pomogło.




Za moim mężem tez kamper chodzi, albo chociaż przyczepa tez oglądamy często.

Darietta brawa za wagę i współczuje jak zwykle teściowej.

U nas pierwsze karmienie. Dziś był cyrk na kółkach z Miłoszem, pierwszy taki gorszy jego dzień odkąd się urodził, ewidentnie mamy pierwszy skok rozwojowy.
Spał dwa razy po dwadzieścia minut a tak to mi z rak nie schodził. Poplakiwal duzo. Przyszła chusta wiec jutro sobie go będę motać na dłużej , mam nadzieje ze mnie to trochę odciąży będą choć ręce wolne.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiłam mocz prywatnie. 11 zł. Wynik w ten sam dzień on line.

Wyszedł tylko ciężar właściwy za wysoki. Czyli za mało pije. Będę jej dawać więcej herbaty.

Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Siedze wlasnie i probujemy sie karmic... Moje brodawki to dwie wielkie rany i masakra. Apropos masakry bedzie opisik z porodu.
W czw byl test oxytocynowy i po nim godzinka skurczy i sie wyciszyly. Poszlam spac i w ptk o 00.20 dostalam znowu skurczy i to tych krzyzowych. Max co 10 min, potem co 5 potem sie znowu wydluzyly przerwy. O 23 dopiero zabrali mnie na porodowke a rozwarcie bylo moze 2 cm. Tam kroplowki, prysznic, przebila mi wody a rozwarcie dalej dupiane. O 3 w nocy stwierdzili ze nie ma szans bo stoimy na 5 cm i nie postepuje. Wiec szybka decyzja o cc i mloda urodzila sie w sobote o 4.08
Potem Tz mi powiedzial ze nie mogla sie wstawic bo byla w zla strone buzia. Przebite wody byly w ogole zielone. Polozna stwierdzila ze przez to ulozenie to bym mogla tak zdychac jeszcze 48 h i dalej dupa by byla z tego porodu.
Ale jedno musze powiedziec:Tz mi bardzo pomagal - oddychal na skurczach glosno kiedy ja sie gubilam i przechodzilam w jeczenie, masowal w czasie skurczy krzyzowych, nadzorowal jak tracilam swiadomosc miedzy skurczami no i caly czas dopytywal polozna czy wszystko ok itd. Powiem Wam, ze czulam sie dobrze zaopiekowana przez niego.
Ufff dlugi opis mi wyszedl ale w sumie od rozkrecenia skurczy w ptk do urodzenia mlodej trwalo 28 h :/ generalnie masakra.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo dla tz!

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
A mój od pierwszego kp. Nie chcę zasnąć .W ogóle zachowuje się tak jakby mu nie pasowało spanie w sypialni ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:39 ----------

Przed chwilą polozylam go do kołyski po dosłownie chwili się obudził i zaczął sie wymachiwac rękoma w otulaczku i nogami jakby mu nie pasowało w nim być . Wzięłam go na ręce i przeniosłam do drugiego pokoju gdzie jest łóżeczko zasnął od razu ...
W łóżku że mną robił to samo ...

Najlepsze leżę razem z nim w tym łóżeczku teraz ... Muszę kupić ten monitor oddechu ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie lubi juz kokonu.


U mnie noc jest od dawna unormowana. Zawsze o 1 ja się budzę i zmieniam jej na śpiocha pieluchę.
Po za tym je w dwóch schematach:

21 i 3 w nocy
Lub 22 i 4 rano

Także idę spać dobranoc
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 05:06   #687
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez nonie_ Pokaż wiadomość
Moj mąż tez triathlonista Twój dużo trenuje? Moj codziennie ale bierze udział w startach indywidualnie. Tez bardzo sportowy chłopak z niego jest, co przy dwójce dzieci czasem utrudnia mi życie ale cóż zrobię



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój póki co co drugi dzień raczej, choć wtedy dłużej, bo łączy np. rower i bieganie (generalnie, głównie jednak biega). Męczą go dość mocno kontuzje. Ale czas treningu ustalamy na szczęście wspólnie

Przespałam prawie ciurkiem 5 godzin.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 05:41   #688
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zrobiłam mocz prywatnie. 11 zł. Wynik w ten sam dzień on line.



Wyszedł tylko ciężar właściwy za wysoki. Czyli za mało pije. Będę jej dawać więcej herbaty.







Brawo dla tz!







Może nie lubi juz kokonu.





U mnie noc jest od dawna unormowana. Zawsze o 1 ja się budzę i zmieniam jej na śpiocha pieluchę.

Po za tym je w dwóch schematach:



21 i 3 w nocy

Lub 22 i 4 rano



Także idę spać dobranoc

No właśnie to nie to bo w drugim pokoju nadal w kokonie i spokój


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 06:19   #689
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

KociaMatka, brawa dla tża za ogarnięcie sytuacji. Ciężki poród ale dałaś radę

Martini, zazdroszcze

Devileek, może gardzi kołyska:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 07:29   #690
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

KociaMatka ważne że to już za Wami, współczuję że musiałaś się męczyć ze skurczami a mimo to zrobili cc no i brawa dla Tż! Mój też był wspaniały podczas porodu

Mały wczoraj zasnął o 22 bo go brzuszek męczył, ale pospał do 7:30 z przerwami na karmienie, a rano 3 kupy zrobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-09 09:13:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.