Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 13:11   #661
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Mam pytanie: jeżeli przez noc wyskoczy wam jakiś pryszcz to co robicie? Najpierw go wyciskacie i czymś przemywacie a potem myjecie buzie czy na odwrót? I jeszcze jedno: po umyciu buzi czym ją osuszacie? Ręcznikiem którym wycieracie całe ciało, macie specjalny ręcznik do buzi czy może stosujecie chusteczki chigieniczne, ręczniki papierowe?
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:36   #662
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Jak wyjdzie mi pryszcz po nocy, to najpierw myję twarz, wyciskam pryszcza i nakładam na niego preparat punktowy. A wyciskam chusteczką higieniczną. Twarz wycieram ręcznikiem do... twarzy . Oddzielny mam do ciała.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:36   #663
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

ogolnie nie powinno sie wyciskac pryszczy. a tak rece swiezbia. mnie ostatnio tak wysypalo po la roche activ c. a chcialam sobie zrobic dobrze. nawilzyc troche umeczona, szara skore, ah.
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:35   #664
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Dau wiem że nie powinno sie wyciskać ale " nieapetycznie " wygląda buzia gdy ma sie po nocy bialego pryszcza. A po nałozeniu na niego fluidu czy pudru wyglada on jeszcze gorzej. Ja jak już coś wycisne przemywam miejsce płynem Afronis.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:11   #665
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Mangha spójrz proszę na allegro na olej użytkownika naturalne-piekno
Myślisz, że może być? Ma 50 ml i większe w całkiem dobrej cenie.
Pozdrawiam
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:17   #666
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wycinanka Pokaż wiadomość
Mangha spójrz proszę na allegro na olej użytkownika naturalne-piekno
Myślisz, że może być? Ma 50 ml i większe w całkiem dobrej cenie.
Pozdrawiam
Na oko wygląda, że to jest to o co chodzi. Użytkownik ma tez niezłe opinie. Ja tam zawsze wole ze sprawdzonych źródeł kupować, ale jak sie nie boisz, to możesz zaryzykować jakąś małą ilość, najwyżej zużyjesz na pięty W końcu suma nie duża.
mangha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 10:16   #667
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Dau wiem że nie powinno sie wyciskać ale " nieapetycznie " wygląda buzia gdy ma sie po nocy bialego pryszcza. A po nałozeniu na niego fluidu czy pudru wyglada on jeszcze gorzej. Ja jak już coś wycisne przemywam miejsce płynem Afronis.
ale po wyciskaniu zostaja ci blizny:-(
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 21:45   #668
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Mangha, a byłaś może na ich stronie ze sklepem? http://www.naturalne-piekno.pl/
Super rzeczy mają Olejek jaśminowy do włosów też mnie ciekawi. I masło kakaowe. Uwielbiam takie rzeczy
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 15:55   #669
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
W aptece otrzymałam ulotkę reklamującą programy do pielęgnacji skóry firmy Soraya 'Maxima'. Wśród nich jest program matujący do cery tłustej i mieszanej, obejmujący krem matujący na dzień i na noc oraz suplement diety z mikroelementami i witaminą PP.

W ulotce jest napisane:
Działanie obu produktów korzystnie wpływa na wygląd skóry oraz pomoga przywrócić jej równowagę hydrolipidową. Suplement diety zawiera kompleks witamin i wyciągów roślinnych, które przyczyniają się do zahamowania procesu powstawania wyprysków, wpływają na zmniejszenie wielkości porów oraz wspomagają regulację wydzielania sebum. Stosowanie kremu i suplementu diety pozwala osiągnąć efekt matowej, zdrowo wyglądającej skóry przy jednoczesnym nawilżeniu jej od wewnątrz. Witamina C działając antyoksydacyjnie chroni skórę przed działaniem wolnych rodników a beta-karoten wpływa na jej zdrowy koloryt.

Suplement zawiera:
witaminę C, cynk, witaminę E, witaminę PP, beta-karoten, witaminę B6, selen

Posiada ktoś? Używa?
też jestem zainteresowana
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:01   #670
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ale na opakowaniach zawsze tak ładnie piszą Przydałby się skład kremów
ja osobiście jakoś słabo w to wierzę :P
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:15   #671
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

PROGRAM MATUJĄCY

krem:
Skład: Aqua, Cetearyl Isononoate, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Rthylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Niacinamide, Dimethicone, Hexylene Glycol, Fructose, Glucose, Sucrose Urea, Dextrin, Alanne, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Hexyl Nicotinate, Lavendula Angustifolla Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panax Ginseng Root Extract, Cymbopogon Schoenanthus Extract, Citrus Medica Limonum Peel Extract, Octoxynol 9, Citrus Medica Limonum Peel Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Eucalyplus Globulus Leaf Oil, Thymus Vulgans Oil, Cucumis Mela, Panthenol, Tocopherol Lecithin, Lactose, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, Carbomer, DMDM Hydanton, Methylparaben, Propylparaben, CI 77007, Parfum, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethylonone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool

kapsułki:
Skład: Witamina C, cynk, witamina E, witamina PP, beta-karoten, witamina B6, selen, żelatyna, błękit brylantowy (E133), żółcień chinolinowa (E104), żółcień pomarańczowa (E110), dwutlenek tytanu (E171), mikroceluloza krystaliczna, laktoza, dwutlenek krzemu

PROGRAM DLA CERY TRĄDZIKOWEJ

krem:
Skład: Aqua, Sorbitan Stearate, Sucrose Cocoate, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Squalane, Canola Oil, Tocopherol, Cantela Asiatica Extract, Darutoside, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-Decanediol, Dimethicone, Allantoin, Cymbopogon Nardus, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Tetrahydroxypropyl Ethylenediamine, DMDM Hydantoin, Parfum, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Iso Eugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hydroxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Cinnamate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, D-Limonene

kapsułki:
Skład: Witamina C, wyciąg z drożdży, witamina E, beta-karoten, witamina B6, selen, żelatyna, błękit patentowy (E131), dwutlenek tytanu (E171), czerwień koszenilowa (E124), mikroceluloza krystaliczna, laktoza, dwutlenek krzemu
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 18:40   #672
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Niewiele z tego rozpoznaję ale widzę niektóre bardzo fajne składniki m.in. witaminka B3, mocznik, skwalen, alantoina i cała masa fajnie brzmiących ekstraktów
ale żeby nie było tak kolorowo, to witaminka A daleko w składzie i niefajny konserwant DMDM Hydantoin.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 19:25   #673
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

mówisz, że nie warto?
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:32   #674
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Czepiam się po prostu :P może być ciekawy produkt, myślę że warto wypróbować. Nie znam się na tyle żeby móc dobrze ocenić skład a że ja unikam teraz matujących i trądzikowych kremów to się już zamykam
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 08:30   #675
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Czy jest gdzieś na wizażu taki słownik, który składnik co oznacza i czy jest on dobry dla nas czy taki sobie? Azure skąd wiesz co dany składnik oznacza?
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:10   #676
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Słowniczek jest na www.wizaz.pl/chemia. Niestety nie ma tam wszystkich składników. A ja od jakiegoś czasu przeglądam biochemię gdzie dziewczyny analizują składy, no i czasem coś zapamiętam
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:22   #677
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Biochemię?
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:38   #678
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Biochemia, na wizażu Taki dział na forum. A chodzi mi głównie o ten wątek o analizie składów: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239378
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 10:45   #679
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

ok, dzięki słabo jeszcze sie poruszam po wizażu
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 08:24   #680
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wycinanka Pokaż wiadomość
Mangha, a byłaś może na ich stronie ze sklepem? http://www.naturalne-piekno.pl/
Super rzeczy mają Olejek jaśminowy do włosów też mnie ciekawi. I masło kakaowe. Uwielbiam takie rzeczy
Ha, no faktycznie mają cudeńka Ja tez mam bzika na punkcie takich kosmetyków, po prostu uwielbiam oleje, olejki, esencje, masła. Poprzywoziłam sobie tego pełno z Indii i Egiptu. Za tydzień jadę znów do Egiptu i już myślę jakie esencje przywiozę Straszliwie kusi mnie esencja sandałowa. Ma taką konsystencje żelu, skóra po tym jest podobno boska. Jak ostatnio byłam, to myślałam żeby ją kupić, bo podobno zwalcza też cienie pod oczami, ale wybrałam co innego. A po jakimś czasie spotkałam panią, która używa właśnie tej sandałowej i mówiła ze jest po prostu genialna i pożałowałam że jej nie kupiłam. Teraz już nie popełnię tego błędu
mangha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:29   #681
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Mangha!!! Rewelacja!! Ja jadę za 3 tygodnie do Egiptu Co warto przywieźć? Co mam sobie kupić? Na Poradź bo nie wiem co u nich dobre. Z nieba mi spadasz
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 07:53   #682
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wycinanka Pokaż wiadomość
Mangha!!! Rewelacja!! Ja jadę za 3 tygodnie do Egiptu Co warto przywieźć? Co mam sobie kupić? Na Poradź bo nie wiem co u nich dobre. Z nieba mi spadasz
Ha! No więc tak. Egipt to przede wszystkim esencje i przyprawy Z przypraw opłaca sie kupować szafran. Z reguły sprzedają go w proszku. Normalnie szafran jest strasznie drogi, a tam można kupić za taką cenę jak normalnie kupujesz inne przyprawy.

Z kosmetycznych rzeczy to esencje. Esencje to w przeważającej części normalne perfumy. Tylko że skoncentrowane 60% produkcji esencji z Egiptu leci do Francji, tam dolewają wódy i kupuje się to za chore pieniądze. W Egipcie możesz sobie zakupić esencję swoich ulubionych perfum. Z tych bardziej popularnych mają już gotowe mieszanki. Można też kupować esencje pojedynczo, jedne działają jak afrodyzjaki, inne są dobre na włosy (polecam Lilly of the valey), lub do smarowania na skórę (słynna esencja sandałowa). Esencja sandałowa ma postać takiego oleistego żelu jakby, jest całkowicie przeźroczysta i prawie nie pachnie (sic!). Jak ktoś ci będzie coś pod inną postacią chciał wcisnąć to nie kupuj lepiej.

Czy esencja (każda jedna) jest czysta to poznać bardzo łatwo. Po pierwsze nie brudzi ubrań, po drugie jak sie kroplę tego kapnie do wody to ta kropla spada na dno, nie rozchodzi się łatwo w wodzie. I faktycznie wystarczy kropelka na szklankę żeby było czuć zapach.

Nie kupuj esencji na targu, lepiej w sklepach, trochę drożej, ale pewniej. A już idealnie byłoby gdybyś miała okazję pojechać na wycieczkę do Kairu i tam na 100% zaciągną was do producenta. Tam masz najpewniej. Uff to tyle a poza tym miłej zabawy życzę
mangha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 20:05   #683
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Mangha ta esencja na włosy to jakie ma działanie?
Jak ja mam im powiedzieć, że chcę esencję sandałową? Esencja po angielsku wiem jak jest, ale sandałowa to mi żaden słownik nie znalazł...
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 12:35   #684
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

sandalwood oil
Dau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-15, 17:34   #685
wycinanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

no tak:/
a esencja o której mi pisałaś do włosów jakie ma działanie?
wycinanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 08:32   #686
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Wycinanka, ta esencja ma takie nabłyszczające działanie, można jej tez używać jako perfumy. Zapach jak dla mnie zniewalający, delikatny, lekko kwiatowy ale nie słodki. Nawet Mój TŻ czasem używa, tak wiec jest wielozadaniowa W tych sklepach wszystko możesz powąchać, dotknąć i potestować. Sprzedawca na 100% da ci szczegółowe informacje co do czego się używa. Dużo arabów mówi po polsku i po rusku, więc z dogadaniem nie powinnaś mieć problemu.

Co do angielskiej nazwy tej esencji sandałowej to po prostu nazywa sie "sandal essence"
mangha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:40   #687
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

cześć , mam pytanie ,używała któraś z Was może ' Bielenda, Beauty Milky, śmietankowy krem intensywnie nawilżający'? Bo, szukam kremu dla cery raczej tłustej, choć kiedyś byłam święcie przekonana, że jest normalna. Mam 15 lat i przez używanie under 20 chwilowo cera była przesuszona. Szukam takiego nawilżającego, niezatykającego porów kremu, pomożecie?
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 08:57   #688
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agataaa320 Pokaż wiadomość
cześć , mam pytanie ,używała któraś z Was może ' Bielenda, Beauty Milky, śmietankowy krem intensywnie nawilżający'? Bo, szukam kremu dla cery raczej tłustej, choć kiedyś byłam święcie przekonana, że jest normalna. Mam 15 lat i przez używanie under 20 chwilowo cera była przesuszona. Szukam takiego nawilżającego, niezatykającego porów kremu, pomożecie?
Jesli chodzi o jego sklad to ma duzo zapychaczy, pogrubione, ale czy akurat Ciebie zapchaja to kwestia indywidualna, porownaj moze sklady kremow ktore uzywasz a ktore Ci sluza i jesli maja na pierwszych miejscach w skladzie Caprylic/ Capric Triglyceride badz Ispropyle, badz Palmitate i cie nie zapychaja ten krem powinien Ci sie spodobac bo poza tymi skladnikami ma duzo cennych wyciagow majacych dzialanie lagodzace i regenerujace

Skład: Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Clycerin, Cetyl Palmitate, Isopropyl Isostearate, Cetyl Alcohol, Goat Milk, Mocadamia Ternifolia Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Propylene Glycol, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Hydrolyzed Milk Protein, Ammonium Acryloyldimethyltraurate/VP Copolymer, Algae extract, Betaine, Allantoin Dimethicone, PEG-75 Strearate, Ceteareth- 20, Steareth-20, Sodium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Oumarin, Linalool
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 09:58   #689
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o jego sklad to ma duzo zapychaczy, pogrubione, ale czy akurat Ciebie zapchaja to kwestia indywidualna, porownaj moze sklady kremow ktore uzywasz a ktore Ci sluza i jesli maja na pierwszych miejscach w skladzie Caprylic/ Capric Triglyceride badz Ispropyle, badz Palmitate i cie nie zapychaja ten krem powinien Ci sie spodobac bo poza tymi skladnikami ma duzo cennych wyciagow majacych dzialanie lagodzace i regenerujace

Skład: Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Clycerin, Cetyl Palmitate, Isopropyl Isostearate, Cetyl Alcohol, Goat Milk, Mocadamia Ternifolia Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Propylene Glycol, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Hydrolyzed Milk Protein, Ammonium Acryloyldimethyltraurate/VP Copolymer, Algae extract, Betaine, Allantoin Dimethicone, PEG-75 Strearate, Ceteareth- 20, Steareth-20, Sodium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Oumarin, Linalool
dziękuję bardzo za odpowedź. Najprawdopodobniej kupię ten krem i przekonam się na własnej skórze, wkońcu muszę zacząć 'eksperymentować'
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:05   #690
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Hej, ja mam cere mieszana ze sklonnosciami do zaskurnikow i podobnych brzydali, ale jednoczesnie mialam ostatnio uczucie sciagniecia na twarzy...wiec chcialam pocieszyc moja buzie i kupilam cala game kosmetykot Avene...no i szczerze mowiac nie wiem, czy byl to najlepszy wybor...poki co rezultaty sa srednie.... Czy macie jakies doswiadczenia z Avene???
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.