Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-01, 10:42   #661
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez kamaerba Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek!!!! Dziękuję za ciepłe powitanko na forum
Iskierka71 mam bratową w Wageningen, a to zdaje się ok 40km od Twojej miejscowości. Przy odrobinie szczęścia może się kiedyś kawki napijemy......
U mnie w Gdańsku ranek bardzo słoneczny i takiego całego dnia wszystkim życzę
Witam koleżankę z gdańska która dzielnica?
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 13:04   #662
kamaerba
Zakorzenienie
 
Avatar kamaerba
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 314
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Superbejbe ja z Moreny od niedawna. Wczesniej wynajmowałam w Nowym Porcie.
Natiria, wiiiiitaaaaaj!!!
No też zauważyłam, że tu same dzieciate. Ja mam dwójeczkę- 5-letniego synka i 7-mies. córeczkę. Buziaczki dla wszystkich cierpiących na niedospanie z powodu dzieciaczków

Rilla82 dopiero doczytałam, że jesteś z Wrocławia. Ja tam studiowałam na AWF-ie. Faaaajne miasto. Pozdrów Wrocław ode mnie. A co do dzieci... na wszystko przyjdzie pora.

Edytowane przez kamaerba
Czas edycji: 2011-03-01 o 13:17 Powód: dopisane
kamaerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:47   #663
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

witam wszyskie ja właśnie przy kawce, znów mam szalony dzień i biegam ,sprzątam , piorę i nawet oponki z sera dziś zrobiłam chyba wiosne czuję. agu.s może ktoś w Polsce może Ci kupić ten korektor i wysłać w kopercie bąbelkowej , my często tak robimy kiedy potrzebujemy czegoś polskiego o małych rozmiarach , jedyny problem to tylko dobranie koloru korektora.
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:14   #664
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez kamaerba Pokaż wiadomość
Superbejbe ja z Moreny od niedawna. Wczesniej wynajmowałam w Nowym Porcie.
Natiria, wiiiiitaaaaaj!!!
No też zauważyłam, że tu same dzieciate. Ja mam dwójeczkę- 5-letniego synka i 7-mies. córeczkę. Buziaczki dla wszystkich cierpiących na niedospanie z powodu dzieciaczków

Rilla82 dopiero doczytałam, że jesteś z Wrocławia. Ja tam studiowałam na AWF-ie. Faaaajne miasto. Pozdrów Wrocław ode mnie. A co do dzieci... na wszystko przyjdzie pora.
Ja z Zaspy

Też cierpię na niedosyt snu, w domu mam prawie 6 miesięczną córkę
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:24   #665
Iskierka71
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka71
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 190
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez kamaerba Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek!!!! Dziękuję za ciepłe powitanko na forum
Iskierka71 mam bratową w Wageningen, a to zdaje się ok 40km od Twojej miejscowości. Przy odrobinie szczęścia może się kiedyś kawki napijemy......
U mnie w Gdańsku ranek bardzo słoneczny i takiego całego dnia wszystkim życzę
Witam Kamaerba. No coz muszę cię rozczarować. Z Wageningen do mojej miejscowości jest az 70KM. Nie mieszkam w samym Utrecht, a w jego okolicy. Ale na kawę i tak zapraszam
__________________
"Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło,
Gdy cie walnie życia pięść.
Nigdy nie poddawaj się - dzisiaj nie jest łatwo,
Jutro będzie lepszy dzień..."

Zapraszam na blogi:
http://slodko-gorzkaholandia.bloog.pl/
http://iskierka71.blogspot.nl/
Iskierka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:27   #666
kamaerba
Zakorzenienie
 
Avatar kamaerba
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 314
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Mój synuś chodził do przedszkola na Zaspie, ale krótko. (wiecznie chorował).
Superbejbe!!! Jeśli nie masz oporów, mogę Ci odstąpić ładne ciuszki po mojej córci (za darmocha). Miałam wystawic na Allegro, ale jakoś się zebrać nie mogę. Jakby co: 2005ero@wp.pl
Pozdrawiam wszystkie nowe koleżanki

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Witaj Iskierka71!
70km zawsze mniej niż 1000.....
Na pewno skorzystam z okazji jak tylko dotrę do rodzinki
kamaerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 13:58   #667
natiria
Raczkowanie
 
Avatar natiria
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

wpadłam się przywitać i przyniosłam po pączku
__________________

natiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 15:00   #668
kamaerba
Zakorzenienie
 
Avatar kamaerba
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 314
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witaj i smacznego!!!
kamaerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:24   #669
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

cześć dziewczyny!
witam po męczącym tygodniu, padam na nos, juro piątek ulubiony dzień tygodnia
Widzę że u Was wiosna, tez tak chcę!
U mnie w dzień piękne słońce, a w nocy po -10 stopni, masakra. WIOSNY BŁAGAM!
Cytat:
Napisane przez natiria Pokaż wiadomość
wpadłam się przywitać i przyniosłam po pączku
mniam, też dziś pochłonęłam ich aż dwa
a Wy łobuziaki przyznajcie sie ile pochłonęłyście
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:02   #670
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

dwa pączki ale za to poszłam na godzinny spacer z dzieckiem

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kamaerba Pokaż wiadomość
Mój synuś chodził do przedszkola na Zaspie, ale krótko. (wiecznie chorował).
Superbejbe!!! Jeśli nie masz oporów, mogę Ci odstąpić ładne ciuszki po mojej córci (za darmocha). Miałam wystawic na Allegro, ale jakoś się zebrać nie mogę. Jakby co: 2005ero@wp.pl
Pozdrawiam wszystkie nowe koleżanki
Nie mam oporów Napisze do Ciebie maila to się jakoś umówimy

Iskierko71 mam do Ciebie kilka pytań odnośnie życia w NL więc napiszę do Ciebie na prv żeby nie zaśmiecać forum.
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 13:30   #671
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Hej dziewczyny! troche mnie nie bylo. Ale przeczytalam wszystko.

Relacja z wczoraj - dwa wloskie faworki (nie wiem jak sie nazywaja), dwa paczki z dziurka - ale dobre, jak nasze sklepowe no i wieczorem, po pizzy bomba z nutella (cos jak nasze paczki)

Tylko nie wiem dlaczego do faworkow moga stosowac cukier puder a do tych paczkow i bomb taki gruby chrzeszczacy w zebach? Jak zaczelam zrzucac go z bomby to kolega meza zaprotestowal. Ale potem sie z niego usmialismy bo mu dziurka po nadziewaniu cale nadzienie wyplynelo na reke.
Ja roztropnie znalazlam dziurke na poczatku i od niej zaczelam jesc.

Po takim strasznie obfitym - dla mnie, nie dla wlochow - posilku nie moglam zasnac. A jak juz zasnelam to budzilam sie i pilam wode - ta pizza byla pikantna. Wypilam chyba z polowe 2 litrowej butelki.

Na dzis zostal mi jeszcze jeden paczek i troche faworkow. Ale to po poludniu.
Rano dla rownowagi wycisnelam sobie super zdrowy sok z pomaranczy. nawet nie wiedzialam ze moga byc takie dojzale, czerwone w srodku ze az prawie czarne. Granatowe. Pyszne, slodkie. Z Sycylii. Nawet w nazwie maja krew - bo sa tego koloru. W srodku oczywiscie

Ale sie rozpisalam
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 15:07   #672
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! troche mnie nie bylo. Ale przeczytalam wszystko.

Relacja z wczoraj - dwa wloskie faworki (nie wiem jak sie nazywaja), dwa paczki z dziurka - ale dobre, jak nasze sklepowe no i wieczorem, po pizzy bomba z nutella (cos jak nasze paczki)

Tylko nie wiem dlaczego do faworkow moga stosowac cukier puder a do tych paczkow i bomb taki gruby chrzeszczacy w zebach? Jak zaczelam zrzucac go z bomby to kolega meza zaprotestowal. Ale potem sie z niego usmialismy bo mu dziurka po nadziewaniu cale nadzienie wyplynelo na reke.
Ja roztropnie znalazlam dziurke na poczatku i od niej zaczelam jesc.

Po takim strasznie obfitym - dla mnie, nie dla wlochow - posilku nie moglam zasnac. A jak juz zasnelam to budzilam sie i pilam wode - ta pizza byla pikantna. Wypilam chyba z polowe 2 litrowej butelki.

Na dzis zostal mi jeszcze jeden paczek i troche faworkow. Ale to po poludniu.
Rano dla rownowagi wycisnelam sobie super zdrowy sok z pomaranczy. nawet nie wiedzialam ze moga byc takie dojzale, czerwone w srodku ze az prawie czarne. Granatowe. Pyszne, slodkie. Z Sycylii. Nawet w nazwie maja krew - bo sa tego koloru. W srodku oczywiscie

Ale sie rozpisalam
To się nazywa świętowanie ja to tak skromnie tylko dwa paczki, aż mi wstyd
A włosi znają tłusty czwartek? czy to jest tylko nasz wymysł?

A tak z innej beczki. Jak wam się układa z rodzeństwem, macie dobry kontakt czy taki sobie? Dzisiaj pokłóciłam się z siostrą przez telefon i doszłam do wniosku że nie potrafimy rozmawiać o problemach, nie potrafimy dojść do kompromisu. Siostra z racji że jest starsza zawsze robi ze mnie niedojrzałą gówniarę, która nie wie czego chce. Ech....ale się wkurzyłam
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 15:41   #673
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Wlosi znaja Tlusty wtorek - czyli dzien przed koncem karnawalu. Jedza slodkie i smazone ciastka ale jakie to zalezy od regionu.
Dzis w tv widzialam np jak jeden kucharz przyzadzal cos jak nasze faworki ze slodkich ziemniakow.

Co do rodzenstwa - mam mlodszego brata z ktorym jako dzieci ciagle sie klocilismy a nawet bilismy.
Ale teraz jest wszystko ok. byl swiadkiem na moim weselu.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 19:20   #674
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

cześć dziewczyny , ja nie zjadłam ani jednego pączka ale za to cały talerz faworków ,a jeśli chodzi o dogadywanie się z rodzeństwem , to raczej dobrze i mogę powiedzieć ,że jedna z sióstr jest moją przyjaciółką co do smakołyków z Włoch ,zwłaszcza z Sycylii to nic nie przebije smaku ciastek w kształcie łódek z nadzieniem z serka ricotta ,NIEBO W GĘBIE sjoanna pewnie wiesz o czym mówie ,jeśli nie jadłaś to spróbuj jak dobrze pamiętam to nazywają się cannoli.
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 20:50   #675
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Czesc dziewczyny po dluzszej przerwie
Wczesniej pisalyscie o ksiazkach i co do Larsona to zaczelam dopiero czytac ale jakos zostawilam i zaczelam Pratchetta Swiat Dysku. Potrzebuje teraz cos weselszego do poczytania.
Co do nie dosypiania to ja dzieci nie mam a tez padam na nos. Jakos od smierci taty w ogole spac nie moge. Tzn i tak juz teraz jest lepiej ale zadko udaje mi sie zasnac przed 4 a rano mama wpada i krzyczy ze mi kawe zrobila i mam wstac. I tyle ze spania
Bylam w sobote na takiej malej imprezce domowce. Byla to impreza urodzinowo- imieninowo- ostatkowa I mimio ze baaaardzo dawno juz nie pilam to w sobote sobie nie zalowalam. Chyba musialam odreagowac. Nie zebym sie schlala ale w glowie zaszumialo Ogolnie fajnie bylo. Bliscy znajomi,posiedzielismy, pogadalismy sobie i bylo milo
Po malu chyba powinnam sie do Niemiec zbierac a jakos mi sie nie chce... Jak tak dalej pojdzie to nawet nie bede miala za co wrocic No ale mysle ze jeszcze z tydzien przynajmniej sobie posiedze.
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 00:26   #676
onaabb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam wszystkie kobietki poszukujące psiapsiólki....zaliczam się do Was na bank, smutne, ale cieszę się, że nie tylko mnie to boli, a są kobietki , które czują się jak ja. Pod Waszymi postami podpisuję się dużymi , drukowany literami. Cieszę się, że znalazłam Wasz wątek. W grudniu wrócilam do PL z Norwegii, mieszkałam tam z mężem i dziecmi ponad 3 lata, ale nie dałam rady- nie moje klimaty, zawiść polaków w stosunku do siebie, zazdrość, złóśliwość...nie da się, jeszcze większa niż w PL, pozatym nie mój krj, nie moja kultura...Poznałam wiele polek, którym niby zależało na przyjaźni, kontaktach naszych, rodzin i naszych dzieci-ale to naprawdę NIBY, zycie pokazało , że jednak wszyscy sa interesowni, lubią i kochają nas- jak mają z nas zysk, pomoc i zawsze są górą nad nami- więcej kasy, pokazać się nad Tobą. Pech chciał, że akurat mąż ma dobrą pracę i zarabia ponad przeciętnie niż polacy w NO, a nie nalezymy do "skarpceiarzy"- czyli wszystko w skarpetke, raczej korzystamy z chwili szczescia- dobre wakacje, ubrania...i niestety, bolało to innych. Zabolało jeszcze bardziej, jak mąż dostał propozycje pracy w systemie 2,5 tyg pracy i 1,5 tyg wolnego za wieksze pieniądze, a my skorzystalismy z tego i wrócilismy z dziecmi do PL...wszystkie kontakty się potraciły, ustały...cisza...W Pl pokonczyly sie przed wyjazdem- bo przeciez jak mozna jechac, skoro ktos inny nie ma mozliwosci?? I zarabiac wiecej....Rodzina...hmm.. .uczcijmy minutą ciszy....Więc teraz jestem sama z 3 dzieci 2,5 tyg, a potem przylatuje mąż i jestesmy razem. Jest super, rozumiemy sie swietnie, rozmawiamy o wszystkim, ale brakuje mi kolezanki-przyjaciolki co powie prawde co mysli, co doradzi,co wesprze jak mi ciezko, na kawe wpadnie, na zakupy skoczymy i cała reszta....Czytając Was zaluje, ze to wszystko jest tylko wirtualne...a moze jest ktoś z pd Polski?? Ktoś, kogo nie przerazi mój wiek 33 lata, 3 dzieci- 10, 9 i 3 lata, perspektywa zakupów, kawy , czasami głupich pogadusze? Pozdrawiam serdecznie...
onaabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 00:41   #677
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Rano dla rownowagi wycisnelam sobie super zdrowy sok z pomaranczy. nawet nie wiedzialam ze moga byc takie dojzale, czerwone w srodku ze az prawie czarne. Granatowe. Pyszne, slodkie. Z Sycylii. Nawet w nazwie maja krew - bo sa tego koloru. W srodku oczywiscie

Ale sie rozpisalam

uuullaa uwielbiam takie jak bylam dzieckiem to jesli juz bylymomarancze to przewaznie takie wlasnie choc kilka sztuk sie trafialo
a teraz w Polsce nigdzie ich juz od bardzo dluga nie widac
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 21:10   #678
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny , ja nie zjadłam ani jednego pączka ale za to cały talerz faworków ,a jeśli chodzi o dogadywanie się z rodzeństwem , to raczej dobrze i mogę powiedzieć ,że jedna z sióstr jest moją przyjaciółką co do smakołyków z Włoch ,zwłaszcza z Sycylii to nic nie przebije smaku ciastek w kształcie łódek z nadzieniem z serka ricotta ,NIEBO W GĘBIE sjoanna pewnie wiesz o czym mówie ,jeśli nie jadłaś to spróbuj jak dobrze pamiętam to nazywają się cannoli.
Wiem wiem i je uwielbiam - a ciasto niekoniecznie w ksztalcie lodki tylko zawiniete na rurce kruche ciasto.
To moje ulubione ciastka - zawsze je kupuje. Dostepne sa w kazdej ciastkarni.
Widzialam kiedys jak Jamie Oliver je robil - proscizna - szczegolnie krem bo z ciastem troche zachodu przez te metalowe rurki. Moze kiedys je zakupie.

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość

uuullaa uwielbiam takie jak bylam dzieckiem to jesli juz bylymomarancze to przewaznie takie wlasnie choc kilka sztuk sie trafialo
a teraz w Polsce nigdzie ich juz od bardzo dluga nie widac
Te pomarancze nazywaja sie sanguinello.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 22:23   #679
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cześć dziewczyny. Zawieruszył mi sie ten wątek i zapomniałam o nim zupełnie. Za dużo na głowie, za mało czasu. Przyjmiecie mnie z powrotem?

Ja w tłusty czwartek opchnęłam trzy paczki w pracy, jednego faworka i do końca dnia nie mogłam patrzeć na cukier
A propo cukru - czy u was wykupują ludzie w sklepach cukier i mąke tonami? W radomiu już się nie da kupić cukru poniżej 4zł.

Pewnie w wolnej chwili nadrobię trochę waszych wpisów, ale komentowac nie będę bo zawalę cały wątek

Miłej nocki życzę. Brykam spać.
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 08:26   #680
Retsis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam w ten mroźny poranek .
Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Wreszcie znalazłam czas aby wstąpić na forum jestem jakaś niezorganizowana, nie wyrabiam się ze zrobieniem podstawowych rzeczy w domu
To nie tylko Ty tak masz,ja również ostatnio nie mogę się z niczym wyrobić.
Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Ana, ja sama akurat nie jestem fanką kupowania odzieży w sieci, bo kilka razy się już nacięłam. Ale jednej rzeczy wciąż brakuje w handlu - a mianowicie biustonoszy z poszerzoną rozmiarówką. Sama noszę rozmiar 65f i regularnie przeszukuję allegro w poszukiwaniu jakiś ciekawych modeli, bo jest tego jak na lekarstwo. I wbrew pozorom duża ilość dziewczyn kupuje staniki w sieci, bo w sklepach stacjonarnych wciąż są trudno dostępne.
Rilla i tu się zgadzam z Tobą.Sama noszę w zasadzie standart bo 85d ale jeżeli chodzi o fasony to w tych rozmiarach to jak za przeproszeniem dla starej babci.I co z tego,że materiał bardzo dobry jak krój do niczego.Ostatnio przerzuciłam się na te bez szwowe i jak narazie jestem w miarę zadowolona.

Cytat:
Napisane przez natiria Pokaż wiadomość
... A ma 11 miesięcy, kurcze zaraz będzie rok miał, szook!
Cytat:
Napisane przez agu.s Pokaż wiadomość
Moj 12.....lat i to dopiero jest szok, bo ja wciąz piekna i mloda
Mój ma 20 i tak jak Agu.s jestem wciąż piękna i młoda .
Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
To się nazywa świętowanie ja to tak skromnie tylko dwa paczki, aż mi wstyd
A włosi znają tłusty czwartek? czy to jest tylko nasz wymysł?

A tak z innej beczki. Jak wam się układa z rodzeństwem, macie dobry kontakt czy taki sobie? Dzisiaj pokłóciłam się z siostrą przez telefon i doszłam do wniosku że nie potrafimy rozmawiać o problemach, nie potrafimy dojść do kompromisu. Siostra z racji że jest starsza zawsze robi ze mnie niedojrzałą gówniarę, która nie wie czego chce. Ech....ale się wkurzyłam
Pączusie były dwa.Niestety niedługo będę sama wyglądać jak te pączki .
A co do rodzeństwa,niestety niezbyt mi się układa z siostrą.Mam tylko jedną.No cóż płakać nie będę.Jest dużo młodsza ode mnie,charakterek ma też "dobry".Jej największą wadą jest zazdrość i stąd różne nieporozumienia.
Retsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 09:03   #681
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez onaabb Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki poszukujące psiapsiólki....zaliczam się do Was na bank, smutne, ale cieszę się, że nie tylko mnie to boli, a są kobietki , które czują się jak ja. Pod Waszymi postami podpisuję się dużymi , drukowany literami. Cieszę się, że znalazłam Wasz wątek. W grudniu wrócilam do PL z Norwegii, mieszkałam tam z mężem i dziecmi ponad 3 lata, ale nie dałam rady- nie moje klimaty, zawiść polaków w stosunku do siebie, zazdrość, złóśliwość...nie da się, jeszcze większa niż w PL, pozatym nie mój krj, nie moja kultura...Poznałam wiele polek, którym niby zależało na przyjaźni, kontaktach naszych, rodzin i naszych dzieci-ale to naprawdę NIBY, zycie pokazało , że jednak wszyscy sa interesowni, lubią i kochają nas- jak mają z nas zysk, pomoc i zawsze są górą nad nami- więcej kasy, pokazać się nad Tobą. Pech chciał, że akurat mąż ma dobrą pracę i zarabia ponad przeciętnie niż polacy w NO, a nie nalezymy do "skarpceiarzy"- czyli wszystko w skarpetke, raczej korzystamy z chwili szczescia- dobre wakacje, ubrania...i niestety, bolało to innych. Zabolało jeszcze bardziej, jak mąż dostał propozycje pracy w systemie 2,5 tyg pracy i 1,5 tyg wolnego za wieksze pieniądze, a my skorzystalismy z tego i wrócilismy z dziecmi do PL...wszystkie kontakty się potraciły, ustały...cisza...W Pl pokonczyly sie przed wyjazdem- bo przeciez jak mozna jechac, skoro ktos inny nie ma mozliwosci?? I zarabiac wiecej....Rodzina...hmm.. .uczcijmy minutą ciszy....Więc teraz jestem sama z 3 dzieci 2,5 tyg, a potem przylatuje mąż i jestesmy razem. Jest super, rozumiemy sie swietnie, rozmawiamy o wszystkim, ale brakuje mi kolezanki-przyjaciolki co powie prawde co mysli, co doradzi,co wesprze jak mi ciezko, na kawe wpadnie, na zakupy skoczymy i cała reszta....Czytając Was zaluje, ze to wszystko jest tylko wirtualne...a moze jest ktoś z pd Polski?? Ktoś, kogo nie przerazi mój wiek 33 lata, 3 dzieci- 10, 9 i 3 lata, perspektywa zakupów, kawy , czasami głupich pogadusze? Pozdrawiam serdecznie...
witamy witamy wpadaj częściej bo tu czasem ciiiisza
tak wogóle to dzień dobry!
co do rodzeństwa ja mam starszą siostrę i młodszego brata, każde mieszka gdzie indziej i jakoś sie rzadko widzimy ale przez telefon gadamy, siostra 6 lat starsza, brat 9 lat młodszy
myślę że nie mogę narzekać na kontakty z nimi, na pewno sie nie kłócimy, jak trzeba to sie wspieramy, myślę że wszystko przychodzi z czasem.
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 09:20   #682
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Tak piszecie o rodzanstwie. ja prawdziwego rodzenstwa nie ma, ale mam takie przyszywane. Moja mama wyszla drugi raz za maz. jak sie poznalismy to najstarszy chlopak mial zadje sie 20 lat, potem blizniacy zdaje sie mieli 18 lat a najmlodsza ich siostra miala 10 lat. ja mialam chyba 23 lata wtedy. No niestety bardzo sie staralam zebysmy byli jak rodzenstwo. Niestety tyle razy ile ja reke do nich wyciagalam tyle razy oni nie wyciagneli do mnie. Kilka razy umowilismy sie na dyskoteke i sie tam na niej spotkalismy. Raz nawet byli u mnie i troche sobie wypili, wiec nie bylo problemu nocowali u mnie. I gdybym przypadkiem sie nie dowiedziala ze jechaliktorys tam raz dalej na dyskotece ( to bylo 2 lata pozniej kiedy nasi rodzicie juz byli po slubie) i bym nie zagadala czy maja plac i moge z nimi sie zabrac to by sami na to nie wpadli ,zebysmy cala paczka jechali tzn oni, ich dziewczyny i ja. Po tym dotarlo do mnie ze nie ma sie co narzucac, bo tak sie czulam. zaparaszalam ich wielokrotnie do siebie z dziewczynami, ale niestety. Konczylo sie na milym nie ma sprawy i na tym koniec. Nigdy sami od siebie nie wspomnieli ze gdzies jada na dyske i czy chce jechac. Odpuscilam. nie chca mnie trudno, nie moga sie narzucac z moja przyjaznia, bo obrabia mi dupe jak mi obrabiano jak bylam w liceum. Zrozumialam po tamtej historii, ze skoro ja kogos lubie i szanuje nie znaczy ze ta osoba bedzie mnie lubic i szanowac. Skoro nic sie nie zmienia to wiem co to znaczy. Nie moge sie narzucac. I owszem jak jestem w Pl czasami sie widzimy( kazdy z domu sie juz wyporwadzic, ich siostra tez( ma juz 22 czy 23 lata i wlasnie urodzila dziecko). jeden z blizniakow rozwiodl sie, pozostali tez maja male dzieci i u zon mieszkaja. Ale jak sie na ulicy widzimy czy wpadna do ojca to jest czesc i na tym koniec. Kulturalnie sie zachowujemy, ale nie ma tego zainteresowania i zazylosci o jaka walczylam te pierwsze 2 lata, wiec nadal jestem jedynaczka, nadal jestem sama ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 09:37   #683
kamaerba
Zakorzenienie
 
Avatar kamaerba
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 314
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam cieplutko i słonecznie!!!
Ja mam braciszka, w tej chwili w Szwecji. Zawsze się kłóciliśmy (jest rok młodszy), nawet nieraz były bardzo ciche dni (tygodnie nawet). Jednak w najtrudniejszych chwilach zawsze sobie pomagamy i nie damy sobie krzywdy zrobic. Nasza wzajemna sympatia jest na pewno o wiele większa, odkąd brat mieszka za granicą. Tęsknota swoje robi..... Jesli chodzi o Polaków TAM, rzeczywiście trudno jest o przyjaźnie i jakieś wspólne wspieranie się. Przynajmniej tak mówi mój brat, bo ja o tym nie mam specjalnego pojęcia. No cóż taki mamy charakter.....
kamaerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:01   #684
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam wszystkie nowe dziewczyny

Zdecydowaliśmy się z mężem na wyjazd do Holandii, ale ja się boję mam nadzieję że będę miała tam internet.

Zastanawiam się czy nie chcemy zbyt wiele od życia, gdyby nie nasze drogie marzenia moglibyśmy zostać w Polsce.
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:25   #685
Iskierka71
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka71
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 190
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam po dluuuugiej przerwie - w tym witam wszystkie nowe 30+
Superbejbe gratuluje decyzji.
Co do internetu - jeśli chcecie na "JUŻ", zaraz po przyjeździe to pozostaje tylko bezprzewodowy.
Ale jeśli się zameldujecie to polecam Ziggo - telewizja, internet i telefon w jednym już od 50€ miesięcznie. Ja to mam i sobie bardzo chwale, bo bezprzewodowy to za drogo mnie kosztował
A do tego z Ziggo mam kupiony ruter i podłączone 3 komputery

Co do rodzeństwa - mam brata młodszego od siebie o 16 lat - oboje praktycznie wychowywaliśmy się jak jedynaki.
Pozdrawiam wszystkich
__________________
"Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło,
Gdy cie walnie życia pięść.
Nigdy nie poddawaj się - dzisiaj nie jest łatwo,
Jutro będzie lepszy dzień..."

Zapraszam na blogi:
http://slodko-gorzkaholandia.bloog.pl/
http://iskierka71.blogspot.nl/
Iskierka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:44   #686
natiria
Raczkowanie
 
Avatar natiria
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Superbejbe gratulacje!!! Ja uważam, że każda zmiana jest na lepsze i tego się trzymaj! Pozdrawiam

a u mnie za oknem piękne słońce, super, aż chce się uśmiechać
__________________

natiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:26   #687
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Dziewczyny zakochałam się....w butach

może to chwilowe ale na dzień dzisiejszy oszalałam na ich punkcie wstawiam zdjęcie, komentarze mile widziane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto01_c.jpg (49,6 KB, 11 załadowań)
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:53   #688
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Superbejbe - ja nie lubie takich butow - peep toe. Bo mi duzy palec za bardzo do przodu wychodzi i ucieka z buta. Duzy palec mam wiekszy niz pozostale wiec nie wyglada to u mnie dobrze. Ale u kogos - z nieskazitelnym wygladem stop - oczywiscie

Opowiem wam jak wygladal moj wczorajszy dzien.

Zaczne od tego ze Dzien Kobiet we Wloszech jest bardzo popularny i nikomu sie z komuna nie kojazy.
Do tego ostatki no i zblizajaca sie rocznica (150 lat) zjednoczenia Wloch.
W czasie karnawalu widac na ulicach i w duzych centrach handlowych tabuny dzieciaczkow poprzebieranych - wczoraj widzialam tez nastolatkow i doroslych.
Wyszlam do centrum sie przejsc, zeby w 4 scianach ciagle nie siedziec a tam karnawal i parada! Swietna! Nie byla bardzo duza ale glosna i ludzi pelno. Dzieci i nastolatki rozsypywaly dookola konfeti, strzelaly takimi serpentynami w spraju. Duzo sie dzialo. Ludzie z ruchomych platform tez rzucali konfetti
Centrum zamkniete, korki na cale miasto ale zabawa musi byc.

Potem musialam wracac do domu bo maz z pracy, bez klucza.
A w drodze powrotnej wstapilam do cukierni a tam facet przede mna takie ciastko mimosa kupuje. Bo to teraz tu kwitnie. Taki zolty krzew. I ciastko tez zolte. Biszkopt przelozony kremem na malym plastikowym talerzyku. Zdjecie na dole. No to ja tez kupilam - oprocz tego jeszcze ukochane cannoli. Jest to ciastko z kruchego ciasta nadziewane kremem z sera ricotta z Sycylii. Moje ulubione!
I okazalo sie ze dobrze zrobilam bo niestety maz mi nic nie kupil. Tesc raczej nie przynosil kwiatow zonie (chyba ze jak byli mlodzi) co niestety widac w zachowaniu mojego meza.
Postaram sie go tego nauczyc - bo nie musi tego robic czesto ale od czasu do czasu powinien.

Poszlismy za to wieczorem do chinskiej restauracji. Pelna byla - i to w 90% kobietkami. Tutaj to jest naprawde swieto kobiet - wychodza sobie w swoim towarzystwie, czasami jeszcze poprzebierane - karnawal, nie to co u nas!

A jak tam w Holandii i innych czesciach swiata?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0091.jpg (114,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0107.jpg (99,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0113.jpg (97,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0114.jpg (84,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0110.jpg (112,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0119.jpg (79,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0120.jpg (87,0 KB, 5 załadowań)
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:01   #689
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

cześć dziewczyny sjoanna ja byłam 2 razy na Sycylii i 2 razy kiedy karnawał się kończył i miałam to szczęście widzieć to wszystko o czym piszesz i jeść te pyszności na zdjęciach .Nie zapomnę też Wielkiego Piątku bo droga krzyżowa przechodzi ulicami miasta i staje na skrzyżowaniach ulic ,wtedy mężczyźni tak jakby lamentują ,niesamowite przeżycie. Superbejbe ja też bałam się wyjazdu z kraju ,ale teraz jestem zadowolona , na początku będzie na pewno ciężko, ale z czasem się przyzwyczaisz a może będziesz bardziej zadowolona z życia na obczyźnie niż w kraju głowa do góry
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:00   #690
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Wolałabym żeby u nas również Dzień Kobiet był bardziej kobiecy. Kwiatki i czekoladki są miłe ale fajnie by było gdyby kobiety w ten dzień wychodziły np. na winko z koleżankami może powinien być dzień koleżanki ?
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.