Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach itp :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 21:16   #661
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez little_zosh Pokaż wiadomość
Druga, też z zabudowaną górą
Co do trzeciej też się zgadzam
Faworyt numer 3 jest cudowna
A Carolina, Bronwyn i Violet równie piękne

Faktycznie, aż dziwne, że u jednego projektanta tyle ładnych sukni
podejrzane
ale ja się teraz tak napaliłam na te suknie, że masakra a pare razy przez myśl mi przeszło, żeby postawić jednak na coś tańszego, np Anna Kara, ale jak zobaczyłam suknie MS to chyba odpuszczę taniochę
i choćbym miała przez rok nie kupować ciuchów i jedzenia to się skuszę pewnie na którąś

a po cichu liczę na to, że TŻ zrozumie jak mi zależy na cudnej sukni i sypnie z tej okazji jakąś kaską toż to dla niego 1,5 wypłaty, a moje ze 4
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 21:30   #662
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Ja dzisiaj byłam u dwóch najbardziej polecanych u mnie krawcowych i zaskoczyły mnie bo wyliczyły koszt uszycia mojej wymarzonej sukni na ok. 1700zł z halka i może nawet toczkiem już!więc jupii, w lutym sie zapisuje i na przymiarki zaczynam chodzić
Chociaż pysia cena jednak może być dobrą motywacja do diety Zamiast ukochanych czekoladek wydawałabym na ozdoby do suknie
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 22:51   #663
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

bardziej jednak do odchudzania motywuje mnie fason rybki :P
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 07:56   #664
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Pysiu to czas ja wydrukować i przywiesić na lodówce;D
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 08:56   #665
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez kasiek07 Pokaż wiadomość
Pysiu to czas ja wydrukować i przywiesić na lodówce;D
o to to!!!
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 22:01   #666
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Chciałam trochę słońca dostać i wybrałam się na solarium i na kilka minute, ale tak mi sie tyłek spiekł że nie mogę siedzieć, chyba wyskoczę tyłkiem w śnieg
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 08:22   #667
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Mam kamerzystę na 90%
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 09:38   #668
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Super Misiadełko

ja po Nowym Roku muszę wziąć się za szukanie fotografa
oj czuje, że łatwo nie będzie bo kamerzysty nie chcemy to chciałabym przynajmniej mieć extra zdjęcia

macie jakieś pomysły na plener?
Mi się marzy sesja w kinie w wodzie, w centrum handlowym, w jakimś lesie sama nie wiem do końca a najbardziej to marzy mi się nad morzem nocą ale to jest chyba cięższe do wykonania tzn cięższe nie, ale droższe napewno

może w lutym na targach uda nam się zarezerwować jakiegos fotografa byłam w zeszłym roku z mamą to było dużo ofert fajnych
a teraz pójdziemy już z TŻ obiecał mi

a tak w ogóle to z koleżanką (ona PM 2014 ale sierpień najprawdopodobniej) namiętnie oglądamy suknie ślubne wlaśnie najwięcej podoba mi się od Maggie Sottero i Pronovias jednak
i znalazłam na stronce Madonny dział z sukienkami przecenionymi i jest kilka które mnie interesuje napisałam do nich i zapytałam jakie mają rozmiary na stanie bo to modele salonowe. Kurde jakby było coś powyżej 38 to nie wiem czy bym się nie zdecydowała już teraz
paczcie
http://sales.madonna.pl/?p=922
http://sales.madonna.pl/?p=862 (tą suknie mam w moim folderze wymarzone )
http://sales.madonna.pl/?p=836
http://sales.madonna.pl/?p=824

trzeba jeszcze schudnąć, później tu by się coś ścisło, tu poszerzyło i by było bo cena tych sukien mnie zdecydowanie przekonuje
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2012-12-06 o 09:47 Powód: skleroza;)
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 09:46   #669
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Jeśli chodzi o foto to ja chcę na 100% nad morzem, bo kocham morze i na 100% o zmroku na starym mieście w Gdańsku
Jeśli chodzi o video to plener mamy gratis pod warunkiem, że będzie na Mazurach więc wymyśliłam sobie przystań i jachty
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 09:50   #670
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o foto to ja chcę na 100% nad morzem, bo kocham morze i na 100% o zmroku na starym mieście w Gdańsku
Jeśli chodzi o video to plener mamy gratis pod warunkiem, że będzie na Mazurach więc wymyśliłam sobie przystań i jachty
tyle, że Ty mieszkasz nad morzem to trochę łatwiej zazdraszczam!!
A ja mam sentyment do morza bo tam się wszystko zaczęło
właściwie pierwsza randka to była w kinie, a druga urlop w Kołobrzegu

Mazury też pięknie by wyglądały pewnie choć nigdy jeszcze tam nie byłam
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 11:07   #671
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Oooo w kinie mogłabyś zrobić też sesję, widziałam taką ostatnio! I była ekstra

Ja na Mazury pierwszy raz pojechałam też dopiero jak poznałam TŻta, bo pochodzę z Kaszub i Mazury nie robią na mnie wrażenia, ale o czymś takim pomyślałam jak na tym zdjęciu tyle, że w formie filmowej:
http://www.fotogrupa.pl/index.php/20...elnia-rzucewo/
Chodzi mi o 4 zdjęcie, trzeba poczekać, żeby się załadowało
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 21:46   #672
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Super Misiadełko

ja po Nowym Roku muszę wziąć się za szukanie fotografa
oj czuje, że łatwo nie będzie bo kamerzysty nie chcemy to chciałabym przynajmniej mieć extra zdjęcia

macie jakieś pomysły na plener?
Mi się marzy sesja w kinie w wodzie, w centrum handlowym, w jakimś lesie sama nie wiem do końca a najbardziej to marzy mi się nad morzem nocą ale to jest chyba cięższe do wykonania tzn cięższe nie, ale droższe napewno

może w lutym na targach uda nam się zarezerwować jakiegos fotografa byłam w zeszłym roku z mamą to było dużo ofert fajnych
a teraz pójdziemy już z TŻ obiecał mi

a tak w ogóle to z koleżanką (ona PM 2014 ale sierpień najprawdopodobniej) namiętnie oglądamy suknie ślubne wlaśnie najwięcej podoba mi się od Maggie Sottero i Pronovias jednak
i znalazłam na stronce Madonny dział z sukienkami przecenionymi i jest kilka które mnie interesuje napisałam do nich i zapytałam jakie mają rozmiary na stanie bo to modele salonowe. Kurde jakby było coś powyżej 38 to nie wiem czy bym się nie zdecydowała już teraz
paczcie
http://sales.madonna.pl/?p=922
http://sales.madonna.pl/?p=862 (tą suknie mam w moim folderze wymarzone )
http://sales.madonna.pl/?p=836
http://sales.madonna.pl/?p=824

trzeba jeszcze schudnąć, później tu by się coś ścisło, tu poszerzyło i by było bo cena tych sukien mnie zdecydowanie przekonuje
Najbardziej ta pierwsza mi się podoba Ale to pewnie przez mojego fioła na punkcie ramięczek/rękawków
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:00   #673
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Suknie są piękne!!!
a co do sesji plenerowej, to my na pewna jedną zrobimy w dworku co ślubujemy bo piękne zabytkowe wnętrza plus nasz apartament w wieży z tarasem Druga sesja będzie na stadionie Cracovii bo TŻ to wielki fan, 3cia nad jeziorem w Beskidzie Sądeckim bo mamy tam domek, własnie na motorówce itp I chciałam jeszcze jakieś "miejskie ujęcia", np na Kazimierzu w Krakowie, albo na Pradze w Warszawie, nie wiem jeszcze
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:43   #674
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez kasiek07 Pokaż wiadomość
Suknie są piękne!!!
a co do sesji plenerowej, to my na pewna jedną zrobimy w dworku co ślubujemy bo piękne zabytkowe wnętrza plus nasz apartament w wieży z tarasem Druga sesja będzie na stadionie Cracovii bo TŻ to wielki fan, 3cia nad jeziorem w Beskidzie Sądeckim bo mamy tam domek, własnie na motorówce itp I chciałam jeszcze jakieś "miejskie ujęcia", np na Kazimierzu w Krakowie, albo na Pradze w Warszawie, nie wiem jeszcze
Oo, to dużo tych sesji ale to chyba nie dacie zrobić tych sesji poza dworkiem w jeden dzień? ja pewnie będę musiałą wybrać albo coś blisko siebie, albo jeden plener, bo TŻ nie zdzierżył by kilku takich dni On najchętniej w ogóle by nie miał sesji bo nienawidzi jak go fotografują
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:21   #675
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Hej. A ja myślałam żeby zastosować jakiś krem na podniesienie biustu.... Bo chce mieć sukienkę z dekoldem, a mam miseczke B... Wiem ze taki krem nie zdziała cudów ale może ujędrnić biust. Myślałam nad tym preparatem który reklamuje Krupa,co myślicie ? Może ktoras używała tego lub innego kremu?
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 11:41   #676
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Hej. A ja myślałam żeby zastosować jakiś krem na podniesienie biustu.... Bo chce mieć sukienkę z dekoldem, a mam miseczke B... Wiem ze taki krem nie zdziała cudów ale może ujędrnić biust. Myślałam nad tym preparatem który reklamuje Krupa,co myślicie ? Może ktoras używała tego lub innego kremu?
Myślę że sto razy lepsze efekty dadzą proste ćwiczenia biustu, które możesz wykonywać siedząc przed komputerem, jedząc obiad czy jadąc autobusem Bez tego każdy krem będzie niewiele wart.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 08:53   #677
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Myślę że sto razy lepsze efekty dadzą proste ćwiczenia biustu, które możesz wykonywać siedząc przed komputerem, jedząc obiad czy jadąc autobusem Bez tego każdy krem będzie niewiele wart.
dokładnie, zgadzam się przymiseczce B naprawde nie wiele trzeba ćwiczenia + krem i będzie dobrze aha, i tego co Krupa reklamuje nie kupowałabym. Po pierwsze jest drogi, a po drugie moim zdaniem przy innymi kremie, ale codziennym regularnym stosowaniu efekt będzie taki sam
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 16:13   #678
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

A i jeszcze bardzo dużą rolę gra dobrze dopasowany stanik, może on po kilku miesiącach noszenia ponieść biust ale nie wybrany na zasadzie: wchodzę do sieciówki, przymierzam 75B i pasje - tylko trzeba sprawdzić swój obwód pod i w biuście a następnie zobaczyć, jakie rozmiary nam wychodzą.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 16:47   #679
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A i jeszcze bardzo dużą rolę gra dobrze dopasowany stanik, może on po kilku miesiącach noszenia ponieść biust ale nie wybrany na zasadzie: wchodzę do sieciówki, przymierzam 75B i pasje - tylko trzeba sprawdzić swój obwód pod i w biuście a następnie zobaczyć, jakie rozmiary nam wychodzą.
Popieram w 100% tak z posiadaczki 75B, stałam się posiadaczką 65F Jest już naprawdę sporo brafitterek w Polsce, które pomoga dobrac odpowiedni dla Ciebie biustonosz. W siecie też znajdziesz dużo informacji. No i mierzyć, mierzyć, mierzyć
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 16:50   #680
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Oo, to dużo tych sesji ale to chyba nie dacie zrobić tych sesji poza dworkiem w jeden dzień? ja pewnie będę musiałą wybrać albo coś blisko siebie, albo jeden plener, bo TŻ nie zdzierżył by kilku takich dni On najchętniej w ogóle by nie miał sesji bo nienawidzi jak go fotografują
Sesje będziemy mieli w kilku miejscach, w dworku, na Lubelszczyźnie, w Krakowie, w Warszawie i nie wiem gdzie jeszcze ale to na pewno po ślubie jakiś czas Mamy kilku znajomych fotografów którzy chcą nam zrobić taki dodatek do prezentu

a co do kremów to na pewno ćwiczenia lepsze. Mi "urosły" lekko po kremie z avonu ale to przy braniu tabletek antykoncepcyjnych;/
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:13   #681
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Wyszlo ze mam 65B a nie jak myslalam 75B zawsze bylam leniwa co do kupna stanika i nawet czesto nawet nie mierze tylko biore.... teraz sie to zmieni mam nadzieje A co do cwiczen to jakie polecacie? Mysle ze krem + cwiczenia + dobry stanik i powinno byc dobrze... Kiedys tez myslalm o tabletkach ale jakos jestem sceptycznie nastawiona. Moze to troche glupie ale boje sie ze pozniej nie bede mogla zajsc w ciaze... co nie zmienia faktu ze po tabletkah rzeczywiscie biust jest pelniejszy
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 21:40   #682
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Wyszlo ze mam 65B a nie jak myslalam 75B zawsze bylam leniwa co do kupna stanika i nawet czesto nawet nie mierze tylko biore.... teraz sie to zmieni mam nadzieje A co do cwiczen to jakie polecacie? Mysle ze krem + cwiczenia + dobry stanik i powinno byc dobrze... Kiedys tez myslalm o tabletkach ale jakos jestem sceptycznie nastawiona. Moze to troche glupie ale boje sie ze pozniej nie bede mogla zajsc w ciaze... co nie zmienia faktu ze po tabletkah rzeczywiscie biust jest pelniejszy
Każde ćwiczenie, które napina mięśnie klatki piersiowej. Np. trzymanie rąk jak "do modlitwy" tylko w jednej poziomej linii i naciskanie dłonią na dłoń. Jest też wiele innych, np. tu: http:// wdziek .info/cwiczenia_na_ladny_biust. html (usunąć spację przed i po "wdzięk") i tu: http://www.dejzy.pl/czytelnia/poradniki/uroda0012.html
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2012-12-11 o 21:41
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:47   #683
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Branie tabletek tylko dla "fajnych cycków", że tak powiem to na pewno bez sensu i zgadzam się z dziewczynami że ćwiczenia to najlepszy sposób i regularne nawilżanie skóry i dobrze dobrany stanik
A na marginesie po tabletkach spokojnie można zajść w ciąże, wiem bo biega mi po nich 5letni szkrab po domu Ale to jednak chemia i ingerencja w organizm więc branie ich uważam jako ostateczność
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 19:18   #684
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Zakochałam się w tych sukniach i wnętrzach, ale bardziej nadają się do zdjęć niż do tańców
http://www.bialeinspiracje.pl/?p=6767
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:01   #685
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez kasiek07 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tych sukniach i wnętrzach, ale bardziej nadają się do zdjęć niż do tańców
http://www.bialeinspiracje.pl/?p=6767
na szczęście nie wszyscy będą mieli tańce
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:39   #686
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
na szczęście nie wszyscy będą mieli tańce
tzn? bite 6 godzin siedzieć przy stole?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 15:10   #687
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

jak to bez tańców?
już myślałam, że Was przygotowania świąteczne wciągnęły i w przyszłym roku się dopiero odezwiecie
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 20:15   #688
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Też sobie nie wyobrażam wesela bez tańców, ale wiadomo co kto lubi i chce
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 13:38   #689
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Nie mówię, żeby cały czas nie schodzić z parkietu przy przaśnej muzyce wujka Bronka i zespołu ale kilka tańców przez cały wieczór to nie jest chyba dużo. Nawet podczas obiadów weselnych, nie typowych wesel w pewnym momencie spokojna muzyczka jest puszczana nieco głośniej, żeby goście i PM mogli się chwile pobujać i rozruszać po jedzeniu
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 19:28   #690
kasiek07
Raczkowanie
 
Avatar kasiek07
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 180
Dot.: Wszystkie PMki łączmy się :) pogaduszki o dietach, przygotowaniach, sukienkach

Po świętach przyda się domowy kurs tańca żeby spalić te kalorie po obżarstwie
kasiek07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.