Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-)) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 16:30   #661
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

No że "firmowe" a nie "beznazwowe".
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:20   #662
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Daizzy Pokaż wiadomość
Witam,

Od około 2 lat ubieram sie w "sądeckim podziemiu" chodzę tu i tam i muszę przyznać, że przez te dwa lata zarówno asortyment jak i ceny diametralnie sie zmieniły. Tam gdzie bywam można znaleźć OGROMNIE wiele rzeczy z naprawdę dobrych firm w świetnym stanie (ale tu jest maleńki haczyk) kosztujące niestety coraz wiecej. Jeszcze w tamtym roku modną niezniszczoną bluzeczkę z np.Dorothy Perkins mogłam kupić za 12 złotych... dziś bez przeceny za 35zł.

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że do niedawna osoby sprzedające w tych "lumpach" nie miały bladego pojęcia o takich firmach jak Wallis, Dorothy Perkins, Atmosphere, M.Selfridge, Amaranto itp. i wystawiały je żałośnie niskich cenach-co oczywiście bardzo mi odpowiadało natomiast zniszczone koszulki Nike czy Adidas sprzed 30 lat były dla nich istnym brylantem. Niestety teraz ktoś je uświadomił

Najfajniejsze jest to, że sklepy w rynku czy Europie mogłabym przejść 100 razy i nic by na mnie nie pasowało albo by mi nie odpowiadało a w "lumpach" nie dość ze mam rzeczy tanie to jeszcze zawsze znajde cos dla siebie czego nie trzeba będzie przerabiac po 100 razy Czy Wy też tak macie?;>

Jakie marki udało Wam się wyhaczyć? i gdzie najczęściej kupujecie?

Co do wcześniej wymienionego nowego "lumpa" na szwedzkiej: haha, byłam tam raz wyciągnieta przez przyjaciółkę. Masakra jakaś, chyba długo sie nie utrzyma. Pamietam że wtedy tylko koleżanka kupiła koszulke z M&S i znalazłysmy jeszcze jedną z KappAhl... i to by było na tyle

Pozdrawiam wszystkie sądeczanki(i sądeczan-dziś z lumpie spotkałam jednego pana wychodzacego z przymierzalni!)
Hej!!! JA w najbliższym czasie mam zamiar "poszaleć" po lumpkach Ja swego czasu czeto chodziłam do tej budki koło lotto na skrzyżowaniu na Lwowskiej, ale odkąd zmieniłam pracę jest mi nie po drodze i już chyba ze 2 lata tam nie zaglądałam. A Tyjakie adresy mogłabyś polecić???
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:32   #663
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No że "firmowe" a nie "beznazwowe".
hm.. to jeśli mają zamiar stworzyć tam same nike , pumy , adidasy to ja dziękuje :/ takie sklepy to akurat do europki sie nie nadają , bo jak wiadome tam nie przychodzą sami nadziani ludzie . Kilka ekskluzywnych jestem za jak najbardziej , ale same oryginały sie nie sprawdzą
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 11:38   #664
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Ja to wszystko widzę na swój sposób.
Oczywiście cieszę się z tego, że będziemy mieli galerie nowe, że chcą "ulepszyć" Europę ale to jest błędne koło.
Jeśli tutaj wprowadzą się takie sklepy jak w galeriach w innych miastach, to proste, że te małe nieoryginalne upadną, kiedy tamte tylko będą miały wyprzedaż.
Problem w tym, że te drogie sklepy nie będą wiecznie przeceniać ciuchów i też będzie im ciężko, bo przecież nie wszystkich stać na ekskluzywne butiki.
Czy wtedy te sklepy się od nas nie wyniosą?:P

Tak w ogóle to nie powiedziałam cześć
fatumxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:17   #665
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez fatumxD Pokaż wiadomość
Ja to wszystko widzę na swój sposób.
Oczywiście cieszę się z tego, że będziemy mieli galerie nowe, że chcą "ulepszyć" Europę ale to jest błędne koło.
Jeśli tutaj wprowadzą się takie sklepy jak w galeriach w innych miastach, to proste, że te małe nieoryginalne upadną, kiedy tamte tylko będą miały wyprzedaż.
Problem w tym, że te drogie sklepy nie będą wiecznie przeceniać ciuchów i też będzie im ciężko, bo przecież nie wszystkich stać na ekskluzywne butiki.
Czy wtedy te sklepy się od nas nie wyniosą?:P

Tak w ogóle to nie powiedziałam cześć
Cześć
Te wyprzedaże to znając życie będą raz na pół roku przy zbliżającej sie wiośnie i zimie :/ a znowóż tez nie przesadzajmy - te wyprzedaże to niewiadomo jakie ogromne nie będą . Napiszą że z ceny 200 zł na 120 - i to jest ta WIELKA wyprzedaż. Podejrzewam , że te ekskluzywne szybciej padną niż te nieoryginalne, a co za tym idzie - cała Europa padnie jeśli zaistaniałaby taka zmiana wyeliminowania zwykłych sklepów. A wtedy mam nadzieje , że jakimś cudem choćby te zwykłe jednak powrócą do nas
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:58   #666
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

O tym właściwie mówię.
Nie sądzę, żeby te sklepy tutaj miały łatwo.
Ale pożyjemy, zobaczymy..
fatumxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 06:36   #667
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez fatumxD Pokaż wiadomość
O tym właściwie mówię.
Nie sądzę, żeby te sklepy tutaj miały łatwo.
Ale pożyjemy, zobaczymy..
Ja mysle że jak najbardziej się przyjmą. W końcu H&M czy Orsay nie są drogimi sklepami, można kupić fajną bluzeczkę już za 50 zł (nie wspomne już, ze na bazarze Grodzkim za wiecej pieniedzy mozna znaleźć byle-co)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 09:41   #668
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mysle że jak najbardziej się przyjmą. W końcu H&M czy Orsay nie są drogimi sklepami, można kupić fajną bluzeczkę już za 50 zł (nie wspomne już, ze na bazarze Grodzkim za wiecej pieniedzy mozna znaleźć byle-co)
Tak tylko trzeba wziąść pod uwage , że takowych bluzeczek za 50 zł jest - niewiele, a rachunki za wynajem trzeba opłacić oj nie wiem nie wiem... a zresztą co oni cały sącz chcą teraz pozajmować takimi sklepami? galerie nie galerie , europa
Żeby nie przesądzać to sie nie wypowiadam czy to sie przyjmie czy nie , bo to kwestia raczej sporu - pożyjemy , zobaczymy czy wogole te plany wypalą i wtedy sie okaże
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:00   #669
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Nie wiem skąd takie przekonanie (nie pisze tu o Was konkretnie), że w NS nic sie nie przyjmie, że za drogo. Czy taka bieda u nas? Nie przesadzajmy. To chyba jakiś głęboko zakorzeniony stereotyp, którego nie prędko da się wykorzenić. Skoro powstają nowe sklepy, planowane sa galerie () to widocznie mają tu racje bytu. Weźmy tez pod uwagę że bardzo duzo Sądeczan na zakupy jeździ do Krakowa - czyli mają co wydawać ale nie maja gdzie.
A tańsze sklepy i tak zawsze będą, bo zawsze beda osoby które będą w nich kupować.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:08   #670
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 153
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

W sumie masz rację, z jakiegoś powodu się tutaj budują.
Zobaczymy.
fatumxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:02   #671
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Fakt faktem w sączu są i bogaci ludzie i biedni , wiec sklepów będzie masa i kazdy będzie mogł sobie wybrac. Odnośnie tego czy sie przyjmie to nie osądzamy tutaj czy tak czy nie , bo tego nie wiadomo. Przekonamy sie jak już powstaną.
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 18:43   #672
Daizzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez mona1 Pokaż wiadomość
Hej!!! JA w najbliższym czasie mam zamiar "poszaleć" po lumpkach Ja swego czasu czeto chodziłam do tej budki koło lotto na skrzyżowaniu na Lwowskiej, ale odkąd zmieniłam pracę jest mi nie po drodze i już chyba ze 2 lata tam nie zaglądałam. A Tyjakie adresy mogłabyś polecić???
Hmm... ja bym polecała "Atmosfere", "Euforie" oraz takie koło poczty... chyba nie ma nazwy
Daizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:09   #673
stoicka
Raczkowanie
 
Avatar stoicka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdzie inni nie dotarli.
Wiadomości: 65
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Hey dziewczyny
Ja również z okolic NS

Znacie jakiegoś dobrego fotografa? Byle nie koło PKS-u..brrr. Tam jest DKK? robi takie sztuczne...

Z góry dzięki ;*

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

A najbardziej interesuje mnie plener.. i jeśli wiecie cenę....
__________________
By pomagać innym .
stoicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:31   #674
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
tylko co oni mają na myśli poprzez "lepsiejsze"
odnośnie opłaty za parking - to strasznie sie ciesze , bo bez przesady - tam nawet pracownicy czasami nie mają gdzie stawać bo inni wczasowicze sobie zaparkują i mają cały dzień z głowy dla siebie bez zmartwień "co z autem". wrr... tam nawet już nie ma jak przejść :/ korki korki i jeszcze raz korki.. o świętach nie wspominając :/

tak wogole to wolałam stare rozmieszczenie sklepów w Europie :P było.. wygodniejsze i łatwiejsze do zapamiętania no , ale i do tego mozna sie przyzwyczaić

Ceny wszędzie teraz też po podnosili , że naprawde mało gdzie jest co wybrać ( min. chodzi mi o ubrania )
no ale i kiedys to nie robili takich znizek i wyprzedazy chociaz w housie nabija 20zl wiecej na metce niz powinno byc pozniej te 20zl obniza i akurat jest znizka a cena jest taka jaka w systemie za pierwszym razem.

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
hm.. to jeśli mają zamiar stworzyć tam same nike , pumy , adidasy to ja dziękuje :/ takie sklepy to akurat do europki sie nie nadają , bo jak wiadome tam nie przychodzą sami nadziani ludzie . Kilka ekskluzywnych jestem za jak najbardziej , ale same oryginały sie nie sprawdzą
no jak same takie cuda beda to chyba bedzie mozna tam isc tylko zeby przebiec cale centrum i do domu! akurat cwiczenie odpowiednie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mysle że jak najbardziej się przyjmą. W końcu H&M czy Orsay nie są drogimi sklepami, można kupić fajną bluzeczkę już za 50 zł (nie wspomne już, ze na bazarze Grodzkim za wiecej pieniedzy mozna znaleźć byle-co)
zeby tylko za 50zl! teraz tak sobie krzyczna na Grodzkim ze ostatnio w szoku bylam Orsay cenowo jest podobny do housa H&M tez ma wiele fajnych rzeczy w rozsadnych cenach, juz bym powiedziala ze nieraz cropp u nas przesadza z cenami no ale

a widzialyscie ten sklep na jagiellonskiej?? weszlam kiedys z kolezankami i tak ogladami i patrze na cene jednej bluzki i nic za chwile na cene spodnicy a tam takie piekne czarne cyferki 2,520 na bluzce bylo cos ponad 1 tys...dobrze ze za pierwszym razem to do mnie nie doszlo bo zbieralabym szczeke z podlogi!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 11:16   #675
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

a widzialyscie ten sklep na jagiellonskiej?? weszlam kiedys z kolezankami i tak ogladami i patrze na cene jednej bluzki i nic za chwile na cene spodnicy a tam takie piekne czarne cyferki 2,520 na bluzce bylo cos ponad 1 tys...dobrze ze za pierwszym razem to do mnie nie doszlo bo zbieralabym szczeke z podlogi!


hahah wiedziałam żeby tam nie wchodzić to było widac po sklepie ładny i ciągle w nim pusto. Długo nie zabawia w NS
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:45   #676
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Co do galerii - ja już zaobserwowałam upadki poszczególnych drogich sklepów. I co jak co, ale prawdą jest, że ludzie zawsze będą kupować prędzej w tańszych sklepach. Bawiłam się przez jakiś czas w handel tańszą odzieżą i to co zaobserwowałam potwierdza, że ludzie w Sączu pieniędzy zbyt wiele nie mają. Owszem, obroni się taki drogi sklep, ale jak ma super lokalizację - tu jedyną taką jest rynek - centrum miasta. A np. Węgierska jest jednak tylko dla zmotoryzowanych, przez to odpada wiele klientów. W taki sposób nie sprawdziła się Galeria Merkury - porobili mnóstwo stoisk, a świeci pustkami, no bo komu się chce jechać taki kawał drogi? Do tego dochodzi osławiony kryzys godpodarczy, może nie dotyczy bezpośrednio nas wszystkich, wszak ludzie się go wystraszyli i przezornie zaczynają oszczędzać. Ale jak mówicie, pożyjemy, zobaczymy...
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:02   #677
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
hahah wiedziałam żeby tam nie wchodzić to było widac po sklepie ładny i ciągle w nim pusto. Długo nie zabawia w NS
no ja tez wchodzic nie chcialam ale dziewczyny weszly wiec i poszlam za nimi ale jak bylam w srodku wtedy to jakas kobieta kupowala 2 bluzki wiec jednak kogos stac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 14:32   #678
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ale i kiedys to nie robili takich znizek i wyprzedazy chociaz w housie nabija 20zl wiecej na metce niz powinno byc pozniej te 20zl obniza i akurat jest znizka a cena jest taka jaka w systemie za pierwszym razem.

hahah dobre sa te zniżki co wy chcecie to sie nazywa "hit marketingowy"


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no jak same takie cuda beda to chyba bedzie mozna tam isc tylko zeby przebiec cale centrum i do domu! akurat cwiczenie odpowiednie
racja - zawsze to jakiś sport


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a widzialyscie ten sklep na jagiellonskiej?? weszlam kiedys z kolezankami i tak ogladami i patrze na cene jednej bluzki i nic za chwile na cene spodnicy a tam takie piekne czarne cyferki 2,520 na bluzce bylo cos ponad 1 tys...dobrze ze za pierwszym razem to do mnie nie doszlo bo zbieralabym szczeke z podlogi

widziałam :P na pierwszy rzut oka taki ekskluzywny , ale i tak wolałam nie wchodzic
wolałam już sklep który był tam wczesniej duperele bo duperele , ale zawsze mozna było cos wybrac ciekawa jestem ile on tu wytrzyma lokalizacje ma dobrą ,ale ceny....
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:03   #679
Daizzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Co do galerii - ja już zaobserwowałam upadki poszczególnych drogich sklepów. I co jak co, ale prawdą jest, że ludzie zawsze będą kupować prędzej w tańszych sklepach. Bawiłam się przez jakiś czas w handel tańszą odzieżą i to co zaobserwowałam potwierdza, że ludzie w Sączu pieniędzy zbyt wiele nie mają. Owszem, obroni się taki drogi sklep, ale jak ma super lokalizację - tu jedyną taką jest rynek - centrum miasta. A np. Węgierska jest jednak tylko dla zmotoryzowanych, przez to odpada wiele klientów. W taki sposób nie sprawdziła się Galeria Merkury - porobili mnóstwo stoisk, a świeci pustkami, no bo komu się chce jechać taki kawał drogi? Do tego dochodzi osławiony kryzys godpodarczy, może nie dotyczy bezpośrednio nas wszystkich, wszak ludzie się go wystraszyli i przezornie zaczynają oszczędzać. Ale jak mówicie, pożyjemy, zobaczymy...
Rynek? w Rynku nic nie ma... reserved który utrzymuje się tylko dlatego ze jest otwarty dłużej i jest związany z siecią. Czemu w takim razie Galeria Rynek 13 upada?

Będą kupować bo są dziwni. Wolą dać 50 zł za bluzeczke na bazarze lub w którymś z "ekskluzywnych" stoisk w Europie (:/) zamiast 60 zł za bardziej lub mniej markową odzież krzywiąc się na ceny. Wszystkie te ubrania zarówno od Chińczyka jak i z bazaru czy europy sa "spod Łodzi" ale ludzie idą jak z klapkami na oczach i kupuja narzekając na snobistyczne drogie sklepy. 4 lata temu kupiłam sweterek w H&M(powiedzmy ze ceny za przecietną rzecz z nowej kolekcji mozemy oszacowac na ok 100 zł) za 29.99 i mam go do dziś, a europe tez przechodziłam i niektóre rzeczy nawet jednego sezonu nie wytrzymywały... chyba ze tylko moje?

Węgierska ma wieksze szanse niż Ci sie wydaje. Jeśli oczywiście będą tam normalne sklepy w miare znaną odzieżą a nie jak we wspomnianej przez Ciebie galerii merkury która świeci pustkami bo nie ma czym zachęcic klienta. jest tam doskonały jubiler całkiem przystepny sklep z męskimi ubraniami i jeden naprawde drogi z butami... poza tym połączenie jest fatalne. może Wy macie dobre?

Biegonicka galeria zapowiada sie bardzo dobrze. Napewno nawiedzać masowo nas beda Słowacy, których już jest pełno wszędzie. Do tego dziesiątki osób które jeżdżą na zakupy do Krakowa bedzie miało wszystko na miejscu. Szkoda tylko ze z kina musiała galeria zrezygnowac no ale na drugim końcu miasta powstanie druga z wielkim kinem wiec będzie całkiem miło(z jednej strony). Z drugiej natomiast fatalnie bo wtedy nasze sadeckie kina podniosa ceny żeby nie byc stratnymi i będzie jak w Warszawie gdzie takie niezalezne kina praktycznie upadły bo ceny mają różniące sie o pare złotych od multikin no a jakość jak mozemy sobie wyobrazić duzo gorszą.

Naprawde sie nie zgadzacie?

Pozdrawiam, Daizzy
Daizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 18:29   #680
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
hahah dobre sa te zniżki co wy chcecie to sie nazywa "hit marketingowy"

racja - zawsze to jakiś sport

widziałam :P na pierwszy rzut oka taki ekskluzywny , ale i tak wolałam nie wchodzic
wolałam już sklep który był tam wczesniej duperele bo duperele , ale zawsze mozna było cos wybrac ciekawa jestem ile on tu wytrzyma lokalizacje ma dobrą ,ale ceny....
tez jestem ciekawa ale co im szczelilo do glowy zeby sie tu otwierac
Cytat:
Napisane przez Daizzy Pokaż wiadomość
Rynek? w Rynku nic nie ma... reserved który utrzymuje się tylko dlatego ze jest otwarty dłużej i jest związany z siecią. Czemu w takim razie Galeria Rynek 13 upada?

Będą kupować bo są dziwni. Wolą dać 50 zł za bluzeczke na bazarze lub w którymś z "ekskluzywnych" stoisk w Europie (:/) zamiast 60 zł za bardziej lub mniej markową odzież krzywiąc się na ceny. Wszystkie te ubrania zarówno od Chińczyka jak i z bazaru czy europy sa "spod Łodzi" ale ludzie idą jak z klapkami na oczach i kupuja narzekając na snobistyczne drogie sklepy. 4 lata temu kupiłam sweterek w H&M(powiedzmy ze ceny za przecietną rzecz z nowej kolekcji mozemy oszacowac na ok 100 zł) za 29.99 i mam go do dziś, a europe tez przechodziłam i niektóre rzeczy nawet jednego sezonu nie wytrzymywały... chyba ze tylko moje?

Węgierska ma wieksze szanse niż Ci sie wydaje. Jeśli oczywiście będą tam normalne sklepy w miare znaną odzieżą a nie jak we wspomnianej przez Ciebie galerii merkury która świeci pustkami bo nie ma czym zachęcic klienta. jest tam doskonały jubiler całkiem przystepny sklep z męskimi ubraniami i jeden naprawde drogi z butami... poza tym połączenie jest fatalne. może Wy macie dobre?

Biegonicka galeria zapowiada sie bardzo dobrze. Napewno nawiedzać masowo nas beda Słowacy, których już jest pełno wszędzie. Do tego dziesiątki osób które jeżdżą na zakupy do Krakowa bedzie miało wszystko na miejscu. Szkoda tylko ze z kina musiała galeria zrezygnowac no ale na drugim końcu miasta powstanie druga z wielkim kinem wiec będzie całkiem miło(z jednej strony). Z drugiej natomiast fatalnie bo wtedy nasze sadeckie kina podniosa ceny żeby nie byc stratnymi i będzie jak w Warszawie gdzie takie niezalezne kina praktycznie upadły bo ceny mają różniące sie o pare złotych od multikin no a jakość jak mozemy sobie wyobrazić duzo gorszą.

Naprawde sie nie zgadzacie?

Pozdrawiam, Daizzy
proste ze jedne rzeczy wytrzymuja dluzej inne krocej, mi sie podobaja ubrania w reserved ale ich jakos jest porazka...bluzki sie kulkuja i wygladaja jak sciery do podlogi juz po paru razach od ubrania, ale na jakosc niektorych rzeczy nie narzekam. Zalezy kto co kupuje, jezeli ktos kupuje tylko bo cos mu sie podoba a nie zwraca uwagi na material, ktory czesto wyglada jak byle co no to czego sie spodziewac? niektore markowe rzeczy wcale nie sa lepsze czasami ma sie pecha i tyle
pare razy bylam w H&M i niektore rzeczy maja fajne, ale inne jak dla mnie nic ciekawego, kojarza mi ssie czasem jakosciowo z reserved
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:49   #681
Daizzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tez jestem ciekawa ale co im szczelilo do glowy zeby sie tu otwierac
proste ze jedne rzeczy wytrzymuja dluzej inne krocej, mi sie podobaja ubrania w reserved ale ich jakos jest porazka...bluzki sie kulkuja i wygladaja jak sciery do podlogi juz po paru razach od ubrania, ale na jakosc niektorych rzeczy nie narzekam. Zalezy kto co kupuje, jezeli ktos kupuje tylko bo cos mu sie podoba a nie zwraca uwagi na material, ktory czesto wyglada jak byle co no to czego sie spodziewac? niektore markowe rzeczy wcale nie sa lepsze czasami ma sie pecha i tyle
pare razy bylam w H&M i niektore rzeczy maja fajne, ale inne jak dla mnie nic ciekawego, kojarza mi ssie czasem jakosciowo z reserved
no ale chyba rozumiesz o co mi chodzi. Zgadzam sie z Toba jak najbardziej. problem tkwi w tym, że jak jest napisane "bazar", "chińczyk" albo "królowa kleopatra" to ludzie ida nie patrząc na to ze niekiedy te rzeczy sa wykonane tragicznie i chociaz maja fajne fasony nie przetrzymaja nawet sezonu za to kosztuja niekiedy wiecej lub prawie tyle co w sklepach gdzie jednak mozemy spodziewac sie lepszej jakości.
co do reserved to jestem skłonna powiedziec ze ostatnio mają nawet wiecej niż mniej tragicznych materiałów a ceny bardziej jak z księżyca w porównaniu nawet z zagranicznymi markami. juz dawno tam niczego nie kupiłam oprócz golfu który był na gigantycznej przecenie

pozdrawiam, Daizzy
Daizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 08:05   #682
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Co do galerii - ja już zaobserwowałam upadki poszczególnych drogich sklepów. I co jak co, ale prawdą jest, że ludzie zawsze będą kupować prędzej w tańszych sklepach. Bawiłam się przez jakiś czas w handel tańszą odzieżą i to co zaobserwowałam potwierdza, że ludzie w Sączu pieniędzy zbyt wiele nie mają. Owszem, obroni się taki drogi sklep, ale jak ma super lokalizację - tu jedyną taką jest rynek - centrum miasta. A np. Węgierska jest jednak tylko dla zmotoryzowanych, przez to odpada wiele klientów. W taki sposób nie sprawdziła się Galeria Merkury - porobili mnóstwo stoisk, a świeci pustkami, no bo komu się chce jechać taki kawał drogi? Do tego dochodzi osławiony kryzys godpodarczy, może nie dotyczy bezpośrednio nas wszystkich, wszak ludzie się go wystraszyli i przezornie zaczynają oszczędzać. Ale jak mówicie, pożyjemy, zobaczymy...
No ale w Galerii Merkury nic nie ma. Byłam tam raz i kolejnych razów nie będzie, bo to totalny niewypał jesli chodzi o sklepy ...

Co do Węgierskiej - autobusy też są przeciez No a ludzie tez mieszkają w tamtych okolicach.
Trudno, żeby każdy wszystko miał "pod nosem". Kto będzie chciał to "jakos" tam dotrze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:28   #683
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

dawno nie byłam na grodzkim bazarze a tu mówicie ze podniesli sie z cenami to chyb a nie ma po co iść w Europie przecież są te same ciuchy tylko jeszcze droższe; zgadza się że z Łodzi

Reserved to chyba polska marka a ceny wysokie nie majace nic wspólnego z jakościa materiału ani z dobrym szyciem...
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:54   #684
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No ale w Galerii Merkury nic nie ma. Byłam tam raz i kolejnych razów nie będzie, bo to totalny niewypał jesli chodzi o sklepy ...

Co do Węgierskiej - autobusy też są przeciez No a ludzie tez mieszkają w tamtych okolicach.
Trudno, żeby każdy wszystko miał "pod nosem". Kto będzie chciał to "jakos" tam dotrze
Moja opinia wynika z własnych obserwacji, choć nie jest powiedziane, że tak musi być. Po prostu takie sklepy, gdzie byle szmatka kosztuje 50-100-150zł, są dla mnie ekonomiczną pomyłką. Cóż, życzę im by rozwijały się super, wszak pracę sądeczanom też dadzą Dla wyjaśnienia - nie ubieram się w polskich sklepach, więc mam porównanie jakości różnych pochodzeń chińskich (choć unikam takowych jak mogę). Dla mnie te marże są nie do pomyślenia. Żałuję czasem, że weszłam w arkana handlu odzieżą i dowiedziałam się, za ile na hurcie kupuje się odzież, bo przez to mam zboczenie i przecieram oczy ze zdziwienia na to, co widzę na metkach.
Co do Węgierskiej - pracuję w centrum i nie mam czasu ani ochoty jakoś docierać na obrzeża miasta. A na okolicznych mieszkańców też bym nie liczyła, bo to zbyt wąskie grono

Imago - zgadzam się, Reserved ma ze mną na pieńku z powodu swetra, który kupiony bez przeceny, a po 1 praniu nadaje się na śmietnik. Obraziłam się na nich, choć do tej pory nie narzekałam.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 08:21   #685
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Co do Węgierskiej - pracuję w centrum i nie mam czasu ani ochoty jakoś docierać na obrzeża miasta. A na okolicznych mieszkańców też bym nie liczyła, bo to zbyt wąskie grono
Nie ma takiego co zadowoli kazdego Nie chcesz jechac, nie jedź, proste Nikt nikogo na siłę nie zaciagnie.
Ja będe tam czestym klientem (i napewno tysiące innych osób), choć za blisko tez nie będe miała. Ale zawsze to bliżej niż Kraków.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:54   #686
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie ma takiego co zadowoli kazdego Nie chcesz jechac, nie jedź, proste Nikt nikogo na siłę nie zaciagnie.
Ja będe tam czestym klientem (i napewno tysiące innych osób), choć za blisko tez nie będe miała. Ale zawsze to bliżej niż Kraków.
Ja stałym klientem nie będę, ale na pewno nie raz i nie dwa tam zajrzę Od ubraniowych, bardziej cieszy mnie wizja kosmetycznych sklepów i na nie najbardziej czekam, jakieś mydlarnie, biżu...
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 11:58   #687
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Ja stałym klientem nie będę, ale na pewno nie raz i nie dwa tam zajrzę Od ubraniowych, bardziej cieszy mnie wizja kosmetycznych sklepów i na nie najbardziej czekam, jakieś mydlarnie, biżu...
Mnie też Ciesze się, że będzie "coś więcej" niż Marionaud z okrojonym asortymentem i niemiłymi paniami (zdenerwowałam się ostatnio, bo chciałam kupić nowe cienie Chanel i ... nie było )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 13:31   #688
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość

Imago - zgadzam się, Reserved ma ze mną na pieńku z powodu swetra, który kupiony bez przeceny, a po 1 praniu nadaje się na śmietnik. Obraziłam się na nich, choć do tej pory nie narzekałam.
a ja kupiłam u nich sweter przeceniony z 89zł na 49zł i po pierwszym praniu... wiadomo szmata... i pomyślec że ktoś kupił go za te 89 zl

w marinoud bylam ostatnio bo koleżanka kupowała perfum dla chłopaka i np. z D&G mieli same wody po goleniu a z innymi było jeszcze gorzej... także zgadzam sie z Toba Hosenko co do asortymentu
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 13:48   #689
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie też Ciesze się, że będzie "coś więcej" niż Marionaud z okrojonym asortymentem i niemiłymi paniami (zdenerwowałam się ostatnio, bo chciałam kupić nowe cienie Chanel i ... nie było )
Taaak, o paniach z Marionaud możnaby referaty pisać
Ciekawe czy będzie Bijou Brigitte. I na Sephorę bardzo liczę. W ogóle mogliby powtórzyć większość sklepów z G Krakowskiej lub Kazimierz, i... dodać coś niezwykłego jak np GAP czy Victoria's Secret, bo u nich sezonowe wyprzedaże są naprawdę pokaźne. Ale to chyba pozostanie moim marzeniem
Ja się nie orientuję, ale czy wiecie czy w/w GAP czy VS ma swoje sklepy w Polsce?

Edytowane przez Maniwa
Czas edycji: 2009-03-03 o 13:51 Powód: co innego myslałam co innego pisałam :)
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 14:05   #690
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nowy Sącz i okolice - zgłosić się :-))

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Taaak, o paniach z Marionaud możnaby referaty pisać
Ciekawe czy będzie Bijou Brigitte. I na Sephorę bardzo liczę. W ogóle mogliby powtórzyć większość sklepów z G Krakowskiej lub Kazimierz, i... dodać coś niezwykłego jak np GAP czy Victoria's Secret, bo u nich sezonowe wyprzedaże są naprawdę pokaźne. Ale to chyba pozostanie moim marzeniem
Ja się nie orientuję, ale czy wiecie czy w/w GAP czy VS ma swoje sklepy w Polsce?
VS w Sączu raczej niemożliwe, zwłaszcza że nawet w Krakowie nie ma Jest w Warszawie.

Na Węgierskiej będzie Douglas

Tez po cichu licze na Sephorę, bo mają czesto zniżki -20% czy 30% albo 2 w cenie 1 itp. Może w którejś z pozostałych 3 Galerii będzie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-27 19:43:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.