Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 11:19   #691
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
1 września coraz mniej czasuu...
witam
ja idę na wesele 8 września siostry ciotecznej
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:20   #692
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Aaa, faktycznie, teraz mi się przypomniało. Ech, ta skleroza

aleee, że jak Cię złapała?
tak jak jest napisane na papierku z sądu, 24 stycznia wybrałam się z chłopakiem do klubu, na wiosce taki tam niby klub, wypiłam sobie jedne babskie piwo, poszłam oddać butelkę i grzecznie sobie siedziałam z chłopakami, wpadła policja z tekstem, że ktoś wybija szyby na wiosce i muszą to sprawdzić, tylko, że w klubie siedzieliśmy już sporo czasu i nikt nie wychodził z wyjątkiem po piwo do sklepu no i oczywiście wszyscy dmuchanko, ja też, a że byłam po 1 piwie i nie miałam skończonych 17 lat wtedy, zabrali mnie do radiowozu, pomimo tego, że nie powinni, bo zabronili, żeby mój chłopak ze mną był, a im nie wolno, bo jestem niepełnoletnia i powinna być ze mną osoba dorosła, a po drugie, nie musiałam się nawet na to godzić, trzymali mnie chyba pół godziny w radiowozie, chcieli odwieźć do domu, posądzili o fałszywe dane, no jaja totalne, jeszcze moja szwagierka musiała napisać oświadczenie, że będę pod jej opieką i nie mogę wyjść z domu, bo w ramach tego po prostu nie odwieźli mnie do domu...oszalałam po prostu totalnie, na dodatek z sądu przyszło tylko powiadomienie do mnie i do taty i gdybym sama mamie tego nie powiedziała, to by się do tej pory nie dowiedziała...psy zrobiły z tego taką aferę, jakbym co najmniej kogoś zabiła, ale ja mam haka na tego całego Pana
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:21   #693
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Nie popieram testowania ale niestety, nie jesteśmy w stanie w 100 % wyeliminować tych produktów, leki, szczepionki, zastrzyki, żywność, medyczne badania laboratoryjne - to wszystko przebiega na podstawie eksperymentów na zwierzętach a kosmetyki to tylko kropla w morzu ....
oczywicie ze tak ale mozemy porzadnie ograniczyc a jakby kazdy tak podchodzil ze to tylko kropla w morzu to nikt by sie nie bawil w alternatywne testy tylko wszyscy by jechali na zwierzetach :/
kwestia wlasnego podejscia , ja w kosmetykach ograniczam mocno ..moge zyc bez loreala , maybelline i innych drogeryjnych cudow
majac ta swiadomosc dokladniej dobieram sobie kosmetyki , nie narzucam tego kazdemu ale dzieki nam moze cos sie zmieni w 2013
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:28   #694
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
oczywicie ze tak ale mozemy porzadnie ograniczyc a jakby kazdy tak podchodzil ze to tylko kropla w morzu to nikt by sie nie bawil w alternatywne testy tylko wszyscy by jechali na zwierzetach :/
kwestia wlasnego podejscia , ja w kosmetykach ograniczam mocno ..moge zyc bez loreala , maybelline i innych drogeryjnych cudow
majac ta swiadomosc dokladniej dobieram sobie kosmetyki , nie narzucam tego kazdemu ale dzieki nam moze cos sie zmieni w 2013
a gdzie znajdę listę wszystkich firm, które testują na zwierzętach>
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:33   #695
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
tak jak jest napisane na papierku z sądu, 24 stycznia wybrałam się z chłopakiem do klubu, na wiosce taki tam niby klub, wypiłam sobie jedne babskie piwo, poszłam oddać butelkę i grzecznie sobie siedziałam z chłopakami, wpadła policja z tekstem, że ktoś wybija szyby na wiosce i muszą to sprawdzić, tylko, że w klubie siedzieliśmy już sporo czasu i nikt nie wychodził z wyjątkiem po piwo do sklepu no i oczywiście wszyscy dmuchanko, ja też, a że byłam po 1 piwie i nie miałam skończonych 17 lat wtedy, zabrali mnie do radiowozu, pomimo tego, że nie powinni, bo zabronili, żeby mój chłopak ze mną był, a im nie wolno, bo jestem niepełnoletnia i powinna być ze mną osoba dorosła, a po drugie, nie musiałam się nawet na to godzić, trzymali mnie chyba pół godziny w radiowozie, chcieli odwieźć do domu, posądzili o fałszywe dane, no jaja totalne, jeszcze moja szwagierka musiała napisać oświadczenie, że będę pod jej opieką i nie mogę wyjść z domu, bo w ramach tego po prostu nie odwieźli mnie do domu...oszalałam po prostu totalnie, na dodatek z sądu przyszło tylko powiadomienie do mnie i do taty i gdybym sama mamie tego nie powiedziała, to by się do tej pory nie dowiedziała...psy zrobiły z tego taką aferę, jakbym co najmniej kogoś zabiła, ale ja mam haka na tego całego Pana
oł, no to ciekawą akcję miałaś... nieźle bym się przez to wnerwiła. dobrze w ogóle, że tak to zakończyli...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:41   #696
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
oł, no to ciekawą akcję miałaś... nieźle bym się przez to wnerwiła. dobrze w ogóle, że tak to zakończyli...
ogólnie w radiowozie bardziej się niecierpliwiłam z powodu pełnego pęcherza po tym piwie i chciałam już wyskoczyć, bo nie mogłam już, ale przecież by mnie chyba na glebe zaraz rzucili poza tym byłam pozamykana ale już tym incydentem namieszali mi w papierach troszkę i pewnie pismo poszło też do szkoły, dla mnie to bardziej śmieszne, żeby robić tak w powodu jednego piwa
tak jak pies mówi do mnie, że idziemy sprawdzić, czy mam dopuszczalną ilość alkoholu, no to się pytam, jaka jest dopuszczalna, a ten mi mówi, że żadna, loool, ale sprawdziłam sobie jaka jest i wyszło, że miałam dopuszczalną, ale w porządku...
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 11:48   #697
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
ogólnie w radiowozie bardziej się niecierpliwiłam z powodu pełnego pęcherza po tym piwie i chciałam już wyskoczyć, bo nie mogłam już, ale przecież by mnie chyba na glebe zaraz rzucili poza tym byłam pozamykana ale już tym incydentem namieszali mi w papierach troszkę i pewnie pismo poszło też do szkoły, dla mnie to bardziej śmieszne, żeby robić tak w powodu jednego piwa
tak jak pies mówi do mnie, że idziemy sprawdzić, czy mam dopuszczalną ilość alkoholu, no to się pytam, jaka jest dopuszczalna, a ten mi mówi, że żadna, loool, ale sprawdziłam sobie jaka jest i wyszło, że miałam dopuszczalną, ale w porządku...
no to niezle jaja.. ja bedac niepelnoletnia wiecej przygod z psami mialam niz teraz chociaz wcale mnie to nie martwi teraz moge dostac mandat, a wtedy nic nie moglam;d
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 12:00   #698
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
sól lepiej współpracuje z detergentami, jeśli chodzi o zagęszczanie.
Pewnie sypnęli jej standardowo do fazy wodnej

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Jak myślisz, podkład składa się tak na prawdę z wody i silikonów, polibuten max 5% a wszystko poniżej polibutenu to groszowe sprawy?
Czy producent przesadził z polibutenem (tani jest) i parabenami?
Znam jedną firmę, która zrobiła błyszczyki do ust na polibutenie i mikrosferach, tzw. ekologiczne, bo bez parabenów
I w sumie nawet niezłe były, tylko kleiły się jak diabli i mocno wysuszału usta po pewnym czasie.
Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
A jak!
Późno było i nie załapałam

Jak dla mnie takie faszerowanie składu parabenami i innymi "ulepszaczami" to taka tania forma produkowania czegoś, co może przyczynić się do mało pożądanych akcji na skórze.
Polibuten jest dość wysoko więc celowałabym mniej więcej w taką zawartość procentową.
A jaka firma wypuściła takie cudo?
Ostatnio miałam okazję naciąć się na zakup firmy, która jawi się jako eko i przyjazna itd. a pierwsza połowa składu jest masakryczna, to co ma faktycznie działać jest w drugiej części i zastanawia mnie procentowa ilość Miałam to zwrócić ale stwierdziłam, że spróbuję i ocenię po jakimś czasie. Jednak jest to takie oszukiwanie konsumenta i nigdzie nie można było znaleźć składu INCI...

Pewna ciekawostka, znalazłam na jednym z blogów i jest podany skład INCI - http://onlysweetpink.blogspot.co.uk/...usuwajacy.html
Lubię Guerlaina, to jedyna z selektywnych marek która trafia do mnie z produktami w kolorówce ale pod kątem pielęgnacyjnym skład tego nie różni się od wielu aptecznych specyfików za przysłowiowe grosze...

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Nie popieram testowania ale niestety, nie jesteśmy w stanie w 100 % wyeliminować tych produktów, leki, szczepionki, zastrzyki, żywność, medyczne badania laboratoryjne - to wszystko przebiega na podstawie eksperymentów na zwierzętach a kosmetyki to tylko kropla w morzu ....
To jest właśnie drugie dno o którym mało kto mówi.
Nie jestem za testowaniem ale bez tego nie byłoby wielu rzeczy, które zawdzięczamy medycynie. Niestety.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że najszybciej się zyskuje wiernych czynnych obserwatorów jak ktoś na swoim blogu umieści odnośnik do Twojego. Ostatnio kilka dziewczyn, przy różnych okazjach do mnie zalinkowało co poskutkowało naprawdę małym "wysypem" obserwatorek. Fajnie, ja jak czytam jakiegoś bloga i widzę odnośnik do innego to często klikam żeby zerknąć i w ten sposób trafiłam na naprawdę wiele fajnych blogów. Sama też jak zawdzięczam komuś kuszenie albo ostrzeżenie to o tym piszę i linkuję w ten sposób moje Obserwatorki mogą trafic na czyjegoś bloga.
Tutaj w grę wchodzi także pozycjonowanie strony ale uważam, że linkowanie jest dobrą sprawą na zasadzie wzajemnej sympatii/uprzejmośći itd. a spotkałam się z wiadomościami, które mówiły wprost np. zalinkuj mnie tu i tu bo widzę, że masz dużo odsłon albo coś w tym stylu I jeszcze nie miałabym z tym problemu gdyby to była osoba, która kojarzę w jakiś sposób lub zaglądam do Niej regularnie.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
u mnie jest coraz gorzej wiesz, chyba spoczęłam na laurach psychicznie i coraz więcej podjadam i coraz więcej mnie kusi... no i wczoraj poszła kiełbaska za dużo. Także dzisiaj detoks. ściśle wg jadlospisu. Mooooże gdzieś wrzucę na deser sorbecik. Muszę się mobilizować.
Trzymam kciuki w takim razie Kuszenie jest najgorsze.... ale może warto poszukać jakiegoś sposobu na oszukiwanie? Swojego czasu uwielbiałam pić ogromne ilości kawy, zresztą do tej pory dla mnie kawa to ale żeby ograniczyć to zaczęłam robić małe filizanki i popijać ją fazowo. Nie było z tym problemu bo lubię zimną kawę ale w taki sposób po paru tygodniach uzyskałam taki efekt jak chciałam- czyli potrafię zrezygnować z kawy albo pić jej mniej .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no dokładnie :/ niestety albo stety. Jak się pozbędzie w sposób malo przyjemny tego co się zjadło to się mam nadzieję chociaż te kalorie nie liczą?? Wczoraj prawie płakałam bo nie dość że napić alkoholu się na imprezie nie mogę to teraz jeszcze najeść...


Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
oczywicie ze tak ale mozemy porzadnie ograniczyc a jakby kazdy tak podchodzil ze to tylko kropla w morzu to nikt by sie nie bawil w alternatywne testy tylko wszyscy by jechali na zwierzetach :/
kwestia wlasnego podejscia , ja w kosmetykach ograniczam mocno ..moge zyc bez loreala , maybelline i innych drogeryjnych cudow
majac ta swiadomosc dokladniej dobieram sobie kosmetyki , nie narzucam tego kazdemu ale dzieki nam moze cos sie zmieni w 2013
Pewnie wyjdę na nieczułą ale w ostatnim czasie jest tyle szumu wokół tego, że odbija mi się czkawką...
Bardzo fajny post napisała jakiś czas temu Krzykla - racjonalnie i ze zdrowym podejściem do zycia KLIK!
Dyskusja, która wywiązała się w komentarzach zmusza do myślenia na wielu płaszczyznach. I to jest warte uwagi.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:07   #699
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
a gdzie znajdę listę wszystkich firm, które testują na zwierzętach>
tutaj masz w pdf listy wg Peta http://www.peta.org/living/beauty-an...s/default.aspx
a tu wizazowa lista ciagle aktualizowana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:11   #700
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Tutaj w grę wchodzi także pozycjonowanie strony ale uważam, że linkowanie jest dobrą sprawą na zasadzie wzajemnej sympatii/uprzejmośći itd. a spotkałam się z wiadomościami, które mówiły wprost np. zalinkuj mnie tu i tu bo widzę, że masz dużo odsłon albo coś w tym stylu I jeszcze nie miałabym z tym problemu gdyby to była osoba, która kojarzę w jakiś sposób lub zaglądam do Niej regularnie
nie no, jasne, ja nikogo nie zmuszam żeby mnie linkował dokładnie tak jak piszesz - mnie np ktoś czymś skusi to czemu mam nie napisać kto temu winien? hehe. Często podaję u siebie takich "winowajców'


Cytat:
Trzymam kciuki w takim razie Kuszenie jest najgorsze.... ale może warto poszukać jakiegoś sposobu na oszukiwanie? Swojego czasu uwielbiałam pić ogromne ilości kawy, zresztą do tej pory dla mnie kawa to ale żeby ograniczyć to zaczęłam robić małe filizanki i popijać ją fazowo. Nie było z tym problemu bo lubię zimną kawę ale w taki sposób po paru tygodniach uzyskałam taki efekt jak chciałam- czyli potrafię zrezygnować z kawy albo pić jej mniej .
teraz akurat mogłabym jeść lody na każdy posiłek... wybieram sorbety, bez dodatków typu bita śmietana czy polewa, a jak jem gdzieś na mieście to także bez wafelka.
Staram się jakoś to ogarniać...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:17   #701
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie no, jasne, ja nikogo nie zmuszam żeby mnie linkował dokładnie tak jak piszesz - mnie np ktoś czymś skusi to czemu mam nie napisać kto temu winien? hehe. Często podaję u siebie takich "winowajców'



teraz akurat mogłabym jeść lody na każdy posiłek... wybieram sorbety, bez dodatków typu bita śmietana czy polewa, a jak jem gdzieś na mieście to także bez wafelka.
Staram się jakoś to ogarniać...
Nie ma co się czarować ale nakręcamy się nawzajem i kusimy różnymi rzeczami więc jeżeli przy okazji można zrobić z tego dobry użytek to dlaczego nie?

Ojjj...lody to ja uwielbiam zawsze i wszędzie w każdej ilości Jestem uzależniona i ogólnie unikam dodatków, wolę poczuć smak bez wspólników
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 12:26   #702
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
tzabrali mnie do radiowozu, pomimo tego, że nie powinni, bo zabronili, żeby mój chłopak ze mną był, a im nie wolno, bo jestem niepełnoletnia i powinna być ze mną osoba dorosła
Pierwsze słyszę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:31   #703
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Późno było i nie załapałam

Jak dla mnie takie faszerowanie składu parabenami i innymi "ulepszaczami" to taka tania forma produkowania czegoś, co może przyczynić się do mało pożądanych akcji na skórze.
Polibuten jest dość wysoko więc celowałabym mniej więcej w taką zawartość procentową.
A jaka firma wypuściła takie cudo?
Ostatnio miałam okazję naciąć się na zakup firmy, która jawi się jako eko i przyjazna itd. a pierwsza połowa składu jest masakryczna, to co ma faktycznie działać jest w drugiej części i zastanawia mnie procentowa ilość Miałam to zwrócić ale stwierdziłam, że spróbuję i ocenię po jakimś czasie. Jednak jest to takie oszukiwanie konsumenta i nigdzie nie można było znaleźć składu INCI...

Pewna ciekawostka, znalazłam na jednym z blogów i jest podany skład INCI - http://onlysweetpink.blogspot.co.uk/...usuwajacy.html
Lubię Guerlaina, to jedyna z selektywnych marek która trafia do mnie z produktami w kolorówce ale pod kątem pielęgnacyjnym skład tego nie różni się od wielu aptecznych specyfików za przysłowiowe grosze...



To jest właśnie drugie dno o którym mało kto mówi.
Nie jestem za testowaniem ale bez tego nie byłoby wielu rzeczy, które zawdzięczamy medycynie. Niestety.




Tutaj w grę wchodzi także pozycjonowanie strony ale uważam, że linkowanie jest dobrą sprawą na zasadzie wzajemnej sympatii/uprzejmośći itd. a spotkałam się z wiadomościami, które mówiły wprost np. zalinkuj mnie tu i tu bo widzę, że masz dużo odsłon albo coś w tym stylu I jeszcze nie miałabym z tym problemu gdyby to była osoba, która kojarzę w jakiś sposób lub zaglądam do Niej regularnie.



Trzymam kciuki w takim razie Kuszenie jest najgorsze.... ale może warto poszukać jakiegoś sposobu na oszukiwanie? Swojego czasu uwielbiałam pić ogromne ilości kawy, zresztą do tej pory dla mnie kawa to ale żeby ograniczyć to zaczęłam robić małe filizanki i popijać ją fazowo. Nie było z tym problemu bo lubię zimną kawę ale w taki sposób po paru tygodniach uzyskałam taki efekt jak chciałam- czyli potrafię zrezygnować z kawy albo pić jej mniej .







Pewnie wyjdę na nieczułą ale w ostatnim czasie jest tyle szumu wokół tego, że odbija mi się czkawką...
Bardzo fajny post napisała jakiś czas temu Krzykla - racjonalnie i ze zdrowym podejściem do zycia KLIK!
Dyskusja, która wywiązała się w komentarzach zmusza do myślenia na wielu płaszczyznach. I to jest warte uwagi.
no niestety, przykre ale prawdziwe ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:31   #704
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę.
dopytywałam się głównego komendanta
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:40   #705
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

To dziwne, nie mogę nigdzie znaleźć takiego przepisu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:47   #706
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To dziwne, nie mogę nigdzie znaleźć takiego przepisu.
no cóż, skoro mówił mi to komendant i powiedział jeszcze, że mogę złożyć na niego skargę, no to na pewno tak jest
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:49   #707
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
tutaj masz w pdf listy wg Peta http://www.peta.org/living/beauty-an...s/default.aspx
a tu wizazowa lista ciagle aktualizowana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=600483

dzięki już przeglądam
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 12:50   #708
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pewnie wyjdę na nieczułą ale w ostatnim czasie jest tyle szumu wokół tego, że odbija mi się czkawką...
Bardzo fajny post napisała jakiś czas temu Krzykla - racjonalnie i ze zdrowym podejściem do zycia KLIK!
Dyskusja, która wywiązała się w komentarzach zmusza do myślenia na wielu płaszczyznach. I to jest warte uwagi.
Ja mam wrażenie, że w tym całym krzyku dotyczącym zwierząt ludzie tracą racjonalizm. Nie wiem czy wynika to z tego, jakie zdjęcia się publikuje czy z tego, że zwierzęta zawsze są słodziachne, bezbronne i cudowne, ale uważam, że jest wiele, wiele poważniejszych problemów, które - mam wrażenie - są jakoś ignorowane.
Nie twierdzę, że to cudowne, że się krzywdzi inne stworzenia w imię budowania dla siebie lepszego, wygodniejszego świata, jest to bardzo wątpliwe etycznie, ale odnoszę wrażenie, że to taki chwytliwy zamiennik i że przez to nie zwraca się uwagi na znacznie poważniejsze problemy.
No i wciąż pozostaje kwestia "co jeśli nie testowanie na zwierzętach?". Która z Was zgłosiłaby się sama do testów, żeby uchronić przed nimi słodką myszkę? No właśnie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:03   #709
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Dziś byłam na Mszy i ksiądz mówił dość kontrowersyjne kazanie o Szatanie. Mimo, że bacznie słuchałam ( wyjątkowo ) to nie pamiętam o jakim autorze mówił. Kojarzę tylko, że urodził się 185x r. przewidział, że w XX w brat będzie walczył przeciw bratu, itp. itd napisał też o Szatanie, że jest dobrym ekumenem, ekologiem. Wiemy, że człowiek jest najważniejszą istotą.
Ludzie bronią zwierząt, organizują akcje przeciw złemu traktowaniu zwierząt, przy tym są za aborcją i eutanazją. Oczywiście też jestem przeciwna znęcaniu się nad zwierzętami, ale trochę prawdy jest w tym, co powiedział.
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 13:08   #710
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że w tym całym krzyku dotyczącym zwierząt ludzie tracą racjonalizm. Nie wiem czy wynika to z tego, jakie zdjęcia się publikuje czy z tego, że zwierzęta zawsze są słodziachne, bezbronne i cudowne, ale uważam, że jest wiele, wiele poważniejszych problemów, które - mam wrażenie - są jakoś ignorowane.
Nie twierdzę, że to cudowne, że się krzywdzi inne stworzenia w imię budowania dla siebie lepszego, wygodniejszego świata, jest to bardzo wątpliwe etycznie, ale odnoszę wrażenie, że to taki chwytliwy zamiennik i że przez to nie zwraca się uwagi na znacznie poważniejsze problemy.
No i wciąż pozostaje kwestia "co jeśli nie testowanie na zwierzętach?". Która z Was zgłosiłaby się sama do testów, żeby uchronić przed nimi słodką myszkę? No właśnie.
to jest wszystko kwestia wlasnego podejscia do tego. ja od ponad 10 lat nie jem miesa , nie nosze skor wiec dlaczego mialabym nie eliminowac kosmetykow testowanych oczywiscie,nie powiem , bo mam troche kosmetykow ktore byly testowane czy tez firmy sa nie do konca pewne , ale drugi raz ich nie kupie bo teraxz mam wieksza swiadomosc niz kiedys .
wiem ze testy na zwierzetach czesto ratuja zycie bo testuja na nich leki itd , ale to tez temat rzeka bo wiele lekow ktore na nas dzialaja dobrze , wywoluja u zwierzat zupelnie odwrotne reakcje np morfina ktora dziala przeciwbolowo i uspakajajaco , u kotow i psow wywoluje niesamowita agresje .
Ja uwazam ze wiekszosc testow moznaby pominac bo najzwyczajniej w swiecie nasze organizmy roznia sie od zwierzecych.

nie jestem totalnym eko swirem bo musialabym zyc w lesie chyba zeby nie krzywdzic nikogo , ale jesli mam wplyw na jakas czesc mojej codziennosci to chce ja zmieniac na lepsza wg mnie
kwestia wlasnego podejscia testy na zwierzetach to tylko jeden problem , jest masa innych,ale nie sa one poruszane , a skoro ten jest poruszony to czemu by o tym nie mowic ?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:10   #711
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
no cóż, skoro mówił mi to komendant i powiedział jeszcze, że mogę złożyć na niego skargę, no to na pewno tak jest

niestety muszę cie zmartwić, ale policja może cie zatrzymać bez względu na wiek. Osoby przed 18 rokiem życia obowiązuje godzina policyjna oraz zakaz spożywania alkoholu. Ciesz się że to tylko tak się skończyło bo mogli cie rodzice odebrać w ta noc z izby dziecka albo komisariatu.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:11   #712
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Żyjąc w lesie zaburzałabyś tamtejszy ekosystem - byłoby jeszcze gorzej niż teraz, gdy żyjesz we własnym, sztucznie wytworzonym
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:16   #713
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Mini test kresek na płynie do soczewek na blogu Tak "delikatnie" zmieniając temat
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:17   #714
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
niestety muszę cie zmartwić, ale policja może cie zatrzymać bez względu na wiek. Osoby przed 18 rokiem życia obowiązuje godzina policyjna oraz zakaz spożywania alkoholu. Ciesz się że to tylko tak się skończyło bo mogli cie rodzice odebrać w ta noc z izby dziecka albo komisariatu.
każdy inaczej gada, bo przecież dzwoniłam do komendy głównej i powiedział mi, że nie mógł mnie zatrzymać bez osoby dorosłej, bo przed dmuchaniem nikt mi nie powie, że piłam, bo chyba nikt się nie zatacza po jednym piwie ;p a godzina była młoda, bo dopiero 19 poza tym wszystko też zależy od policjantów, jak będzie w porządku, to powie mi idź do domu i tyle, ale jak są takie wredne mendy, to i zgłoszą sprawę do sądu
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:25   #715
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
każdy inaczej gada, bo przecież dzwoniłam do komendy głównej i powiedział mi, że nie mógł mnie zatrzymać bez osoby dorosłej, bo przed dmuchaniem nikt mi nie powie, że piłam, bo chyba nikt się nie zatacza po jednym piwie ;p a godzina była młoda, bo dopiero 19 poza tym wszystko też zależy od policjantów, jak będzie w porządku, to powie mi idź do domu i tyle, ale jak są takie wredne mendy, to i zgłoszą sprawę do sądu
ja ci tylko mowie jakie mamy prawo w Polsce, to ze była 19 to akurat na twoja korzyść, ale zakaz spożywania alkoholu to zakaz spożywania, nie ma że jedno piwo hehehe jesteś niepełnoletnia w świetle prawa. Policjant ma prawo cie zatrzymać, ma prawo cię wylegitymować oraz przebadać alkomatem jeśli podejrzewa że mogłaś spożywać alkohol. Ma prawo nawet przeszukać Twoja garderobę tzn kazać ci wyjąć wszystko z kieszeni i torebki.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:34   #716
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ja ci tylko mowie jakie mamy prawo w Polsce, to ze była 19 to akurat na twoja korzyść, ale zakaz spożywania alkoholu to zakaz spożywania, nie ma że jedno piwo hehehe jesteś niepełnoletnia w świetle prawa. Policjant ma prawo cie zatrzymać, ma prawo cię wylegitymować oraz przebadać alkomatem jeśli podejrzewa że mogłaś spożywać alkohol. Ma prawo nawet przeszukać Twoja garderobę tzn kazać ci wyjąć wszystko z kieszeni i torebki.
komendant mi mówił całkiem inaczej, więc dlatego teraz już całkiem mam poplątane w głowie, a jeśli już miałby to zrobić, to tylko pod warunkiem, że jest ze mną osoba dorosła, to by było bardziej logiczne, chociaż prawo jest bardzo nielogiczne, z resztą i tak bym się nie zgodziła i tak, przecież by siłą mnie do tego nie zmusił
z resztą polskie prawo i tak jest głupie i tak, a taki policjant, który łowi sobie rybki z mundurze z bronią i wlepia mandat swojemu własnemu ojcu, to śmiech na sali
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:37   #717
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

No nie, pada deszcz!!! A tak było ładnie, od rana słońce świeciło...


I proszę, nie mówcie o prawie, bo mi się słabo robi jak słyszę te słowo, jeszcze do niego nie zajrzałam
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:39   #718
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
komendant mi mówił całkiem inaczej, więc dlatego teraz już całkiem mam poplątane w głowie, a jeśli już miałby to zrobić, to tylko pod warunkiem, że jest ze mną osoba dorosła, to by było bardziej logiczne, chociaż prawo jest bardzo nielogiczne, z resztą i tak bym się nie zgodziła i tak, przecież by siłą mnie do tego nie zmusił
z resztą polskie prawo i tak jest głupie i tak, a taki policjant, który łowi sobie rybki z mundurze z bronią i wlepia mandat swojemu własnemu ojcu, to śmiech na sali
nie ma czegos takiego wyobrażasz sobie swawolę "smyków" przed 18-stka robiących co chcą i policjanta bez pola manewru bo ów niepełnoletni nie jest z osoba dorosłą w danej chwili i nie mozna go zatrzymać hehe to jest dopiero nielogiczne. Zatrzymują, odwożą na komendę i wzywają rodziców i tu juz sie toczy dalsza procedura adekwatna do czynu ....

zresztą zobacz sobie, podejrzany o czyn może być "zamknięty" bez kontaktu z rodzicami ....
http://forumprawne.org/prawo-karne/3...ieletniej.html
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-06-10 o 13:49
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 13:56   #719
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Dziś byłam na Mszy i ksiądz mówił dość kontrowersyjne kazanie o Szatanie. Mimo, że bacznie słuchałam ( wyjątkowo ) to nie pamiętam o jakim autorze mówił. Kojarzę tylko, że urodził się 185x r. przewidział, że w XX w brat będzie walczył przeciw bratu, itp. itd napisał też o Szatanie, że jest dobrym ekumenem, ekologiem. Wiemy, że człowiek jest najważniejszą istotą.
Ludzie bronią zwierząt, organizują akcje przeciw złemu traktowaniu zwierząt, przy tym są za aborcją i eutanazją. Oczywiście też jestem przeciwna znęcaniu się nad zwierzętami, ale trochę prawdy jest w tym, co powiedział.
czyżby wszędzie dziś było o szatanie? jesteś z Katowic?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 14:02   #720
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
nie ma czegos takiego wyobrażasz sobie swawolę "smyków" przed 18-stka robiących co chcą i policjanta bez pola manewru bo ów niepełnoletni nie jest z osoba dorosłą w danej chwili i nie mozna go zatrzymać hehe to jest dopiero nielogiczne. Zatrzymują, odwożą na komendę i wzywają rodziców i tu juz sie toczy dalsza procedura adekwatna do czynu ....

zresztą zobacz sobie, podejrzany o czyn może być "zamknięty" bez kontaktu z rodzicami ....
http://forumprawne.org/prawo-karne/3...ieletniej.html
no to racja juz widze te 15 smigajace pijane bo nikt nie moze ich ruszyc

Patalus komendant Ci jakis bzdur nagadal...to potwierdza jak czesto nieodpowiednie osoby sa na takich miejscach
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.