Co rodzina dostanie od Was pod choinkę? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 15:31   #691
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Czy lubię ? Lubić jej nie lubię, ja ją kocham.
Zwłaszcza zapach ... Czarnego Jacka, jest taki specyficzny, unikalny.

Gdyby nie cena, razem z Tż pilibyśmy ten trunek non stop.
Dodam że Balantajsa też kiedyś sobie kupiliśmy i do tej pory, leży butelka gdzieś w szafie u mojego Tż.
Hehe ok;P
Czarny jest mmm....
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 15:35   #692
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

rodzice dostaną radio w stylu retro, bo brakuje im czegoś co grałoby rano przy kawce, czy mamie przy gotowaniu + słodycze
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 19:14   #693
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

mamie perfumy, tacie krawat, TŻ - nowy telefon komórkowy.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 23:11   #694
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

Ja jestem wyjątkowo zadowolona z tegorocznych prezentów, myśle, że strzeliłam w 10! Z resztą jak prosto jest kupować swoim bliskim prezenty i sprawiać im radość, kiedy sami sobie nie moga na wszystko pozwolić
Dla mamy:
woda toaletowa Heidi Klum (zakochała się w tym zapachu, ale ma mega kolekcję perfum i szkoda jej było przed świętami kaski na kolejne)
krem pod oczy Loreal (kiedyś miała i była z niego zadowolona, ale już nie pamiętała jaki to dokładnie był- ja pamiętałam bo dostała go odemnie )
3 płyty Eleni w tym jedna z kolędami (mama uwielbia piosenki Eleni, ale jakoś do tej pory nie ma płyty)

Dla Taty:
Porządny radiobudzik z możliwością słuchania na słuchawkach (wspominał, że przydałoby mu się jakieś mini radyjko do podstawienia na parapecie tak by przed snem mógł sobie na słuchawkach coś posłuchać)

Dla TŻ
Woda toaletowa Avon Jet Homme (jeden z moich ukochanych zapachów na nim i jeszcze się b długo utrzymuje )
Porządne słuchawki do mp3 (bo TŻ jest fanem muzyki i słucha jej wszędzie, a jego stare już coś szwankują)

Pisząc porządne mam na myśli takie za ponad 100zł

Ponadto dla reszty rodziny takie prezenty do 50zł:
Ciocia- szlafrok, bo jeszcze się nie dorobiła
Kuzynka- nastolatka błyszczyk i tusz do rzęs
Wujek- komplet kapci dla gości, bo wiecznie narzeka, że mu wstyd takie porozwalane dawać gościom, a on jest bardzo gościnną osobą i uwielbia odwiedziny
Babcia z dziadkiem- po parze ciepłych rękawiczek, bo nie mają, kawa, herbata, krem dla babci, paka słodyczy dla słodyczomaniaka dziadzia, miętusy (babcia stwierdziła, że ona tylko miętusy chce), i duże paki skarpet, bo narzekali, że im się szybko przecierają
Kuzynka dorosła- torebka i błyszcząca szkatułka, bo lubi błyszczące głupotki i bardzo się jej poodbała moja torebka, więc kupiłam jej podobną tylko inne kolory

Kuzynka drugoklasistka- komplet czapka szalik rękawiczki z motywem różowych kokardek, legginsy ala dżinsy, różowe dresy, krótki topik niby biustonosz, ładnie ilustrowana książka z wierszami, "lalka" skrzat, Zestaw Monster high (pomadka ochronna, dezodorant, kredki, karteczki do segregatora), fura słodyczy

Tak naprawdę troszkę się obawiam czy taki prezent "mało zabawkowy" się jej do końca spodoba, ale postawiłam na te rzeczy, bo dziewczynka ma rodziców, którym po prostu szkoda na nią kasy. Pomijając, że o podążaniu za trendami dzieci w jej wieku (typu gadżety z ulubionych bajek) może pomarzyć, to ma ciuchy i zabawki jeszcze po mnie, (mam 24 lata!). Ogólnie odstaje troszkę od rówieśników przez to o czym mówi, że np dziewczynki mają ładne różowe ubrania, a ona szarobure, albo, że dzieci mają coś tam z monster high, a ona nie ma nic
Myślicie, że dobrze zrobiłam?

Edytowane przez dziad kalwaryjski
Czas edycji: 2012-12-21 o 23:14
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 23:26   #695
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

W tym roku niestety dosięgneło mnie bezrobocie także prezenty są skromne i robione samodzielnie:
Mama - Puder do kąpieli o zapachu świątecznych przypraw
Ciocia - Bluzka i scrub do ciała "Kawa z miodem i śmietanką"
Tata - własnoręcznie zrobione ziarna kawy w czekoladzie, krawat grający świąteczne melodie
Starsza siostra (masażystka i fizjoterapeutka) - peeling do dłoni cytrusowo - imbirowy
Młodsza siostra - galaretka pod prysznic

Skromnie ale mam nadzieję, że prezenty przypadną wszystkim do gustu,
a wy co myślicie ?
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 23:30   #696
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
W tym roku niestety dosięgneło mnie bezrobocie także prezenty są skromne i robione samodzielnie:
Mama - Puder do kąpieli o zapachu świątecznych przypraw
Ciocia - Bluzka i scrub do ciała "Kawa z miodem i śmietanką"
Tata - własnoręcznie zrobione ziarna kawy w czekoladzie, krawat grający świąteczne melodie
Starsza siostra (masażystka i fizjoterapeutka) - peeling do dłoni cytrusowo - imbirowy
Młodsza siostra - galaretka pod prysznic

Skromnie ale mam nadzieję, że prezenty przypadną wszystkim do gustu,
a wy co myślicie ?
Bardzo fajnie, ja bym się cieszyła jakbym dostała któryś z tych prezentów
Powiesz coś o tych ziarnach kawy w czekoladzie? To do jedzenia, czy do czego? Bo zaciekawiło mnie
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 06:29   #697
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Ja jestem wyjątkowo zadowolona z tegorocznych prezentów, myśle, że strzeliłam w 10! Z resztą jak prosto jest kupować swoim bliskim prezenty i sprawiać im radość, kiedy sami sobie nie moga na wszystko pozwolić
Dla mamy:
woda toaletowa Heidi Klum (zakochała się w tym zapachu, ale ma mega kolekcję perfum i szkoda jej było przed świętami kaski na kolejne)
krem pod oczy Loreal (kiedyś miała i była z niego zadowolona, ale już nie pamiętała jaki to dokładnie był- ja pamiętałam bo dostała go odemnie )
3 płyty Eleni w tym jedna z kolędami (mama uwielbia piosenki Eleni, ale jakoś do tej pory nie ma płyty)

Dla Taty:
Porządny radiobudzik z możliwością słuchania na słuchawkach (wspominał, że przydałoby mu się jakieś mini radyjko do podstawienia na parapecie tak by przed snem mógł sobie na słuchawkach coś posłuchać)

Dla TŻ
Woda toaletowa Avon Jet Homme (jeden z moich ukochanych zapachów na nim i jeszcze się b długo utrzymuje )
Porządne słuchawki do mp3 (bo TŻ jest fanem muzyki i słucha jej wszędzie, a jego stare już coś szwankują)

Pisząc porządne mam na myśli takie za ponad 100zł

Ponadto dla reszty rodziny takie prezenty do 50zł:
Ciocia- szlafrok, bo jeszcze się nie dorobiła
Kuzynka- nastolatka błyszczyk i tusz do rzęs
Wujek- komplet kapci dla gości, bo wiecznie narzeka, że mu wstyd takie porozwalane dawać gościom, a on jest bardzo gościnną osobą i uwielbia odwiedziny
Babcia z dziadkiem- po parze ciepłych rękawiczek, bo nie mają, kawa, herbata, krem dla babci, paka słodyczy dla słodyczomaniaka dziadzia, miętusy (babcia stwierdziła, że ona tylko miętusy chce), i duże paki skarpet, bo narzekali, że im się szybko przecierają
Kuzynka dorosła- torebka i błyszcząca szkatułka, bo lubi błyszczące głupotki i bardzo się jej poodbała moja torebka, więc kupiłam jej podobną tylko inne kolory

Kuzynka drugoklasistka- komplet czapka szalik rękawiczki z motywem różowych kokardek, legginsy ala dżinsy, różowe dresy, krótki topik niby biustonosz, ładnie ilustrowana książka z wierszami, "lalka" skrzat, Zestaw Monster high (pomadka ochronna, dezodorant, kredki, karteczki do segregatora), fura słodyczy

Tak naprawdę troszkę się obawiam czy taki prezent "mało zabawkowy" się jej do końca spodoba, ale postawiłam na te rzeczy, bo dziewczynka ma rodziców, którym po prostu szkoda na nią kasy. Pomijając, że o podążaniu za trendami dzieci w jej wieku (typu gadżety z ulubionych bajek) może pomarzyć, to ma ciuchy i zabawki jeszcze po mnie, (mam 24 lata!). Ogólnie odstaje troszkę od rówieśników przez to o czym mówi, że np dziewczynki mają ładne różowe ubrania, a ona szarobure, albo, że dzieci mają coś tam z monster high, a ona nie ma nic
Myślicie, że dobrze zrobiłam?
Biedna mała Bardzo dobrze zrobiłaś
Wypaśnie u Ciebie, dziadu (nie mogę z Twojego nicka )
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 14:12   #698
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, ja bym się cieszyła jakbym dostała któryś z tych prezentów
Powiesz coś o tych ziarnach kawy w czekoladzie? To do jedzenia, czy do czego? Bo zaciekawiło mnie

To bardzo proste: do roztopionej czekolady, polewy, kuwertury etc. wrzuca się kawę ziarnistą a następnie rozkłada się ją jak najrzadziej na papierze do pieczenie. Kiedy czekolada zastygnie ma się przekąskę typu migdałów w czekoladzie. Ziarenka są twarde, chrupkie i mało słodkie a jednocześnie bardzo smaczne. Trzeba jednak lubić kawę i jej gorzkawy posmaczek.
To bardzo popularny chrupak w USA
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:36   #699
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Co rodzina dostanie od Was pod choinkę?

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Myślicie, że dobrze zrobiłam?
Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
a wy co myślicie ?
Bardzo fajnie wymyśliłyście. Moim zdaniem praktyczne i miłe prezenty, przede wszystkim przemyślane.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.