Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-25, 17:41   #691
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: dlaczego autorka bloga jest "obciachem", a Tavi, która moim zdaniem ma styl znacznie, znacznie gorszy, jest traktowana jak objawienie...
Mnie tam ten blog ani ziębi, ani grzeje. A co do Vogue'a i Avanti - niech czyta to, co jej się podoba. Nie za bardzo rozumiem tego oburzenia - niektórzy zdają się traktować Vogue'a jak jedyną prawdę objawioną w świecie mody, a ewentualna krytyka to prawie herezja. Bez przesady. Ja się poniekąd zgadzam z autorką. To co jest meeeega trendy nie zawsze (o ile nie zazwyczaj) nadaje się do noszenia na co dzień i większość zwykłych ludzi nie stać na to, żeby nosić drogie, designerskie ciuchy. Wiadomo, każdy orze jak może, więc nie bardzo rozumiem co takiego złego jest w podpatrywaniu stylizacji zamieszczonych w Avanti.
A do dziewczyny mam tak po prawdzie większy szacunek niż do 90% szafiarek, które zamieszczają stylizacje pod kątem tego co się spodoba oglądającym, żeby zebrać jak najwięcej pochlebnych komentarzy. Stąd tyle klonów by H&M i Zara. A autorka bloga ma kompletnie w d... to, że ją krytykują, ma swój styl i nie zamierza go zmieniać. Prowadzi bloga dla siebie, a nie pod publiczkę moim zdaniem. A to, że komuś się nie podoba, to inna rzecz.

Mam podobne zdanie,już to zresztą napisałam wcześniej,że skoro ta dziewczyna lubi tak się ubierać,to jej interes.Ma prawo prowadzić bloga i tyle.Jesli kogoś rażą jej wpisy, to niech niech tam nie zagląda.I po problemie.

Nasze szafiarki są ,,nie lepsze''-ubierają się na jedno kopyto,wszędzie te same kolory,fasony i dodatki,i nawet identyczne kolory paznokci.
Mam wrażenie,że nie ma sensu zaglądać na wiele blogów,wystarczy po prostu przejrzeć sobie jeden(obojętnie jaki) i zaoszczędzić w ten sposób czas-bo kolejne są takie same.


Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
w tym rzecz ze to zaden styl, to narzucenie na siebie przypadkowych ciuchow, nie wiem czy ona jest daltonistką, tak zestawiać kolory, poza tym kompletne niedopasowanie stroju do okazji... tragedia.
A ja sadzę,że jej kreacje są przemyślane i dobrane kolorystycznie.
W/ g jej wyczucia,oczywiście.
Często pisze,że coś tam jest dobrane pod kolor czegoś innego.
Taki ma dziewczyna gust,nikt jej tego nie zabroni.Nie ma co się oburzać.Mnie jej ubrania i stylizacje się nie podobają zupełnie,ale trudno-Jej ma być dobrze.

Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2010-09-25 o 17:42
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:13   #692
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też się nad tym zastanawiałam. Szczerz mówiąc nie jest to w moim stylu, ale każdy ubiera się jak chce
Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
pół roku temu w było takie "boom" gimnazjalistów, każda dziewczyna to miała.
Szafiarki podchwyciły i zaczęły wplatać "trend" w swoje stylizacje.

Ja też mam taki "ogon".
W samochodzie wisi


Cytat:
Napisane przez Luthce Pokaż wiadomość
A czy ktoś wie o co chodzi z tymi futrzanymi ogonami doczepionymi do torebek większości szafiarek?
no raczej nie gimnazjalistki wymyśliły ten trend ;p takie ogony pojawiły się przy torebkach LV

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2010-09-25 o 19:16
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:25   #693
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Te ogony są boskie <3!
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:46   #694
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Luthce Pokaż wiadomość
A czy ktoś wie o co chodzi z tymi futrzanymi ogonami doczepionymi do torebek większości szafiarek?
Pierwsze słyszę

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
pół roku temu w było takie "boom" gimnazjalistów, każda dziewczyna to miała.
Szafiarki podchwyciły i zaczęły wplatać "trend" w swoje stylizacje.

Ja też mam taki "ogon".
W samochodzie wisi
Eeee, żadnej gimnazjalistki nie spotkałam z takim ogonem

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie,już to zresztą napisałam wcześniej,że skoro ta dziewczyna lubi tak się ubierać,to jej interes.Ma prawo prowadzić bloga i tyle.Jesli kogoś rażą jej wpisy, to niech niech tam nie zagląda.I po problemie.

Nasze szafiarki są ,,nie lepsze''-ubierają się na jedno kopyto,wszędzie te same kolory,fasony i dodatki,i nawet identyczne kolory paznokci.
Mam wrażenie,że nie ma sensu zaglądać na wiele blogów,wystarczy po prostu przejrzeć sobie jeden(obojętnie jaki) i zaoszczędzić w ten sposób czas-bo kolejne są takie same.




A ja sadzę,że jej kreacje są przemyślane i dobrane kolorystycznie.
W/ g jej wyczucia,oczywiście.
Często pisze,że coś tam jest dobrane pod kolor czegoś innego.
Taki ma dziewczyna gust,nikt jej tego nie zabroni.Nie ma co się oburzać.Mnie jej ubrania i stylizacje się nie podobają zupełnie,ale trudno-Jej ma być dobrze.
A ja uwielbiam wrzucanie wszystkich szafiarek jak leci do jednego wora. Wcale nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć dziewczyny, które prezentują nieco inny styl Nawet wśród naszych pięknych Polek są takie
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:53   #695
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę



Eeee, żadnej gimnazjalistki nie spotkałam z takim ogonem



A ja uwielbiam wrzucanie wszystkich szafiarek jak leci do jednego wora. Wcale nie trzeba daleko szukać, żeby znaleźć dziewczyny, które prezentują nieco inny styl Nawet wśród naszych pięknych Polek są takie

Miałam na myśli NASZE,czyli polską ,,czołówkę''.
Kogo dokładnie nie muszę pisać,bo każdy zorientowany wie.
Jasne,że są mega ciekawe i inspirujące blogi,ale raczej te zagraniczne-moim skromnym zdaniem.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:00   #696
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Miałam na myśli NASZE,czyli polską ,,czołówkę''.
Kogo dokładnie nie muszę pisać,bo każdy zorientowany wie.
Jasne,że są mega ciekawe i inspirujące blogi,ale raczej te zagraniczne-moim skromnym zdaniem.
Więc napisałam, że nawet wśród Polek są takie, które prezentują inny styl i mogą być inspiracją dla dziewczyn, które mają dosyć klonów na ulicy, Zary, H&M, koloru camel i miętowych paznokci (czy jakie tam są teraz modne)
I mnie te blogi "zaspokojają" chociaż powiewem świeżości z zagranicy nie pogardzę
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:10   #697
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
w tym rzecz ze to zaden styl, to narzucenie na siebie przypadkowych ciuchow, nie wiem czy ona jest daltonistką, tak zestawiać kolory, poza tym kompletne niedopasowanie stroju do okazji... tragedia.
No właśnie moim zdaniem ma taki sam styl jak Tavi - ja nie widzę żadnej różnicy. Nie przekonuje mnie to, że Tavi ma 14 lat i potrafi fajnie zestawiać ciuchy robią kolaże w programach graficznych, skoro ubiera się tak jakby z zamkniętymi oczami wyciągnęła ciuchy z lumpeksu w małym mieście. Więc albo obie mają styl, albo żadna go nie ma, takie moje zdanie. I w tym kontekście nie mam pojęcia dlaczego jedna jest obciachowa, a druga jest objawieniem mody...
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 20:12   #698
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Więc napisałam, że nawet wśród Polek są takie, które prezentują inny styl i mogą być inspiracją dla dziewczyn, które mają dosyć klonów na ulicy, Zary, H&M, koloru camel i miętowych paznokci (czy jakie tam są teraz modne)
I mnie te blogi "zaspokojają" chociaż powiewem świeżości z zagranicy nie pogardzę

W gruncie rzeczy to mnie to cieszy,że Polki zaczynają się ubierać bardziej pomysłowo i awangardowo.Takie blogi naprawdę są przydatne i potrzebne.Ale nas zawsze jest przesada.
Albo wszyscy noszą to samo,albo mamy takie kwiatki jak blog A small world....
Często brak wyśrodkowania.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 20:32   #699
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
No właśnie moim zdaniem ma taki sam styl jak Tavi - ja nie widzę żadnej różnicy. Nie przekonuje mnie to, że Tavi ma 14 lat i potrafi fajnie zestawiać ciuchy robią kolaże w programach graficznych, skoro ubiera się tak jakby z zamkniętymi oczami wyciągnęła ciuchy z lumpeksu w małym mieście. Więc albo obie mają styl, albo żadna go nie ma, takie moje zdanie. I w tym kontekście nie mam pojęcia dlaczego jedna jest obciachowa, a druga jest objawieniem mody...
Jeśli nie widzisz różnicy, to moim zdaniem nie interesujesz się modą w takim stopniu, żeby ją dostrzec. Czasami warto popatrzeć na modę prosto z wybiegów zarówno pret-a-potre jak i haute couture. Wtedy zauważyłabyś, że w nawet najbrzydszym stroju Tavi widać modowe tendencje, natomiast na drugim omawianym blogu nie ma ich nigdzie.
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:02   #700
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Eeee, żadnej gimnazjalistki nie spotkałam z takim ogonem
za stara jestes, po szkole nie łazisz;p
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:07   #701
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

mnie "rozwalają" futerkowe kamizelki i czapki za nic nie nałożyłabym tego
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 21:13   #702
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
za stara jestes, po szkole nie łazisz;p

Po szkole może nie, ale mieszkam w pobliżu gimnazjum (niestety)
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:51   #703
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Jeśli nie widzisz różnicy, to moim zdaniem nie interesujesz się modą w takim stopniu, żeby ją dostrzec. Czasami warto popatrzeć na modę prosto z wybiegów zarówno pret-a-potre jak i haute couture. Wtedy zauważyłabyś, że w nawet najbrzydszym stroju Tavi widać modowe tendencje, natomiast na drugim omawianym blogu nie ma ich nigdzie.
A może Ty i inni, którzy Tavi uważają za to "objawienie" interesują się modą aż "za bardzo" skoro w sandałach ubranych na skarpetki od razu widzą haute couture? Bo równie dobrze taki wniosek można wyciągnąć. Wybacz, ale dyskusja na ten temat nie ma sensu, bo choćby 100 lat minęło nikt mnie nie przekona, że zestawy Tavi są "modne". Nie twierdzę, że na modzie się nie zna, ale w jej zestawach absolutnie nic modnego nie widzę. Ale pewnie masz rację, nie znam się na tyle, żeby zobaczyć.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ale nas zawsze jest przesada.
Albo wszyscy noszą to samo,albo mamy takie kwiatki jak blog A small world....
Często brak wyśrodkowania.
Zgadzam się z tym w 100%.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2010-09-25 o 21:55
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:52   #704
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
no raczej nie gimnazjalistki wymyśliły ten trend ;p takie ogony pojawiły się przy torebkach LV
Ja jeszcze żadnej dziewczyny w moim mieście nie spotkałam z przyczepionym do torebki ogonem.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:02   #705
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie irytują dyndasy majtające się przy torebce. Do małej torebki doczepiłam dwa breloczki-charmsy i strasznie denerwował mnie dźwięk przez nie wydawany, a taki lis z racji na swoją wielkość też by mnie wkurzał, bo fruwa i fruwa przy torebce. Chociaż zapewne jest przyjemny w dotyku i można go pomiziać z nudów
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 22:31   #706
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja jeszcze żadnej dziewczyny w moim mieście nie spotkałam z przyczepionym do torebki ogonem.
ja też nie, i nigdzie nie mówiłam, że widziałam ;p ja widziałam tylko na paru blogach i sama jestem na tropie torebki odpowiedniej do kity, bo mi się strasznie to podoba
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 23:08   #707
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
A może Ty i inni, którzy Tavi uważają za to "objawienie" interesują się modą aż "za bardzo" skoro w sandałach ubranych na skarpetki od razu widzą haute couture? Bo równie dobrze taki wniosek można wyciągnąć. Wybacz, ale dyskusja na ten temat nie ma sensu, bo choćby 100 lat minęło nikt mnie nie przekona, że zestawy Tavi są "modne". Nie twierdzę, że na modzie się nie zna, ale w jej zestawach absolutnie nic modnego nie widzę. Ale pewnie masz rację, nie znam się na tyle, żeby zobaczyć.



Zgadzam się z tym w 100%.
Gdybyś przeczytała mój pierwszy post, to wiedziałabyś, że jej styl mi się nie podoba. Ale nie mogę jej odmówić tego, że swój styl ma i, że zna się na modzie.

A skarpetki do sandałów akurat były lansowane na pokazach pret-a-porte. Haute cuture to jest bardziej sztuka dla sztuki, ale nie oczekuję, że to zrozumiesz. Twoja wypowiedź mnie rozśmieszyła i właśnie potwierdziła, że nie masz pojęcia o modzie. Chyba, że są to przemaglowane trendy z sieciówek.

Edytowane przez dagienka
Czas edycji: 2010-09-26 o 09:45
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 10:32   #708
sayeeeda
Raczkowanie
 
Avatar sayeeeda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: śląsk <Częstochowa>
Wiadomości: 126
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Jeżeli moda wygląda tak, jak prezentuje to Tavi to ja tez chyba wole się na niej nie znać

co mnie rozwala?
- ano wspomniane tu już skarpetki do sandałów,
- wszechobecne miętowe paznokcie,
- szorty z wystającymi kieszeniami,
- dziewczyny od stóp do glow ubrane w jeden motyw, najczesciej panterka,
- nie rozumiem fenomenu zakładania na siebie potęznych czarnych kopyt czy tez zakładania tego typu "cięzkich" butów do zwiewnej sukienki.
__________________
So catch me if you can - am goin' back...



sayeeeda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:10   #709
Luthce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 195
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ja tam uważam że każdy, nawet najbardziej kiczowaty element, może super wyglądać jeśli się go dobrze zestawi. Chociaż miętowe paznokcie faktycznie trochę nudne się już zrobiły ;d
Luthce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 11:18   #710
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Luthce Pokaż wiadomość
Ja tam uważam że każdy, nawet najbardziej kiczowaty element, może super wyglądać jeśli się go dobrze zestawi. Chociaż miętowe paznokcie faktycznie trochę nudne się już zrobiły ;d
ja pamiętam jak w gimnazjum a potem w liceum malowałam paznokcie takim fajnym, szaro-kakaowo lakierem z manhattanu, który prawie w ogóle nie był błyszczący. a jakieś 3 m-ce temu takie szare , matowe odcienie to był hit sezonu a miętowy jakoś nie przypadł mi do gustu
a jeśli jesteśmy już w kręgu urodowych trendów to powiem wam że mnie rozwalały lansowane też jakiś czas temu krzaczaste brwi a la wilkołak czy Frieda Khalo i rzęsy jak owadzie odnóża pozlepiane tuszem. może do haute couture to pasuje, ale kto wyszedłby tak na ulicę? ale z kolei jasne brwi są fajne
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:29   #711
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sayeeeda Pokaż wiadomość

co mnie rozwala?
- nie rozumiem fenomenu zakładania na siebie potęznych czarnych kopyt czy tez zakładania tego typu "cięzkich" butów do zwiewnej sukienki.
Też mi się to nie podoba. Zresztą co druga blogerka mniej więcej się tak ubiera.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 11:39   #712
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Z ostatnich trendów:

-koturny w wersji jesienno-zimowej, im wyższe, tym lepsze, wiązane na całej długośc. Tak, ktoś może mi powiedzieć, że się nie znam na modzie lub nie wiem co aktualnie modne, ale na długiej szczupłej lub wręcz chudej nodze wygląda to jak buty ortopedyczne imho Żeby nie było, letnich butów na koturnie mam kilka par i cenię je za wygodę jakiej nie dają mi równie wysokie szpilki

Nic innego w sumie nie rzuciło mi się zbytnio w oczy, no może poza niedopasowaniem stroju do wagi noszącej. Sama nie byłam nigdy szczupła, kiedyś nawet byłam bardziej nie-szczupła niż teraz ale jakoś potrafiłam się ubrać w normalnie dostępne ciuchy, tak, żeby nie wystawały boczki i tłuszczyk
Ale to jest temat przewijający się ciągle, niezależnie od obecnej mody. Ot, taka moja dygresja.
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 14:17   #713
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie na przykład rozwala coś takiego. Młode, ładne dziewczyny robią z siebie babcie! I nikt mi nie powie, że to ładnie wygląda.

http://www.pudelek.pl/artykul/27420/...ch_do_obcasow/
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:27   #714
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Jeśli nie widzisz różnicy, to moim zdaniem nie interesujesz się modą w takim stopniu, żeby ją dostrzec. Czasami warto popatrzeć na modę prosto z wybiegów zarówno pret-a-potre jak i haute couture. Wtedy zauważyłabyś, że w nawet najbrzydszym stroju Tavi widać modowe tendencje, natomiast na drugim omawianym blogu nie ma ich nigdzie.
Podpisuję się pod tą wypowiedzią.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 17:47   #715
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
Mnie na przykład rozwala coś takiego. Młode, ładne dziewczyny robią z siebie babcie! I nikt mi nie powie, że to ładnie wygląda.

http://www.pudelek.pl/artykul/27420/...ch_do_obcasow/

w tym zestawieniu akurat mi się nie podobają ( poza tym brodka ma straszne krostki na nogach, więc raczej nie powinna ich wystawiać wiedząc że będzie fotografowana i umieszczana w gazetach, na portalch itp. ) ale widywalam fajne zestawienia ze skarpetkami ;d
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:04   #716
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie 'rozwalają' EMU. Na prawdę nie rozumiem szału na te buty. Przypominają mi bambosze i jedynie po domu nie wstydzilabym je nosić. Poza tym jak patrzę na ściachaną podeszę po jednej stronie, tozawsze się zastanawiam, czy właścicielka nie ma jakieś ukrytej wady, wymagającej wizyty u ortopedy...Jednak widuję to tak nagminnie, że myślę, że to jednak kwestia tych butów.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:04   #717
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez sayeeeda Pokaż wiadomość
Jeżeli moda wygląda tak, jak prezentuje to Tavi to ja tez chyba wole się na niej nie znać

co mnie rozwala?
- ano wspomniane tu już skarpetki do sandałów,
- wszechobecne miętowe paznokcie,
- szorty z wystającymi kieszeniami,
- dziewczyny od stóp do glow ubrane w jeden motyw, najczesciej panterka,
- nie rozumiem fenomenu zakładania na siebie potęznych czarnych kopyt czy tez zakładania tego typu "cięzkich" butów do zwiewnej sukienki.

nie będę się powtarzać, tylko zgodzę się z sayeeeda
i dodam do tego EMU i skarpety do czółenek - dla mnie to masakra
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-09-26 o 18:08
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:34   #718
siena
Raczkowanie
 
Avatar siena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 83
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

-skarpetki plus botki
-wystające stringi
-wszelkie wężowe wzory
-białe puchowe kurtki
-widocznie za duże lub też za małe spodnie
-fioletowy kolor włosów u babć=p
__________________
when I lay it on,
come get to play it on
all my life to sacrifice
....
siena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 21:51   #719
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez siena Pokaż wiadomość
-skarpetki plus botki
-wystające stringi
-wszelkie wężowe wzory
-białe puchowe kurtki
-widocznie za duże lub też za małe spodnie
-fioletowy kolor włosów u babć=p
oh tak fioletowy kolor włosów u babć jest rozbrajający i nigdy tego nie zrozumiem
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 22:02   #720
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

tak sie lapie wlasnie farba na siwych wlosach :P trzeba robic plukanki albo uzywac dobrych jakosciowo farb
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.