kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRESU :) - Strona 243 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-25, 20:38   #7261
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj bylam u mojej ginki... boje sie, martwie sie, i sama nie wiem co począć ogólnie... wystraszyła mnie dziś bardzo Pani doktor, zesztywniałam, znieruchomiałam... stwierdziła, że płód już się chyba nie rozwija, że jest to prawdopodobnie ciąża martwa... cztery tysiące mysli przeszło przez moją głową, a 5 minut jej milczenia były dla mnie wiecznością kiedy wpatrywała się w ekranik... coś tam się przekręciło, i dojrzała bicie serduszka... to dopiero 7 tydzień, czyli 5 od zapłodnienia gdzieś mniej więcej... jednak musze lezec, uwazac, jest szansa, jest cien nadziei... zobaczymy 5 czerwca co i jak, kolejna wizyta u niej... tak bardzo bym chciala by wszystko było ok... podobno też mało coś urosło moje maleństwo. Ostatnio było 11 mm, a teraz 14,5mm a powinno być ponoć więcej. Ale ja sobie tłumacze to tak, ze wtedy co w szpitalu wylądowałam, i ta plamka którą wam wkeiłam byla robiona innym USG, moze z inna dokladnoscią itd... a w jej gabinecie tez inny... jednak patrzac po internecie, na kalendarz ciąży to w 7 tygodniu bejbi powinno miec jakies 6mm.. chociaz teraz nie wiem nic i jestem dobita... przespie sie, przejdzie mi
Basiu kochana mi też zaczęło serce mocniej bić jak to zaczęłam czytać, ale dobrze, że jest szansa, nie denerwuj się bo może się pogorszyć, ciesz się z tego i już !!!!!! Wiesz..... moja koleżanka urodziła tak strasznie małe dziecko, że jak je zobaczyłam to mi się źle zrobiło, wszyscy bali się itd, a teraz jak przechodze koło jej domu to wrzeszczy jak szalona i jest grubsza od swojej mamy więc wszystko może się zdarzyć a Ty się nie przejmuj
Proszę Cię...

A ja jutro mam egzamin na studiach i nic nie umiem, więc spdam się uczyc, trzymajcie kciuki jutro o 15
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:43   #7262
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

jejku Basieńko jesteśmy z Tobą nie denerwuj się..
Adelajda-powodzenia
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 20:45   #7263
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

ale wiesz co najlepsze jest to,ze teraz przegladalam rozne fora, i ponoc bicie serduszka dopiero powinno byc widac ok 8 tygodnia ciazy, a ja jestem w 7... ze ponoc wczesniej wcale go nie musi byc widac...
od lipca ide do nowej pani ginekolog, panstwowej, bo jak tak co tydzien mam chodzic do ginki to zbankrutuje...
a tej chyba tak do konca jednak nie ufam, ale wytrzymam jeszcze miesiac, ta panstwowa jest bardzo dobra, stad tak odlegly termin :/
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 21:53   #7264
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

coz trzymaj sie teraz tylko zebys nie byla zestresowana, wiecej juz nie zmienisz, a brakiem stresu mozesz tylko sobie i malenstwu pomoc... myślę, że tamta lekarka moze nie do konca dobrze sie wyrazila mowiac ze to jest ciaza martwa jak widac bylo bicie serca no i rozmiary tez wydaja mi sie okej, to ze roznia sie minimetrami moze byc sprawa inwidyalną...
trzymaj sie i pozdrawiam serdecznie
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:

Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 21:56   #7265
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

dziekuje red za te slowa
swoja droga jest juz lepiej, naczytalam sie teraz sporo na internecie, roznych forach, rozne wypowiedzi kobietek w ciazy, o tym kiedy u nich bylo widac bijace serduszko, jak z wymiarami, itd... i nie martwie sie
jestem dobrej mlysli, mam zamiar duzo odpoczywac, i we wtorek 5 czerwca isc do Pani doktor i zobaczyc ze wszystko jest oK
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 22:17   #7266
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
dziekuje red za te slowa
swoja droga jest juz lepiej, naczytalam sie teraz sporo na internecie, roznych forach, rozne wypowiedzi kobietek w ciazy, o tym kiedy u nich bylo widac bijace serduszko, jak z wymiarami, itd... i nie martwie sie
jestem dobrej mlysli, mam zamiar duzo odpoczywac, i we wtorek 5 czerwca isc do Pani doktor i zobaczyc ze wszystko jest oK
Bo wszystko bedzie ok, mam taka nadzieje, ba, jestem tego pewna bedzie slodki syneczek, mowie ci, trzymaj sie i wypoczywaj duuuuuzo

~~~~~~

U mnie wszystko ok poza tym ze okres mi sie spoznia juz ponad tydzien i sie martwie bo nie wiem czy to przesilenie jakies, zmeczenie, choroba czy co... Na pewno nie ciaza, za mloda jestem No i sie martwie bo wcale sie nie zapowiada zebym miala dostac.

Jutro sie zwaze, zobaczymy czy cosik ubylo

Dzisiaj taki upal a my na wf o 12.00 bieg na 12 min w samym sloncu przebieglam 2200 m czyli okej, akurat na 5 ale to byl... bieg probny Pozniej taki burak bylam ze szok, wkurza mnie to, bo po wiekszym wysilku jestem na calej twarzy (policzki, czolo, nos) az purpurowa i nie wiem czemu? jak temu zapobiec? Pozniej jeszcze pod wieczor poszlam biegac z kumpela, godzinke pobiegalysmy, ale zmeczona jestem uhuhu...

To na tyle, dobrze ze w koncu weekend

Pozdrawiam
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 22:23   #7267
beties
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

moje gratulacje
beties jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 22:38   #7268
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez beties Pokaż wiadomość
moje gratulacje
Yyyy.. ?
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 22:50   #7269
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

basiu jestem pewna, ze wsyztsko jest i bedzie oki czuje to serio! pani gin. jest przeciez istota omylna, masz racje, lepiej pojsc do innej, wiedziec napewno na czym stoisz. mysle ze bardziej wiarygodne sa doswiadczenia mam, ktore w internecie wyczytalas w koncu teoria a praktyka to roznica jest bedzie dobrze! 3mam mocno kciuki!

Jej jak sie ciesze ze piatek jest ne szkodzi ze jutro musze zakuwac, tylko tydzien jeszcze piwko dzis zostalo wychlane, ale co mi tam ja wogole inna jestem.. ostatnio jak w miescie bylam, wypilam 2 piwa, a na nastepny dzien sie okazalo ze waga nizsza smiszne;p
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 06:53   #7270
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

tak sie nastawiam,ze musi byc dobrze i tyle... doczytalam, na wlasne oczy zobaczylam i stwierdzam,ze tak musi byc,a nie inaczej.
A dzisiaj jade chyba do rodzicow,na osrodek zeglarski by tam poodpoczywac, wkoncu taka piekna pogoda, zostaniemy z maleństwem chyba do jutra
wkońcu dzisiaj dzień matki mój pierwszy. a Mój TŻ o 2 w nocy napisal mi smska z zyczeniami, dla najcudowniejszej mamusi (głupek) hihihi
Miłego weekendu
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 07:34   #7271
immortality
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 44
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

dawno mnie tu nie było
Nr 99 minus 3 kg
immortality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 07:52   #7272
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez immortality Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie było
Nr 99 minus 3 kg
Wooww :0 no to gratuluję, ja juz się obudziłam z duchoty, miałam o szostej biegac ale było tak gorąco i duszno, wczoraj to wypiłam chyba z 4 albo 5 litrów wody, po prostu nie wytrzymuje już ;/ ide na jajecznice i się uczyć, o 13 jade na egzamin 3majcie się
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:07   #7273
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

powodzenia na egzaminach ;*
ja potem jade na korki wczesniej pobiegam trochę.
wazylam się i schudlam tylko 0,5 kg ale czuję że tak mało przez zatrzymanie wody w organiźmie, bo przy podobnej diecie chudłam w tydzień 1-2 kg ....
nr 102 prosze jednak odpisać te 0,5 kg zawsze coś

.
a w caly weekend tyle nauki że głowa boli ... aż nie chcę mi ię o tym myśleć ;(
i potop mam przeczytac 2 tomy w 5 dni
jako jedna z niewielu mam szanse na 5 z polaka i nie chcę tego zaprzepaścić...
pozdrawiam wszystkim i dodaje otuchy do kontynuacji diety
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:

Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:36   #7274
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
ale wiesz co najlepsze jest to,ze teraz przegladalam rozne fora, i ponoc bicie serduszka dopiero powinno byc widac ok 8 tygodnia ciazy, a ja jestem w 7... ze ponoc wczesniej wcale go nie musi byc widac...
od lipca ide do nowej pani ginekolog, panstwowej, bo jak tak co tydzien mam chodzic do ginki to zbankrutuje...
a tej chyba tak do konca jednak nie ufam, ale wytrzymam jeszcze miesiac, ta panstwowa jest bardzo dobra, stad tak odlegly termin :/
najlepiej w takich wypadkach skonsultować się z kilkoma lekarzami więc dobrze zrobiłaś

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
tak sie nastawiam,ze musi byc dobrze i tyle... doczytalam, na wlasne oczy zobaczylam i stwierdzam,ze tak musi byc,a nie inaczej.
A dzisiaj jade chyba do rodzicow,na osrodek zeglarski by tam poodpoczywac, wkoncu taka piekna pogoda, zostaniemy z maleństwem chyba do jutra
wkońcu dzisiaj dzień matki mój pierwszy. a Mój TŻ o 2 w nocy napisal mi smska z zyczeniami, dla najcudowniejszej mamusi (głupek) hihihi
Miłego weekendu
ojj zazdroszcze ośrodka ja pewnie bym tam nie chciała odpoczywać
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 08:44   #7275
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez immortality Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie było
Nr 99 minus 3 kg
Gratuluje 3kg to bardzo duzo

Cytat:
Napisane przez Red_Dream Pokaż wiadomość
powodzenia na egzaminach ;*
ja potem jade na korki wczesniej pobiegam trochę.
wazylam się i schudlam tylko 0,5 kg ale czuję że tak mało przez zatrzymanie wody w organiźmie, bo przy podobnej diecie chudłam w tydzień 1-2 kg ....
nr 102 prosze jednak odpisać te 0,5 kg zawsze coś
a w caly weekend tyle nauki że głowa boli ... aż nie chcę mi ię o tym myśleć ;(
i potop mam przeczytac 2 tomy w 5 dni
jako jedna z niewielu mam szanse na 5 z polaka i nie chcę tego zaprzepaścić...
pozdrawiam wszystkim i dodaje otuchy do kontynuacji diety
No to gratuluje, nawet te 0,5kg to przeciez krok do sukcesu i wymarzonej wagi i figury to nie tylko 0,5kg a aż pół
powodzenia z polakiem

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
najlepiej w takich wypadkach skonsultować się z kilkoma lekarzami więc dobrze zrobiłaś
ojj zazdroszcze ośrodka ja pewnie bym tam nie chciała odpoczywać
narazie czekam do nastepnej wizyty, jesli cos mi sie tam nie bedzie podobalo nie bede czekala do lipca i do wizyty panstwowej (bardzo dorej) pani doktor, a pojde do innego prywatnego lekarza ktory mnie od reki przyjmie... a odpoczywac mam zamiar dlugo dlugo dlugo, lezec lezec, lezec, wiec od tygodnia bez zmian
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 09:01   #7276
Aniulak
Raczkowanie
 
Avatar Aniulak
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 44
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Czesc dziewczyny...wiem ze pozno..o wiele za pozno..ale jesli to jakikolwiek problem to nie będę się wpraszać do waszej listy . Chciałam tylko powiedzieć, że temat wątku mnie przyciągnął M.Ż - wystarczy zmniejszyć ilości tego co jemy..i W.R- trochę codziennie poćwiczyć.. ja tak robie od pewnego czasu i już mnie jest 2 kg mniej. I nie katuje się produktami których nielubie ale maja mało kcal..jem mniej tego co zawsze Codziennie ćwicze pół godziny..trening sobie sama ułożylam Czasami go przerabiam..urozmaicam ;D A teraz będę jeszcze codziennie z koleżanka ok. 40 min na rowerze jeździć. POWODZENIA WSZYSTKIM
__________________
od 15.05.2007- zapuszczam włoski
Aniulak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 09:18   #7277
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez Aniulak Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny...wiem ze pozno..o wiele za pozno..ale jesli to jakikolwiek problem to nie będę się wpraszać do waszej listy . Chciałam tylko powiedzieć, że temat wątku mnie przyciągnął M.Ż - wystarczy zmniejszyć ilości tego co jemy..i W.R- trochę codziennie poćwiczyć.. ja tak robie od pewnego czasu i już mnie jest 2 kg mniej. I nie katuje się produktami których nielubie ale maja mało kcal..jem mniej tego co zawsze Codziennie ćwicze pół godziny..trening sobie sama ułożylam Czasami go przerabiam..urozmaicam ;D A teraz będę jeszcze codziennie z koleżanka ok. 40 min na rowerze jeździć. POWODZENIA WSZYSTKIM
A no to nie zaczynasz tylko jesteś już w trakcie
witamy
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 10:35   #7278
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
jejku Basieńko jesteśmy z Tobą nie denerwuj się..
trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez norrtalje_girl Pokaż wiadomość
105. Wisienki (nadal 5 kg...)
już nie - 1km
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 11:27   #7279
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

już nie - 1km
1km? chyba 1kg
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 11:44   #7280
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

ewaw71 czepiasz sie

basiu nastawienie masz bdb i to jest najwazniejsze

Obudzilam sie o 10.30, totalnie rozleniwiona:P zjadlam moja pierwsze kromke chleba od 2 tygodni nie dlatego ze mialam chcice, tylko nic w domu nie bylo.. i w sumie to ten chleb nie jest mi nieodzowny, dobry jest, ale zyc bez niego sie da w kazdym razie zadzwonila do mnie kolezanka cyz pojde na rower.. myslalam ze pojezdzimy sobie tak ciut i wroce... a skonczylo sie na tym ze jechalysmy non stop 1,5h bez przerw, w prazacym sloncu nie wiem ile to km bylo, ale spooro, ob dojechalysmy na 2 koniec miasta, wałami Wisły, nawet nie zauwazykysmy kiedy ( zaznaczam ze w krk mieszkam :P ) wiec ogolnie wszystko mnie boli, zaraz ide sie umyc bo pot ze mnei splywa, ale jestem zadowolona i nie mam wyrzutow sumienia przez ten chlebek
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 12:11   #7281
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Basiu trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Musi być bo w końcu wszystkie życzymy Ci zdrowego bobaska. Nie ma co się martwić na zapas, może lekarce tak na początku się zdawało ale skoro widziałaś bijace serduszko to najlepszy znak że dzidziuś rozwija się dalej. Odpoczywaj i wszystko musi być dobrze. Nie zmieszczę tutaj 1000 buziaków ale tyle przesyłam dla Ciebie, dla Fasolki i Damiana bo on pewnie też bardzo to wszystko przeżywa

Sahari 1,5 h jazdy w takim słońcu to nieźle Ja bym chyba padła. Ja to mówię że na takim skwarze to spala sie podwójnie kalorie .

Aniulak witaj Jaki tam problem, nasza lista jest uzupełniana na bieżąco i wszyscy sa u nas mile widziani. Napisz tylko ile chcesz schudnąć i dostaniesz numerek na liście, no i powodzenia.

A ja dzisiaj dzień zaczełam niezbyt dietetycznie i coś czuje że cały będzie pełny grzeszków. No cóż mam dzisiaj urodziny więc nie odmówię sobie zimnego piwka z tej okazji. A smaka mam przy tym upale na piwo
Jadłyście nowe Kinder Bueno w białej czekoladzie? Kusicielka ze mnie i powiem Wam ze pychota. Dobrze że u mnie w sklepie ostatnie było bo zaraz bym biegła po następne .
Zrobiłam dzisiaj małe zakupy ubraniowe i jestem bardzo zadowolona
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 12:45   #7282
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
już nie - 1km
1km? chyba 1kg
Masz racje kilogram Z tego szczescia wszystko wszytko mi sie poplątało, bo to pierwszy od 4 lat kilogram który ze mnie spadł, zamiast sie do mnie przyczepić <pokazUje język>
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 12:45   #7283
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

donia Wszystkiego najnajnaj !!! zebys szybciutko osiagnela wage taka, jaka chcesz ( ale nie za szybko!:P) chociaz zajadajac sie kinder bueno to moze byc ciezko ale dzis Ci wolno

Ja juz umyta... jej, ja uwielbiam byc czysta :P mam taka mala obsesje na tym punkcie.. jakbym codziennie wlosow nie myla ot bym zeswirowala
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 13:20   #7284
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość

A ja dzisiaj dzień zaczełam niezbyt dietetycznie i coś czuje że cały będzie pełny grzeszków. No cóż mam dzisiaj urodziny więc nie odmówię sobie zimnego piwka z tej okazji. A smaka mam przy tym upale na piwo
Jadłyście nowe Kinder Bueno w białej czekoladzie? Kusicielka ze mnie i powiem Wam ze pychota. Dobrze że u mnie w sklepie ostatnie było bo zaraz bym biegła po następne .
Zrobiłam dzisiaj małe zakupy ubraniowe i jestem bardzo zadowolona
Wszystkiego naj, zdrowka, szczescia i pieknej smuklej zgrabnej (i na stałe) linii
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 13:44   #7285
Aniulak
Raczkowanie
 
Avatar Aniulak
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 44
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Aniulak witaj Jaki tam problem, nasza lista jest uzupełniana na bieżąco i wszyscy sa u nas mile widziani. Napisz tylko ile chcesz schudnąć i dostaniesz numerek na liście, no i powodzenia.

A ja dzisiaj dzień zaczełam niezbyt dietetycznie i coś czuje że cały będzie pełny grzeszków. No cóż mam dzisiaj urodziny więc nie odmówię sobie zimnego piwka z tej okazji. A smaka mam przy tym upale na piwo
Jadłyście nowe Kinder Bueno w białej czekoladzie? Kusicielka ze mnie i powiem Wam ze pychota. Dobrze że u mnie w sklepie ostatnie było bo zaraz bym biegła po następne .
Zrobiłam dzisiaj małe zakupy ubraniowe i jestem bardzo zadowolona
Dziekuje Wiec moja waga w tej chwili wynosi 58 kg. Chciałabym osiągnąć wagę 54 kg, czyli schudnąć jakies 4

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin I w taki dzień poprostu nie można sobie niczego odmówić ;D
U mnie dzisiaj nie ma wielkiego skwaru bo dopiero burza sie skończyła
__________________
od 15.05.2007- zapuszczam włoski
Aniulak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 14:09   #7286
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Witam

Przeglądam forum już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz się zarejestrowałam.
Ten watek też przejrzałam i postanowiłam się przyłączyć, jeśli można oczywiście Czas wreszcie porządnie wziąć się za siebie.
Zależy mi na zrzuceniu kilku kg i wymodelowaniu sylwetki. Nie ważyłam się jeszcze, bo podobno najlepiej to zrobić rano, więc jutro napiszę co i jak.
Moje postanowienia to jedzenie regularnych niewielkich posiłków (co 3 godziny), ograniczenie słodyczy (najlepiej byłoby zupełnie wyeliminować, ale nie wiem czy się uda...) i codziennie callanetics (ten 2-tygodniowy program, który jest na Wizażu). Jak starczy czasu i zapału to jeszcze rowerek stacjonarny albo skakanka.

Razem raźniej, więc mam nadzieję, że tym razem nie poddam się szybko
Pozdrawiam
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 17:07   #7287
Red_Dream
Raczkowanie
 
Avatar Red_Dream
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: poludnie
Wiadomości: 339
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Rowan Berry - witamy postanowienia mocne i dobrze zorganizowane ale nie niemozliwe niedługo zapewne zostaniesz dopisana do listy. napisz swoją wagę i ile chcesz schudnąć. Mam nadzieję, że z nami się uda, powodzenia ! ! !
__________________
W jaki sposób zdrowa dieta zmieniła moje życie:

Red_Dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 17:43   #7288
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

rowan berry, aniulak - hej dziewczynkI powodzenia wam zycze, zebyscie twardo trwaly w postanowieniach i nie odpuszczaly tak latwo! Ja jak zaczynalam racjonalnie sie odzywiac 2 tyg temu to szczerze mowiac nie sadzilam, ze uda mi sie cos osiagnac.. myslalam, ze znowu skoncyz sie tak jak zwykle - czyli ze wytrwam 2 dni a tu psikus ;D pozegnalam sie juz z 3kg i mam nadzieje na wiecej pomijam to, ze zjadlam dzis 3 kawalki ciasta :P jakis grzeszny dzien, ale qrcze babcia takie pyszne zrobila z truskawkami ze nie moglam sie powstrzymac... kolejny raz napisze to samo - zaczynam dzis A6W , ale tym razem pisze to z wiekszym przekonaniem, moze dzis sie uda:P

Aaaa tak bajdełej to moj 100 post Jupi
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 18:25   #7289
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

Hej no egzamin poszedł ok wiec jestem w dobrym humorze, diety tez sie trzymam, mam nadzieje ze jutro bedzie mnie mniej
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 18:47   #7290
eco
Raczkowanie
 
Avatar eco
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 114
Dot.: kto sie przylacza do diety MZ-WR ??? :) BEZ STRASU :)

elo wszystkim ... już jakiś czas temu postanowiłam przejść na diete MŻ jak narazie nie wychodzi mi to najgorzej , ale mimo wszystko potrzebuje wsparcia... wierze że przyjmniecie mnie do swojego grona i pomożecie zżucić ok. 10 kg nadwagi . dziękuje

eco. *
eco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.