Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 22:11   #721
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Izka jakie ladne zdjecia

NOWINA DNIA !!!

Związek bramkarza Gianluigiego Buffona z czeską modelką Aleną Seredovą wywołuje we Włoszech duże zainteresowanie. Do rangi wydarzenia towarzyskiego numer 1 kończących wakacji była informacja o tym, że popularna para spodziewa się dziecka, które urodzi się jeszcze w tym roku.


Ani bramkarz Juventusu, ani jego partnerka nie chcieli jednak zdradzić płci dziecka. Zrobili to dopiero w ekskluzywnym wywiadzie udzielonym w sierpniu magazynowi „Vanity Fair” i ujawnili światu, że oczekują na syna. - Nie chcę, aby mój syn był naukowcem, chcę, żeby był szczęśliwy i żeby w swoim życiu czuł się zrealizowany - powiedział Buffon.

Jaaa!!! Normalnie Gigi tatusiem Jakie to slodkie Zdrowko zeby zdrowy, piekny bramkarz mu sie urodzil
A ja czytajac tego newsa to normalnie az lzy mialam w oczach ale jajca, teraz trzeba bedzie fot jakis poszukac
Dzieki

Cudna wiadomosc

A zona Del Piero równiez spodziewa sie dziecka

przyszli piłkarze
Jak ja lubie takie wiadomosci


Ile nowej plazy mam Fifi ahhhhh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000016w.jpg (32,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000014w.jpg (33,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000001w.jpg (28,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000015w.jpg (33,2 KB, 3 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:51   #722
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Wstawac!
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 11:32   #723
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Magda ladne pastelowe avki
Za Lunke

Bosz!! Spalam przy otwartym balkonie i o 8 rano obudzil mnie i mojego psa potezny huk! Burza... ale deszcz lal

A wogole jaki mialam sen snilo mi sie bylam w gorach, tam bylo multum ludzi, a na szlaku bylo multum sklepow z pamiatkami, hipermarkety i jakies takie wogole nie teges. Potem z tych gor jechalismy rowerem az do Miedzyzdroi i ja jadac tym rowerem gdzies zgubilam okulary potem spotkalam sasiada z psem i pytam sie czy nie widzial mojej mamy bo ona ma moje okulary, az tu ona przyjechala i mi je dala.No i szlysmy do domu ale juz na pieszo i przechodzac miedzy zywoplotem w parku zobaczylam Mateusza z dwoma kolegami.Szybko przebieglam i powiedzialam do mam ze przyjde pozniej bo musze zajsc do kolezanki.oni poszli do parku gdzie byly takie duze sliskie schody i zeszli tam.Okazalo sie ze nie amm butow tylko bylam w samych skarpetkach i szlam za nimi ich sledzac.W koncu zawolalalam Mateusza, on sie odwrocil a ja do niego mowie "ej czekaj bo chcialaby z toba pogadac" ale on sie tylko spojrzal i poszedl dalej.No to ja sie wkurzylam zaczelam zbiegac z tych schodow zeby go dorwac, zbieglam ze schodow i skrecilam w prawo.Tam byl korytarz i bylo mnostwo moich rowiesnikow.Byl tam tez Mateusz z kolegami.No i ja go gonilam ale on mi uciekal.Nagle mialam na sobie koszulke reprezentacyjna i tak sie odbilam od podlogi ze lecialam w powietrzu, rzucilam sie na Mateusza, lapiac go i z tych nerwow wysmarowalam mu buzie... pasztetem wszyscy tam sie z niego brechtali, mi bili brawo a on uciekl i sie poplakal,

Rany skad mi sie taki senwzial?
dzieki
za lunke codziennie na nowo

heh... sen swiadczy o tym, ze w myslasz masz jednego pana XD (?) podswiadomosc czuwa


Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Ja tam nie zwracałam jak to nazwałas z tenisem ci sie pomyliło ale mniejsza z tym chodziło mi ze Wembley to tak jak by twierdza i nie bedzie łatwio tam wygrac

Bardzo ładne

Troche fot
fifi z meczu
i z trenigu anglików czyli Owen
spoko... latwo nie bedzie... bo wiekszosc naszych wyprobowanych graczy odpadla w przedbiegach...basti, poldi, balla, schlaudi, jansi, miro...nie zagraja w tym meczu z powodu kontuzji
z bayernu tylko lahmcio... ale damy rade
mam nadzieje, ze powolali alana to przy okazji sie popatrze w koncu na niego na żywca

dzieki

mmm...fifi wyglada jakby wyfotoszopowany xD zadnej skazy na buzce... agrrr

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość

NOWINA DNIA !!!

Związek bramkarza Gianluigiego Buffona z czeską modelką Aleną Seredovą wywołuje we Włoszech duże zainteresowanie. Do rangi wydarzenia towarzyskiego numer 1 kończących wakacji była informacja o tym, że popularna para spodziewa się dziecka, które urodzi się jeszcze w tym roku.


Ani bramkarz Juventusu, ani jego partnerka nie chcieli jednak zdradzić płci dziecka. Zrobili to dopiero w ekskluzywnym wywiadzie udzielonym w sierpniu magazynowi „Vanity Fair” i ujawnili światu, że oczekują na syna. - Nie chcę, aby mój syn był naukowcem, chcę, żeby był szczęśliwy i żeby w swoim życiu czuł się zrealizowany - powiedział Buffon.

Jaaa!!! Normalnie Gigi tatusiem Jakie to slodkieZdrowko zeby zdrowy, piekny bramkarz mu sie urodzil
A ja czytajac tego newsa to normalnie az lzy mialam w oczach :ale jajca, teraz trzeba bedzie fot jakis poszukac
łuhuuu
faktycznie nowina
za dzidzie
wyobrazcie sobie...za 10 lat my fajne trzydziestki bedziemy wspominac te czasy kiedy NASI pilkarze byli wolni, bezdzietni....my bylysmy wolne, nbezdzietne ... haha

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Ile nowej plazy mam:Fifi ahhhhh
gatki ma prześwietne... i te opalne chude nózki xD hihihi, uroczo.


ja wlasnie wrocilam z opalanka
mówie wam jaka burza wczoraj była... przyszla niewiadomo skad... w doslownie 2 minuty sie rozszalała....niebo całe białe sie robiło co chwila... kazałam bratu siedziec ze mną w pokoju az nie przeszła w miare ...
a ja podchorowalam troche po tych urodzinach
wczoraj lezalam w lozku, lykalam tablety... bo gardlo i katar nie dawaly mi spokoju...wieczorem troche mi bylo lepiej to pojechalam z rodzicami do znajomych... i dlatego jakos tak nie odwiedzilam ostatnio wątku... ale juz nadrabiam i czuje sie troszke lepiej...chociaz gardło nadal mnie mocno boli

mam foty dojczkow z anglii...ale kobietki...jak zobaczylam ile mam zaleglosci we wrzucaniu fotek na watek to padłam tak wiec musze kiedys sie wziasc...caly dzien bede wrzucac, ale nadrobie zyczcie mi powodzenia jednak nie dzis

aaa w ogole na jendej fotek z jogim jest KLINSI ma krótsze wlosy...troszke starzej przez to wyglada...ale nadal slodko... nasz mistrz
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:57   #724
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

złe wieści, Ebi prawdopodomnie nie zagra dzisiaj przeciwko Rosji, ponieważ nabawił się zatrucia pokarmowego, jest odwodniony i osłabiony, biduś nasz to się nazywa pech

Madzia, pokaż Klinsiego, pokaż!
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 15:03   #725
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
dzieki
za lunke codziennie na nowo

heh... sen swiadczy o tym, ze w myslasz masz jednego pana XD (?) podswiadomosc czuwa



spoko... latwo nie bedzie... bo wiekszosc naszych wyprobowanych graczy odpadla w przedbiegach...basti, poldi, balla, schlaudi, jansi, miro...nie zagraja w tym meczu z powodu kontuzji
z bayernu tylko lahmcio... ale damy rade
mam nadzieje, ze powolali alana to przy okazji sie popatrze w koncu na niego na żywca

dzieki

mmm...fifi wyglada jakby wyfotoszopowany xD zadnej skazy na buzce... agrrr


łuhuuu
faktycznie nowina
za dzidzie
wyobrazcie sobie...za 10 lat my fajne trzydziestki bedziemy wspominac te czasy kiedy NASI pilkarze byli wolni, bezdzietni....my bylysmy wolne, nbezdzietne ... haha


gatki ma prześwietne... i te opalne chude nózki xD hihihi, uroczo.


ja wlasnie wrocilam z opalanka
mówie wam jaka burza wczoraj była... przyszla niewiadomo skad... w doslownie 2 minuty sie rozszalała....niebo całe białe sie robiło co chwila... kazałam bratu siedziec ze mną w pokoju az nie przeszła w miare ...
a ja podchorowalam troche po tych urodzinach
wczoraj lezalam w lozku, lykalam tablety... bo gardlo i katar nie dawaly mi spokoju...wieczorem troche mi bylo lepiej to pojechalam z rodzicami do znajomych... i dlatego jakos tak nie odwiedzilam ostatnio wątku... ale juz nadrabiam i czuje sie troszke lepiej...chociaz gardło nadal mnie mocno boli

mam foty dojczkow z anglii...ale kobietki...jak zobaczylam ile mam zaleglosci we wrzucaniu fotek na watek to padłam tak wiec musze kiedys sie wziasc...caly dzien bede wrzucac, ale nadrobie zyczcie mi powodzenia jednak nie dzis

aaa w ogole na jendej fotek z jogim jest KLINSI ma krótsze wlosy...troszke starzej przez to wyglada...ale nadal slodko... nasz mistrz


Niech szybko zdrowieje


U nas tez nie najlepiej ale licze na dobre spotkanie
Tylko zeby mi satelita działała i zadnej burzy

Alan chyba bedzie w ataku a Owenem

Fifi to ma buzke gładka jak pupka niemowlaka


Dobra poki jestesmy jeszce bedzietne i nie ktorzy piłakrze tez trzeba z tego korzystac poki czas

Wszyscy podziwiaja te jego gatki

Jakos mało fifika na ternigu i jeszcze sie nie ogoli oj nie ładnie

Widziałam Ronalda w jakiejs chinskiej gazecie no no smiło sie prezentował
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img251715420.jpg (83,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Img251715482.jpg (38,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Img251715410.jpg (63,0 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:52   #726
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Magda ja wcale nie mysle o Mateuszu.Daltego nie wiem skad on mi sie wzial w tym snie.
Pokazywali wczoraj w tvn24 wieczorem ta burze tylko ze nad warszawa.Rany normalnie co sekunde sie blyskalo
Wracaj do zdrowia
Tri szkoda ze nie bylo Ebiego. Zreszta zaraz napisze wrazenia po meczu.

A wiec tak.Zremisowalismy 2 do 2 zreszta pierwsza polowa to do dupy byla, rosjanie wbili nam gole, szkoda ze akurat wtedy gdy Artek byl na bramce Osobiscie dali mu okropna koszulke! Jaks taka ni to sraczkowaty ni to bezowy.Wogole go w niej nie bylo widac.Niech juz nosi ta zolta ( o niebieskiej nie marzac bo mial ja tylko na mundialu) lub ew. ta bordowa. Bardzo, bardzo zszokowalo mnie zachowanie rosjan.Zeby na hymnie rywala gwizdac, jeszcze przy meczu towarzyskim?! wstyd wstyd i zal mi rosyjskiej reprezentacji ze maja tak zalosnych i glupich kibicow! zero klasy
a teraz ocenianie chyba najbardziej i najmniej wyrozniajacych sie kibicow na boisku.
Na plus Krzynio, strzelec jedenego gola, walczyl, odbieral pilki ogolem bardzo sie staral.
Na plus rowniez Kuba za strzele gola na 2 do 2 (bardzo ladny zreszta, taki na spokojnie ) i oczywiscie za asyste.Jedyne co mi sie wydawalo to ze dzisiaj jakis taki wolniejszy byl??
Z dobrej strony pokazal sie rowniez Wasilewski, za ta agresje i chec walki.Choc przy jego upadku kiedy upadl na kosc ogonowa mialam wrzenie ze mu sie cos powaznego stalo.Na szczescike sie mylilam No i jeszcze Lewandowski ktory bodajze oddal trzy strzaly w strone bramki.Niestety nie celne
Na minus w tym meczu pokazal sie Matusiak. Jednak widac po nim bylo ze nie gral w klubie, bo nic mu nie wychodzilo A szkoda.
No i jeszcze na minus wyszedl Sobolewski. Ja go w meczu nie widzialam Jeszcze za faul oberwal zolta kartke.
Reszta obojetna

A TERAZ NAJWAZNIEJSZE!!! W MECZU ELIMINACYJNYM PORTUGALIA ZGUBILA PUNKTY Z ARMENIA REMISUJAC 1 DO 1!!! Finlandia wygrala z Kazachstanem 2 do 1 natomiast mecz Belgi z Serbia o 20.45.
A o 00.40 na tvp2 skroty meczow elm. Trzeba bedzie obejrzec jak sie nie zasnie

Podsumowaujac
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:06   #727
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

za naszą reprezentacje

gratulacje dla Dojczków za wygraną, niezły mecz
miło było zobaczyć Klinsiego i Odiego
i Madziu chciałam Ci powiedzieć, że Pender jest nieziemski
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 22:23   #728
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
za naszą reprezentacje

gratulacje dla Dojczków za wygraną, niezły mecz
miło było zobaczyć Klinsiego i Odiego
i Madziu chciałam Ci powiedzieć, że Pender jest nieziemski
pander beatko...pander tak zwana 'panda'
owszem...w moim guscie nawet ;p ale i tak bardziej mnie rozwalał dzisiaj kevin... jego jak zwykle przeurocze sseplenienie i cudowny uśmiech

dziwnie bylo na poczatku, bo nie moglam sie przestawic na obraz 'malych ludzikow' z kamer XD po meczu Polski
poza tym tak dawno chlopaki nie grali w trykotach wyjazdowych ;p
i w ogole.... odiego dawno nie bylo.... i przeuroczo wygladal
i manni byl, trochuś...fajnie
i jak schnix schodzil (byl kapitanem) to oddał opaske lahmikowi bylam z niego dumna po twarzy nie dal po sobie poznac, ale mysle, ze klata mu urosla i w ogole... męsko
dla mnie przesłodko przede wszystkim

na trybunach klinsi ubrany tak samo jak na fotkach treningowcyh ;P płaszczyk, obo niego olli i balla balla sie komórką bawil zamiast patrzec XD a potem uciekl

ogolnie pozytywnie...WYGRALISMY !!!!
2:1
1:0 strzelił franko
2:1 kevin kuranyi
a 3:1 nasz nowiuteńki 'panda' hihihih

co do meczu Polski to krótko, bo brat mnie goni ;p
myslalam po pierwszej polowie, ze koniec...ze chlopaki sie nie podniosą i bedzie lipa...a tu zaskoczenie łzy w oczach po golu krzynia... kolejne po golu kuby myslalam, ze juz te 3:2 bedzie...ale trudno...malo brakowalo
damy rade.... portugalio szykuj sie zbieramy siły .... bo za 17 minut (jak to powiedzial komentator ;p) kolejny mecz zycia ;D

dobranoc paniom. dobry koniec dnia ...to dobry początek nastepnego
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 22:31   #729
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
pander beatko...pander tak zwana 'panda'
owszem...w moim guscie nawet ;p ale i tak bardziej mnie rozwalał dzisiaj kevin... jego jak zwykle przeurocze sseplenienie i cudowny uśmiech

dziwnie bylo na poczatku, bo nie moglam sie przestawic na obraz 'malych ludzikow' z kamer XD po meczu Polski
poza tym tak dawno chlopaki nie grali w trykotach wyjazdowych ;p
i w ogole.... odiego dawno nie bylo.... i przeuroczo wygladal
i manni byl, trochuś...fajnie
i jak schnix schodzil (byl kapitanem) to oddał opaske lahmikowi bylam z niego dumna po twarzy nie dal po sobie poznac, ale mysle, ze klata mu urosla i w ogole... męsko
dla mnie przesłodko przede wszystkim

na trybunach klinsi ubrany tak samo jak na fotkach treningowcyh ;P płaszczyk, obo niego olli i balla balla sie komórką bawil zamiast patrzec XD a potem uciekl

ogolnie pozytywnie...WYGRALISMY !!!!
2:1
1:0 strzelił franko
2:1 kevin kuranyi
a 3:1 nasz nowiuteńki 'panda' hihihih

co do meczu Polski to krótko, bo brat mnie goni ;p
myslalam po pierwszej polowie, ze koniec...ze chlopaki sie nie podniosą i bedzie lipa...a tu zaskoczenie łzy w oczach po golu krzynia... kolejne po golu kuby myslalam, ze juz te 3:2 bedzie...ale trudno...malo brakowalo
damy rade.... portugalio szykuj sie zbieramy siły .... bo za 17 minut (jak to powiedzial komentator ;p) kolejny mecz zycia ;D

dobranoc paniom. dobry koniec dnia ...to dobry początek nastepnego
trzy razy patrzyłam mu na koszulkę, żeby zapamiętać nazwisko, a mimo wszystko pomieszałam ale to dlatego, że w moim typie też, jak najbardziej
to był świetny mecz


a co do naszej kadry, to z gola Kubusia jestem strasznie dumna, jego pierwsze trafienie w reprezentacji
Portugalio strzeż się, here we come
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:31   #730
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
U nas tez nie najlepiej ale licze na dobre spotkanie
Tylko zeby mi satelita działała i zadnej burzy

Alan chyba bedzie w ataku a Owenem

Fifi to ma buzke gładka jak pupka niemowlaka

Wszyscy podziwiaja te jego gatki
nom u mnie bylo spoko...ale okolo 2 jaka burza...normalnie powtorka z rozrywki dnia przedwczorajszego xD masakra... w zyciu takich burz nie widzialam...nie mowiac juz o tym, ze dzien po dniu

był alan... i ślicznie wygladał ale musieli go zmienic na croucha eszz ;p

hihih...fifi pupka niemowlaka

bo takie fajne są

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Magda ja wcale nie mysle o Mateuszu.Daltego nie wiem skad on mi sie wzial w tym snie.
Pokazywali wczoraj w tvn24 wieczorem ta burze tylko ze nad warszawa.Rany normalnie co sekunde sie blyskalo
Wracaj do zdrowia
nom ja nie wiem...mowilam...podswiad omosc a co sie w twojej głowce roi to nie mam pojecia
dzieki ale wcale nie jest mi lepiej...zeby nie powiedziec, ze gorzej

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
trzy razy patrzyłam mu na koszulkę, żeby zapamiętać nazwisko, a mimo wszystko pomieszałam ale to dlatego, że w moim typie też, jak najbardziej
to był świetny mecz

a co do naszej kadry, to z gola Kubusia jestem strasznie dumna, jego pierwsze trafienie w reprezentacji
Portugalio strzeż się, here we come
ja juz na zdeciach treningowych go wypatrzylam i po9tem patrze a on w podstawowym skladzie gra... i ciagle sie kręcil tak, ze nie bylo widac nazwiska...a potem to juz poszło... w kołko komentator gadał panda panda i zapamietalam bez problemu
mowilas, ze sie komentator zna tylko na nazwiskach? szczerze powiedziawszy wcale mi to nie przeszkadzalo...wole takiego od tych naszych, ktorzy klepią głupoty... jeszcze jak są mecze reprezentacji to w miare. maja co do powiedzenia. ale jak musze bayern po polsku ogladac to załamac sie mozna. wkurzają mnie wtedy tak, ze sie na meczu skupic nie moge

jeszcze co mi wczoraj umkneło.
chlopaki fajnie się rozsiedli przed niemieckim sektorem XD myslalam, ze bedą robic tak jak na WM, ze jeden niby przewraca ich ruchem reki jak kregle ;p a oni sobie usiedli i siedza xD

albo jak kibice wstali i zrobili napis 'danke für 2006'
duzo ich bylo ;p bo darli sie strasznie :P anglicy probowali ich trąbkami zagluszyc, ale gdzie tam...

a jeszcze jak ogladalam mecz naszych to w sumie dopiero komentator mi przypomnial, ze felix jest teraz trenerem wilkow ;p o kurcze sobie mysle... i krzynia naszego nie wystawia? musze sobie z nim pogadac XD


kuba pierwszego gola? oooo... no to trzeba opic

jak mi sie cos jeszcze przypomni co chcialam napisac to pewnie jeszcze tu wróce dzisiaj

póki co za mojego brata, bodzis konczy 16 lat sto lat sto lat !

i lece pod prysznic
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 09:34   #731
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Dziendobry

Magda to Dojczki wygraly 3 do 1? mi kumpel powiedzial ze 2 do 1, ale on byl za Anglia
Pokaz foty tej Pandy bo go nie widzialam
Co my bysmy bez tego Szpaka zrobili, on ma takie boskie teksty, o Jacku - "jeszcze z bandazem na lewym reku"

Tri za gola Kubusia I za gole starego, poczciwego Krzynia Cos tam czytalam na necie, chyba jego wypowiedz, ze w szatni Zewlakow powiedzial ze "lesne dziadki musza sie wziac do roboty"

MAGDA Crouch jest fajny, ma zabojczy usmiech, niekotrzy z niego sie nabijaja ze to drewno bo taki wysoki i chudy, on ma chyba 202cm wzrostu
No za twojego brata
Ja tez zaraz ide zrobic sobie porzadna kapiel
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 10:36   #732
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Magda ja wcale nie mysle o Mateuszu.Daltego nie wiem skad on mi sie wzial w tym snie.
Pokazywali wczoraj w tvn24 wieczorem ta burze tylko ze nad warszawa.Rany normalnie co sekunde sie blyskalo
Wracaj do zdrowia
Tri szkoda ze nie bylo Ebiego. Zreszta zaraz napisze wrazenia po meczu.

A wiec tak.Zremisowalismy 2 do 2 zreszta pierwsza polowa to do dupy byla, rosjanie wbili nam gole, szkoda ze akurat wtedy gdy Artek byl na bramce Osobiscie dali mu okropna koszulke! Jaks taka ni to sraczkowaty ni to bezowy.Wogole go w niej nie bylo widac.Niech juz nosi ta zolta ( o niebieskiej nie marzac bo mial ja tylko na mundialu) lub ew. ta bordowa. Bardzo, bardzo zszokowalo mnie zachowanie rosjan.Zeby na hymnie rywala gwizdac, jeszcze przy meczu towarzyskim?! wstyd wstyd i zal mi rosyjskiej reprezentacji ze maja tak zalosnych i glupich kibicow! zero klasy
a teraz ocenianie chyba najbardziej i najmniej wyrozniajacych sie kibicow na boisku.
Na plus Krzynio, strzelec jedenego gola, walczyl, odbieral pilki ogolem bardzo sie staral.
Na plus rowniez Kuba za strzele gola na 2 do 2 (bardzo ladny zreszta, taki na spokojnie i oczywiscie za asyste.Jedyne co mi sie wydawalo to ze dzisiaj jakis taki wolniejszy byl??
Z dobrej strony pokazal sie rowniez Wasilewski, za ta agresje i chec walki.Choc przy jego upadku kiedy upadl na kosc ogonowa mialam wrzenie ze mu sie cos powaznego stalo.Na szczescike sie mylilam No i jeszcze Lewandowski ktory bodajze oddal trzy strzaly w strone bramki.Niestety nie celne
Na minus w tym meczu pokazal sie Matusiak. Jednak widac po nim bylo ze nie gral w klubie, bo nic mu nie wychodzilo A szkoda.
No i jeszcze na minus wyszedl Sobolewski. Ja go w meczu nie widzialam Jeszcze za faul oberwal zolta kartke.
Reszta obojetna

A TERAZ NAJWAZNIEJSZE!!! W MECZU ELIMINACYJNYM PORTUGALIA ZGUBILA PUNKTY Z ARMENIA REMISUJAC 1 DO 1!!! Finlandia wygrala z Kazachstanem 2 do 1 natomiast mecz Belgi z Serbia o 20.45.
A o 00.40 na tvp2 skroty meczow elm. Trzeba bedzie obejrzec jak sie nie zasnie

Podsumowaujac

brawo chłopaki jakby był Ebi to na pewno by ze 2 gole dołożył pierwsza połowa to była masakra faktycznie ale brawa dla chłopców ze się podnieśli a Krzynio prezentował się szczeólnie dobrze jak mijał tych obrońców jak tyczki czasami i Kuba też pokazał klasę zgodzę się co do Matusiaka :/ widać ze miał przerwę w grze bo jest taki toporny moż epo zmianie klubu wróci do formy. Moim zdaniem przejście do Palermo nie wyszło mu na dobre, wiem co prawa ze lubi przygwiazdorzyć i myślał że od razu będzie gwiazdą serie A a dużo większą gwiazdą był w Bełchatowie.

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
za naszą reprezentacje

gratulacje dla Dojczków za wygraną, niezły mecz
miło było zobaczyć Klinsiego i Odiego
i Madziu chciałam Ci powiedzieć, że Pender jst
za dojczków chciałam oglądać ale nie mogłam na satelicie znaleźć żadnego kanału transmitującego

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
pander beatko...pander tak zwana 'panda'
owszem...w moim guscie nawet ;p ale i tak bardziej mnie rozwalał dzisiaj kevin... jego jak zwykle przeurocze sseplenienie i cudowny uśmiech

dziwnie bylo na poczatku, bo nie moglam sie przestawic na obraz 'malych ludzikow' z kamer XD po meczu Polski
poza tym tak dawno chlopaki nie grali w trykotach wyjazdowych ;p
i w ogole.... odiego dawno nie bylo.... i przeuroczo wygladal
i manni byl, trochuś...fajnie
i jak schnix schodzil (byl kapitanem) to oddał opaske lahmikowi bylam z niego dumna po twarzy nie dal po sobie poznac, ale mysle, ze klata mu urosla i w ogole... męsko
dla mnie przesłodko przede wszystkim

na trybunach klinsi brany tak samo jak na fotkach treningowcyh ;P płaszczyk, obo niego olli i balla alla sie komórką bawil zamiast patrzec XD a potem uciekl

ogolnie pozytywnie...WYGRALISMY !!!!
2:1
1:0 strzelił franko
2:1 kevin kuranyi
a 3:1 nasz nowiuteńki 'panda' hihihih

co do meczu Polski to krótko, bo brat mnie goni ;p
myslalam po pierwszej polowie, ze koniec...ze chlopaki sie nie podniosą i bedzie lipa...a tu zaskoczenie łzy w oczach po golu krzynia... kolejne po golu kuby myslala, ze juz te 3:2 bedzie...ale trudno...malo brakowalo
damy rade.... portugalio szykuj sie zbieramy siły .... bo za 17 minut (jak to powiedzial komentator ;p) kolejny mecz zycia ;D

dobranoc paniom. dobry koniec dnia ...to dobry początek nastepnego
za doczków jeszcze raz
Lahmi kapitanem??? no no pękam z dumy po bawarsku



a u mnie jaka wczoraj burza byłą to masakra jasno się robiło na całym niebie, deszcz lał taki ze nie było nic widać, i piorunu strzelały dookoła. Normalnie to byłabym sama w domu to wesoło jak cholera ale wczoraj akurat nocleg w podróży miała u mnie ciocia z kuzynką. I z ciotką do 3 w nocy piłam nalewkę kawową i aroniową ale jak się dzisiaj rano okazało to nalewka kawowa okazała sięnie być nalewką tylko normalną wódką 40% o smaku kawowym
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 10:49   #733
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

aaa właśnie coś mi się przypomnaiło wczoraj po meczu gadamz moim mene i coś tam wspominam o Ebim że jestem niepocieszona ze nie grał i zaczyna się rozmowa

M: Ty to tylko ciągle o tym Ebim
ja: o niego akurat nie muszisz być zazdrosny
M: no nie wiem bo Ty chyb azakochana w nim jesteś
ja: zakochana to mogę być w kimś innym
M: ciekawe w kim... może w Kubie?
ja: nie, ale ni epowiem że Kuba też niezła dupa

i na tek tekst reakcja była niesamowita
m: cooo? niezła dupa? o siema jaki teks, słyszałem że faceci tak mówią ale laski

i generlnie się zdziwił jakby było się czemu dziwić
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:00   #734
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Dziendobry

Magda to Dojczki wygraly 3 do 1? mi kumpel powiedzial ze 2 do 1, ale on byl za Anglia
Pokaz foty tej Pandy bo go nie widzialam
Co my bysmy bez tego Szpaka zrobili, on ma takie boskie teksty, o Jacku - "jeszcze z bandazem na lewym reku"

MAGDA Crouch jest fajny, ma zabojczy usmiech, niekotrzy z niego sie nabijaja ze to drewno bo taki wysoki i chudy, on ma chyba 202cm wzrostu
No za twojego brata
Ja tez zaraz ide zrobic sobie porzadna kapiel
dżemdobry Ci

no oczywiscie, ze 2:1 ;P mylneło mi sie xD zawsze tak jest jak musze szybko cos napisac...a akurat rano brat mi fdal 10 minut na komputer XD
a tak przy okazji to sobie wypije za strzelców
za kevinka i christiana

czy ja mowie, ze niefajny? ;p poprostu wolalam sobie alana poogladac ;D

ja normalnie pojechalam z mama do sklepu spozywczego, potem odkurzylam salon a pozniej poszlam z psem na spacerek krociotki... i mowie wam jak mnie to wymeczylo...maksymalnie zdechlacko w lato nie moszna chorowac !!! uszzzz

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
brawo chłopaki jakby był Ebi to na pewno by ze 2 gole dołożył pierwsza połowa to była masakra faktycznie ale brawa dla chłopców ze się podnieśli a Krzynio prezentował się szczeólnie dobrze jak mijał tych obrońców jak tyczki czasami i Kuba też pokazał klasę zgodzę się co do Matusiaka widać ze miał przerwę w grze bo jest taki topornymoż epo zmianie klubu wróci do formy. Moim zdaniem przejście do Palermo nie wyszło mu na dobre, wiem co prawa ze lubi przygwiazdorzyć i myślał że od razu będzie gwiazdą serie Aa dużo większą gwiazdą był w Bełchatowie.


a u mnie jaka wczoraj burza byłą to masakra jasno się robiło na całym niebie, deszcz lał taki ze nie było nic widać, i piorunu strzelały dookoła. Normalnie to byłabym sama w domu to wesoło jak cholera ale wczoraj akurat nocleg w podróży miała u mnie ciocia z kuzynką. I z ciotką do 3 w nocy piłam nalewkękawową i aroniową ale jak się dzisiaj rano okazało to nalewka kawowa okazała sięnie być nalewką tylko normalną wódką 40% o smaku kawowym
nom tez tak sobie pomyslalam... ze jakby ebi byl to jeszcze bysmy podniesli troche stawke ;p
teraz jak ebi nie strzeli w meczu to kazdy niepocieszony
przyzwyczailismy sie do dobrego za szybko chyba ;p

u mnie to samo...deszczu to takiego jeszcze nie widzialam....nawet dzwiek spadania deszczu byl jakis taki obcy...bo tak szybko krople spadaly. mialam rolety zasloniete i oczy zamkniete i widzialam biale blyski i tak jakbym na powiekach miala pioruny xD straszne...jeszcze ja sie burzy boje to juz w ogole odpal mialam ;p tylko bylo 'Boże niech to juz sie skonczy...niech sie skonczy' ... i tak przez godzine XD od 2 do 3 :P

och ty...mały alkoholiku

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
aaa właśnie coś mi się przypomnaiło wczoraj po meczu gadamz moim mene i coś tam wspominam o Ebim że jestem niepocieszona ze nie grał i zaczyna się rozmowa

M: Ty to tylko ciągle o tym Ebim
ja: o niego akurat nie muszisz być zazdrosny
M: no nie wiem bo Ty chyb azakochana w nim jesteś
ja: zakochana to mogę być w kimś innym
M: ciekawe w kim... może w Kubie?
ja: nie, ale ni epowiem że Kuba też niezła dupa

i na tek tekst reakcja była niesamowita
m: cooo? niezła dupa? o siema jaki teks, słyszałem że faceci tak mówią ale laski

i generlnie się zdziwił jakby było się czemu dziwić
ty powiedz temu mojemu szwagierrro, ze dopiero jak mnie zapozna to bedzie wiedzial jak się mówi ... i juz nic go nie zdziwi



widze, ze Iza masz taki avek, ktory jakis tydzien temu chcialam ci wstawic na wątek xD ale oczywiscie tak jest z tymi avkami jak z moimi zdjeciami...planuje i nie mam czasu wrzucic ;p

teraz troszke powrzucam wiec zdjęć
pierwsza tura z treningów przed anglią

FOTKI:
uwaga ! uwaga ! chcialy to mają
przypominam, że pandy w moim zoo źle znoszą kontakt z ludźmi tak więc prosze podzwiać i nie dotykać
1 - PANADER i jogi ;p
2 - jogi
3 - jogi & timo
4 - jensi
5 - moj wm-owi tim achhh... wielki klinsi...i jogi pamietam jak jogi byl prawą reka a teraz? wspomnienia xD
6 - schnix
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panda.JPG (119,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20pc005.jpg (79,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20tr001.jpg (104,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21pc001.jpg (91,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21tr004.jpg (100,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20pc001.jpg (113,4 KB, 0 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:19   #735
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

wiem co jeszcze mialam napisac....przeciez, ze wczoraj w przerwie naszego meczu leciala reklama nike z FRINGSIM !!!!! hihihi...podobala mi sie ;] pewnie glownie a moze wylacznie ze wzgledu na niego ;p ale fajnie, ze jest w relamie

dalsza czesc fotek

fotki:
1 - dani hihihi, ale słodziutko
2,3 - lehmi
4 - basti i franck
5 - schnix :p i jego zalotny kolczyk
6 - kevin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 00003cbc.jpeg (46,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5e8ac8cadd432871305b6308233fff06.jpg (78,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7e1ba5a56b81ca8de8f9b5776c6597d8.jpg (76,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (21,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20pc003.jpg (104,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20pc002.jpg (91,1 KB, 0 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:25   #736
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
dżemdobry Ci

no oczywiscie, ze 2:1 ;P mylneło mi sie xD zawsze tak jest jak musze szybko cos napisac...a akurat rano brat mi fdal 10 minut na komputer XD
a tak przy okazji to sobie wypije za strzelców
za kevinka i christiana

czy ja mowie, ze niefajny? ;p poprostu wolalam sobie alana poogladac ;D

ja normalnie pojechalam z mama do sklepu spozywczego, potem odkurzylam salon a pozniej poszlam z psem na spacerek krociotki... i mowie wam jak mnie to wymeczylo...maksymalnie zdechlacko w lato nie moszna chorowac !!! uszzzz


nom tez tak sobie pomyslalam... ze jakby ebi byl to jeszcze bysmy podniesli troche stawke ;p
teraz jak ebi nie strzeli w meczu to kazdy niepocieszony
przyzwyczailismy sie do dobrego za szybko chyba ;p

u mnie to samo...deszczu to takiego jeszcze nie widzialam....nawet dzwiek spadania deszczu byl jakis taki obcy...bo tak szybko krople spadaly. mialam rolety zasloniete i oczy zamkniete i widzialam biale blyski i tak jakbym na powiekach miala pioruny xD straszne...jeszcze ja sie burzy boje to juz w ogole odpal mialam ;p tylko bylo 'Boże niech to juz sie skonczy...niech sie skonczy' ... i tak przez godzine XD od 2 do 3 :P

och ty...mały alkoholiku

ty powiedz temu mojemu szwagierrro, ze dopiero jak mnie zapozna to bedzie wiedzial jak się mówi . i juz nic go nie zdziwi



widze, ze Iza masz taki avek, ktory jakis tydzien temu chcialam ci wstawic na wątek xD ale oczywiscie tak jest z tymi avkami jak z moimi zdjeciami...planuje i nie mam czasu wrzucic ;p

teraz troszke powrzucam wiec zdjęć
pierwsza tura z treningów przed anglią

FOTKI:
uwaga ! uwaga ! chcialy to mają
przypominam, że pandy w moim zoo źle znoszą kontakt z ludźmi tak więc prosze podzwiać i nie dotykać
1 - PANADER i jogi ;p
2 - jogi
3 - jogi & timo
4 - jensi
5 - moj wm-owi tim achhh... wielki klinsi...i jogi pamietam jak jogi byl prawą reka a teraz? wspomnienia xD
6 - schnix
no własnie Ebi rozpieścił wszystkich a teraz co

no no on nie wie że jeszcze inne zabójcze powiedzonka mam





Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
wiem co jeszcze mialam napisac....przeciez, ze wczoraj w przerwie naszego meczu leciala reklama nike z FRINGSIM !!!!! hihihi...podobala mi sie ;] pewnie glownie a moze wylacznie ze wzgledu na niego ;p ale fajnie, ze jest w relamie

dalsza czesc fotek

fotki:
1 - dani hihihi, ale słodziutko
2,3 - lehmi
4 - basti i franck
5 - schnix :p i jego zalotny kolczyk
6 - kevin
fotki jak zawsze fajne sznix i jego kolczyk powala


a ja właśnie dosżłam do wnoisku ze transfer Ebiego do Hiszpanii moze wcale nie jest taki zły w primiera division grają inną piłkę niż w bundeslidze, bardziej kombinacyjną, techniczną Ebi będzie mógł się pokazać ze swoją szybkością, zwrotnością i uniwersalnością zresztą moze wypatrzy go tak jakiś jeszcze lepszy klub a powszechnie wiadomo że BVB go nie doceniała...
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:31   #737
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

oczywiscie nowa kolekcja bayernowa z nowymi graczami juz dawno ... ;p odgrzebuję więc w moich zbiorach fotki

bede musiala poswiecic raz a dobrze kilka godzin na uporzadkowanie fotek i powrzucanie je do wlasciwych folderow XD bo poki co to wyglada tak:
mam za duzo fot w jednym folderze i ciezko mi wrzucac na wątek... to w nim zakladam nowy... i tam pakuje fotki... za duzo? do w nim robie kojeny folder i tak dalej i tak dalej xD

fotki:
1 - basti XD jeju...co za sweterek
2 - sosa :P zdecydowanie lepiej mu się wyglądało w troszke dłuższych wloskach
3 - miro
4 - schlaudi
5 - ze roberto ;p
6 - alti
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7774zoomtw8.jpg (63,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7779zoomgw7.jpg (61,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7780zoomte7.jpg (66,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7812zoomjk4.jpg (50,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7813zoomnl6.jpg (65,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7814zoomgt4.jpg (79,2 KB, 1 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:44   #738
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

co do ebiego to niestety nie jestem zbytnio obeznana w innych ligach...ani w jego karierze... ale mowilam ci na gadu co mysle ;p
lepiej grac tam gdzie jest dobra atmosfera... tam gdzie mają cię gdzieś tylko podcinają skrzydla.


fotki:
1,3 - miro
2 - marcell
4 - franck
5 - alti
6 - poldi XD jeju... musieli go ubrac w tą koszulke??? nienawidze ich ;D kojarzą mi się z takimi bazarkowymi badziewiami, ktore jeszcze z 10 lat temu nałogowo nosili panowie... nalepiej z napisem diesel
przynajmniej cale szczescie, ze moj tata nie nosil haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7815zoomxu6.jpg (50,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7858zoom2xu2.jpg (68,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7861zoomfm7.jpg (74,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7862zoomex6.jpg (82,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7865zoommm0.jpg (80,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7867zoompw1.jpg (68,4 KB, 6 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:46   #739
xtalciax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 8 327
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
co do ebiego to niestety nie jestem zbytnio obeznana w innych ligach...ani w jego karierze... ale mowilam ci na gadu co mysle ;p
lepiej grac tam gdzie jest dobra atmosfera... tam gdzie mają cię gdzieś tylko podcinają skrzydla.


fotki:

święte słowa :ehem : chyba sobie zapiszę

fajnie nowi bajernboje wyglądają w tej kolekcji
xtalciax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 12:54   #740
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

fotki:
1 - haha basti jaki lowelas
2 - mir
3 - alti
4 - toni
5 - miro .... i nasze nowe stroje na uefa cup łądniejsze niz te na lige mistrzów w tamtym roku ;p jednak tez jakies takie starociowate
6 - basti...wyglada tu jak rudzielec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7868zoombv6.jpg (71,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7869zoomyp7.jpg (74,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7870zoompi6.jpg (64,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7900zoom2gx9.jpg (67,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7909zoomah2.jpg (53,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8057_zoom.jpg (25,4 KB, 0 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:00   #741
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

tak mi sie teraz przypomnialo...jak bylam z psem na spacerze dzis... to robotnicy robiący dach sąsiadom po drugiej stronie ulicy gadają do siebie: 'patrz...prowadzi szczura na sznurku' ... normalnie takich ludzi powalam jednym ciosem ;p ktorzy sie nabijaja z mojego psa XD

fotki:
haha uwaga...bo zblizamy sie do poldiego w szlafroczku bayernu

1,6 - franck
2 - poldzio meeeen
3 - otti
4 - daniel
5 - jansi ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8059zoom2ni2.jpg (81,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8266zoomez6.jpg (67,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8061zoomeq4.jpg (32,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8267zoom2lr0.jpg (62,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8270zoomik6.jpg (68,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8290zoomba2.jpg (76,5 KB, 0 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:08   #742
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

jeju...czuje, ze mam gorączke... ja nie wiem jak jutro siewybiorę na tą osiemnastke xD ludzie juz mi mowią, ze mnie napoją herbatą i bedą ze mną siedzieć, zebym nie musialasie ruszac ...czuje sie jak kaleka ;p moze nie pojde...nie bede sie meczyc... i inni nie beda ze mna sie meczyc ;]

wlasnie u mnie leci 'danke' ... i sobie podśpiewuje...
vorname lukas...spitzname poldi... haha... xD


fotki:
1 - schlaud :P
2 - ułaaa... agrrr...mrrraqaaauuu
3 - schlaudi w piżamce
4 - bastus ;D
5 - bastus... uszz... jak bylam mala to mialam taką koszulke jak basti wlasnie...tylko pomarańczową ... no i nie bayernu oczywiscie XD ale generalnie taka byla ;p i adidasz of kors xD
6 - karta chris 'panda' ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8349zoomhk1.jpg (70,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8411zoomwj0.jpg (70,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8478zoomlr7.jpg (91,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8492zoombb5.jpg (88,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8728zoomwk2.jpg (75,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 10233-g.gif (48,5 KB, 1 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:15   #743
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Talcia ty pijaczko :P
A dialog z boyem boski

Magda ale fot HJogi ma boska mine an konferencji Jens jak trzyma reke na brodzie to mi Zawade przypomina Sweterek Bastka i koszulka Poldka masakryczne
Aggi fajnie wyglada z tym bobaskiem i kolesiem.Jak malzenstwo
A Klinsi to ma plaszcz troche jak ekshibicjonista
Robotnikom trzeba bylo faka pokazac
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:22   #744
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Talcia ty pijaczko :P
A dialog z boyem boski

Magda ale fot HJogi ma boska mine an konferencji Jens jak trzyma reke na brodzie to mi Zawade przypomina Sweterek Bastka i koszulka Poldka masakryczne
Aggi fajnie wyglada z tym bobaskiem i kolesiem.Jak malzenstwo
A Klinsi to ma plaszcz troche jak ekshibicjonista
Robotnikom trzeba bylo faka pokazac
ej ej...jakie malzenstwo ;P
nom wlasnie ten plaszcz taki dziadziusiowato zboczkowaty ;P i w ogole w lato xD ale spoko... klinsi pracuje nad swoim nowym stylem dajmy mu czas....
jogi tez pracuje...i to bardzo zobaczycie jak wrzuce fotki z meczu wczorajszego :P ta jego szarfa na szyi sweet

fotki:
1 - miro
2 - daniel
3 - toni
4 - uła... buyti ;p
5 - servus scholli !!!
6 - basti
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 79092zoomys9.jpg (78,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 82672zoomvg3.jpg (66,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 79002zoom2bm4.jpg (47,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 83521zoomaa2.jpg (51,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7311709-mehmet-scholl-kopf-grafik.jpg (26,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75460332pq3.jpg (35,1 KB, 0 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:30   #745
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

focie (chyba niedlugo kończę i ide spac ;P teraz gorączke mam juz na bank ;P):
1 - poldi
2 - franko i john
3 - basti i franck...i miro ;p
4 - metze w realu
5 - dudi w realu
6 - carlos alberto ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 75460347.jpg (32,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75544909.jpg (37,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75583467.jpg (50,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75589331.jpg (33,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75589330.jpg (39,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75867289.jpg (35,5 KB, 0 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:35   #746
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

fotki:
jak co roku...twardym trzeba być a nie miętkim i lederhosen włożyc czyli sesja paulanera 2007

1 - chlopaki na jednym z pierwszych meczykow jeszcze ;p
2 - andreasen
3 - tomar
4 - miro i ismael
5,6 - luca toni ... kojarzy misie z tym wielkim kolesiem z rodziny adamsow XD hahah

ok i narazie starczy...bo juz nie mam sily siediec przed kompem nawet
do zobaczyska pozniej
tylko mnie motywujcie do wrzucania fotek bo jeszcze duuuuużo przede mną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 75583623.jpg (50,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75883622.jpg (29,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75948232.jpg (42,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75948301.jpg (69,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75948358.jpg (39,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75948362.jpg (46,1 KB, 2 załadowań)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 20:03   #747
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Boze jak pusto na tym naszym watku

Ogladalam dzisiaj wiadomosci na polsacie i bylo o morderstwie nastolatka w angli niedaleko liverpoolu.Chlopak 11letni gral z kolegami w pilke, gdy podjechalo dwoch chlopcow w wieku 14 i 18 lat i zaczeli strzelac i na miejscu go zastrzelili prawdopodobnie poszlo o to ze mial on na sobie koszulke pilkarska druzyny, ktorej tamci nie lubili.No nie rozumiem tego i nigdy nie rozumiem normalnie serce sie kroi

i jeszcze to

Podyktowanie rzutu karnego dla Chelsea Londyn w meczu Premiership z FC Liverpool (1:1) miało makabryczne skutki w jednym z barów w Belfaście.
O sporną sytuację w polu karnym, w której arbiter Rob Styles zdecydował się na podyktowanie "11" dla "The Blues" (zresztą za decyzję został zawieszony), pokłócili się w jednym z barów William McClatchey, fan Liverpoolu, i Mark Anderson, kibic Chelsea.

Anderson był tak wściekły, że zabił swojego współrozmówcę. Jego ciało posiekał na drobne kawałki i schował w dwóch koszach na śmieci. W poniedziałek poćwiartowane zwłoki mężczyzny znaleźli policjanci.

masakra

ech wogole mam teraz jakis spaczony humor
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 21:28   #748
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
chlopaki fajnie się rozsiedli przed niemieckim sektorem XD myslalam, ze bedą robic tak jak na WM, ze jeden niby przewraca ich ruchem reki jak kregle ;p a oni sobie usiedli i siedza xD

albo jak kibice wstali i zrobili napis 'danke für 2006'
duzo ich bylo ;p bo darli sie strasznie :P anglicy probowali ich trąbkami zagluszyc, ale gdzie tam...
zastanawiałam się właśnie po co oni tam siedzą i nic nie robią
a napisu niestety nie widziałam, bo za późno włączyłam TV

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość

Tri za gola Kubusia I za gole starego, poczciwego Krzynia Cos tam czytalam na necie, chyba jego wypowiedz, ze w szatni Zewlakow powiedzial ze "lesne dziadki musza sie wziac do roboty"
LEŚNE DZIADKI wymiatają, fajnie, że mają do siebie taki dystans

Cytat:
Napisane przez xtalciax Pokaż wiadomość
aaa właśnie coś mi się przypomnaiło wczoraj po meczu gadamz moim mene i coś tam wspominam o Ebim że jestem niepocieszona ze nie grał i zaczyna się rozmowa

M: Ty to tylko ciągle o tym Ebim
ja: o niego akurat nie muszisz być zazdrosny
M: no nie wiem bo Ty chyb azakochana w nim jesteś
ja: zakochana to mogę być w kimś innym
M: ciekawe w kim... może w Kubie?
ja: nie, ale ni epowiem że Kuba też niezła dupa

i na tek tekst reakcja była niesamowita
m: cooo? niezła dupa? o siema jaki teks, słyszałem że faceci tak mówią ale laski

i generlnie się zdziwił jakby było się czemu dziwić
w moim Kubie?
ale dialogujecie

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość

FOTKI:
uwaga ! uwaga ! chcialy to mają
przypominam, że pandy w moim zoo źle znoszą kontakt z ludźmi tak więc prosze podzwiać i nie dotykać
1 - PANADER i jogi ;p
2 - jogi
3 - jogi & timo
4 - jensi
5 - moj wm-owi tim achhh... wielki klinsi...i jogi pamietam jak jogi byl prawą reka a teraz? wspomnienia xD
6 - schnix
Klinsiiiiii

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
wiem co jeszcze miałam napisac....przeciez, ze wczoraj w przerwie naszego meczu leciala reklama nike z FRINGSIM !!!!! hihihi...podobala mi sie ;] pewnie glownie a moze wylacznie ze wzgledu na niego ;p ale fajnie, ze jest w relamie

dalsza czesc fotek

fotki:
1 - dani hihihi, ale słodziutko
2,3 - lehmi
4 - basti i franck
5 - schnix :p i jego zalotny kolczyk
6 - kevin
widziałam tą reklamę, fajna fajna


Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
co do ebiego to niestety nie jestem zbytnio obeznana w innych ligach...ani w jego karierze... ale mowilam ci na gadu co mysle ;p
lepiej grac tam gdzie jest dobra atmosfera... tam gdzie mają cię gdzieś tylko podcinają skrzydla.
jestem tego samego zdania, jeśli nikt go nie docenia w bvb, nawet jeśli jest najlepszym strzelcem, a takiego Valdeza, który ledwo 2 razy strzelił do bramki nikt sie nie czepia, to chyba lepiej będzie dla niego, jeśli odejdzie

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Boze jak pusto na tym naszym watku

Ogladalam dzisiaj wiadomosci na polsacie i bylo o morderstwie nastolatka w angli niedaleko liverpoolu.Chlopak 11letni gral z kolegami w pilke, gdy podjechalo dwoch chlopcow w wieku 14 i 18 lat i zaczeli strzelac i na miejscu go zastrzelili prawdopodobnie poszlo o to ze mial on na sobie koszulke pilkarska druzyny, ktorej tamci nie lubili.No nie rozumiem tego i nigdy nie rozumiem normalnie serce sie kroi

i jeszcze to

Podyktowanie rzutu karnego dla Chelsea Londyn w meczu Premiership z FC Liverpool (1:1) miało makabryczne skutki w jednym z barów w Belfaście.
O sporną sytuację w polu karnym, w której arbiter Rob Styles zdecydował się na podyktowanie "11" dla "The Blues" (zresztą za decyzję został zawieszony), pokłócili się w jednym z barów William McClatchey, fan Liverpoolu, i Mark Anderson, kibic Chelsea.

Anderson był tak wściekły, że zabił swojego współrozmówcę. Jego ciało posiekał na drobne kawałki i schował w dwóch koszach na śmieci. W poniedziałek poćwiartowane zwłoki mężczyzny znaleźli policjanci.

masakra

ech wogole mam teraz jakis spaczony humor
o jejku
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 10:04   #749
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Dziendobry, czesc i czolem, pytacie skad sie wziaaaaaalem.....Jestem wesoly Romek, mam na przedmiesciu domek...
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:02   #750
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Boze jak pusto na tym naszym watku

Ogladalam dzisiaj wiadomosci na polsacie i bylo o morderstwie nastolatka w angli niedaleko liverpoolu.Chlopak 11letni gral z kolegami w pilke, gdy podjechalo dwoch chlopcow w wieku 14 i 18 lat i zaczeli strzelac i na miejscu go zastrzelili prawdopodobnie poszlo o to ze mial on na sobie koszulke pilkarska druzyny, ktorej tamci nie lubili.No nie rozumiem tego i nigdy nie rozumiem :normalnie serce sie kroi

i jeszcze to

Podyktowanie rzutu karnego dla Chelsea Londyn w meczu Premiership z FC Liverpool (1:1) miało makabryczne skutki w jednym z barów w Belfaście.
O sporną sytuację w polu karnym, w której arbiter Rob Styles zdecydował się na podyktowanie "11" dla "The Blues" (zresztą za decyzję został zawieszony), pokłócili się w jednym z barów William McClatchey, fan Liverpoolu, i Mark Anderson, kibic Chelsea.

Anderson był tak wściekły, że zabił swojego współrozmówcę. Jego ciało posiekał na drobne kawałki i schował w dwóch koszach na śmieci. W poniedziałek poćwiartowane zwłoki mężczyzny znaleźli policjanci.


ech wogole mam teraz jakis spaczony humor
są ludzie i taborety, klamki i parapety.... i tak dalej...jak ktoś ma nierówno pod kopułą to sie zdarzają tragedie...wszedzie znajdą sie psychopaci...wsrod kibiców pilkarskich rowniez.
smutne to i wstrząsające... ale to jest właśnie nasz swiat.

nie smuć się.


Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
zastanawiałam się właśnie po co oni tam siedzą i nic nie robią
a napisu niestety nie widziałam, bo za późno włączyłam TV


LEŚNE DZIADKI wymiatają, fajnie, że mają do siebie taki dystans

jestem tego samego zdania, jeśli nikt go nie docenia w bvb, nawet jeśli jest najlepszym strzelcem, a takiego Valdeza, który ledwo 2 razy strzelił do bramki nikt sie nie czepia, to chyba lepiej będzie dla niego, jeśli odejdzie
heh, oni mają odchyly...jak ja dlatego tak dobrze pasujemy do siebie

ja to sie musze zakumplowac z tym co to powiedzial (żewłak?:P)... mamy podobne teksty

czytalam dzis rano na wp, ze juz ebi pojechal tam do nowego klubu cos podpisywac itp.
zycze mu szczescia ... takiego czlowieka nie doceniac to grzech pierwszego stopnia !!! my wiemy o tym najlepiej
kto dla nas wygrał mecz z portugalią? kto sprawil, ze uwierzylismy, ze mozemy pokonac kogos takiego jak portugalia? EBI !!! trurututut... oczywiscie LEO ma w tym swoj ogromny udzial ;D bo prowadzi naszą druzyne w dobrym kierunku...

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Dziendobry, czesc i czolem, pytacie skad sie wziaaaaaalem.....Jestem wesoly Romek, mam na przedmiesciu domek...
mam duzo pieniedzy...madafaka joł madafaka joł ...


siemano laskkiiiiiiiii

nie ma slonca. ja ledwo sie ruszam, ale w miare jest ;]
na osiemnastke jednak nie ide... doszlam do wniosku, ze nie bede psuc imprezy solenizantce ;p ktora to powiedziala, ze bedzie ze mną siedziala caly czas, zebym tylko przyszla xD
oczywiscie wiadomym jest, ze to nierealne ;p a mi sie znowu nie widzi siedzenie samej przy stoliczku gdzies...bez picia...bez bawienia sie....i pewnie jeszcze bym sie dorobila... a tylko tydzien wolnego zostal... nie moge marnowac go na choroby

chrzestni dzis u nas byli i przywiezli troche fotek z majorki...normalnie ach och ... fajnie ;p a niedlugo jedziemy do nich na działke nad jeziorko. mam zamiar odpocząć sobie przy grillu

póki co jeszcze godzina do mojego czasu na leki... wiec wlasnie przechodze kryzys. powraca ból głowy, osłabienie i tym podobne XD wiec ide przelezec tą godzinke :P

buziaczki pewnie wpadne wieczorkiem o ile znowu burzy nie bedzie, bo juz 3 dni mielismy ogromne burze a raczej 3 noce... masakra. moj brat bedzie na tej osiemnastce wiec komputer dla siebie ;D modlcie sie, zeby pogoda dopisala u mnie xD i badzcie koniecznie
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.