Honorowe krwiodawstwo - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 08:29   #721
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Tak.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:32   #722
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Dzięki A orientujesz się może przez ile ?
Chciałam iść oddać pierwszy raz i nie wiem ile czekać. Od tatuażu minęło już prawie 5 mc.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:41   #723
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Z tego, co pamiętam pół roku.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:51   #724
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Dzieki
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 16:38   #725
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Dziewczyny... chcialam napisac, ze pokonalam swoja slabosc i oddalam dzis honorowo krew!
Nikt mnie do tego nie namawial, zrobilam to z wlasnej woli i checi pomocy
Dodam, ze kazde zwyczajne pobieranie krwi z przegubu to dla mnie istna katorga na ktorej zsuwam sie z fotela. Zawsze prosze o pobieranie krwi z palca, badz zewnetrznej czesci dloni.
Jednak pokonalam swoja slabosc i lek... i jestem z tego powtornie dumna!
Ciesze sie, ze moze moglam komus pomoc
PS I naprawde to nie jest takie straszne!
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 16:51   #726
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dzięki A orientujesz się może przez ile ?
Chciałam iść oddać pierwszy raz i nie wiem ile czekać. Od tatuażu minęło już prawie 5 mc.
Pól roku

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć
JA tyle lat oddaję krew, a dopiero niedawno przeczytałam informację, że raz w roku mają obowiazek zrobić morfologię. Tylko nie wiem jednego: czy muszę sie upomnieć o wyniki? Bo nigdy takich nie dostałam! I okazalo sie ze mi w styczniu tą morfologie zrobili! A ja nie wiedziałam
Jeżeli bedzie coś nie tak z krwią napewno Ci przyśla. Jeśli jest ok nie przysyłają nic zwykle.

Ja jak narazie oddałam 3 razy krew, ale miałam przerwe juz 1,5 roku i jak tylo będzie okazja to pójdę z TŻ razem

Mam książeczke z lubelskiego, a jak oddawałam w autobusie w warszawie to nie chceli mi podbic. i mam 2 pieczątki. wiem że najważniejsze że mogłam komuś pomóc ale zdziwiło mnie to troche, bo wydawało mi sie że powinnni mieć ogólnopolski rejestr.
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 17:44   #727
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
Pól roku

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------



Jeżeli bedzie coś nie tak z krwią napewno Ci przyśla. Jeśli jest ok nie przysyłają nic zwykle.

Ja jak narazie oddałam 3 razy krew, ale miałam przerwe juz 1,5 roku i jak tylo będzie okazja to pójdę z TŻ razem

Mam książeczke z lubelskiego, a jak oddawałam w autobusie w warszawie to nie chceli mi podbic. i mam 2 pieczątki. wiem że najważniejsze że mogłam komuś pomóc ale zdziwiło mnie to troche, bo wydawało mi sie że powinnni mieć ogólnopolski rejestr.
też mi się tak wydawało, dziwne, że tak nie jest
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 18:36   #728
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
też mi się tak wydawało, dziwne, że tak nie jest
A najlepsze że nie spisali z książeczki ani nigdzie z rejestru grupy krwi tylko pobierali mi jeszcze raz próbkę.
__________________

iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 22:18   #729
kamila_la
Raczkowanie
 
Avatar kamila_la
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

hej

wczoraj oddałam pierwszy raz krew tak spontanicznie,zobaczyłam autobus.Przy okazji zapisałam się jako dawca szpiku.

z trudem została znaleziona u mnie żyła na ręce.
dużo nie oddałam , 150 ml tylko .. bo szybko zrobiło mi się słabo i gdy mnie spytali czy chce przerwać,zgodziłam się ,no niestety ..
Po za tym pobrudziłam krwią bluzkę i fotel bo zaczęła mi tryskać z żyły ponieważ jeszcze dobrze nie zakrzepła.

siedziałam tam jeszcze trochę aż mi się lepiej zrobiło i podniosło ciśnienie.a niektórzy normalnie wchodzili i od razu po pobraniu wychodzili sobie jakby nigdy nic heh


następnym razem zamierzam oddać całe 450 ml ale już po nowym roku...
kamila_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 11:59   #730
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez kamila_la Pokaż wiadomość
hej

wczoraj oddałam pierwszy raz krew tak spontanicznie,zobaczyłam autobus.Przy okazji zapisałam się jako dawca szpiku.

z trudem została znaleziona u mnie żyła na ręce.
dużo nie oddałam , 150 ml tylko .. bo szybko zrobiło mi się słabo i gdy mnie spytali czy chce przerwać,zgodziłam się ,no niestety ..
Po za tym pobrudziłam krwią bluzkę i fotel bo zaczęła mi tryskać z żyły ponieważ jeszcze dobrze nie zakrzepła.

siedziałam tam jeszcze trochę aż mi się lepiej zrobiło i podniosło ciśnienie.a niektórzy normalnie wchodzili i od razu po pobraniu wychodzili sobie jakby nigdy nic heh


następnym razem zamierzam oddać całe 450 ml ale już po nowym roku...
Dobrze, że oddałaś chociaż tyle. Liczą się chęci. Ja mam kartę honorowego dawcy i uważam, że każdy powinien choć raz oddać krew
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 21:33   #731
alice333
Rozeznanie
 
Avatar alice333
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 885
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez kamila_la Pokaż wiadomość
hej

wczoraj oddałam pierwszy raz krew tak spontanicznie,zobaczyłam autobus.Przy okazji zapisałam się jako dawca szpiku.

z trudem została znaleziona u mnie żyła na ręce.
dużo nie oddałam , 150 ml tylko .. bo szybko zrobiło mi się słabo i gdy mnie spytali czy chce przerwać,zgodziłam się ,no niestety ..
Po za tym pobrudziłam krwią bluzkę i fotel bo zaczęła mi tryskać z żyły ponieważ jeszcze dobrze nie zakrzepła.

siedziałam tam jeszcze trochę aż mi się lepiej zrobiło i podniosło ciśnienie.a niektórzy normalnie wchodzili i od razu po pobraniu wychodzili sobie jakby nigdy nic heh


następnym razem zamierzam oddać całe 450 ml ale już po nowym roku...
Nie martw się, jak ostatnio oddawałam krew, to też miały problem z znalezieniem zyły, jak się wbiły, to po 160 przestała płynąć, jakbym więcej nie miała i w dodatku przebiła mi żyłę i o mało by się nie powtórzyła Twoja sytuacja, bo moja krew zawsze wolno krzepnie.
alice333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 17:12   #732
kamila_la
Raczkowanie
 
Avatar kamila_la
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

dzięki za pocieszenie
może się przyda komuś te 150 ml a przy okazji będę wiedziała jaką mam grupę
kamila_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:15   #733
HollyX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Pilnie poszukujemy dawców krwi B Rh+ dla 11-letniego Mikołaja Sawickiego z Wiskitna. Chłopiec jest w stanie krytycznym w Szpitalu Jurasza. Potrzebna jest tylko ta grupa, ponieważ nie ma jej w banku i nie można jej wymienić! Z powodu braku krwi chłopiec został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej! Krew B Rh+ potrzebna jest do pozyskania leukocytów. Jeśli ktoś posiada taką grupę i może oddać krew (nie przyjmuje na stałe leków) proszony jest o szybkie zgłoszenie się do Centrum Krwiodawstwa na Markwarta 8 w Bydgoszczy w godz. 7.30-15.00. Jeżeli możecie skopiujcie to na swoją tablice im więcej się ludzi dowie tym większa szansa na przeżycie chłopca.
HollyX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 16:53   #734
Abuuu
Raczkowanie
 
Avatar Abuuu
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 92
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Jak wygląda sprawa z wagą, jeśli chodzi o oddawanie krwi - wszędzie natykam się na informację, że należy po prostu ważyć 50 kg, ja ważę 6kg ponad to, jednak gdy chciałam trzy tygodnie temu oddać krew, zostałam odesłana, bo podobno liczy się stosunek wzrostu do wagi. Szczerze, to trochę tego nie rozumiem, przecież ilość krwi w organizmie wzrasta chyba również ze wzrostem, a nie tylko z
"szerokością" człowieka? Nie jestem strasznym chudzielcem, mam lekką niedowagę.
Abuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 17:58   #735
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

HollyX chętnie bym oddała ale mam grupę A+, no chyba że mogłabym oddać u siebie i tam by wymienili?

Abuuu Teraz podobno granicę podnieśli do 52 kg, ale dla mnie to dziwne, przecież co innego gdy ktoś ma 160 cm wzrostu i waży 50 kg, a co innego gdy ktoś ma 180 cm wzrostu i waży tyle samo. Według mnie powinni brać pod uwagę BMI
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:40   #736
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Też mam byle jakie żyły (w szpitalu pielęgniarki marudziły na to okrutnie), ale pani pielęgniarka z krwiodawstwa bezproblemowo wbiła mi grubaśną igiełkę
Ja oddałam raz krew- w kwietniu tego roku na akcji wyjazdowej w mojej szkole.
Niestety, obecnie nie mogę oddać ze względu na leki, które zażywam. Jednak mam nadzieję, że nie będę musiała ich wiecznie brać i kiedyś będę mogła się podzielić tym cennym płynem
__________________
Żyję sobie.
Safia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 20:18   #737
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Abuuu Pokaż wiadomość
Jak wygląda sprawa z wagą, jeśli chodzi o oddawanie krwi - wszędzie natykam się na informację, że należy po prostu ważyć 50 kg, ja ważę 6kg ponad to, jednak gdy chciałam trzy tygodnie temu oddać krew, zostałam odesłana, bo podobno liczy się stosunek wzrostu do wagi. Szczerze, to trochę tego nie rozumiem, przecież ilość krwi w organizmie wzrasta chyba również ze wzrostem, a nie tylko z
"szerokością" człowieka? Nie jestem strasznym chudzielcem, mam lekką niedowagę.
taaakkk?? a kto Ci powiedział, że stosunek wzrostu do wagi? uważam, że tak powinno być, ale nie jest - mnie czasem odsyłają (jeśli zważą), bo nie dobijam do 50kg, a jestem niska i proporcje mam ok, więc gdyby badali właśnie stosunek wzrostu do wagi, to na pewno mogłabym oddać. a jak ktoś waży 50kg przy 178cm wzrostu to jest ok żeby oddawał? no bezsens...
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 22:12   #738
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

to raczej chodzi o to ze jesli jest sie wysokim i bardzo chudym np przy 178 wazy sie 50 kg to te 450 ml ktore pobiera sie stanowi wiecej niz 10 % ktora jest w organizmie a to juz moze byc czasem niebezpieczne
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 17:07   #739
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez iwoncia8 Pokaż wiadomość
A najlepsze że nie spisali z książeczki ani nigdzie z rejestru grupy krwi tylko pobierali mi jeszcze raz próbkę.

Oni potem oklejają Twoim nazwiskiem tę próbkę. Badają w Centrum. Jeśli jest coś nie tak, to muszą przesłać zawsze. Ale raz do roku muszą przesłac wszystkie wyniki morfologii, obojętne czy jesteś zdrowa czy nie. No i zawsze możesz odebrać takie wyniki w Centrum Krwiodawstwa.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 17:33   #740
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez Abuuu Pokaż wiadomość
Jak wygląda sprawa z wagą, jeśli chodzi o oddawanie krwi - wszędzie natykam się na informację, że należy po prostu ważyć 50 kg, ja ważę 6kg ponad to, jednak gdy chciałam trzy tygodnie temu oddać krew, zostałam odesłana, bo podobno liczy się stosunek wzrostu do wagi. Szczerze, to trochę tego nie rozumiem, przecież ilość krwi w organizmie wzrasta chyba również ze wzrostem, a nie tylko z
"szerokością" człowieka? Nie jestem strasznym chudzielcem, mam lekką niedowagę.
Ja też tak miałam jakiś czas temu, miałam ponad 50 kg, ale krwi nie pozwolono mi oddać. A nawet nie mam niedowagi (BMI coś koło 19).
Ale to chyba też trochę zależy od ośrodka - w jednym wątku dziewczyny pisały, że nie wszędzie ważą, w niektórych podaje im się wagę i wierzą na słowo.
W przyszłym miesiącu chcę spróbować znowu, 1-2 kilo pewnie uda mi się jeszcze dołożyć.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:49   #741
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

CZEEE!

jest mega sprawa!
koleżanki mama ciężko zachorowała, by móc rozpocząć długotrwałe leczenie i przejść operację ratującą jej życie potrzebna jest krew.. ja nie mogę oddać, bo kilka tygodni oddałam już na rzecz w/w Mikołajka..
Grupa krwi nie gra roli! jest LITRzaLITR..

Zrób dobry uczynek, ciebie to nic nie kosztuje, a znaczy tak wiele....

Zainteresowanych proszę o PW, podam dane personalne i miejsce pobytu do zaświadczenia, które będzie do przesłania.
Pozdrawiam
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 09:38   #742
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Kurcze w środę oddałam krew więc na razie nie mogę, szkoda że wcześniej nie dowiedziałam się o tym.


A jeśli chodzi o ważenie, to właśnie jak byłam oddać to pani mnie tylko zapytała ile ważę i powiedziała że nie mogę oddać bo jestem strasznie szczuplutka (170 cm, 55 kg), ale powiedziałam jej że już oddawałam z taką wagą i wszystko było ok więc w końcu się zgodziła
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 16:07   #743
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Czy osoby z zaburzeniami hormonów mogą oddawać krew? Gdzieś mi się obiło o uszy, że nie, ale pewna nie jestem dlatego pytam.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 11:42   #744
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Czy osoby z zaburzeniami hormonów mogą oddawać krew? Gdzieś mi się obiło o uszy, że nie, ale pewna nie jestem dlatego pytam.
To nie jest przeszkoda. No chyba że bierzesz jakieś silne leki ( ale wszystkie zakazane są wypisane na karcie dawcy, którą wypełniasz przed oddaniem krwi, więc nie zrobisz krzywdy ani sobie ani nikomu innemu). Antykoncepcja hormonalna nie jest przeszkodą Poza tym, każda póbka krwi jest potem dokłądnie badana, więc gdyby było coś nie tak i punkt uzna, że twoja krew się nie nadaje, to po prostu nie zużyją twojej krwi i ją zutylizują

Jestem dawcą krwi od 3 lat i jestem z tego powodu bardzo dumna
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 14:30   #745
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
To nie jest przeszkoda. No chyba że bierzesz jakieś silne leki ( ale wszystkie zakazane są wypisane na karcie dawcy, którą wypełniasz przed oddaniem krwi, więc nie zrobisz krzywdy ani sobie ani nikomu innemu). Antykoncepcja hormonalna nie jest przeszkodą Poza tym, każda póbka krwi jest potem dokłądnie badana, więc gdyby było coś nie tak i punkt uzna, że twoja krew się nie nadaje, to po prostu nie zużyją twojej krwi i ją zutylizują

Jestem dawcą krwi od 3 lat i jestem z tego powodu bardzo dumna
Dziękuję za odp. Narazie leków nie biorę, więc hormony rozchwiane i martwiłam się, czy to komuś nie zaszkodzi, a chciałabym oddać krew.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:47   #746
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

gwiazdka93, moje hormony to istna burza! a oddaję krew dwa lata mało tego, lekarz mówi, że wyniki mam lepsze niż nie jeden facet

gdybyś się zdecydowała to daj znać, prosiłabym o dobry uczynek opisany wyżej
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 21:31   #747
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
gwiazdka93, moje hormony to istna burza! a oddaję krew dwa lata mało tego, lekarz mówi, że wyniki mam lepsze niż nie jeden facet

gdybyś się zdecydowała to daj znać, prosiłabym o dobry uczynek opisany wyżej
O, to mnie pocieszyłaś
Ok, nie ma sprawy, jeśli się zdecyduję, chętnie pomogę Tylko napisz mi proszę, co dokładnie mam zrobić, gdzie mogę oddać tę krew itp.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 22:31   #748
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

A ja ide w piatek z chlopakiem po raz drugi oddac krew A pozniej zafundujemy sobie 45 minutowy relaks w grocie solnej
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 23:51   #749
kisiel00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 59
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

Ja oddałam do tej pory krew dwa razy i oba razy zasłabłam tak, że prawie zemdlałam ;p Za pierwszym razem myślałam, że to tylko takie jednorazowe, po drugim zasłabnięciu Panie same powiedziały żeby lepiej się z tym wstrzymać. Podobno to kwestia stresu i nastawienia, bardzo próbowałam się nie bać, ale cóż nie wyszło...może za jakiś czas się przełamie i obejdzie się bez żadnych komplikacji. Szkoda, bo mam dość cenną grupę krwi (0Rh- podobno jest 'uniwersalna').
kisiel00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 07:23   #750
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Honorowe krwiodawstwo

ehh ja gdzies zgubilam zaswiadczenie od lekarza, ze jestem zdrowa i nici z wampiriady grr
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-19 12:29:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.