Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-20, 09:53   #721
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Płakałam ze śmiechu czytając ten wątek, więc go podbijam
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 18:31   #722
scary_mary
Raczkowanie
 
Avatar scary_mary
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 139
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

He, bez swiatel tez udalo mi sie jechac - tak sie dziwilam, ze autobus wyjezdza gdy widzi, ze ktos na glownej drodze (niestety nie widzial, bo jak po ciemku), potem ktos jeszcze trabnal, a ja myslalam, ze to do kogos innego. W koncu, na swiatlach kierowca obok mnie zaczal trabic jak szalony i otworzyl okno. Dopiero jak wrzasnal, ze swiatla zakumalam, powiedzialam wielkie sooory. W mojej yarisce mam wyswietlaczy cyfrowy - swieci sie jak przekrecam kluczyk. To jednak bylo w pierwszych miesiacach jazdy, nie ogarnialam tego. teraz nawet jak przez przypadek przelacze/wylacze swiatla to od razu wiem.

Innym razem podjechalam do sklepu, by kupic zarowki - swiatla mi nie dzialaly. Mialam tylko postojowe i dlugie. Pierwszy pan wymienil zarowke - swiatla nadal nie dzialaja, zawolali drugiego, trzeciego pana. Trzeci pan powiedzial, ze to dziwne, ze dlugie swiatla dzialaja, a normalne nie. Wszedl do sklepu by cos sprawdzic. Wrocil i powiedzial, ze przez przypadek przelaczylam wajhe, i moje zarowki sa ok, tylko musze popchnac wajhe od swiatel do przodu.... Pozdrowienia dla blondynek za kierownica.

Tak w ogole najwiecej gaf popelnilam w pierwszych miesiacach jazdy. Pierwsz koty za ploty.
scary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 07:57   #723
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Ja miałam kilka dni temu wpadkę. Jechałam razem z moim TŻ do sklepu, który był po lewej stronie. Więc był pas do skrętu w lewo oraz strefa wyłączona z ruchu, która dzieliła pasy dla osób skręcających w lewo ( ja) oraz dla samochodów z przeciwka, które w tym wypadku skręcały w prawo, każdy więc miał swój pas. Coś mnie zamroczyło i skręcając w lewo ustawiłam się na pasie dla tych, którzy skręcali w prawo, przejeżdżając przez strefę wyłączoną z ruchu. Słyszałam tylko głos TŻ, który krzyknął "nie tu, co ty robisz".
Na szczęście nic nie jechało, ale już wyobrażam sobie jak to musiało wyglądać
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 18:13   #724
Alys_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Jazda bez swiatel to wpadka? To sie caly czas komus zdarza, kazdy sie moze zapomniec. Ja bez przerwy jezdzilam bez swiatel, dopoki odkrylam ze mozna zostawiac je wlaczone bez przerwy, wlaczaja i wylaczaja sie automatycznie.
Moje wpadki? Coz, kilka dni temu na swieta wiozlam rodzicow. Zagapilam sie i wymusilam pierwszenstwo. Nie wiem czy to sie zalicza do "wpadek", bo to srednio zabawna sytuacja, ale trudno no boze. Tato byl lekko wstawiony, wiec cala droge tlumaczyl mi jaki blad popelnilam, a ja sie denerwowalam, w koncu dal spokoj. Mam nauczke zeby uwazac, zwlaszcza kiedy jestem zmeczona(a wtedy bylam, dosc mocno ).
Innym razem, na samym poczatku kiedy kupilam swoj samochod pomylilam go z innym na parkingu. Po prostu, probowalam otworzyc cudzy samochod na szczescie nikt tego nie widzial, poza tym ze byly kamery na parkingu.
Jak czytam ten temat, i patrzac na wlasne doswiadczenia, to utwierdzam sie w przekonaniu, ze kobiety maja problemy z mysleniem moze ktos sie obrazi , trudno, po prostu mowie szczerze. Czasem jak patrze na siebie, to ciezko mi uwierzyc jak glupia jestem i jakie durnoty czasami robie i tutaj mowie ogolnie, nie o byciu kierowca.
Alys_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 03:52   #725
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Alys_6 Pokaż wiadomość
Jazda bez swiatel to wpadka? To sie caly czas komus zdarza, kazdy sie moze zapomniec. Ja bez przerwy jezdzilam bez swiatel, dopoki odkrylam ze mozna zostawiac je wlaczone bez przerwy, wlaczaja i wylaczaja sie automatycznie.
Moje wpadki? Coz, kilka dni temu na swieta wiozlam rodzicow. Zagapilam sie i wymusilam pierwszenstwo. Nie wiem czy to sie zalicza do "wpadek", bo to srednio zabawna sytuacja, ale trudno no boze. Tato byl lekko wstawiony, wiec cala droge tlumaczyl mi jaki blad popelnilam, a ja sie denerwowalam, w koncu dal spokoj. Mam nauczke zeby uwazac, zwlaszcza kiedy jestem zmeczona(a wtedy bylam, dosc mocno ).
Innym razem, na samym poczatku kiedy kupilam swoj samochod pomylilam go z innym na parkingu. Po prostu, probowalam otworzyc cudzy samochod na szczescie nikt tego nie widzial, poza tym ze byly kamery na parkingu.
Jak czytam ten temat, i patrzac na wlasne doswiadczenia, to utwierdzam sie w przekonaniu, ze kobiety maja problemy z mysleniem moze ktos sie obrazi , trudno, po prostu mowie szczerze. Czasem jak patrze na siebie, to ciezko mi uwierzyc jak glupia jestem i jakie durnoty czasami robie i tutaj mowie ogolnie, nie o byciu kierowca.


Mi się zdarza, że nie pamiętam gdzie zaparkowałam, głównie gdy jedziemy na zakupy do supermarketu, parking duży, do tego sporo samochodów i jeszcze gdy wyjdę innymi drzwiami, niż wchodziłam
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 19:34   #726
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Genialny watek .
Pochwale się moimi wpadkami a co
miałam jechać pierwszy raz do pracy byłam cała w stresie idę do samochodu otwieram auto, wsiadam chce odpalić nie ma kluczyka, szukam, klnę pod, nosem wychodzę z samochody a kluczyk w zamku

zatrzymałam się szybko na poboczu . włączyłam awaryjne oczywiście . ruszam a tu mi dwa kierunki migają , myślę kurde co jest . panika chce dzwonić do tż , że znowu coś zepsułam bo świecą mi się na raz dwa kierunki prawy i lewy, nagle oświecenie . idiotko to awaryjne . !!
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 11:37   #727
AlfredIksinski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Mega wątek. Bardzo przyjemnie się go czyta
AlfredIksinski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 22:38   #728
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Parę tygodni po otrzymaniu prawka (miałam 18 lat), samochód cioci, którym jechałam pierwszy raz. Przygotowywałam się do jazdy, światła, pasy, lusterka no i ruszamy wyjeżdżam na drogę a tu bum, auto zgasło mi na środku ulicy, na szczęście pustej. Mama w aucie panikuje, ja cała zestresowana próbuję zapalić samochód ponownie. Im bardziej mnie ponaglają, tym mi gorzej idzie. W końcu się wkurzyłam, włączyłam awaryjne, zaciągnęłam ręczny (na środku ulicy ) i uciszyłam wszystkich mówiąc, ze wszystko mam pod kontrolą. Dopiero wtedy na spokojnie zapaliłam auto i pojechalam :P oczywiście cała sytuacja trwała krótko, jednak i tak miałam szczęście, ze byla noc i praktycznie zerowy ruch



Zdarzyło mi się też przejechać spory odcinek drogi na ręcznym dziwiło mnie dlaczego auto w ogóle jechać nie chce....
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 23:38:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.