Najlepsze Prostownice PART II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 09:01   #721
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Prostownica -Global Beauty

Witajcie

Czy ktoś z was może słyszał o prostownicy do włosów Global beauty firmy Farouk USA ? jeśli tak to prosze o info gdzie można ja zakupić i ile kosztuje
pozdrowionka
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 09:53   #722
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Prostownica -Global Beauty

Ponawiam swój wątek,czy naprawdę nikt o tej prostownicy nie słyszał -jest ponoć bardzo rewelacyjna
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 11:15   #723
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Prostownica -Global Beauty

Ja o niej słyszałam i również jestem nią zainteresowana - ale nie mam pojęcia gdzie można ja kupić
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 12:02   #724
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Prostownica -Global Beauty

Bardzo modne jest teraz prostowanie włosków, ja przez pewien czas (ok 3 miesiecy) tez prostowalam włoski ,prawie codziennie...niestety bez prostownicy po takim czasie moje włosy wygladaly strasznie Do dzis je regeneruje.Czasem mam jeszcze chec je wyprostowac ,ale niestety boje sie:/ i prostuje je na inny bezpieczniejszy sposob.jakich kosmetyków ochronnych uzywacie przy prostowaniu włosków??
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 12:59   #725
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Prostownica -Global Beauty

ja mam prostownice o nazwie: mpm ,a o to jej strona www.mpmproduct.com.pl
jest też bardzo dobra ,bo ja jestem bardzo wymagająca co do prostowania włosów w sumie to już moja trzecia prostownica ,pierwszą była do kitu druga była Philipsa ale też do kitu ,trzecia bardzo się sprawdza ,ale to nie jeszcze to co właśnie Prostownica -Global Beauty ale i tak jestem zadowolona bo sie sprawdza i jest niedroga ale i tak gdziś dorwę tą Global Beauty i kupię ją sobie tak czy siak,moja fryzjerka taka ma ale nic mi niechciała i niechce zdradzić ,ale i tak gdzieś dojdę do tej prostownicy,a przed prostowaniem używam jedwabiu Biosilk jest rewelka opis tego jedwabiu:Polecam


Jedwab,preparat regenerujący, pozwalający utrzymać włosy i skórę głowy w optymalnym stanie. Składniki roślinne i witaminy wyraźnie dodają włosom gładkości i jedwabistości oraz połysku. Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość Silk Therapy na dłoń, rozprowadź na włosach i skórze głowy. Preparat może być stosowany na wilgotne i suche włosy. Używaj tak często jak potrzebujesz. Przed użyciem wstrząsnąć.
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 13:14   #726
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: Prostownica -Global Beauty

Moja fryzjerka ma taka prostownice, z tego co wiem jest niedostepna w Polsce, chyba ze na allegro i kosztuje ok.600zł widzialm jak fryzjerka prostowala nia wloski takie prawie proste, nieidealne, efekt był ładny prosciutkie druciki, ale ciekawe co z mocno kreconymi wloskami.......
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 14:05   #727
narcissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 76
Dot.: Prostownica -Global Beauty

W wątku o najlepszych prostownicach jest o niej troche napisane. Z tego co pamiętam jest nawet lepsza niż Tondeo Szukałam jej na allegro, ale bez skutku...
Cena to pewnie koło 400 zł, może więcej może mniej
http://www.folica.com/Global_Beauty_C_d1564.html - chyba tu ją można kupić
narcissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 14:13   #728
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Prostownica -Global Beauty

No dziewczyny,zadzwoniłam do mojej fryzjerki ,aby mi cenę zdradziła chyba padniecie ok.1.000 zł,tak naprawdę to niewiem ile w tym prawdy,hmm cenę wywaliła taką jak dla osoby prywatnej,może ona jako fryzjerka zapłaciła połowe,no no
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 14:20   #729
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Prostownica -Global Beauty

narcissa,spojrzałam w link ,tak to jest dokładnie ta prostownica o której piszę jak dla mnie jest REWELACJA tylko taką najpierw kupić,echhhhhhhh tylko gdzie
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 14:32   #730
narcissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 76
Dot.: Prostownica -Global Beauty

Nie znam się na pieniądzach, ale $112.95 to chyba nie jest aż 1000 zł? Prostownicę pewnie kupisz przez link, który podałam, ale pewności nie mam
Tak przeglądając tamtą stronę powalił mnie na kolana efekt prostownicy na tym pierwszym przykładzie - http://www.folica.com/Solia_Tourmalin_d1558.html.
Normalnie cudo
narcissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 15:47   #731
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: Prostownica -Global Beauty

dokładnie ,masz racje cena $ 112.95 to nie około 1.000 zł tylko ok.400zł w przeliczeniu,niewiadomo tylko ile będą





kazać sobie liczyć za przesyłkę ta druga fakt też może być świetna ,a nawet jest tańsza i teraz jest problem hehe która lepsza od której jest.
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 16:29   #732
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Prostownica ROMIX znacie?

Podciagam wątek ta prostownica jest teraz do kupienia w Auchan za 35 zł , może ktos cos napisze o niej narazie brak funduszy nie pozwala mi na nic innego i nie wiem czy warto ryzykować
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 10:00   #733
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: Efalock boska prostownica

Nie chce zakładdać nowego wątku bo moje pytania dotycza efalocka:

Moje włosy sa mocno krecone i megahiper sie pusza, jesli nic po umyci z nimi nie zrobie to na głowie mam istne afro (nie mam fotek a z reszta i tak bym sie wsydzila takie cos ludziom pokazywac:/) uzywam prostownicy efalock flat champ do tego jedwabiu biosilk i olejku do prostowania renee blanche i mimo to wlosky sa proste gdzies przez godzine po wyprostowaniu potem wywijaja sie na koncach w swoje strony, a dopiero jak wyjde na wilgotne powietrze to wtedy sie z nimi dzieje istne pierze No i co ja mam zrobic czego mam jeszcze uzywac? Zdaje sobie sprawe ze mam okropnie krecone wlosy i kolezanki mi mowia ze powinnam sie cieszyc ze tak daja sie wyprostowac ale w koncu tyle pieniedzy mnie to wszyskto kosztowalo i efekt nie jest idealny.... Prosze o proady dziewczy z tym samym probleme POZDRÓWKA
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 12:49   #734
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Efalock boska prostownica

Anecik, a ile zajmuje Ci prostowanie wlosow? Pytam z ciekawosci, tez mi sie bardzo pusza i po umyciu mam afro. A co do preparatow do wlosow, to moze powinnas sie pordzic Twojej fryzjerki.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 13:17   #735
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: Efalock boska prostownica

Prostowanie zajmuje mi 25-35min, a fryzjerka jak ostatnio bylam potraktowala mi wloski jakas pomada od puszenia, ale malo to pomogło moze troche.... teraz mysle o welli dwufazowej moze to cos da??? O ile to Ty jestes w avatarze to masz ładnie włoski wyprostowane napisz czego uzywasz POZDRo
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 13:47   #736
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Efalock boska prostownica

Mi zajmuje jakies 15 minut, no ale kręconych to ja nie mam...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 14:21   #737
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Dot.: Efalock boska prostownica

Hej Anecik nie polecam ci weli dwu fazowej. Ja miałam po niej okropnie drutowate włosy i takie szorstkie myślałam że takie miały być ale ja poszlam do fyzjera i wyprostowala mi włosy używając mleczka do prostowania to były mięciutkie i super proste. Pozatym po welli też się mi odkrecały. Dodam że mam kręcone średnio grube włosy i czesto przesuszone. Ja do prostowania obecnie używam Fluidu do postowania Londy Style i jestem zadowolona dodatkowo nie jest to drogie do 30 zł.
To twoje puszenie tez może zależec o stanu nawilżenia twoich włosków. Z takich zwykych szampowów to dobrzenwilża Pantene ale oczywiście lepiej używać jakiś profesjonalnych kosmetyków.
Pozdrawiam
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 15:13   #738
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Efalock boska prostownica

Mam Efalocka Flat Mastera i za czasow tego zdjecia nie uzywalam zadnego srodka dodatkowo . Ale macie fajnie dziewczyny. Ja zazwyczaj prostuje ponad godzine, nie wiem czy dlatego, zem nieporadna, czy dlatego ze mam duzo wlosow .
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 15:22   #739
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez Nierika
Mam Efalocka Flat Mastera i za czasow tego zdjecia nie uzywalam zadnego srodka dodatkowo . Ale macie fajnie dziewczyny. Ja zazwyczaj prostuje ponad godzine, nie wiem czy dlatego, zem nieporadna, czy dlatego ze mam duzo wlosow .
Początkowo zajmowało mi to jakieś pół godziny, ale teraz doszłam do wprawy
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 20:16   #740
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez beoneself
Początkowo zajmowało mi to jakieś pół godziny, ale teraz doszłam do wprawy
A mi poczatkowo chyba ze 2 godziny
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 13:48   #741
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez nalepcia
Hej Anecik nie polecam ci weli dwu fazowej. Ja miałam po niej okropnie drutowate włosy i takie szorstkie myślałam że takie miały być ale ja poszlam do fyzjera i wyprostowala mi włosy używając mleczka do prostowania to były mięciutkie i super proste. Pozatym po welli też się mi odkrecały. Dodam że mam kręcone średnio grube włosy i czesto przesuszone. Ja do prostowania obecnie używam Fluidu do postowania Londy Style i jestem zadowolona dodatkowo nie jest to drogie do 30 zł.
To twoje puszenie tez może zależec o stanu nawilżenia twoich włosków. Z takich zwykych szampowów to dobrzenwilża Pantene ale oczywiście lepiej używać jakiś profesjonalnych kosmetyków.
Pozdrawiam
No to mnie zachecilas do tego mleczka londy nie wiesz czy ono chroni przed wysoka temperatura??? Bo na tym te by mi zalezalo
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 14:38   #742
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Efalock boska prostownica

Jeśli chodzi o kosmetyki "termoochronne" to polecam mleczko L'oreal Hot Liss (taki w różowym opakowaniu, kosztuje ok. 18zł) - u mnie naprawdę się sprawdził. Włosy są po nim gładkie i takie sypkie. Mam Champa i gdy nie używałam Hot Lissa to muszę przyznać, że byłam średnio zadowolona z tej prostownicy. Ale duet Champ + Hot Liss jest naprawdę super.
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 15:36   #743
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Dot.: Efalock boska prostownica

a Twoje wlsy sa mocno krecone????
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 16:06   #744
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez yuk-ka
Jeśli chodzi o kosmetyki "termoochronne" to polecam mleczko L'oreal Hot Liss (taki w różowym opakowaniu, kosztuje ok. 18zł) - u mnie naprawdę się sprawdził. Włosy są po nim gładkie i takie sypkie. Mam Champa i gdy nie używałam Hot Lissa to muszę przyznać, że byłam średnio zadowolona z tej prostownicy. Ale duet Champ + Hot Liss jest naprawdę super.
też posiadam i tez polecam, a właściwie już polecałam
tylko udało mi się je dostać za niecałe 14 zł;}
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-25, 11:58   #745
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Efalock boska prostownica

dziewuszki ja znowu do was, bo nie wiem w końcu który lepszy ten efalock.... czy lepiej mastera czy champa kupic ??
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 11:57   #746
WICHURKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Prostownice z Allegro

hej możesz mi podać namiary na grabcie!!!! dziękuje z góry
WICHURKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 14:44   #747
nalepcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 38
Dot.: Efalock boska prostownica

Nie pisze na niej że chroni przed ciepłem ale żadna tak do końca nie ochroni. Tu masz linka do stronki i sobie pocztasz o nim.
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...8&cat=0&page=1
Pozdrawiam
nalepcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-28, 18:36   #748
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
dziewuszki ja znowu do was, bo nie wiem w końcu który lepszy ten efalock.... czy lepiej mastera czy champa kupic ??
Chyba Mastera, bo w Champie podobno jonizaja jest dosc awaryjna. Ale ja nie jestem obiektywna, bo tylko z Mastera korzystalam.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 17:40   #749
Anulka14
Raczkowanie
 
Avatar Anulka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: Efalock boska prostownica

Cytat:
Napisane przez Nierika
Chyba Mastera, bo w Champie podobno jonizaja jest dosc awaryjna. Ale ja nie jestem obiektywna, bo tylko z Mastera korzystalam.
a co mialas na mysli mowiac ze ta jonizacja jest awaryjna bo wiesz ja aktualnie od jakis 3 tygodni uzywam flat mastera i z samego efektu jestemzachwycona ale mi tez pomalu zaczynaja robic sie rysy wygladajace na to ze schodzie ceramika i w zwiazku z tym planuje zamiane jej na champa ale jeszcze musze obczaic czy sa miedzy nimi jakies roznice i dopiero wtedy sie zdecyduje pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Anulka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-29, 19:32   #750
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Efalock boska prostownica

W ogole dziwi mnie, ze teraz wszystkim dziewczynom z Efalocka powloka schodzi , i to chyba dziewczynom ktore zakupily go dosc niedawno. Ja mam swojego jakis czas i na razie problemow nie mam. Odpukac
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.