Śląskie Panny Młode cz.III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-21, 19:01   #721
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zajrzyjcie na mój wątek ku przestrodze https://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post40 920208
Dobrze, że nie zamówiłaś bolerka! Szok

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie. Kiedy na śląsku rezerwować fryzjera/wizażystkę? Bo się zastanawiam a słyszałam przeróżne opinie.. i może macie już jakieś sprawdzone i godne polecenia?
Ja już mam umówione
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:03   #722
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja już mam umówione
ja tam mam jeszcze 2 lata do ślubu i się zastanawiam czy rok wcześniej się tym zainteresować, czy pół czy teraz.. ;p bo jak napisałam - słyszałam przeróżne opinie.. a niektóre że do lepszych to nawet te 1,5 roku wcześniej i nie wiem czy to prawda? i kiedy Ty się umawiałaś?
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:04   #723
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
ja tam mam jeszcze 2 lata do ślubu i się zastanawiam czy rok wcześniej się tym zainteresować, czy pół czy teraz.. ;p bo jak napisałam - słyszałam przeróżne opinie.. a niektóre że do lepszych to nawet te 1,5 roku wcześniej i nie wiem czy to prawda? i kiedy Ty się umawiałaś?
Ja nie pamiętam jak się umawiałam ale jeśli wybierzesz jakąś to umawiaj się od razu i będzie bez stresu
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:06   #724
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja nie pamiętam jak się umawiałam ale jeśli wybierzesz jakąś to umawiaj się od razu i będzie bez stresu
na razie jeszcze żadnej nie szukałam ale jak się w końcu tym zainteresuje to pewnie od razu się umówię, żeby mieć to z głowy
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:11   #725
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja sie umówiłam do fryzjera w okolicach lutego tego roku, natomiast makijażystkę znalazłam w okolicach grudnia 2012r. i jakoś w marcu'13 zapisałam się.
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 21:46   #726
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie. Kiedy na śląsku rezerwować fryzjera/wizażystkę? Bo się zastanawiam a słyszałam przeróżne opinie.. i może macie już jakieś sprawdzone i godne polecenia?
Z tego co się orientowałam to makijażystkę powinno się dużo wcześniej niż fryzjerkę. Nawet i 1,5 roku wcześniej. Szczególnie jak to jest jakaś wzięta i znana ja niestety tak nie zrobiłam a chciałam umawiać się w kwietniu i dopiero 6 czy 7 miała wolny termin na wrzesień
Natomiast dzwoniłam do fryzjerki to mówiły że bez problemu z terminami, nawet nie zapisują teraz na wrzesień, mam dzwonić dopiero z początkiem lipca
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 23:06   #727
missbennet
Zakorzenienie
 
Avatar missbennet
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 698
Odp: Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie. Kiedy na śląsku rezerwować fryzjera/wizażystkę? Bo się zastanawiam a słyszałam przeróżne opinie.. i może macie już jakieś sprawdzone i godne polecenia?
Ja umawiam w kwietniu zeszlego roku, ale tylko dlatego, ze uparlam sie na jedna konkretna

wysłane z tapatalk
missbennet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 09:13   #728
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja mam ślub za 3 tygodnie, a na makijaż do Ani Oramus umówiłam się w połowie listopada. Jeśli chodzi o fryzurę to byłam umówiona już w styczniu do fryzjerki, ale teraz z niej zrezygnowałam po próbnych i idę w sobotę na fryzurę próbną do innej fryzjerki, która mam nadzieję, że ma termin na mój ślub.
Nigdy bym do takiej sytuacji nie doprowadziła, bo byłam pewna, że ta fryzjerka jest dobra. Niestety dwie próbne fryzury zmusiły mnie do poszukiwania kogoś innego na ostatni moment.
W pracowni fryzjerskiej najbardziej chodliwej wśród panien młodych u mnie w mieście terminy na czesanie ślubne w 2013 zapełniały się ju ż w okolicach listopada 2012.
Strasznie jestem zawiedziona tą sytuacją z fryzjerem. I ta niepewność...jakbym nie miała innych stresów ;( Przynajmniej wiem, że makijaż będę miała perfekcyjny.
Także moją sytuację można potraktować jako przestrogę....
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 10:03   #729
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
ja tam mam jeszcze 2 lata do ślubu i się zastanawiam czy rok wcześniej się tym zainteresować, czy pół czy teraz.. ;p bo jak napisałam - słyszałam przeróżne opinie.. a niektóre że do lepszych to nawet te 1,5 roku wcześniej i nie wiem czy to prawda? i kiedy Ty się umawiałaś?
Ja biorę ślub w grudniu i jeszcze się za to nie wzięłam Ale jakoś odeszła mi ochota na wszelkie załatwianie ślubne, szczególnie przerażają mnie chore kwoty za makijaż czy fryzjera...jasne, że za profesjonalizm się płaci, ale dla mnie 150-200zł za zaplecenie warkocza czy machnięcie makijażu plus połowa z tego na próbny to dość dużo...Jeżeli próbny byłby 'w pakiecie' to jeszcze
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 13:24   #730
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Ja mam ślub za 3 tygodnie, a na makijaż do Ani Oramus umówiłam się w połowie listopada. Jeśli chodzi o fryzurę to byłam umówiona już w styczniu do fryzjerki, ale teraz z niej zrezygnowałam po próbnych i idę w sobotę na fryzurę próbną do innej fryzjerki, która mam nadzieję, że ma termin na mój ślub.
Nigdy bym do takiej sytuacji nie doprowadziła, bo byłam pewna, że ta fryzjerka jest dobra. Niestety dwie próbne fryzury zmusiły mnie do poszukiwania kogoś innego na ostatni moment.
W pracowni fryzjerskiej najbardziej chodliwej wśród panien młodych u mnie w mieście terminy na czesanie ślubne w 2013 zapełniały się ju ż w okolicach listopada 2012.
Strasznie jestem zawiedziona tą sytuacją z fryzjerem. I ta niepewność...jakbym nie miała innych stresów ;( Przynajmniej wiem, że makijaż będę miała perfekcyjny.
Także moją sytuację można potraktować jako przestrogę....
Pozdrów kochaną Aneczkę serdecznie od Kasi i Krystiana
Będziesz pięknie umalowana
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 22:20   #731
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Pozdrów kochaną Aneczkę serdecznie od Kasi i Krystiana
Będziesz pięknie umalowana
Wieeem Byłam zachwycona po próbnym
Pozdrowię, pozdrowię
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 11:03   #732
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Hej mam do Was pytanie.

Wczoraj była u mnie koleżanka zajmująca się hobbystycznie makijażem, pomalowała mnie na kilka różnych wariantów, z jeden - dwa mi się spodobały. Myślałam, że może zaproponuję jej, żeby mnie pomalowała do ślubu.

Tylko rozmawiam z inną koleżanką, pmką, która uważa, że raz w życiu powinnam sobie zainwestować w prawdziwy makijaż, który przetrwa całą imprezę, na pewno nie spłynie i będzie bardzo dobrze dobrany do mojej urody. Na pewno jest trochę racji, ale 200 zł to dla mnie bardzo dużo na makijaż.

Wyście wszystkie malowały się u profesjonalnych wizażystek? Jak to widzicie?
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 11:21   #733
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Hej mam do Was pytanie.

Wczoraj była u mnie koleżanka zajmująca się hobbystycznie makijażem, pomalowała mnie na kilka różnych wariantów, z jeden - dwa mi się spodobały. Myślałam, że może zaproponuję jej, żeby mnie pomalowała do ślubu.

Tylko rozmawiam z inną koleżanką, pmką, która uważa, że raz w życiu powinnam sobie zainwestować w prawdziwy makijaż, który przetrwa całą imprezę, na pewno nie spłynie i będzie bardzo dobrze dobrany do mojej urody. Na pewno jest trochę racji, ale 200 zł to dla mnie bardzo dużo na makijaż.

Wyście wszystkie malowały się u profesjonalnych wizażystek? Jak to widzicie?
hej mnie malowała kosmetyczka ale nie za 200zł a za 100 razem z próbnym dodatkowo to znajoma który mi już nie jeden makijaż robiła, raz tylko poszłam do innej kosmetyczki i byłam przeprażona, makijaż mi spłynął w połowie wesela, więc nie chodzi o to aby dać 200 zł a makijaż i tak się rozmyje ale o to abyś Ty się dobrze czuła i była pewna że makijaż jest tam gdzie powinien, ja bym popróbowała kosmetyczek i zobaczyła jak makijaż się sprawdza a jak chcesz koleżankę to jest specjalny spray aby utrwalić makijaż, zawsze można w to zainwestować
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 11:30   #734
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Hej mam do Was pytanie.

Wczoraj była u mnie koleżanka zajmująca się hobbystycznie makijażem, pomalowała mnie na kilka różnych wariantów, z jeden - dwa mi się spodobały. Myślałam, że może zaproponuję jej, żeby mnie pomalowała do ślubu.

Tylko rozmawiam z inną koleżanką, pmką, która uważa, że raz w życiu powinnam sobie zainwestować w prawdziwy makijaż, który przetrwa całą imprezę, na pewno nie spłynie i będzie bardzo dobrze dobrany do mojej urody. Na pewno jest trochę racji, ale 200 zł to dla mnie bardzo dużo na makijaż.

Wyście wszystkie malowały się u profesjonalnych wizażystek? Jak to widzicie?
Pozwolę sobie napisać, jak wyglądało to u mnie (choć ze Śląska nie jestem) Na co dzień praktycznie w ogóle się nie maluję - jeżeli już, to tusz do rzęs, czasami puder matujący, od święta kreska eyelinerem (choć różnie mi to wychodzi ). Źle bym się czuła z "tapetą" na twarzy, poza tym gdybym musiała podczas wesela dokonać jakichś poprawek - na 100% bym poległa Malowała mnie moja znajoma - nie używała żadnych profesjonalnych kosmetyków, a efekt był świetny Później ewentualnie poprawiałam usta błyszczykiem, przypudrowałam nosek czy użyłam bibułek matujących Koleżanka za usługę zawołała 20zł Nie poddawaj się presji, to ma być Twój dzień, to Ty masz się czuć pięknie - jeżeli podoba Ci się makijaż wykonany przez koleżankę, to po co przepłacać? Makijaż to jeszcze nic - nie wyobrażacie sobie, jakie poruszenie wywołałam wśród damskiej części gości brakiem tipsów

Edytowane przez martyna_tina
Czas edycji: 2013-05-23 o 11:34
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:18   #735
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Hej mam do Was pytanie.

Wczoraj była u mnie koleżanka zajmująca się hobbystycznie makijażem, pomalowała mnie na kilka różnych wariantów, z jeden - dwa mi się spodobały. Myślałam, że może zaproponuję jej, żeby mnie pomalowała do ślubu.

Tylko rozmawiam z inną koleżanką, pmką, która uważa, że raz w życiu powinnam sobie zainwestować w prawdziwy makijaż, który przetrwa całą imprezę, na pewno nie spłynie i będzie bardzo dobrze dobrany do mojej urody. Na pewno jest trochę racji, ale 200 zł to dla mnie bardzo dużo na makijaż.

Wyście wszystkie malowały się u profesjonalnych wizażystek? Jak to widzicie?
Ja zdecydowanie polecam zainwestować to 200 zł w siebie... Na tle wydatków ślubnych 200 zł w tą czy w tą nie robi większej różnicy...
Malowała mnie Ania Oramus, nie była to tania usługa, ale warta każdej zainwestowanej złotówki
Makijaż piękny, trwały i przy tym doskonale do mnie dobrany...
Raz w życiu można poczuć się jak gwiazda - dokładnie tak się czułam jak spojrzałam w lustro

Czasem ogladam zdjęcia ślubne i jak PMka się błyszczy, to mnie krew zalewa Zwłaszcza latem powinno się inwestować w profesjonalistów.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:46   #736
AaNUsia1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pięknego miasta ;)
Wiadomości: 332
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Hej dziewczyny!

Ślubuję z moim ukochanym 11.07.2015r. W tym dniu będzie to nasza 5 rocznica odkąd jesteśmy razem Poznaliśmy się przez internet i jesteśmy bardzo szczęśliwi razem Kto by na początku powiedział, że weźmiemy razem ślub, a jednak) W tym dniu będę mieć 25 lat , mój ukochany 28.
Salę mamy już wybraną: Pod Różą w Wojsce(160zł za osobę) http://podroza-domweselny.pl/galeria , Zespół Drimm z Gliwic, grają super http://zespoldrim.com.pl/ , fotografa jeszcze szukamy- chętnie posłucham tutaj porad, bo zdjęcia chciałbym mieć naprawdę piękne, w końcu to jedyna pamiątka jaka pozostanie

Co do makijażystek i fryzjerów to też możecie śmiało polecać z moich okolic- Tarnowskie Góry Nie drogich i profesjonalnych

Buziaczki
__________________


"walczmy o szczęście swoje, bo nie poprawne są podróbki"

On całym moim życiem
Kocham Go jak nigdy nikt!!;***

Miś;*************
AaNUsia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 13:14   #737
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam zainwestować to 200 zł w siebie... Na tle wydatków ślubnych 200 zł w tą czy w tą nie robi większej różnicy...
Malowała mnie Ania Oramus, nie była to tania usługa, ale warta każdej zainwestowanej złotówki
Makijaż piękny, trwały i przy tym doskonale do mnie dobrany...
Raz w życiu można poczuć się jak gwiazda - dokładnie tak się czułam jak spojrzałam w lustro
zgadzam się i ja bym się bała wziąć byle kogo.. zainteresowałaś mnie tą makijażystką ;-) ile bierze jeśli mogę wiedzieć? później sobie jej poszukam na necie

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

AaNUsia1990 zapraszam tu: click
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:03   #738
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
zgadzam się i ja bym się bała wziąć byle kogo.. zainteresowałaś mnie tą makijażystką ;-) ile bierze jeśli mogę wiedzieć? później sobie jej poszukam na necie

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

AaNUsia1990 zapraszam tu: click
Mnie Aneczka malowała już 2 sezony temu wiec nie wiem jak teraz z cennikiem ale nutik się u niej będzie piękniła za kilka tyg. więc ją spytaj o cennik bo jest bardziej na bieżąco
Mnie Ania malowała do ślubu i do sesji foto.
Zresztą całą sesję plenerowa była z nami i pilnowała czy coś mi nie spływa w 35 stopniowym upale
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 21:52   #739
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Odp: Śląskie Panny Młode cz.III

Hejo jestem tylko na chwile... do slubu zostaly mi niecale 2 dni
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 06:17   #740
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Odp: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
Hejo jestem tylko na chwile... do slubu zostaly mi niecale 2 dni
strach mnie za Ciebie obleciał
Powodzenia!
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 07:43   #741
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
strach mnie za Ciebie obleciał
Powodzenia!
Własnie czuje błogi spokój I szczerze już mam dość przygotowań
Jedynie wiem że zaczne się stresować dopiero przed samym kościołem
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 07:48   #742
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
Własnie czuje błogi spokój I szczerze już mam dość przygotowań
Jedynie wiem że zaczne się stresować dopiero przed samym kościołem
Haha i to jest zdrowy rozsądek! Moim zdaniem nie ma się co stresować. Będzie dobrze! Ja jeszcze nie byłam na ślubie, na którymś coś wybuchło albo poszło fatalnie. Każdy ślub jest piękny, a jeśli coś pójdzie nie do końca po naszej myśli to trzeba to przyjąć takim jakie jest i nie denerwować się. W tym dniu wszystko będzie cudnowne. No chyba, że fryzjerka spali włosy albo Pan Młody nie przyjedzie ;P
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:12   #743
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez nutik Pokaż wiadomość
Haha i to jest zdrowy rozsądek! Moim zdaniem nie ma się co stresować. Będzie dobrze! Ja jeszcze nie byłam na ślubie, na którymś coś wybuchło albo poszło fatalnie. Każdy ślub jest piękny, a jeśli coś pójdzie nie do końca po naszej myśli to trzeba to przyjąć takim jakie jest i nie denerwować się. W tym dniu wszystko będzie cudnowne. No chyba, że fryzjerka spali włosy albo Pan Młody nie przyjedzie ;P
Najbardziej stresujaca bedzie przysięga i nie z powodu tego, ze bede mówic do mikrofonu... Bardziej sie stresuje, ze się popłacze ze wzruszenia albo nie bede mogła powiedziec słowa
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:42   #744
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Odp: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
Hejo jestem tylko na chwile... do slubu zostaly mi niecale 2 dni
Ha! Czyżby pierwsza "nasza" PMka w tym roku?

Proszę potem wszystko nam opisać

(ja będę zamykać nasz peleton:P)
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:51   #745
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
Najbardziej stresujaca bedzie przysięga i nie z powodu tego, ze bede mówic do mikrofonu... Bardziej sie stresuje, ze się popłacze ze wzruszenia albo nie bede mogła powiedziec słowa
Ja też już ćwiczyłam te przysięgi. No i będę płakać, na milion procent. I trudno. Nic się nie stanie takiego, wstyd byłby jeśli Pan Młody by płakał ;P a my możemy, to tylko doda frajdy gościom.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:10   #746
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Odp: Dot.: Odp: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ha! Czyżby pierwsza "nasza" PMka w tym roku?

Proszę potem wszystko nam opisać

(ja będę zamykać nasz peleton:P)
Nie ma problemu z chęcią wrzuce relacje i moze jakies zdjęcia
__________________
25052013 <3 <3



Franek 15.12.2014
Zosia i Klara 08.12.2016
<3
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:44   #747
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Karoloo Pokaż wiadomość
Nie ma problemu z chęcią wrzuce relacje i moze jakies zdjęcia
Kochana powodzenia

Swoją drogą, jak to przeczytałam to poczułam dreszcze
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:58   #748
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Kochana powodzenia

Swoją drogą, jak to przeczytałam to poczułam dreszcze
Ja też poczułam! Będzie dobrze na pewno!

Dziewczyny a ja jutro odbieram suknię ślubną! Jestem bardzo tym przejęta, aż sobie piwko trzasnęłam. Bo jutro się zobaczę w mojej sukni marzeń, uszytej tylko dla mnie...czy nie każda dziewczyna o tym marzy? Ja całe życie czekałam na tą moją, jedyną suknię!
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 07:56   #749
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ale już ją przymierzałaś? Czy w ogóle nie?

Karol00 Trzymam kciuki za dziś!
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 09:07   #750
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

czekamy na relacje i trzymamy mocno kciuki aby wszystko poszło po Twojej myśli



a ja się już pytałam czy nosicie kołacz i chyba faktycznie się zdecyduje (ewentualnie jakieś inne dobre ciasto) i teraz powiedzcie komu w pracy dajecie? tylko w swoim wydziale, znajomym, kierownictwu, czy po całej firmie od drzwi do drzwi i wszystkim?
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.