Grecja kontynentalna + wyspy - watek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 22:06   #721
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość
heh znów zajrzałam na ten wątek i znów marzą mi się wczasy... w zeszłym roku marzyłam o Zakhyntos ale przez sprawy rodzinne wyjazd nie wypalił, więc może w tym roku
termin to koniec maja-początek czerwca ew. wrzesień, Korfu, Kreta lub Zakhyntos, może załapię sie na fajnego Lasta, na razie przeglądam oferty i wpadł mi w oko ten hotel http://www.grecos.pl/Wakacje/Grecja/...-di-Corfu.html

w tamtym roku byłam na Zakynthos, na all w opcji last minute za 1200 zł. po prsotu jak w raju, taka piękna wyspa że cud miód, i jeszcze trafiła nam się idealna oferta, hotel 3 i pół gwiazdkowy, jedzenie i drinki non stop ahh ( fajnie powspominać jak teraz tak zimno). mogę się podzielić doświadczeniami gdyby coś
zatoka wraku do dziś śni m isię po nocach... zobaczyć to na własne oczy, ahhh normalnie raj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zante13.jpg (107,5 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zante14.jpg (176,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zante21.jpg (200,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zante6.jpg (65,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zante8.jpg (211,9 KB, 77 załadowań)
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 08:03   #722
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Aquis Vasia Beach fajny hotelik.Tylko daleko od lotniska.Ale ta ogólnie polecam

Ja w tym roku niestety jeśli gdzieś pojadę to jedynie Bałtyk.Ale odbiję sobie w nast roku z nawiązką
Zazdraszczam Wam wyjazdów

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2011-02-13 o 08:06
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:41   #723
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
w tamtym roku byłam na Zakynthos, na all w opcji last minute za 1200 zł. po prsotu jak w raju, taka piękna wyspa że cud miód, i jeszcze trafiła nam się idealna oferta, hotel 3 i pół gwiazdkowy, jedzenie i drinki non stop ahh ( fajnie powspominać jak teraz tak zimno). mogę się podzielić doświadczeniami gdyby coś
zatoka wraku do dziś śni m isię po nocach... zobaczyć to na własne oczy, ahhh normalnie raj
piękne zdjęcia też takie stamtąd mam wiec wiem o czym mówisz ciekawi mnie tylko, w jakim terminie tam byłaś?bo ja takiego zdjęcia fajnego na plaży nie mam, bo wszędzie ludzie
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:48   #724
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
piękne zdjęcia też takie stamtąd mam wiec wiem o czym mówisz ciekawi mnie tylko, w jakim terminie tam byłaś?bo ja takiego zdjęcia fajnego na plaży nie mam, bo wszędzie ludzie
końcówka sierpnia, bodajze 27.08-03.09, troche ludzi było ale udało sie jak widać zrobić fotki bez tłumów :P chociaz jak w tamtym rok wczesniej byłam na rodos, w terminie 2-9 wrzesnia to na naszej plazy w promieniu moze kilometra było może łącznie z 10 osób
statek do zatoki wraku to cały napakowany był po brzegi polakami więc duzo nas było :P ale wybiegłam pierwsza na plaze i robiłam fotki :P
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:52   #725
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

piekne zdjęcia narobilam sobie ochoty na ciepełko i taka czekoladowa opaleniznę
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:08   #726
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
w tamtym roku byłam na Zakynthos, na all w opcji last minute za 1200 zł. po prsotu jak w raju, taka piękna wyspa że cud miód, i jeszcze trafiła nam się idealna oferta, hotel 3 i pół gwiazdkowy, jedzenie i drinki non stop ahh ( fajnie powspominać jak teraz tak zimno). mogę się podzielić doświadczeniami gdyby coś
zatoka wraku do dziś śni m isię po nocach... zobaczyć to na własne oczy, ahhh normalnie raj
jejciu jak pięknie a w jakim hotelu byłaś? opisz co pamiętasz, wszystkie informacje cenne marzy nam się hotel przy(lub niedaleko)piaszczystej plaży...
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:54   #727
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
końcówka sierpnia, bodajze 27.08-03.09, troche ludzi było ale udało sie jak widać zrobić fotki bez tłumów :P chociaz jak w tamtym rok wczesniej byłam na rodos, w terminie 2-9 wrzesnia to na naszej plazy w promieniu moze kilometra było może łącznie z 10 osób
statek do zatoki wraku to cały napakowany był po brzegi polakami więc duzo nas było :P ale wybiegłam pierwsza na plaze i robiłam fotki :P
a to jest tajemnica tego zdjęcia
ja byłam przełomie lipca/sierpnia. w zatoce wraku było tyle statków, że nasz nie miał gdzie podpłynąć i jeden musiał wycofywać ale i tak było super, do tej pory oglądam zdjęcia i zachwycam się kolorem i czystością wody
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 22:04   #728
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Jezu, praktycznie cały wątek przeczytałam i mętlik mam w głowie

Ja się właśnie zastanawiam nad Grecją, żeby jakoś w maju wyskoczyć. I przeszukując oferty zauważyłam, że różnie to jest... Lepiej wyspy? i Kreta chyba najdroższa? Co w ogóle najlepiej wybrać: Kretę, Rodos, Korfu a może Zakynthos? Zaznaczę, że myślę i o wypoczynku i o zwiedzaniu, marzą mi się piękne widoki.... Nie znam się kompletnie, także proszę o wszystkie porady

A z kasa to mnie w ogóle zamotaliście Na początku wątku padały kwoty od 500 do 1000 euro, potem ok 100 Ile tak średnio brać na osobę jak się chce z dwóch wycieczek fakultatywnych skorzystać i czasem zjeść coś na mieście? A jakie są koszty wypożyczenia auta? Raczej na dzień niż na cały pobyt?

Aj, mam więcej mętliku w głowie po przeczytaniu wątku niż przed
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2011-02-13 o 23:08
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:17   #729
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jezu, praktycznie cały wątek przeczytałam i mętlik mam w głowie

Ja się właśnie zastanawiam nad Grecją, żeby jakoś w maju wyskoczyć. I przeszukując oferty zauważyłam, że różnie to jest... Lepiej wyspy? i Kreta chyba najdroższa? Co w ogóle najlepiej wybrać: Kretę, Rodos, Korfu a może Zakynthos? Zaznaczę, że myślę i o wypoczynku i o zwiedzaniu, marzą mi się piękne widoki.... Nie znam się kompletnie, także proszę o wszystkie porady

A z kasa to mnie w ogóle zamotaliście Na początku wątku padały kwoty od 500 do 1000 euro, potem ok 100 Ile tak średnio brać na osobę jak się chce z dwóch wycieczek fakultatywnych skorzystać i czasem zjeść coś na mieście? A jakie są koszty wypożyczenia auta? Raczej na dzień niż na cały pobyt?

Aj, mam więcej mętliku w głowie po przeczytaniu wątku niż przed
ceny wycieczek sa b.rozne niektore nawet ponad 100E osoba
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:44   #730
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Tak, wiem, widziałam A licząc bez wycieczek?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:17   #731
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Tak, wiem, widziałam A licząc bez wycieczek?
Ja zamierzam wziąć po 100-150E na osobę
Z Grecosa mam 1 darmową wycieczkę a drugą dokupię
Z tego co się orientuję to na Krecie wypożyczenie auta na 1 dzień to koszt ok.90E oczywiście ten najtańszy - czyli Matiz

A wy się nie bałyście samolotem lecieć??
W ogóle czy są jakieś wymogi co do wielkości bagażu, czy ważne jest, żeby wagowo nie przekroczył 20kg?
No i nie mam pojęcia co spakuję
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 17:26   #732
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Tak, wiem, widziałam A licząc bez wycieczek?
ja bym na tydz wzieła 300E jeśli będziesz mieć gorszy hotel bez all to więcej bo tam strasznie drogo jest.Cola czy inne napoje są bardzo drogie.Tak samo lody.Obiady od 10E
Ja miałam dobry hotel i wydałam ok 30E ale resztę straciłam na strefie kupiłam zegarek za ponad 100E dużo Alkoholu, słodycze itd

Ja miałam całodzienne wyżywienie 2 śniadania, Lunch,obiad , kolacje w międzyczasie przekąski lody.Najlepiej hotel 5 gwiazdek bo Greckie 5.One teoretycznie wypadają na 4.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:51   #733
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

dorka prześliczne fotki, napisz proszę z jakim biurem byłaś i gdzie dokładnie
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:08   #734
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
dorka prześliczne fotki, napisz proszę z jakim biurem byłaś i gdzie dokładnie
byłam z triadą , na opcji TRAF i w last minute
opcja traf polegała na tym ze kupiliśmy oferte na zakynthos w min 3 gwaizdkowym hotelu z all inc ale nie wiedzielismy jak ito dokladnei hotel. opcja jest fajna, bo placi sie o wiele mniej ( prawie o polowe porownujac cene hotelu w ktorym bylismy "Admiral tsivili" , do tego co my płaciliśmy a zakynthos jest na tyle male ze nie balismy sie ze wyladujemy na jakims "zadupiu" jak to robia w tej ofercie jak sie jedzie np do turcji.
miejscowosc tsivili ładna, plaża taka sobie ale bylismy tam tylko jeden dzien, reszte podrozowalismy po innych plażach
hotel admiral tsivili tez fajny, dosyc duzy, dwa baseny, jedzonko pyszne
__________________

Edytowane przez dorkaaa
Czas edycji: 2011-02-15 o 21:10
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:27   #735
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Dorka, i ile Was to wyniosło?

Wiecie co, mam opcję do zastanowienia i nie wiem co robić... 8 dni, na koniec maja, jest to wycieczka wykupiona przez zakład pracy mojego TŻa, więc mielibyśmy tam ok 40-50 % zniżki. Ale! hotel 3 gwiazdki, marne opinie na necie (narzekania głównie co do jedzenia). Zastanawiam się czy ryzykować i nie przejmować się takimi drobiazgami jak jedzenie (bo właśnie- zawsze można na gyrosa wyskoczyć czy cokolwiek) czy odpuścić. Jak myślicie?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 22:25   #736
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dorka, i ile Was to wyniosło?

Wiecie co, mam opcję do zastanowienia i nie wiem co robić... 8 dni, na koniec maja, jest to wycieczka wykupiona przez zakład pracy mojego TŻa, więc mielibyśmy tam ok 40-50 % zniżki. Ale! hotel 3 gwiazdki, marne opinie na necie (narzekania głównie co do jedzenia). Zastanawiam się czy ryzykować i nie przejmować się takimi drobiazgami jak jedzenie (bo właśnie- zawsze można na gyrosa wyskoczyć czy cokolwiek) czy odpuścić. Jak myślicie?
chodzi o miejsce na riwierze olimpijskiej? bo opis cos mi mówi
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 08:30   #737
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dorka, i ile Was to wyniosło?
wycieczka czyli hotel na tydzien + samolot + all inclusive itd kosztowalo okolo 1250 zł ( nie pamietam juz dokładnie), do tego bylismy na rejsie statkiem dookola wyspy za 20 euro i rejsie statkiem na wyspe zółwi za 8 euro (ten za 20 euro i rezydentki, a ten za 8 kupowaliśmy u miejscowych bo taniej było), jedzenia nie kupowalismy bo mielismy wszystko w hotelu non stop ( miedzy posiłkami byłt przekaski cyzli np hamburkegy, hot dogi wiec jak nie wrocilismy na obiad z wycieczki to bralismy takie cos, wiec jak wiadomo cale nasze keiszonkowe poszło na podrozowanie po wyspie ( autobusy okolo 2 euro w jedna strone) i pamiątki (jakies tam reczniki itd), czasami jeszcze chodziliśmy na drinka mohito bo w hotleu u nas go nie mieli wiec tak dodatkowo ze 100 euro chyba poszło. ale można było oszczedniej :P naprawde :P
mozna bylo po prostu jechac do tego hotelu, chodzic na pobliskie plaze i wracac na jedzenei i picie. nie straciłoby się nic dodatkowo oprocz tych 1250 zł, no moze plus rejs statkiem dookola wyspy bo to naprawde warto !
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:17   #738
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Doorka, dzięki za info

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
chodzi o miejsce na riwierze olimpijskiej? bo opis cos mi mówi
Nie, chodzi o hotel w Eloundzie na Krecie, gdzie podobno sami Polacy urzędują, bo Niemcy i Anglicy już tam jeździć nie chcą... Ale skoro więcej takich hoteli jest, to w sumie też nie wiem czy nie trafię jeszcze gorzej. No nie wiem...

Dlatego się zastanawiam. Wmawiam sobie, że to przecież nie hotel jest najważniejszy... czy jest?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2011-02-16 o 09:20
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:07   #739
dorkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar dorkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 333
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dlatego się zastanawiam. Wmawiam sobie, że to przecież nie hotel jest najważniejszy... czy jest?
zalezy od rodzaju wypoczynku jaki preferujesz i od tego cyz masz duze wymagania. jak bardziej chcesz zwiedzac wyspe ( a na krecie jest duzo do zwiedzania) i w hotelu bedziesz tylko spac ewentualnei jesc to nie ma wiekszego znaczenia, czy jest ladnei czy sa animacje fajne itd tak samo jak np nie masz duzych wymagan, zeby np łózka miały czerwona pościel albo codziennie zeby układali ci hotelowe kapcie ( o ile takie beda) równo przy łózku, to hotel nie powinien za bardzo przeszkadzac. z drugiej strony teraz na rynku jest tak wiele ofert ze mozna znalezc naprawde dobry hotel w naprawde niskich cenach, a jak sie pojedzie do jakiegos gorszego "pierwszego lepszego" to potem można sie gryźć ze były inne lepsze.
mi tam nigdy nie przeszkadza jak gdzies wyjezdzam to czy piszą źle czy dobrze o hotelu. w tamtym roku byłam na rodos w hotelu który miał złe opinie a było tam naprawde super - wiadomo, dla nas 21 latków, bo my bardzo nie marudzimy :P całe zycie na koloniach spało sie w namiotach czy na podłogach w śpiworach wiec takie hotele gdzie ktoś jeszcze scieli łóżko to luksus.
ale wiadomo nei przesadzajmy, troche te wycieczki kosztują wiec czegos trzeba wymagac
__________________
dorkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 13:33   #740
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Doorka, dzięki za info



Nie, chodzi o hotel w Eloundzie na Krecie, gdzie podobno sami Polacy urzędują, bo Niemcy i Anglicy już tam jeździć nie chcą... Ale skoro więcej takich hoteli jest, to w sumie też nie wiem czy nie trafię jeszcze gorzej. No nie wiem...

Dlatego się zastanawiam. Wmawiam sobie, że to przecież nie hotel jest najważniejszy... czy jest?
w hotelu bedziesz tylko sie myc i spac zapewne
ja bylam w Grecji za free ( i nie mialam wyboru hotelu itd.), wiec cieszylam się z tego co mialam. Spac sie dalo, klima była, prysznic był jedzenie w hotelu mniej niz przecietne (tez to mialam zapewnione), ale zawsze mozna cos zjesc gdzies indziej.
Mimo iz nie byly to miejsce idealne (a wrecz jak akademik), pogoda, widoki, wycieczki , atmosfera wynagrodzily mi to kilkakrotnie.
Ale jak mowie, ja bylam na wczasach, które mi fundowano z pracy wraz z 1 wycieczka (placilam tylko podatrek), wiec nie marudzilam. A jak wy musicie placic i jesli sa jakies straszne warunki, to szkoda kasy.
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj

Edytowane przez ania z wzgórza marzeń
Czas edycji: 2011-02-16 o 13:34
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:13   #741
focus1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość



O widzę że termin mamy ten sam a skąd lecisz ,jeżeli można wiedzieć? Ja z Wa-wy . Z Grecosa będziesz zadowolona, to świetne biuro, a w hotelu z sieci Aquis też nie powinno być niespodzianek. Grecos poleca właśnie te Hotele



Ja w zeszłym roku byłam na Krecie z Grecosem i jestem bardzo zadowolona. Spisali się na 6+.
Wylot mamy z Warszawy
pozdrawiam
focus1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:17   #742
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Ja od kilku dni przegladam oferty biur podróży i w 90% jestem zdecydowana na Zakynthos. Z Krety zrezygnowałam bo 7 dni to za mało żeby zwiedzić tą wyspę.
Spodobała mi sie miejscowość Alikanas ale tam marny wybór hoteli, o Laganas wiele osób pisze że głośne, więc zostaje Tsilivi. Zastanawiam sie nad tymi hotelami
- Zante Maris(najbardziej mi się podoba ale najdroższy z tych trzech)
-Aleksandra Beach( najtańszy i ma wiele pozytywnych opinii ale leży przy małej zatoczce, na większa plażę trzeba kawałej przejść)
-Mediterranee( ma dobrą lokalizacje, tani ale opinie ma różne)
Może ktoś był w którymś z tych hoteli i sie podzieli wrażeniami?

Jeszcze spodobał mi sie jeden hotel na półwyspie Vassillikos, ale to chyba totalne odludzie.

Jeszcze jedno pytanko, wyjeżdżał ktoś z Neckermannem?
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:34   #743
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorkaaa Pokaż wiadomość
byłam z triadą , na opcji TRAF i w last minute
opcja traf polegała na tym ze kupiliśmy oferte na zakynthos w min 3 gwaizdkowym hotelu z all inc ale nie wiedzielismy jak ito dokladnei hotel. opcja jest fajna, bo placi sie o wiele mniej ( prawie o polowe porownujac cene hotelu w ktorym bylismy "Admiral tsivili" , do tego co my płaciliśmy a zakynthos jest na tyle male ze nie balismy sie ze wyladujemy na jakims "zadupiu" jak to robia w tej ofercie jak sie jedzie np do turcji.
miejscowosc tsivili ładna, plaża taka sobie ale bylismy tam tylko jeden dzien, reszte podrozowalismy po innych plażach
hotel admiral tsivili tez fajny, dosyc duzy, dwa baseny, jedzonko pyszne

rozumiem, dzieki za info a powiedz mi jeszcze, byłaś tydzień czy dwa??


Vivienne hotel nie jest najważniejszy, jeśli jedziesz z nastawieniem na to że głównie będziesz plażować, zwiedzać, to w hotelu będziesz tylko spać, myć się... Jeśli tylko łózka w hotelu są ok, i jest czysto, nic nie odpada z sufitu czy np klamki w łazience to jest ok
w tych tańszych hotelach ludzie narzekają przede wszystkim na brud, czy popsute łóżka na których nie da się spać.... Aha, no i zwróc uwagę na klimatyzację, bo w Grecji jest naprawdę straaaasznie gorąco, czasem ciężko zasnąć jak wieczorem jest 30 st.
Ja w tym roku jadę do Grecji za ok 850 zł (z tym, że autokarem) do apartamentu, ale zanim wykupiłam wczasy dużo czytałam w necie opinii na temat biura podróży, tego apartamentu itp... prawie wszystkie opinie pozytywne, więc zdecydowaliśmy się
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:27   #744
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mona_ja Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni przegladam oferty biur podróży i w 90% jestem zdecydowana na Zakynthos. Z Krety zrezygnowałam bo 7 dni to za mało żeby zwiedzić tą wyspę.
Spodobała mi sie miejscowość Alikanas ale tam marny wybór hoteli, o Laganas wiele osób pisze że głośne, więc zostaje Tsilivi. Zastanawiam sie nad tymi hotelami
- Zante Maris(najbardziej mi się podoba ale najdroższy z tych trzech)
-Aleksandra Beach( najtańszy i ma wiele pozytywnych opinii ale leży przy małej zatoczce, na większa plażę trzeba kawałej przejść)
-Mediterranee( ma dobrą lokalizacje, tani ale opinie ma różne)
Może ktoś był w którymś z tych hoteli i sie podzieli wrażeniami?

Jeszcze spodobał mi sie jeden hotel na półwyspie Vassillikos, ale to chyba totalne odludzie.

Jeszcze jedno pytanko, wyjeżdżał ktoś z Neckermannem?
muszę potwierdzić, ze Laganas jest głośne. zupełnie mi się nie spodobało, taka typowa imprezownia, z greckim klimatem jak dla mnie ma niewiele wspólnego. A o dziwo szukając tam fajnego miejsca do tańca nie znalazłam nic interesującego polecam Kalamaki, nie jest to jakaś mała mieścinka, jest gdzie sie przejść, coś zjeść itd. a jest fajna
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:12   #745
mona_ja
Wtajemniczenie
 
Avatar mona_ja
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 568
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
muszę potwierdzić, ze Laganas jest głośne. zupełnie mi się nie spodobało, taka typowa imprezownia, z greckim klimatem jak dla mnie ma niewiele wspólnego. A o dziwo szukając tam fajnego miejsca do tańca nie znalazłam nic interesującego polecam Kalamaki, nie jest to jakaś mała mieścinka, jest gdzie sie przejść, coś zjeść itd. a jest fajna
A jaka jest plaża w Kalamaki?
Jak to właściwie jest z tymi plażami, bo gdzieś czytałam że są wydzielone miejsca dla żółwi i na niektóre plaże nie można wychodzić wieczorem. W których miejscowościach tak jest?
__________________
Dawidek 18.10.2012 57cm i 3340g szczęścia


Nasz Ślub 30.05.2009
mona_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 17:18   #746
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Ja zrezygnowałam z opcji o której pisałam wcześniej, ale z Grecji nie zrezygnowałam. Dziś zrobiłam rundkę po biurach podróży i będę myśleć co wybrać. W jednym kobieta mi powiedziała, że w tym roku Grecja cieszy się ogromna popularnością, podobnie jak Turcja, bo Egipt i Tunezja chwilowo odpadły z łask Polaków (nic dziwnego ), dlatego chyba muszę spieszyć się z wyborem...

Kreta przeważa w jednej kwestii, bo marzy mi się zobaczenie Santorini... ale fajniejsze oferty jeśli chodzi o hotel są na Rodos... nie wiem, mam twardy orzech do zgryzienia

A, i mam pytanie co do pogody... wiem, że to jak wróżenie, ale druga połowa maja pozwoli na kąpiel w morzu czy tam basenach? Bo ktoś tu napisał, że raczej za zimno...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2011-02-21 o 23:51
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:12   #747
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z opcji o której pisałam wcześniej, ale z Grecji nie zrezygnowałam. Dziś zrobiłam rundkę po biurach podróży i będę myśleć co wybrać. W jednym kobieta mi powiedziała, że w tym roku Grecja cieszy się ogromna popularnością, podobnie jak Turcja, bo Egipt i Tunezja chwilowo odpadły z łask Polaków (nic dziwnego ), dlatego chyba muszę spieszyć się z wyborem...

Kreta przeważa w jednej kwestii, bo marzy mi się zobaczenie Santorini... ale fajniejsze oferty jeśli chodzi o hotel są na Rodos... nie wiem, mam twardy orzech do zgryzienia

A, i mam pytanie co do pogody... wiem, że to jak wróżenie, ale druga połowa maja pozwoli na kąpiel w morzu czy tam basenach? Bo ktoś tu napisał, że raczej za zimno...
Ja już wykupiłąm wycieczkę na Kretę właśnie od 15 maja i wszyscy mówią że jest to najpiękniejsza pora na wyspie. Jeżeli chodzi o temp. to wahają się w granicach 25C nawet do 30C. Takie mam dane z biura gdzie kupowałam wycieczkę a wspomnę że właściciel biura był rezydentem na Krecie przez dobre kilkanaście lat. Myślę, że spokojnie można będzie się kąpać w basenach , wiadomo że to nie Egipt i temp. będą niższe niż na egipskiej "patelni"
Jeżeli myślisz na d Grecją to radzę szybko się decydować bo mnie tak przepadły dwa fajne hotele z braku miejsc w samolocie. Teraz jest straszne oblężenie Grecji, Hiszpanii i Turcji więc spieszcie się.
Jeżeli chcesz to mogę jeszcze poszperać bo mam gdzieś zapisane hotele które mi polecono. Są to sprawdzone hotele przez właściciela biura ( byłego rezydenta)
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:31   #748
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Bardzo chętnie Od wczoraj siedzę w tych katalogach i przeglądam opinie na necie, że już całkiem zgłupiałam Na chwilę obecną mam wybrane dwa, ale na Rodos. Zwariuję od tego wyboru, a w ty tygodniu już chciałabym coś zamówić...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:24   #749
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Wrzucę ci na PW
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:41   #750
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z opcji o której pisałam wcześniej, ale z Grecji nie zrezygnowałam. Dziś zrobiłam rundkę po biurach podróży i będę myśleć co wybrać. W jednym kobieta mi powiedziała, że w tym roku Grecja cieszy się ogromna popularnością, podobnie jak Turcja, bo Egipt i Tunezja chwilowo odpadły z łask Polaków (nic dziwnego ), dlatego chyba muszę spieszyć się z wyborem...

Kreta przeważa w jednej kwestii, bo marzy mi się zobaczenie Santorini... ale fajniejsze oferty jeśli chodzi o hotel są na Rodos... nie wiem, mam twardy orzech do zgryzienia

A, i mam pytanie co do pogody... wiem, że to jak wróżenie, ale druga połowa maja pozwoli na kąpiel w morzu czy tam basenach? Bo ktoś tu napisał, że raczej za zimno...
Masz dylemat tak jak ja Ja też się zastanawiam czy Kreta czy Rodos... Na razie przeważa Kreta. Na wycieczkę wybieramy się z mężem w okolicach końca sierpnia-początku września na dwa tygodnie. Znalazłam dwa hotele z HB, bo opcja all raczej nie wchodzi w grę - nie chcę być przywiązana do jedzenia hotelowego a poza tym trochę planujemy pozwiedzać Tez mi się marzy Santorini, chociaż cena wycieczki trochę mnie przeraża Oglądam wciąż oferty Rainbowtours i wydaje mi się, że są całkiem całkiem.
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-23 10:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.