Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VIII.2011 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane Mamusie, czesc 8 zbliza sie ku końcowi więc czas na głosowanie
Pierwsze roczki, pierwsze kroczki kręcą się już nasze loczki. 5 11,11%
Pierwsze ząbki wszyscy mamy, więc już mamie nie dokuczamy 0 0%
Lato w pełni, słońce praży, wszystkie dzieci już na plaży. 2 4,44%
Dzieciaczki swoje bardzo kochamy i na nowe bociany czekamy 1 2,22%
Jedno już chodzi, drugie raczkuje, a dumna mama ostro wizażuje 0 0%
Attenzione, attenzione - dzieciaczki dreptają jak szalone 2 4,44%
Rok temu na świat pchaliśmy się hardo, dziś pierwsze kroki stawiamy twardo. 3 6,67%
Mamo daj płetwy, tato lej wodę, bo przyszedł czas na letnią przygodę 1 2,22%
Na torciku jedna świeczki mała, cały rok z uwielbieniem patrzy na mnie mama uśmiechnięta cała. 0 0%
Jeden kroczek, drugi kroczek, mamo jesteśmy razem cały roczek! 3 6,67%
Mam już roczek, stawiam kroczki i w ogóle jestem boski! 4 8,89%
Rok już mają, chodzić chcą - nasze dzieci boskie są! 3 6,67%
Mamusie nam na roczki torty dekorują i na zlot swój pierwszy z radością się szykują. 1 2,22%
Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki - wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki. 10 22,22%
Mamo, tato, czy Wy wiecie, że już rok jestem na świecie? 6 13,33%
Roczki już mają nasze słodkie dzieci, a nam ze sobą nawzajem lepiej jest na świecie 0 0%
Roczek już mamy i powoli już chodzić sami zaczynamy! 0 0%
Lato w pełni, hitza straszna, lecz ja z mamą mimo wszystko po placach zabaw chętnie latam 0 0%
chodzę, gryzę, gugam wkoło i już wszystkim jest wesoło 0 0%
pierwszych rocznic to początek - zaczynamy nowy wątek 3 6,67%
papier, drewno, plastik, woda - to dopiero jest przygoda 0 0%
chodzić i mówić zacznę tuż tuż, bo przecież roczek mija mi już 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 11:22   #721
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

ja tortow nie umiem piec i nawet sie nie porywam - mam zaprzyjazniona cukiernie i tam zamawiam wszystkie torty

jest wynik mojego taty - operacja ratujaca zycie bez gwarancji na to ze bedzie OK w srode. Czekaja na jego decyzje
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 11:22   #722
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
wcześnie wiedziałam, ale maly bez wahania pokazał co tam ma, a przy chłopczyku to bezdyskusyjne było
kolejne badania tylko to potwierdzały
masz oczekiwania co do płci?

Mąż marzy o chłopczyku, ja na początku bardzo chciałam dziewczynkę, ale teraz już jest mi to obojętne, aby było zdrowe
Może nawet lepiej, żeby był chłopczyk-byłaby parka
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 11:23   #723
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

odkurzaczowy pomagacz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 510.jpg (42,5 KB, 39 załadowań)
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 11:25   #724
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
jest wynik mojego taty - operacja ratujaca zycie bez gwarancji na to ze bedzie OK w srode. Czekaja na jego decyzje
O matko musi Ci byc bardzo ciężko Wspołczuję
A tata jeszcze nie podjął decyzji?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 11:45   #725
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
ja tortow nie umiem piec i nawet sie nie porywam - mam zaprzyjazniona cukiernie i tam zamawiam wszystkie torty

jest wynik mojego taty - operacja ratujaca zycie bez gwarancji na to ze bedzie OK w srode. Czekaja na jego decyzje

organizm ludzki ciągle nas zaskakuje, ma mnóstwo tajemnic - silna wola i wiara potrafią zdziałać cuda, wierzę że będzie dobrze

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Mąż marzy o chłopczyku, ja na początku bardzo chciałam dziewczynkę, ale teraz już jest mi to obojętne, aby było zdrowe
Może nawet lepiej, żeby był chłopczyk-byłaby parka
własnie, nie ważna płeć, byle było zdrowe
i chłopczyk i dziewczynka dopełnią Waszą rodzinę doskonale

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

[QUOTE=beata_1988;34176018]
to widać ktoś bardzo nie lubił tej pani skoro tak ją urządził...[/QUOTE]
ludzka zawiść..
wspólnie z mężem dekorowali, później wkleję cuda które robili, szkoda że bloga też usunęła... mogłabym od razu link wkleić
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 12:09   #726
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
ja tortow nie umiem piec i nawet sie nie porywam - mam zaprzyjazniona cukiernie i tam zamawiam wszystkie torty

jest wynik mojego taty - operacja ratujaca zycie bez gwarancji na to ze bedzie OK w srode. Czekaja na jego decyzje


dzien dobry...

szybkie pytanko... jak wyglada wysypka po nabiale? dawalam Wiki jogurt naturalny (taki normalny...jak dla doroslych). Ma teraz na policzkach wysypke, taka kaszke w kolorze skory, ale tylko na buzi. I co to oznacza na dluzsza mete? Ma uczulenie na mleko krowie?
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 12:28   #727
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość


dzien dobry...

szybkie pytanko... jak wyglada wysypka po nabiale? dawalam Wiki jogurt naturalny (taki normalny...jak dla doroslych). Ma teraz na policzkach wysypke, taka kaszke w kolorze skory, ale tylko na buzi. I co to oznacza na dluzsza mete? Ma uczulenie na mleko krowie?
na szybko> stronczek watpię, by to alergia. Nie w tym wieku ( chodzi o mleko krowie). Może ot tak wyszła.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 12:32   #728
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

wpadam na chwilę w przerwie zajęć
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
O 7.00 Kuba obudził mnie słowami: " mamusiu zesikałem się"... ale to na Tż połowie łóżka . Zdarza się nawet najlepszym .

Co do Tż, to mu nie poszło i jest zły. Trzymajcie kciuki, bo dzisiaj praktyka. Niestety mam wrażenie, że będzie niebardzo .
a z Kuby się uśmiałam
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Dziękujęmy za kciuki, z oczkami Julci WSZYSTKO ok nie ma żadnego zeza i wogóle wszystko ok.
Miała badane dno oczek po kropelkach i wtedy tylko płakała, ale tak gorzko, że i ja się popłakałam nie moglam potem się uspokoić STRASZNIE wrażliwa się zrobiłam

II wiadomość to taka, że wczoraj oficjalnie zaczęliśmy II trymestr

Dzisiaj mam wizytę u gina-badanie przezierności itd. tak bardzo chciałabym poznać płeć , ale pewnie jeszcze za wcześnie.
A co do ruchów, to kiedyś jak pisałam(to był 12t.6d)coś poczułam , a teraz to już prawie regularnie co wieczór, więc to chyba to strasznie wczesnie-zapytam o to dzisiaj lekarza, czy to możliwe.


a co Ty Aniu studiujesz? Dużo Ci jeszcze zostało?
klask i: za dobre wieści! I za badania!
Żywieniem człowieka się zajmuję
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Oliweczko Ania siedzi po drugiej stronie biurka męczy studentów

to też, ale sama też troszeczkę muszę się pouczyć

No i jeszcze rok został, chyba że jakimś cudem tu zostanę na dłużej, ale jakoś w to wątpię...


Coś jeszcze chciałam ale szybko czytam więc wybaczcie.
Wrzuciłam w klubie filmik z kąpieli wczorajszej, marnej jakości bo tylko aparatem mogę filmować, więc z góry przepraszam.


dobry artykuł, szkoda że nie cały http://wyborcza.pl/1,75480,11735747,...paign=wyborcza
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "


Edytowane przez aania_20
Czas edycji: 2012-05-17 o 12:36
aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 12:35   #729
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
ja tortow nie umiem piec i nawet sie nie porywam - mam zaprzyjazniona cukiernie i tam zamawiam wszystkie torty

jest wynik mojego taty - operacja ratujaca zycie bez gwarancji na to ze bedzie OK w srode. Czekaja na jego decyzje
musisz wierzyć że będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Mąż marzy o chłopczyku, ja na początku bardzo chciałam dziewczynkę, ale teraz już jest mi to obojętne, aby było zdrowe
Może nawet lepiej, żeby był chłopczyk-byłaby parka
może się uda i poznasz płec już niebawem, na pewno będzie zdrowe

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
ludzka zawiść..
wspólnie z mężem dekorowali, później wkleję cuda które robili, szkoda że bloga też usunęła... mogłabym od razu link wkleić

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
szybkie pytanko... jak wyglada wysypka po nabiale? dawalam Wiki jogurt naturalny (taki normalny...jak dla doroslych). Ma teraz na policzkach wysypke, taka kaszke w kolorze skory, ale tylko na buzi. I co to oznacza na dluzsza mete? Ma uczulenie na mleko krowie?
raczej nie po nabiale skoro już cały czas jest na normalnym mleku. Jakie mleko podajesz Wiki?
a może po czym innym? pomidory lubią tak uczulać na przykład, truskawki... jadła coś nowego ostatnio?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 12:45   #730
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A robiła któraś z Was z tą masą z marshmallows?

Bo ja tak myślę, nie lubię tortów z maślanym kremem.

Scio, ale wcale nie trzeba robic tortu z kremem maslanym, zeby udekorowac go masa cukrowa. Ja zazwyczaj przekladam bita smietana (ostatnio ser mascarpone z kremowka), a tylko wierzch tortu i boki smaruje cienko maslem utartym z cukrem. U mnie nikt nie je tej masy cukrowej, po prostu ja odklejamy, wiec to maslo z cukrem tez zostaje na talerzu. Nie jemy, bo to dla nas po prostu za slodkie. A sluzym nam tylko do dekoracji.

Masa z pianek tez jest slodka, a podobno ciezej sie ja robi.



Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
ja tortow nie umiem piec i nawet sie nie porywam - mam zaprzyjazniona cukiernie i tam zamawiam wszystkie torty

jest wynik mojego taty - operacja ratujaca zycie bez gwarancji na to ze bedzie OK w srode. Czekaja na jego decyzje
Eveewe musi byc dobrze! Wierz w to!


Brumek brawa dla Tymka!
Oliweczka super, ze z oczkami ok. Gratulacje z okazji II trymestru. Ale to leci.


Buziaki dla kolejnych miesieczniakow!


Nie bede pisac o nocce, bo by musialy epitety leciec
Teraz tez maly spi, ale strasznie sie meczy.
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 12:50   #731
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
raczej nie po nabiale skoro już cały czas jest na normalnym mleku. Jakie mleko podajesz Wiki?
a może po czym innym? pomidory lubią tak uczulać na przykład, truskawki... jadła coś nowego ostatnio?
Wiki jest caly czas na mleku dla dzieci, cow&gate adpowiednik polskiego bebiko.
Ostatnio nowoscia byl wlasnie ten jogurt, pomidory jadla nic jej nie bylo, truskawki w jogurcie dzieciowym tez i tez OK. Dziwna sprawa...

Marina jestes pewna ze to juz za pozno na takie sensacje?
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 13:18   #732
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Stronczek Zanka kiedyś pisała że jej Filipowi dosyć późno wyszła skazam jaloś 8 mc chyba jak dobrze pamiętam.

Ania robisz może doktorat? łebski Hary z Ciebie Ja już tymi studiami. Kiedyś miałam zapędy na doktorat, życie zweryfikowało moje plany i ostudziło zapędy. Leń to raz, a dwa.....

Piwoooka ja Cię podziwiam że się wykształciłaś na lekarza i zazdroszczę. mądra osoba z Ciebie.

TO ja pomarudzę
U nas szpital, do 11 leżałam w łóżku, dobrze że tż był w domu.
Jutro mam 3 egz, nic nie umiem, ściągi nie wycięte..
Sara tylko yyy eeeee jojczy nos jej dokucza, odciągnąc nie daje, drze się i tym samym zaciska i nic nie chce wyjść z dziurek.
Szczytem dzisiejszych możliwości było umycie głowy i zrobienie placków ziemniaczanych.
W domu syf...i będzie do poniedziałku.
I nie wiem czy jutro do lekarza nie pójdę z Sarą na osłuchanie dla pewności.
Eh. Pogoda wbija szpile również...
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:25   #733
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Tak Filip dostał skazy jak miał jakieś 8 miesięcy, dopiero jak przeszliśmy na Pepti przeszło, jakoś po roczku wróciliśmy do zwykłego mleka i było ok
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:42   #734
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Wiki jest caly czas na mleku dla dzieci, cow&gate adpowiednik polskiego bebiko.
Ostatnio nowoscia byl wlasnie ten jogurt, pomidory jadla nic jej nie bylo, truskawki w jogurcie dzieciowym tez i tez OK. Dziwna sprawa...

Marina jestes pewna ze to juz za pozno na takie sensacje?
ale skoro jest na zwykłym mleku cały czas to ono zawiera białko mleka krowiego więc moim zdaniem niemożliwe żeby bo jogurcie wyszłą skaza białkowa - alergia bo organizm już jest przyzwyczajony do tego.
może krem jakiś nowy? filtr?
Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość

TO ja pomarudzę
U nas szpital, do 11 leżałam w łóżku, dobrze że tż był w domu.
Jutro mam 3 egz, nic nie umiem, ściągi nie wycięte..
Sara tylko yyy eeeee jojczy nos jej dokucza, odciągnąc nie daje, drze się i tym samym zaciska i nic nie chce wyjść z dziurek.
Szczytem dzisiejszych możliwości było umycie głowy i zrobienie placków ziemniaczanych.
W domu syf...i będzie do poniedziałku.
I nie wiem czy jutro do lekarza nie pójdę z Sarą na osłuchanie dla pewności.
Eh. Pogoda wbija szpile również...
ze studiami mam tak samo - byle do wakacji

a egzaminy mam w przyszłym tygodniu 2 i też nic nie umiem i jeszcze mam dwa projekty do napisania... ech...


zdrówka dla Was
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:43   #735
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A robiła któraś z Was z tą masą z marshmallows?

Bo ja tak myślę, nie lubię tortów z maślanym kremem.
ale chyba ta masa, to nie do przekladania tylko do dekorowania

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
odkurzaczowy pomagacz
ha widze, ze i u was odkurzacz to hicior

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Wiki jest caly czas na mleku dla dzieci, cow&gate adpowiednik polskiego bebiko.
Ostatnio nowoscia byl wlasnie ten jogurt, pomidory jadla nic jej nie bylo, truskawki w jogurcie dzieciowym tez i tez OK. Dziwna sprawa...

Marina jestes pewna ze to juz za pozno na takie sensacje?
a patrzylas co jest w jogurcie?? na sklad??


Ha a ja juz mam plan tortu dla szymka, jak zrobie to pokaze :P
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:58   #736
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Tak ta masa do dekorowania, chyba popróbuje sobie w pryszłym tygodniu
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 14:38   #737
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
a patrzylas co jest w jogurcie?? na sklad??
no właśnie też o tym pomyślałam, może jakiś składnik w jogurcie podziałał uczulająco.

Choc może być w sumie tak jak Zanka pisze, że dopiero w późniejszym wieeku skaza się ujawniła.. no nie wiem sama już ale moim zdaniem nie skaza tylko coś innego uczuliło.

A kupki normalne robi? czy rzadsze i ze śluzem?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:19   #738
adrji
Raczkowanie
 
Avatar adrji
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 447
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII



dla dzisiejszych miesięczniaków świętujących chłopaków Dominik Filip po buziaku

AgaGuernsey jeszcze czekam na twoje wskazówki na temat tortu bo pamietam robiłas slodką hello kitty i wydaje mi sie że mówiłaś ze robisz z jakiegoś sprawdzonego przepisu, zawsze wychodzi? zdradzisz
i zabieram się ktoregoś dnia do roboty
nice day dziewczynki
adrji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:34   #739
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Babonik w tamtym roku robiła chyba taką krówkę fajną z masy cukrowej
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 15:38   #740
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez adrji Pokaż wiadomość


dla dzisiejszych miesięczniaków świętujących chłopaków Dominik Filip po buziaku

AgaGuernsey jeszcze czekam na twoje wskazówki na temat tortu bo pamietam robiłas slodką hello kitty i wydaje mi sie że mówiłaś ze robisz z jakiegoś sprawdzonego przepisu, zawsze wychodzi? zdradzisz
i zabieram się ktoregoś dnia do roboty
nice day dziewczynki

Adrij daj mi chwile, jak Antek odczepi sie od mojej nogi, to Ci napisze
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:55   #741
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Adrij mase cukrowa robie zawsze z tego przepisu:
http://sercezczekolady.blox.pl/2010/...nie-tortu.html
Tak jak piszesz do tej pory zawsze mi wychodzila, ale ostatnio nie, ale winie tu glukoze, bo dodalam taka, ktora mialam juz dlugo otwarta (sknerstwo nie popłaca)

Moje mniej lub bardziej udane torty:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3825.jpg (80,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5059.jpg (86,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5356.jpg (88,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0917.jpg (67,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0930.jpg (94,0 KB, 46 załadowań)
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 15:58   #742
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Moje mniej lub bardziej udane torty:
extra!!!!!!!!!!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:05   #743
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Aga wow co za cuda
__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:29   #744
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Aga ONIEMIAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!



__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:38   #745
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Tak Filip dostał skazy jak miał jakieś 8 miesięcy, dopiero jak przeszliśmy na Pepti przeszło, jakoś po roczku wróciliśmy do zwykłego mleka i było ok
Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
ale skoro jest na zwykłym mleku cały czas to ono zawiera białko mleka krowiego więc moim zdaniem niemożliwe żeby bo jogurcie wyszłą skaza białkowa - alergia bo organizm już jest przyzwyczajony do tego.
może krem jakiś nowy? filtr?
tak wiec mozliwe jest zeby teraz dostala tej skazy, odstawie ten jogurt naturalny i zobacze co sie bedzie dzialo.
kremu nie uzywalam zadnego, reszta kosmetykow taka sama od urodzenia.

a mozliwe zeby od slonca dostala uczulenia?

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
a

a patrzylas co jest w jogurcie?? na sklad??
no nie

a ktoras z Was pytala o kupki (nie zacytowalo mi), rzadkie nie sa, wrecz odwrotnie, ma czasami zaparcia i placze przy robieniu, sluzu tez nie zauwazylam

ide zapytam wujka google, moze on cos madrego zaradzi

dzieki za odpowiedzi...

zajrzalam na ten skad, nic mi to nie mowi, moze Wam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (106,3 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2012-05-17 o 16:44
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:40   #746
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Adrij mase cukrowa robie zawsze z tego przepisu:
http://sercezczekolady.blox.pl/2010/...nie-tortu.html
Tak jak piszesz do tej pory zawsze mi wychodzila, ale ostatnio nie, ale winie tu glukoze, bo dodalam taka, ktora mialam juz dlugo otwarta (sknerstwo nie popłaca)

Moje mniej lub bardziej udane torty:
:szok:

jesteś wielka. Składam pokłon
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 16:49   #747
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII




Jestem
Ostatnie 3 dni nadrabiałam.


dla Izki Nerolowej z okazji roczku. Spóźnione, no ale...


AgaGuernsey toż to cuda wytworzyłaś!
Ja chcę Radkowi taką krowę zrobić na roczek!!!
Jak będziesz miała czas, napisałabyś mi krok po kroku co i jak?


Wiecie jaką miałam akcję przed chwilą?
Radek się obudził przy tż, i tż wziął go na ręcę i przyszli do mnie. Ja mówię do Radka, ten się do mnie cieszy a tż mi go daje żebym małego przytuliła. Wzięłam a ten mały niewdzięcznik jak się nie rozdarł!
Jak oddałam ojcu to się zaraz uspokoił


Dołączam do grupy gdzie lęk separacyjny
Radek od kilku dni wszędzie za mną łazi i wspina się po moich nogach, jęczy.
Nie interesują go żadne zabawki, tylko moje nogi.


Ma 7 zębów. Wszystkie wyszły w przeciągu 5 tygodni. Ale w miarę łagodnie.

Dziubek znowu zniknął ?
Editki też dawno nie było...
To tak z pamięci
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:06   #748
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość

Moje mniej lub bardziej udane torty:

cudne - zakochałam się

krowa i pszczółka wymiana
reszta też cudne

a mogę spytać czym wycinasz kwiatki ?
tego typu wynalazkami?
http://allegro.pl/wykrawacze-do-ozdo...321758458.html

i jak robisz takie równe spagetti z masy cukrowej? do tych makaronowych nitek masz jakiś specjalny sprzęcior?
pytam bo planuje coś kupić do robienia ozdób

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość

a mozliwe zeby od slonca dostala uczulenia?

zajrzalam na ten skad, nic mi to nie mowi, moze Wam
ja pytałam o kupki

od słońca też możliwe ale chyba u Was ostawtnio nie świeciło zbyt mocno.

A może wstaw zdjęcie jak wygląda ta wysypka to coś pomożemy

skład jogutru - samo mleko - nie ma żadnych dodatków więc na pewno żadne sztuczne dodatki nie uczuliły Wiki. To ja już sama nie wiem...

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
no nareszcie jesteś stęskniłam się


brawa za ząbki

jak Reebok?
chyba dotrwasz do końca
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2012-05-17 o 17:12
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:08   #749
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
ja pytałam o kupki

od słońca też możliwe ale chyba u Was ostawtnio nie świeciło zbyt mocno.

A może wstaw zdjęcie jak wygląda ta wysypka to coś pomożemy
Troszke ostatnio bylo tego sloneczka, raczki i policzki jej sie troche opalily.

Jak Wiki wstanie to sprobuje uchwycic ta wysypke i wstawie.
Czytalam troche o tym i duzo wskazuje na to ze moze to byc skaza a w najgorszym wypadku AZS. Oby nie odziedziczyla tego dziadostwa po mnie

I sie jeszcze na koniec pochwale. Dzis mija nam z Tz 9 lat jak jestesmy razem Boshee....kiedy to zlecialo?

oooo Lili jestes

Edytowane przez Stronczek27
Czas edycji: 2012-05-17 o 17:10
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 17:19   #750
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Troszke ostatnio bylo tego sloneczka, raczki i policzki jej sie troche opalily.

Jak Wiki wstanie to sprobuje uchwycic ta wysypke i wstawie.
Czytalam troche o tym i duzo wskazuje na to ze moze to byc skaza a w najgorszym wypadku AZS. Oby nie odziedziczyla tego dziadostwa po mnie

I sie jeszcze na koniec pochwale. Dzis mija nam z Tz 9 lat jak jestesmy razem Boshee....kiedy to zlecialo?

oooo Lili jestes
za rocznicę - piękny staż

mo w takim razie może być od słońca.

Julka ma lekkie AZS ale ostatnio się cofnęły objawy i jest spokój.


aaa dziś stracha miałam bo zauwazyłam na wewnętrznej stronię górnej wargi Julki jakieś takie małe owrzodzenia i pęcherzyki jakby, takie ranki małe dziwne, wystraszyłam się że to może zapalenie jamy ustnej..

ale nigdzie indziej w buzi nie ma, pod dolną wargą nie ma, policzki czyste, i afty to też chyba nie są bo ją to jakoś bardzo chyba nie boli

i wychodzi na to że albo sobie podrażniła przez gryzienie jakichś zabawek, bo gryzie klocki wszystko co się jej nawinie, zwłaszcze te foremki Mula z Ikei, gryzie wszystko, pcha rączki do buzi cały czas, myję jej ręce często ale ona non stop raczkuje.. smaruje jej Aphtinem bo działa ściągająco i odkażająco, nie tylko na afty, i będę obserwować czy jej się to nie przenosi dalej gdzieś np, na policzki.

Jak coś to pójde jutro do lekarza, ale chyba raczej to tylko od gryzienia zabawek jej się zrobiło..

oby..

miało tak któres z Waszych maluchów?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.