Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 250 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 12:35   #7471
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Chomiś, smutny kocurek skazany na dożywocie w klatce, BŁAGA O DOM!

Spłakałam się jak bóbr. Niestety mam dwa koty w domu. Kurcze, dlaczego to wszystko jest tak niesprawiedliwe...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:00   #7472
XShishkaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
Dot.: SZCZENIAKI DO UTOPIENIA-potrzebna pomoc finansowa.PILNE

Dwa znalazły już domek-biały chłopak i jego brązowy braciszek.Mamy już też całą kwotę na sterylizację.4 szczeniaczki nadal szukają domku
XShishkaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 13:12   #7473
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Gdynia/Trójmiasto - zaginął pies. Prośba o pomoc w poszukiwaniach

bardzo smutne
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:03   #7474
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: SZCZENIAKI DO UTOPIENIA-potrzebna pomoc finansowa.PILNE

Cytat:
Napisane przez XShishkaX Pokaż wiadomość
Dwa znalazły już domek-biały chłopak i jego brązowy braciszek.Mamy już też całą kwotę na sterylizację.4 szczeniaczki nadal szukają domku
Brawo dla Ciebie, a dla pozostałych maluchów kciuki!
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 16:28   #7475
jhet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: SZCZENIAKI DO UTOPIENIA-potrzebna pomoc finansowa.PILNE

Trzymam kciuki za domki dla pozostałych maluchów

Edytowane przez jhet
Czas edycji: 2010-03-22 o 16:38
jhet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:19   #7476
jhet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Chomiś, smutny kocurek skazany na dożywocie w klatce, BŁAGA O DOM!

Chomiś pojechał dziś do swojego domku Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
jhet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:37   #7477
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Chomiś, smutny kocurek skazany na dożywocie w klatce, BŁAGA O DOM!

Nie umiem się modlić, ale codziennie myślałam o Chomisiu w najcieplejszy możliwy sposób! Jak dobrze, że znalazł dom. Oby bezpieczny i kochający! On zasługuje na to bardzo bardzo. O, i znów ryczę...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 18:55   #7478
jhet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Chomiś, smutny kocurek skazany na dożywocie w klatce, BŁAGA O DOM!

Czyli już wiemy, kto wymodlił domek - dzięki Ukrycior A u Chomisia jak na razie wszystko dobrze, domek zadowolony a i kocurek już powoli przyzwyczaja się, że wreszcie ma dom - zapraszam na wątek Chomisia na forum miau, gdzie będą zamieszczane najnowsze wieści z chomisiowego domu: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f...66117#p5766117
jhet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:14   #7479
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Chomiś, smutny kocurek skazany na dożywocie w klatce, BŁAGA O DOM!

super wieści, oczywiście znów będę mocno trzymać kciuki za to, żeby się okazało, że kociur nie ma białaczki!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 22:05   #7480
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Chomiś, smutny kocurek skazany na dożywocie w klatce, BŁAGA O DOM!

Dopiero dziś trafiłam na wątek o Chomisiu. Ma już swój dom i kochającego człowieka?! Wspaniale! Ktoś podarował mu to, co najlepsze!
__________________
Wiwianna

Edytowane przez Wiwianna
Czas edycji: 2010-03-22 o 22:06 Powód: lit.
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:39   #7481
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Chomiś, smutny kocurek skazany na dożywocie w klatce, BŁAGA O DOM!

jejejeje ale dobra wiadomość chwała dla tego, kto wziął Chomisia pod swoje skrzydła
blanx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 14:12   #7482
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Gdańsk, młoda wysterylizowana koteczka pilnie potrzebuje domu. Choby tymczasowego!!!!

Cytuje z innego forum:

JAGÓDKA SZUKA SWOJEGO DOMKU.. NAJLEPIEJ NA STAŁE JUŻ, CHOC I DOMEK TYMCZASOWY BARDZO BY JĄ UCIESZYŁ, NA TROSZKE, AŻ ZNAJDZIĘ SIĘ KTOŚ KTO JĄ ZECHCE MIEC JUŻ DO KONCAAA.. PRZYGARNIJ MAŁĄ CZARNULKE ..

Jagódka, czarna, urocza kicia, ma 1.5 roku. Wychowana na dworze, dokarmiana była i dopieszczana przez taką Panią co kwiatki na dworze sprzedawała. Otoczenie w jakim się wychowała, z jednej strony ruchliwa ulica, z drugiej tory kolejowe i co chwile przejezdzajace kolejki, nie zapewniało jej kolorowej przyszłości... W zeszłą zime przyplątała się do mnie pod pracą, weszła ze mną do punktu (pracuje w zakładach bukmacherskich), i zaczęła się rozglądac. Od razu poszłam kupic jej jedzonko. Kicia trzymała mnie na dystans, choc nie uciekała przed ludzmi, klientami. No i tak zaczeła przychodzic codziennie,miala swoje miseczki i pudelko z kocykiem w ktorym spala caly dzien. WIeczorem niestety musiałam ją wypuszczac na dwór,nie mogłam na noc jej zostawiac, ale za to z samego rana już czekała na mnie pod punktem. Przyzwyczaiłam sie do niej strasznie, jest kochana, potrafiła cały dzien na kolanach mi przeleżec i dawac tylko brzuszek do głaskania. Choc czasem potrfila pokazac pazurka, jak sie jej przeszkadzało w trakcie myju myju. Wiele razy myslalam by znalesc jej domek, tylko coś zawssze było ważniejsze od tego i się zapominało. Na szczęście, znalazła się Pani, która się podjęła próby oswojenia jej w domu, załatwiła sterylizacje, odrobaczenie, szczepienie, odpchlenie, no i nowy domek. I miała ten domek, tylko przez dwa tyg., podobno w nowym domu kicia miałczała w nocy pod drzwiami, jakby chciała wyjsc ... dlatego ją oddali, ale jak przyjechali ją oddac, wyszło na jaw że dziewczyna która wzięła kicie, wyjezdza na studia, wyprowadza sie, a roddzice nie chcieli sie kotem zajmowac... Jagódka mieszkala tydzien u Pani co jej załatwiła ster., nie mialczała wogole, ani w dzien, ani w nocy, tuliła się, bawiła... nauczyła robic do kuwetki. Sama miałam ją na noc jedną, spała ze mną w lozeczku caałąąą noc, a rano dostałam noska na przywitanie. Tak więc teraz kicia wrócila do mnie do pracy spowrotem, w dzien przebywa w punkcie, wieczorem jest wypuszczana, kicia nie chce wyjsc na zewnątrz, widac że jest smutna. Jest tulaśna, lubi drapanko pod paszkami, lubi siedziec na kolankach, ale woli sama na nie wskoczyc, niz byc brana na sile .. Szukam dla niej domku, bo wierze w to, że sie nadaje do życia w domu, że tam jej będzie najlepiej Ja niestety z pracy odchodze 1 kwietnia, nie wiem czy nowy pracownik ją zaakcpetuje, czy ją przygarnie ... ogłoszenia mam na kilku portalach, były 3 telefony, jak sie dowiedzieli że to kot podwórkowy, zrezygnowali ... Ze względu że wychowana była na podwórku, trudno mi powiedziec czy zaklimatyzowala by się w domu z innym zwierzakami ... kicia potrzebuje kogoś cierpliwego, kto da jej czas na poznanie nowego domku i nowych włascicieli .. o ile będzie miała szanse dostac ten dom ( pomóżcie, podpowiedzcie gdzie moge szukac pomocy, może ktos z was by chciał przygarnąc małą czarną Jadźke ..
MOŻE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ CHĘTNY, KTO DA JEJ DOM TYMCZASOWY, POZWOLI ZAPOMNIEC O ZYCIU MIĘDZY ULICĄ A TORAMI KOLEJOWYMI ...

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierze ... 53403.html

mój telefon : 798-396-584, mail ditusiaa@wp.pl ..

Moze znajdzie sie ktos o dobrym sercu kto da dom, choc tymczasowy koteczce, wysterylizowana! garnie sie do domu, ona juz nie chce byc podwórkowa!!!

Edytowane przez marea
Czas edycji: 2010-03-25 o 14:15
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 23:18   #7483
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Arrow Piesek Amos prosi o pomoc - pomóżmy zapewnić mu godne warunki!

Witajcie,
przeglądając jakieś strony natrafiłam na aukcję na Allegro, dzięki której możemy pomóc 12-letniemu, biednemu psiakowi Amosowi godnie przeżyć resztę życia.
Zresztą, sami zobaczcie.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=976435166

Jak ludzie mogą tak traktować zwierzęta
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:12   #7484
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Piesek Amos prosi o pomoc - pomóżmy zapewnić mu godne warunki!

up
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 07:56   #7485
to_ja_to
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Celestyn w typie doga niemieckiego do adopcji!

Celestyn nadal czeka. Został przeniesiony z hotelu do domku tymczasowego, żeby lepiej przystosować go do życia wśród ludzi. Niestety, koszt utrzymania go w domku to aż 900 zł miesięcznie. Prosimy o wsparcie finansowe i pomoc w rozglądaniu się za domkiem!
to_ja_to jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:57   #7486
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: WAŻNA SPRAWA! Petycja przeciwko zabijaniu zwierząt.

Nie chciałam zakladać nowego wątku, ponieważ istneieje już, wiec podpinam.,


Otóż to co dzisiaj znalazłąm w internecie, przeszło moje wszelkie oczekiwania.
http://www.ptroa.co.il/petitionmovie...on-English.php OBEJRZYJ PRZERAŻAJĄCY FILM I PODPISZ SIĘ POD PETYCJĄ.
Na pdaanego meila dostaniecie link, w który trzeba kliknąć, aby podpisać sie pod petycją.

Ostrzegam, tylko dla osób z mocnymi nerwami.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:09   #7487
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: WAŻNA SPRAWA! Petycja przeciwko zabijaniu zwierząt.

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Nie chciałam zakladać nowego wątku, ponieważ istneieje już, wiec podpinam.,


Otóż to co dzisiaj znalazłąm w internecie, przeszło moje wszelkie oczekiwania.
http://www.ptroa.co.il/petitionmovie...on-English.php OBEJRZYJ PRZERAŻAJĄCY FILM I PODPISZ SIĘ POD PETYCJĄ.
Na pdaanego meila dostaniecie link, w który trzeba kliknąć, aby podpisać sie pod petycją.

Ostrzegam, tylko dla osób z mocnymi nerwami.
nie znam angielskiego zbyt dobrze... mogłabyś mi powiedzieć czy ta petycja jest przeciw zabijaniu psów w Chinach czy przeciw niehumanitarnemu zabijaniu?
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:14   #7488
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: WAŻNA SPRAWA! Petycja przeciwko zabijaniu zwierząt.

z tego co zrozumialam chodzi o zabijanie niehumanitarne.
Nie jest wspomniane o zabijaniu humanitarnym ( MOŻNA TAK NAZWAĆ ZABIJANIE ZWIERZĄ? DLA MNIE KAŻDE JEST NIEHUMANITARNYM)
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 21:22   #7489
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: WAŻNA SPRAWA! Petycja przeciwko zabijaniu zwierząt.

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
z tego co zrozumialam chodzi o zabijanie niehumanitarne.
Nie jest wspomniane o zabijaniu humanitarnym ( MOŻNA TAK NAZWAĆ ZABIJANIE ZWIERZĄ? DLA MNIE KAŻDE JEST NIEHUMANITARNYM)
bo z chęcią podpiszę jeśli chodzi o zabijanie humanitarne. Ale nie jeśli chodzi o samo zabijanie. Chińczycy raczej nie wtrącają się w zabijanie świń w Polsce
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 07:43   #7490
pakiao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: WAŻNA SPRAWA! Petycja przeciwko zabijaniu zwierząt.

Ach, jak ja uwielbiam czytać takie wymądrzanie się i stawianie niczym nie popartych opinii. Nie chcecie podpisywać, to nie podpisujcie i oszczędźcie wszystkim zbędnych komentarzy. Piszecie takie bzdury, że to normalnie ręce opadają: cyt" ryż, który ma niewiele wartości odżywczych"- co to ma być w ogóle? Nie piszcie o czymś, o czym nie macie pojęcia. Drugą sprawą jest taka, że nic nie usprawiedliwia torturowania zwierząt. Nic. Obejrzyjcie sobie ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=NsxII...eature=related , zanim zaczniecie zasłaniać się zwyczajami w danym kraju. Co to za zwyczaj, żeby żywe stworzenie traktować gorzej niż gó..no? Co z tego, że u nas zabija się krowy czy świnie? Jak wam się to nie podoba, to wyślijcie też i w tym temacie petycje, a nie tylko gadacie i gadacie. I po co to pisanie, że to nic nie da? A skąd wiecie, że nic nie da? Żałosne.
Ja podpisałem trzy razy.
pakiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:51   #7491
Patty_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Paczuszka Dla Maluszka =)

Whiskas i Pedigre ponowiły akcję: "Rośnij Zdrowo" i można znowu zamawiać wyprawki dla maluszka.

Zawartość wyprawki Whiskas:
4 saszetki mokrej karmy dla Juniora
1 paczką suchej dla Juniora
Mleko + poradnik

https://www.rosnij-zdrowo.pl/rekruta...1-97E87F3502EB

Zawartość wyprawki Pedigre:
4 saszetki mokrej karmy dla Juniora
2 paczki suchej dla Juniora
Dentastix + poradnik

https://www.rosnij-zdrowo.pl/rekruta...1-2DA4695685A7


__________________
The Best Damn Forum Avril Lavigne:

http://avrillavigne.iforums.pl
Patty_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:26   #7492
Qarteczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 55
Dot.: Paczuszka Dla Maluszka =)

O super! Dzięki za informację!
Qarteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:18   #7493
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
przyjmę małą kotkę - Szczecin

jak w tytule: jestem chętna zaadoptować małą kotkę (kilka tygodni), do domu z podwórkiem. poprzednia kotka dawała nam radość przez ponad 13 lat, niestety odeszła. długie opłakiwanie skończyło się, rodzina jest gotowa na nowe małe szczęście

najchętniej przyjmę kocię po długowłosych rodzicach/rodzicu. ja i mama marzymy o norweskim leśnym bądź maine coonie, jednak nie stać nas na rasowego kota, będziemy bardzo szczęśliwe również z mieszańca tego typu ras

wymagania techniczne wg mamy
-najważniejsze - interesuje nas tylko kotka, NIE kocurek
-kicia ma być nie-ruda
-max kilka tygodni

kotkę mogę odebrać osobiście w Szczecinie i okolicach
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:38   #7494
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: przyjmę małą kotkę - Szczecin

Może weźmiesz kociaka ze szczecińskiego schroniska?
Na pewno znajdzie się kotek spełniający wymagania.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:48   #7495
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: przyjmę małą kotkę - Szczecin

niby sprawa oczywista, a jednak nie szukam kociaka od jakichś 2 miesięcy (wiem, że to nie sezon, ale jednak ), w schronisku i w tozie pytam regularnie, aż trudno uwierzyć, ale nie mają kotków. tylko dorosłe
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:08   #7496
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: przyjmę małą kotkę - Szczecin

albo z miau.pl

http://forum.miau.pl/viewforum.php?f=13
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:24   #7497
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: przyjmę małą kotkę - Szczecin

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
niby sprawa oczywista, a jednak nie szukam kociaka od jakichś 2 miesięcy (wiem, że to nie sezon, ale jednak ), w schronisku i w tozie pytam regularnie, aż trudno uwierzyć, ale nie mają kotków. tylko dorosłe
Kocięta, powinny być przy matce do 12tego tygodnia zycia.
Wcześniejsze oddzielenie, wpływa nie korzystnie na ich rozwój fizyczny, zdrowotny, psychiczny i społeczny.

Więc... raczej jeszcze przemyslcie, bo 2 miesieczne kocię powinno jeszcze dłuuugo ssać matkę i odłączanie go od niej jest po prostu niehumanitarne i nie ma najmniejszego uzasadnienia

Ewentualnie, jesli macie tyle czasu, samozaparcia i wyliczony margines ryzyka (tak małe kocię może po prostu nie przezyć, karmione sztucznym mlekiem i karmami) to szukaj po schroniskach- tam czasami trafiaja takie biedy, których matki zginęły tragicznie, lub okrótni ludzie je od nich odebrali i zaniesli do schroniska, żeby się pozbyć "kłopotu"
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:50   #7498
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: przyjmę małą kotkę - Szczecin

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Kocięta, powinny być przy matce do 12tego tygodnia zycia.
Wcześniejsze oddzielenie, wpływa nie korzystnie na ich rozwój fizyczny, zdrowotny, psychiczny i społeczny.

Więc... raczej jeszcze przemyslcie, bo 2 miesieczne kocię powinno jeszcze dłuuugo ssać matkę i odłączanie go od niej jest po prostu niehumanitarne i nie ma najmniejszego uzasadnienia

Ewentualnie, jesli macie tyle czasu, samozaparcia i wyliczony margines ryzyka (tak małe kocię może po prostu nie przezyć, karmione sztucznym mlekiem i karmami) to szukaj po schroniskach- tam czasami trafiaja takie biedy, których matki zginęły tragicznie, lub okrótni ludzie je od nich odebrali i zaniesli do schroniska, żeby się pozbyć "kłopotu"
zgadzam się, takie małe kociaki powinny być jeszcze przy matce

kot wychodzący samopas ? jestem na nie
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 18:29   #7499
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: przyjmę małą kotkę - Szczecin

proszę mnie nie krytykować i nie zbaczać z tematu. WSZYSTKIE strony, typu miau.pl mam obeznane, interesuje mnie kociak wzięty z domu, jak w pierwszym poście.

samopas? nie mieszkam ani w bloku, ani przy autostradzie, teren ogrodzony i bezpieczny. koniec na ten temat
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:05   #7500
olcia00500
Rozeznanie
 
Avatar olcia00500
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 767
GG do olcia00500
Dot.: przyjmę małą kotkę - Szczecin

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Kocięta, powinny być przy matce do 12tego tygodnia zycia.
Wcześniejsze oddzielenie, wpływa nie korzystnie na ich rozwój fizyczny, zdrowotny, psychiczny i społeczny.

Więc... raczej jeszcze przemyslcie, bo 2 miesieczne kocię powinno jeszcze dłuuugo ssać matkę i odłączanie go od niej jest po prostu niehumanitarne i nie ma najmniejszego uzasadnienia

Ewentualnie, jesli macie tyle czasu, samozaparcia i wyliczony margines ryzyka (tak małe kocię może po prostu nie przezyć, karmione sztucznym mlekiem i karmami) to szukaj po schroniskach- tam czasami trafiaja takie biedy, których matki zginęły tragicznie, lub okrótni ludzie je od nich odebrali i zaniesli do schroniska, żeby się pozbyć "kłopotu"
Przecież nie napisała, że chce 2 miesięcznego kota, tylko od 2 miesięcy szuka (tak zrozumiałam) . Zamiast krytykować powinniśmy dopingować to, że ktoś ma ochotę zapewnić nierasowemu kotkowi ze schroniska dom, nie jest to chwilowa zachcianka (patrz: poprzedni kot) i ma warunki ku temu, aby kot nie siedział cały dzień w domu, lecz mógł wychodzić na dwór (pod opieką), czego np. (tak sądzę) moim kotom brakuje..
__________________
The chances of finding someone like you.

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

olcia00500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-10 16:57:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.