Trądzik - cz. 2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-30, 20:41   #751
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Nie wiecie czy przy piciu pokrzywy tez moze wysypac jak przy bratku?
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:43   #752
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Bałabym się używać kwasu bez filtra. Według mnie to jakby mijanie się z celem - próbując zlikwidować blizny i przebarwienia - funduję sobie nowe. Rok temu na wiosnę stosowałam skinoren + filtr (nie jeden) i było dużo gorzej. Po prostu filtry mnie zapychały... Zresztą niecierpię filtrów. Miałam z nimi zaledwie 2-miesięczny romans, ale... po nałożeniu czułam się jak w czapce na twarzy (nic przyjemnego). Zrezygnowałam więc i ze skinorenu i z filtrów.
A orientujecie się może przez jaki czas po używaniu skinorenu można bezpiecznie wyjść na słońce? Może zamknę się gdzieś na jakiś czas? Np. 3 miesiące? Żartuję oczywiście. A tak serio to byłabym gotowa przewegetować w jakiejś norze całe wakacje, żeby tylko stan mojej twarzy powrócił do ogólnie przyjętej normy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 20:50   #753
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

[quote=--Olka--;7072133]Bałabym się używać kwasu bez filtra. Według mnie to jakby mijanie się z celem - próbując zlikwidować blizny i przebarwienia - funduję sobie nowe. Rok temu na wiosnę stosowałam skinoren + filtr (nie jeden) i było dużo gorzej. Po prostu filtry mnie zapychały... Zresztą niecierpię filtrów. Miałam z nimi zaledwie 2-miesięczny romans, ale... po nałożeniu czułam się jak w czapce na twarzy (nic przyjemnego). Zrezygnowałam więc i ze skinorenu i z filtrów.
A orientujecie się może przez jaki czas po używaniu skinorenu można bezpiecznie wyjść na słońce? Może zamknę się gdzieś na jakiś czas? Np. 3 miesiące? Żartuję oczywiście. A tak serio to byłabym gotowa przewegetować w jakiejś norze całe wakacje, żeby tylko stan mojej twarzy powrócił do ogólnie przyjętej normy.[/quote


Po okolo miesiacu po zakonczeniu uzywaniu kwasow.Probowlas La Roche Posay mleczko DP?Mnie ani mojego TZ nie zapycha.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:12   #754
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

dziewczyny pytalam kiedyś o pobyt w szpitalu, nie wiecie nic więcej na ten temat?
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:17   #755
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy przy piciu pokrzywy tez moze wysypac jak przy bratku?

Chyba może Jedna dziewczyna pijąca pokrzywe juz od paru lat i majaca na jej temat naprawde ogromną wiedze mowi że nie wysypuje i że cera sie poprawia bez tego, ale sporo osób zauważylo u siebie wysyp (chyba ja też) wiec nie wiem juz jak to jest
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 23:24   #756
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Chyba może Jedna dziewczyna pijąca pokrzywe juz od paru lat i majaca na jej temat naprawde ogromną wiedze mowi że nie wysypuje i że cera sie poprawia bez tego, ale sporo osób zauważylo u siebie wysyp (chyba ja też) wiec nie wiem juz jak to jest
DziekiTroszke sie boje ,ze mnie wysypie.Narazie bede pic na zmiane w mate.Mam nadzieje ,ze cos mi pomoze.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 09:41   #757
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Nie chce Cie straszyć.
Ja na początku smarowałam tym własnei stany zapalne i na poczatku było super, ładnie bez slady schodziły,
ale pozniej moja skora jakby sie zbuntowała ijak posmarowałam gulkę to rosla jeszcze wieksza a rano obok niej juz była następna...
O kurczę, w takim razie muszę uważać. Używam tego serum zaledwie 10 dni, a poprawa cudowna, cera niemalże gładka, tylko jeszcze sporo przebarwień na brodzie zostało... Ja nie chcę żeby ten stan się konczyl, od lat nie miałam takiej pięknej cery

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ja bym jednak radziła podczas kuracji kwasami używania filtrów.Bo później przebarwienia mogą pozostać na stałe.Wiem, że ciężko jest dobrać sobie odpowiedni filtr, jednak naprawdę warto.Jakby nie było to kwasy, a skóra potrzebuje wtedy odpowiedniej ochrony.
Zgadzam się w zupełności. Kwasy bez filtrów mijają się z celem, to zbrodnia na własnej twarzy.

Rozumiem niechęć do filtrów, sama nie cierpię ich, a nakładanie to dla mnie katorga. Najbardziej wkurza mnie to, ze najbardziej mi podpasował Iwostin, a na niego nie można żadnych pudrów z talkiem i miką, więc chodzę bez podkładu, wypaćkana skrobią i wyglądam jak mutant
Dlatego muszę znaleźć coś Avene przy przypływie gotówki, i mam nadzieję, że mnie żaden nie zapcha, bo sie powieszę


EDIT: Gdzie Wy kupujecie ten peeling morelowy St Ives?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2008-03-31 o 11:19 Powód: dopisek
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 11:45   #758
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
DziekiTroszke sie boje ,ze mnie wysypie.Narazie bede pic na zmiane w mate.Mam nadzieje ,ze cos mi pomoze.
Ale pomyśl że wysypie po to żeby pozniej było lepiej Ja bym juz chciala wrócic do mojego bratka (herbatki) bo mam okropne czoło, a bratek je skutecznie wygładza, ale boje sie ze mnie najpierw wysypie a za 2tyg jade na wycieczke i wolałabym miec w miare normalna cere bo nie wiem jak ja sie pomaluje zeby to wytrzymalo przez cały dzien Zreszta i tak bede miala wstrętna

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
EDIT: Gdzie Wy kupujecie ten peeling morelowy St Ives?
W rossmanie chyba (ja nie kupuje)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:08   #759
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

U mnie w Rossmanie nie ma Tak samo w Naturze.
Musze popatrzeć w innych Rossmanach..
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:21   #760
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ale pomyśl że wysypie po to żeby pozniej było lepiej Ja bym juz chciala wrócic do mojego bratka (herbatki) bo mam okropne czoło, a bratek je skutecznie wygładza, ale boje sie ze mnie najpierw wysypie a za 2tyg jade na wycieczke i wolałabym miec w miare normalna cere bo nie wiem jak ja sie pomaluje zeby to wytrzymalo przez cały dzien Zreszta i tak bede miala wstrętna
KarlaNo wlasnie taka mam nadzieje.Moze akurat bedziesz miala ladna buzka ne wyjazd.a nawet jesli nie to napewno nie wstretna i nawet tak nie pisz.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 12:24   #761
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
KarlaNo wlasnie taka mam nadzieje.Moze akurat bedziesz miala ladna buzka ne wyjazd.a nawet jesli nie to napewno nie wstretna i nawet tak nie pisz.
No skoro tak mówisz... Bedzie ładna, bedzie ładna, bedzie ładna Juz ja tego dopilnuje
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 13:23   #762
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ok dziewczyny, przekonałście mnie- za duże ryzyko jednak uzywac kwasów bez filtra. A jak zauważe, ze mnie zapycha to natychmianst go odstawie.

Ja mam filtr SVR 100, ale on nie jest tłuściochem-wręcz przeciwnie,. Ma bardzo tępą i "suchą" konsystencję i naprwdę słaby poślizg, jeśli można to tak nazwać A twarz nawet matuje. Ogólnie nie jest zły, na KWC jes tylko wersja koloryzowana, ja mam normalną.
Chyba zrobię do niego kolejne podejście
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 13:41   #763
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

No jasne... już mi puchnie nos i wysypało mnie w pod ustami. Mam obok dolnej wargi trzy wielkie wulkany... Nic nie może wiecznie trwać...
A już nie było żadnego ropnego.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 13:45   #764
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
U mnie w Rossmanie nie ma Tak samo w Naturze.
Musze popatrzeć w innych Rossmanach..
Ja wlasnie wczoraj kupilam w Rossmanie, więc porozglądaj się dobrze
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:13   #765
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Trądzik - cz. 2

A co Waszym zdaniem jest skuteczniejsze pokrzywa czy bratek?ja mam 2 tyg zeby pozbyc sie siwezych śladów po pryszczach,strupów z twarzy...zaden ropny nie moze wyjsc !! za dwa tyg mam bardzo wazne spotkanie i mam nadzieje ze pryszcze nie zrobia mi znow glupiej niespodzianki i ze nie bede musiala ukrywac sie w domu tak jak w ostatnim czasie ;( pozdrawiam
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 14:57   #766
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja używam tego filtra http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11117 i mnie nie zapycha, ale zawiera w składzie alkohol, który podrażnia okolice oczu dlatego tam go nie nakładam. Szukałam czegoś fajnego z Avene, bo nie zawierają alkoholu i można na nie używać większość podkładów, ale u mnie w aptekach jeszcze nie ma nic.
W ogóle moja buzia wygląda fenomenalnie!! Hormony działają, działa Effaclar K i Retin A + nawilżacz z Clinique. Zostało mi tylko kilka przebarwień, które powoli się rozjaśniają, oczywiście są jeszcze blizny, ale z tym nic nie zrobię, najważniejsze że już nie wstydzę się wychodzić bez podkładu, choć ładniej wyglądam z...
Życzę wszystkim powodzenia!! Pamiętam swoje załamki, ale cierpliwie czekałam na efekty! jeju jaka jestem szczęśliwa!! i ta śliczna pogoda...
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:39   #767
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja będę kupować filtr z oriflame bo mam dostęp.fotostabilny spf 30 i super opinie.
No i tani,bo z kasa krucho.

Poużywam i zobaczę jaki będzie.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:03   #768
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
A co Waszym zdaniem jest skuteczniejsze pokrzywa czy bratek?ja mam 2 tyg zeby pozbyc sie siwezych śladów po pryszczach,strupów z twarzy...zaden ropny nie moze wyjsc !! za dwa tyg mam bardzo wazne spotkanie i mam nadzieje ze pryszcze nie zrobia mi znow glupiej niespodzianki i ze nie bede musiala ukrywac sie w domu tak jak w ostatnim czasie ;( pozdrawiam
To sie nawet nie bierz za te ziola. Za 2 tyg bedziesz po nich wyglądac niezbyt korzystnie bo one wlasnie w ten sposob dzialaja - wyciągaja na wierzch wszystko co siedzi pod skóra. I wlasnie dopiero za 1-2 tyg od picia zacznie wyłazic, a goic sie bedzie drugie tyle.

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Ja używam tego filtra http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11117 i mnie nie zapycha, ale zawiera w składzie alkohol, który podrażnia okolice oczu dlatego tam go nie nakładam. Szukałam czegoś fajnego z Avene, bo nie zawierają alkoholu i można na nie używać większość podkładów, ale u mnie w aptekach jeszcze nie ma nic.
W ogóle moja buzia wygląda fenomenalnie!! Hormony działają, działa Effaclar K i Retin A + nawilżacz z Clinique. Zostało mi tylko kilka przebarwień, które powoli się rozjaśniają, oczywiście są jeszcze blizny, ale z tym nic nie zrobię, najważniejsze że już nie wstydzę się wychodzić bez podkładu, choć ładniej wyglądam z...
Życzę wszystkim powodzenia!! Pamiętam swoje załamki, ale cierpliwie czekałam na efekty! jeju jaka jestem szczęśliwa!! i ta śliczna pogoda...
To super ze jest poprawa Żeby tylko nie zapeszyc
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 21:55   #769
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Właśnie chciałam napisać, że skoro wam bardzo zależy na jakiejś poprawie w najbliższym czasie to nie zaczynajcie z niczym nowym kombinować! Ja zawsze jak muszę dobrze wyglądać to wyglądam źle... A jak mi tak nie zależy akurat to jest czasem jest poprawa. Po prostu zaczynam kombinować, coś nowego stosować albo inaczej i kicha. Najlepiej używać cały czas tego samego i czekać na pozytywne rezultaty (oczywiście trzeba jakoś odpowiednio dobrać sobie cykl leczenia, a to jest najtrudniejsze).
A u mnie... nieważne... stan z rana tylko się zaognia. Ale musiałam się tego spodziewać bo zaczęłam stosować brevoxyl. Jutro na szczęście nie mam zajęć - może się błyskawicznie poprawi?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 22:11   #770
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

wierzę w Ciebie olu!!! Trzymam kciuki, będzie dobrze. Ciekawe jak długo u mnie będzie trwała ta poprawa... W piatek wizyta u dermatologa, dowiem się może od niego co z tym szpitalem... wreszcie... bo żyję w niepewności, nie wiem czy wyśle mnie. Jest teraz dobrze z twarzą, więc może nie będzie to konieczne....
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:54   #771
Dominika080
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja używam Regulonu, który pomaga na trądzik. Dodatkowo lekarz zalecił mi mycie twarzy szarym mydłem. Naprawde jest coraz lepiej Może wreszcie skończę raz na zawsze z tym trądzikiem
Dominika080 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:25   #772
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Beatko,dziekuje za odp musze sie wkoncu przelamac i go kupic. mam jeszcze watpliwosci co do jego stosowania :/ ile razy go uzywasz w tygodniu? 1,2? po zmyciu woda peelingu moge posmarowac tonikiem aptecznym?(miedzy innymi spirytus tam jest i chyba siarka),dac pozniej krem nawilzajacy? jesu,nie wiem boje sie cokolwiek robic!
ja używam go tak co drugi dzień wieczorem przy myciu twarzy a czasami tak jak pisała Mdz też dodaje go do żelu oczyszczającego który na co dzień myję twarza

a tak w ogóle to kupiłam sobie nowy zel do mycia twarz Ziaja Calma HLC i bardzo mi odpowiada.
a któraś z was go używa?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:32   #773
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

Powinnaś po pięciokroć dziękować.
a za tego 5-cio krotnego dubla to Was przepraszam ale wtedy była jakaś usterka serwera i jak chciałąm wysłać tę wiadomość to ciągle mi się blokowała strona i wyskakiwała informacja że serwer juz uruchomił procedury naprawcze czy jakoś tak.. no i popróbowałam wysyłać kilka razy a potem jak już było wszystko ok to okazało się że te wszystkie poprzednie wiadomości wcześniej już doszły. To tak btw.

Cytat:
I jeszcze pytanie niezwiązane z tematem: też macie czasem problem z wejściem na wizaż? Ja ostatnio za każdym razem - serwery są ponoć przeciążone. Kobitki walą drzwiami i oknami.
no właśnie o to mi chodziło --Olka--

Cytat:
Wybaczcie Dagno i Elektrodo, ale nie rozumiem waszego zachowania... Dziewczyna chyba pisze, że ma CAŁĄ twarz obsypaną podskórnymi krostkami, a z tego, co mi wiadmomo, to jest to trądzik i często wygląda naprawdę nieładnie. Co niby z tego, Elektrodo, że zaskórniki nie pozostawiają przebarwień...? Sądzę, że Lolcia używa tapety, ponieważ chce ukryć krostki a nie ślady po nich i, wybacz, ale nie widzę w tym nic niestosownego i godnego potępienia! Walczysz już 5 lat z trądzikiem. Super! To z pewnością daje ci prawo krytykowania innych! Piszesz: "jest mi Ciebie w tym momencie niezmiernie szkoda, bo tapetujesz się nie mając żadnych powodów ku temu!". A skad ty niby wiesz, ze ona nie ma ku temu żadnych powodów?! Widziałaś ją?! Wiesz, co czuje?! To CIEBIE jest mi niezmiernie szkoda i to TY musisz być zapatrzona w siebie, żeby pisać takie rzeczy! A ta rada, by dziękować Bogu, że ma tylko lekką postać trądziku, jest kretyńska! To tak, jakbyś powiedziała komuś bez jednej nogi: "Nie przesadzaj, ja nie mam wszystkich kończyn, więc zamiast użalać sie nad sobą, biegnij do kościoła i dziekuj, że zostały ci trzy!". Takie komentarze, jak twoje, budzą we mnie odraze, bo wynikają z zawiści, że komuś nie jest tak źle, jak tobie. Nie toleruję tego typu zachowania i przypominam, bo chyba uszło to twojej uwadze - to nie jest twoje forum, to nie jest twój wątek i NIE MASZ PRAWA w taki sposób krytykować i pouczać innych!
Tissae podpisuję siępod tym obiema rękami i wydaje mi się że Elektroda zdecydowanie przesadziła i nie ma prawa wyrzucać komuś takich rzeczy. A to ze walczy "już" 5 lat z trądzikiem wcale nie usprawiedliwia takiego zachowania. Ja trądzik mam już jakieś 8 lat w mniejszym bądź większym nasileniu i jakoś wcale nie uważam że dzięki temu mam prawo pisać takie rzeczy jak Elektroda.
Elektrodo przykro mi ale jesteś niesprawiedliwa.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2008-04-01 o 13:56
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 13:46   #774
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to kupiłam sobie nowy zel do mycia twarz Ziaja Calma HLC i bardzo mi odpowiada.
a któraś z was go używa?
Ja używam. Uwielbiam go
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:14   #775
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja używam. Uwielbiam go
ja też go polubiłam a używam go od tygodnia. Taki fajnie "mięciutki" i delikatny. Skóra po nim jest nawilżona i nie jest sciągnięta :P polecam
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 14:26   #776
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja mam cerę tłustą, ale równocześnie odwodnioną i wrażliwą. Dlatego szukałam czegoś delikatnego, co nie wysuszy skóry i ją ukoi. Dostałam kiedyś próbkę w aptece tego żelu i już wtedy mi się spodobał, więc od razu zakupiłam Sprawuje się świetnie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 15:15   #777
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
U mnie w Rossmanie nie ma Tak samo w Naturze.
Musze popatrzeć w innych Rossmanach..
Dobrze poszukaj Ja kupiłam w Rossmanie. W Naturze akurat nie widziałam. Płaciłam chyba 9 zł, bo jakaś promocja chyba była.


Ale co Ty gadasz z tym filtrem Iwostinu? Nie chce mi się już tego szukać, ale na 100 % na biochemii czytałam w wątku filtrowym o tym, że można się wszystkim paćkać na Avene, Iwostin i Klorane.

Nad Iwostinem była dyskusja na forum i ostatecznie nasze forumowe ekspertki wypowiedziały się, że można się po nim wszystkim malować, bo... I niestety uzasadnienia już nie pamiętam.

Sama stosuje Iwotin +50

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ja będę kupować filtr z oriflame bo mam dostęp.fotostabilny spf 30 i super opinie.
No i tani,bo z kasa krucho.

Poużywam i zobaczę jaki będzie.
Pink co to za filtr? Zaciekawił mnie...

Cytat:
Napisane przez Dominika080 Pokaż wiadomość
Ja używam Regulonu, który pomaga na trądzik. Dodatkowo lekarz zalecił mi mycie twarzy szarym mydłem. Naprawde jest coraz lepiej Może wreszcie skończę raz na zawsze z tym trądzikiem
Bez przesady z tym szarym mydłem. Skończy się wysuszeniem skóry na wiór i nasiloną produkcją sebum. Początkowo może skóra jest ładna, ale z czasem się zbuntuje.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja używam. Uwielbiam go
Też Calmę używałam i było ok

Ale polecam Wam też żel do wypróbowania Ziaji z serii Biobalans z kwasem AHA! To jest dopiero rewelacja dla mojej skóry
W ogóle Ziaja ma fajne żele to mycia buzi Tin Tin do cery trądzikowe jest też bardzo dobry i co najważniejsze ma świetny skład.
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 16:35   #778
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
a za tego 5-cio krotnego dubla to Was przepraszam ale wtedy była jakaś usterka serwera i jak chciałąm wysłać tę wiadomość to ciągle mi się blokowała strona i wyskakiwała informacja że serwer juz uruchomił procedury naprawcze czy jakoś tak.. no i popróbowałam wysyłać kilka razy a potem jak już było wszystko ok to okazało się że te wszystkie poprzednie wiadomości wcześniej już doszły. To tak btw.
Mam nadzieję, że rozumiesz, że to był taki żarcik. Ja dopiero czytając 3 wypowiedź zorientowałam się, że to zdublowane posty.
U Ciebie w porząsiu Beatko? Dawno Cię nie było.

Bardzo dziękuję Kainko za trzymanie kciuków! To wręcz niewiarygodne, ale te gule troszkę się zmniejszyły przez noc. Może znikną do jutra?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 16:58   #779
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Ale co Ty gadasz z tym filtrem Iwostinu? Nie chce mi się już tego szukać, ale na 100 % na biochemii czytałam w wątku filtrowym o tym, że można się wszystkim paćkać na Avene, Iwostin i Klorane.

Nad Iwostinem była dyskusja na forum i ostatecznie nasze forumowe ekspertki wypowiedziały się, że można się po nim wszystkim malować, bo... I niestety uzasadnienia już nie pamiętam.

Sama stosuje Iwotin +50
Czytałam o tym na biochemii, że wszystkie pudry to tylko na avenki, ale przyznam z ręką na sercu, że na bieżąco biochemii nie przeglądam, przeraża mnie ta ilość informacji tam zawarta może mam nieaktualne informacje W sumie dobrze by było, filtry są pioruńsko drogie.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 17:34   #780
nough
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 595
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dziewczyny, mogłybyście mi powiedzieć jak to jest z tymi hormonami i tabletkami anty(oczywiście chce je brać by walczyć z trądzikiem)? Czy ja mogę tak po prostu zapytać dermatolog, żeby mi je przepisała? Potrzebne są jakieś badania, prawda? I tylko w zależności od tego jaki będzie wynik, takie hormony mi przepisze? Pomóżcie...

Jestem juz zdołowana, chwytam się wszystkiego...
Od daaawna żadnej poprawy
__________________


nough jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.