Jesienne Mamy 2009 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 17:46   #751
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Ja też czuję to ciągnięcie, może po prostu w wyniku zmiany pozycji mięśnie lub skóra muszą się przyzwyczaić albo to po prostu kwestia rosnącego brzucha

Kolek nie mam, więc nie pomogę.
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:53   #752
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Mam nadzieję że to przez rosnący brzuch, tez tak mi się wydawało tyle że czasem jak wstaję to naprawdę mocno ciągnie a niekiedy słabiej a z tymi kolkami to dopiero od wczoraj mi zaczęło dokuczać i to bardzo dziwne że raz po jednej raz po drugiej stronie, w sumie to wygląda na zwykłą kolkę ale nie wiem czy w ciąży one występują
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 17:58   #753
CatHot
Raczkowanie
 
Avatar CatHot
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MiastoAniołów
Wiadomości: 264
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Kasiuula ja też czasami tak mam. Nieprzyjemne uczucie, ale na szczęście szybko mija. Myślę, że jest związane z rozciąganiem macicy. Jak będę teraz u lekarza, to zapytam.
Zapraszam na mój profil, wrzuciłam kilka fotek
__________________
http://catkrm.blogspot.com/ mój blog


Life is a waterfall,
we drink from the river, then we turn around and put up our walls..

CatHot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:06   #754
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

CatHot śliczna z Ciebie dziewczyna, a te zdjęcia ze ślubu masz boskie Ta złota suknia po prostu piękna
No to ja już na pewno się nie pochwalę moimi zdjęciami z ślubu bo jak tu mam taką konkurencję; Ty, TancerkaGd i Smerfeta pewnie doda, tym bardziej że ja miałam zwykły cywilny i naprawdę w porównaniu z Wami wyglądam nieciekawie.

Ja bym Cię prosiła żebyś jak nie zapomnisz zapytała bo ja dopiero idę za tydzień w poniedziałek(15czerwca) a wolałabym wcześniej wiedzieć, nie wiem czy masz takie same bóle ale mnie może nie niepokoi tak ta kolka jak te ciągnięcia przy wstawaniu

Edytowane przez Kaasiula
Czas edycji: 2009-06-04 o 18:08
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:20   #755
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Witajcie mamusie

Ma-li-na & Kaasiula, ciesze sie ze lezaczek sie Wam spodobal. Mysmy wczoraj sprawdzali czy wszystko dziala, no i wszystko pieknie gra i wibruje Mam nadzieje, ze Ewusia bedzie zadowolona

Ma-li-na, daj znac co tam po wizycie u lekarza. Masz przeczucie na dziewczynke czy na chlopczyka?

Kaasiula, piekny ten pajacyk Co na nim jest napisane, bo nie moge doczytac?
Jezeli chodzi o te bole brzucha, to jest to jak najbardziej normalne. Tez tak mam i tak jak napisala CatHot - na szczescie szybko to przechodzi Moja lekarka powiedziala mi, ze trzeba sie martwic wtedy kiedy ten bol nie mija szybko - a tak to wszystko jest ok.

Ja tez ide do lekarza 15-go, wiec mamy wizyte w ten sam dzien Tyle ze Ty pewnie wczesniej ode mnie

A co do zdjec ze slubu to nawet tak nam nie pisz, ze nie chcesz sie pokazywac. Jestes piekna dziewczyna i nawet nie waz sie mowic ze nieladnie wygladalas Czekamy na zdjecia i koniec - nie ma zmiluj sie

CatHot, piekna dziewczyna z Ciebie Bardzo ladne zdjecia ze slubu Mam pytanie - mialas slub w USA czy jeszcze w PL? Wygladalas jak prawdziwa ksiezniczka w dniu swojego slubu
No i Twoj TZ wcale nie wyglada na o wiele wyzszego od Ciebie. Chyba ze mialas ogromne obcasy

Dobra, uciekam gotowac obiadek. Milego wieczoru dziewczynki
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:32   #756
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Uff trochę mi lepiej jak kolejna osoba piszę że tez to ma ale pewnie i tak do wizyty u lekarza będę niespokojna o to, bo ja to taka bojączka jestem

Schoolcraft pewnie że Ewuni będzie się podobało to super atrakcja dla malucha w dodatku taki różowy i ma tyle bajerów
A jeśli chodzi o zdjęcia ze ślubu to same się przekonacie że wyglądam łokrponie

Wiecie co ja to chyba będę miała przerąbane bo jak już teraz mam takie dolegliwości typu kolka to potem pewnie chodzić nie będę umiała boję się że poród mnie czeka w męczarniach
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 18:34   #757
CatHot
Raczkowanie
 
Avatar CatHot
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MiastoAniołów
Wiadomości: 264
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Kasiuula, Schoolcraft dzięki dziewczynki za miłe słowa
Oba śluby miałam w Polsce, i na obu miałam prawie 20 centymetrowe szpilki
Kasiuula koniecznie wrzuc fotki ze swojego ślubu. Z pewnością był wyjątkowy, a Ty wyglądałaś przecudnie.
__________________
http://catkrm.blogspot.com/ mój blog


Life is a waterfall,
we drink from the river, then we turn around and put up our walls..

CatHot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 18:39   #758
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

CatHot 20 centymetrowe szpilki Łaaaaaał ja bym w życiu nie wystała nawet sekundy bo ja to nie umiem chodzić w szpilkach ani tez nie lubię, a nie muszę bo nie jestem zbyt mała, chociaż mój mąż jest z tych wysokich to ja nie zakładam a co niech się schyla jak chce buziaka nie

Schoolcraft nie wiem niestety co tam piszę bo to chyba po włosku albo francusku a ja co prawda miałam w szkole francuski ale niewiele z tego pamiętam
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:16   #759
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Kaasiula, Ty mi sie tu nie wyglupiaj - widzialam Twoje zdjecia i wygladasz swietnie - podoba mi sie Twoja uroda Wiec nawet nie waz sie mowic ze wygladasz okropnie bo my swoje dobrze wiemy.

Tym bolem sie nie przejmuj - mowie Ci, o ile sam szybko mija to to znaczy ze nic zlego sie nie dzieje. Wiec glowa do gory i sie nie zamartwiaj, bo dzidza sie zamartwia razem z Toba.
A co do porodu to wcale nie jest powiedziane, ze jak ciezko sie przechodzi ciaze to porod tez bedzie ciezki. Mozesz byc bardzo mile zaskoczona i pojdzie Ci szybko i jak najmniej bolesnie

CatHot, 20cm szpilki? Wow, podziwiam Ciebie kobieto Ja tak samo jak Kaasiula nie lubie chodzic w szpilkach i dla mnie to by byla ogromna meczarnia gdybym musiala. Chociaz ja jestem z tych malych kobietek, wiec przydalo by mi sie troche "wyrosnac".

Wlasnie dostalam znizke z Babies R Us - 20% na jakas jedna rzecz dla dziecka. Ciesze sie, bo wlasnie planujemy pod koniec czerwca kupic lozeczko i materacyk dla malutkiej, wiec akurat taka przecena sie przyda

CatHot, a Ty gdzie planujesz wybrac sie na zakupy dla dzidziusia? Posprawdzaj dobrze wszystkie sklepy gdzie maja dzieciece ciuszki, bo ceny moga byc naprawde przerozne.
Kiedys wklejalam tu zdjecie kompleciku ktory kupilismy dla Ewy - bylismy w sklepie Carter's i tam to sprzedawali za 7.50$. A wlasnie kilka dni temu w WalMart widzialam taki sam komplecik za 15$

Zapomnialam jeszcze napisac, ze bardzo sie mi podobaly zdjecia ze slubu od tancerkaGd. Bardzo ladna panna mloda z Ciebie I faktycznie nie widac ze masz brzuszek - jestes chudziutka, wiec sie nie dziwie ze mama i krawcowa prawily Ci takie komplementy

Dobra, zmykam nakarmic siebie - synek nakarmiony i spi, wiec mam chwile wolnego

EDIT: Dzis mija rowne 23 tygodnie odkad Ewusia zamieszkala pod moim serduszkiem Ciesze sie, ale zarazem jest mi smutno, ze tak szybko ten czas mija - lubie byc w ciazy No i jak pomysle, ze to juz za 17 tygodni porod to mam ochote zrobic tak -->
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2009-06-04 o 19:18
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 19:57   #760
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
EDIT: Dzis mija rowne 23 tygodnie odkad Ewusia zamieszkala pod moim serduszkiem Ciesze sie, ale zarazem jest mi smutno, ze tak szybko ten czas mija - lubie byc w ciazy No i jak pomysle, ze to juz za 17 tygodni porod to mam ochote zrobic tak -->
Mam to rozumieć jako:
a) poród to koszmar?
b) ciąża jest fajna - szkoda, że połowa już za Tobą?

Oby to była ta druga opcja
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:06   #761
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Mam to rozumieć jako:
a) poród to koszmar?
b) ciąża jest fajna - szkoda, że połowa już za Tobą?

Oby to była ta druga opcja
a) moj porod wspominam jako jedno z najpiekniejszych przezyc calego mojego zycia Nie byla to dla mnie meczarnia tylko piekne oczekiwanie przyjscia mojego dziecka na swiat. Wierze ze tym razem bedzie tak samo latwo jak i za pierwszym razem, wiec sie nie boje porodu tylko raczej tego co bedzie po porodzie z 2 dzieci.
Dlatego odpowiedz na twoje pytanie brzmi - NIE, porod to nie koszmar.

b) zgadza sie - wedlug mnie ciaza jest fajna, dla mnie to jest bardzo wspanialy okres czasu w zyciu kobiety i zaluje, ze juz ponad polowa ciazy minela - chcialam by zatrzymac czas, zeby nie lecial tak szybko.

Pozdrawiam

P.S. Moze bys sie przedstawila? Wiem, ze Kaasiula pisala ze Ciebie kojarzy, ale ja niestety nie - nie wiem jak inne dziewczyny. Fajnie by bylo wiedziec z kim sie pisze.
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2009-06-04 o 20:08
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 20:28   #762
CatHot
Raczkowanie
 
Avatar CatHot
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MiastoAniołów
Wiadomości: 264
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Schoolcraft co do cen tutaj zgadzam się z Tobą w 100%. Przed chwilka wróciłam z WalMartu. Oglądałam ubranka i gadżety. Ceny były dosyc wysokie jak na ten sklep. Będę musiała zrobic rajd po wszystkich okolicznych miejscach z ciuszkami. Jutro śmignę do Ross'a.
Mój brat przywiezie mi z Polski kilka sztuk bodziaczków i innych malutkich ubranek (moja mamusia kochana zrobiła niedawno zakupy )
Do babies'r'us też się pewnie wybierzemy. Jak narazie czekam na prenumerate darmowj gazetki, do której mają dołączyc jakieś kupony i kilka prezentów. Jak już będę wiedziała gdzie mam zniżki, wybierzemy sie na zakupy.
__________________
http://catkrm.blogspot.com/ mój blog


Life is a waterfall,
we drink from the river, then we turn around and put up our walls..


Edytowane przez CatHot
Czas edycji: 2009-06-04 o 20:29
CatHot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:08   #763
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez CatHot Pokaż wiadomość
Schoolcraft co do cen tutaj zgadzam się z Tobą w 100%. Przed chwilka wróciłam z WalMartu. Oglądałam ubranka i gadżety. Ceny były dosyc wysokie jak na ten sklep. Będę musiała zrobic rajd po wszystkich okolicznych miejscach z ciuszkami. Jutro śmignę do Ross'a.
Mój brat przywiezie mi z Polski kilka sztuk bodziaczków i innych malutkich ubranek (moja mamusia kochana zrobiła niedawno zakupy )
Do babies'r'us też się pewnie wybierzemy. Jak narazie czekam na prenumerate darmowj gazetki, do której mają dołączyc jakieś kupony i kilka prezentów. Jak już będę wiedziała gdzie mam zniżki, wybierzemy sie na zakupy.
No widzisz, czyli moja teoria sie sprawdza
My nie mamy Ross'a - ale mamy TJMaxx, slyszalas moze o takim sklepie? To cos jak Marshall's (nie wiem czy tam tez taki sklep macie). W kazdym badz razie rozgladalam sie za taka chusta do noszenia dziecka i w TJMaxx widzialam za 14$, ale wtedy bylam cos jeszcze przed 10 tygodniem ciazy, wiec nie chcialam kupowac zeby nie zapeszyc. A teraz zaluje, ze nie kupilam, bo wczoraj w Targecie widzialam ta sama chuste za 35$

CatHot, a czy Ty masz tam kogos kto by Ci zrobil baby shower? Jesli tak, to nie kupuj nic sama - ja dostalam prawie wszystko co chcialam, a to co jeszcze chcialam kupic to dostalam wystarczajaco kasy, zeby dokupic.
Tym razem raczej nie bede miala baby shower, bo wlasnie sie zorientowalam ze malo kogo tu znamy Przeprowadzilismy sie w te okolice jak synek mial 2 miesiace i teraz jestesmy od wszystkich znajomych daleko. Dlatego ja juz powoli kombinuje co tu trzeba kupic. Wlasnie wybralam posciel, pozytywke, firanki oraz nocna lampe do pokoju malutkiej i sie przed chwila okazalo, ze nie maja narazie tej poscieli co chce i trzeba czekac Ciekawe kiedy sie pojawi, bo juz wszystko fajnie dopasowalam i nie chce tego zmieniac.

Ooo, slysze ze synek obudzil sie ze swojej popoludniowej drzemki. Wiec lece do niego Idziemy pokopac pilke
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:25   #764
KateMwale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 430
GG do KateMwale
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Ja dziś na sekundę bo jestem wypompowana. Dziś przejrzałam wszystkie wierzchnie ubrania: płaszcze, kurtki zimowe itp. Niektóre wyprałam, doszywałam guziki, czyściłam i oczywiście "zapróżniowałam". M. biega za mną i woła - Anthea. Tak, więc Anthea idzie spać. Buziaki.
__________________
Pozdrawiam,
Kasia

KateMwale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:36   #765
CatHot
Raczkowanie
 
Avatar CatHot
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MiastoAniołów
Wiadomości: 264
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Schoolcraft niestety nie mamy w pobliżu TJMaxx ani Marhall's. Mam Nordstrom Rack, ale jest drogi. Jest jeszcze Costco, więc tam sie z pewnością wybierzemy.
Jeśli chodzi o baby shower to raczej nie ma szans . Nie mam tu niestety znajomych, więc zakupy bedziemy musieli robic sami. Jak tylko poznamy płec to zaczniemy szał zakupów, żeby rozłożyc w czasie wydatki.
__________________
http://catkrm.blogspot.com/ mój blog


Life is a waterfall,
we drink from the river, then we turn around and put up our walls..

CatHot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 21:55   #766
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
P.S. Moze bys sie przedstawila? Wiem, ze Kaasiula pisala ze Ciebie kojarzy, ale ja niestety nie - nie wiem jak inne dziewczyny. Fajnie by bylo wiedziec z kim sie pisze.
Oczywiście

A więc jestem w 24tc, jest to moja pierwsza ciąża.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to koło 20 września zostanę mamą małej Majki, chociaż "małej" to chyba nie do końca dobre określenie, ponieważ USG wykazuje min. 4kg przy porodzie oraz bardzo wysoki wzrost w przyszłości
Tak więc w moim brzuchu rośnie pewnie koszykarka (po mamusi) lub siatkarka (po tatusiu)

[W wakacje miałam okazję zwiedzić Nowy Jork i Florydę, więc szczerze zazdroszczę możliwości szalonych zakupów w TJMaxxie, Rossie i Marshallu ]

Edytowane przez eloteteie
Czas edycji: 2009-06-04 o 21:57
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 02:46   #767
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez KateMwale Pokaż wiadomość
Ja dziś na sekundę bo jestem wypompowana. Dziś przejrzałam wszystkie wierzchnie ubrania: płaszcze, kurtki zimowe itp. Niektóre wyprałam, doszywałam guziki, czyściłam i oczywiście "zapróżniowałam". M. biega za mną i woła - Anthea. Tak, więc Anthea idzie spać. Buziaki.
KateMwale, no to rzeczywiscie mialas pracowity dzien. Ja tez niedawno przegladalam i przekladalam z jednej szafy do drugiej nasze rzeczy zimowe oraz moje letnie "przed ciazowe" ktorych w tym roku niestety nie dam rady zalozyc.
Mam nadzieje, ze teraz slodko sobie spisz i wypoczywasz

Cytat:
Napisane przez CatHot Pokaż wiadomość
Schoolcraft niestety nie mamy w pobliżu TJMaxx ani Marhall's. Mam Nordstrom Rack, ale jest drogi. Jest jeszcze Costco, więc tam sie z pewnością wybierzemy.
Jeśli chodzi o baby shower to raczej nie ma szans . Nie mam tu niestety znajomych, więc zakupy bedziemy musieli robic sami. Jak tylko poznamy płec to zaczniemy szał zakupów, żeby rozłożyc w czasie wydatki.
CatHot, szkoda, ze nie masz blisko TJMaxx i Marshall's - czasem tam mozna znalezc prawdziwe perelki. Ale rzadko tam cokolwiek kupuje - tylko jak jestesmy w duzym centrum handlowym, to tam przy okazji wchodzimy i na szybko rzucamy okiem co maja ciekawego.
Ja dla mojego synka wszystkie zakupy robilam w Babies R Us - i tak samo bedzie tym razem. Moim zdaniem to jest najlepszy sklep ze wszystkim co potrzebujesz do malutkiego dziecka (noworodka).
Natomiast dla starszego dziecka juz sa takie sklepy jak Children's Place czy Gemboree (chyba tak to sie pisze), bo tam mozna kupic dosc "ciekawe" ciuchy dla starszych dzieciaczkow.
A w Costco to nie wiem czy znajdziesz duzy wybor rzeczy dla dzieci. Z tego co wiem to sie tam oplaca kupowac pieluchy i tyle. Dawno w tym sklepie nie bylam i nie przypominam sobie zeby tam mieli np. ubranka czy jakies wozki albo lozeczka.

No i szkoda ze nie ma kto Ci zrobic baby shower. Ale mozesz akurat byc zdziwiona, bo czesto tutaj jest to impreza-niespodzianka
W kazdym badz razie jest to dobry pomysl, zeby kupowac rzeczy dla dziecka na raty, bo jak sie wszystko ma kupic za jednym razem to rownie dobrze oczy moga wyjsc z orbit z powodu szoku

Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Oczywiście

A więc jestem w 24tc, jest to moja pierwsza ciąża.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to koło 20 września zostanę mamą małej Majki, chociaż "małej" to chyba nie do końca dobre określenie, ponieważ USG wykazuje min. 4kg przy porodzie oraz bardzo wysoki wzrost w przyszłości
Tak więc w moim brzuchu rośnie pewnie koszykarka (po mamusi) lub siatkarka (po tatusiu)

[W wakacje miałam okazję zwiedzić Nowy Jork i Florydę, więc szczerze zazdroszczę możliwości szalonych zakupów w TJMaxxie, Rossie i Marshallu ]
Milo ze sie przedstawilas. Witaj wsrod nas
Bardzo mnie zaciekawilo to, ze juz w 24 tc USG wykazuje ze dziecko bedzie minimum 4kg przy porodzie Dobre USG ma Twoj lekarz - ja tu jeszcze z takim sie nie spotkalam, mimo ze to moja druga ciaza
Ale dobrze wiedziec na co masz sie przygotowywac, bo z pewnoscia nie latwo bedzie wypchac na swiat taki spory kawal szczescia

Ciekawe jak tam Asiuuuula spedza wakacje - mam nadzieje, ze pogoda dopisuje i maja dobra zabawe.

Pappaya, a Ty kiedy dokladnie sie wybierasz na wakacje? Bo pamietam ze pisalas ze jakos wkrotce, ale przeoczylam kiedy dokladnie. Nie zapomnij tu do nas wpasc i sie pozegnac, bo bedziemy sie martwic ze sie nie odzywasz.

Coz, sobie i CatHot zycze milego wieczoru oraz dobrej nocy, a Wam dziewczynki milego dnia, bo u Was dzien dopiero sie zacznie
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2009-06-05 o 02:48
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 07:27   #768
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Hej dziewczyny,
Tancerko, ślicznie wyglądasz, zdjęcia super Spodobał mi sie Twój makijaż oczu
Kasiula, pajacyk uroczy A co do boli, to rwanie w pachwinach jest normalne ale kolki może i tez.
Schoolcraft, lezaczek - bujaczek śliczny. My tez musimy coś takiego kupić dla malej
Oj zazdroszczę tego lekkiego porodu, mam nadzieje ze i drugi Twoj będzie taki i ze ja będę mogla sie relaksować przy narodzinach
Na wakacje jdziemy 13 czerwca na miesiac. Na pewno dam znac przed wyjazdem.
Malina, kluski śląskie niestety kilka razy robilam i nigdy mi nie wyszly
eloteteie, no no, nie zla waga Zdziwilam sie ze usg moze przewidziec wage urodzeniowa. Czy mam dopisac Cie do naszej jesiennej listy?
CatHot, ale piekna suknia slubna
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:59   #769
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Hej dziewczynki
Po wizycie tyle że dostałam mnóstwo badań do zrobienia ,ale spodziewałam się tego bo jak juz wcześniej napisałam miałam miesięczną przerwę.Za tydzień w czwartek idę na Usg,co to przeczucia jaka to płeć to kompletnie nie mam żadnego,tyle że zmieniło mi się nastawienie i nie zależy mi na płci dzidzi a nawet chyba wolałabym chłopca,ale to chyba przez moje buzujące hormony,potrafię zmieniać decyzje 10 razy dziennie.Dzisiaj w nocy normalnie nie umiałam wytrzymać z bólu ,tak mnie bolał pośledek to taki ból w rodzaju silnego skurczu który złapał mnie w pośladku i ciągnął się przez całą nogę<mniej wiecej tak to moge wytłumaczyć>dziś z rana udałam się po magnez ,ponoć jest najlepszy na skurcze ,mam nadzieję że zaskutkuje i dzisiejszą noc prześpię całą .
To tyle co na razie napiszę bo zaraz zmykam po kwiaty na rocznicę ślubu moich rodziców
Miłego dnia
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 09:01   #770
tancerkaGd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 713
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Dziewczynki , jeszcze raz dziękuję za tyle miłych komentarzy do moich zdjęć

co do bóli , to ja wczoraj miałam taki ból w nocy - odcinek lędźwiowy, że aż się budziłam z bólu przy zmienianiu pozycji Dzisiaj już spałam dobrze...ale wieczorami też mnie tak boli ,że ledwo chodzę ... jak jakaś babcia ;/ Muszę się spytać lekarza we wtorek czy to normalne...

postanowiłam też kupić sobie pierwszy ciążowy ciuch...tzn. chciałam kupić spodnie a , że jestem w ciąży to padło na ciążowe
wchodzimy z mężem do sklepu, oglądamy i zastanawiamy się czy ciążowe rzeczy mają taka samą rozmiarówkę co zwykłe podchodzi do nas ekspedientka, pyta w czym pomóc i zastanawiającym głosem mówi .''hm..no, to tak będzie początek ciąży, tak...?' ja zrobiłam dziwą minę i mówię ..'no, nie wiem czy początek - w przyszlym tygodniu zaczynam 20 tydzień' a Ona na to , że nie wierzy , że w ogóle po mnie nic nie widać...(chociaż ja mam wrażenie , że teraz mój brzuch już szybko urośnie)
dałam mi rozmar 'S' i powiedziała, że te spodnie się rozciągają w brzuszku i spokojnie przechodzę w nich do końca ciąży .. jestem ciekawa czy mówiła prawdę
najważniejsze, że są mięciutkie i wygodne a no, i w plecki nie będzie mi zimno
tancerkaGd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:33   #771
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Milo ze sie przedstawilas. Witaj wsrod nas
Bardzo mnie zaciekawilo to, ze juz w 24 tc USG wykazuje ze dziecko bedzie minimum 4kg przy porodzie Dobre USG ma Twoj lekarz - ja tu jeszcze z takim sie nie spotkalam, mimo ze to moja druga ciaza
Ale dobrze wiedziec na co masz sie przygotowywac, bo z pewnoscia nie latwo bedzie wypchac na swiat taki spory kawal szczescia
Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
eloteteie, no no, nie zla waga Zdziwilam sie ze usg moze przewidziec wage urodzeniowa. Czy mam dopisac Cie do naszej jesiennej listy?
Ja ważyłam 4350g, mój mąż 4000g, nasz wzrost też sugeruje solidną wagę urodzeniową Mai, może po prostu spojrzała na nas i tak rzuciła

Pappaya - dopisz
Maja, 20 września

Dzięki
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:38   #772
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez tancerkaGd Pokaż wiadomość
co do bóli , to ja wczoraj miałam taki ból w nocy - odcinek lędźwiowy, że aż się budziłam z bólu przy zmienianiu pozycji Dzisiaj już spałam dobrze...ale wieczorami też mnie tak boli ,że ledwo chodzę ... jak jakaś babcia ;/ Muszę się spytać lekarza we wtorek czy to normalne...
Niestety normalne Ja już wypytywałam ginekologa. Dzidziol naciska na kręgosłup i nerwy (rwa kulszowa). Na bole kręgosłupa i ten ból rwący przez cala nogę zalecił fizjoterapie (z resztą już nie raz o tym pisalam)

Elo, już dopisana

Dziewczyny, czy Wasze dzidziolki kopia już was w zebra? Mnie od wczoraj mała podkopuje...
__________________

Edytowane przez pappaya
Czas edycji: 2009-06-05 o 09:46
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:53   #773
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Elo, już dopisana

Dziewczyny, czy Wasze dzidziolki kopia już was w zebra? Mnie od wczoraj mała podkopuje...
Dzięki
Moja podkopuje tylko na dole i to zazwyczaj wieczorem, ewentualnie trochę rano. A w ciągu dnia to 3-4 razy i spokój, grzeczna jest albo straszny leń z niej
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:55   #774
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Ma-li-na to fajnie że już za tydzień poznasz płeć a co do Twojej wizyty pytałaś o te kolki i rwanie?
Co do przeczuć ja tez nie mam zbytnio, jedynie takie minimalne na dziewczynkę ale po sile ruchów mojego Maleństwa to zaczynam wątpić
Dostałaś może na badanie glukozy tej do picia? Bo ja muszę zrobić w przyszłym tyg blee

Schoolcraft słyszałam o tym baby shower, fajna sprawa i szkoda że w Polsce to tak mało popularne. W sumie tu przynoszą na odwiedki ale to dopiero jak Dzidzia już ma miesiąc około a tak to się dostaję przed i wiadomo ile czego jest

TancerkaGd nie martw się tym że ekspedientka tak Ci powiedziała, ciesz się że jesteś taka szczuplutka bo pewnie teraz to kwestia czasu jak brzuszek Ci wyskoczy Poza tym ubrania ciążowe kupuję się w rozmiarze rzeczywistym czyli jak ja nosiłam XL to taki też mi zaproponowali, a Ty pewnie nosisz S więc taki ekspedientka Ci dała

Co do bóli to ja biorę magnez już od dłuższego czasu i nawet mi pomaga, wcześniej tez nie mogłam zwlec się z łóżka bo takie miałam skurcze pośladka ale teraz jest juz lepiej, magnez powinien pomóc

PappayaTy też wyjeżdżasz? I to na miesiąc Chyba się zapowiada że tylko ja nie pojadę nigdzie na wakacje w tym roku

eloteteie no to spore Maleństwo się u Ciebie szykuję ciekawa jestem czy przed porodem wyjdzie ta waga, bo podobno usg lubi sobie zmieniać parametry i to nawet co wizytę

A ja dziś jakaś ospała jestem i w ogóle mi się nic nie chce najchętniej bym spowrotem rozścieliła łóżko i walła się spać No ale potem mam jechać do teściów(zrzędzących okropnie) to mi zleci popołudnie. Ale zajrzę jeszcze potem
Pa dziewczynki

Edytowane przez Kaasiula
Czas edycji: 2009-06-05 o 09:58
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:05   #775
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Ja bym się wcale nie obraziła, gdyby się okazało, że Pani była w błędzie i Maja nie będzie wcale taka duża

Widzę, że wiele z Was chwali się zakupami, więc postanowiłam pokazać mój ostatni łup - kupiłam kurteczkę w KappAhlu na przecenie, zapłaciłam 20zł. Rozmiar 80cm, więc na wiosnę będzie jak znalazł Prawdziwy kolor na 2-gim zdjęciu.

Dzisiaj robiłam glukozę - za 45min muszę znowu pobrać krew. Bałam się, bo dziewczyny pisały, że to obrzydlistwo, a było całkiem, całkiem - wypiłam na raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6050138.jpg (50,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6050143.jpg (31,6 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez eloteteie
Czas edycji: 2009-06-05 o 10:07
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:10   #776
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

eloteteie śliczna kurteczka a kolorki oba mi się podobają.

Miałaś dziś glukozę? I mówisz że to nie takie straszne, może ja tez dam radę
Dziwi mnie tylko że Ty juz masz 24 tc i od tego w sumie powinno się robić to badanie a ja w przyszłym tyg zaczynam dopiero 21 tc i już mi każe lekarz pić to świństwo
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 10:22   #777
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Cytat:
Napisane przez Kaasiula Pokaż wiadomość
eloteteie śliczna kurteczka a kolorki oba mi się podobają.

Miałaś dziś glukozę? I mówisz że to nie takie straszne, może ja tez dam radę
Dziwi mnie tylko że Ty juz masz 24 tc i od tego w sumie powinno się robić to badanie a ja w przyszłym tyg zaczynam dopiero 21 tc i już mi każe lekarz pić to świństwo
Nawet 25tc, nie 24tc
Ale myślę, że nikt nie będzie z tego strzelał, a skoro lekarz zalecił Ci zrobienie tego już teraz to na pewno wiedział co robi, więc niczym się nie przejmuj.
Kupiłam 50g glukozy w aptece, rozpuściłam w letniej wodzie (3/4 szklanki) i właściwie wypiłam na raz, bez żadnych dodatków Po prostu smakuje jak przesłodzona woda, ale nie ma żadnego chemicznego smaku, nie przypomina Smecty (tego się bałam, że będzie to obrzydliwie mętne). Naprawdę nic strasznego
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 11:00   #778
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Trosz
Cytat:
Napisane przez eloteteie Pokaż wiadomość
Nawet 25tc, nie 24tc
Ale myślę, że nikt nie będzie z tego strzelał, a skoro lekarz zalecił Ci zrobienie tego już teraz to na pewno wiedział co robi, więc niczym się nie przejmuj.
Kupiłam 50g glukozy w aptece, rozpuściłam w letniej wodzie (3/4 szklanki) i właściwie wypiłam na raz, bez żadnych dodatków Po prostu smakuje jak przesłodzona woda, ale nie ma żadnego chemicznego smaku, nie przypomina Smecty (tego się bałam, że będzie to obrzydliwie mętne). Naprawdę nic strasznego
Troszkę mnie uspokoiłaś ja tylko mam nadzieję że on mi nie kazał robic tego tak wcześnie bo podejrzewa u mnie cukrzyce miałam juz 2 wyniki na cukier i było w porządku więc nie wiem
A wiesz juz kiedy będziesz miała wynik?
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:11   #779
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Kasiula- jeszcze nie miałam obciążenia glukozą,zwykle badanie to robi sie między 25-30tc ja będę mieć robione w 28tc ,szczerze powiem ci że nie znoszę tego badania!! Trzeba to świństwo wypić a po godzinie pobierają ci krew,sam płyn jest jak dla mnie ohydny bleeee,to jak szklanka wody z 20 łyżkami cukru, na szczęście rozbi się go tylko raz podczas całej ciąży.
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 12:23   #780
Kaasiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 498
Dot.: Jesienne Mamy 2009

Ma-li-na widzisz z różnymi opiniami się spotykam jak pytam o tą glukozę i chyba to nic strasznego że teraz mam to badanie zrobić, po prostu będę miała już to z głowy

http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.737.jpg
Kaasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.