kosmetyki dostepne w USA - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 04:20   #751
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dzisiaj skończyłam buteleczkę żelu pod prysznic Avalon Organics (Peppermint). Ta buteleczka wystarczyła mi na ponad miesiąc. A żel jest super - zdecydowanie najlepszy z wszystkich kosmetyków jakie mam z tej firmy. Tobie Elfiku mógłby nie przypaść do gustu, bo mocno pachnie miętą (nie jak miętowa guma do żucia, ale jak herbata miętowa). Ale z tym zapachem kąpiel jest jak zabieg aromaterapii (tyczy się to całej serii). A do tego chłodzi skórę - bardzo śmieszne uczucie, kiedy siedzisz w ciepłej wodzie, a twój mózg dostaje informacje, że ci chłodno.

Jedyny minus jest taki, że trzeba go nałożyć więcej, by się dobrze pienił. Ale i tak wystarczył na tak długo .

Żel z TeaTree nie chłodzi, ale ładnie pachnie.

Po szamponie (rosemarry) mam straszliwy łupież.

A balsam do rąk i ciała lawendowy jest ok. Niby szybko się wchłania i ładnie pachnie, ale jak myjesz dłonie to czujesz, że wszystko spływa, i dłonie są znów suche... Dlatego jak się skończy, wypróbuję polecany przez was Eucerin .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 422fd19c9ea05.jpg (8,4 KB, 14 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 00:51   #752
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ciekawy ten zel-akurat mietowy zapach znosze calkiem calkiem-jedynie nie znosze zbyt slodkich zapachow.

Ja teraz uzywam zelu firmy Shikai-ogorkowo-melonowego-jest calkeim fajny-pachnie b delikatnie-nie dostalam od niego wysypu i nawilza:

http://www.drugstore.com/products/pr...crpg=1&tab=1#1
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:40   #753
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja teraz uzywam zelu firmy Shikai-ogorkowo-melonowego-jest calkeim fajny-pachnie b delikatnie-nie dostalam od niego wysypu i nawilza:

http://www.drugstore.com/products/pr...crpg=1&tab=1#1

Podoba mi się nazwa twojego żelu . A zapach melonów uwielbiam .


Ja wczoraj w Targecie zakupiłam >>ten<< (Burt's Bees Citrus & Ginger Root Body Wash). Pięknie pachnie mandarynkami/pomarańczami , i ma lekko oleistą konsystencję, ale nie jest tłusty. Odważyłam się umyć nim twarz, i chyba nie zrobiło jej to żadnej różnicy.

Dodatkowo mój Target zaopatrzył sie w szampony i żele do mycia twarzy z Avalon Organics. Szkoda, że nie ma żeli do mycia ciała, bo nie chce mi się czekać na przesyłki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg burts.jpg (9,7 KB, 6 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 03:48   #754
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
U mnie w Targecie niezbyt dbaja-wiekszosc rzeczy jest zawsze out of stock.


Wyprobowalam dzisiaj maskare Lash Blast Cover Girl- i powiem jedno-wow ale mam firany-jest swietna ta maskara
Maskara jest naprawde niezla
Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj w Targecie zakupiłam >>ten<< (Burt's Bees Citrus & Ginger Root Body Wash). Pięknie pachnie mandarynkami/pomarańczami , i ma lekko oleistą konsystencję, ale nie jest tłusty. Odważyłam się umyć nim twarz, i chyba nie zrobiło jej to żadnej różnicy.

Dodatkowo mój Target zaopatrzył sie w szampony i żele do mycia twarzy z Avalon Organics. Szkoda, że nie ma żeli do mycia ciała, bo nie chce mi się czekać na przesyłki...
U mnie tez pojawily sie rozne naturalne kosmetyki, podobal mi sie zapach tego zelu z BB, musze kiedys wyprobowac
czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 04:02   #755
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

No ja wlasnie tez zauwazylam ze pojawilo sie sporo naturalnych kosmetykow w Target i w Walgreens.

Wiekszosc kosmetykow BB niestety nie dla mnie-za duzo maja tych olejkow aromatheraphy w skladzie,lub zbyt mocno pachna..




Dziewczyny znacie jakis dobry tonik ktory by zamykal pory a nie zawieral alkoholu-mozecie cos polecic?
Cera mi sie zamienia w mieszana powoli.Musze zmieniac prawie cala pielegnacje.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 05:21   #756
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfiku jesli masz sucha cere to nie potrzebny jest Ci tonik
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:52   #757
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez nineczka Pokaż wiadomość
Elfiku jesli masz sucha cere to nie potrzebny jest Ci tonik
Mam mieszana-sucha mialam w zime a teraz sie zmienia.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 03:29   #758
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

hej !
pisze, bo odkrylam super kosmetyk, jest on dostepny wszedzie, nie tylko w stanach, bo to firmy Chanel. Cudo dla skory suchej i odwodnionej (jaka mam teraz podczas ciazy, o zgrozo !!!!) takie niebieskie, supernawilzajace serum, nie zatyka porow. Moze byc na dzien lub na noc, samo lub pod krem. Goraco polecam.
Jest to CHANEL HYDRAMAX + ACTIVE Active Moisture Boost.

Poza tym zakochalam sie tez w serii Shiseido White Lucent, a szczegolnie ich pianka do mycia twarzy i krem na dzien. Cudowne. Niestety musze chwilowo zrezygnowac z czesci moich kosmetykow organic do twarzy, bo nagle wszytsko mi skore przesusza. Hormony,......

Polecam tez blyszczyk Clinique Full Potential Lips Plump and Shine, jest boski, to chyba najlepszy blyszczyk, jaki do tej pory mialam. Mam kolor sugarplump, jest bardzo naturalny.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 23:52   #759
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
CHANEL HYDRAMAX + ACTIVE Active Moisture Boost.
Szukałam składu tego kosmetyku, ale nigdzie nie widzę, co dziwne, nawet na stronie Chanel... Znalazłam za to cenę - chyba nigdy nie dam tyle kasy za serum do twarzy , tym bardziej nie znając jego składu. Wolałabym pójść na jakiś zabieg do kosmetyczki . Naprawdę chciałabym zobaczyć jego skład, by zobaczyć, ile płaci się za markę.


Ja jakieś 1.5 tyg temu zakupiłam Avalon Organics Vitamin C Vitality Facial Serum, naszpikowany antyoksydantami i kwasem hialuronowym. Efekt po 3 dniach - zero suchych skórek na twarzy, zero czerwonych plamek, promienna skóra. Krótko mówiąc - polecam. Świetnie się wchłania, tak, że nawet minerały się do niego nie lepią. A i cena jest przystępna.

Skład:
Lavendula Angustifolia (Organic Lavender) (1), Chamomilla Recutita (Chamomile) (1), Camellia Sinensis (White Tea) (2), Arnica Montana Extract (Organic) (3), Aloe Barbadensis (Organic) (2), Emulsifying Wax, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Vegetable Glycerin, Hyaluronic Acid, Panthenol (Pro Vitamin B5), Olive Squalane, Helianthus Annuus (Organic Sunflower) Oil (2), Tocopherol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Glyceryl Laurate, Lemon Bioflavonoids, Melatonin, Organic Borago Officinalis (Borage), Linum Usitatissimum (flax seed oils (2)), Rosa Canina (Rose Hip) Oil, Soy Lecithin, Theobroma Cacao (Cocoa) Butter, Laminaria Digitata Kelp Extract, Allantoin, Calendula Officinalis Extracts (Organic) (2), Cetyl Alcohol, Steareth 20, Glyceryl Stearate, Amodimethicone, Xanthan Gum, Phenoxyethanol
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 00:19   #760
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Szukałam składu tego kosmetyku, ale nigdzie nie widzę, co dziwne, nawet na stronie Chanel... Znalazłam za to cenę - chyba nigdy nie dam tyle kasy za serum do twarzy , tym bardziej nie znając jego składu. Wolałabym pójść na jakiś zabieg do kosmetyczki . Naprawdę chciałabym zobaczyć jego skład, by zobaczyć, ile płaci się za markę.


Ja jakieś 1.5 tyg temu zakupiłam Avalon Organics Vitamin C Vitality Facial Serum, naszpikowany antyoksydantami i kwasem hialuronowym. Efekt po 3 dniach - zero suchych skórek na twarzy, zero czerwonych plamek, promienna skóra. Krótko mówiąc - polecam. Świetnie się wchłania, tak, że nawet minerały się do niego nie lepią. A i cena jest przystępna.

Skład:
Lavendula Angustifolia (Organic Lavender) (1), Chamomilla Recutita (Chamomile) (1), Camellia Sinensis (White Tea) (2), Arnica Montana Extract (Organic) (3), Aloe Barbadensis (Organic) (2), Emulsifying Wax, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Vegetable Glycerin, Hyaluronic Acid, Panthenol (Pro Vitamin B5), Olive Squalane, Helianthus Annuus (Organic Sunflower) Oil (2), Tocopherol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Glyceryl Laurate, Lemon Bioflavonoids, Melatonin, Organic Borago Officinalis (Borage), Linum Usitatissimum (flax seed oils (2)), Rosa Canina (Rose Hip) Oil, Soy Lecithin, Theobroma Cacao (Cocoa) Butter, Laminaria Digitata Kelp Extract, Allantoin, Calendula Officinalis Extracts (Organic) (2), Cetyl Alcohol, Steareth 20, Glyceryl Stearate, Amodimethicone, Xanthan Gum, Phenoxyethanol
Brzmi ciekawie to serum-musze poprosic o probke(chyba uczula mnie lawenda)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 00:36   #761
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Szukałam składu tego kosmetyku, ale nigdzie nie widzę, co dziwne, nawet na stronie Chanel... Znalazłam za to cenę - chyba nigdy nie dam tyle kasy za serum do twarzy , tym bardziej nie znając jego składu. Wolałabym pójść na jakiś zabieg do kosmetyczki . Naprawdę chciałabym zobaczyć jego skład, by zobaczyć, ile płaci się za markę.


Ja jakieś 1.5 tyg temu zakupiłam Avalon Organics Vitamin C Vitality Facial Serum, naszpikowany antyoksydantami i kwasem hialuronowym. Efekt po 3 dniach - zero suchych skórek na twarzy, zero czerwonych plamek, promienna skóra. Krótko mówiąc - polecam. Świetnie się wchłania, tak, że nawet minerały się do niego nie lepią. A i cena jest przystępna.

Skład:
Lavendula Angustifolia (Organic Lavender) (1), Chamomilla Recutita (Chamomile) (1), Camellia Sinensis (White Tea) (2), Arnica Montana Extract (Organic) (3), Aloe Barbadensis (Organic) (2), Emulsifying Wax, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Vegetable Glycerin, Hyaluronic Acid, Panthenol (Pro Vitamin B5), Olive Squalane, Helianthus Annuus (Organic Sunflower) Oil (2), Tocopherol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Glyceryl Laurate, Lemon Bioflavonoids, Melatonin, Organic Borago Officinalis (Borage), Linum Usitatissimum (flax seed oils (2)), Rosa Canina (Rose Hip) Oil, Soy Lecithin, Theobroma Cacao (Cocoa) Butter, Laminaria Digitata Kelp Extract, Allantoin, Calendula Officinalis Extracts (Organic) (2), Cetyl Alcohol, Steareth 20, Glyceryl Stearate, Amodimethicone, Xanthan Gum, Phenoxyethanol
Powiem Ci, ze ja juz bylam taka zdesperowana moja przesuszona z dnia na dzien skora (to chyba przez ciaze...) ze cena byla mi obojetna. Nic mi nie pomagalo nagle, wszystkie dotychczasowe kosmetyki nagle zrobily sie do d.... i mialam 2 probki tego serum i ono mnie uratowalo, dlatego kupilam cale opakowanie. Niestety pudelko juz wyrzucilam chyba, wiec nie podam ci skladu, ale sprawdze czy czasem nie lezy w szafce. Teraz go uzywam na codzien i jest super. Ratunek dla odwodnionej i przesuszonej skory.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 03:58   #762
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

A ja mam pytanie odnosnie samoopalacza. Moglybyscie podzielic sie opiniami , ktory warto kupic
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 22:37   #763
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez ToYa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnosnie samoopalacza. Moglybyscie podzielic sie opiniami , ktory warto kupic
ja wprawdzie nie uzywam samoopalacza ale kiedys kupilam siostrze tutejszy samoopalacz firmy Vaseline i byla zadowolona.




Dziewczyny-niewiem czy ktoras ma podobny problem-ale jezeli macie to jak pielegnujecie plecy z tendencja do tradziku?(chodzi mi o te hormonalne zmiany ktore nasilaja sie przed okresem ale nigdy do konca nie znikaja).Mozecie polecic jakies produkty,zele do mycia itp?czy pozostaje mi wizyta u jakiegos specjalisty?Juz sama niewiem do kogo sie udac z tym dziadostwem....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 22:52   #764
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

jesli chodzi o samoopalacze, to ja juz probowalam kilku i powiem tak, wszystkie smierdza, slabiej, mocniej ale smierdza. Owszem jak sie otworzy butelke to jest bardzo ladny zapach, jak sie posmaruje skore, to na poczatku tez ale po pewnym czasie jest ten charakterystyczny zapach.. wydaje mi sie, ze to musi byc ten skladnik ktory jest odpowiedzialny za zabarwienie skory, bo tyle juz wyprobowalam samoopalaczy o roznych cenach i wszystkie maja taki sam charakterystyczny zapach.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:54   #765
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

No to pozbawilyscie mnie zludzen,ze istnieje dobry samoopalacz...Niestety musze zrezygnowac ze slonka (zbyt duzo pieprzykow mi przybylo i zwyczajnie sie boje) a chcialabym nadac skorze chociaz troszke brazu (biale nogi + spodnica niestety nie wygldaja najlepiej!)
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 02:24   #766
Nikamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 8
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Witam.
Dziewczyny wpadlam do Was po porade. Widze ze duzo plotkujecie o roznych kosmetykach, wiec pomyslam ze moze polecicie mi cos. Nie przeczytalam calego watku, bo jest sporo stron, dlatego nie wiem czy juz rozmawilyscie o kosmetykach ujedrniajacych cialo...piersi..
Czy znacie cos co moglybyscie mi polecic?
Bede wdzieczna za odpowiedziec.
Z gory dziekuje, pa
Nikamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 03:42   #767
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Nikamon Pokaż wiadomość
Witam.
Dziewczyny wpadlam do Was po porade. Widze ze duzo plotkujecie o roznych kosmetykach, wiec pomyslam ze moze polecicie mi cos. Nie przeczytalam calego watku, bo jest sporo stron, dlatego nie wiem czy juz rozmawilyscie o kosmetykach ujedrniajacych cialo...piersi..
Czy znacie cos co moglybyscie mi polecic?
Bede wdzieczna za odpowiedziec.
Z gory dziekuje, pa
z tego co wyprobowalam jak narazie dla mnie jest jeden faworyt seria Tonic z Clarinsa. Jest tam olejek do ciala, piling i zel do biustu. Naleza moze do troche drozszych, ale warto je kupic. Polecam. Sa to kosmetyki naturalne i pieknie pachna.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:40   #768
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Gdzie w Usa można kupić kosmetyki La Roche-Posay i Avene?
Czy są droższe?
Tak sie właśnie zastanawiam ,czy robić zapasy czy kupić na miejscu.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:52   #769
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Gdzie w Usa można kupić kosmetyki La Roche-Posay i Avene?
Czy są droższe?
Tak sie właśnie zastanawiam ,czy robić zapasy czy kupić na miejscu.
Kup na miejscu-Avene jest czasami dostepne w cvs pharmacy-ale wydaje mi sie ze raczej tylko online.Drugstore.com ma niektore produkty avene i LRP ale nie maja filtrow.Marek tj Bioderma np nie uswiadzczysz-mozna zamowic ale tylko online(ja znalazlam 1 strone tylko)

Przykladowo-za zamowienie filtra avene placilam prawie$40(razem z przesylka)
I musialam go zamawiac z jakiejs strony z Kanady
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 22:13   #770
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Kup na miejscu-Avene jest czasami dostepne w cvs pharmacy-ale wydaje mi sie ze raczej tylko online.Drugstore.com ma niektore produkty avene i LRP ale nie maja filtrow.Marek tj Bioderma np nie uswiadzczysz-mozna zamowic ale tylko online(ja znalazlam 1 strone tylko)

Przykladowo-za zamowienie filtra avene placilam prawie$40(razem z przesylka)
I musialam go zamawiac z jakiejs strony z Kanady

Dzięki za informację.
Sprawdzałam wcześniej na stronie CVS i nic nie ma.
Najbardziej zależy mi na serii Effaclar i filtrach LRP.Z moją kapryśną cerą, wolę nie ryzykować testowania nowych kosmetyków.
Znalazłam w Drugstore,ceny są właściwie identyczne.
http://www.drugstore.com/search/sear...Go.x=9&Go.y=22
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:15   #771
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dzięki za informację.
Sprawdzałam wcześniej na stronie CVS i nic nie ma.
Najbardziej zależy mi na serii Effaclar i filtrach LRP.Z moją kapryśną cerą, wolę nie ryzykować testowania nowych kosmetyków.
Znalazłam w Drugstore,ceny są właściwie identyczne.
http://www.drugstore.com/search/sear...Go.x=9&Go.y=22
No fakt dolar przeciez spadl do 2 zl prawie(nie pomyslalam o tym) ale filtrow LRP nie widze na tej stronie.

http://skincarerx.com/la-roche-posay...y%20Sunscreens

tutaj sa ale tylko spf 15
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:24   #772
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Tutaj maja wszystko-filtry tez.(Avene LRP Bioderma Klorane SVR,Roc,Vichy).Jedyna wada tej stronki to to ze nie przyjmuja zwrotow.

http://www.beautyplatinium.com/category_s/211.htm
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:26   #773
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No fakt dolar przeciez spadl do 2 zl prawie(nie pomyslalam o tym) ale filtrow LRP nie widze na tej stronie.

Z tym dolarem to super,ale jak robi sie tam tylko zakupy.
Gorzej jak trzeba zarabiać w $$$,a potem wracać z tym do Polski.

Fakt,filtra nigdzie nie ma.Dzisiaj widziałam w aptece fluid Anthelios spf 50 po 62 zł.(czyli ok. 30$).Chyba jutro go kupię,bo już kończy mi się Solecrin(okropne mazidło,nie polecam).

Elfie
Czy możesz mi polecić coś sprawdzonego do włosów?
Szampon,odżywkę,olejek-cokolwiek.Mam normalne włosy ze skłonnością do suchych końcówek.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:31   #774
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Z tym dolarem to super,ale jak robi sie tam tylko zakupy.
Gorzej jak trzeba zarabiać w $$$,a potem wracać z tym do Polski.

Fakt,filtra nigdzie nie ma.Dzisiaj widziałam w aptece fluid Anthelios spf 50 po 62 zł.(czyli ok. 30$).Chyba jutro go kupię,bo już kończy mi się Splecrin(okropne mazidło,nie polecam).

Elfie
Czy możesz mi polecić coś sprawdzonego do włosów?
Szampon,odżywkę,olejek-cokolwiek.Mam normalne włosy ze skłonnością do suchych końcówek.
To chyba dlatego wszystko w Polsce wydawalo mi sie strasznie drogie jak bylam ostatnio.


Co do wlosow(mam dlugie i suche i wrazliwa skore glowy) to polecam produkty: jason natural cosmetics(szampon fragrance free),Aubrey organics(odzywki do suchych),z tanszych do Sunsilk(krem wygladzajacy-fioletowe opakowanie)
I spray nawilzajacy Matrix Biolage,oraz odzywke fragrance free Earth science(wszystko dostepne na drugstore.com)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:52   #775
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
To chyba dlatego wszystko w Polsce wydawalo mi sie strasznie drogie jak bylam ostatnio.


Co do wlosow(mam dlugie i suche i wrazliwa skore glowy) to polecam produkty: jason natural cosmetics(szampon fragrance free),Aubrey organics(odzywki do suchych),z tanszych do Sunsilk(krem wygladzajacy-fioletowe opakowanie)
I spray nawilzajacy Matrix Biolage,oraz odzywke fragrance free Earth science(wszystko dostepne na drugstore.com)

Dziękuję.
Wydaje mi się,że chyba nawet dzisiaj podawałaś skład Matrixa Biolage do analizy.
Na pewno coś z tego kupię i wypróbuję.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:54   #776
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Wydaje mi się,że chyba nawet dzisiaj podawałaś skład Matrixa Biolage do analizy.
Na pewno coś z tego kupię i wypróbuję.
Tak podawalam-i ma nawet dobry sklad i reszta kosmetykow ktore Ci podalam tez ma dobry sklad-szczegolnie ozywka Aubrey do suchych wlosow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 14:42   #777
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Hej Babeczki!Swoim watkiem zachecilyscie mnie do wyprobowania kosmetykow organicznych.Nigdy tak naprawde nie interesowalam sie nimi i omijalam sklepowe polki z napisem Organic.Mam jednak do was Kochane pytanko-czy kosmetyki organiczne psuja sie szybciej od tych nieorganicznych??????
Tego wlasnie nie znosze w amerykanskich kosmetykach-zadko kiedy mozna znalesc date produkcji i date do kiedy kosmetyk mozemy spojnie uzywac.Wrrrr...


Po za tym nie wiem jak wam,ale mi straaaaaaaaaaaaasznie brakuje polskich kosmetykow pielegnacyjnych.Kolorowke wole zdecydowanie amerykanska.Dziewuszki moze znacie jakas stronke internetowa na ktorej moge zamiawiac polskie kosmetyki w usa?????
Buziole i cmokasy!!!!


Ps.Moje oczka tez wiecznie zaczerwienione))))))))) )))))))
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 14:46   #778
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Wlasnie znalazlam odpowiedz na moje drugie pytanie.Ktos na forum polecil stronke www.eurokosmetyki.com
Czy ktokolwiek z was zamawial cos z tej stronki????
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 14:59   #779
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Aha,chce sie jeszcze z wami Babeczki podzielic moim kosmetycznym odkryciem))Rozne opinie kraza na forum o kosmtykach firmy Covergirl,ale wedlug mnie sa to calkiem fajne i przyjemne kosmetyki.Owszem-maja niewypaly,ale chyba wiecej jest perelek.Jedna z nich wylowilam i juz sie z nia nie rozstane))
Jezli jestecie zwolenniczkami make upa na szybko i lubicie podklady w kompakcie zdecydowanie polecam podklad COVERGIRL Advanced Radiance;Age Defying Makeup Base Anti-Edad.Z tej serii widzialam rozniez podklady plynne,korektory i cos tam jeszcze,ale nie pamietam.Jestem posiadaczka bardzo jasniutkiego kolorku w sam raz dla bladolicych-105 ivory marfil.Jest ciut za jasny dla mnie,ale ja i tak dodaje sobie kolorkow pudrem brazujacym.Podklad ten miesci sie w pudelku z przezroczystego plastiku z granatowymi napisami i chyba cos ze srebrem.Glowne opakowanie produktu jest srebrne,w srodku miesci sie lustereczko i mieciutka gabeczka do podkladu.Moja cera jest okropmnie wymagajaca-jest mieszana,ze sklonnoscia do przesuszania.Ten kompakt jest cudowny,mokry,super nawilzajacy.Nakladam go na twarz gabeczka.Jak sie sprawuje-moj chlopak stwierdzil,ze mam ZA IDEALNA cere hahahah,tak dokladnie,tak rewelacyjnie wygladza CoverGirl,pokrywa pajaczki,przebawrwienia,d elikatne blizenki,nie tworzac na buze maski.Skora jest gladziuska,rozpromieniona ,idealna.Super nadaje sie na "sesje zdjeciowa"!Oczywiscie ja po nalozeniu tego podkladu(uwierzcie,nie lubie uzywania duzej ilosci podkladow na twarz,robie to raczej z umiarem i oszczednie) delikatnie pudruje sie jakims nie za ciemnym brazerkiem.
Jesli macie ochote polecam,wyprobujcie.Ja zaplacilam za te kompakt ok.12$.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 16:55   #780
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Tak tak to znowu jaPowniewaz w chwili obecnej nie mam zajecia postanowilam jeszcze raz zajrzec na forum.Ostatnio rozniez wynalazlam super kosmetyka,taka mala rzecz,a cieszy...a mianowcie lakier do paznokci.
Przyszlo lato,zakladamy klapeczki i sandalki i trzeba jakos o swoje stopki zadbac.Oprocz zabiegow pielegnacyjnych wskazany jest pediciure
Szczerze mowiac nie lubie malowania paznokci,ale latem u stop jak najbardziej.Mimo wszystko zawsze szkoda mi wydawac kase na lakier...i chyba nigdy nie wydalam wiecej niz ok.4$ co i tak uwazam za sporo kwotke jak na lakier.
Ostanio jednak mialam ochote na jakas fajna czerwien na paznokaciach i oczywiscie stanelo na zakupie lakieru za 99 centow,tak dokladnie 99 centow to cena regularna.Lakier firmy Wet'n Wild-Wild Shine,kolor red(414A).
Jestem posiadaczka kredek do oczu z tej firmy i nie sa zle,tymbardziej,ze ja zadko podkreslam oczy kredka,tylko w wyjatkowych okolicznosciach.Powracaja c jednak do lakieru.Na nakretce jest naklejona mala naklejka Cosmo Girl Kiss Of Approval,BEAUTY AWARD WINNER.
Dziewczyny nie jestem wprawiona w malowaniu paznokci,szybko trace cierpliowsc kiedy np.lakier zle sie rozprowadza,lub tworzy smugi.Malowanie czerwienia wymaga tymbardziej "doswiwdczenia"...... .ale nie kiedy uzylam nowo zakupionego lakieru.Jest po prostu REWELACYJNY!!!!!!!!!!!!!! !!!Po pierwsze rozprowadza sie super,bez smug,zupelnie bez problemu,a po drugie wystarczyla jedna warstwa,zeby rownomiernie pokryc plytke paznokciowa.Super tymbardziej,ze cena jest smieszna)))Ostanio bylam w Rite Aid nabyc wiecej kolorkow,ale niestety...zostaly jakies ciemne granaty,wszystkie kolorki sa przebrane.
Tak wiec jestem przekonania,ze nawet tanie firmy,ktorych jakosc produktow moze budzic nasze wtpliwosci maja w swojej ofercie istne cudenka




Pomimo tego,ze jestem "poszukiwaczem skarbow"kosmetycznych oczywiscie,zdarza mi sie trafic na niewypaly.Jednym z nich jest:
got2b crazy sleek-hot smooth Flat&Blow Dry Lotion,firmy Schwarzkopf.
Butelka pomaranczowa,trojkatna z rozowym dozownikiem.Zawsze ciagnie mnie do kosmetykow tej firmy,po prostu opakowania sa tak rewelacyjne,ze az kusi,zeby cos kupic.Te mleczko kupilam z mysla o prostoweanych wlosach,choz zadko je prostuje wolalam zabezpieczyc je jakims specyfikiem.Kosmetyk jest okropny,gesty,lepiacy,str asznie obciaza wlosy i o dziwo....po jego uzyciu wlosy niesamowicie topornie sie prostuja..
Szczerze odradzam.


O.k....jesli ktokolwiek przebrnal przez moje posty...to chwala


Aha...tak przy okazji...jakie polecacie maski do twarzy,ktore mozna kupic w drug store???
Elfie,widzialam,ze posiadasz maske do twarzy Palmersa,co to za specyfik????
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.