Efekty olejowania paznokci - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-18, 13:25   #751
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez saloua Pokaż wiadomość
Ja tam widzę sporą różnicę na plus Przede wszystkim skórki wyglądają o wiele lepiej, płytka jakby jaśniejsza i końce wydają się mniej przezroczyste. Ale rzeczywiście wygląda to tak, jakby przyrost się cofał...
O kurenka, chyba zmierze przyrost zaraz centymetrem i zobaczę za jakiś czas. Zauważyłam, że na pierwszych zdjęciach też mam te kreski.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Z drugiej strony studiując zdjęcia w powiększeniu, patrząc na znamię na małym paznokciu wszystko jest w normie
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 14:11   #752
kadamowicz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 77
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jolka, według mnie paznokcie i przede wszystkim skórki wyglądają zdecydowanie lepiej.
możesz napisać, czego używasz i od jak dawna?
co do przyrostu, to ja nie uważam, żeby się cofał, a końcówki są bardziej białe i może to takie złudzenie. w każdym razie gdybym miała taką długość płytki, to bym skakała pod sufit
natomiast u mnie chyba rzeczywiście coś się zmniejsza i nie wiem, czy nie zrezygnować z olejowania pod paznokciami, bo z pięciu milimetrów zrobią się 2 haha
kadamowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 14:56   #753
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
Jolka, według mnie paznokcie i przede wszystkim skórki wyglądają zdecydowanie lepiej.
możesz napisać, czego używasz i od jak dawna?
co do przyrostu, to ja nie uważam, żeby się cofał, a końcówki są bardziej białe i może to takie złudzenie. w każdym razie gdybym miała taką długość płytki, to bym skakała pod sufit
natomiast u mnie chyba rzeczywiście coś się zmniejsza i nie wiem, czy nie zrezygnować z olejowania pod paznokciami, bo z pięciu milimetrów zrobią się 2 haha
Nie dziękuję
na zdjęciach faktycznie widać róznicę. Widocznie tez mi się płytka wygładziła.
Olejuję od 28 lipca używam mieszanki olejek rycynowy, oliwa z oliwek i olej lniany. Olejuję 2- 3 razy w ciągu dnia, tyle,ze ja pozwalam im wchłonąć olejek, nie wcieram jego. 2 dni zdarzyło sie tylko raz dziennie.
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:13   #754
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam w sierpniu , prezentuję moje dzisiejsze pazurki,
foto zrobione rano robione po zmyciu i kąpieli olejowej,
oraz przed chwilą, w świeżutkim mani i w deszczu (u nas leje):









Kolor dłoni na ostatnim zdjęciu wyszedł bardzo dziwnie i nienaturalnie ciemno (bez słońca i bez flesza), ale lakier oraz malunki widać doskonale
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-08-18 o 20:00
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:40   #755
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dołączam do olejowania. Mam w domu tylko olej z pestek winogron, więc na razie tylko ten wykorzystuje. Zaczęłam parę dni temu. Zrobiłam zdjęcie ku pamięci i mam nadzieję, że za jakiś czas jak będę porównywać zobaczę różnicę. Zależy mi ładnych skórkach i przede wszystkim przyrost płytki paznokcia.

Póki co zauważyłam, że moje skórki w końcu wyglądają porządnie. Olejuję także paznokcie u nóg, bo te akurat u mnie mają tendencję do rozdwajania się i łamania. No i strasznie wolno rosną, a zależy mi aby w końcu uszkodzenie mechaniczne mi odrosło całkiem.

jolkag78 duża różnica . Skórki lepsze, paznokcie lepiej wyglądają. Według mnie przyrost nie zmniejszył się
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:49   #756
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Widziałam super metamorfozy na zdjęciach!
I bardzo gorąco witam wszystkie nowe dziewczyny Chwala

A teraz zbiorczo odniosę się do pytań (tych zadanych na privie):
Oprócz tego, co napisałam tu na temacie, niewiele mogę dodać, bo zrobiłam to wyczerpująco (tak mi się przynajmniej wydaje). Proszę testujcie różne rzeczy, bo to, że dany zmywacz sprawdza się u mnie wcale nie musi oznaczać, że będzie on pasował każdemu. Ja używam zmywacza średnio 3-4 razy w miesiącu, a więc bardzo rzadko (bo czas noszenia lakierów niezmiernie się u mnie wydłużył), dlatego może to wyglądać inaczej w przypadku osoby, która zmywa paznokcie co drugi dzień…

To samo w przypadku olejków. To tak jak z kremem czy szamponem – gdyby istniał jeden idealny dla wszystkich, na cóż byłyby inne? Ja kocham Alterrę, ale dla kogoś innego objawieniem może stać się czysta oliwa – i o to chodzi

Dziewczyny kochane, proszę nie mieć mi za złe, że nie odpisuję na pytania, czy olejuję pomalowane paznokcie, bo już o tym mówiłam sto razy... Niemalże wyłącznie pomalowane, bo ZAWSZE mam pomalowane paznokcie, po prostu nie wychodzę z domu bez lakieru na łapkach. A olejuję je codziennie przed snem, jest to dla mnie tak samo istotne, jak umycie zębów i wklepanie w buźkę kremu na noc, amen.

Używam papierowych pilników z Sephory.

Duży całus dla wszystkich
__________________

Majowa galeria z różą w tle



Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2013-08-18 o 17:53
Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:54   #757
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Witam w sierpniu , prezentuję moje dzisiejsze pazurki,
foto zrobione rano robione po zmyciu i kąpieli olejowej,
oraz przed chwilą, w świeżutkim mani i w deszczu (u nas leje):
jak zawsze malunki az mi dech zapiera. ja dzisiaj kupiłam sobie farbki wodne - czy to to samo co akrylowe do malowania paznokci??
Cytat:
Napisane przez Chwala Pokaż wiadomość
Dołączam do olejowania. Mam w domu tylko olej z pestek winogron, więc na razie tylko ten wykorzystuje. Zaczęłam parę dni temu. Zrobiłam zdjęcie ku pamięci i mam nadzieję, że za jakiś czas jak będę porównywać zobaczę różnicę. Zależy mi ładnych skórkach i przede wszystkim przyrost płytki paznokcia.
ja też zaczęłam olejować tym co mam w domku, przy tym chyba zostanę Oj tak, skórki to szybko bedziesz miała ładniejsze.
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie

Edytowane przez jolkag78
Czas edycji: 2013-08-18 o 17:57
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 18:04   #758
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
jak zawsze malunki az mi dech zapiera. ja dzisiaj kupiłam sobie farbki wodne - czy to to samo co akwarele??
Chyba tak, ale ja używam farbek akrylowych (Polycolor), bo tymi farbkami maluje się zupełnie inną techniką. Akwarele się chyba głównie cieniuje i wyciera (lekko wilgotnym pędzelkiem), najczęściej na jasnym/białym tle, efekt jest subtelniejszy, bardziej eteryczny, natomiast farbkami akrylowymi można malować grubsze warstwy, a cieniowanie nie polega na wycieraniu, ale na mieszaniu odpowiednich kolorów. Ale zastrzegam że jestem laikiem w tym temacie, więc mogłam coś pokręcić

Dziękuję
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 18:10   #759
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witam was serdecznie mam nadzieję że i mnie przygarniecie
znalazłam wasz wątek dopiero wczoraj ale od jakiegoś czasu wcieram rybki keratynowe Gal bo miałam straszne zadziorki na skórkach . co prawda nie było to regularne ale czytając was tutaj obiecuję sobie sumiennie wcierać olejki dwa razy dziennie o ile będę w stanie a jeśli nie to na pewno wieczorową porą . Za dwa tyg. wychodzę za mąż i mam nadzieję że troszkę podrosną bo w tej chwili wypiłowane są na zero .

w tej chwili jestem posiadaczką owych rybek Gal i olejku SENSIQUE - z drzewa herbacianego ... po wypłacie biegnę do sklepu zakupić Alterrę skoro to takie cudo aha ja jeszcze często mocze łapki w glutowatym siemieniu lnianym i jak dla mnie to też pomocne we wzmocnieniu pazurków a przy tym również fajnie nawilża dłonie .

Zrobiłam foto paznokci i jak już będzie widać różnicę to się wam pochwalę

Majowa Rosa--- twoje paznokcie są po prostu obłędne i jeszcze to malowanie mmmm :-D ja to bym tak nie umiała nieraz mam problem z pomalowaniem prawej ręki a co dopiero takie cuda wianki
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 18:12   #760
wrona92
Raczkowanie
 
Avatar wrona92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 127
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa nawet nie masz pojęcia jak pozieleniałam z zazdrości widząc Twoje paznokcie Jak będę miałam chociaż połowę z tego to będę prze szczęśliwa ehhh ale to długa droga przede mną jeszcze. Grunt że motywacja jest i pierwsze efekty również
wrona92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 18:18   #761
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Chyba tak, ale ja używam farbek akrylowych:
Własnie chodziło mi o to, czy to to samo. bo to i to sa wodne. no nic, najwyzej 6 (!) pójdzie w błoto

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez emilcia0209 Pokaż wiadomość
Witam was serdecznie mam nadzieję że i mnie przygarniecie
Witamy i do olejowania regularnego namawiamy
Mały off - Twój podpis Jak to zrobiłas?
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 18:28   #762
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

[/COLOR]

Mały off - Twój podpis Jak to zrobiłas?[/QUOTE]

wiesz co ? walczyłam
co prawda ponad rok to trwało ale udało się jadłam wszystko ale o zmienionych porach dnia, np. owoce tylko do południa bo zawierają cukry , mięso każde ( nie tylko drób ) ale z grilla bądź gotowane itd.
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 18:52   #763
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez emilcia0209 Pokaż wiadomość
co prawda ponad rok to trwało ale udało się
zazdroszczę wytrwałości
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 19:31   #764
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a ja ostatnio "wytaplałam" pazurki w oleju kokosowym (przy okazji olejowania intensywnego włosów) i jest suuupeeer chyba paznokcie lubia to co włosy
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 19:35   #765
Chwala
Zadomowienie
 
Avatar Chwala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 086
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
ja też zaczęłam olejować tym co mam w domku, przy tym chyba zostanę Oj tak, skórki to szybko bedziesz miała ładniejsze.
Mimo, że krótko olejuję to widzę pierwsze efekty na skórkach . Przede wszystkim nie narastają mi na paznokcie i dzięki temu łatwo mogę je odsunąć bez wycinania. Z tym miałam problem, bo już na drugi dzień wyglądały jakby z miesiąc patyczka nie widziały.

Majowa Rosa . Fajnie, że czas noszenia lakierów się wydłużył. Już od jakiegoś czasu cały czas mam lakier na pazurach, bo inaczej mi się łamią rogi (mam spiłowane na kwadraty). Przez tydzień teraz miałam gołe i mi dwa paznokcie się połamały jak wtyczkę z kontaktu wyciągałam
__________________
Mousecat, he chases himself.
Mousecat, he's awkward in social situations.
Chwala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 20:07   #766
emilcia0209
Rozeznanie
 
Avatar emilcia0209
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 955
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
a ja ostatnio "wytaplałam" pazurki w oleju kokosowym (przy okazji olejowania intensywnego włosów) i jest suuupeeer chyba paznokcie lubia to co włosy

oooo mam kokosowy VATICA - muszę wypróbować
__________________
BYŁO 80 kg.
JEST 60 kg.

- TATO ? A dlaczego cukierki są owijane w takie papierki co szeleszczą gdy się je rozwija ?
- żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza
emilcia0209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 21:05   #767
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej, chciałabym do Was oficjalnie dołączyć
Przyznam szczerze, że ten wątek spadł mi z nieba miesiąc temu
Od wiosny zmagałam się z rozdwajającymi paznokciami, ale swoje apogeum osiągnęło to w czerwcu i lipcu, gdy dosłownie mogłam rozdzielać swoje paznokcie na warstwy.
Na szczęście pewnego wieczoru znudzona przeglądałam blogi i trafiłam na post Idalii, który z kolei odesłał mnie tutaj. Wtedy też postanowiłam olejować paznokcie (już wcześniej wcierałam w nie olej rycynowy, ale bez większych efektów). Efekty zauważyłam dosyć szybko, bo już po tygodniu (może ten wcześniejszy olej rycynowy też trochę pomógł?). Oleje prawie całkowicie wyeliminowały problem rozdwajania się moich paznokci, a na dodatek mocno je wzmocniły. Dodatkowym plusem jest wydłużanie się różowej płytki paznokcia

Olejuję mieszanką oleju rycynowego, alterry pomarańczowej, vatiki z dodatkiem paru kropel panthenolu i mieszanka sprawdza się super jak się skończy zamierzam zrobić nową z rybek gal co by wprowadzić jakieś urozmaicenie
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 21:27   #768
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Efekty olejowania paznokci

Witajcie)

Ja się olejuje cała paznokcie, twarz, włosy( te ostatnie to moja zmora) no, ale wracając do paznokci. 3 tygodnie zawsze kiedy mogę regularnie. Wcześniej było smarowanie, raz po raz zawzięłam się. Zaczęłam od twarzy to dalej poszło a więc trochę silnej woli i.. Po trzech tygodniach mogę mówić o rezultatach. Wcześniej dbałam o paznokcie, a i owszem, ale teraz.. Mrr! Czuje że są twardsze, nawilzone, no i dłuższe rosną jak na drożdżach. Maziam wszystkim. Zwykła oliwka, DermoGalem, masłem Shea, arganowym, słonecznikowym. Moimi mieszankami. Plus odżywka złota sally Hansen. Zrobiłam cudo z moich paznokci, skórek i ogólnie dłoni. Tak więc polecam SMAROWAĆ DZIEWCZYNY POWODZENIA!!!

Edytowane przez zuzawpaski
Czas edycji: 2013-08-20 o 16:11
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 21:54   #769
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

U mnie pazurki w lepszej kondycji ,a skórki jak były twarde tak są
Ale przyrost jest Mam zrobione zdjęcie z bliska małego pazurka i patrzę na niego teraz to różowa częśc jest dłuższa,co stwierdził nawet mój TŻ
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 22:07   #770
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Efekty olejowania paznokci

U mnie z tym bd pewnie ciężko. Mam malutką płytkę. Ogólnie jakieś dziecięce ręce. Ech...
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 08:10   #771
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, olejujecie pomalowane paznokcie? Nie chce rezygnować z lakieru na cały miesiąc albo i dłużej...
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 08:37   #772
Jessenia
Raczkowanie
 
Avatar Jessenia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
GG do Jessenia
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

softgrey olejujemy

ja olejuje pomalowane, jak zmywam lakier to niepomalowane.
ale mam zawsze ze sobą olejek, czasem w pracy mazam, szczegolnie pod wolną częścią paznokcia
__________________
ja cię w czerwień powiodę w piekło - ból

5, 10, 21.975, 42.135
Jessenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 08:39   #773
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dziewczyny, olejujecie pomalowane paznokcie? Nie chce rezygnować z lakieru na cały miesiąc albo i dłużej...
Tak, ja noszę niemal zawsze pomalowane, może robię jedną, max 2 noce przerwy w tygodniu i wtedy intensywniej olejuję "golasy". Majowa Rosa wielokrotnie o tym wspominała, że zawsze nosi pomalowane paznokcie.

Ja jestem nadal mega zadowolona z moich paznokci, ale jednak nie robią już takich postępów, jeśli można tak powiedzieć Ale trudno się dziwić, bo ostatni miesiąc był niestety mocno nieregularny pod względem olejowania. Muszę się znowu zawziąć i nie odpuszczać.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 08:45   #774
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dziewczyny, olejujecie pomalowane paznokcie? Nie chce rezygnować z lakieru na cały miesiąc albo i dłużej...
Tak, maluję paznokcie, ale staram się zostawić przerwę na płytce przy skórkach, żeby olej mógł tam wsiąkać. Poza tym po zmyciu zostawiam zawsze na 1 noc golaski i dopiero rano maluję (chyba, że inaczej mi nie pasuje to wtedy zostawiam na 2-3 godziny i w tym czasie nakładam olej 2-3 razy).
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 08:49   #775
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzięki za odpowiedzi W takim razie wracam do olejowania, generalnie z paznokciami problemu nie mam, niestety strasznie się rozdwajają Mam nadzieję że oleje pomogą.
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 08:53   #776
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi W takim razie wracam do olejowania, generalnie z paznokciami problemu nie mam, niestety strasznie się rozdwajają Mam nadzieję że oleje pomogą.
Też miałam problem z rozdwajaniem i mi pomogły dosyć szybko
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 10:00   #777
zuzawpaski
Raczkowanie
 
Avatar zuzawpaski
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Odp: Efekty olejowania paznokci

Wiecie? To śmieszne, bo mi się przenigdy nie rozdwajaly paznokcie za to odziedziczylam po mamie dość cienka płytkę. // Jezusiu, ja się nadal nadziwić nie mogę, że chociażby zwykły olej słonecznikowy może pomagać i jeszcze ile radochy. Szczerze mówiąc to chcę dorównać Pani z 1 strony wątku)) nie oszukujmy się, kobiece dłonie mają przekładane;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez zuzawpaski
Czas edycji: 2013-08-20 o 16:12
zuzawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 10:02   #778
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zuzawpaski Pokaż wiadomość
Wiecie? To śmieszne, bo mi się przenigdy nie rozdwajaly paznokcie za to odziedziczylam po mamie dość cienka płytkę. // Jezusiu, ja się nadal nadziwić nie mogę, że chociażby zwykły olej słonecznikowy może pomagać i jeszcze ile radosny. Szczerze mówiąc to chcę dorównać Pani z 1 strony wątku)) nie oszukujmy się, kobiece dłonie mają przekładane;(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja właśnie mam grube paznokcie, takie że ciężko jest je obciąć nożyczkami albo cążkami, poza tym szybko rosną, a znowu koszmarnie się rozdwajają
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 10:08   #779
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja mam cienkie i rozdwajające się podwójny pech
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 10:18   #780
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

U mnie rozdwajanie to była kiedyś zmora, na szczęście odżywka Eveline mnie wyleczyła z rozdwajania, a olejowanie tylko spotęgowało ten efekt Odkąd olejuję zapomniałam, co to rozdwojenie, złamany paznokieć. Wielokrotnie zdarzyło mi się "naciąć" paznokcie nożem, ale są tak twarde, że nacięcie zawsze jest tylko milimetrowe i nie idzie dalej, 3 ruchy pilniczkiem i po sprawie.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.