Jestem z żonatym mężczyzną ... - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-24, 02:29   #751
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
tez mnie ten problem dotycze. on ma 2 córki i zone. żona za granica nie przebywaja razem, nie rozmawiaja ze soba... nie chce im sie mieszac do zwiazku, ale to jest mocniejsze od nas.
Głupie tłumaczenie.

Wystarczyło ,żeby żona wyjechała?
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 02:33   #752
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
tez mnie ten problem dotycze. on ma 2 córki i zone. żona za granica nie przebywaja razem, nie rozmawiaja ze soba... nie chce im sie mieszac do zwiazku, ale to jest mocniejsze od nas.
a to ciekawe ,bo wszedzie piszesz, ze jestes singlem.To jak sie jest kochanka to jest sie singlem czy w zwiazku??
Od niego nie jest mocniejsze,bo jesli TO jest mocniejsze facet odchodzi od zony,zalatwia to formalnie i wiaze sie oficjalnie z inna kobieta.A tak po prostu ma ciastko i je ciastko.Żyć nie umierac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 02:37   #753
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a to ciekawe ,bo wszedzie mowisz ze jestes singlem.To jak sie jest kochanka to jest sie singlem czy w zwiazku??
Bess, Ty to każdy skandal i nieścisłość w zeznaniach wyśledzisz
__________________
Od 09/02/2010:

89 - 88 - 87 - 86 - 85- 84 -83-82 - 81 - 80 - 79- 78 - 77 - 76 - 75 -74 - 73 - 72 - 71 - 70 kg
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 16:39   #754
shashti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 9
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

przykre...
shashti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:16   #755
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez shashti Pokaż wiadomość
przykre...
hmm, co jest przykre to że istnieją mężowie, którzy zdradzają żony, czy to, że są kobiety, które spotykają się z żonatymi, czy przykre jest dla Ciebie to, co muszą znieść kochanki, czy zdradzone żony? - może to jakoś rozwiniesz, skoro już wykopałaś wątek

a może przykre jest to, że bess każdą nieścisłość wyśledzi?
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:19   #756
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość

a może przykre jest to, że bess każdą nieścisłość wyśledzi?
no na pewno
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:37   #757
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Żal mi jest tych zdradzanych żon i oszukiwanych dzieci
Boże uchroń mnie od takiego bigosu!

a z kochankami bym zrobiła tak:
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 17:51   #758
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
a z kochankami bym zrobiła tak:
Ja bym tak robiła zdradzającym szujom.
__________________
Od 09/02/2010:

89 - 88 - 87 - 86 - 85- 84 -83-82 - 81 - 80 - 79- 78 - 77 - 76 - 75 -74 - 73 - 72 - 71 - 70 kg
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 18:08   #759
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez tama Pokaż wiadomość
Ja bym tak robiła zdradzającym szujom.
I jednych i drugich:


A im to może usunąć co nieco? Hmmm ten główny organ którym myślą
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 20:26   #760
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

baardzo dawno mnie tu nie było.Amethys co u Ciebie??Odezwij sie czasem Mam nadzieje, ze wszystko ok
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 07:59   #761
kociaczek26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

''W przyrodzie nic nie ginie'' wiec nawet jesli juz kiedys odejdziesz od niego i zalozysz swoja rodzina badz zdobedziesz wolnego i calkiem do rzeczy mezcyzne spotka Cie to samo. uwierz Mi tak zawsze bylo i tak bedzie. widze po przykladzie Moich paru znajomych. I pamietaj nie rob komus tego co ci niemile bo spotkaja Cie powazne i na pewne niezby mile konsekwencje.
kociaczek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 14:33   #762
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
baardzo dawno mnie tu nie było.Amethys co u Ciebie??Odezwij sie czasem Mam nadzieje, ze wszystko ok

Witam was bardzo bardzo serdecznie!!!!! Co u mnie slychac ??? Aby przeszlosc mnie nie dopadla wyjechalam juz w grudniu na Wyspy Brytyjskie. zaczelam od nowa bez tych wszystkich starych wspomnien. Radze sobie nie najgorzej pracuje ucze sie ........ucze sie zyc inaczej!!!!
Dziewczyny a wy jak sobie radzicie?????
Pozdrawiam was bardzo cieplo i nie dajcie sie .............. to tak naprawde Tylko od nas zalezy jak bedzie wygladalo Nasze zycie. pozdrawiam
P.s Sweet dziekuje ze o mnie pamietasz
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:21   #763
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez amethys Pokaż wiadomość
Witam was bardzo bardzo serdecznie!!!!! Co u mnie slychac ??? Aby przeszlosc mnie nie dopadla wyjechalam juz w grudniu na Wyspy Brytyjskie. zaczelam od nowa bez tych wszystkich starych wspomnien. Radze sobie nie najgorzej pracuje ucze sie ........ucze sie zyc inaczej!!!!
Dziewczyny a wy jak sobie radzicie?????
Pozdrawiam was bardzo cieplo i nie dajcie sie .............. to tak naprawde Tylko od nas zalezy jak bedzie wygladalo Nasze zycie. pozdrawiam
P.s Sweet dziekuje ze o mnie pamietasz
Fajne że Ci się ułożyło i zaczęłaś praktycznie nowe życie
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:46   #764
kja
Raczkowanie
 
Avatar kja
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 176
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Amethys ciesze się że od czasu do czasu zaglądasz na ten wizarz,mam nadzieje że Twoje życie prywatne układa się w końcu po Twojej myśli.Pozdrawiam Cię serdecznie i Sweet 21.
__________________
...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami.
kja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:39   #765
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez amethys Pokaż wiadomość
Witam was bardzo bardzo serdecznie!!!!! Co u mnie slychac ??? Aby przeszlosc mnie nie dopadla wyjechalam juz w grudniu na Wyspy Brytyjskie. zaczelam od nowa bez tych wszystkich starych wspomnien. Radze sobie nie najgorzej pracuje ucze sie ........ucze sie zyc inaczej!!!!
Dziewczyny a wy jak sobie radzicie?????
Pozdrawiam was bardzo cieplo i nie dajcie sie .............. to tak naprawde Tylko od nas zalezy jak bedzie wygladalo Nasze zycie. pozdrawiam
P.s Sweet dziekuje ze o mnie pamietasz
Ciesze sie bardzo, ze wszystko sie układa Tak sobie właśnie ostatnio myślałam, czy aby wszystko u Was w porządku.Widze, ze optymizm w życiu obecny z czego przeogromnie sie cieszeŻycze wszystkiego najlepszego na NOWEJ drodze życia.I trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez kja Pokaż wiadomość
Amethys ciesze się że od czasu do czasu zaglądasz na ten wizarz,mam nadzieje że Twoje życie prywatne układa się w końcu po Twojej myśli.Pozdrawiam Cię serdecznie i Sweet 21.
KJa dziękuje A jak tam Twoje życie?Jak Ci sie układa?Mam nadzieje, ze odnalazłaś swoją drogę i jesteś szczęśliwaPozdrawia m


A co u Mnie? A dobrze.Żyjemy sobie nadal razem z TZ-tem.Ostatnio mineło Nam 3,5 roku bycia razem.Jestem szczęśliwa, chociaż czasami dopadają Mnie "stany dołowe" ale radze sobie.Radze sobie sama ze sobą, a to chyba najważniejsze, hehehPozdrawiam Was kochane i życze samych słonecznych i radosnych dni w Waszych sercach.Buziaki
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 09:32   #766
kja
Raczkowanie
 
Avatar kja
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 176
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Niestety u mnie brak słonecznych dni,przyjaciół też już nie mam,mialam ich dopóki się z kimś spotykalam a teraz gdy znów jestem sama,bez faceta to już jestem niepotrzebna.Jak łatwo kogoś nazwać przyjacielem,gdy tak naprwde nim nie jest.Życie jest okrutne,ale nauczyłam się żyć mimo wszystko.
__________________
...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami.
kja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 19:25   #767
Ala85
Raczkowanie
 
Avatar Ala85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Nie mnie to oceniac ale bardzo krzywdzisz innych.
Nie piszesz czy ma rowniez dzieci.Jezeli ma to jeszcze gorzej.Poki co,krzywdzisz niewinna kobiete.
Sprobuj postawic sie na jej miejscu.
On wraca do domu i prawdopodobnie mowi zonie-kocham cie,spi z nia w jednym lozku,przytula..
Ona mu wierzy a nie wie ze jakas kobieta swiadomie to psuje,zabiera jej szczescie.
Swiadomie.
Gdybys nie wiedziala ze jest zonaty..ale wiesz.
Dziwie sie ze sumienie opzwala Ci tak krzywdzic.
Pozatym jak to sobie wyobrazasz?
Ze bedziesz tak bezkarnie dalej niszczyc jej zycie,jej szczescie?
Dobrze,ze Cie to meczy.A i tak napewno nie bedzie to i tak w polowie tak bolesne jak to,co robisz tej kobiecie.
Ale to jest Twoje zycie i nie mnie to oceniac.
popieram w 100% na dodatek to wszystko dlatego bo boisz sie byc sama...kobieto zaslugujesz na kogos,kto bedzie tylko dla Ciebie!!!ale najpierw musisz oczyscic sie z tego toksycznego zwiazku!teraz krzywdzisz kogos,ale nawet nie wiesz jak krzywdzisz sama siebie...
Ala85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 20:34   #768
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Witam Was serdecznie moje Kochane!! Całe wieki mnie tu nie było....ale to chyba dobrze, że ten temat już poza mną.
Rok temu wzięłam ślub i jestem szczęśliwa.....Mam nadzieje, że tak juz pozostanie.
Dla wtajemniczonych w m,ój temat Wizażanek napisze, że jutro spotkam się z moim byłam-żonatym na kawie....i tylko kawie..może to dziwne, ale nadal mam z Nim kontakt, ale uczucie i ten cały koszmar minął

Caułsy dla Was
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 20:50   #769
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

AAgusiaczek bardzo się cieszę, że jak piszesz, masz to już za sobą.Jeśli czujesz się na siłach, aby spotkać się z żonatym i myślisz, że to jest dobry pomysł to ok.Pozdrawiam
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 20:10   #770
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

AAgusiaczku ściskam i pozdrawiam cie bardzo bardzo mocno i bardzo sie ciesze twoim szcześciem!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Sweet_21 a co u ciebie ????? mam nadzieje ze czas zaleczy nasze rany.
Ja mieszkam od ponad półroku w anglii... czas tu tak szybko biegnie ze nie mam czasu na rozpamietywanie. Jestem nadal sama i tak mi sie wydaje ze to chyba bedzie moja pokuta za to wszystko co wydarzyło sie w moim życiu. Bez goryczy poprostu już przyzwyczaiłam sie do takiego stanu... nie jest źle
Kija a co u ciebie mała???? buźka dla was wszystkich!!!!
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:37   #771
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Amethys
Widzę, ze Ty też wyemigrowałaś U mnie w porządku, bardzo się cieszę, że się odezwałaś.Na pewno nie będziesz ciągle sama, jesteś zbyt inteligentną, miłą i sympatyczną osobą.Życzę wszystkiego najlepszego!!
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 09:44   #772
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ............

Ciezko jest tu oceniac. Oczywiste jest tylko to, ze wszyscy na tym cierpia najbardziej kobiety...niestety troche na wlasne zyczenie....
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 08:38   #773
kja
Raczkowanie
 
Avatar kja
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 176
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ...

Witam dziewczyny,ciesze się że nadal jesteście pomimo tak długiego czasu.Każda z nas jest już na innym etapie życia,mam nadzieje że lepszym. Pozdrawiam gorąćo
Mam nadzieje że w końcu miłość zagośći w naszych sercach.
Amethys ściskam mocno.
__________________
...i kiedy przyjdą dni deszczowe, naucz się przechodzić między kroplami.
kja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 08:52   #774
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ...

Pamietam, jak kilka miesiecy wpisalam sie w tym watku, i co wtedy napisalam. Zonaci mezczyzni, ktorzy probowali sobie znalezc we mnie pocieszycielke, zawsze mnie odstraszali.

A dzisiaj wiem juz, jak czuje sie zona, ktorej maz za plecami rozmawia z inna pania. Rozmawia przez internet, nigdy nawet nie widzial jej twarzy, zna tylko z rozmow na yahoo, i chce pojechac do Egiptu. Ona jest bowiem z Egiptu, muzulmanka tradycyjna ponoc, chociaz gdyby byla taka tradycyjna, to by nie pytala sie zonatego mezczyzny, czy jak przyjedzie do Egiptu to sie jej oswiadczy.

Sama to wykrylam. Oszukiwal i mnie, i ja. Mnie mowil, kiedy cos zaczelam podejrzewac, ze sobie z palca wyssalam domysly, jej mowil, ze ja juz wiem.

Nie wiem, co zrobie. Juz zaczyna mi byc powoli lepiej, chociaz jeszcze potrzebuje proszkow nasennych. Bez wzgledu na to, czy sie rozstaniemy, czy nie, nigdy juz nie bedzie dla mnie tym, kim byl wczesniej. Ja do tej pani nie napisze, bo nie mam o czym jej pisac, chociaz on, kiedy go przycisnelam do muru, pokazal mi wszystkie rozmowy, znam jej nick. Ale nie, nie bede pisac. To sprawa miedzy mna a nim. Spadlo to na mnie wszystko jak przyslowiowy grom z jasnego nieba.

Jezeli on naprawde ja kocha, pozwole mu odejsc, nie bede miec zadnych roszczen. Nie bede trzymac nikogo na sile.

Ale on twierdzi, ze mnie kocha. Wiem, ze juz do niej nie pisuje. Nie wierze za bardzo juz w jego zapewnienia, ale dalam i sobie, i jemu, troche czasu.

To jest punkt widzenia zony, czyli tej trzeciej. Jeszcze kilka miesiecy temu glowe dalabym za to, ze moj malzonek tego nie zrobi. Bardzo wysoko go cenilam, nie sprawdzalam, nie przeszukiwalam komputera.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:13   #775
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ...

Hvid, trzymaj się...
nie będe Ci pisac dyrdymałów, ale wiedz, że mocno Cię przytulam i wierzę, że będzie Ci lepiej.
Pamietaj, że nie jestes sama.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:40   #776
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ...

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Pamietam, jak kilka miesiecy wpisalam sie w tym watku, i co wtedy napisalam. Zonaci mezczyzni, ktorzy probowali sobie znalezc we mnie pocieszycielke, zawsze mnie odstraszali.

A dzisiaj wiem juz, jak czuje sie zona, ktorej maz za plecami rozmawia z inna pania. Rozmawia przez internet, nigdy nawet nie widzial jej twarzy, zna tylko z rozmow na yahoo, i chce pojechac do Egiptu. Ona jest bowiem z Egiptu, muzulmanka tradycyjna ponoc, chociaz gdyby byla taka tradycyjna, to by nie pytala sie zonatego mezczyzny, czy jak przyjedzie do Egiptu to sie jej oswiadczy.

Sama to wykrylam. Oszukiwal i mnie, i ja. Mnie mowil, kiedy cos zaczelam podejrzewac, ze sobie z palca wyssalam domysly, jej mowil, ze ja juz wiem.

Nie wiem, co zrobie. Juz zaczyna mi byc powoli lepiej, chociaz jeszcze potrzebuje proszkow nasennych. Bez wzgledu na to, czy sie rozstaniemy, czy nie, nigdy juz nie bedzie dla mnie tym, kim byl wczesniej. Ja do tej pani nie napisze, bo nie mam o czym jej pisac, chociaz on, kiedy go przycisnelam do muru, pokazal mi wszystkie rozmowy, znam jej nick. Ale nie, nie bede pisac. To sprawa miedzy mna a nim. Spadlo to na mnie wszystko jak przyslowiowy grom z jasnego nieba.

Jezeli on naprawde ja kocha, pozwole mu odejsc, nie bede miec zadnych roszczen. Nie bede trzymac nikogo na sile.

Ale on twierdzi, ze mnie kocha. Wiem, ze juz do niej nie pisuje. Nie wierze za bardzo juz w jego zapewnienia, ale dalam i sobie, i jemu, troche czasu.

To jest punkt widzenia zony, czyli tej trzeciej. Jeszcze kilka miesiecy temu glowe dalabym za to, ze moj malzonek tego nie zrobi. Bardzo wysoko go cenilam, nie sprawdzalam, nie przeszukiwalam komputera.
Jejku...przykro mi
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 15:29   #777
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ...

Dziekuje za cieple slowa dziewczyny . Napisalam kilka miesiecy temu, ze wole sobie byc tutaj, na wizazu, z Wami, niz szukac nie wiem czego gdzies po necie. Nie szukalam atrakcji, byl tylko i wylacznie on. Zawsze o nim cieplo pisalam, jak o swoim jednym, jedynym.

Teraz to wszystko mi leglo w gruzach, ale poradze sobie, musze. Jeszcze raz dziekuje za dobre slowa.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:44   #778
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ...

Hvid dasz radę, po postach widzę, że jesteś dość silną kobietą, jednak zdaję sobie sprawę ile w Tobie żalu i rozczarowania przytulam Cię mocno
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:07   #779
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ...

Jedno jest pewne, nie można zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu, nie da sie tak....
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 10:12   #780
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: jestem z żonatym mężczyzną ...

hvid bardzo mi przykro, ze to Cie spotkalo. Z tego, co napisalas widac, ze jestes naprawde silna kobieta, nie kazda by tak potrafila. Ale tez jednoczesnie przypomnialas mi, ze nic, co dotyczy drugiego czlowieka nie jest pewne na 100%...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-27 14:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.